>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Toto-Mix - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Witam. Mam mały problem. W niedzielę zawarłem zakład w toto-mixie na over punktowy (9,5) R. Sullivan&#39;a (żużel) i wszędzie jego wynik to 13 punktów, tak więc over powinien spokojnie zostać zaliczony na plus, ale w totolotku w zakładce wyniki zaznaczony jest under... Zakład ten pożyczyłem od Elbisi, który grał w bwin i zakład był wygrany... Czy w totomixie są jakieś inne zasady dotyczące żużla, czy to zwykła pomyłka totolotka? Z góry dzięki za odp.
Skoro postawiłeś over 9,5, a wynik był 13 pkt, to chyba oczywiste że to ich pomyłka.
 
R 0

ronni91

Użytkownik
Ja mam takie pytanie, jak się stawia kupon to trzeba odebrać wygraną w tym samym punkcie co się postawiło. Ale jeśli doładuję sobie konto internetowe w jednym punkcie, a będę chciał odebrać wygraną w innym punkcie to czy jest to możliwe?
 
camillo 9

camillo

Użytkownik
Skoro postawiłeś over 9,5, a wynik był 13 pkt, to chyba oczywiste że to ich pomyłka.
No mi się też tak wydaje, ale w toto-mixie mnie spuścili, że kupon przegrany, a na stronie z wynikami drugi dzień widnieje under... Powinni to już skorygować :|
 
_teo 1

_teo

Użytkownik
Ja mam takie pytanie, jak się stawia kupon to trzeba odebrać wygraną w tym samym punkcie co się postawiło. Ale jeśli doładuję sobie konto internetowe w jednym punkcie, a będę chciał odebrać wygraną w innym punkcie to czy jest to możliwe?
Możesz w każdym punkcie w Polsce, tak samo z kontem internetowym.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Sully zrobił UNDER, nie czytanie regulaminu a potem pretensje.

Liczy sie 5 pierwszych biegow z jego udzialem czyli 2,2,3,2,0 a to daje 9. Nie licza sie biegi nastepne oraz jokery i bonusy.
 
matrix_4 0

matrix_4

Użytkownik
Dzisiaj bylem pierwszy raz w totomixie i przyznam ze wyglada to nienajgorzej.
Na ✅
-mila obsluga
-ciekawa oferta
-godziny otwarcia
-wystroj
-liga mixu
Na ⛔
-narazie brak minusow
 
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
Trzeba być miłym dla klientów:p u mnie klienci są zajebiści, sympatyczni, mili, pogadają, aż się nie chce wychodzić z pracy ????
 
pitruss 0

pitruss

Użytkownik
też wczoraj byłem, i od soboty jest w punkcie zainstalowany telewizor na którym zawsze jakieś zdarzenia sportowe pokazują, i ofertę w skrócie na boku ekranu. Ekspedientka powiedziała że w przyszłości będą zakłady live w punkcie na zdarzenie które akurat leci w telewizji. Więc będzie w przyszłości jeszcze lepiej...cały dzień tam można siedzieć...:-D
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
bo w takich punktach tylko dziadki przesiadują, a oni nie wiedzą o co chodzi w obstawianiu live ????
a młodsi wchodzą i wychodzą.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom