>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Toto-Mix - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
pitruss 0

pitruss

Użytkownik
cwaniaki...zablokowali w całej lidze Islandzkiej możliwość stawiania na liczbę bramek. za dużo tracili przez to bo każdy prawie mecz był over, i zablokowali :kwasny4565:
 
pitruss 0

pitruss

Użytkownik
no tak ale to na dzisiaj...z 3 meczy LB zostawili tylko jedno. na wczoraj na dwa mecze ani jeden nie można było zagrać LB. w sobotę też nie można było :jezora: więc już ich tak nie broń
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Mi kiedyś strasznie przeszkadzało to, że w drugiej holenderskiej nie było LB ale w tym sezonie już dodali :p
Fajną kase robiłem na overach.
 
donbachor 0

donbachor

Użytkownik
Witam,
Puscilem kupon toto-gol trafilem 3/6, poszedlem odebrac wygrana i teraz uwaga najlepsze wygralem 2,33 PLN.
Czy ktos potrafi mi wytlumaczyc na jakiej zasadzie polega podzial puli i jak sprawdzic ilu osobom sie powiodlo na dane losowanie/zdarzenie.
 
tackles 2

tackles

Użytkownik
a ja mam inne pytanie, jezeli gralem w totomixie i uzbieralem ponad 500 pkt na zakladach sportowych nie na totolidze to czy z totomixa te pkt sa wymienne na zaklady totoligi..??
czy tylko grane na totolidze sa wymienne?
 
pitruss 0

pitruss

Użytkownik
Witam,
Puscilem kupon toto-gol trafilem 3/6, poszedlem odebrac wygrana i teraz uwaga najlepsze wygralem 2,33 PLN.
Czy ktos potrafi mi wytlumaczyc na jakiej zasadzie polega podzial puli i jak sprawdzic ilu osobom sie powiodlo na dane losowanie/zdarzenie.
przelicznik systemowy jest dość skomplikowany. byłem w dwóch punktach w moim pobliżu i nikt z obsługi nie wiedział jak obliczać wygraną. kiedyś postawiłem systemem 4z6 i jak trafiłem 4z6 to dostałem złotówkę mniej niż postawiłem, a jak kiedyś trafiłem 5z6 to byłem 20zł do przodu od tego co postawiłem. wszystko zależy jakie kursy trafisz, oraz jaki przedział był (w twoim wypadku 3z6) i ile z tego może być kombinacji. w twoim przypadku 20. stawiając systemem nigdy się nie dowiesz ile wygrasz jeżeli będziesz miał np. 5z6 dowiesz się dopiero przy wypłacie
a ja mam inne pytanie, jezeli gralem w totomixie i uzbieralem ponad 500 pkt na zakladach sportowych nie na totolidze to czy z totomixa te pkt sa wymienne na zaklady totoligi..??
czy tylko grane na totolidze sa wymienne?
wszystkie punkty niezależnie z czego były uzbierane możesz wymienić na totoligę
 
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
Witam,
Puscilem kupon toto-gol trafilem 3/6, poszedlem odebrac wygrana i teraz uwaga najlepsze wygralem 2,33 PLN.
Czy ktos potrafi mi wytlumaczyc na jakiej zasadzie polega podzial puli i jak sprawdzic ilu osobom sie powiodlo na dane losowanie/zdarzenie.
Toto-gol, jeśli grasz np Z1, to jest podana kumulacja, po zakończeniu meczów, które są podane w programie, oni dzielą tą kumulację na wygrane. Jeśli chcesz zobaczyć jakie były wygrane w danym zestawieniu, to mówisz w kolekturze, że chcesz wyniki np: Z1 nr.1300 ( numer zestawienia masz na górze kuponu) ???? i wsio, za to się nie płaci nic.
 
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
Wyżej kolega Cię troszkę wprowdził w błąd, bo napisał o przeliczniku wygranych w systemach Toto-Mix, a nie Toto-Gol:-D
 
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
a ja mam inne pytanie, jezeli gralem w totomixie i uzbieralem ponad 500 pkt na zakladach sportowych nie na totolidze to czy z totomixa te pkt sa wymienne na zaklady totoligi..??
czy tylko grane na totolidze sa wymienne?
Nie ma znaczenia z czego uzbierałeś te punkty, masz 500 punktów, to za te 500 punktów możesz sobie zagrać za darmo, mówiąc wcześniej, że chcesz kupon promocyjny. Przelicznik jest taki: 10 punktów=10 groszy:-D
 
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
hehe, w necie to za wiele nie zobaczysz ???? oferta dzienna w punkcie jest trochę inna. Klienci jak kupuja ofertę, mogą wybrać, czy chca tą starą dużym drukiem, czy tą nową, która zajmuje mniej i kosztuje też mniej. Też dobre jest to, że jak klient kupuje ofertę, można wybrać, że chce ofertę na same mecze bez np: dowolnych wyników itd. ????
 
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
No i od sierpnia nowe godziny otwarcia:
Poniedziałek 12:00 - 18:00
Wtorek-Piątek 09:30 - 19:30
Sobota-Niedziela 09:30 - 18:30

Również od sierpnia będzie więcej Toto-Gola do gry ???? będzie Z1, Z2 i Z3 ???? ????
 
G 0

giovane

Użytkownik
mam pytanie czy wszedl mi kupon w totomixie na dzis 1626 - 1 czyli hertha ?? bo na stronie totomixa jest info ze wygral kurs 1.18 czyli wlasnie kurs na herthe , do 90 minuty bylo 1-1 a w dogrywce 3-1 dla herthy . prosze o odp??
 
camillo 9

camillo

Użytkownik
Jesli wygrali dopiero po dogrywce, to kupon jest przegrany. W zakladach 1X2 liczy sie tylko regulaminowe 90 minut. Chyba ze zagrales na awans (A).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom