>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Toto-mix - gra przez Internet i inne problemy

roman1978 0

roman1978

Użytkownik
dostęp do e-konta jest nadal aktywny. Zeby wyplacic pieniadze z salda, trzeba pobrac haslo &lt;z zakladki: moje konto&gt;, wtedy dostaniesz sms&#39;em kod z ktorym idziesz do punktu i tam dostajesz swoja kase z konta. A co do wygranego kuponu to jest tak jak bylo - dodajesz go normalnie do wydruku na swoim koncie, generujesz haslo i idziesz z nim do punktu, tam drukuja i dostajesz kase - czyli tutaj bez zmian. wiem, bo wlasnie odbieralem pokazna wygrana i starym zwyczajem zagralem w punkcie :p juz prawie zapomnialem jak to sie robi:p ale bardzo sympatyczna pania spotkalem takze bede wpadal czescie :p
 
J 6

josed

Użytkownik
Zostało zamknięta e promocja, ponieważ chcą wprowadzić coś takiego jak u normalnego internetowego buka. Jeżeli im się nie uda to e promocja wróci normalnie.
Całe zamieszanie ma potrwać +/- 3 dni.
 
arespl 63

arespl

Użytkownik
Zostało zamknięta e promocja, ponieważ chcą wprowadzić coś takiego jak u normalnego internetowego buka. Jeżeli im się nie uda to e promocja wróci normalnie.
Całe zamieszanie ma potrwać +/- 3 dni.
Jak się okaże, że masz racje, to stawiam Ci piwo za dobre wieści :razz::razz:
 
footballfactory 0

footballfactory

Użytkownik
Zmartwię cię, ale jak dla mnie bankowo potrwa to dłużej niż trzy dni. Myślę, że do sprawy wrócą na początku przyszłego roku. Raczej pewne jest, że chcą wejść z pełną grą internetową.
 
J 6

josed

Użytkownik
Byłem dzisiaj porozmawiać z ludźmi którzy w tym siedzą. Niestety nie mogę potwierdzić tej informacji w 100%, piszę tylko to o czym się dowiedziałem.
Z oferty piwa skorzystam :p
 
arespl 63

arespl

Użytkownik
Witamy,

Mamy nadzieję, że już niebawem uruchomiona zostanie dużo lepsza usługa. Do tego czasu zachęcamy do odwiedzin punktu Totolotek i skorzystania ze specjalnego bonusu dla posiadaczy karty Ligi Mix`u.

Z wyrazami szacunku


Czyli pewnie tak jak piszecie, ze sie przerzucają na pełneo-internetową wersje :razz:
 
arespl 63

arespl

Użytkownik
A jeżeli im się nie uda to przywrócą tamto. W 3 mają się uwinąć ????
Będę miał trochę daleko z Lubelskiego do Szczecina z tym piwem :razz::razz:

Szkoda, ze wcześniej nie poinformowali co sie dzieje :razz: tylko nagle wszystko przestaje działać :razz: na drugi dzień esa dostaje, ze usługa jest usunięta i jakby nie forum i pisanie z nimi, to w sumie nic nie wiadomo :razz:
 
roman1978 0

roman1978

Użytkownik
i tak fajnie ze byla taka mozliwosc. Niedlugo wejda w internet to i ta przerwa z e-promo nie bedzie taka straszna, poczekamy zobaczymy ????
 
arespl 63

arespl

Użytkownik
Niedawno wróciłem z ziemniaka, myślałem, ze się coś dowiem od babki, ale ni w ząb :razz: Na wstępie mi powiedziała, ze sami nie wiedzieli co się dzieje i ze tez myślała, ze się przyczepili do nich ważniaki w garniturach i kazali zamknąć &quot;e-promocje&quot; :razz: A jak jej powiedziałem, co mi support napisał i co w necie &quot;nieoficjalnie&quot; słychać o nowych perspektywach, to zrobiła wielkie oczy i nie bardzo mi uwierzyła :razz: W ogóle to się zdziwiła, ze się da wypłacić kasę za kupony :razz: Akurat musiałem trafić na tą nieogarniętą... :razz:
 
K 0

kamazaw92

Użytkownik
kurcze nawet na weekend nie
zdążyłem puścić ale na koncie 40 zł zostało i nie wiem czy wypłacić czy czekać ciekawe czy wogóle jeszcze to uruchomią
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Witamy,

Mamy nadzieję, że już niebawem uruchomiona zostanie dużo lepsza usługa. Do tego czasu zachęcamy do odwiedzin punktu Totolotek i skorzystania ze specjalnego bonusu dla posiadaczy karty Ligi Mix`u.

Z wyrazami szacunku
Uff , dobrze bo już myślałem że gra u buka dla ludzi którzy nie chcą łamać prawa się skończyła (bo nie oszukujmy się , ale gra z 15 % podatkiem bez żadnych bonusów skończy się na 100% klęską). &quot;Dużo lepsza usługa&quot; może wprowadzą jakieś zakłady live , albo chociaż będzie można przelać wygrany kupon bez odwiedzania punktu ????
 
Do góry Bottom