>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Toto-mix - gra przez Internet i inne problemy

777 28

777

Użytkownik
No ale te limity można przecież łatwo obejść odwiedzając toto osobiscie lub posiadając kilka kont... 5 kont i juz masz 5k... w naziemnym buku gdzie mozna byc anonimowym nie jest tak źle z limitami... w takim internetowym bwinie np to jest tragedia... limit 500 zeta walną i ni jak się go nie obejdzie...
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
dobrze rozumuję, że maksymalna stawka zakładu to 1000 zł. a na koncie można mieć max 10 tysięcy zł.?
Z tym, że są ograniczenia dla niektórych zdarzeń. Na przykład challengery tenisowe to chyba stawka max 200 zł.

Najlepiej jest sobie oczywiście zrobić e-kupon i sprawdzić czy zaakceptuje kupon. Jeśli nie zaakceptuje, to wyskoczy powód braku akceptacji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
Na koncie zakładów sportowych 10k i tyle samo, bo też 10k na koncie zakładów konnych.
Z tą maksymalną stawką 1000zł dla zakładu prostego to prawda, ale wobec maksymalnej stawki 10zł dla 1 kombinacji w zakładach systemowych, można nadać system np. 7z10=120 ze stawką 10zł za 1200zł...

maksymalna stawka dla zakładu prostego ( o ile nie jest to grupa specyficzna z określoną stawką np. żużel ) to 1000zł. Zakład systemowy: maksymalna stawka dla każdego systemu to 10, ale wartość kuponu systemowego również nie może przekraczać 1000zł. Spróbujcie stworzyć taki system jak napisał edi ( 7z10 ze stawką 10 )na stronie ( po zalogowaniu ), lub w punkcie i się pokaże, że jest za duża stawka.
 
goglez 0

goglez

Użytkownik
O to szkoda doprawdy... totolotek . pl / ligamixu/ (mam mniej niż 10postów, nie mogę dać linka) - tu coś pisze o doładowaniach i punktach, ale nie dokońca rozumiem o co chodzi z tymi pkt, wolę żeby to ktoś &quot;na chłopski rozum&quot; opisał i mieć pewność.
Jeśli to takie żenujące to wogóle nie odpisuj na moje posty łaskawie.
 
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
&quot;punkty sprzedaży doładowań &quot; - tu chodzi o doładowania telefoniczne typu: orange, heyah, plus...
Jeśli chodzi o ligę Mixu to wpłaty odbywają się tylko i wyłącznie w punktach Totolotek
 
P 10

petepistol

Użytkownik
Panowie mam pytanie. Wczesniej ktos pisal, ze aby przedluzyc waznosc srodkow na koncie nalezy WPLACIC kolejna sume na konto, natomiast samo wniesienie zakladu nie przedluza waznosci srodkow i przepadaja.W regulaminie jest natomiast takie cos:

Nabycie Otwartego zakładu bukmachersko-piłkarski przedłuża ważność zgromadzonych środków powstałych z tytułu wniesionych Otwartych zakładów bukmachersko-piłkarskich o 60 dni

Moze mi ktos obyty w temacie to wyjasnic? Z gory dziekuje za odpowiedz
 
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
Otwarty zakład bukmachersko-piłkarski to jest to co wpłacasz w punkcie na swoją kartę i za to doprecyzowujesz sobie kupony za pomocą strony totolotek.pl ( jest on ważny 60 dni od momentu wpłaty )
Jeśli wpłacasz np dzisiaj 10 zł na konto, to dolicz sobie 60 dni od dnia dzisiejszego - po upływie tych dni kwota jaką wpłacałeś przedawnia się. Żeby tego uniknąć, to właśnie musisz albo zrobić w międzyczasie chociaż minimalną wpłatę na konto ( jeśli wpłatę kolejną zrobisz np 20 sierpnia, to od tej daty liczy się znowu 60 dni do kiedy te środki są ważne ). Jesli nie masz zamiaru w tym czasie grać, to możesz ( w każdym momencie gdy środki są ważne ) zrobić sobie wypłatę salda i już. Wtedy nie musisz pilnować terminu ważności środków.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
jak są &quot;dystrybuowane&quot; te 10% bonusy które się dostaje za kupno zakładu otwartego za wygraną (2. BONUS 10% na E-konto - przy zamianie wygranej Toto-Mix na Otwarty zakład Toto-Mix)???
czasami zagram za 80, w tym mam 63 zł z bonusu
a czasami 20 i całość pochodzi z bonusu
innym razem w ogóle bonus nie jest wliczany w stawkę

i jeszcze jedno pytanie: ten bonus trzeba obrócić jeden raz?
 
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
Tzn jeśli kupon zagrałeś stawką bonusową ( czyli tak jak napisałeś: &quot; zagram za 80, w tym mam 63 zł z bonusu&quot;, to przy wypłacie tego kuponu i zamienianiu wygranej na zakład otwarty nie dostaniesz już drugiego bonusu. Kupon kwalifikuje się do tego, żeby dostać bonus za wygraną kiedy:

- Minimalna wygrana przypadająca na kupon, za jaką przyznawany jest bonus to 10 zł;
- Maksymalna wygrana przypadająca na kupon, za jaką przyznawany jest bonus to 2.279,90 zł;
- Wartość przyznanego bonusu zaokrąglana jest do 1 zł w dół;
- Bonus nie jest przyznawany za wygrane kupony, które posiadają 1 zdarzenie oraz za kupony bonusowe (oznaczenie na kuponie: BONUSOWY), czyli takie, które zostały wytypowane w ramach E-promocji (Internet) za stawkę obejmującą saldo bonusowe na E-koncie;
- Bonus nie podlega wypłacie z E-konta tj. zamianie na gotówkę i może być wykorzystany w dowolnym dniu wyłącznie na doprecyzowanie Otwartych zakładów Toto-Mix, Toto-Liga lub Toto-Gol na zasadach określonych w E-promocji;
- Wypłata środków z E-konta powoduje utratę zgromadzonych środków na saldzie bonusowym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
tyle to wiem, ale czemu w stawce niektórych kuponów jej część pochodzi z bonusów a w innych nie?

aktualne też pytanie o obrót
 
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
dlatego, że jak masz na koncie np 200 zł i 100 zł bonusu, to najpierw zgrywasz saldo właściwe, a bonus jest zgrywany na końcu, więc np zagrasz kupon za 150 zł ( i to jest kupon nie zagrany bonusem ), a drugi kupon zagrasz też za 150 zł, więc w nim jest: 50 zł salda właściwego i 100 zł salda bonusowego. Za ten kupon nie dostaniesz kolejnego bonusu.

Czy bonus trzeba obrócić jeden raz? jeśli chodzi Ci o to, czy kwotę bonusową możesz wykorzystać na jeden czy więcej kuponów - to możesz bonus wykorzystać na dowolną ilość kuponów.
 
Do góry Bottom