>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Toto-mix - gra przez Internet i inne problemy

domel19842 1

domel19842

Użytkownik
Witam.
wysłałem przez internet kupon toto-gol - wiecie może gdzie jest historia takich kuponów, bo widzę tylko te wysłane w zakładach bukmacherskich...?
Widzę już - w moim koncie - całkiem na dole pod wynikami z zakładów.
do usunięcia
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
co to da jak zaznacze nad kuponem &#39;aktualizuj kupon&#39; ?
Pewnie to, że jak będziesz układał kupon, to w przypadku zmiany kursu zdarzenia już wybranego zmieni się automatycznie jego kurs i ewentualna wygrana na kuponie ????

A co do płatności: https://transferuj.pl/metody-platnosci.html

Jednego nie rozumiem - teoretycznie moja dzisiejsza wpłata z mBanku nie powinna dojść, bo jest święto, więc dziś pewnie nie zagram (może i lepiej, bo miałem x2 na oku w Szczecinie, a Pogoń już prowadzi :jezora: ), ale w zeszłą niedzielę wpłacałem do Fortuny kasę i poszła, a przecież w niedzielę wg informacji ze strony transferuj nie miała prawa dojść.
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
mi dzisiaj w ten sposob zasilili konto w 15 minut (co prawda do sts ale dzialaja i w swieta)
Wpłata w piątek wieczorem poprzez mbank, mamy za kilka godzin niedzielę - konto nie zasilone. I jak tu traktować poważnie grę u nich, kiedy w weekend, gdy najwięcej meczów i czasu żeby pograć, nie da się nawet konta zasilić.
 
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
Wpłata w piątek wieczorem poprzez mbank, mamy za kilka godzin niedzielę - konto nie zasilone. I jak tu traktować poważnie grę u nich, kiedy w weekend, gdy najwięcej meczów i czasu żeby pograć, nie da się nawet konta zasilić.
na stronie totolotka masz informacje o godzinach księgowania przelewów przez banki. Jeśli masz mbank, to zgodnie z informacją tam podaną można dowiedzieć się, że ten bank księgowanie ma w dni robocze w godzinach 04:00-19:00

link do strony http://help.totolotek.pl/pomoc/?wpaty-i-wypaty/wpaty.html
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
I 365

iczasopisma

Użytkownik
na stronie totolotka masz informacje o godzinach księgowania przelewów przez banki. Jeśli masz mbank, to zgodnie z informacją tam podaną można dowiedzieć się, że ten bank księgowanie ma w dni robocze w godzinach 04:00-19:00
link do strony http://help.totolotek.pl/pomoc/?wpaty-i-wypaty/wpaty.html
No dobrze, klikam Ci łapkę w górę, ale jak to się ma do pierwszego zdania na cytowanej stronie:
&quot;Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów przygotowaliśmy możliwość praktycznie natychmiastowego doładowania konta za pośrednictwem wielu banków&quot;.?
Bo wydaje mi się, że mBank nie jest jakąś moją fanaberią, tylko najpopularniejszym (najstarszym?) z polskich e-banków.
I wreszcie kluczowa sprawa: ten sam pośrednik obsługuje STS. Dlaczego tam piątek, świątek czy niedziela wpłacasz w 5 minut, a tutaj średniowiecze?
 
T 16

tommy_krk

Użytkownik
Przestrzegam przed Totolotkiem i ich zakładami przez internet! Dziś miałem taką oto sytuację. Postanowiłem zagrać sobie parę systemów z tych samych zdarzeń. Dodałem do kuponu 12 meczów i chciałem zagrać za drobne wszystkie systemy od 2 z 12 do 11 z 12. Wpisałem na początku pewną kwotę na każdy system, klikam na zagraj zakład i dostaję po chwili informację: &quot;za wysoka wygrana, zmniejsz stawkę lub kurs&quot;. Ok to zmniejszam jedno i drugie, po czym parę razy podobny komunikat. W końcu udało się zagrać za jeszcze mniejsze pieniądze niż chciałem i dostaję piękny komunikat, że zakład został zagrany. Wchodzę w historię konta, a tam połowa systemów pograna parę razy! Co za tym idzie, wydałem więcej pieniędzy niż chciałem.... to chyba nie w porządku, kiedy dostaję komunikat &quot;zakład nie przyjęty zmniejsz stawkę blebleble&quot; to oczekuję, że zakład został nie przyjęty! Czy ja mam zgadywać który system został przyjęty a który nie, jeśli nie ma informacji o konkretnych systemach nie przyjętych lub przyjętych tylko ogółem dostaję informację &quot;Zakład nie przyjęty&quot;? Sprawa zgłoszona do supportu, po 20min dostaję odpowiedź, że od nich wygląda wszystko ok i nie wycofują zakładów zawartych przez internet. Takie rzeczy to oczywiście tylko w Polskich naziemnych bukach! Okradają klientów i tyle! Odradzam tam grę!
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Czy ktos wie jak w praktyce wygląda w Toto wystawianie zaświadczeń o wygranych z zakładów w necie? W panelu w odpowiedniej zakładce jest tylko krótka informacja, że istnieje taka możliwość i lista punktów w największych miastach, gdzie mogę je wystawiać. Normalnie dawało się kupon(-y) i na ich podstawie wystawiali. Na jakiej podstawie babeczka ma teraz wystawić?
 
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
Witam,
mam pytanie o weryfikację konta. Czy po zarejestrowaniu nowego użytkownika następuje jakaś weryfikacja konta np. telefoniczna, może jakiś list?
 
bossm 692

bossm

Użytkownik
Czy zgłaszał ktoś reklamację na stronie [email protected] , dziś przy internetowym kuponie źle rozliczyli zdarzenie, co za tym idzie uznali że dwa kupony mi nie weszły... napisałem im wiadomość z reklamacją, czy ktoś wie ile będę czekał na rozliczenie tych kuponów??? zamrozili mi hajs ????
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Czy zgłaszał ktoś reklamację na stronie [email protected] , dziś przy internetowym kuponie źle rozliczyli zdarzenie, co za tym idzie uznali że dwa kupony mi nie weszły... napisałem im wiadomość z reklamacją, czy ktoś wie ile będę czekał na rozliczenie tych kuponów??? zamrozili mi hajs ????
Tak, ja zgłaszałem, nie wiem, czy miałem pecha, czy takie tempo to u nich norma, ale jeśli to drugie, to nie mam dobrych wiadomości..
Wysłanie maila: 21 kwietnia 2015 18:31
Otrzymanie odpowiedzi (reklamacja uznana): 27 kwietnia 2015 10:59
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Tak, ja zgłaszałem, nie wiem, czy miałem pecha, czy takie tempo to u nich norma, ale jeśli to drugie, to nie mam dobrych wiadomości..
Wysłanie maila: 21 kwietnia 2015 18:31
Otrzymanie odpowiedzi (reklamacja uznana): 27 kwietnia 2015 10:59
Ja natomiast czekałem około 4 dni, co też mnie zdziwiło. Firma która pracuje tak wytrwale odp. w tak długim czasie, daj znać ile trwała Twoja odpowiedź.
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Bylem u nich w centrali pare dni temu(po zaswiadczenie o wygranej) na dzien dobry przywital mnie lepek z ochrony z 20 lat...I zadzwonil do babki zeby przyszla na dol i dala kwitek z 10 minut czekalem za nim laskawie przyszla to sie nie dziw ze tak pracuja....Jaki kraj taka i robota...I tyle w temacie....
Na pytanie z zartow czy maja dla mnie prace na stanowisku analityka nic nie odpowiedziala powiedziala ze jest kasjerka i nic im do tego i NO COMENT!!!
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Bylem u nich w centrali pare dni temu(po zaswiadczenie o wygranej) na dzien dobry przywital mnie lepek z ochrony z 20 lat...I zadzwonil do babki zeby przyszla na dol i dala kwitek z 10 minut czekalem za nim laskawie przyszla to sie nie dziw ze tak pracuja....Jaki kraj taka i robota...I tyle w temacie....
Na pytanie z zartow czy maja dla mnie prace na stanowisku analityka nic nie odpowiedziala powiedziala ze jest kasjerka i nic im do tego i NO COMENT!!!
W ogóle procedura odebranie zaświadczenia o uzyskaniu wygranej w Totolotku to patologia. W fortunie i sts idziesz do którego punktu chcesz (po wcześniejszym uprzedzeniu), a w totolotku masz wyznaczony po jednym punkcie (np. na cały Kraków) w którym możesz odebrać zaświadczenie. W obecności jakiegoś tam specjalnego uprawnionego pracownika ????
 
Do góry Bottom