>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Toto-Mix - ponowne otwarcie

Status
Zamknięty.
T 5

tylek_kamrata

Użytkownik
Witam,
Tak jest! I za co ja dostałem te pięć z reputacji?! :|
Nic się nie sprawdziło, oprócz tego, że powrócili niespodziewanie.
Powiem szczerze, odbieram to jako kompromitację urzędników Ministerstwa Finansów i Służby Celnej RP. Zamykać firmę pod takimi zarzutami, jak najbardziej, ale straszyć uczestników zakładów niebotycznymi karami i sankcjami, a potem przywracać stan rzeczy, jakby nigdy nic się nie stało... to jakieś urzędnicze dno!? Ciekawe, ile na tym udało się państwu ukręcić z tych 100.000.000 złotych kary? Z 50 baniek i skreślenie jednoosobowej spółki z KRS? Czy tylko wczasy na Krecie z obiadokolacją?
Smutek chyba w &quot;e-Ogryzku&quot;, co? Pan Tomek nie został prezesem... ????
Ale głowy do góry! Macie tam taki Łeb, co w 2001 roku, gdy Toto-Mix startował wymyślił, że w trzeba zabronić graczom obstawiać pojedyncze zdarzenia i przyjmować zakłady od minimum trzech. Po miesiącu nie było już połowy klientów, a wypłacalność poziomem ocierała się dolne warstwy stratosfery... Trzeba było robić telegazetę, czat i sponsorować konkursy na forach, żeby ratować odpływającą Klientelę. Telegazeta i czaty padły. Jak Lenin z tankietki &quot;porywał&quot; na plenach mową Masy, że telewizja, &quot;rozumicie&quot;, to nie jest medium godne Naszych Czasów. W nagrodę został dyrektorem... ot, i cała tutejsza filozofia &quot;bukmacherki&quot;. Jedno umiał: dobrze widać całował, bo &quot;lubiał&quot; zapach fajki. W ustach &quot;Szofera z Podlasia&quot;... :|
Tak, to dzięki temu &quot;splotowi okoliczności&quot; masz Nick, Kolego Edi... z Ósemką ????
I tym ciekawym akcentem zakończmy. Do roboty Kamraci! Leszcz bierze ????
Pozdrawiam,
Tyłek_Kamrata
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@Tyłek_Kamrata , pisząc że Toto-Mix startował w 2001 roku, popełniasz grzech zaniedbania , gdyż szybkie wejście na ich stronę:
http://totolotek.pl/ofirmie/
podpowiada nam , iż wystartowali w roku 1992 - zatem o całe 9 lat wcześniej...

Pozdrawiam
 
T 5

tylek_kamrata

Użytkownik
Witam Cię,
Owszem, ale nie z &quot;bukmacherstwem&quot;. Szybkie wejścia &quot;na stronę&quot; kończą się...? Wejdź może jeszcze raz do zakładki &quot;Historia&quot; i przeczytaj wolniej.
Poza tym:
Ustawa Hazardowa z 2009 roku, a poprzednia o Grach Losowych i Zakładach Wzajemnych z 1992 rozróżniają stale ( wciąż ) i wyraźnie dwa produkty!
We wspomnianym przez Ciebie czasie Totolotek zajmował się w myśl tych ustaw (bez względu na nazwę i czas) tylko i wyłącznie jednym produktem: totalizatorami sportowymi&quot;, czyli toto-ligą i toto-golem, które z definicji są grami ( zakładami ) z puli. Tu: o wysokości wygranych decyduje pula wpłaconych stawek i wewnętrzny ( zatwierdzony przez Ministra Finansow) regulamin dzielący pulę na stopnie wygranych. Tak? Stąd w momencie zawarcia zakładu nie wiesz ile wygrasz, za &quot;11&quot; w toto-lidze, czy za &quot;5&quot; w toto-golu.
Bukmacherstwo - ( w myśl ustawowych definicji - jedna i druga ustawa) to zupełnie inny, co do istoty, produkt. Tu: jest stosunek ( czyli kurs ), który reguluje wysokość wygranej, co do iloczynu z wpłaconą stawką. Nic to nie ma wspólnego z pulą! Bo tu wiesz, ile Ci zapłacą z przysłowiowej &quot;bomby&quot;. Masz to nawet &quot;napisane&quot; na kuponie ???? , prawda? W momencie zawarcia zakładu. A&#39;propos: co &quot;zawierałeś&quot; w e-promocji z punktu widzenia polskiego prawa opisującego uczestnictwo w zakładach wzajemnych? ... nie wiem do dzisiaj?! Może mi to kiedyś jakiś grecki kelner z Ministerstwa Finansów albo ze Służby Celnej wyjaśni? Być może?
Wracając do sparwy: to co wyżej, to istotna i dostrzeżona przez Ustawodawcę (Sejm) różnica.
Mam nadzieję, że ją rozumiesz? ... moje daty ( lata ) się zgadzają ,ale nie o to mi chodzi.
Totolotek &quot;zajął się&quot; zatem &quot;bukmacherstwem&quot; u schyłku ( jesień ) 2000 roku za sprawą dwóch zagranicznych firm: Essnet AB ( Szwecja - dostawca oprogramowania i terminali) i Telenor SA ( Norwegia - dostawca łączności ), które w stosownym czasie i wspólnie ubiegały się w przetargu ( w tamtych latach, oczywiście ) o systemową obsługę gier liczbowych u naszego państwowego monopolisty, w Totalizatorze Sportowym Sp. z o.o. Bo tu był biznes i &quot;kaska&quot;... ???? Po to ( by wygrać ten państwowy przetarg? ) wykreowały &quot;bukmacherkę&quot; w Totolotku. Aby wejść do rywalizacji, ze sprzętem, łącznością i siecią ( około 70, może około 100 punktów? ... jeżeli dobrze pamiętam? ) Jakby to miało wystarczyć (w ich domniemywaniu?) do zmagań z &quot;Żydem&quot;... ho, ho, ho, przy okazji dodam, że niejednemu miejscowemu cwelowi z Rakowieckiej ta idea nieźle wtedy we łbie zakręciła!
I przegrali. Dodam również od siebie: Słusznie. Ok?
Pozdrawiam,
Tyłek Kamrata
 
karcze 51

karcze

Użytkownik
Witam. Chciałbym się zapytać po co nam są punkty które zbieramy dzięki stawianiu zakładów w punktach toto-mix(z kartą ligi mixu).
 
bender7 91

bender7

Użytkownik
Witam. Chciałbym się zapytać po co nam są punkty które zbieramy dzięki stawianiu zakładów w punktach toto-mix(z kartą ligi mixu).
Z rozmowy z panią w punkcie dowiedziałem się, że te punkty są (będą?) potrzebne do osiągania statusów. Np. mając kilka tysięcy punktów będziesz miał status nazwijmy go złoty, a mając kilkaset status na przykład niebieski. Jak osiągniesz jakiśtam status to będziesz uprawniony do bonusów.
 
D 0

damiano_

Użytkownik
Z rozmowy z panią w punkcie dowiedziałem się, że te punkty są (będą?) potrzebne do osiągania statusów. Np. mając kilka tysięcy punktów będziesz miał status nazwijmy go złoty, a mając kilkaset status na przykład niebieski. Jak osiągniesz jakiśtam status to będziesz uprawniony do bonusów.
Możliwe statusy:
brązowy,
srebrny,
złoty.

Aktualnie ta opcja jest zawieszona i zbierane punkty nic Ci nie dają.
 
V 2

velociraptor

Użytkownik
posiadanie karty aktualnie i tak wiaze sie ze sporymi przywilejami wiec to ze poki co (bo wkrotce ruszy nowa edycja ligi mixu) punkty nie daja nam pozycji lidera w wyscigu o wyjazd na tor Formuly 1 czy tez na wycieczke do Las Vegas to warto karte miec i jej uzywac ????
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Ktoś ma jakieś szczegóły nowej Ligii Mixu? Trochę się punktów uzbierało i mam nadzieję, że przy pewnej liczbie punktów dalej będzie obowiązywał bonus 12%.
 
footballfactory 0

footballfactory

Użytkownik
Odświeżam temat, bo w tej Lidze Mix`u za zgromadzone pkt. można dostać bonusy: +5, 7, 10% do wygranej. Trzeba tylko być najlepszym w punkcie... ???? Ja trochę trzaskam punkcików i może uda się, a Wy?
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Odświeżam temat, bo w tej Lidze Mix`u za zgromadzone pkt. można dostać bonusy: +5, 7, 10% do wygranej. Trzeba tylko być najlepszym w punkcie... ???? Ja trochę trzaskam punkcików i może uda się, a Wy?
Ja tak samo, dobra opcja. Na razie mam 3128 pkt, prowadzę na lajcie akurat zakładałem kartę w mało obleganym punkcie więc uda się +10% od marca. To chyba na 70 kuponów jest czy coś takiego?
 
R 0

robertuss

Użytkownik
Tak, 70. Będziesz musiał poinformować babkę w punkcie, że chcesz do danego kuponu dorzucić te 10%.
Ten bonus będzie przyznany od marca za punkty zebrane do 28 lutego?
Wiem, że jestem na chwilę obecną 2 z sumą punktów 5500 ;)
 
gian 0

gian

Użytkownik
No u mnie w punkcie ludzie specjalnie wieczorem przychodzą żeby mieć szcześliwe minuty 20% nie chodzi pieszo :&gt;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom