>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tobet - opinie

M 42

mietekosw

Użytkownik
Mam podobnie, zleciłem wypłatę w niedziele wieczorem, rano było już zatwierdzone, kasy do tej pory nie ma. Wypłata na konto, coś mi się zdaje, że to przez weekend majowy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
No wydaję mi się, że to przez ten długi weekend. Też zleciłem wypłatę 29.04 i tego samego dnia już została zatwierdzona. Dzisiaj jest już 06.05 a kasy dalej nie ma.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Zleciłem wypłatę 26.04.2013, 27.04.2013 jest zatwierdzona a kasy nie ma do tej pory na koncie. Ile przeważnie trwa wypłata u nich ? Konto mam zweryfikowane, wymagane dokumenty:0.
wypłata na konto bankowe zazwyczaj następnego dnia dochodzi nie wiem jak moneybookers bo nigdy nie wypłacałem tą metodą.
 
S 2

steelo1337

Użytkownik
Witam, czy wie ktoś może ile aktualnie zajmuje wypłata wypłata na MB z Tobet ? Robią jakieś problemy jak już jest zweryfikowane konto ?
 
F 26

facepalm

Użytkownik
Najbardziej żałosna firma, omijać z daleka. Zlimitowali mi konto po 3 zakładach na stawkach 450, 100 i 150zł. Mogę zagrać nawet na finał ligi mistrzów 1zł. Zostało mi jeszcze 800zł obrotu, pieniędzy nie mogę wypłacić i pewnie nie wypłacę, bo co mam zagrać 800 zakładów?
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Najbardziej żałosna firma, omijać z daleka. Zlimitowali mi konto po 3 zakładach na stawkach 450, 100 i 150zł. Mogę zagrać nawet na finał ligi mistrzów 1zł. Zostało mi jeszcze 800zł obrotu, pieniędzy nie mogę wypłacić i pewnie nie wypłacę, bo co mam zagrać 800 zakładów?
Jak jestes multikintowcem ktory wyludza bonusy to sie nie zdziw. Znani sa z takiego traktowania gosci ktorzy probuja ich wyrolowac hehe
 
M 0

marcin1982

Użytkownik
live chat
działa live czat? bo za każdym razem jak wchodze wyskakuje informacja
&quot;Przepraszamy, czat w języku polskim jest obecnie niedostępny&quot;? A na meile buk mi nie odpowiada
 
W 858

woffi2013

Użytkownik
Trochę śmieszny bukmacher. Tworzy regulamin dotyczący danych zakładów i sam go potem nie przestrzega. Chodzi mi tu o zakłady na GP na żużlu, opcja 1 na 1. Wyraźnie napisane jest, że liczą się tylko punkty z podstawowych 20 biegów, tymczasem mądrzy analitycy z Tobetu rozliczyli sobie to w oparciu o klasyfikację po finale.
Na maila odpowiedzieć nie raczą. Rozliczenia też nie zmieniają.
Przestrzegam przed tymi naciągaczami !
 
K 128

konju1

Użytkownik
Trochę śmieszny bukmacher. Tworzy regulamin dotyczący danych zakładów i sam go potem nie przestrzega. Chodzi mi tu o zakłady na GP na żużlu, opcja 1 na 1. Wyraźnie napisane jest, że liczą się tylko punkty z podstawowych 20 biegów, tymczasem mądrzy analitycy z Tobetu rozliczyli sobie to w oparciu o klasyfikację po finale.

Na maila odpowiedzieć nie raczą. Rozliczenia też nie zmieniają.

Przestrzegam przed tymi naciągaczami !
20 biegów liczy się do opcji ,,jeden na jednego&quot; z handicapem po którejś stronie. Pozostałe pojedynki to wiadomo - finał, półfinał i dalej punktowo...więc o co Ci chodzi?
 
W 858

woffi2013

Użytkownik
No nie wiem czego nie rozumiesz. Obstawiłem zakład &quot;jeden na jednego&quot;, konkretnie Holder z Iversenem. O ile wiem, to Holder zdobył 13 punktów, a Iversen 11. Tymczasem Tobet rozliczył zwycięstwo Iversena.
 
K 128

konju1

Użytkownik
No nie wiem czego nie rozumiesz. Obstawiłem zakład &quot;jeden na jednego&quot;, konkretnie Holder z Iversenem. O ile wiem, to Holder zdobył 13 punktów, a Iversen 11. Tymczasem Tobet rozliczył zwycięstwo Iversena.
Jeśli dałeś singla to nie dziwię się, że policzyli zawody ogółem bo zasadnicza tylko jak grasz łącznie 8 pojedynków 1x1
 
W 858

woffi2013

Użytkownik
Ta jasne ????
Jak nie masz nic sensownego do powiedzenia, to nie zabieraj głosu. Inaczej rozliczają w combo, inaczej w singlu. Dobre.
BTW - już poprawili, ale polski support to tam chyba istnieje tylko w teorii.
 
C 13

crucial

Użytkownik
kurcze, czy Wy też nie możecie się dostać do liveczatu Tobeta?
od tygodnia wchodzę o przeróżnych porach dnia zarówno na wersję pol jak i ang - ani razu nie był on dostępny
 
8 12

86malgos86

Użytkownik
brak kontaktu i nie rozliczony zaklad
witam
wplacilam kasiore do tego buka
postawilam na meczmlb 5,06 seatle-cws mecz wygali ws postawilam 50 zl kupon wciaz mam nierozliczony jakiekolwiek proby kontaktu z supportem bezowocne
za to kupony postawione pozniej przegrane rozliczone
jak to mozna rozumiec
tak jestem dziewczyna chyba nie tylko faceci moga grac
nie nie mialam tam nigdy zadnego konta zobaczylam ze promocja i sie skusilam i to tak z nimi zawsze jest co robic??
 
Do góry Bottom