>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Bukmacher Toto-Mix - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
P 0

pieper

Użytkownik
Chodzi, o to, że jak se wyrobisz karte to mogą ci naliczać punkty za częstotliwość chodzenia i wygrywania. Wiem tylko że jak masz 70 punktow w tygodniu to możesz dostać bonus 7% a jak 100 punktów to 10%. A ja mam z kolei pytanie jako że jestem początkujący i chciałbym spróbować zagrać w systemy. Wiem o co w nich chodzi, ale nie wiem ile kasy muszę w to wywalić? Po obstawieniu załóżmy systemu 2z3 na kuponie pojawia mi się oprócz stawki (przykładowo 2zł) również wartość kuponu 6zł. Tak więc odpowiedzcie mi czy stawiając taki kupon muszę zapłacic 2 zł czy też 6zł?
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
W Systemie 2 z 3 kombinuja sie 3 zdarzenia,co daje 3 kombinacje.
1dr -- 2 dr
1dr -- 3 dr
2dr -- 3dr

I na kazde wkładasz przykładowo 2 zł,ale masz 3 kombinacje,wiec wychodzi Ci 6 zł.
Stąd to 2 zł na kuponie i 6 zł.
Psdr ;-)
 
P 0

pieper

Użytkownik
Aha czyli mimo iż stawka wynosi 2zł muszę zapłacić 6zł jeżeli takim właśnie systemem chcę zagrać? Sorki że głupio pytam, ale dopiero zaczynam więc proszę o cierpliwość przy odpowiadaniu. ;-)
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Stawka wynosi 2 zł na 1 kombinacje,a kombinacji jest 3,bo tak sie buduje system i tym sie różni od normalnego.
Za normal zaplacil bys 2 zl,a tu zeby mógł Ci nie siąsc 1 mecz trzeba własnie &#39;budowac&#39; takie kombinacje.Tak jak wyżej napisałem.
1dr -- 2 dr
1dr -- 3 dr
2dr -- 3dr
No i dajmu na to ,ze nie siada mecz nr 2 wiec wchodzi kombinacja 1dr -- 3 dr no i stawka na to wynosiła 2 zł wiec kurs x 2 zł.Wiesz o co chodzi?? ;-)
 
shaker 2

shaker

Użytkownik
Chodzi, o to, że jak se wyrobisz karte to mogą ci naliczać punkty za częstotliwość chodzenia i wygrywania. Wiem tylko że jak masz 70 punktow w tygodniu to możesz dostać bonus 7% a jak 100 punktów to 10%.
czego dotyczy ten bonus?
wygranej czy jak?

maja gdzies go opisanego na swojej stronie? bo szukalem i nic nie ma
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Chodzi, o to, że jak se wyrobisz karte to mogą ci naliczać punkty za częstotliwość chodzenia i wygrywania. Wiem tylko że jak masz 70 punktow w tygodniu to możesz dostać bonus 7% a jak 100 punktów to 10%.
czego dotyczy ten bonus?
wygranej czy jak?

maja gdzies go opisanego na swojej stronie? bo szukalem i nic nie ma

Jeśli jest tak samo jak w Profie to te 10 % to nic innego jak podbicie AKO ???? Dodają Ci kursik 1.1 ???? Dla bonusu 7 % będzie przemnożenie AKO przez 1.07 zapewne .... Poprawcie mnie jeśli się mylę ????
 
M 0

mmm

Użytkownik
hmm nigdy nie gralem w zadnym bukmacherze na czym to polega?
mam spisane numery zakladow na kartce z ich strony ww ide donich i co ?

musze powiedziec za ile gram i przeczytac numery?
 
shaker 2

shaker

Użytkownik
wypelniasz kupon
czyli numer zdarzenia powiedzmy 1041 i dajesz typ na co grasz
1 - wygrana gospodarzy
X - remis
2- wygrana gości

i na końcu dajesz stawke za jaka grasz
powiedzmy 50zl.

czyli twoj kurs ( np 1. - 2.15) mnozymy przez 50zl. = 107.50zl.
i odejmujesz 10% podatku czyli mnozysz przez wspolczynnik 0.9 = 96.75 zl. wygranej do reki
 
sibrejk 3

sibrejk

Użytkownik
według mnie to zależy od kolesia co jest w danym punkcie jak jest fajny to wpuści, ale 17-latka raczej powinien wpuścić ????
 
M 0

mmm

Użytkownik
wypelniasz kupon
czyli numer zdarzenia powiedzmy 1041 i dajesz typ na co grasz
1 - wygrana gospodarzy
X - remis
2- wygrana gości

i na końcu dajesz stawke za jaka grasz
powiedzmy 50zl.

czyli twoj kurs ( np 1. - 2.15) mnozymy przez 50zl. = 107.50zl.
i odejmujesz 10% podatku czyli mnozysz przez wspolczynnik 0.9 = 96.75 zl. wygranej do reki
te wypelnienie ma polegac na wpisaniu na jakiejs kartce swoich typow i przeczytanie ich dla kasjera tak?
 
sibrejk 3

sibrejk

Użytkownik
każdy mecz ma swój numer i wypisujesz numery na kartce i do każdego numeru typy, piszesz za ile stawiasz zł i dajesz kartke kolesiowi i on wypisuje ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom