>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 02.04.2014 (środa)

Status
Zamknięty.
L 137

lmnt

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – 1/4 Finału Ligi Mistrzów
Spotkanie: Real Madryt vs Borussia Dortmund
Typ: X
Kurs: 5.50
Buk: Bet365
Data i godzina: 02.04.14 20:45

Dziś, podobnie jak wczoraj masówka na &quot;faworyta&quot; - wczoraj Bayern, teraz Real. Choć piłkarze z Madrytu to prawdziwa maszyna do wygrywania na własnym obiekcie, bo z 20 ostatnich meczy zanotowali 18 zwycięstw i wydaje się, że nawet ostatnio z Barceloną przegrali niesłusznie to ja uważam, że dziś wcale nie musi być tak kolorowo... Borussia na 20 ostatnich spotkań, w których występowała w charakterze gości wygrywała aż 16 razy (w tym z Arsenalem: 2:1 i z Zenitem 4:2). Niestety dziś drużyna Kloppa bardzo osłabiona, nie wystąpią: Lewandowski, Błaszczykowski, Schmelzer, Subotic, Gundogan, Bender i Alomerovic. Ze względu na absencje piłkarzy z Dortmundu powątpiewam w ich siłę ofensywną, ale wierzę, że są w stanie osiągnąć odpowiedni poziom motywacji do tego, by wywalczyć &quot;zwycięski remis&quot; (w perspektywie dwumeczu i rewanżu &quot;u siebie&quot;). Mój typ jest podyktowany graniem przeciwko Realowi, bo drużyna z Madrytu na pewno będzie chciał zmazać plamę na honorze za ostatni półfinał LM, gdy w pojedynku z Borussią odpadła po kompromitującej, wysokiej porażce w Dortmundzie, w efekcie której nie zdołała odrobić strat w rewanżowym meczu w Madrycie. Z każdą minutą będzie rosła presja na Ronaldo i jego kolegach.
Myślę też, że co innego, gdy w trakcie meczu traci się bramkę i trzeba szybko zmieniać taktykę, być może dokonywać także zmian, a co innego, gdy trener Klopp, wie dziś kim gra i od początku z pełną świadomością i wierzę, że skutecznym zamysłem ustawi drużynę silnie defensywnie. Moim zdaniem Borussia jest w stanie powalczyć o remis i jest to dla mnie najbardziej prawdopodobny typ, więc taki dziś wybieram zakład. LM rządzi się swoimi prawami, co podkreślałem już wczoraj, dlatego ze stawkami szaleć nie warto.
⛔100
 
naajlepszyy 13

naajlepszyy

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Fińska
Godzina: 17:00
Spotkanie: Hurrikaani - Tiikerit
Typ: 2(-1.5)
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam. Dziś o godzinie 17:00 czasu polskiego rozpocznie się ciekawie zapowiadające się spotkanie dla fanów siatkówki skandynawskiej. Jesteśmy na etapie rozgrywek Play-Off. W tej rywalizacji, pomiędzy Hurrikaani a Tiikerit&#39;em moim zdaniem jest już pozamiatane. Można mówić że to jest sport, że tutaj wszystko jest możliwe ale zdecydowanie lepszych zawodników mają goście. Po dwóch rozegranych meczach, prowadzą w serii 2-0 i nic nie wskazuje na inny obrót spraw, jak dzisiejsze kolejne zwycięstwo. Do tego typu skłoniły mnie dwie rzeczy. Po pierwsze lecące na łeb, na szyję kursy na gości oraz statystyka dwóch pierwszych meczy. W pierwszym dzisiejsi goście gładko wygrali 3:0 (17, 18, 19) zaś w drugim teoretycznie po walce również wygrali goście tym razem 3:2, dlaczego tylko teoretycznie po walce? Moim zdaniem większej zaciętości tam nie było a zlekceważenie przeciwnika bowiem sety wygrane przez Tiiikerit były setami wygranymi bardzo wysoko - 12, 20 i 10. Przypomnę jeszcze, że sześć ostatnich meczy po między tymi drużynami kończyło się zwycięstwem dzisiejszych faworytów.
⛔100
 
optimusmt06 66

optimusmt06

Użytkownik
Dyscyplina: Seria A ⚽
Godzina: 18:30
Spotkanie: Roma - Parma
Typ: 02
Kurs: 2,8
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Chciałem się zgodzić z &quot;teixiera&quot;
Otóż wiele osób stawia na gospodarzy, można by powiedzieć że są faworytami ale tylko n papierze,uważam że dogonienie Juve choć w teorii jest jeszcze możliwe,to według mojej opinii nie uda im się. Gra Rzymian jest b.stabilna i równa, ale w końcu może im się powinnać noga i taka drużyną jest dla mnie Parma.
Ich ostatnie dwie porażki z Juve 1:2 b.minimalna i patrząc na statystyki wcale nie byli gorsi od Turyńczyków, podobnie mecz z Lazio przegrany 2:3 podliczając ogólną statystykę (strzały celne,niecelne,sytuacje bramkowe i rózne) byli drużyną lepszą a więc grają ofensywny futbol.
Jeżeli chodzi o tabelę i zdobycz punktową to ciągle walczą o grę w europejskich pucharach, myślę że Parma nie przegra 3 meczu z rzędu i śmiało gram na nich ale z remisem.
⛔100
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Champions League
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Paris - Chelsea
Typ:
X
Kurs: 3,40
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
Krótko i konkretnie. Paris wydaje się być mocniejszy w tej parze, do tego własne Parc Des Princes ale uważam, że mimo to warto pobierać w tym meczu czysty remis. Chelsea niby przegrała ostatnio 2 wyjazdy (oba po 1:0) ale to już jest 1/8 finału Ligi Mistrzów - najważniejszych i najwartościowszych rozgrywek na starym kontynencie a w takich momentach do gry włącza się cwany lisek czyli wujek Mourinho. Ileż już razy w historii pokazał nam, że idealnie potrafi ustawić drużynę pod oczekiwany przez siebie rezultat i ten rezultat osiągnąć. Ostatnią taką &quot;jego&quot; akcją był Superpuchar Europy i mecz z Bayernem Monachium jakże wtedy faworyzowanym. A przecież sekundy dzieliły wtedy ekipę Mou od końcowego triumfu. Dzisiaj zapewne też zrobi wszystko aby tego pierwszego - wyjazdowego meczu nie przegrać i ja po takim kursie w to wchodzę.
Jeśli chodzi o absencje to u gości brak Eto&#39;o zaś u gospodarzy Meneza i Van der Wiela. Powodzenia !
⛔100
 
Z 120

zawalski

Użytkownik
Piłka Nożna Holandia
Twente-Den Haag
Typ: BTS
Kurs:1,9
Bet365

Ekipa Twente po porażce w Amsterdamie, chyba już odpuściła sobie gonienie lidera Ajaxu. Strata do ekipy z Amsterdamu wynosi już 10 pkt. Obecnie celem do osiągnięcia dla gospodarzy dzisiejszego spotkania jest zajęcie 2 miejsca w tabeli i zapewnienie sobie udziału w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów. Ciężko będzie im to osiągnąć, jeżeli będą w takiej formie jak obecnie. Tukkers w ostatnich 5 spotkaniach zwyciężyli tylko raz, 2 razy zremisowali, co ciekawe w każdym spotkaniu, nawet zwycięskim stracili bramkę. Mimo słabszej formy, Twente pozostało niepokonane na swoim stadionie od początku sezonu. Co dobrze prognozuje na dzisiejszy mecz. Dodatkową informacją jest fakt, że przystępują do dzisiejszego spotkania bez jakichkolwiek absencji. Z drugiej strony ekipa gości z Hagi, tak jak się tego spodziewałem wygrzebała się z miejsca spadkowego i choć ma tylko 3 pkt. przewagi nad miejscem zagrożonym spadkiem to według mnie spokojnie utrzymają się w tym sezonie. Dużo dała im zmiana trenera. Od 7 spotkań regularnie punktują a ich gra poprawiła się. W większości ostatnich meczy tracili i strzelali przynajmniej jedną bramkę. Myślę, że dzisiaj też są w stanie pokąsać gospodarzy, może nie wygrają ale bramkę zdobyć im się uda. Ado przystąpi do meczu osłabiona takimi graczami jak : Jansen, Beugelsdijk, van Duinen. Bardzo często w starciach obu ekip wchodzi BTS (np. na 6 ostatnich spotkań miedzy Twente a Ado 5 razy padł BTS). Warto też zauważyć, że goście jeszcze nigdy nie zdobyli punktów na Grolsch Veste. Dzisiaj spodziewam się wyniku około remisowego gdzie obie ekipy strzelą po jednej bramce.
Powodzenia
✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
fotiks 69

fotiks

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Monterrey
Godzina: 23:00
Spotkanie: Kumkhum - Jaksic
Typ: Kumkhum
Kurs: 1.57
Bukmacher: bet365
Analiza:
Oglądałem wczoraj Tajkę i wyglądała super. Gładziutko odprawiła Słowenkę Jakupovic. Dzisiaj rywalka z innej półki bo tak naprawdę dziewczyny graniczą ze sobą w rankingu, ale ... Serbka jest jakby bez formy. Ostatnio nie wygrała praktycznie nic. W pierwszej rundzie przeszła co prawda Knap, ale o Włoszce to w ogóle szkoda pisać... Kumkhum ostatnie mecze rewelacja. Wszystko do zera i to w naprawdę w świetnym stylu. Można śmiało łapać bo leci w dół.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
barnaba 44

barnaba

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Champions League
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Paris SG - Chelsea
Typ:
X (połowa lub koniec spotkania)
Kurs: 1,65
Bukmacher:
bwin
Analiza:
Mecz, w którym tak naprawdę żaden wynik nie będzie niespodzianką. Każdy wynik jest możliwy, a najbardziej prawdopodobny jest remis. Faworytem lekkim są gospodarze, ale coś ciągle Paryżanom brakuje do bycia drużyną z najwyższej półki, z absolutnego topu. Chelsea z kolei jest mocno chimeryczna. Podobno klasowy zespół nie rozgrywa dwóch słabych meczów pod rząd. W tym kontekście sobotni &quot;popis&quot; z Crystal Palace jest dla kibiców Chelsea paradoksalnie wynikiem dającym nadzieję. Tak więc - forma i brak wpadek to plus Paris SG. Kadrowo ciężko powiedzieć kto wygląda lepiej. Kwestia punktu widzenia. Za Chelsea natomiast przemawia doświadczenie. Piłkarzy i przede wszystkim trenera. Myślę, że &quot;The Special One&quot; wymyśli taktykę odpowiednią do rywala i potencjału własnej ekipy. Remis (najlepiej bramkowy) zadowalałby w Chelsea wszystkich i na pewno będą dążyć do tego celu. Nie będą też w przypadku remisu odkrywać się i podejmować zbędnego ryzyka. To samo zresztą dotyczy Paryżan, dla których zapewne najważniejszym celem będzie zachowanie przed rewanżem czystego konta.
Reasumując, spodziewam się zaciętego, wyrównanego meczu i podziału punktów. Dla bezpieczeństwa (a i trochę z konieczności, bo remis już był typowany) stawiam na mniej płatną opcję, czyli remis do przerwy lub na koniec.
✅65
 
jano1991 0

jano1991

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna- Liga Mistrzów
Godzina:
20.45
Spotkanie:
Real Madryt-Borussia Dortmund
Typ: Benzema strzeli kiedykolwiek
Kurs: 2,2
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam wszystkich,
mój typ odnosi się do dzisiejszego meczu Realu z BVB. Wg mnie Real zdecydowanie wygra, musi! Mieli dwie porażki, co wg mnie było wpadką, która może ich kosztować mistrzostwo..ale wracając do dzisiejszego spotkania, jestem przekonany iż Benzema wpisze się na listę strzelców gdyż umie znaleźć się w polu karnym, obrona BVB skupi się na kryciu CR czy Bale&#39;a z czego może skorzystać Francuz, oglądając mecze Realu, widać że piłka szuka tego zawodnika i on sam chętnie próbuje coś ustrzelić.
Może analiza i kiepska, ale nie opłaca się grać, że CR strzeli, za duże ryzyko, a Benz lubi strzelać BVB ; ) Powodzenia! Pomogłem-&gt; kliknij &#39;+&#39;
powtórzony typ
⛔100
 
S 202

szymontom

Użytkownik
Dyscyplina.Hokej na lodzie - Norwegia - Norweska Elitserien
Spotkanie.Stavanger - Lillehammer
Typ.1
Kurs.1,60
Bukmacher.William Hill
Data.02.04.2014 g.19.00
Analiza.
Dzisiaj mamy 7 spotkanie pomiedzy zespolami Stavanger - Lillehammer przy stanie serii 3-3 i zapewne wielkie emocje.Stawiam dzisiaj na wygrana gospodarzy bowiem graja u siebie i dodatkowo w ostatnim meczu majac noz na gardle,pokazali,ze maja jaja bowiem przegrywali w serii 3-2 i grali na wyjezdzie i mimo to wygrali strzelajac bramke w 18 minucie trzeciej tercji....Wiec glupio by bylo ,ze by tyle trudu poszlo na marne...A tak na powaznie to sa zwyczajne silniejsi i pokazali to w sezonie zasadniczym majac na koniec przewage nad rywalem 22 punktow i regularnie lejac ich u siebie w tym sezonie...z wyjatkiem ostatniego meczu w play-off i pierwszego w sezonie regularnym...ale traktuje je jako wypadek przy pracy...
29/03/14 EP Stavanger Oilers - Lillehammer IK 0:1
25/03/14 EP Stavanger Oilers - Lillehammer IK 5:3
21/03/14 EP Stavanger Oilers - Lillehammer IK 6:2
28/01/14 ELIT Stavanger Oilers - Lillehammer IK 7:2
01/12/13 ELIT Stavanger Oilers - Lillehammer IK 6:2
26/09/13 ELIT Stavanger Oilers - Lillehammer IK 1:2 (OT)
A tak to mamy 6 spotkan i 4 pewne wygrane.Dzisiaj komplet widzow na widowni i wielka szansa na final,a byc moze nawet zloto bo mam nadzieje ,ze w drugiej parze lider Valerenga pojdzie za ciosem i przegra czwarty mecz z rzedu z ekipa Storhamar...a z nia Olejarzom bedzie znacznie latwiej w finale...
✅60
 
K 3,2K

koszalek-92237

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – 1/4 Finału Ligi Mistrzów
Spotkanie: Real Madryt vs Borussia Dortmund
Typ: Marco Reus strzeli gola w dowolnym czasie
Kurs: 4,33
Buk: William Hill
Data i godzina: 02.04.14 20:45
Na dzisiaj wybrałem pojedynek Realu Madryt z Borussią Dortmund. Pod nieobecność Lewandowskiego jednym z głównych kandydatów aby pokonać goalkeepera ekipy z Madrytu staje się Marco Reus. Zawodnik ten w ostatnim czasie spisuje się naprawdę wybornie.12 goli w tym sezonie jest jak na pomocnika całkiem przyzwoitym rezultatem. Myślę że drużyna Dortmundu mając w zanadrzu rewanż przed własną publicznością skupi się dziś bardziej na obronie własnej bramki lecz mając w obwodzie tak szybkich i kreatywnych graczy jak Aubemeyang, Mkhitaryan czy też wyżej wymieniony Reus będą w stanie pokusić się o gola (lub też kilka) w tym meczu. W obronie Realu zabraknie Marcelo Z powodu problemów z żołądkiem nie zobaczymy również w dzisiejszym meczu pomocnika Di Marii Całkiem prawdopodobne jest to iż zobaczymy dziś na Bernabeu jakiś rzut karny W ekipie Dortmundu egzekutorem będzie Reus Liczę na mecz na bardzo wysokim poziomie technicznym jak i taktycznym Niech wygra lepszy a Marco niech strzeli gola i da nadzieję na awans kibicom Borussii
Życzę powodzenia
⛔100
 
czarny_2pzr 117

czarny_2pzr

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Liga Mistrzów
Spotkanie: PSG- Chelsea
Typ: PSG (-1) handicap 0:1
Kurs: 3.75
Buk: bet365

Analiza:
Rywalizacja PSG z Chelsea jest uznawana przez ekspertów oraz bukmacherów za najbardziej wyrównana. Ja jednak uważam że dzisiaj gospodarze pokażą że nie znaleźli się na tym etapie przez przypadek i będą się starali wypracować jak największą przewagę przed meczem rewanżowym w Londynie.
Ekipa gości bardzo dobrze radzi sobie na własnym obiekcie wygrywając z Arsenalem 6:0, Manchestery City 2:1, United 3:1 czy Liverpool 2:1. W delegacjach jednak to już nie wygląda tak dobrze przegrali ostatnie dwa spotkania wyjazdowe w Premier League z dużo słabszymi Aston Villą i Crystal Palace. Dodatkowym osłabieniem Londyńskiej Chelsea może być brak Samuela Eto&#39;o którego występ stoi pod znakiem po urazie który doznał podczas derbowego meczu z Arsenalem. Przypuszczam że Jose Mourinho ustawi swój zespół defensywnie i piłkarze jego zespołu będą bronić dostępu do swojej bramki żeby losy dwumeczu rozstrzygnąć w rewanżu na własnym terenie gdzie Jose Mourinho nie zwykł przegrywać.
Sadze że PSG mając takich piłkarzy jak Ibrahimovic, Cavani czy Lavezzi w ataku są w stanie pokusić się o efektowne zwycięstwo.
Uważam że wynik pierwszego meczu może się okazać kluczowy w tej rywalizacji, myślę ze gospodarze z tą świadomością ruszą od początku meczu do ataku co może przynieść upragniony efekt spróbuje zagrać zwycięstwo miejscowych różnicą minimum dwóch goli po kursie 3.75 dla mniej odważnych samo zwycięstwo PSG po też nie złym kursie 2.05
✅275
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
gladiators 1,9K

gladiators

Użytkownik
Dyscyplina: HOLANDIA: Eredivisie
Godzina:
18:45
Spotkanie: Utrecht - Cambuur
Typ: poniżej 2.5
Kurs: 2.08
Bukmacher: bet365
Analiza:
Zarówno Utrecht jak i Cambuur to dwie drużyny z ligi holenderskiej które mają najmniej strzelonych bramek w lidze. Urtecht na 5 ostatnich meczów w 3 miał wynik poniżej 2,5 gola. Cambuur natomiast w 4 meczach miał podobną statystykę. Cambuur nie wygrał jeszcze wyjazdowego spotkania i z 14 rozegranych spotkań na boisku rywali strzelił 8 goli, ale i stracił 24 co jest wynikiem poświadczającym, że jest to zespół defensywny. Utrecht u siebie gra na środek tabeli nie odznaczając się wysoką skutecznością bramkową. Cambuur to drużyna która potrafi grać w defensywie o czym świadczy fakt, że na własnym boisku stracili tylko 14 goli, co jest drugim najniższym wynikiem po bezkonkurencyjnym Ajaxie. Myślę, że w końcu się przełamią i postawią twardą obronę przeciwko regularnemu i silnemu na swoim boisku Utrechtowi. Utrecht w ostatnich 5 meczach na swoim boisku przegrał jedynie wysoko jedno spotkanie, pozostałe były na granicy jednej bramki. Cambuur pokazał, że potrafi zagrać dobry wyjazdowy mecz, kiedy potrafił odnieść korzystny wynik remisowy z Ajaxem i w ostatnich 5 meczach tylko w jednym stracił więcej niż jednego gola. Stawiam, że w tym meczu nie padnie więcej niż 2,5 bramki. Dodatkowo obstawiam jednobramkowe zwycięstwo Utrechtu.

✅
108
 
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
Dyscyplina: Liga Mistrzów- piłka nożna
Godzina:
20:45
Spotkanie: Real Madryt - Borussia Dortmund
Typ: G. Bale strzeli gola w meczu
Kurs: 2,3
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Cóż w tej edycji LM grałem już na bramki Bale&#39;a i mnie nie zawodził. Dziś liczę, że Walijczyk po raz kolejny zapunktuje, a okazja będzie do tego dość dobra. Borussia przyjedzie na Santiago Bernabeu poważnie osłabiona. Właściwie w każdej z formacji brakuje czołowych zawodników. Obrona Borussi ostatnio mocno kuleje i gra bardzo niepewnie, a Real na swoim terenie w ostatnich 7 meczach trafił aż 24! gole i jest bezlitosny dla swoich rywali. Warto też dodać, że nie wszystkie mecze były rozgrywane z jakimiś słabymi rywalami, bo Real ostatnio u siebie wygrał z Atletico (3-0) czy też uległ Barcelonie (3-4), ale mimo to wbił sporo goli. Dziś spodziewam się wielu okazji na gola dla Realu. Będą zapewne mieli je i Ronaldo i Bale i Benzema. Ja stawiam na Walijczyka.
✅130
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Champions League
Godzina:
20:45
Spotkanie:
PSG - Chelsea
Typ:
PSG over 1,5 gola
Kurs: 2,20
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
Dziś w Paryżu w 1/4 finału Champions League dojdzie do pojedynku pomiędzy PSG a Chelsea Londyn. Starcie to zapowiada się bardzo emocjonująco, jak dla mnie to PSG jest faworytem tego dwumeczu. Ja gram na over 1,5 gola w wykonaniu gospodarzy. Ogólnie myślę że Chelsea może nie mieć dziś za wiele do powiedzenia. Angielskie kluby grające w LM poza wyspami nie spisują się dobrze, wystarczy spojrzeć w statystyki że na wyjazdach nie są tak skuteczni i nawet grając w Grecji nie potrafią wygrać z klubami z tego kraju więc o czymś to świadczy. PSG ma w składzie tak fantastycznych piłkarzy ofensywnych jak Ibrahimović, Cavani czy Lavezzi że o bramki w ich wykonaniu byłbym spokojny. Wydaje mi się że PSG już dziś może zapewnić sobie awans do kolejnej fazy rozgrywek. Ostatnio Chelsea w meczu z Crystal Palace przez cały mecz próbowała przebić mur głową lecz nic im nie wychodziło. Wiadomo jak będzie wyglądać taktyka Mourincho, autobus w polu karnym, liczenie na kontraataki i stałe fragmenty gry.
✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tbm 642

tbm

Forum VIP
Dyscyplina: Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: PSG - Chelsea
Typ: X do przerwy
Kurs: 2,05
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na ławkach trenerskich Blanc vs Mourinho. Co wymyślą? PSG z reguły świetnie spisuje się w defensywie. W ataku czaruje Ibra, sa także Cavani i Lavezzi, ale... Chelsea ma &#39;plastry&#39;, które moga tych graczy skrupulatnie pilnować. Jednym z nich może być David Luiz, który swego czasu pełnił podobną rolę w innych meczach.
Co w związku z tym? Wybieram typ na remis do przerwy. Wyważony styl gry, zadbanie o szczelną defensywę - to najbardziej prawdopodobna opcja na ten mecz. W mojej ocenie szala zwycięstwa przechyli się na którąś ze stron, ale w drugiej połowie. W drugiej, ponieważ do przerwy założenia taktyczne będą funkcjonowały, formacje będą współpracowały ze sobą właściwie itp. itd.
Podsumowując, gram remis do przerwy, ponieważ moim zdaniem drużyny nie otworzą się od pierwszej minuty. Gra powinna być zawężana, obie drużyny powinna cechować zdecydowanie i spora agresja w grze obronnej - co zresztą należy do ich znaków szczególnych. Dwa dobrze zorganizowane w defensywie teamy powinny potwierdzić to w pierwszych 45-minutach. W drugiej połowie roszady i któras defensywa pęknie. Ale ja gram X do przerwy ????
✅105
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
szepiecik 16

szepiecik

Użytkownik
Dyscyplina ▶ Piłka Nożna ⚽ ▶ Liga Mistrzów
Godzina:
20:45
Spotkanie: Real - Dortmund
Typ: Ile rzutów rożnych wykona drużyna gospodarzy? Over 6,5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Witam! W dniu dzisiejszym zapraszam was wszystkich na spotkanie ćwierćfinałowe Ligi Mistrzów. Na Santiago Bernabeu przyjedzie ubiegłoroczny finalista tej imprezy, Borussia Dortmund. Jednoznacznym faworytem jest drużyna gospodarzy, jednak dla mnie wynik nie jest taki oczywisty jakby się mogło wydawać. Dlatego też zrezygnowałem z typu na wynik tego spotkania, a skoncentrowałem się tak jak we wczorajszym typie na rzutach rożnych. Typ moim zdaniem bardzo ciekawy i bardzo prawdopodobny. Podejrzewam, że drużyna Realu już od początku spotkania rzuci się do ataku na bramkę gości, chcąc zrewanżować się za porażkę w ubiegłorocznym półfinale. Myślę że ataki nie będą aż tak skuteczne i nie wszystkie będą wpadać do bramki gości, tylko będą lądować za nią powodując rzuty rożne dla gospodarzy, dzięki czemu Real uzbiera ich w tym meczu więcej niż 6. Pozdrawiam ????
⛔100
 
finckaxl 7,8K

finckaxl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - Borussia Dortmund
Typ: over 3.5
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365.com
Cześć. Już chyba wszelkie typy na to spotkanie zostały podane. Ale nikt nie podał jak dla mnie najpewniejszego. Będzie krótko bo co tu pisać, kiedy wszystko wiadomo. Bramkostrzelny Real kontra nieobliczalna Borussia. Zarówno statystyki jak i historia spotkań przemawia za przynajmniej 3,4 bramkami w meczu. Do tego dochodzi Ronaldo, Bale, Reus, etc oraz chęć rewanżu madrytu za przegraną w przeszłości. W lidze mistrzów nie ma pewniaków. Jak dla mnie, dziś w Madrycie zobaczymy kilka bramek. Polecam
Pzdr
⛔100
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Dyscyplina: WTA - SINGIEL: Charleston (USA), ziemna
Godzina: 20:30
Spotkanie: Scheepers C. - Williams V.
Typ: Scheepers C.
Kurs: 3.90
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Po obejrzeniu wczorajszego pojedynku Williams z Zahlavova Strycova mój dzisiejszy typ nie może być inny.
Mimo, iż Venus pokonała rywalkę to grała strasznie słabo - brak zaangażowania i determinacji były bardzo zauważalne, a efektem ubocznym było mnóstwo niewymuszonych błędów. Porażka do zera w drugim secie to dobitny obraz gry Amerykanki. Jeśli zagra dziś podobnie nie widzę dla niej szans. Sądzę, że Scheepers postawi jej wysokie wymagania i zaprezentuje dobry tenis, na który na pewno ją stać. Stawiam na zwycięstwo Scheepers .
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom