>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 02.02.2012 (czwartek)

Status
Zamknięty.
ja_zy 0

ja_zy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaWłochy, Serie A
Spotkanie: Novara – Chievo
Typ: remis
Kurs: 3.20
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Gospodarze po dwudziestu kolejkach zamykają ligową tabelę, piłkarze z Werony spisują się o wiele lepiej, z dwudziestoma czterema punktami (dokładnie dwa razy więcej od Novary) zajmują dwunaste miejsce i póki co nie muszą zamartwiać się walką o utrzymanie. Chievo relatywnie wysoką pozycję zawdzięcza dobrej grze z początku stycznia, wtedy to wygrało u siebie z Palermo i wywiozło cenny remis z Lecce. Potwierdzeniem niezłej formy było też niespodziewane zwycięstwo w Coppa Italia z Udinese (2:1). W ostatniej kolejce podopieczni Domenico Di Carlo wrócili jednak na swoje miejsce w szyku – Lazio pokonało ich 3:0. W czwartek piłkarze z Werony mają szansę na kolejną zdobycz, no bo gdzie szukać punktów jeśli nie na boisku zamykającej tabelę i dostającej regularne baty Novary. Rozsądek podpowiada na postawienie czystej dwójki, intuicja nakazuje grać remis. Tym bardziej, że na podział punktów tradycyjnie kurs całkiem godziwy.

⛔100
 
S 318

soren

Użytkownik
Dyscyplina: Biathlon - sprint kobiet
02.02.2012 11:30
Magdalena Neuner - Darya Domracheva
typ: 1
kurs: 1.80
buk: bet-at-home

Jutro w Oslo zostaną rozegrane sprinty zarówno pań jak i panów. Ja skupię się na rywalizacji kobiet a konkretnie pojedynku pomiędzy Magdaleną Neuner, a Daryą Domrachevą. W tym pojedynku stawiam na tą pierwszą.
Zarówno Niemka jak i Białorusinka to jedne z najlepszych biathlonistek i nic dziwnego,że to one są głównymi faworytkami jutrzejszej rywalizacji. Obie panie świetnie biegają, choć można odnieść wrażenie, że w tym sezonie nie co lepiej w tym elemencie radzi sobie Darya. Wszystko jednak zmieniło się w Anterselvie gdzie w sprincie biegowo o kilka sekund lepsza była liderka Pucharu Świata. Jutro więc zadecydować powinna forma na strzelnicy. W tym elemencie dla mnie bardziej stabilną zawodniczką jest Neuner. Niemka bardzo dobrze radzi sobie strzelając w pozycji leżącej. Nie co gorzej jest w &quot;stójce&quot;, ale po Domrachevej do końca nie wiadomo co można się spodziewać na strzelnicy. Myślę, że jutro Białorusinka gorzej spisze się w tym elemencie od Niemki i w końcowym rozrachunku znajdzie się za nią na mecie.

Był taki typ
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Kosz, NBA
Suns - Hornets
Gortat over 15.5 1.877
Pinnacle
3/10

Wraca Nash, wracają i pick&#39;n rolle. Pick&#39;n rolle, które Suns grają bardzo czesto - to 22% ich posiadań. Jeżeli chodzi o ich wykorzystywanie to Suns są na 6 miejscu w lidze, 0.9 punktu na posiadanie. NOH w obronie też mają 0.9, ale to daje 25 miejsce w lidze jeżeli chodzi o obronę tych zagrań. Marcin jest 7 w całej lidze jeżeli chodzi o skuteczność, na jednego pick&#39;n rolla zdobywa 1.27 punktu. A to jest 35% jego zagrań w ataku. Dobrze sobie radzi też w post-up, a NOHy też nie bronią tego najlepiej. Generalnie taka defensywa jaką grają Hornets powinna pasować Gortatowi.

✅87,7
 
Q 3

qaresma2010

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Spotkanie:
Philadelphia 76ers - Chicago Bulls
Typ: over 178.5
Kurs: 1.85
Bukmacher:bet-at -home

Na dziś wybrałem spotkanie Philadelphia 76ers - Chicago Bulls ,które odbedzie sie 02-02-12 01:05 .
trudno wytypować która drużyna wygra ale spotykaja sie zespoły najlepsze w tym sezonie w defensywie
1.Philadelphia86.10 Punktów na mecz1808 Punkty stracone2.Chicago87.43 Punktów na mecz2011 Punkty straconestąd wydawało by sie że mój typ under ale postawie inaczej bukmacherzy strasznie wysrobowali zdobycz punktowa Philadelphia 76ers - Chicago Bulls (under/over 178.5)a miedzy tymi drużynami nie padały duże wyniki to over zaproponowany przez buki był w ostatnich meczach pomiędzy tymi drużynami większy od zaproponowanego na dziś

✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
eror26 39

eror26

Użytkownik
Sixers-Bulls
over185,5
2.7
Bet365

Dzis o godzinie 1 polskiego czasu zmierzą się dwie drużyny które w tym sezonie radzą sobie bardzo dobrze. Zarówno gra Chicago jak i Sixers może sie podobać.Sixers legitymują się u siebie bilansem 11-2 , natomiast Byki na wyjeżdzie mają bilans 9-4 zwiastuje to w dzisiejszym meczu napewno duże emocje i walkę do samego końca co często może kończyć się rzutami osobistymi. Obie drużyny nie są zbyt ofensywnie ustawione ale posiadając w swoich szeregach tak wyśmienitych graczy jak Rose i Igoudala napewno dziś możemy być spokojni o zdobycze punktowe. Linia 178,5 w tym meczu jest jak najbardziej do pokrycia ja jednak mam przeczucie że w tym meczu padnie sporo punktów i dlatego spróbuję odważniej na over 185,5 nie wykluczona w tym meczu jest dogrywka.Dla przypomnienia dodam w zeszłym roku Phila u siebie wygrała z Chicago 105-99!!!

⛔100
 
P 5

pohangsteelers

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Spotkanie: Philadelphia 76ers - Chicago Bulls
Typ: Derrick Rose over 25,5 points
Kurs: 1,69
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Krótka piłka - trzy ostatnie mecze Bulls to 35, 34, 34 pkt Rose&#39;a odpowiednio z Wizards, Heat(!) i Bucks, MYP ostatniego sezonu wraca po kontuzji, która wyeliminowała go z gry na kilka meczów w połowie stycznia, i to wraca w najlepszym możliwym stylu. Co więcej można dodać? Linia naprawdę niska, kurs średni ale typ b. pewny, polecam!

⛔100
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykowka, NBA
Spotkanie: Boston - Toronto
Typ: Celtics -9
Kurs: 1,91
Bukmacher: William Hill
Analiza: Za kilka godzin Boston podejmie na wlasnej hali ekipe z Toronto. Celtics wygrali swoj ostatni mecz z Cleveland 3 pkt, jednakze teraz czeka ich pojedynek z Raptors, ktorzy dostali niezle w kosc z Atlanta ostatniej nocy. Ekipa Celtow w ostatnim czasie gra niezle, dwukrotnie pokonali Orlando, szczegolnie pierwszy mecz z Magic sie im udal. Boston trafi srednio u siebie ok 82 pkt na mecz, a ich defensywa na wlasnym parkiecie prezentuje sie o niebo lepiej niz na wyjazdach. Toronto zas przegralo 7 z 10 ostatnich pojedynkow i zapowiada sie na to, ze po raz kolejny ulegna. Bargnani dalej poza skladem, a w druzynie Bostonu byc moze zagra Rondo. Mysle, ze handi -9 powinno idealnie wejsc.

✅91
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa Libertadores
Spotkanie: Flamengo-Real Potosi
Typ: Flamengo over 3,5
Kurs: 3,30
Buk: Sportingbet
Analiza:

Przed tygodniem w Boliwii to Real okazał się lepszy o 1 bramkę i wygrał 2:1. Jednak ja liczyłem z ich strony na jakąś dwubramkową zaliczkę, gdyż z tym co mają to za wiele nie zwojują. Flamengo dzisiaj nawet grając słabo powinni wygrać ze 3:0, a jeśli im się zechce strzelać dzisiaj mocniej to i mogą władować z 5 albo 6 goli. Widzę, że trener Luxemburgo ma pełny skład ale nie wiadomo czy od początku zagra Bottinelli. W mojej ocenie powinien to on wyjść w podstawowym składzie, gdyż jego gra da więcej w ofensywie, a przecież Fla tego właśnie w tym meczu potrzebują. Wiele również będzie zależeć od bocznych obrońców Juniora Cesara i Leo Moury, gdyż obrona Realu będzie skupiona w środku i ci dwaj boczni obrońcy muszą robić w takim wypadku przewagę liczebną. Leo Moura już w pierwszym meczu pokazał co znaczą jego wejścia i to dzięki jego asyście gola strzelił Luiz Antonio. O dziwo też Fla zagrali całkiem dobre spotkanie i stworzyli sobie trochę okazji tylko po prostu brakowało wykończenia. Dzisiaj tych okazji powinno być multum, gdyż Boliwijczycy poza własnym terenem są nie groźni i myślę, że nawet drugoligowe kluby z Brazylii byłyby w stanie ograć taki Real Potosi. U gości do składu wraca Yecerotte ale czy będzie miał jakąkolwiek okazje bramkową to wątpię, chyba że Flamengo zagra tak ofensywnie, że wbije kilka goli i sobie będzie mogło pozwolić na stratę jednej czy dwóch bramek. Jak to będzie to nie wiem ale spodziewam się tutaj wysokiego zwycięstwa Fla i ich awansu do fazy grupowej.

Flamengo
Felipe; Léo Moura, Welinton, David Braz e Júnior César; Airton, Luiz Antônio (Bottinelli), Williams e Renato Abreu; Ronaldinho Gaúcho e Deivid

Real Potosí
Lapczyk; Jiménez, Alarcón, Centurión e Rivero; Sejas, Michelena, Ovando, Yecerotte e Ortiz; Brittes

⛔100
 
slander 10

slander

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Chicago Bulls @ Philadelphia 76ers
Typ: Philadelphia 76ers -3.5
Kurs: 2.75
Bukmacher: William Hill
Analiza: Oba zespoły w formie, ale niestety z brakami w składach. 76ers bez Spencera Hawesa, który nie gra już jakiś czas, więc jego zmiennicy zdążyli przystosować się do nowych ról i cała drużyna radzi sobie bardzo dobrze.
Z kolei Chicago bez Hamiltona i przede wszystkim Luola Denga, którego brak zadecydował wg. mnie o porażce z Heat. Są dwaj podstawowi zawodnicy, którzy stanowią o sile Bulls. Na dodatek przez przesunięcie ich zmienników do pierwszej piątki powoduje osłabienie ławki rezerwowych.
Ten drugi aspekt może mieć kolosalne znacznie w meczu z taką drużyną jak Sixers. Wg. mnie jest to jedna z ekip z najlepszą drugą piątką. Często trudno zauważyć różnicę w grze 76ers między pierwszą i drugą piątką. Najdobitniejszym dowodem jest to, że liderem punktowym Filadelfii jest rezerwowy.
Philly gra u siebie i jeśli ma kiedyś wygrać z Bulls, to tylko teraz. Motywacji nie powinno zabraknąć i myślę, że są w stanie to zrobić.

✅175
 
typplejer 256

typplejer

Użytkownik
Minnesota Timberwolves - Indiana Pacers
Typ: 1
Kurs: 1.69
Buk: Pinnacle
{Koszykówka, NBA, 02:00}

Minnesota ostatnio jest w niezłym gazie. Po powrocie Michaela Beasleya na pozycji PF/C mają przewagę nad rywalami, jeśli chodzi o rotację.
Coraz bliższy powrotu jest JJ Barea, który w układance Wilków może być niczym zbawienie, bo aż razi brak strzelca z pozycji SG.
Beasley, w ostatnim meczu w Houston przeszedł samego siebie, zdobywając z ławki 34 punkty na bardzo wysokiej skuteczności 10-14 z gry.
Indiana nie zachwyca mnie swoim sposobem gry na wyjazdach.
Minnesota, w dzisiejszym meczu ponownie ma przewagę w pomalowanym, bo nie mam przekonania do wysokich zawodników Paces w obronie 1on1.
Dodatkowo Indiana do meczu podejdzie b2b, gdzie wczoraj do końca ważyły się losy spotkania przed ich publicznością przeciwko Nets.

Powodzenia!

⛔100
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna,
Indie
Spotkanie: Arrows - Salgaocar
Typ: Salgaocar
Kurs: 1,55
Bukmacher:


Jutro rano w Indiach dojdzie do ciekawej rywalizacji, w której spisujący się w tym sezonie poniżej oczekiwań Salgaocar zagra na wyjeździe z jedną z dwóch najgorszych drużyn w rozgrywkach. Goście to obrońcy tytułu, którzy po 18 meczach zajmują dopiero 6. lokatę. Jeśli jednak pokonają w czwartek Arrows, dorobkiem punktowym zrównają się z czwartym zespołem tabeli i do trzeciej i drugiej drużyny tracić będą już tylko kolejno dwa i jeden punkt. Wszystko zatem w rękach Salgaocar, który jedzie na boisko fatalnie grającego Arrows. Gospodarze nie potrafią wygrać od 15 spotkań, zaliczając w tym czasie aż 8 porażek. Mistrzowie Indii natomiast spisują się ostatnio rewelacyjnie i z powodzeniem gonią czołówkę. W tym roku nie ponieśli dotąd żadnej porażki, która po raz ostatni przydarzyła się im 9 kolejek temu. W tym czasie wygrali aż 6 spotkań, z czego 4 wygrane miały miejsce już w styczniu, co tylko pokazuje, w jakiej formie znajduje się drużyna przejezdnych. W ostatniej kolejce Salgaocar wywiózł cenny punkt remisując z najlepszym w tym sezonie Dempo, zdecydowanym liderem rozgrywek. Poprzednie mecze to gładkie wygrane, w tym efektowne 4-0 z wiceliderem czy wyjazdowe 0-3 z sąsiadem z tabeli – Churchill Brothers. Na triumf Salgaocaru w rywalizacji z Arrows wskazuje nie tylko ostatnia dyspozycja obu drużyn, ale i historia spotkań tych ekip, które mierzyły się 4-krotnie i za każdym razem górą byli Mistrzowie Kraju, wygrywając bardzo przekonywująco 4-0, 0-3, 1-3 i 5-0.

⛔100
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
KOSZ NBA
New Orleans - Phoenix Suns
typ: Phoenix -2,5
kurs: 2,62
buk: williamhill

Dziś w nocy zagra New Orealns z Phoenix Suns. Gospodarze to najgorsza ekipa tego sezonu na zachodzie. Ich bilans 4-17 mówi sam za siebie. I nie wiem czym się kierowali bukmacherzy uważając ich za faworytów tego meczu. Phoenix co prawda również nie zachwyca ale duet Nash - Gortat w meczu z takimi słabymi drużynami potrafi zaszaleć i zapracować na efektowną wygraną swojego zespołu. Uważam, że właśnie ta dwójka pociągnie dzisiaj zespół Suns do zwycięstwa. Bilans gospodarzy u siebie to 2-10 więc widać, że własny parkiet wcale im nie pomaga i nie można tego brać za ich przewagę. Suns grają przeciętnie i ich bilans 7-13 również nie robi wrażenia, ale jest zdecydowanie lepszy na tle przeciwników. No i trzeba też zwrócić uwagę na styl gry. Goście przegrywają mecz za meczem grając po prostu słabo. A Suns miewa przebłyski dobrej gry i zdarza im się zagrać naprawdę fajne mecze. Myślę, że właśnie dzisiaj taki zagrają. I liczę na naszego jedynaka w NBA - Gortata i kolejne double-double z jego strony. COME ON SUNS

✅162
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
david295 80

david295

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker, German Masters
Spotkanie: Ford - Allen
Typ: Ford +2,5
Kurs 1.65
Bukmacher Tobet
Analiza:



Ford ostatnio w znakomitej dyspozycji. Dotarl do polfinalu Shoot Out, w kwalifikacjach do German Masters pokonal Philipa Arnolda 5-1. Allen ostatnio czesciej zasaida za stolikiem sedziowskim, albo nie moze sie dogadac z Barrym Hearnem. W Shoot Out 3 runda i porazka z Markiem Davisem. W LM 4 miejsce i porazka w polfinale z Markiem Selbym. W Masters odpadl w pierwszej rundzie z Kangurem. Ogolnie ostatnimi czasu ( od finalu UK Championship) Allen prezentuje sie ponizej oczekiwan. Ford nie ma jakis wielkich wynikow, jedno wygrane PTC oraz jeden maksymalny break. Jednak ostatnio to on robi na mnie wieksze wrazenie. Jutrzejszy mecz powinien byc wyrownany a HC +2,5 powinien byc spokojnie pokryty.

✅65
 
M 0

miloss

Użytkownik
Dyscyplina:Koszykówka - NBA
Spotkanie: Orlando Magic – Waszyngton Wizards

Typ: Orlando (-10)
Kurs: 1.94
Bukmacher: pinnacle
W nocy polskiego czasu na Amway Center, Orlando Magic zmierzy się z Washington Wizards. Gospodarze jak do tej pory rozegrali 10 spotkań we własnej hali. Magic mają bilans 6 – 4. W ostatnim czasie nie wiedzie się im najlepiej, obecnie zanotowali cztery porażki z rzędu. W ostatnich 2 domowych spotkaniach ulegli Pacers oraz Celtics. Co więcej? W 3 meczach spośród ostatnich 6 spotkań rzucili kolejno 56 pkt, 67 pkt oraz 69 pkt. Co prawda były to mecze wyjazdowe, lecz na pewno ujma na honorze jest. Dzisiaj Magic stoją przed wymarzoną okazją aby przełamać złą passę. Zmeirzą się z jedną z najgorszych drużyn w całej lidze – Washignton Wizards. Goście z Waszyngtonu wygrali tylko 4 mecze na 21 spotkań, które rozegrali w tym sezonie. Na wyjeździe Wizards wygrali tylko I wyłącznie jedno spotkanie ze słabym Charlotte Bobcats. Natomiast zanotowali 8 porażek. Orlando Magic jest lepszy w każdym calu od Wizards. Jedyna martwiącą mnie rzeczą jest fakt, że w zespole gospodarzy nie wystąpi J- Rich, który zdobywa średnio 11,8 pkt w meczach we własnej hali. Jest to znaczące osłabienie. Wizards straciło Andraya Bletche&#39;a, który zdowbywa średnio 10 pkt w wyjazdowych spotkaniach. Orlando jest drużyna o kilka poziomów wyżej niż Waszyngton. Obie drużyny rozegrały już jedno spotkanie na Amway Center w tym sezonie, gdzie górą było Orlando, które wygrało 103-85.

⛔100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Montpellier - Tenis
Nieminen - Mathieu bet-at-home Kursy (oddsportal)
1,50

Francuz gra u siebie (Mathieu), ale co z tego skoro w 2011 nie rozegrał ani jednego meczu z powodu przewlekłej kontuzji kolana. W singlu grał ostatnio 3 listopada 2010 roku. W pierwszej rundzie pokonał na stojąco Stebe Cedrika Marcela, ale jak się okazało później ten grał z kontuzją i tak oto przeszedł dalej. Tu jeden z użytkowników tego forum to wyjaśnił --&gt; LINK.
Fin wszedł w 2012 rok z grubej rury. Wygrał turniej w Sydney, rozegrał już 12 spotkań, gdzie tylko 2 mecze zakończyły się dla niego porażką.
Obaj są starszej daty i obaj mocno doświadczeni, ale to za Jarkkiem przemawia forma, większe doświadczenie i przede wszystkim ogranie. W halach na hardzie Fin dość często gra. Widocznie lubi mieć nad głową zamiast nieba, dach. W 2011 roku rozegrał 15 pojedynków na takiej nawierzchni z czego 10 wygrał między innymi z Wawrinką, Ferrerem, Blakiem. Nawet Rogerowi Federerowi potrafił urwać set w paszczy lwa czyli Szwajcarii.

✅50
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
tytka 122

tytka

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna BRAZYLIA: Campeonato Carioca
Spotkanie : Fluminense - Boavista
Typ : 2
Kurs : 6.5
Bukmacher : bet 365

Dziś o godzinie 1:00 Fluminense przed własną publicznością zagra z Boavista . Według bukmacherów Fluminense jest faworytem tego spotkania i nie ają mniejszych szans druzynie gości . Fluminense u siebie z Boavistą gralo 5 ( 2 zwycięstwa , 2 remisy , 1 porażka ) lecz Boavista w ostatnim spotkaniu rozegranym miedzy tymi druzynami wygrała 2:0 ich obecna forma nie jest gorsza od druzyny gospodarzy . Niżej zobaczmy po kilka ostatnich spotkan obu drużyn .

5 ostatnich spotkan Fluminense

Carioca Serie A Volta Redonda vs. Fluminense Z - 0:3
Carioca Serie A Fluminense vs. Friburguense Z - 3:0
Brasilero Serie A Botafogo RJ vs. Fluminense R - 1:1
Brasilero Serie A Fluminense vs. Vasco Gama P - 1:2
Brasilero Serie A Figueirense vs. Fluminense Z - 0:4

5 ostatnich spotkań Boavista

Carioca Serie A Americano vs. Boavista R - 1:1
Carioca Serie A Boavista vs. Duque de Caxias Z - 3:1
Carioca, Trofeu Carlos Alberto Boavista vs. Madureira P - 1:3
Carioca, Trofeu Carlos Alberto Botafogo RJ vs. Boavista Z - 2:5
Carioca Serie A Boavista vs. Duque de Caxias Z - 3:0

Dziwi mnie tak wysoki kurs na druzyne gosci po cichu licze na ich skromna wygranąw tym spotkaniu 0:1 , 1:2

✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
gregory1989 55

gregory1989

Użytkownik
Spotkanie: Dallas Mavericks-Oklahoma City Thunder
Typ: Dirk Nowitzki over 6,5 zbiórki
Kurs: 2,00
Bukmacher: bet365
Analiza:


Już w nocy czeka nas bardzo ekscytujący mecz w najlepszej lidze świata w koszykówce. Na parkiet wybiegną obrońcy tytułu sprzed roku- Dallas Mavericks oraz zespół który na ten moment gra najlepszego kosza- Oklahoma City Thunder. Zespół Dallas sezon zaczął bardzo ospale. Mówiono że to wszystko przez brak obozów przygotowawczych do sezonu(winny lokaut). Wydaje się że powoli gra Mavs zaczyna przypominac tę sprzed roku. Mam nadzieję że w dzisiejszym meczu nadrabiający ostatnio braki fizyczne Nowitzki zagra pierwszy raz na miarę swoich możliwości i pokryje over na zbiórki. Dałem taki typ a nie typ na punkty tego zawodnika ponieważ wydaje mi się Dirk nie rzuci dziś dużo ale dzięki swojemu wzrostowi i doświadczeniu oraz sile zbierze te 7 piłek z tablic. Dodatkowo myślę że mecz będzie bardzo wyrównany i trener Dallas pozwoli mu długo przebywac na parkiecie , co gwarantuje wejście typu.

✅100
 
maraj 1

maraj

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykówka, NBA
Spotkanie : Minnesota - Indiana
Typ : 2
Kurs : 2.34
Bukmacher : Pinnacle

Na dziś bardzo ciekawy pojedynek z NBA. Minnesota ma u siebie bilans 5-7, Indiana na wyjazdach bardzo dobre 8-5, gdzie w ostatnich 5 meczach na wyjeździe zdołali pokonać mocne w swojej hali Chicago Bulls, Los Angeles Lakers i Orlando Magic. Myślę, iż taki wysoki kurs na Indianę spowodowany jest tym, że na 6 ostatnich spotkań rozgrywanych w Minnesocie przegrali oni aż 5. Aktualnie są jednak w dobrej formie i wydaje mi się, że powinni pokonać spisujących się dobrze we własnej hali zawodników Minnesoty.

✅134
 
van_der_vaart 294

van_der_vaart

Użytkownik
Spotkanie: New Orleans Hornets - Phoenix Suns
Typ: 1
Kurs: 1,82 (razem z dogrywką)
Buk: Betsson
Godzina: 02:00

Analiza:


O godzinie drugiej polskiego czasu w Nowym Orleanie dojdzie do konfrontacji najsłabszego obecnie zespołu w konferencji zachodniej z ekipą Marcina Gortata. Upatruję tutaj zwycięstwa Szerszeni, bo ten skład nie może po prostu wiecznie przegrywać. Gordon, Jack, Okafor, Kaman, Belinelli to są naprawdę wartościowi zawodnicy. W Suns w dalszym ciągu pod znakiem zapytania stoi występ Steve&#39;a Nash&#39;a i jeśli nie zagra to Słońca dużo stracą na tej absencji. Monty Williams ma spory ból głowy w tym sezonie jeżeli chodzi o skuteczność swojego zespołu, ale trzeba zauważyć, że w ostatnich pięciu meczach tylko raz zagrali naprawdę słabo z Atlantą zdobywając zaledwie 72 punkty a poza tym z San Antonio 102, OKC 91, Orlando 93, Miami 95 więc widać jakiś progres. Po zdecydowanym zwycięstwie z Magic przed własną publicznością dostali potem baty od Atlanty i zagrali nieźle w Miami. Teraz wracają do siebie i mają przeciwnika jak najbardziej w swoim zasięgu. Co do Phoenix to ostatnimi czasy prezentują się zdecydowanie gorzej niż na początku sezonu i myślę, że Hornets to wykorzystają odnosząc pewne zwycięstwo przed własną publicznością. Potencjał na pewno w tej drużynie jest duży w mojej opinii zdecydowanie większy niż w Phoenix gdzie oprócz Gortata i Nash&#39;a który nie wiadomo czy zagra wyróżnia się jedynie Morris ale tylko od czasu do czasu...

⛔100
 
heros1920 68

heros1920

Użytkownik
Tennis ATP Challenger Kazan (RUS) - Hard, Świat
Spotkanie: Ivo Minar (CZE) - Jaroslav Pospisil (CZE)
Typ: 2
Kurs: 3.20

Na godz 10:30 zaplanowane jest spotkanie 1/8 turenieju w Kazaniu. Dzis dojdzie do ciekawego spotkania dwoch Czechow, Ivo Minar i Jaroslav Pospisil .
Faworytem spotkania jest Ivo ktróry jest wyzej w Rankingu i ograł pół roku temu Jaroslava.
Jak dlamnie kursy sa bardzo dziwne bo mecz bedzie wyrwonany i kurs 3.20 na Jaroslava jest dziś realny do trafienia , mecz rowniakow w ktorym moze stac sie wszystko ja osobiscie typuje Jaroslava ktorego pamietam gre w Argentynie i Chile.
Spotkanie odbedzie sie na hali.
Powodzenia Jaroslavie ! ????


⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom