>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

TOTOMiX - ajencja

edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@czaron1991, te w/w przez Ciebie podwyższenie obrotów punktów Totolotka, to zasługa wprowadzenia tam wirtualnych zakładów, które już zostały jednak wycofane z powodu ewidentnego łamania prawa, gdyż nie były to zakłady wzajemne a zwykłe gry komputerowe.
Tak więc ta krzywa wzrostu obrotów poszła w dół, choć oczywiście EURO 2012 spowoduje ich skok w górę.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Kolego, jeśli taka jest Twoja wiedza o tej firmie jak zaświadcza powyższy wpis, to może daj sobie spokój...
Bo w Totolotku na 100% były wirtualne zakłady: pod nazwą Toto-Race i to one windowały obroty ( w zaprzyjaźnionym punkcie nawet o 50% ) .
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
vader 2,8K

vader

Forum VIP
czaron1991 nie obraź się ale prawie każdy Twój post w tym temacie pokazuje, że masz słabe pojęcie o tym biznesie ale co gorsze jesteś mocno naiwny i niedoświadczony.
W mojej ocenie wszelkie punkty naziemnych bukmacherów muszą godzić się ze spadkiem obrotów i zamykaniem ponieważ:
- umierają osoby starsze nieznające się na komputerach,
- młodsze osoby wiedzą co to komputer i internet więc będą grały w polskich firmach przez internet lub u zagranicznych,
- martwe prawo (?) pt. ustawa hazardowa = więcej ludzi gra/ będzie grało przez internet u zagranicznych firm.
Reasumując podejrzewam, że koniecznie chcesz robić jakiś biznes... ale same chęci nie wystarczają.
W tym temacie dostałeś już baaardzo dużo cennych wskazówek i wykorzysta je.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Tu masz dorobek głównego programisty Totolotka, w tym wdrożenie tych zakładów Toto-Race:
http://www.goldenline.pl/andrzej-makarewicz4
P.s: śmiać mi się chce, bo w/w pisze o sobie jaki to z niego &quot;kozak&quot; w informatyce - a ja wykryłem lukę w tym ich firmowym systemie rozliczeń wygranych przy grze zakładami systemowymi* i dzięki temu trafiłem ich na trochę ponad 100k PLN ???? , o czym starsi użytkownicy wiedzą, bo pisałem tu o tym na jesieni 2010.
* w okresie od 16.08.2010 do 10.11.2010 ako 1.15 przy grze systemowej, rozliczali dokładnie tak samo jak ako do 3.4 - więc grałem 1.15 ???? ???? ????


.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Czaron1991, a myślałeś o jakiejś inwestycji w cokolwiek innego niż kolektura Totomix?
Nie chcę Ci sugerować rozwiązań bo to Twoje pieniądze.

Na Twoim miejscu gdyby to chodziło o mnie a nie o Ciebie, to już wolałbym obracać tą kasą u buka niż &quot;przejmować&quot; jego kolekturę.
Bukmacherzy są co prawda jedynymi pewnymi na 100% beneficjentami tego co nazywamy &quot;bukmacherką&quot; ale trudno o dzierżawcy kolektury mówić per Bukmacher;). To nie on spija całą śmietankę tego biznesu.
 
C 9

czaron1991

Użytkownik
Kaskę mam, chętnie bym grał dalej ale obawiam się że moja passa nie bedzie trwała wiecznie, bo żadnego systemu genialnego nie wymysliłem jak edi8, chociaż byłem raz blisko:0 (tak mi się wydawało przynajmniej- nieistotne), ale chętnie bym się dogadał z kimś kto ma taki pomysł ale może mu kapitału brak albo chce jeszcze więcej. Chętni?
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Kaskę mam, chętnie bym grał dalej ale obawiam się że moja passa nie bedzie trwała wiecznie, bo żadnego systemu genialnego nie wymysliłem jak edi8, chociaż byłem raz blisko:0 (tak mi się wydawało przynajmniej- nieistotne), ale chętnie bym się dogadał z kimś kto ma taki pomysł ale może mu kapitału brak albo chce jeszcze więcej. Chętni?
Pomysł na biznes czy pomysł na system? Jeśli chodzi o to drugie, to jak pewnie widać w stopce pomysły takie miewam :grin:
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@czaron1991, ja niczego nie wymyśliłem - a jedynie wnikliwie analizując ofertę w zakresie gry systemowej Totolotka na niskie stawki od 0.05zł (oraz sposób ich rozliczania ) dostrzegłem lukę w tym ich systemie i się w nią wstrzeliłem...
To było banalnie proste, tylko nikt z grających tego nie dostrzegł - a z kolei w Totolotku wprowadzając te zakłady nikt tego nie przewidział, że komuś się zechce nadawać setki czy tysiące zakładów dziennie zamiast grać to za tę samą kwotę na kilkunastu.
Gra na wielu kuponach powodowała bowiem konieczność regulaminowego podwajania wygranej, wobec zaokrąglania wygranych z 0.05zł do pełnych 0,1zł za każdą kombinację w ramach systemu np. 3z12.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
W mojej ocenie wszelkie punkty naziemnych bukmacherów muszą godzić się ze spadkiem obrotów i zamykaniem ponieważ:
- umierają osoby starsze nieznające się na komputerach
Widzę niszę na rynku usług pogrzebowych - wobec w/w targetu należy założyć firmę pod nazwą &quot;Ostatni kupon&quot; i jej druki reklamowe rozkładać w kolekturach :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
vlodario 28

vlodario

Użytkownik
Witam,
Pytałem już o to w osobnym wątku ale został zamknięty pewnie dlatego, że ten jest podobny.
Myślę o otworzeniu punktu z zakładami sportowymi.
Punkt będzie w Warszawie na halach targowych.
Chciałem zrobić wstępny biznes plan i zastanawiam się jakie są mniej więcje obroty w takim punkcie.
Szukałem ale nigdzie nie znalazłem tej informacji.
Kolega wspominał o 70-80 tys/miesiąc ale z tego co pisał to jest to zasłyszana kwota.
Pracuje/pracował ktoś w punkcie lub zna kogoś kto orientuje się jakiego rzędu są to kwoty?
Z góry dzięki.
Pozdrawiam
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Jeżeli oczekujesz konkretnej odpowiedzi, to na przyszłość postaraj się zamieścić konkrety w swoich wpisach, choćby dotyczące nazwy firmy z którą masz zamiar się związać.
Co do hal targowych - w Wwie na Bemowie w &quot;Carrefourze&quot; w ub. roku Totolotek zamknął swoją kolekturę na I piętrze, gdyż punkt nie przynosił zysku, przy czynszu za lokal w wysokości 6 tys. zł miesięcznie.
Wydawać by się mogło, że lokalizacja wymarzona - ale o tym punkcie wiedzieli tylko nieliczni, gdyż nie był usytuowany w ciągu handlowym.
Tak więc samo hasło &quot;hala targowa&quot; bez doprecyzowania: GDZIE w tej hali, daje duużą różnicę!
 
vlodario 28

vlodario

Użytkownik
eToto odpada ponieważ już ma tam swój punkt.
Totolotek słyszałem, że ma problemy z uzyskaniem licencji z ministerstwa więc też raczej odpada.
Milenium ma fajne warunki.
Interesuje mnie w jakich granicach są obroty na terenie Warszawy.
Wiem, że zależy to od miejsca. Tam gdzie planuje jest sporo boksów i tylko jeden punkt eToto.
Chciałem zrobić biznes plan i chciałem wiedzieć jakiego rzędu (mniej więcej) kwoty wchodzą w grę.
Pozdrawiam
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Intuicja mi podpowiada, że myślisz o Marywilskiej - czyli nowej lokalizacji kupców ze Stadionu X-lecia.Duża rzesza Azjatów, wielkich miłośników wszelkich odmian hazardu, może bardzo dobrze dla działalności tam rokować ????
 
Do góry Bottom