>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Toto-Mix - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
W 2

wislak

Forum VIP
Niedziela 09:30:00 - 15:30:00
Poniedziałek 11:00:00 - 19:30:00
Wtorek 09:30:00 - 19:30:00
Środa 09:30:00 - 19:30:00
Czwartek 09:30:00 - 19:30:00
Piątek 09:30:00 - 19:30:00
Sobota 09:30:00 - 17:00:00

poszukaj czasem! na stronie toto mixa to jest
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
toto jest najlepszy. kiedys w sts obstawiałem ale toto ma minimalnie wieksze kursy na niektórych meczach ( nigdy mniejsze ), lepsza stronke ( ta po zmianach oczywiscie ;)) i losy na loterie... a to też wciąga ???? ))
Jedyną wadą jest system premiowania graczy. Punktu w Lidze mixu są przyznawane za zarobione pieniądze oraz za postawione pieniądze... a to lipa bo nie odzwierciedla tego co powinno. W sts liczy się największy sr. kurs i tak powinno byc
ale i tak wole toto ???? ✅
 
W 2

wislak

Forum VIP
to zalezy
zwykle 1 mecz
ale sa zdarzenia ze muszą wystepowac na kuponie z minimum X spotkaniami.
kiedys mialem tak w milenium ze puscilem dubla, ale mi babka powiedziala ze Zawisza Bydg. musi byc na kuponie z 3 zdarzeniami i musialem cos dorzucać.
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
to zalezy
zwykle 1 mecz
ale sa zdarzenia ze muszą wystepowac na kuponie z minimum X spotkaniami.
kiedys mialem tak w milenium ze puscilem dubla, ale mi babka powiedziala ze Zawisza Bydg. musi byc na kuponie z 3 zdarzeniami i musialem cos dorzucać.
heh... Wiślak po co to piszesz , juz dalem odpowiedz.... (nabijanie postow)

A poza tym temat dotyczy Toto-mix a nie Milenium :roll:

Bez odbioru .
 
W 2

wislak

Forum VIP
Ale napisales ze mozna 1 tylko... a w STS tez mozna 1 a on napisal ze 3...
temat jest toto mixa ale w wiekszosci bukow naziemnych tak jest
 
H 0

harq

Użytkownik
Mógłby mi ktoś napisać gdzie są punkty Totomixu w Warszawie? Szukałem na ich stronie, ale albo jestem ślepy, albo tego tam nie ma...
 
treter 0

treter

Użytkownik
Też szukałem, ale nie znalazłem ale wiem, że jest TOTOMIX tak w centrum handlowym Warszawa Wileńska tam gdzie jest Carrefour, jest na ulicy Targowej oraz w PROMENADZIE. Możesz poszukać w google gdzieś czy jest gdzieś lista punktów totomixa 8)
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
harq, Witam.na stronie&quot;Toto-Mixa&quot;masz dział:punkty sprzedaży oferty a to właśnie jest wykaz kolektur,bo tam możesz tę ofertę kupić.Pzdr.
 
G 0

gromadka

Użytkownik
Mam wielki problem!!!
Mam kupon w którym jest mecz...on jest przełożony nie wiem na kiedy :;/: i jak kolega poszedł się spytać co z tym kuponem to powiedział, że przegrany :przeklina: , a przecież wszystko mi weszło...(no tylko ten nie rozegrany mecz) i co z tym zrobić.

Wkońcu nie wiem czy wygrałem czy nie.

Bardzo proszę o odpowiedź ????
 
janek87 19

janek87

Użytkownik
powinni wyplacic Ci pieniadze odliczajac ten mecz ewentualnie bedziesz musial zatrzymac ten kupon i poczekac az ten mecz sie odbedzie(ta opcja jest bardzo malo prawdopodobna) wyplaca Ci pieniadze na 90%
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom