>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tobet - opinie

K 3

kolikor

Użytkownik
Nie gram u tego bukmachera bo ma za dużo limitów.Max 16 spotkań na kuponie to nie dla mnie.Jak podniosą do 25 to od czasu do czasu nadam jakiś kupon.
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Nie gram u tego bukmachera bo ma za dużo limitów.Max 16 spotkań na kuponie to nie dla mnie.Jak podniosą do 25 to od czasu do czasu nadam jakiś kupon.
No jest to poważny argument ,który firma weżmie pod uwagę :grin:
 
kermitek 0

kermitek

Użytkownik
Ta firma to dno jeśli ktoś chce np. pograć trochę &quot;live&quot;... leci teraz mecz Anzi-Zenit, niby na &quot;live&quot; jest kursy się zmieniają itd. ale cały czas poblokowane i nie można nic zagrać... i to nie pierwszy raz tak jest... lipa straszna... Nie polecam nikomu...
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Ta firma to dno jeśli ktoś chce np. pograć trochę &quot;live&quot;... leci teraz mecz Anzi-Zenit, niby na &quot;live&quot; jest kursy się zmieniają itd. ale cały czas poblokowane i nie można nic zagrać... i to nie pierwszy raz tak jest... lipa straszna... Nie polecam nikomu...
Zacznijmy od tego, że może coś się w meczu działo i nie dziwne, że zablokowane zakłady, co ty wymagasz aby nawet po bramce czy coś nie było zablokowane ? To w żadnym buku tego nie znajdziesz.
Ja grałem wczoraj na LIVE piłkę plażową stawiając kto strzeli kolejną bramkę i bardzo szybko się odblokowywały zakłady, także za pewne na taki mecz trafiłeś.
I ostatnia sprawa, nigdzie nie jest napisane, że Live Tobetu jest jakiś rewelacyjny, dla mnie też to nie jest nic nadzwyczajnego, ale sam bukmacher w sobie ( tzn. oferta, wypłaty itp. ) jest dla mnie w pierwszej trójce najlepszych na rynku...
 
M 0

mecios

Użytkownik
Mam problem. Założyłem sobie konto na Tobecie 1 lipca ale dopiero wczoraj pierwszy zakład u tego buka puściłem, wpłaciłem 400 zł kartą kredytową i postawiłem na Urugwaj że zdobędzie puchar po kursie 1,5 i wygrałem 600 a jak próbuję zrobić wypłatę to cały czas jest odrzucono już 2 razy próbowałem
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
miałem to samo, spróbuj opcji - użyj wypłaty lokalnej. Obok moje konto na topie strony masz wypłata -&gt; szukasz szarego buttonu na dole strony &quot;wypłata lokalna&quot; albo coś takiego i powinno bez problemu działać.
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Użytkowniku Tobet
Jest możliwość aby raz / dwa na miesiąc była ekstraklasa za piątaka ? Oraz ciekawymi typami były w końcówki sezonu ile goli padnie w danej kolejce ???? można by to wprowadzić na stałe
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
Dzięki. Mam trochę zaległości ???? Interesują mnie mistrzostwa świata juniorów i nie widzę żadnych zakładów na to wydarzenie...
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
jak o tej porze ich nie ma to raczej nie będzie
Tobet rzadko wystawia oferty na juniorskie (u16,17,18 etc) ME/MŚ w kosza czy siate
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Po pierwsze uboga oferta na puchary LM I LE ( chodzi głównie o strzeli/nie strzeli gola większość 1,5 under/over brak 0,5 )
po drugie support pl nie działa na live od dobrych kilku dni
po trzecie brak informacji na stronie o zwyciescach wlasnie TDF ...
 
B 0

baran

Użytkownik
po prostu brak słów, nie dość że nie wystawiają juniorów w siatkę i kosza jak robi większość buków to jeszcze nie wystawili oferty na dwa mecze WGP choć były grane o 10 LOL chyba każdy szanujący się buk wystawił a w tobet nie ma kto tego zrobić ?:kwasny4565:
ciekawe czy wystawią na kolejne mecze bo narazie jest tylko na jeden
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
po prostu brak słów, nie dość że nie wystawiają juniorów w siatkę i kosza jak robi większość buków to jeszcze nie wystawili oferty na dwa mecze WGP choć były grane o 10 LOL chyba każdy szanujący się buk wystawił a w tobet nie ma kto tego zrobić ?:kwasny4565:
ciekawe czy wystawią na kolejne mecze bo narazie jest tylko na jeden
Nigdy nie mieli oferty na jakieś smieszne mecze juniorów ... z footballu owszem ale reszta brak więc nie być zdziwiony .
 
E 0

emiqs93

Użytkownik
oferta może rzeczywiscie nie najwyższych lotów ale na + szybkie rozliczanie kursów (systemowe ciut dłużej ale to wiadome ;] ) support szybko odpisuje (polecam szczególnie angielską wersję), kursy nawet ładne ????
 
Do góry Bottom