>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Toto-mix - gra przez Internet i inne problemy

N 196

nicks

Użytkownik
Cisza
Nic się nie zmieniło.raczej systemowo.technicznie ich to przerasta
Koszt inwestycji duży.a czy ma sens i się zwróci?
Punkty puste.słaby marketig.źli ludzie w zarządzie
Firma jest w top 3 w Polsce a oni ją niszczą
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Krecz w toto to zwrot tak jest od chyba zawsze
Niestety nie &quot;od zawsze&quot; , bo do dziś trochę boli mnie wspomnienie przegranej sprzed wielu lat 3.2k ( jako stawki a nie EWK! ) w tej firmie , wobec kreczu Tima Henmana granego jako faworyt ( 4 single po 0.8k ) - a po kreczu rozliczenia tego jako 2.
Oglądałem ten mecz na żywo i Henman na rozgrzewce nadepnął na piłkę i skręcił nogę w stawie skokowym , w połączeniu z silnym krwawym wylewem podskórnym. Noga w kostce błyskawicznie zaczęła puchnąć mu jak bania i myślałem, że nie wyjdzie nawet na kort , lecz on zaczął mecz i po odbiciu kilku piłek na stojąco, poddał się.
Być może to odbicie tych kilku piłek decydowało o pieniądzach za udział w tej fazie turnieju - bo szans na grę nie było absolutnie żadnych...
I to jego rozpoczecie meczu a następnie zkreczowanie zadecydowało o tym , że przegrałem - wobec takiego ówcześnie regulaminu TotoMixa , gdyż krecz jednego zawodnika był rozliczany jako automatyczną wygraną jego rywala ????
 
N 196

nicks

Użytkownik
Właśnie nie bulem tego pewny pamiętam jak na tg w tv sprawdzalo się wyniki i był Z
Choć masz rację pamiętam iż na ostatnim turnieju wta warsaw open
Chyba 4 lata temu? Spotkałem znajomego i grał w toto i mowil
Że są zwroty za krecze od niedawna.masz rację dopiero wtedy wprowadzili zwroty
Ale ten czas leci
Fortuna trzyma jako porażki warto tam grać w Odp sytuacji
Przypominam sts też kilka lat temu wprowadził zwroty
Znajoma z etoto mówiła mi że po kreczu denki wprowadzili zwroty po sopocie
Nie pamiętam....
Pozdr
 
K 0

knight11

Użytkownik
Mam takie pytanie, bo teraz gra puchar polski, mamy np. mecz Piast - Zagłębie, jak wiemy w 1/16 gra się tylko jeden mecz, więc ustawiłem na Piasta i patrzę można jeszcze dać Awans na Piasta, co daje mi dwa zakłady w tym samym kuponie. Powiedzcie mi, czy to może kolidować na kuponie?
Piast - Zaglebie 1
Piast - Zaglebie Awans 1
 
M 11

mistrz78

Użytkownik
Dodałeś te mecze do ekuponów czy stworzyłeś już taki kupon?


REGULAMIN ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH „TOTO -.MIX

VII. ZASTRZEŻENIA DOTYCZĄCE ZAKŁADÓW
§ 20.

3. Za jednorazowym potwierdzeniem nie można
zawierać zakładów na zdarzenia, które się wzajemnie
wspierają, np.: zakład na zwycięstwo i awans tej samej
drużyny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
J 18

_jarl_

Użytkownik
Na innej stronie (zagranicznej) czytałem, że Totolotek dostał już licencję na zakłady przez internet w lipcu. Teraz przygotowują platformę, która ma ruszyć w 4 kwartale tego roku. Tak więc cierpliwości Panowie ????
 
G 48

grozer9

Użytkownik
Ale z czego sie cieszycie? przeciez jak dostana licencje to nie bedzie to &quot;e -promocja &quot; jak byla , tylko trza bedzie sie rejestrowac podawac swoje dane itp, wiec nie wiem skad ten hura optymizm? Pozdro
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Ale z czego sie cieszycie? przeciez jak dostana licencje to nie bedzie to &quot;e -promocja &quot; jak byla , tylko trza bedzie sie rejestrowac podawac swoje dane itp, wiec nie wiem skad ten hura optymizm? Pozdro
A w STSie, Fortunie i Millenium to nie podajesz swoich danych? Jest na forum sporo osób, które grają na szych internetowych bukach.
 
M 11

mistrz78

Użytkownik
Z drugiej strony jest wiele osób, które cenią sobie anonimowość i widząc bliski powrót gry przez internet wyobrażają sobie, że wróci ona w takim samym formacie jak była poprzednio, co niestety boleśnie zweryfikuje rzeczywistość.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Czyli znaczy to że jeszcze online nie można gra ? A ktoś może wie kiedy start przewidują ? jakaś konkretna data bo zarejestrowany jestem ale funduszy wpłacić nie mogę.
 
poznaniak 128

poznaniak

Użytkownik
Czyli znaczy to że jeszcze online nie można gra ? A ktoś może wie kiedy start przewidują ? jakaś konkretna data bo zarejestrowany jestem ale funduszy wpłacić nie mogę.
Czekaj aż Cię zweryfikują, wczoraj mi to trwało z godzinkę i potem mogłem wpłacić pieniądze.
 
R 0

remisy

Użytkownik
Ale z czego sie cieszycie? przeciez jak dostana licencje to nie bedzie to &quot;e -promocja &quot; jak byla , tylko trza bedzie sie rejestrowac podawac swoje dane itp, wiec nie wiem skad ten hura optymizm? Pozdro
Dokładnie, poprzedni system był lepszy. Dawniej jak się grało u bukmacherów internetowych zagranicznych to nie trzeba było podawać numeru konta, a jeszcze skanowanie dowodów to już śmiech na sali. Wystarczała karta do operacji mobilnych. I tyle.
 
danny1992 514

danny1992

Użytkownik
Co to oznacza: BET_ERR_SINGLE_TRN_LIMIT? Mam 4 zdarzenia, kurs 4.0 i nie idzie w żaden sposób...
dobra już wiem, nie można zagrać w AKO, jedno ze zdarzeń można zagrać tylko w singlu
 
footballfactory 0

footballfactory

Użytkownik
Dokładnie, poprzedni system był lepszy. Dawniej jak się grało u bukmacherów internetowych zagranicznych to nie trzeba było podawać numeru konta, a jeszcze skanowanie dowodów to już śmiech na sali. Wystarczała karta do operacji mobilnych. I tyle.
Musisz pamiętać, że firmy zarejestrowane w naszym kraju obowiązuje trochę inne prawo. Musi być skand dowodu i nie ma możliwości wpłaty środków poprzez kartę kredytową.
 
Do góry Bottom