>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Toto-Mix - ponowne otwarcie

Status
Zamknięty.
V 2

velociraptor

Użytkownik
informacja plynaca od zarzadu spolki jest taka ze start zakladow bukmacherskich nastapi w czwartek 20.12 od 9.30 lub jesli sie uda sie to zrobic to w trakcie dnia w srode czyli jutro.
 
borntofight 98

borntofight

Użytkownik
Byłem dzisiaj z ciekawości podpytać w punkcie co i jak i ziomek z totomixa powiedział że oni w każdej chwili są w stanie wznowić sprzedaż jeśli będzie tylko taka decyzja to w ciągu godziny jest w stanie uruchomić system i rozłożyć oferty i wywiesić regulaminy. Dodatkowo teraz widze że już stronka zaczyna się zmieniać także pewnie jutro od południa będą śmigać.
 
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Oby ruszyli w czwartek,będzie można zagrać w TOTO-GOLA i TOTO LIGE ???? choć w międzyczasie założyłem konto w internecie z braku toto-mixa więc z zakładów u nich raczej zrezygnuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
gian 0

gian

Użytkownik
Wiem że plakat powiesiłem dzis na punkcie z trescia m.in że wstep +18 choc naklejka na drzwiach od zawsze jest
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
W regulaminie, jakieś znaczące zmiany?
Jak grałeś AKO to raczej nie.
Wygrane z zakładów zaokrąglane są do 1 grosza a nie 10ciu. Wcześniej można było sobie trochę &quot;podrasować&quot; wygrane, mimo że &quot;dzięki&#39; ediemu zmienili system komputerowy . Koniec zabawy systemami :?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
W Toto-Golu i Toto-Lidze w momencie zawieszenia działalności były kumulacje - ciekawe czy teraz zabawa zacznie się od zera w kasie, czy jako kontynuacja z tamtą pulą.
 
B 0

bw10

Użytkownik
Jak grałeś AKO to raczej nie.
Wygrane z zakładów zaokrąglane są do 1 grosza a nie 10ciu. Wcześniej można było sobie trochę &quot;podrasować&quot; wygrane, mimo że &quot;dzięki&#39; ediemu zmienili system komputerowy . Koniec zabawy systemami :?
Kurde naprawde nie bedzie mozna grac systemami?? ;/ A tak lubilem sobie pograc 5z7 czy 6z8 z kursami 1,8-1,9 ;/ ;/
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Mam nadzieję, że nie zmienią szaty graficznej swojej strony internetowej.
U większości firm bukmacherskich, które się na to decydują, po zmianie szata graficzna jest bogatsza, ale jednocześnie strona się dłużej wczytuje.
Strona TOTOLOTKA do tej pory się fajnie wczytywała i mam nadzieję, że teraz też tak będzie.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@bw10 , kolega @wincent napisał o czymś innym: o tym, że do 10.11.2010 można było grać systemowo na AKO od 1.15 a po tej w/w dacie podniesiono próg minimalnego AKO w grze systemowej do 2.

Jak chcesz dowiedzieć się dlaczego, to wpisz do wyszukiwarki: Edi8 kontra Totomix
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
Kurde naprawde nie bedzie mozna grac systemami?? ;/ A tak lubilem sobie pograc 5z7 czy 6z8 z kursami 1,8-1,9 ;/ ;/
Nie, nie o tym piszę. Systemy dalej będą, ale przed zmianą regulaminu można było trochę zwiększyć wygraną odpowiednio operując stawkami.
 
B 0

bw10

Użytkownik
te zmiamy podyktowane sa tym ze teraz bedzie mozna grac za min 1 zl i zwiekszac stawke o 10gr.
Czyli jesli dobrze kminie to ilosc kombinacji=minimalna stawka za jaka trzeba dac kupon? Czyli np system 3z5 ma 10 kombinacji czyli trzeba zaplacic MINIMUM 10zl?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom