>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Toto-mix - gra przez Internet i inne problemy

doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
W ogóle procedura odebranie zaświadczenia o uzyskaniu wygranej w Totolotku to patologia. W fortunie i sts idziesz do którego punktu chcesz (po wcześniejszym uprzedzeniu), a w totolotku masz wyznaczony po jednym punkcie (np. na cały Kraków) w którym możesz odebrać zaświadczenie. W obecności jakiegoś tam specjalnego uprawnionego pracownika ????
Niestety oto kolejny dowód że firma zapomniała o rozwoju i woli robić pod górkę klientom .
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Jedyny plus jest tego ze ja jak jade to po 3 zaswiadczenie naraz sam im to mowie ze po jedno nie bede przyjezdzal i nie robia problemu ale najbardziej wkurza zasada ze masz 12h od zlecenia wygranej lub wyplaty ale juz wiem jak to ominac jak mam archiwalne kupony na ktore nie bralem zaswiadczenia ????
Dodam jeszcze od siebie ze jak ich ostro orznalem decyzja bukmacherow mam limit na koncie 500zl....
Mozna...Mozna bo jak w 2 dni wzialem zaswiadczenia na prawie 20 tys to nie dziwne ze sie z lekka wkurzyli.... ????
Wracam do starego dobrego buka pinnaclesports ????
 
P 1,3K

pawelsh

Użytkownik
Myślałem,że nie ma większej żenady niż firma Pana Juroszka jednak się pomyliłem.Po kilkunastu trafionych kuponach jednego dnia limit na koncie na kwotę 50zł. Już nie wspominam,że po zaświadczenia musiałem jechać 60km od razu kolejnego dnia.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Myślałem,że nie ma większej żenady niż firma Pana Juroszka jednak się pomyliłem.Po kilkunastu trafionych kuponach jednego dnia limit na koncie na kwotę 50zł. Już nie wspominam,że po zaświadczenia musiałem jechać 60km od razu kolejnego dnia.
Nie akceptują większych stawek ręcznie?
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
S 674

slukasz123

Użytkownik
Myślałem,że nie ma większej żenady niż firma Pana Juroszka jednak się pomyliłem.Po kilkunastu trafionych kuponach jednego dnia limit na koncie na kwotę 50zł. Już nie wspominam,że po zaświadczenia musiałem jechać 60km od razu kolejnego dnia.
Zaswiadczenie moglbys wziasc pozniej ale liczy sie kiedy zlecasz wyplate i wtedy mozesz odebrac pozniej czasami musze cos doplacic aby odebrac taki papierek ????
I jeszcze jedno prosba o papierek to one moga i dzis wystawic a odebrac mozesz i za tydzien ja osobiscie raz odbieralem pare zaswiadczen bo na 2 koniec miasta nie bede smigal po 1 papierek a zawsze sie przydaje na tlumaczenie przed skarbowym czy innymi dziadami....
 
bossm 692

bossm

Użytkownik
mam taki problem: złożyłem dwa zakłady, nie zostawiając ani złtówki na koncie... oba zakłady weszły w kwotach: 1696,32 i 1607,97... po rozliczeniu widnieje mi kwota na koncie: 2136,36, zaznaczam że były to osobne kupony więc żadnego dodatkowego podatku mi nie odliczyli,,, czy ktoś miał taki problem? gdzie to zgłosić?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
mam taki problem: złożyłem dwa zakłady, nie zostawiając ani złtówki na koncie... oba zakłady weszły w kwotach: 1696,32 i 1607,97... po rozliczeniu widnieje mi kwota na koncie: 2136,36, zaznaczam że były to osobne kupony więc żadnego dodatkowego podatku mi nie odliczyli,,, czy ktoś miał taki problem? gdzie to zgłosić?
Pisałeś na Livechat ? Może warto zacząć od kontaktu z bukmacherem może jakiś błąd wystąpił.
 
L 0

liis

Użytkownik
mam problemy z wypłatą wygranej internetowej w Totolotku. Już wiem, że nie jestem jedyny. Policzmy sie i spróbujmy razem coś zrobić, żeby nie dać sie cwaniakom.
 
L 0

liis

Użytkownik
Kolego nie o bonus a o wypłatę ponad 2 tys. z z toto gola (tu nie ma bonusow) z kuponu onternetowego. Zanim wydasz osąd to uważnie przeczytaj. Wygraj tam internetowo taka kwotę to zobaczysz, poczytaj tez w internecie już ktoś się z nimi sadzil o wypłatę wygranej. Tak więc tak przynudzam.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Człowieku, weź się ogarnij bo szybciej wylecisz z tego forum nim się dziś tu pojawiłeś.
Najpierw podłączasz się do wypowiedzi innego usera, opisującego swoje problemy w wątku z bonusem, pisząc tam:
https://forum.bukmacherskie.com/f22/totolotek-bonus-100-do-550pln-10pln-darmowy-zaklad-120398.html#post6194993
MIchal3 - mam dokładnie to samo.
a skoro to samo, to jest jednoznaczne że też problem z bonusem!!!
Następnie w tym wątku robisz enigmatyczny post:
mam problemy z wypłatą wygranej internetowej w Totolotku. Już wiem, że nie jestem jedyny. Policzmy sie i spróbujmy razem coś zrobić, żeby nie dać sie cwaniakom.
nie racząc opisać nic więcej.
Więc nie zachowuj się jak gówniarz - to nie będziesz jak gówniarz traktowany, bo normalny user potrafi opisać swoją sytuację, zaś Ty traktujesz to forum jako Ścianę Płaczu a to jest gdzie indziej.
@Michal3 dokładnie opisał swoją historię - zaś Ty niczego, dlatego cholera Cię wie jaki masz problem a ten największy to chyba z samym sobą.
Normalny człowiek przedstawiłby co, gdzie, kiedy i jak zagrał i dlaczego uważa, że jest poszkodowany - a nie kazał się domyślać, bo z tego TOTALNIE nic nie wynika, no może poza wiedzą że jesteś niezborny intelektualnie...
 
L 0

liis

Użytkownik
OK kolego Vipie na zakonczenie, bo nie ejst mi po drodze z nerwusami. Opis sytuacji.
1.Mam konto, na którym jest parę zł w rubryce stan konta i 0.0 w rubryce bonus.
2. Dokonuję 150 zł wpłaty via internet i na koncie mam 150 pare zl i 0,0 w rubryce bonus.
3. Gram via Internet w toto gola i wygrywam 2737 zl i ta kwota pojawia się w rubryce stan konta. Postanawiam wypłacic sobie 2500 z tej kwoty.
4, W zlecenie wypaty na konto (jest to na ich stronie) wpisuję 2500 zl i wtedy pojawia się komunikat: &quot;Wyplata niemożliwa ze względu na niespełnione warunki bonusu&quot;. Wpisuję do wypłaty 150 i pojawia się ten sam komunikat.
5. Stawiam pytanie na czacie o co chodzi i slysze, ze kiedys dostalem bonus na gre w toto mixie i nie obrocilem go 4 razy i w zwiazku z tym zadna wyplata nie bedzoe dokonana dopoki nie zagram w toto mixa.
6. Składam reklamacje i czekam. Regulamin toto gola nic nie mowi na temat bonusu, na koncie &quot;bonus&quot; mam &quot;0&quot;, za bonus nie dało się grac w toto gola a i ciekawe jest to, że bonus trzeba jakby niebyło &quot;spłacic&quot; grą. Ten bonus na gre w mixa przegralem i na koncie &quot;bonus&quot; miałem i mam &quot;0&quot; i chcę w grać tylko toto gola
i na koniec. Wygrywałem już wcześniej tutaj rózne kwoty i po dopisaniu ich do konta pieknie przegrywalem - wyplaty zachcialo mi się po ra pierwszy. Naziemnie tez wygrywalem i faktycznie nie bylo problemow z wyplata (tyle ze czasami musialem poczekac az sie uzbiera). Gdybym zagral naziemnie uzywajac karty lojalnosciowej lub jako anonim to pewnie tez nie byloby problemu. Z wpłatą wygranej na moje konto robi sie ciuciubabka. No i tak robi się &quot;ściana płaczu&quot;. Q regulaminie toto gola nie ma mowy o jakims obowiazku grania zeby obrocic bonus (ktorego juz nie ma) iles razy, w innym ich regulaminie jest ze moge w kazdej chwili wyplacic to co wplacilem (no nie da sie). Wiążący jest regulamim toto gola i stamtad nie ma zadnych delegacji. Mam nadzieję, że teraz jasno no i jednak na koniec nie będę taki i nie życzę ci podobnych problemow.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Czyli jednak cała ta w końcu przez Ciebie rzeczowo opisana sytuacja, wiąże się jednak z bonusami w tej firmie, gdyż to jest oś problemu...
Gratulacje z powodu fajnej - choć teoretycznej na tę chwilę niestety - wygranej w Toto Gola i zapraszam Cię do wątku jemu poświęconemu, gdyż znajdziesz tam sporo systemów do spożytkowania w tej grze.
Pozdrawiam
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Witam chciałbym założyć sobie konto na Toto-mix (konto internetowe). Chciałbym się dowiedzieć jak przebiega wpłacanie i wypłacanie z konta pieniędzy oraz czy jest możliwość inna niż tylko wpłacanie pieniedzy przez konto bankowe. Czy mozna np wpłacać przez paysafecard,sms,czy inne tego typu funkcje. Pozdrawiam
 
R 36

rafal919

Użytkownik
Witam chciałbym założyć sobie konto na Toto-mix (konto internetowe). Chciałbym się dowiedzieć jak przebiega wpłacanie i wypłacanie z konta pieniędzy oraz czy jest możliwość inna niż tylko wpłacanie pieniedzy przez konto bankowe. Czy mozna np wpłacać przez paysafecard,sms,czy inne tego typu funkcje. Pozdrawiam
Znalezienie tego na stronie totolotka zajmuje minutę..
&quot;Wpłaty na konto w naszym serwisie można dokonać za pośrednictwem jednej z dwóch dostępnych metod:

- przelew bankowy za pośrednictwem metody DOTPAY
- przelew bankowy za pośrednictwem metody TRANSFERUJ (Tpay)&quot;
&quot;Podobnie jak doładowanie konta, wypłata z wygranych zakładów możliwa jest tylko i wyłącznie za pośrednictwem przelewu bankowego na konto gracza.&quot;
Pozdrawiam
 
Do góry Bottom