>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

TOTOMiX - ajencja

edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Ho,ho - albo jeszcze więcej ???? .
Tak poważnie to trudno mi szacować ew. obroty, ale w tym miejscu to ma wg mnie sens.
Pamiętam jak kilka lat temu byłem mocno zdziwiony, gdy zobaczyłem na Stadionie grupę Wietnamczyków zażarcie spierających się nad &quot;Tygodnikiem&quot; z STSu...
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
duzo ludzi gra w naziemnych
u nas ladnie kasy ludzie pozostawiali na euro
kupony po 2k szly obroty byly piekne, ludzie wola zostawic kase w punkcie i miec kupon w reku, nie chca slac skanow i miec wirtualny kupon i obawe co dalej
w naziemnym trafiasz odbierasz a w necie roznie bywa , to ci anuluja , to sie ktos wlamie na konto , to bankomat z MB nie wyplaci
ktos gra grubo gra w naziemnych w dodatku ma legalny papier na kase
 
C 9

czaron1991

Użytkownik
Zastanawiam się wciąż nad ajencją. Mam pare wątpliwości, swój przypadek już opisywałem, mam zamiar zapłacić obecnemu właścicielowi pewną kwotę za odstąpienie. Oczywiście tej kwoty nigdzie nie rejestrujemy. Jednak chciałbym dla &quot;bezpieczeństwa&quot; sporządzić jakąś umowę notarialną... no tylko że jak w niej napiszemy xx tysięcy za odstąpienie to obaj będziemy mieli problemy. Jak to jakoś sprytnie obejść? Drugą sprawa to księga wieczysta, w głównej siedzibie firmy czy w punkcie mogę ją przejrzeć jeśli w ogóle istnieje ???? ?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Dotąd nie poruszyłeś tej kwestii - choć przecież zadawałem Ci o to pytanie! - czy odbyłeś rozmowę z właścicielem lokalu ( a to nie musi być tożsame że z obecnym ajentem ) ?
Być może obecny ajent jest zarazem i właścicielem tego lokalu, więc działalność prowadzi w swojej własnej nieruchomości, ale jasnowidzem nie jestem - a Ty nie raczyłeś o tym napisać..
Dotąd więc nie wiadomo, za co masz te pieniądze mu zapłacić:
a/ za samo objęcie przez Ciebie tej ajencji
b/ za przekazanie Ci tego punktu wraz z ujętą w tej w/w kwocie stawką czynszu dla niego jako właściciela praw do tego lokalu - za okres kilku lat.
c/ czy obecny ajent jest być może tylko podnajemcą tego lokalu itd.itp.
Fundamentalne sprawy nie są zatem tu nadal wyjaśnione, choć sporo wody w Wiśle upłynęło od poprzednich wpisów i odpowiedzi jaki dostałeś...
Przypomnę Ci co napisałeś 2.06:
&quot;ja mu zaproponowałem taką kwotę, że nie dziwię się że chce sprzedać, wcześniej nie szukał kupca&quot;
więc określ może w końcu jaki jest status tego lokalu, bo podajesz sprzeczne z sobą informacje i za cholerę nie wiadomo już, co w końcu masz zamiar kupić: nieformalne, na lewo odstąpienie Ci tej ajencji prowadzonej w cudzym lokalu - czy w/w plus prawo do lokalu hipotecznego, skoro obecnie hipotekę chcesz sprawdzać?
A księgi wieczyste przechowuje się w specjalnych wydziałach Sądów
http://www.warszawa.so.gov.pl/wydzialy-wieczystoksiegowe.1292.html -
a nie w Totolotku czy kolekturze.
.
 
C 9

czaron1991

Użytkownik
Dotąd nie poruszyłeś tej kwestii - choć przecież zadawałem Ci o to pytanie! - czy odbyłeś rozmowę z właścicielem lokalu ( a to nie musi być tożsame że z obecnym ajentem ) ?
Być może obecny ajent jest zarazem i właścicielem tego lokalu, więc działalność prowadzi w swojej własnej nieruchomości, ale jasnowidzem nie jestem - a Ty nie raczyłeś o tym napisać..
Dotąd więc nie wiadomo, za co masz te pieniądze mu zapłacić:
a/ za samo objęcie przez Ciebie tej ajencji
b/ za przekazanie Ci tego punktu wraz z ujętą w tej w/w kwocie stawką czynszu dla niego jako właściciela praw do tego lokalu - za okres kilku lat.
c/ czy obecny ajent jest być może tylko podnajemcą tego lokalu itd.itp.

Fundamentalne sprawy nie są zatem tu nadal wyjaśnione, choć sporo wody w Wiśle upłynęło od poprzednich wpisów i odpowiedzi jaki dostałeś...

Przypomnę Ci co napisałeś 2.06:
&quot;ja mu zaproponowałem taką kwotę, że nie dziwię się że chce sprzedać, wcześniej nie szukał kupca&quot;
więc określ może w końcu jaki jest status tego lokalu, bo podajesz sprzeczne z sobą informacje i za cholerę nie wiadomo już, co w końcu masz zamiar kupić: nieformalne, na lewo odstąpienie Ci tej ajencji prowadzonej w cudzym lokalu - czy w/w plus prawo do lokalu hipotecznego, skoro obecnie hipotekę chcesz sprawdzać?

A księgi wieczyste przechowuje się w specjalnych wydziałach Sądów
http://www.warszawa.so.gov.pl/wydzialy-wieczystoksiegowe.1292.html -
a nie w Totolotku czy kolekturze.

.
Księgi wieczyste dotyczące lokalu są u jego właściciela, a więc pewnego miasta. Obecny ajent wynajmują więc ten lokal i uiszcza pewną kwotę co miesiąc.

czy odbyłeś rozmowę z właścicielem lokalu ( a to nie musi być tożsame że z obecnym ajentem ) ?
Odbyłem ponieważ udaliśmy się razem do urzędu miasta i przedstawione mi zostały wszystkie dokumenty, stąd też wiem że płaci regularnie a lokal nie jest w jakikolwiek sposób obciążony.
A pieniądze przekazuje mu za to że w urzędzie miasta wyjaśniamy zaistaniłą sytuacje i że lokal nadal będzie wynajmowany na tych samych warunkach ale przez inną osobę - ja ???? . Oraz za to że pojedziemy do głównej siedziby, on przedstawi mnie jako członka rodziny, który zresztą w wakacje już pracował w totomixie więc ma przyzwoite pojęcie i oświadczy że chcielibyśmy przepisać ajencje na mnie. Pytania?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Czy jesteś tego pewien, że możliwa jest procedura przejęcia tego będącego w zasobach miasta lokalu użytkowego, niejako w biegu przez inną osobę, nie będącą dotychczasowym wspólnikiem czy współpracownikiem osoby dotychczas prowadzącej działalność?
Bowiem wchodzi tam zupełnie nowy podmiot gospodarczy, czyli Ty ze swoją choć 1-osobową, ale inną firmą - pomimo zachowania poprzedniego jej profilu i charakteru.
Czy miasto - po zaprzestaniu działalności przez obecnie ją tam prowadzącego - nie ogłosi przetargu na ten lokal i nie odda go komuś najwięcej gotowemu zapłacić za metr kwadratowy? Ewentualnie Tobie, ale na już innych warunkach...
Czy w sprawie domu, w którym znajduje się ten lokal użytkowy, nie trwa postępowanie administracyjne ze strony spadkobierców byłych właścicieli, o zwrot mienia zagarniętego po wojnie przez komunistów tzw. dekretem Bieruta?
Czy stan techniczny domu nie sprawia, że obiekt przewidziany jest do rozbiórki lub remontu kapitalnego, co może wiązać się ze złożeniem wypowiedzenia umowy najmu lokalu użytkowego?
.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
czaron1991 nie obraź się... ale razi Twój brak podstawowej wiedzy o biznesie, prawie itd.
@edi rzucił sumę [edit na prośbę] &quot;odstępnego&quot; - może mało uważnie czytałem ale chyba w temacie nie padła ta suma więc podejrzewam, że to ujawniłeś na PW Ediemu.
Zastanów się chwilkę - kto sprzedaje kurę znoszącą złote jaja?
Taką kurę się pielęgnuje i pilnuje aby znosiła jaja bo po co taką kurę sprzedawać skoro można będzie więcej zarobić?
Kurę można sprzedać gdy widzisz, że znosi coraz mniej jaj a inni myślą, że to nadal super nioska.
Euro się skończyło, Igrzyska za chwilę będą i się skończą. Później będzie już tylko gorzej i ten gospodarz to wie.
Nie wiesz co to jest księga wieczysta... Sędzia może wynieść każde akta sprawy (karnej, cywilnej itd.) z sądu. Ale księga wieczysta nie może opuścić progu sądu. To co ktoś ma w domu to może być kopia/wypis/odpis z księgi wieczystej.
Właściciel nieruchomości/lokalu to jedyny dysponent praw, który nie ma żadnych ograniczeń co do władztwa nad swoją własnością (poza obciążeniami, zastawy, hipoteki itd.). Jeśli ten Twój &quot;kolega&quot; nie jest właścicielem to musisz znać umowę najmu/dzierżawy jaka łączy właściciela z najemcą/dzierżawcą.
To czy lokal jest &quot;obciążony&quot; jak to nazwałeś to pewnie nie masz pojęcia co to znaczy. Ty pewnie dowiedziałeś się, że nie zalega z opłatami. Obciążenia to zupełnie inna bajka (zastaw, hipoteka, przewłaszczenie na zabezpieczenie - subintabulat itd.).
Jaki z Ciebie członek rodziny...? Jesteś jego krewnym, powinowatym?
Ehhh... W życiu (zawodowym) już widziałem sporo takich &quot;narwanych &#39;byznesmenów&#39; &quot; - później płakali, że wpakowali się bagno, stracili swoje oszczędności, zrobili długi wobec US, ZUS itd.
Edit: W tym czasie @Edi dorzucił Tobie mnóstwo ciekawych wątków. Chociażby mnóstwo problemów związanych z tzw. &quot;gruntami warszawskimi&quot;, sprawy toczą się do 10 lat. Jeśli ten teren też np. jest objęty takim postępowaniem to masz kolejne problemy.
czaron1991 reasumując nie masz kompletnie pojęcia ile problemów może Ciebie spotkać.
 
C 9

czaron1991

Użytkownik
Dziekuje za świetne rady o które nie prosiłem a więc post wyżej do usunięcia, gdyż nie zgadzam się na podawanie kwoty do użytku publicznego!!!!! PW to nie forum, taka mała różnica.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Wciąż też otwarta jest sprawa konieczności posiadania przez Ciebie uprawnień zawodowych do prowadzenia tego rodzaju działalności, na co Ustawa hazardowa
http://www.infor.pl/dziennik-ustaw,rok,2009,nr,201/poz,1540,ustawa-z-dnia-19-listopada-2009-r-o-grach-hazardowych.html
daje 4 miesiące:
Świadectwa zawodowe
Art. 24.1. Osoby pełniące funkcję lub zajmujące stanowisko, z którym wiąże się obowiązek:
1) nadzorowania gier hazardowych, w szczególności: dyrektorzy oddziałów, ośrodków gier oraz ich zastępcy, kierownicy i ich zastępcy, osoby nadzorujące gry telebingo, loterie fantowe, gry bingo fantowe, loterie promocyjne i loterie audioteksowe, inspektorzy w ośrodkach gier, kasjerzy stołu,
2) bezpośredniego prowadzenia gry hazardowej, w szczególności: krupierzy, przyjmujący zakłady wzajemne, prowadzący kolektury gier liczbowych, obsługujący automaty lub urządzenia do gier, z wyłączeniem pracowników obsługi technicznej
- są obowiązane posiadać świadectwa zawodowe.
2. Obowiązek określony w ust. 1 nie dotyczy:
1) osób dystrybuujących losy loterii pieniężnych i loterii fantowych, dowody udziału w grze telebingo, bingo pieniężne i bingo fantowe oraz dowody udziału w loterii promocyjnej;
2) osób sprzedających żetony lub kredytujących stawki w automacie;
3) osób obsługujących terminale kasowe w sklepach, na terenie których znajduje się kolektura gier liczbowych, sprzedających dowody udziału w grach liczbowych o wystandaryzowanych parametrach, przez co rozumie się sprzedaż dowodów udziału w grach liczbowych wyłącznie z wykorzystaniem specjalnych kart metodą chybił-trafił lub z zapisanymi przez gracza własnymi ustawieniami gry.
3. Osoby pierwszy raz zatrudnione do bezpośredniego prowadzenia gier hazardowych mają obowiązek uzyskać świadectwo zawodowe w terminie nie dłuższym niż 4 miesiące od dnia ich zatrudnienia.
4. Przepis ust. 3 stosuje się odpowiednio do osób wykonujących czynności bezpośredniego prowadzenia gier hazardowych na innej podstawie niż umowa o pracę.

Art. 25. 1. Świadectwo zawodowe wydaje minister właściwy do spraw finansów publicznych osobie, która spełnia łącznie następujące warunki:
1) ma nienaganną opinię;
2) posługuje się językiem polskim w stopniu wystarczającym do pełnienia funkcji lub zajmowania stanowiska, o które się ubiega;
3) nie była skazana za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe;
4) posiada wiedzę potwierdzoną egzaminem zawodowym.
2. Świadectwo zawodowe wydaje się na okres 3 lat.
3. Egzamin zawodowy polega na sprawdzeniu znajomości przepisów o grach hazardowych, w zakresie niezbędnym do pełnienia funkcji lub zajmowania stanowiska. Warunkiem przystąpienia do egzaminu zawodowego jest wniesienie opłaty egzaminacyjnej.
4. Egzamin zawodowy przeprowadza komisja egzaminacyjna składająca się z 3 osób, w tym:
1) 2 osób wyznaczonych przez ministra właściwego do spraw finansów publicznych spośród urzędników zatrudnionych w urzędzie obsługującym tego ministra lub funkcjonariuszy celnych pełniących służbę w tym urzędzie.
2) 1 osoby wyznaczonej przez ministra właściwego do spraw wewnętrznych spośród urzędników zatrudnionych w urzędzie obsługującym tego ministra lub funkcjonariuszy służb podległych temu ministrowi
- wyróżniających się wiedzą w zakresie przepisów o grach hazardowych, przy czym członkiem komisji egzaminacyjnej nie może być osoba, która prowadzi szkolenia dla kandydatów w zakresie tematyki objętej egzaminem lub jest autorem pozycji dydaktycznych obejmujących tematykę gier hazardowych.
5. Członkowie komisji egzaminacyjnej otrzymują wynagrodzenie za przeprowadzenie egzaminu zawodowego, nie wyższe niż 40 % minimalnego wynagrodzenia za pracę, ustalonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 10 października 2002 r. o minimalnym wynagrodzeniu za pracę (Dz. U. Nr 200, poz. 1679, z 2004 r. Nr 240, poz. 2407 oraz z 2005 r. Nr 157, poz. 1314).
6. W zakresie gier objętych monopolem państwa minister właściwy do spraw finansów publicznych może uznać za równoważne ze świadectwami zawodowymi świadectwa wydane przez wyspecjalizowaną organizację prowadzącą szkolenia w zakresie gier hazardowych. Podmiot wykonujący monopol jest obowiązany przedłożyć ministrowi właściwemu do spraw finansów publicznych program tych szkoleń.
7. O wydanie świadectwa zawodowego albo uznanie świadectwa, o którym mowa w ust. 6, występuje podmiot urządzający gry hazardowe.
...............
ale egzaminy w Ministerstwie Finansów - dla chętnych z całej Polski! - odbywają się co 6 miesięcy i to tylko dla ograniczonego ilościowo grona osób, bo max 40.
http://www.infor.pl/dziennik-ustaw,rok,2010,nr,118/poz,794,rozporzadzenie-ministra-finansow-z-dnia-1-lipca-2010-r-w-sprawie-egzaminu-i.html
.
 
C 9

czaron1991

Użytkownik
Wszystko to dowiem.... eh dziękuje w ministwie finansów na kurs jestem już niemal &quot;zapisany&quot; ale to śmieszne zapisy jak i cały kurs.
edit: wiem Edi8, troche ogolnie naciągasz prawde, tzn. udajesz że wiesz o niektórych faktach ale tak nie jest i już my wiemy o czym mówimy ???? . Ale dziękuje za zainteresowanie na prawdę, post Vadera do EDITU!!!!! ta kwota musi zniknąć.
V/ Musi to na ruski ;)
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
Minister finansów cofnął Totolotkowi koncesje na zakłady wzajemne
http://www.pb.pl/2653252,47456,minister-finansow-cofnal-totolotkowi-koncesje-na-zaklady-wzajemne

Minister finansów Jacek Rostowski cofnął spółce Totolotek SA wszystkie koncesje na organizowanie zakładów wzajemnych - dowiedziała się PAP. Było to podyktowane &quot;rażącym naruszeniem warunków prowadzenia działalności&quot; - potwierdziło MF. Totolotek odwołał się od decyzji szefa MF.

W odpowiedzi na pytanie PAP wydział prasowy resortu finansów poinformował, że decyzją z marca 2012 r. minister finansów cofnął spółce Totolotek &quot;wszystkie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w punktach przyjmowania zakładów wzajemnych, w związku z rażącym naruszeniem warunków prowadzenia działalności określonych w zezwoleniach, zatwierdzonych regulaminach oraz przepisach prawa&quot;.

Totolotek odwołał się od tej decyzji. Zgodnie z prawem spółce przysługuje najpierw odwołanie do resortu finansów, a w wypadku podtrzymania decyzji przez ministra - do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego. Obecnie toczy się w ministerstwie postępowanie odwoławcze, które jest jawne wyłącznie dla stron, dlatego resort nie może poinformować, na czym polega &quot;rażące naruszenie warunków prowadzenia działalności&quot;.

Członek zarządu Totolotka Łukasz Seweryniak uważa, że &quot;Totolotek S.A. nie naruszał w żaden sposób polskiej ustawy hazardowej&quot;. &quot;Spółka prowadzi działalność na podstawie ważnych zezwoleń i regulaminów gier wydanych przez Ministerstwo Finansów&quot; - powiedział Seweryniak PAP.

Resort finansów pytany, czy Totolotek - mimo odwołania się od decyzji - powinien jednak zaprzestać urządzania zakładów wzajemnych od 26 marca tego roku, z chwilą gdy zezwolenia zostały odebrane, odpowiedział: &quot; (...) nieostateczna decyzja o cofnięciu zezwolenia na prowadzenie działalności w zakresie gier hazardowych, w tym zakładów wzajemnych, podlega wykonaniu&quot;.

To oznacza, że spółka powinna zaprzestać prowadzenia zakładów wzajemnych. Totolotek nie zgadza się jednak z tym stanowiskiem. Łukasz Seweryniak uważa, że wobec złożenia przez spółkę odwołania &quot;nie zapadły jeszcze ostateczne i wykonalne decyzje&quot;.

Jak dowiedziała się PAP, jedno z zezwoleń minister Rostowski odebrał Totolotkowi już pod koniec 2011 roku. Ta decyzja wycofała zezwolenie na prowadzenie zakładów bukmacherskich &quot;Totomix&quot;. W tym przypadku Totolotek również odwołał się najpierw do resortu i wnioskował o wstrzymanie wykonania tej decyzji.

W czerwcu tego roku minister ten wniosek odrzucił i podtrzymał decyzję cofającą zezwolenie. W takiej sytuacji Totolotek zaskarżył decyzję do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie.



Rzeczniczka WSA w Warszawie sędzia Joanna Kube w rozmowie z PAP poinformowała, że wniosek wpłynął 7 sierpnia. Jak powiedziała, najpierw sąd będzie rozstrzygał wniosek o wstrzymanie wykonalności tej zaskarżonej decyzji cofającej zezwolenie, a następnie wyznaczona zostanie rozprawa dotycząca samej decyzji o cofnięciu zezwolenia.

Totolotek SA jest organizatorem zakładów wzajemnych w Polsce od 1992 roku. Działalność prowadzona jest w oparciu o „Ustawę o grach hazardowych” na podstawie koncesji i regulaminów gry przyznawanych przez Ministerstwo Finansów.

Zgodnie z informacją podaną na stronie internetowej spółki, Totolotek SA dysponuje największą siecią przyjmowania zakładów wzajemnych w Polsce, liczącą blisko 450 punktów.

Większościowym udziałowcem Totolotka jest Intralot, grecki potentat branży hazardowej.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
A pisałem:
&quot;@czaron1991
Będąc przy &quot;plotkach&quot;: jakiś czas temu na kilku forach pojawił się wpis o likwidacji Totolotka od listopada&#39;12 - i cholera wie, czy ten wpis zrobiła któraś ich konkurencja, czy też coś w trawie piszczy.


Mając to wszystko na uwadze:UWAŻAJ!&quot;
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Czy znacie takiego hodowcę, który nie tylko rezygnuje ze swojej &quot;złotej kury&quot; ale pozbawia ją karmy narażając na śmierć głodową?
Jeśli tak się dzieje, to wyjścia chyba są dwa a właściwie trzy: kura się uniezależniła od hodowcy albo hodowca ma na jej miejsce inną kurę lub jedno i drugie.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Proponuję zakłady:
czy czaron1991 został już zrobiony w bambuko przez &quot;zaprzyjaźnionego&quot; znajomego, bo dał mu kasę za padający interes pod nazwą Totolotek S?
 
C 9

czaron1991

Użytkownik
Nie padający. W mediach dowiadujemy się tylko to do Szanowny Pan Minister ma co powiedzenia, przecież w 2011roku w grudniu cofnęli im możliwość grania w zakłady Totomixu. Oczywiście Totolotek się odwołał. Pewnie nie wiesz że za rozporządzeniem wcześniej wspomnianego ministra w niektórych lokalach konfiskowano automaty a nawet dalej to się dzieje. ( nie wiem czy to w mediach jest no ale był szanowny minister też wzburzony że automaty &quot;potrafią dziennie przynosić zysk 2tys złotych sztuka&quot;. Gdy się okazało że działanie pana R. (bo tak niedługo będzie się podawało jego nazwisko) co do zajmowania automatów nie było w pełni uzasadnione i nie zgodne z pewnymi rozporządzeniami, właściciele lokalów zachcieli zwrotu wspomnianego przez Ministra dziennego zysku-2tys złotych ???? . Oczywiście ta kwota jest kosmiczna w skali dnia, a przyzwoita w skali miesiąca!! W skrócie: Pan minister chce od Totolka 5mln a Totolotek od ministra spokoju. Wniosek: Tam gdzie chodzi o państwowe pieniądze ZAWSZE SIĘ DOGADUJĄ.
P.S Dziwie się że tak świetnie poinformowany zawsze edi8 nie miał takich informacji.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Konfiskowano tylko w tych lokalach Totolotka, które nie miały - zgodnie z przepisami - wydzielonych części dla automatów, z obowiązkowym do nich oddzielnym wejściem...
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...]Wniosek: Tam gdzie chodzi o państwowe pieniądze ZAWSZE SIĘ DOGADUJĄ.
[...]
Tyle, że to nie są pieniądze &quot;państwowe&quot;.
Jeb ... i nienażarty twór o nazwie &quot;państwo&quot; (nie mylić z terminem &quot;Polska&quot;) jak to w światku gangsterskich bywa, chce jak zwykle haraczu za swoją &quot;opiekę&quot;. I ten haracz zapewne otrzyma.
 
T 13

txc

Użytkownik
Panowie, wiecie moze w ktorych punktach oprócz Totomixu mozna stawiac automaty do gier, prowadzić sprzedaż piwa, przekąsek itp i np wywalić na ścianę tv i &quot;puszczać&quot; transmisje meczow?
Znajomy ma swoj wlasny punkt toto i wlasnie w takim punkcie mozna ogladac mecze, ma &quot;bar&quot; z piwem i przekąskami i oczywiscie kilka maszyn. Gdzies slyszalem, ze takie rzeczy tylko w toto. To prawda? Czy np w Millenium mozna zorganizowac podobny punkt?
 
C 0

cykpstryk

Użytkownik
Musialbys kontaktowac sie z glowna siedziba danego punktu. Wszystko to franczyza, wiec ajenci nie maja pewnie prawa zmieniac wizerunku. Jedynie z wlasnej inicjatywy to tv na sciane czy jakis rzutnik, ale baru z tego raczej nie zrobisz..
Pozdrawiam
 
Do góry Bottom