>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Toto-Mix - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
P 0

pieper

Użytkownik
Chodzi, o to, że jak se wyrobisz karte to mogą ci naliczać punkty za częstotliwość chodzenia i wygrywania. Wiem tylko że jak masz 70 punktow w tygodniu to możesz dostać bonus 7% a jak 100 punktów to 10%. A ja mam z kolei pytanie jako że jestem początkujący i chciałbym spróbować zagrać w systemy. Wiem o co w nich chodzi, ale nie wiem ile kasy muszę w to wywalić? Po obstawieniu załóżmy systemu 2z3 na kuponie pojawia mi się oprócz stawki (przykładowo 2zł) również wartość kuponu 6zł. Tak więc odpowiedzcie mi czy stawiając taki kupon muszę zapłacic 2 zł czy też 6zł?
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
W Systemie 2 z 3 kombinuja sie 3 zdarzenia,co daje 3 kombinacje.
1dr -- 2 dr
1dr -- 3 dr
2dr -- 3dr

I na kazde wkładasz przykładowo 2 zł,ale masz 3 kombinacje,wiec wychodzi Ci 6 zł.
Stąd to 2 zł na kuponie i 6 zł.
Psdr ;-)
 
P 0

pieper

Użytkownik
Aha czyli mimo iż stawka wynosi 2zł muszę zapłacić 6zł jeżeli takim właśnie systemem chcę zagrać? Sorki że głupio pytam, ale dopiero zaczynam więc proszę o cierpliwość przy odpowiadaniu. ;-)
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Stawka wynosi 2 zł na 1 kombinacje,a kombinacji jest 3,bo tak sie buduje system i tym sie różni od normalnego.
Za normal zaplacil bys 2 zl,a tu zeby mógł Ci nie siąsc 1 mecz trzeba własnie &#39;budowac&#39; takie kombinacje.Tak jak wyżej napisałem.
1dr -- 2 dr
1dr -- 3 dr
2dr -- 3dr
No i dajmu na to ,ze nie siada mecz nr 2 wiec wchodzi kombinacja 1dr -- 3 dr no i stawka na to wynosiła 2 zł wiec kurs x 2 zł.Wiesz o co chodzi?? ;-)
 
shaker 2

shaker

Użytkownik
Chodzi, o to, że jak se wyrobisz karte to mogą ci naliczać punkty za częstotliwość chodzenia i wygrywania. Wiem tylko że jak masz 70 punktow w tygodniu to możesz dostać bonus 7% a jak 100 punktów to 10%.
czego dotyczy ten bonus?
wygranej czy jak?

maja gdzies go opisanego na swojej stronie? bo szukalem i nic nie ma
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Chodzi, o to, że jak se wyrobisz karte to mogą ci naliczać punkty za częstotliwość chodzenia i wygrywania. Wiem tylko że jak masz 70 punktow w tygodniu to możesz dostać bonus 7% a jak 100 punktów to 10%.
czego dotyczy ten bonus?
wygranej czy jak?

maja gdzies go opisanego na swojej stronie? bo szukalem i nic nie ma

Jeśli jest tak samo jak w Profie to te 10 % to nic innego jak podbicie AKO ???? Dodają Ci kursik 1.1 ???? Dla bonusu 7 % będzie przemnożenie AKO przez 1.07 zapewne .... Poprawcie mnie jeśli się mylę ????
 
M 0

mmm

Użytkownik
hmm nigdy nie gralem w zadnym bukmacherze na czym to polega?
mam spisane numery zakladow na kartce z ich strony ww ide donich i co ?

musze powiedziec za ile gram i przeczytac numery?
 
shaker 2

shaker

Użytkownik
wypelniasz kupon
czyli numer zdarzenia powiedzmy 1041 i dajesz typ na co grasz
1 - wygrana gospodarzy
X - remis
2- wygrana gości

i na końcu dajesz stawke za jaka grasz
powiedzmy 50zl.

czyli twoj kurs ( np 1. - 2.15) mnozymy przez 50zl. = 107.50zl.
i odejmujesz 10% podatku czyli mnozysz przez wspolczynnik 0.9 = 96.75 zl. wygranej do reki
 
sibrejk 3

sibrejk

Użytkownik
według mnie to zależy od kolesia co jest w danym punkcie jak jest fajny to wpuści, ale 17-latka raczej powinien wpuścić ????
 
M 0

mmm

Użytkownik
wypelniasz kupon
czyli numer zdarzenia powiedzmy 1041 i dajesz typ na co grasz
1 - wygrana gospodarzy
X - remis
2- wygrana gości

i na końcu dajesz stawke za jaka grasz
powiedzmy 50zl.

czyli twoj kurs ( np 1. - 2.15) mnozymy przez 50zl. = 107.50zl.
i odejmujesz 10% podatku czyli mnozysz przez wspolczynnik 0.9 = 96.75 zl. wygranej do reki
te wypelnienie ma polegac na wpisaniu na jakiejs kartce swoich typow i przeczytanie ich dla kasjera tak?
 
sibrejk 3

sibrejk

Użytkownik
każdy mecz ma swój numer i wypisujesz numery na kartce i do każdego numeru typy, piszesz za ile stawiasz zł i dajesz kartke kolesiowi i on wypisuje ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom