>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tobet - opinie

mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Szkoda mi trochę tobeta często darmowe 5 euro na pokera od nich dostawałem albo inne liczne bonusy. Betsafe też nie jest taki zły parę razy na bonusy u nich się załapałem.
 
B 52

blackwidow

Użytkownik
Tobet nie będzie robił żadnych wypłat automatycznie także każdy będzie musiał ją zlecić sam.
Pieniądze nie przepadną. Będziesz mógł je wypłacić później jak teraz tego nie zrobisz. Od 10 sierpnia po prostu jedyne co będziesz mógł zrobić to wypłacić środki, nic więcej nie będzie aktywne.
Co do weryfikacji to będzie to trzeba zrobić od nowa na Betsafe.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
W związku z tymi przenosinami dostałem ofertę bonusu 50%, tylko nie znam jej zasad, a przede wszystkim ja już mam wcześniej konto w Betsafe, czy wtedy też mi przysługuje bonus no i jak będzie widziana historia transakcji - tych z Tobet czy tych z Betsafe ? Mialem ten sam login/adres email w obu.
 
B 52

blackwidow

Użytkownik
Adam80 jak masz konto w Betsafe i dostałeś ofertę w związku z zamknięciem Tobet to możesz z niej skorzystać.
Nie będziesz widział historii ani zakładów, ani transakcji z Tobet, historia po prostu zniknie wraz z zamknięciem Tobetu.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
nordicbet, triobet, mają ta samą ofertę co tobet, jest to ta sama firma.
A czy Polacy mogą się tam rejestrować bez problemów ? Kiedyś zalecali rejestracje w Tobet.
Nordicbet to jest to samo to Tobet (właściwie to odwrotnie) z tym że Nordicbet jest skierowany na Skandynawie lub któreś z państw skandynawskich zas Tobet był skierowany do Polaków. Można sie zarejestrować i grać w Nordicbet z tym że z miejsca mam spore uciążliwe limity co praktycznie ogranicza całą gre.. Jeżeli chodzi o ofertę to nie wiem ale mi wydaje sie że w Nordicbcie nie bedzie już tych niszkowych rynków &quot;pod Polaków&quot; , zobaczcie sobie ile oni tam mają nadziubdziancyh rynków z nizszych lig Fińskich czy Duńskich , to że mieli w ofercie niższe Polskie czy inne dla nas atrakcyjne rynki to przechodziło niejako z oferty Polskiego Tobeta i pojawiało sie u nich. Tak samo odwrotnie jakby Nordicbet zamknęli a Tobet zostawili to pewnie te niższe Norweskie by znikły.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Powinni automatycznie wypłacić tym kanałem co dokonano wpłaty np. Skrill. Problem może być przy przelewach24. Zaznaczam, że to moje dywagacje. Jutro będę rozmawiał z managerem to dowiem się dokładnie co i jak ze środkami na kontach.
Wyplacalem z tydzien temu, teraz uzbieralo sie 3000 i darmowa wyplate moge dokonac 18 sierpnia a zamykaja 10. Na tym zamknieciu bede 5 dyszek w plecy za druga wyplate w miesiacu za ktora sie placi czy dostane darmowke ?
 
lemar 75

lemar

Użytkownik
Dostałem odpowiedź od Betsafe że konta nie będą w żaden sposób łączone. Ktoś kto miał limity w betsafe będzie je dalej miał.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Wyplacalem z tydzien temu, teraz uzbieralo sie 3000 i darmowa wyplate moge dokonac 18 sierpnia a zamykaja 10. Na tym zamknieciu bede 5 dyszek w plecy za druga wyplate w miesiacu za ktora sie placi czy dostane darmowke ?
Pieniądze nie przepadną. Będziesz mógł je wypłacić później jak teraz tego nie zrobisz. Od 10 sierpnia po prostu jedyne co będziesz mógł zrobić to wypłacić środki, nic więcej nie będzie aktywne.
Tak jak kolega wyżej napisał, po 10 sierpnia gracz będzie mógł tylko wypłacić, więc możesz poczekać do 18 sierpnia z wypłatą.
Można jeszcze zakładać konto w Tobet, ale bonusy powitalne są wyłączone.
 
B 52

blackwidow

Użytkownik
Wyplacalem z tydzien temu, teraz uzbieralo sie 3000 i darmowa wyplate moge dokonac 18 sierpnia a zamykaja 10. Na tym zamknieciu bede 5 dyszek w plecy za druga wyplate w miesiacu za ktora sie placi czy dostane darmowke ?

Sprawdź konto dziś lub jutro i będziesz mógł zlecić za darmo wypłatę środków. Nie będziesz musiał nic płacić.
 
R 0

rhpc

Użytkownik
najfaniejsze jest to, ze jak mialem zaklady dlugoterminowe to po prostu zwracaja stawke.. i daja &#39;mozliwosc&#39; gry do 10 sierpnia. Po co mialbym grac skoro nie moge tego samego a kurs spadl o kilkanascie? porazka, betsafe kupujac innego buka moglby normalnie wziac ze soba graczy i ich konta, a nie takie oszustwa.
 
popijava 87

popijava

Użytkownik
Mam parę groszy w Tobet i zastanawiam się jak to wypłacić, bo zdaje się że jest tam próg. Sezon na ogórki, a tu trzeba będzie coś zagrać. Nieźle sobie to wymyślili
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
zapytaj o to na czacie, moja propozycja - wpłać tyle, ile potrzeba do wypłaty minimalnie i zleć wypłatę ;)
Nie da rady tak aby wpłacić i wypłacić wiem z doświadczenia. Kasa z konta zniknie jak się wypłatę zleci i po kilku godzinach z powrotem pojawi i w historii wypłata anulowana oraz email wpłacone środki nie zostały wykorzystane do gier na ich stronie.
 
Do góry Bottom