>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Turnieje indywidualne i towarzyskie 2013

Status
Zamknięty.
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Wszystko to jakies pokręcone i to strasznie...Miał jechać Pavlic teraz się okazuje,że on nie jedzie tylko Harris...
 
K 0

klepacz

Użytkownik
Mógłby mi ktoś wytłumaczyć co oznacza zakład: Wygrana/miejsce 1/4 1-2-3 na bet365? Obstawiam wtedy zwycięzce zawodów, czy znalezeienie się w pierwszej trójce?
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
Mógłby mi ktoś wytłumaczyć co oznacza zakład: Wygrana/miejsce 1/4 1-2-3 na bet365? Obstawiam wtedy zwycięzce zawodów, czy znalezeienie się w pierwszej trójce?
jesli stawiasz na wygrana to jesli ten zawodnik nie wygra z a znajdzie sie w pierwszej trojce to Twoja wygrana jest jedna czwarta kursu jaki byl na zwyciestwo danego zawodnika
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
jesli stawiasz na wygrana to jesli ten zawodnik nie wygra z a znajdzie sie w pierwszej trojce to Twoja wygrana jest jedna czwarta kursu jaki byl na zwyciestwo danego zawodnika
Z tym że musisz zaznaczyć ten kwadracik przy typie w kalkulatorze to tzw opcja Ech Way, połowa stawki idzie na wygraną a połowa na TOP3 także przy małych kursach średnio to wygląda.
 
x_design 450

x_design

Użytkownik
Indywidualne Mistrzostwa Szwecji
Vetlanda, 19:00
Thomas H. Jonasson - Antonio Lindbaeck
kurs: 1.85 ✅
buk: bet365
Stawiam na zawodnika miejscowej drużyny. Sądzę, że doskonała znajomość toru w Vetlandzie zaprocentuje i Thomas będzie walczył o medal mistrzostw swojego kraju. Toninio w tym roku znajduje się w kiepskiej dyspozycji, większą część sezonu borykał się z problemami zdrowotnymi. Nie łapał się do składu gnieźnieńskiego Startu, gdy tymczasem Thomas legitymuje się czwartą średnią w I lidze (2,24) i jest liderem gdańskiego Wybrzeża. W tym sezonie Lindbaeck na torze Elit Vetlandy podczas spotkania z Indianami z Kumli zdobył 4 punkty przy 12 oczkach Jonassona.
W mojej ocenie, na chwilę obecną, żużlowców dzieli przepaść, na korzyść młodszego żółto-niebieskiego.
V miejsce - XI miejsce
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Peter Ljung - Jonas Davidsson @ 1,75 Bet365 ⛔

Dla mnie ta para to obowiązkowy bet. Davidsson to jest parodia zawodnika. Nigdy nie był walczakiem ale parę lat temu coś tam jechał. Teraz to już typowy zawodnik własnego toru w Motali. Na wyjazdach jest super szczęśliwy jak zdobędzie 5 pkt. Nawet jadąc w Allsvenskan na mniej przyjaznych torach potrafi zrobić 3 pkt w 4 startach jak to było ostatnio w Malmoe.
Ljung to inny kaliber zawodnika. Jako jedyny Szwed nie skompromitował się podczas DPŚ. Solidna jazda w Ekstralidze czy Elitserien. W tym samym meczu w Maloe, zdobył 14 oczek. W sierpniu co prawda spikował w dół z formą ale i tak jak dla mnie to jest różnica poziomów. Ljung ma to do siebie, że w każdej stawce potrafi zdobyć jakieś punkty. Dziś widzę go w walce o pudło. Jonas jak nie wstrzeli się z ustawieniami albo tor będzie pozwalał na coś więcej na start, to zakończy wokół max. 5 pkt.W zeszłym roku mistrzostwa Szwecji też odbywały się w Vetlandzie i super Jonas zdobył 6 pkt. Ljung 12 oczek.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
TH Jonason - Lindbaeck 1 @ 1,70 Bet365
Ljung - Davidsson 1 @ 1,75 Bet365
Lindgren - TH Jonason 1 @ 1,70 Betsson
Ljung - Nermark 1 @ 1,65 Betsson

Wszyscy zawodnicy lepsi na których gram. Nermark i Davidsson to ciamajdy. Ljug ich spokojnie ogarnie. Lindgren 1 z dwóch faworytów do wygrania. THJ powalczy o podium, jest zawodnikiem Vetlandy więc ma tor po swojej stronie. Bambo słabo, od czasu do czasu wyskoczy ale tu nie ma ustabilizowanej formy no i w Vetlandzie jeździł zawsze słabo. Nie wiem jakie kursy teraz bo grałem 2h temu i nie chce mi się teraz sprawdzać.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Tai Woffinden MISTRZEM SWIATA 2013
1,66 maraton
1,65 expekt
1,60 unibet

Emil ze zlamana reka, lokata 60% na 1,5 miesiaca a jezeli cos sie zdarzy nieprzewidzianego to bedzie mozna kontrowac...
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Emil ze zlamana reka, lokata 60% na 1,5 miesiaca a jezeli cos sie zdarzy nieprzewidzianego to bedzie mozna kontrowac...
No póki co żadnej oficjalnej wiadomości o złamaniu nie ma (bo newsy nSportu można często o kant dupy rozbić). Wręcz przeciwnie. Oby to była prawda. Mocno w to wierzę. Co prawda wypadek był koszmarny, ale Emil to twardziel i nie raz już mnie zaskakiwał swoim hartem ducha. O ile rzeczywiście nie ma złamań, to zakasa rękawy i pojedzie.
 
lemar 75

lemar

Użytkownik
z eSpeedway.pl
&quot;- Nie jesteśmy pewni, czy Włókniarz wystąpi za tydzień bez Emila. Dostałem pierwsze doniesienia ze szpitala i okazało się, że Rosjanin nie ma złamanej ręki. Więc jest wielce prawdopodobne, że w rewanżu wystartuje - zdradził menadżer Unibaksu Toruń, Sławomir Kryjom.&quot;
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Tai Woffinden MISTRZEM SWIATA 2013

1,66 maraton
1,65 expekt
1,60 unibet


Emil ze zlamana reka, lokata 60% na 1,5 miesiaca a jezeli cos sie zdarzy nieprzewidzianego to bedzie mozna kontrowac...
Taka lokata, że Taj może na treningu też rękę złamać. Zresztą wszystko można rozbić o kant dup.... , bo Emil się nie połamał.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
3 turniej IMŚJ w Terenzano
Bartosz Zmarzlik - Mikkel Jensen 1 @ 1,85 Bet365 ⛔ ????
Powiem szczerze, że lekko mnie zdziwiły te kursy. Bartek jest lepszym żużlowcem. Co do tego nie mam wątpliwości. Do tego jest w lepszej formie i ma na dodatek korzystniejszy numer startowy. Sezon ligowy się już skończył (niewiadomo czy w Szwecji będą z niego korzystać) więc skupić się na IMŚJ i zakończyć rok z przytupem. Przy odrobinie szczęścia może jeszcze powalczyć o medal (choć będzie o to trudno). Czym kieruje się tutaj buk? Zapewne zeszłoroczną eliminacją do IMŚJ kiedy to w Terenzano MBJ wręcz latał i uległ tylko Duzersowi. Ale to było rok temu. Ten rok dla talentu Red Bulla nie jest tak udany. W dotychczasowych dwóch finałach w Berwick i Pile był za Bartkiem. W ligach jeździ z różnym szczęściem. Nie będę tutaj przytaczać wyników, bo co prawda potrafi zaskoczyć ale w większości przypadków jedzie &quot;bez szału&quot;. Co ciekawe obaj rywalizują do miejsca w skladzie Vetlandy ale co tutaj porównywać? Bartek jadąc z pozycji seniora kręci średnia 2,00 w Elitserien podczas gdy młody Jensen 1,290 i to w większości przypadków z nr. 6-7. W Terenzano decyduje głównie siła sprzętu, a tutaj Polak nie powinien odstawać. Ma też lepsze pola, bo MBJ wystartuje od C,D,C a Bartek od A,B,C. Jeśli nie zdarzy się nic dziwnego to Gorzowianin po pierwszych seriach powinien mieć bezpieczną przewagę i przywieźć ją do końca.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Vaclav Milik-Tobiasz Musielak: Milik @1,85 Bet365

Jest to oczywiście pojedynek juniorski z 3.finału IMŚJ w Terenzano.Trochę mnie dziwi to zestawienie jak i kurs.Tofik od ponad 2 miesięcy leczył kontuzję i teraz powraca.Podobno w dobrej formie o czym może świadczyć 11(3,2,3,3) punktów w towarzyskich zawodach w Ostrowie.Zawody niby dobrze obsadzone,ale jak patrzę no to z kim wygrywał to już to nie wygląda tak kapitalnie(Thoernblom, Sówka, Jakobsen,Mat.Szczepaniak,Jędrzejak,Puszakowski,Borodulin).No i wiadomo,że zawody towarzyskie to nie to co walka o medale IMŚJ.A taki realny cel staje dziś przed Vaclavem Milikiem.Uzbierał 17 punktów i do 3.pozycji traci 5 punktów.Ciężkie zadanie,ale możliwe mimo wszystko.Bezpośrednie starcie Musielaka z Milikiem to był 1.finał w Pile i wtedy 2 punkty więcej zrobił Polak.Dziś jednak zawody nie odbywają się na polskim torze i tu już Musielak traci przewagę.Milika nie widziałem w akcji poza finałem DMŚ w Pradze,jednak patrząc na jego wyniki śmiem twierdzić że to jest jedyna nadzieja czeskiego żużla na najbliższe lata.Na jego korzyść przemawia też fakt,że jest rozjeżdżony a Tobiasz wraca po kontuzji.Presja większa na Czechu zapewne,a Tofik jedzie na luzie.Jak Vaclav nie spali się psychicznie to moim zdaniem będzie dziś dużo wyżej niż Musielak
 
C 407

cekaem

Użytkownik
Bartek Zmarzlik - Kacper Gomólski 2 3.20 Betsafe✅
Dyspozycja w lidze , która wskazywałaby , że zdecydowanym faworytem tej pary jest Zmarzlik to jedno , jednak finały IMŚJ rządzą się swoimi prawami. A one pokazują , że to jednak Kacper jest faworytem tej pary , a przynajmniej kursy uważam są lekko niezrozumiałe. Kacper jedzie walczyć do Terenzano o medal może nawet złoty, natomiast Bartek za wiele szans na medal to już nie ma. Raczej o pietruszkę tam będzie się ścigał. Dotychczasowe dwa finały były lepsze dla Gomólskiego , który w obu zajmował 2 miejsce. Zmarzlik w oby przywoził po 8 pkt. Także nie wiem skąd takie kursy. Gomólski na pewno będzie miał w związku z tym o wiele większą motywacje do uzyskania dobrego rezultatu w Terenzano. Kurs bardzo zachęcający do gry.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Indywidualne Mistrzostwa Polski na żużlu - 2013
Kursy już są w ziemniakach. Warto wspomnieć o nowej formule turnieju:
Druga zmiana - po raz pierwszy rozegrany będzie bieg półfinałowy, w którym wystąpią zawodnicy, którzy zajęli miejsca 3-6. Zwycięzca tego biegu pojedzie w finale z pierwszą dwójką zawodników z grupy zasadniczej (Prawdopodobnie chodzi o dwóch najlepszych zawodników w półfinale - przyp. red.). Pierwszy raz odbędzie się też losowanie numerów startowych. Jest to coś, co stanowi nową jakość w tych zawodach, ponieważ zawodnicy często narzekali na numery, które były im przydzielane z urzędu. Teraz zadecyduje o tym los
Finał IMP transmitowany będzie na żywo w stacjach nSport i TVN Turbo.

Lista startowa:
1. Sebastian Ułamek
2. Artur Mroczka
3. Krzysztof Jabłoński
4. Rafał Okoniewski
5. Grzegorz Walasek
6. Krystian Pieszczek
7. Piotr Protasiewicz
8. Maciej Janowski
9. Damian Baliński
10. Marcin Rempała
11. Tomasz Jędrzejak
12. Krzysztof Kasprzak
13. Jarosław Hampel
14. Janusz Kołodziej
15. Bartosz Zmarzlik
16. Patryk Dudek
Zapraszam do dyskusji i podawana typów.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Greg Walasek-Seba Ułamek: Ułamek @2,40 Bet365✅7-5 msc,kapitalne ściganie w Tarnowie,nie to co na lidze

Wczoraj pisząc o GP zapomniałem że jeszcze dziś finał IMP.Tak jak wczoraj tak i dzisiaj stawiam na zawodnika który w ostatnim czasie prezentuje wyższą formę.Walasek po kontuzji nie wrócił już do świetnej jazdy sprzed upadku.Spuścił po drodze Rzeszów do 1.ligi no i ostatnio więcej czasu spędza zapewne na telefonie dzwoniąc po wszystkich klubach Ekstraligowych i oferując swoje usługi,niż na torze.Seba przeciwnie,ostatnio miał sporo okazji do startów w turniejach indywidualnych i pokazywał się w nich z bardzo dobrej strony.W Tarnowie oczywiście będzie beton,taki sam jak w Gnieźnie.I tu kolejny plusik po stronie Ułamka.Do tego wylosował nr 1 a to oznacza,że będzie jechał za każdym razem pierwszy bieg po równaniu toru.W pierwszym biegu ma za rywali Mroczkę,Jabłońskiego i Okoniewskiego.Trzy punkty w tym biegu powinny pozytywnie wpłynąć na dalszą jazdę Colgate.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Seba &quot;Colgate&quot; Ułamek - Rafał Okoniewski 1 @ 1,70 STS ✅ ✅
Też pobrałem zębatego. I jeszcze tydzień temu zagrałbym za dużą stawkę. Ułamek jakby nieco lepszy na koniec sezonu. Trzeba szukać nowego pracodawcy to już końcówkę w lidze miał lepszą, wręcz bardzo dobrą. Również zagranicą i w turniejach towarzyskich notował dobre wyniki jak np. 2 miejsce w SEC w Gorican czy turnieju Chrobrego w Gnieźnie. W Tarnowie w tym roku 9+1 w pięciu startach. Solidnie. Z kolei Okoń sezon ma kompletnie stracony. I tak jak mówię grałbym znacznie pewniej gdyby nie fakt, że Seba ostatnio przeciętnie w SEC w Rzeszowie i w lidze czeskiej, a Okoń po rozczarowującym sezonie rozstał się ze swoim tunerem J. Anderssonem i teraz testuje nowe fury. I w sumie sierpień/wrzesień to już jakiś progres wyników. Mimo wszystko po takim kursie sklanam się ku Ułomkowi. Tor w Tarnowie zna bardzo dobrze, wszak tutaj jeździł i to nawet skutecznie. Kurs atrakcyjny (jak ktoś ma coś do dubla/tripla) bo netowi zestawiają ze znacznie mocniejszymi rywalami.
Edit:/ Levy, ponoć dziś ma być nieco bardziej pod koło tak jak to Koldi lubi. Zobaczymy
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom