>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Turnieje indywidualne i towarzyskie 2013

Status
Zamknięty.
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Dzisiaj Złoty Kask w Rawiczu i mamy ofertę w kilku naziemnych bukach, a także póki co i internetowi coś zarzucili. Ode mnie jeden typ:
Maciej Janowski-Patryk Dudek 2 @ 2,20 Unibet
U progu sezonu Dudek jest w genialnej formie, co potwierdził już w lidze. Znakomite zawody w jego wykonaniu przeciwko Startowi w Gnieznie, jak i Polonii w ZG, pokazują że to może być jeszcze lepszy rok w wykonaniu naszego najlepszego chyba juniora. Dzisiaj Dudek z pewnością jest w gronie faworytów i spokojnie stać go na podium. Co do Janowskiego, to jest to zawodnik strasznie nie równy, bo potrafi pojechać super, tak jak to pokazał z Unią Leszno u siebie czy też wczoraj w Anglii ale także potrafi pojechać cienko, co pokazał we Wrocku, czy też niektórych spotkaniach Poole. Tak więc forma wydaję się, że bardziej ustabilizowana po stronie Duzersa, a skoro kurs mamy ogromny w mojej ocenie, to jak najbardziej trzeba zagrać na zawodnika Falubazu.
Krzysztof Kasprzak-Janusz Kołodziej 2 @ 1,90 Unibet
Jakby się tak zastanowić, to też jest całkiem fajna oferta. Koldi jak na razie dwa ligowe mecze i oba dobre, chociaż we Wrocku powinien kilka oczek więcej zrobić. Tak czy siak, nie jest źle, czego nie można powiedzieć o Kasprzaku. KK niby w Anglii nieźle zaczynał ale z każdym występem jest co raz gorzej. W GP póki co też bieda ogromna, a i Stal Gorzów żadnego pożytku z niego nie ma. Tak więc u progu sezonu KK jeździ cienko i dzisiaj jakoś nie widzę go w czołówce, w przeciwieństwie do Koldiego, który swoje zrobi.
 
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
Jak dla mnie fajne bety ze strony Milenium i STS.

Dudek-Przemek Pawlicki 2 @2.25 Milenium ✅

Obydwoje dobrze znają ten tor, Dudek dużo śmigał w Rawiczu w zawodach młodzieżowych, w kadrze juniorków również pod okiem Cieślaka. Patryka jak zawsze będzie wspierał grupka kibiców z jego FC na prostej przeciwległej startowej i go dopingowała. Dudek może powalczyć o 4-5 miejsce. Przemek Pawlicki to dla mnie jeden z faworytów tych zawodów. Często śmigał w zawodach młodzieżowych jak Dudek, ponadto gdy nie mogli bracia znaleźć klubu, to raz, dwa razy w tygodniu wybierali się z papą do Rawicza i trenowali. Przemek bardzo szybki, świetne starty i trzymał kredę w półfinale, a to klucz do zwycięstw na rawickim owalu. Miałby same trójki w półfinale, ale wpadł na znaną już rawicką koleinę na drugim łuku oraz Piotrek Dymek i jego agresywna jazda pozbawiły go zwycięstwa ze Szczepaniakiem. Jak dla mnie ogromne value i po takim kursie stawiam na Przemka.


Buczkowski-Przemek Pawlicki 2 @2.05 STS ✅

O Przemku już pisałem, a Buczkowski za dużo nie jeździł w Rawiczu, startów też nie ma atomowych, a to klucz do wygrywania w Rawiczu. Mało startów Buczka w Rawiczu, więc nie rozumiem tego kursu i Przemek jak dla mnie jest faworytem w tej parze.

Jędrzejak-Baliński 2 @1.90 STS ✅

Ogór zawsze dobrze spisywał się na torze w Rawiczu. Dobrze przygotowany sprzętowo zawsze w Rawiczu, choć pamiętam jak nie raz odpuszczał zawody na tym torze, niczym Gollob. Balina dużo startów w Rawiczu, czy to treningi, czy jakieś zawody. Chłopak jak wiemy nie odpuszcza i dobrze czuję się na tym torze. Wygrał półfinał i dziś też może sprawić niespodziankę. Jak dla mnie 70/30 dla Baliny w tym zestawieniu.

Dzisiaj Złoty Kask w Rawiczu i mamy ofertę w kilku naziemnych bukach, a także póki co i internetowi coś zarzucili. Ode mnie jeden typ:


Krzysztof Kasprzak-Janusz Kołodziej 2 @ 1,90 Unibet

Jakby się tak zastanowić, to też jest całkiem fajna oferta. Koldi jak na razie dwa ligowe mecze i oba dobre, chociaż we Wrocku powinien kilka oczek więcej zrobić. Tak czy siak, nie jest źle, czego nie można powiedzieć o Kasprzaku. KK niby w Anglii nieźle zaczynał ale z każdym występem jest co raz gorzej. W GP póki co też bieda ogromna, a i Stal Gorzów żadnego pożytku z niego nie ma. Tak więc u progu sezonu KK jeździ cienko i dzisiaj jakoś nie widzę go w czołówce, w przeciwieństwie do Koldiego, który swoje zrobi.
Zgadzam się Kapszti, z tym co napisałeś, ale.. tor w Rawiczu to inna bajka niż liga, GP. Tu liczy się tylko i wyłącznie start i trzymanie kredy i zdecydowany plus dla zawodników co znają ten tor. Kasprzak często bywa ze swoim kumplem Miśkiem na meczach w Rawiczu, wie wszystko co i jak, dużo na tym torze śmigał, trenował, więc ja bym go bez szans nie zostawiał. Koldi dobra forma na początku sezonu, ale mała ilość startów na owalu rawickim, więc jak dla mnie value po stronie Kaspera.

Krzysztof Kasprzak-Janusz Kołodziej 1 @2,30 Unibet ✅


Uni poszalało na kurs Jarka z Miedziakiem. Tylko nie dodawajcie do taśm, żeby nie było płaczu potem.

Po turnieju: Szkoda, że nikt nie grał, a mówiłem, że są peffy. Jak ktoś zna tor, wie jak chłopaki jeździły dotychczas na torze to wie jakie mniej więcej będą wyniki(Jacques ????). Zarobek niezły i odkładamy na konto. Zawody jak na Rawicz świetne. Niezłe wymijanki po dużej, co jest rzadkością na &#39;angielskim&#39; owalu. Pobojowisko? Tor równy jak stół, brak kolein i innych dziur. Świetnie przygotowana nawierzchnia, do walki - to lubię!
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Piotr Pawlicki - Tobiasz Musielak @ 2 1,85 Milenium
Zbytnio rozpisywać się nie będę, napiszę krótko. Obydwaj młodzieżowcy Unii w formie więc w teorii ten typ 50 na 50. Ale stawiam na Tobiasza. Powody są dwa, po pierwsze ma formę, przejechał cały sezon w Rawiczu kiedy był tam na wypożyczeniu, lubi ter tor i co ważne, zna go. Po drugie słowa Piotrka któremu ten tor nie pasuje i mówi wprost że nie lubi tej geometrii.
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Tobiasz Musielak - Piotr Pawlicki 1 @2.30 Sportingbet ⛔
Zaryzykuję typ na młodego Musielaka, który spędził 2-3(?) sezony w Rawiczu. W każdym razie bardzo dobrze zna ten tor. Dzisiaj z pewnością wykorzysta wiedzę z tamtego czasu. Piotrek Pawlicki też tutaj jeździł, gdy reprezentował barwy drugoligowej Polonii Piła, ale nie ma tu mowy o regularnych startach. Dzisiaj tor może być dla niego w jakimś stopniu problemem/zaskoczeniem. Póki co w lidze obaj spisują się bardzo dobrze, są na równym poziomie. W dwóch meczach raz górą był Tobiasz, raz Piotrek. Dzisiaj stawiam na tego pierwszego. Kurs zachęcający.
e: o widzę kolega wyżej podziela moje zdanie ???? ale ja proponuję lepszy kurs ;)
Nie wiem czy zwrot czy co, bo Musielak wycofaj się z zawodów po wykluczeniu i defekcie... Daję minus.
 
M 49

mrbuu

Użytkownik
Ode mnie dzisiaj 3 typy - wszystko sportingbet:
K.Buczkowski v J.Hampel @1,25✅
Myślę, że nie trzeba się zbytnio rozpisywać. Jarek w dobrej formie i Buczkowski nie powinien mu zagrozić. Kurs niski ale moim zdaniem i tak jest za wysoki w stosunku do szans Buczka.
T.Musielak v Pi.Pawlicki @2,3⛔
W tym sezonie juniorzy Unii Leszno jeżdżą na podobnym poziomie. Musielak jechał na tym torze w eliminacjach, co może być dzisiaj jego atutem. Osobiście daję im równe szanse, więc wobec takiej różnicy kursów wybieram Musielaka.
A.Miedzinski v D.Balinski @2,1⛔
Adrian dobrze wszedł w sezon jednak myslę, że znajomość toru przemawia za Balińskim. 10 dni temu wygrał na tym torze eliminacje do dzisiejszego turnieju. Kurs warty gry.
edit
Widzę, że Betsson na ostatnią chwilę dodał ofertę. Wobec tego dorzucam.
Baliński - Kasprzak @1,74⛔
KK na początku sezonu fatalna forma. Argument za Balińskim jak wyżej.

Pobojowisko :;/:
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
@ nr69
Tor torem ale dla mnie granie Przemka Pawlickiego, który jest w słabej formie przeciwko jednemu z najgorętszych zawodników w lidze to żadne value. Gram wręcz tak:

STS/Betsafe: Dudek - Kołodziej 1 @ 2,02 5-5 zwrot

Wyniki Patryka gdziekolwiek by nie jechał są zbliżone do kompletów. W Elidze: 14+1 przeciwko Polonii oraz 12 w 4 w Gnieźnie. Do tego pasa świetnych występów w sparingach czy el. do IMŚJ. Patrzyłem na wystepy w Rawiczu, to rok temu zrobił tu 3,3,d,3 w el. IMPJ oraz 0,3,2,3,1 w el. do IMP. Stawka tych zawodów jest jednak znacznie wyższa i Patryk napewno będze walczył o przepustkę do GP. Patrząc na stawkę to obok Hampela jest moim faworytem. Ale Jarek wcale nie musi traktować tej imprezy priorytetowo. Patryk ma niesamowite maszyny i znakomite starty co na tym torze powinno zaprocentować. Z kolei Koldi preferuje jednak innego rodzaju tory, gdzie można bardziej powalczyć. Zresztą dla mnie i tak Dudek jest w tej chwili skutec zniejszym żużlowcem i bardziej głodnym awansu do GP. Do tego widzę że Sportingbet wystawił kurs 8,50 na zwycięstwo Duzersa podczas gdzie inni mają poniżej 5,00. E/W i gramy.
Edit: Nie wiem jak rozliczą. Wg. espeedway obaj po 5, wg. sf. wygrał Koldi . Tak czy siak takiej lipy po Patryku się nie spodziewałem.

Nr69 powiedział mi, że Dudek jednak 2 zrobił więc obaj po 5 pkt i chyba zwrot. Najwyżej po tem zmienię.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Polska Rosja 1.05.2013 r godzina 16:00
Polska - Rosja
Składy :
Polska:
9. Tomasz Gollob
10. Łukasz Sówka
11.Jarosław Hampel
12 .Piotr Pawlicki jr.
13. Michał Szczepaniak
14. Artur Czaja
Rosja:
1. Emil Sajfutdinow
2. Ilja Czałow
3. Grigorij Laguta
4. Witalij Bieluoswo
5. Roman Powazhny
6. Wladimir Borodulin
Nie pewny jest tylko występ Emila w dzisiejszych zawodach. Bet365 już wystawił ofertę ale jest ona w mojej ocenie dość kiepska. Mecz na żywo pokaże oczywiście nSport HD od godziny 15:45.​
 
M 32

molpl

Użytkownik
Jakby dało się potwierdzić, że Emil nie wystąpi to mozna grać -16 na Polskę. Szczególnie, że juniorki chętnie się pokażą
 
M 126

mj_bull

Użytkownik
G.Łaguta over 11 @2,15 Bet365 ✅ (15 pkt)

Bez Emila Polska pewnie to wygra i tylko bracia Łaguta będą tutaj ratować wynik. Gollob i Hampel to wymagający rywale, ale z resztą starszy z braci powinien sobie poradzić. Nie wiem jak jest z zasadami, ale pewnie będą jakieś rezerwy taktyczne przy wysokim prowadzeniu Polaków. Dwa łatwe biegi:

bieg 5. Grigorij Łaguta, Michał Szczepaniak, Witalij Biełousow, Artur Czaja
bieg 13. Grigorij Łaguta, Michał Szczepaniak, Władimir Borodulin, Łukasz Sówka

Myślę, że przy 6 startach linia 11 jest do przejścia.
 
R 67

route66

Użytkownik
Dobra na szybko bo zaspałem
Rosja +16,5 Tobet ✅ ✅
Kurs 1,75
Przede wszystkimpod uwagę bierzemy tak
15 biegów bez nominowanych kazdy zawodnik po 5 startów , taktyki oraz złota rezerwa sa w stanie ujechać różnice 10 pkt
Edit: Przperaszam za pożną porę za bałagan w analizie ale gonił mnie czas kto zdążył to zagrał i ukłony dla Griszy
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Łapcie coś z duńskiej:
Holsted - Holstebro 2 @1.52 Tobet ✅ peffunia
Pawlicki, Loktajew, Karpov &gt; Baliński, Klindt, Hougaard i to zdecydowanie. Dodatkowo Busk Jakobsen przewyższa rezerwowych Holsted. Pewna 2 dla mnie.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Finał IM Wielkiej Brytanii:

Chris Harris wygra @7,50 Bet365(TOP 3 each way,czyli wychodzi kurs 2,63)

Nie ma się co rozpisywać.Zawody na torze Taia,stąd na niego są kursy rzędu 1,6-1,7 że wygra.Bomberowi będzie ciężko,ale jeśli podejdzie do zawodów na pełnej koncentracji(nie opijał za mocno wygranej w Lublinie ???? ) to podium powinno być spokojnie. Wiadomo,że w zawodach mamy trójkę znaną na arenach międzynarodowych czyli Tai,Bomber i Nicholls.Reszta to w większości niespełnione nadzieje brytyjskiego speedway&#39;a. Nawet ciężko mi tu wytypować kogoś kto miałby sprawić niespodziankę,bo tacy zawodnicy jak Kennett,Barker czy King pewnego poziomu zazwyczaj nie przeskakują.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
King - Barker @1,57 b365 ✅ 10 - 4
Dwóch kolegów z zespołu, jeden w życiowej formie, drugi powiedzmy, że średnio. King co mecz w Anglii dwucyfrówka, Barker tylko 5-7 oczek. Zdecydowanym faworytem jest King, patrząc na dotychczasowe wyniki.
King na podium @5,66 bet365
Szukając czarnego konia to upatrywałbym w Kingu i Kennecie. Woffi wiadomo mega forma, drugi będzie Harris, trzeci?
Obrońca tytułu Nicholls bardzo słabo, podcięto mu skrzydła tym, że jak wygra IMA to nie pojedzie w Cardiff, więc coś czuje że odpuści. King albo Kennett 3 miejsce wg mnie.
Harris wygra @7,50 b365
Jedyny zawodnik, który może zagrozić Woffiemu, kurs value temu gram.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Howarth-0,5 - Haines 1,75 sportingbet
✅
Howarth dobry wystep w niedawno w Wolverhampton, w premier league 2 mecze z Hainesem i w obu zdecydowanie lepszy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Chciałem grać tak jak Levy na Harrisa z tym że kompletnie nie liczyłem na jego wygraną ale na TOP3 bo kurs @2,33 ✅ to spore value jeśli chodzi o pudło dla Bombera ale kursy spadły więc odpuściłem.

Zagrałem natomiast wygraną Woffindena @ 1,74 Sportingbet
✅
Jadą w Wolverhampton więc Tai będzie czuł się jak ryba w wodzie. W formie jest najlepszej gdzie się nie pojawi to pod komplet. Rumaki jadą, niby to zawody gdzie trzeba wszystkie biegi jechać w pełni skoncentrowanym i sprzęt nie może nawalić, ale w końcu nawet jak straci jakieś punkty w zasadniczej to i tak decyduje jeden bieg o wygranej a tam Tajski ich pogoni.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
i kolejny na dzisiejsze zawody (połączę później)...

Howarth -0.5 v Haines @ 1.75

skąd taki kurs? Howarth zrobił olbrzymi postęp na przełomie dwóch lat, Haines stoi jak stał. Brak ścigania na najwyższym poziomie robi swoje, Kyle super występ w barwach Piratów na Monmore - 8 punktów. Nie widzę tu innej opcji jak zwycięstwo zawodnika Poole. Nie tak dawno miał tutaj przetarcie w mistrzostwach juniorów Wlk. Brytanii i wypadł również bardzo okazale:

http://speedwayresults.com/result.php?type=214&amp;amp;season=2013

kurs zdecydowanie zawyżony, 1.45 powinno być maximum.

jeden pewny typ na 365 odnośnie dzisiejszego turnieju:

Robson - Birks @ 1.36

jak dla mnie przepaść dzieli obu zawodników, popularny Robbo dostał zestawienie z Birksem za nieudany ostatni mecz na Wyspach, który tutaj nie będzie miał znaczenia. Birks jedna z ostatnich lokat, Robbo w dysze się znajdzie.

za Robsona Garrity także typ nieaktualny, szkoda mrozić kasy bo zwrot pewny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Sportingbet: C.Cook vs C.Schramm Typ: Cook - 5,5 pkt @ 1,65 ✅ ✅ 12-6
Schramm to nieporozumienie w finale. Przecież on nawet nie potrafi załapać się do jakiejkolwiek drużyny na rezerwowego w Elite League. Ale nie dziwota. W zeszłym roku pojechał 4 spotkania jako gość. Jego rezultaty to: 0 pkt w 2 biegach w Coventry, 0 pkt w 3 startach w King&#39;s Lynn, 1 pkt w 4 startach w Lakeside i 2 pkt w 4 startach w Eastbourne. Równie beznadziejnie było w 2011 r. W 2010 r. ten 29 latek miał &quot;życiówkę&quot; i był rezerwowym Orłów. Pojechał nawet na Monmore Green i zdobył 2 pkt w 4 startach. W Premier League jeździ jako przeciętniak drugiej linii. Reasumując w tej stawce jeśli zdobędzie jakiekolwiek punkty to będę zdziwiony. 0-2 pkt, max. 3 pkt. Tego się spodziewam.
Po drugiej stronie jeden z większych brytyjskich talentów Craig Cook. Solidna druga linia w BEL i lider w Premier League. W półfinale w Edynburgu zdobył 14 pkt. Rok temu w finale zdobył 10 pkt. W lidze na Monmore Green 8 pkt rok temu i 4 pkt teraz. W tej stawce powinien zakręcić min. koło 5-8 miejsca, a to powinno dać min. 8 pkt. Może nawet 10.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Ktoś coś wie nt.dzisiejszych 1/4 IMP ?? tzn.czy ktoś ma w planach wystawienie oferty ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
N.K Iversen mistrzem Danii @3,0 unibet (pewnie w dniu zawodów znajdziemy lepszy kurs u innego buka)
Po rezygnacji Nickiego Pedersena z mistrzostw PUKa wyrasta na murowanego faworyta tej imprezy.
Jego główni rywale to:
M J Jensen jeździ równo, przyzwoicie, ale to PUK robi po 11-14pkt w meczu Jensen 7-9
Hansio początek znakomity w Anglii, w Polsce rewelka, ale do czasu. Ostatnie mecze 0 w Lesznie, 2 w Tarnowie, dorobki w Szwecji i Anglii mizerne pokazują załamanie formy/problemy sprzętowe
Bjerre/ B. Pedersen mają pojedyńcze przebłyski, gdyby w Danii decydował 1 turniej to mozna by było pokusić się o stwierdzenie, że mają szanse na podium. Czy na złoto? Nie sądze.
Madsen problemy ze zdrowiem - chora tarczyca, ciężki wypadke, mocne wstrząśnienie mózgu. Zajmie mu troche czasu by wrócić do pełnej dyspozycji. Ogólnie ten sezon słabszy niż poprzedni.
Reszta to zawodnicy na I ligę nie sądze by liczyli się w walce o medale. K Larssen super forma, ale nie oszukujmy się jego czas w IM Danii nadejdzie za kilka lat.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom