>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Turnieje indywidualne i towarzyskie 2013

Status
Zamknięty.
W 66

warchlak

Użytkownik
Tenis jest ważniejszym sportem niż żużel, także nie ma co się dziwić. Nawet jeśli debel to tylko zapchajdziura dla singla, to jednak jest to ważniejsza impreza niż towarzystki turniej żużla.
Ale już tak nie marudzcie, bo debla gra się szybko i nawet jeśli w eurosporcie nie pokażą tych kilku wyścigów to nic się nie stanie.
Mnie bardziej śmieszą teksty o tym, że pokazanie tego na eurosporcie jest promocją tego sportu... Niby dlaczego? Jakiś Francuz zobaczy sobie te zawody i nagle wykupi sobie nsport i będzie śledził polską ligę? Popularyzacja sportu to by była, gdyby wrzucili na eurosport cały cykle SGP, a nie jakiś turniej towarzyski i nic poza tym :&gt;
Przypadkowi widzowie zobaczą i zapomną...
Odnośnie zawodów - pod nieobecność Nickiego i Darciego to właściwie tylko Polacy i Rosjanie mogą wygrać, ale jak już ktoś wcześniej zauważył - formuła jest taka, że typowanie jest raczej loterią.
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Dzisiaj półfinały IMP w Krakowie i Krośnie. Oferta wisi w STS, więc warto coś obstawic ;)

Okoniewski - Ułamek - Okoniewski, 1.7 ✅✅

Typ bardziej przeciwko Ułamkowi. Po prostu jego wyniki ligowe są krótko mówiąc żałosne i jest on jednym z winowajców aktualnej pozycji Gniezna w ligowej tabeli. Mogłem się przekonac na własne oczy w jakiej &quot;świetnej&quot; dyspozycji znajduje się Seba w niedziele w meczu z Czewą. Nawet taktyczna poszła za niego, gdzie zastępującym był Świder ????
Oczywiście jest to turniej indywidualny i tu każdy walczy sam dla siebie, ale na czymś trzeba się opierac. Okoń w Rzeszowie nie zawodzi. Swoje robi, punktuje solidnie i myślę, że dziś powinien udowodnic, że w tym sezonie znajduje się w lepszej formie niż Ułamek.

Skłaniałbym się też ku Walaskowi ✅✅ w parze z Buczkiem. Grzesiu poniżej określonego poziomu nie schodzi i jest liderem Rzeszowa, kiedy nieobecny jest Nicki. Buczek bez błysku. Od początku sezonu nie jedzie na swoim optymalnym poziomie.
Kurs: 1.5
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
widział ktos dzisiejsze gp challenge w ofercie?
J:/ Niestety nikt nie wystawił i nerwica mnie bierze, bo chciałem przyłożyć na Lansia i Smołę ;/
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
1.finał IMŚJ w Pile:

Mikkel B.Jensen-Andrei Lebediew: Lebediew @2,30 Bet365✅✅5-11pkt


Dziś w Pile zaczynamy walkę o tytuł Mistrza Świata Juniorów.Ja konsekwentnie zaczynam od postawienia na łotewski talent. W stawce mamy 7-8 zawodników którzy powinni dziś powalczyć o podium.Oczywiście zaliczamy do nich Polaków Pawlickiego,Dudka,Zmarzlika,Musielaka.Groźni będą Duńczycy Jensen i Michelsen,być może powalczy Milik.No i oczywiście Andrzej.1 czerwca na tym torze odbył się półfinał IMEJ.Oto wyniki:

1. Andrzej Lebiediew - 15 (3,3,3,3,3)
2. Piotr Pawlicki - 13 (2,3,3,2,3)
3. Aleksandr Łoktajew - 12 (3,3,1,3,2) + 1. miejsce w biegu dodatkowym
4. Hubert Łęgowik - 12 (2,3,3,3,1) + 2. miejsce w biegu dodatkowym
5. Paweł Przedpełski - 11 (3,2,2,2,2)
------------------------------
6. Artur Czaja - 10 (0,2,2,3,3)

Reszta stawki to byli kelnerzy,więc wrzuciłem tylko TOP 6.Ja widać Łotysz poradził sobie znakomicie z zawodnikami,którzy w naszej Ekstralidze potrafią już zdobywać ponad 10 pkt w meczu.Tor w Pile jest dość charakterystyczny i doświadczenie z tych zawodów dziś może być kluczowe.Rywal Lebediewa w moim H2H takiego doświadczenia nie posiada.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Mikkel B.Jensen-Andrei Lebediew: Lebediew @2,30 Bet365
.1 czerwca na tym torze odbył się półfinał IMEJ
Byłem na tych zawodach i potwierdzam, Lebediew już w pierwszym swoim starcie rozszyfrował o co chodzi na tym torze. Jeździł niczym Hans Nielsen. Pierwszy łuk szeroko, drugi wiraż ciasne wejście i to cała filozofia tego toru jednak nie dla wszystkich. Że trzeba się nauczyć tego toru potwierdza Dudek czy Zmarzlik świetni zawodnicy ale jak przyjechali na jakieś zawody w tym roku do Piły to nie wiedzieli o co chodzi z tym torem. Do tego pewnie będą ubijali ten drugi łuk dzisiaj bo tam się robią spore koleiny także jak ktoś tam odjedzie to odda punkty za darmo rywalom.
Ja gram dubla:
Lebediew - MBJ 1 @ 2,30 ✅
Piotr Pawlicki - Tobiasz Musielak 1 @ 1,50 ✅
AKO: 3,44 ✅
Bet365

Piotrek jeździł u nas, tor zna perfekcyjnie także tutaj nie ma nawet porównania z Musielakiem. Tobiasz będzie wysoko ale na pewno nie tak wysoko jak Piotrek który powinien raczej wygrać dzisiejsze zawody. Dudek i Zmarzlik zobaczycie że nie będą się liczyli ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
valderrama 145

valderrama

Użytkownik
bet 365
Jakobsen- Czaja 2 1,85 może Polak nie jest wirtuozem ale w półfinale IMEJ zdobył 10 pkt po 0 w pierwszym starcie. Jakobsen zawodnik Piły w trzech meczach drugoligowych wykręcił średnią 1,231 z czego w domu 1,111 w dwóch meczach 6 i 1 pkt
Tobet
do tego Lebiediew Milik 1 1,55
Czaja - Strzelec 1 1,62
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Panowie nie sądzicie że
Patryk Dudek - Mikkel B. Jensen 2 2,95 Tobet

Taki kurs to delikatnie przegięcie?!
Ja tam delikatnie próbuje to pograć. Duńczyk może nie jest w mega formie jednak w zawodach młodzieżowych potrafi powalczyć i wychodzi Mu to dobrze a Patryk jak juz wyżej pisaliście że ten tor nie koniecznie Mu pasuje.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Lebiediew - M. B Jensen @1,80 b365
Wygra Borodulin @67 b365
W Pile na 90% za godzinke będzie padać. Czarne chmury nad miastem, turniej jak się zakończy po 3 seria to będzie cud. Z tego co czytam na forach to już pada chociaż u mnie za oknem jeszcze tego nie widać. Andrzej ma tory A C B i około 7 oczek powinien zrobić. Nie sądze by wygrał z Dudkiem czy Pawlickim.
Jensen ma tory C D C i jedzie z Dudkiem, Pawlickim i Zmarzlikiem. Trudniejsze tory, trudniejsi przeciwnicy po lewej stronie nie wróże mu po 3 seriach więcej niż 6 oczek.
Zakładając, że będzie padało to typ powinien wejść gładko.
Bez sensu jest podawać typ na 3 minuty przed startem ...
Wstrzymywałem się do ostatniej chwili Jacques ze względu na pogode, bo w Pile już pada, a jak wiemy w żużlu pogoda sporo miesza.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
2.finał IMŚJ,Berwick:

Vaclav Milik-Adam Ellis: Milik @1,55 11-1 pkt
Artur Czaja-Adam Strzelec: Czaja @1,55 8-6 pkt

ako:2,40 Bet365✅✅


Tu się nie będę rozpisywał.Czech to jest już doświadczony zawodnik jak na swój wiek i nie przeszkodzi mu fakt,że zawody odbywają się na wyspach.Ellis ściga się w Premier w barwach Ispwich i z tego co widzę to punktuje tylko u siebie,a wyjazdy to często dramat.Tak jak czerwcowy mecz w Berwick właśnie i 0,0,0 w jego dorobku.
W pojedynku Polaków stawiam na lepszego,czyli na Czaję.Strzelca na zawsze zapamiętam z finału MDMP w Bydgoszczy,gdy na przyczepnym,wymagającym torze nie umiał złożyć się łuku;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
radula 5,4K

radula

Użytkownik
K.Howarth - L.Bjerre 1 2,00✅

Bet365
Wiadomo to zawody juniorskie więc może być różnie jednak nie sądzę aby Howarth odpuścił czy coś w tym stylu dla juniorów przecież to Ich GP. Patrząc na formę obu riderow z Elit to zdecydowanie lepiej wypada Howarth. Nawet wczoraj zapunktowal świetnie 12 a Duńczyk zdobył dla porównania 4. Jak dla mnie to prezent od Bet365 a ja z niego korzystam.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
K.Howarth - L.Bjerre 1 2,00
Bet365
Wiadomo to zawody juniorskie więc może być różnie jednak nie sądzę aby Howarth odpuścił czy coś w tym stylu dla juniorów przecież to Ich GP. Patrząc na formę obu riderow z Elit to zdecydowanie lepiej wypada Howarth. Nawet wczoraj zapunktowal świetnie 12 a Duńczyk zdobył dla porównania 4. Jak dla mnie to prezent od Bet365 a ja z niego korzystam.
wybitnie się nie zgadzam z typem dobrego kolegi. Sam do dubla dałem Lasse, który w Berwick zawsze lepiej się prezentował. Howarth sezon słaby, pomimo wczorajszego udanego występu w Peterborough. Lasse bardzo równy, mało zer nawet w najwyższej klasie rozgrywkowej. Ta stabilność powinna być tu kluczowa i młody złotówa powinien uplasować się nad Kylem.
Jednak nie to jest głównym powodem pisania posta.
Zainteresowała mnie para Porsinga z Nikolajem Jakobsenem.
Kurs na Porsinga bardzo wysoki w takim zestawieniu czego do końca nie rozumiem. W Pile lepszy Nicklas, mimo iż Jakobsen jeździ na codzień w pilskiej Victorii. Tutaj atut toru już znika, zatem dogowi w tej parze będzie jeszcze trudniej. Jakobsen nie startuje w Anglii, Porsing ze słabym skutkiem, ale jednak zatem czuje ten klimat. Bardziej doświadczony, większe umiejętności i uniwersalność - wszystko przemawia za Porsingiem. Mocny singiel, do dubla ewentualnie w/w Bjerre jeśli ktoś ma taką potrzebę.

Porsing - Jakobsen @ 1.6

Porsing @1.6
Bjerre @ 1.75
AKO: 2.8
bet365
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Patryk Dudek-Piotr Pawlicki 2 @ 2,60 Bet365
Wiadomo, ze Duzers w mega formie ale mimo wszystko ten kurs na Piotrka, to lekka przesada. Piotrek, to obok Gomolskiego, jedyny Polak w stawce, ktory mial okazje scigac sie na Wyspach. Nie jezdzil, co prawda dla Berwick ale mimo wszystko poznal, tamta specyfike jazdy wiec bedzie wiedzial szybko, o co chodzi. Dla Dudka wlasnie ten brak jazdy na Wyspach moze sie okazac mala przeszkoda, nawet przy super formie. Z reszta przed rokiem w Coventry Dudek zdobyl tylko 6pkt, a Piotrek jeszcze mniej, bo 4 ale on tam mial az dwa upadki wiec to troche zmienia postac rzeczy. Para mniej wiecej 50/50 wiec po takim kursie, szkoda nie sprobowac.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Thomas H Jonasson - Michael J Jensen 1 2,20

Jonasson jedzie na swoim torze bo w Anglii śmiga w ekipie Poole. W wywiadach sam podkreśla że silniki na ta nawierzchnie ma świetnie spasowane co potwierdzają ostatnie wyniki. Thomas oficjalnie mówi,że jest w stanie awansować i jest gotowy na Grand Prix. Dlatego nawierzchnia toru jak i jego geometria zdecydowanie po stronie Jonassona. Forma Jensena ostatnio nie jest najwyższa. Jest to zawodnik nierówny a przy tak mocnej obsadzie nie sądzę aby pojechał zawody na jakimś bardzo dobrym poziomie. Kurs zdecydowanie za wysoki dlatego gram.

Martin Smolinski - Daniel Nermark 1 1,45

Stawiam na Niemca który w tym sezonie wystrzelił z naprawdę bardzo dobrą formą. W Anglii notuje super wyniki. Nermark w Anglii w tym roku nie śmiga a wiadomo jak specyficzne tam sa tory. W tym roku w lidze Martin już jechał na torze w Poole i zdobył 8pkt w 4 startach co jest bardzo dobrym rezultatem. Nermark powraca po kontuzji jednak ciągle czegoś Mu brakuje.

Peter Kildemand - Jurica Pavlic 1 1,40

Zacznę może od tego,że Jura by dzisiaj nie jechał gdyby nie rezygnacja ze startów Zagara. Kildemand na co dzień jeździ w Anglii i z jakim powodzeniem chyba nikomu nie trzeba tego opisywać. Ostatnio co prawda zaliczył upadek jednak dzisiaj ma być gotowy na 100% do ścigania. Chorwat i jego forma to wielka niewiadoma. Potrafi pojechać na 12pkt ale też ma zawody gdzie jeździ gorzej niż junior. Patrząc na fakt że Jura nie jeździ w Anglii to dzisiaj nie sądzę aby był w stanie powalczyć o przyzwoity wynik. Znajomość toru + geometria + doświadczenie z torów Angielskich zdecydowanie po stronie Duńczyka i dlatego tez gram na Niego.

Ako= 4,46 bet365

Pozdrawiam RADULA
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Bjerre K. - Jensen M.J. ✅
Batchelor T. - Pavlic J. zwrot ;/
STS @ 2,03
A ja dziś taki dubel na małe kursy. Bjerre jak dla mnie główny faworyt do zwycięstwa w tym turnieju, bo taki NKI może sobie zawody odpuścić. Kenio kapitalna forma w Anglii i jego głównym celem na ten sezon jest powrót do elity. Niejednokrotnie o tym mówił i podejrzewam, że od jakiegoś czasu się już na te zawody przygotowywał. Może być tak samo silny jak podczas DPŚ.
Liglad jedzie jakby z marszu. Nie stawia sobie takich celów, a i obiektywnie patrząc jest w tej chwili zawodnikiem słabszym. Zwłaszcza w kontekście angielskich owali.
Druga para, to zawodnik z przypadku - Pavlić który psim swędem dostał się do tej imprezy i kolejny z moich faworytów Batchelor. Troy jak się nie spali, to może wywalczyć sobie awans do SGP. Forma jest rewelacyjna. Chyba najlepsza w karierze. Praktycznie wszędzie robi dwucyfrówki. Z owalem w Poole też spasowany jak mało kto z tej stawki, bo startuje tu często. Parę razy jako gość w Piratach, a też pewnie dostane wskazówki od swoich przyjaciół Turbobliźniaków. Tak jak mówię, jeśli się nie spali to też widzę go na podium lub tuż poza. A nawet jeśli pojedzie nieco gorzej, to Pavlica i tak powinien objechać.
Pavlic ma mało startów. Praktycznie poza polską ligą i SEC nigdzie nie jeździ. Jest mało objeżdżony i mimo że wygląda na szybkiego na trasie (ostatnie zawody SEC czy mecz w Bydgoszczy) to nie potrafi przełożyć tego na punkty. Jest groźny praktycznie tylko na swoim długim torze w Rzeszowie. Ale w Poole tor nie ma nawet 300 m. Ostatni raz w Anglii jechał bodaj w 2009 r. Miał być dziś tylko rezerwowym więc nie spodziewam się tutaj sensacji w jego wykonaniu.
Spodziewam się za to bardzo dobrego występu Janowskiego. Maciek też ma realne szanse na awans. Z tego co czytałem to tor ma się nieco różnić niż na lidze. Jak będzie bardziej twardo, to wiadomo że taki startowiec jak Janoś powinien się czuć jak ryba w wodzie. H2h z Kasperem wygląda fajnie, ale ja jednak ograniczę się tylko do powyższego dubla.
// Lipa z tym wycofaniem się Pavlica. Troy tak jak się spodziewałem ok ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom