>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Toto-mix - gra przez Internet i inne problemy

edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Do gry w necie będziesz dostawał SMSem kody - które można wykorzystać do nadania 20 kuponów, a jeśli będziesz chciał nadać więcej niż 20 kuponów to dostaniesz kod na kupony 21-40.
Pzdr.
edi8
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
Zastanów sie jak by mieli zablokować Ci grę.... Rozesłać Twoje zdjęcie po punktach z napisem &quot;WANTED DEAD OR LIFE&quot;?:razz: Bo dowodu nie spisują, a wypłacić muszą jeżeli masz dowód udziału w grze (czyt. kupon). Tak więc nie ma fizycznej możliwości zakazania gry ???? Teraz skup się na wygrywaniu.
Inna sprawa jeżeli będą jakiekolwiek podejrzenia o wpływanie na losowość wyników lub łamanie regulaminu. wtedy zgodnie z regulaminem można zablokować wypłatę na 30 dni ????
No właśnie mi akurat zablokowali e-konto, a żeby wypłacić wygrane na nim kupony (prawie 2,5k) muszę się teraz wybrać do wawy :? Wprawdzie z graniem w punkcie nie będzie problemu, poza takim że że mogę to zrobić nie tylko u nich, ale w każdym ziemniaku więc tracą największą zaletę...
 
J 18

_jarl_

Użytkownik
No właśnie mi akurat zablokowali e-konto, a żeby wypłacić wygrane na nim kupony (prawie 2,5k) muszę się teraz wybrać do wawy :? Wprawdzie z graniem w punkcie nie będzie problemu, poza takim że że mogę to zrobić nie tylko u nich, ale w każdym ziemniaku więc tracą największą zaletę...
Nie możesz założyć nowego konta? Przecież nie trzeba podawać imienia i nazwiska.
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Witam, właśnie wróciłem z kolektora Totolotka, chciałem wypłacic sobie wygrane saldo i wpłacic je z powrotem na konto, jednak po podaniu numeru Karty Toto-Mix, &quot; pan za ladą &quot; poprosił mnie o 5pierwszych cyfr &quot; jakiegos kodu &quot;. Myślałem, że jest to ten 6cyfrowy kod - hasło.
Na stronie w zakładce Moje Zakłady zasugerowałem się taką instukcją:

W celu dodania zakładu do opcji Wydruki kuponów zaznacz okienko do wydruku przy wybranym zdarzeniu w zakładce Moje Kupony. Wybrany zakład automatycznie pojawi się w Wydrukach kuponu wraz z jednorazowym kodem wydruku. Kupony zostaną wydrukowane w dowolnym punkcie Totolotek na podstawie wygenerowanego kodu wydruku oraz właściwej Karty Ligi Mix’u. Wygenerowany kod ważny jest przez 7 dni.
W końcu nie wiem jaki to kod, proszę o pomoc forumowicze ;););)
 
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
W zakładce: moje konto, na samym dole masz takie coś: wypłata salda - pobierz hasło. Klikasz na przycisku: pobierz hasło i dostajesz na swój telefon komórkowy hasło do wypłaty salda. Składa się ono z 10-ciu znaków. Idziesz z tym hasłem i swoją kartą do punktu, podajesz najpierw pierwsze pięć cyfr, potem drugie pięć i już. Pamiętaj, że hasło do wypłaty salda jest ważne 48h. Pozdrawiam.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Gystlik &gt;&gt; jeżeli obawiałeś się utraty tych posiadanych na koncie gracza środków, z powodu swojej nieaktywności ( bo przepadają po upływie 60 dni ) - to mogłeś także zamiast opisanego ruchu: wypłata- ponowna wpłata, po prostu dopłacić min. 10zł i w ten sposób o 60 dni przedłużyć termin.
Pzdr.
edi8
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Panowie mam takie pytanie, czy np. jeżeli wygram 100zł , to muszę je wypłacić, czy jest opcja, dodania do salda wygranej kwoty? ????
Dziękuje!
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Z tego co wiem to nie obejdzie się bez wizyty w punkcie. Tam odbierasz wygraną i możesz ją wpłacić na swoje konto... ale pofatygować się tam musisz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Panowie mam takie pytanie, czy np. jeżeli wygram 100zł , to muszę je wypłacić, czy jest opcja, dodania do salda wygranej kwoty? ????
Dziękuje!
Oczywiście, że możesz dodać do salda wygraną kwotę, ale w tym celu i tak musisz iść do punktu jakiegoś ???? Czyli przypuśćmy, że kupujesz zakład otwarty za 20zł. Przychodzisz do domu, składasz kupon z AKO 5. Twój kupon wygrywa, więc dodajesz go do wydruków na stronie i z kodem wydruku idziesz do punktu Toto-Mixa, gdzie Pani przy kasie Cię pyta, czy całość wypłacamy, czy przelewamy z powrotem na konto. Możesz nawet wypłacić 50zł, a przelać 50zł z powrotem na konto ???? Problem tylko polega na tym, że z wygranym kuponem musisz iść do punktu, nie dodaje Ci się automatycznie wygrana kwota do salda ???? Więc jest to taka pół-internetowa gra :jezora:
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Aha, dzięki. Dawno nie grałem tam, ale pamiętam, że z początku była opcja dodaj do salda czy coś i po prostu automatycznie można było sobie wrzucić kasę wygraną na konto..
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
W lutym 2010 wycofali się z tej opcji możliwego automatycznego dodawania wygranych do salda - motywując to na stronie Totolotka niskim zainteresowaniem... ze strony grających!
 
J 18

_jarl_

Użytkownik
W lutym 2010 wycofali się z tej opcji możliwego automatycznego dodawania wygranych do salda - motywując to na stronie Totolotka niskim zainteresowaniem... ze strony grających!
Wiadomo, że to ściema ;)

Chodzi o przepisy, bo zawieranie zakładów przez internet jest obecnie zakazane. A w ten sposób - jak to funkcjonuje w tej chwili - jest to niby przez neta ale nie do końca. Bo stawkę wnosi się w punkcie, wygraną wypłaca również w punkcie i mogą się wybronić, że nie są to zakłady internetowe.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Oczywiście że tak - bo wróble w Totolotku ćwierkały, że to stało się na skutek pisma z Ministerstwa Finansów o niezgodności takiej procedury ( de facto granie w necie ) z polskimi regulacjami prawnymi.
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
z troszke innej manki, może ktoś miał już taką sytuację, jak ja. Dotychczas zdawało mi się, że zakład zostaje unieważniony kiedy zawodnik odjedzie poniżej 4 biegów. Co się tymczasem dzisiaj stało? Otóż, Maciek Janowski pojechał w 4 startach, wyrobił swój over 8 punktów w totomixie (10 oczek), zaś zakład został uznany za unieważniony. Poczytałem regulamin i część związaną z unieważnieniem zakładów, wydaje mi się, że nic na ten temat wspomniane nie jest. Może ktoś pomóc, dlaczego zatem zakład został unieważniony?
edycja: chciałem skasować posta, ale niestety się nie da, zatem napomknę tylko, że problem rozwiązany :)
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
no to Toto-Mix sie popisał czakam na swieza oferte z kwalifikacji tenisa do Monachium Barcelony Estoril a tu lipa nie aktualizuja co za h........e pisało w punktach ze oferta przez neta bedzie a to co to jest no moze jeszcze to dojdzie pffffffffffffffffffffffffffffffffffff ????
 
P 0

pansilver

Użytkownik
Dostał ktoś z was limity na gre przez internet?
Ja mogę obecnie obstawić maksymalnie 250 na mecz i 1000 dziennie na wszystkie kupony.
Jak dzwoniłem się dowiedzieć, o co chodzi to dostałem informację, że taka jest decyzja centrali.
Ciekawe co by było, gdyby nałożyli takie limity osobie, która jest wysoko w ich konkursie i przez to by przegrała,
bo mogłaby maksymalnie zyskiwać 1000 punktów dziennie.
Nieźle ktoś musiałby się wtedy wkurzyć.
Edit: Edi jak zawsze wymiata, dzięki ????
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Znam graczy, którzy mają tam limity ( jednego nawet widzę podczas golenia się ???? ) a także o otrzymanym limicie pisał tu kiedyś &quot;wincent&quot; .
Ale znam także graczy, mających po kilka kart Ligi Mixu w E-Promocji....
Warunek: każda na inny numer komórki!
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Na koncie zakładów sportowych 10k i tyle samo, bo też 10k na koncie zakładów konnych.
Z tą maksymalną stawką 1000zł dla zakładu prostego to prawda, ale wobec maksymalnej stawki 10zł dla 1 kombinacji w zakładach systemowych, można nadać system np. 7z10=120 ze stawką 10zł za 1200zł...
 
Do góry Bottom