>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 06.02.2013 (środa)

Status
Zamknięty.
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na środę - 6 Lutego

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, mecz towarzyski
Spotkanie: Irlandia - Polska
Typ: 2X
Kurs: 1,53
Bukmacher: bet365

Jutro w Irlandii zostanie rozegrany mecz towarzyski Polskiej reprezentacji w piłce nożnej. Polacy muszą szukać optymalnego składu i szlifować taktykę przed kluczowymi spotkaniami eliminacyjnymi. Niebawem przecież mecz z Ukrainą w Warszawie. Polska reprezentacja do Irlandii wybiera się w mocnym składzie złożonym z zawodników z zagranicznych lig. Minusem jest absencja Piszczka który nabawił się urazu. Ciekawostką jest powrót do kadry Artura Boruca. Jego ostatnie mecze w lidze angielskiej napawają optymizmem. Polak z pewnością będzie chciał pokazać się z dobrej strony aby zostać na dłużej w bramce. Być może zobaczymy Artura Boruca i Wojtka Szczęsnego ponieważ obaj panowie są powołani. Ofensywa wygląda również ciekawie. Oprócz Lewandowskiego powołanie otrzymał A. Sobiech oraz A. Milik. Można powiedzieć że kadra Fornalika rusza do Irlandii nie jak na mecz towarzyski tylko jak na mecz o punkty. Irlandczycy tymczasem nie prezentują wybitnej formy. Nie wygrali ostatnio z żadnym z państw należących do czołówki. W ostatnim meczu towarzyskim przegrali z Grecją 1:0 u siebie. We wcześniejszym meczu towarzyskim u siebie wygrali 4:1 ale z Omanem. Jeszcze wcześniej grali z Serbią u siebie i zremisowali 0:0. Reprezentacja Irlandii na ostatnie 8 spotkań tylko 3 razy wygrała i to z takimi rywalami jak: Oman, Wyspy Owcze czy Kazachstan. Polska grała dwukrotnie w historii z Irlandią i były to zawsze mecze towarzyskie. Polska reprezentacja nie przegrała żadnych z tych dwóch meczów, a warto dodać że jeden z nich wygraliśmy w Irlandii 3:2. Było to jednak w 2008 roku i należy patrzeć na to z przymrużeniem oka. Patrząc jednak jaką silną kadrą rusza na spotkanie Waldemar Fornalik uważam że Polacy powinni co najmniej z Irlandii przywieźć remis.
by scotratez
⛔ 100​
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Dyscyplina : koszykowka, nba
Spotkanie : Brooklyn Nets- LA LAkers
Typ : Kobe Bryant over 22.5 pkt
Kurs: 1.85
Buk : TOBET
ANALIZA : Zgadzam sie z poprzednikami na forum i dla mnie absolutna lokata. Jak to mowi przyslowie, z gowna bata nie ukrecisz i Kobe po prostu bedzie musial wziac w jakims tam stopniu ciezar zdobywania punktow na siebie. Nie czarujmy sie okolicznosci overowi bardzo sprzyjaja : Nowy Jork, absencje howarda i Artesta [ pozwolicie, ze nie bede juz podawal zrodla - osoba wczesniej to zrobila] oraz ranga spotkania. Lakersi musza zaczac kolekcjonowac zwyciestwa bo bez tego nie dostana sie do PO, a wobec takich brakow musi skonczyc z dzieleniem sie pilka i oddac kilka waznch rzutow. Owszem gdy Kobe dzieli sie pilka gra wyglada znaczenie lepiej tak jak w Bostonie gdy nie ma Rondo i ten ruch jest zdecydowanie lepszy ale chyba nie liczycie, ze Ebanks w takim momencie przejmie spotkanie i rzuci 20 pkt ? Kobe z Joe Johnsonem na parkiecie ma swietna 58% skutecznosc wiec bedie trzeba to wykorzystac. Na trojce Netsi maja swietnego stopera [ co prawda Johnson tez jest dobrym obronca] wiec chyba oczywiste jest, ze w takiej sytuacji wiecej rzutow powinien dostac Kobe. Mam nadzieje, ze sie nie pomyle i rano postawie plusika przy typie, dobrej nocy.
⛔ 100
 
m1cha1008 1,5K

m1cha1008

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, mecz towarzyski
Spotkanie: Irlandia - Polska
Typ: Polska over 1,5
Kurs: 3,00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 20:45 polska reprezentacja zagra z drużyną Irlandii na ich terenie. Patrząc na drużynę gospodarzy mam mieszane uczucia, gospodarze to mocny zespół szczególnie jak gra u siebie, jednak w w poprzednich spotkaniach nie zachwycali. Stracili po bramce w meczach z kompletnymi słabeuszami takimi jak Kazachstan i Wyspy Owcze oraz 6 w spotkaniu z naszymi zachodnimi sąsiadami. Po wynikach widać, że mają problemy w defensywie na dodatek nie zobaczymy na boisku podstawowego obrońcę Seamusa Colemana. Irlandczycy trochę więcej atutów mają w ataku, nie zobaczymy Robbiego Keanaa ale strzelający dużo bramek dla Stoke Jon Walters ( na niego akurat my też możemy liczyć bo strzela do obu bramek ;) oraz strzelec bramki w ostatnim spotkaniu Norwich – Tottenham Wes Hoolahan powinni wykreować parę sytuacji. Reprezentacja Polski stawi się w Dublinie w bardzo mocnym składzie i w szczególności mam tu na myśli ofensywę. Zestawienie bramkarza i stoperów nie ma znaczenia dla mojego typu dlatego przejdę od razu do skrzydeł, na lewej stronie dużo szumu powinien narobić wracający do dobrej formy Boenish na prawej tym razem zabraknie Łukasz Piszczka i raczej nie liczyłbym tu na ofensywne wejścia prawego obrońcy którym według mnie zostanie Wasilewski. Dalej jest już tylko lepiej ???? Polacy nareszcie grają w swoich klubach i myślę że Obraniak, Błaszczykowski i Lewandowski powinni stworzyć dużo sytuacji bramkowych jeżeli dodamy do tego solidnego Krychowiaka i jednego z wygranych pobytu w Maladze to zapowiada nam się naprawdę dobra gra polaków w ataku, co wobec problemów Irlandii powinno zaowocować 2 bramkami.
⛔ 100
 
K 423

kar512

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna- Mecze Towarzyskie
Spotkanie:Irlandia - Polska
Typ:polska wygra oraz Powyżej 2.5 bramki
Kurs:4.80
Bukmacher:WilliamHill
Już jutro z boisk ligowych przeniesiemy się na mecze towarzyskie reprezentacji.Na tą okazje wybrałem mecz Irlandia - Polska.
Wszyscy kibice czekają na mecze naszej kadry i nie ważne czy gramy o punkty czy towarzysko.
Irlandia w rankingu FIFA zajmuje 41 miejsce a Polska jest na miejscu 56 ale myślę że ten ranking nie ma większego znaczenia.Obie reprezentacje spotkały się 4 razy z czego trzy mecze to remisy 0:0,3:3,0:0 i ostatni mecz to zwycięstwo naszej reprezentacji 3:2.Myślę że na obecną chwilę to nasza reprezentacja jest mocniejsza kadrowo i pod wodzą Fornalika gra coraz lepiej.W tym meczu stawiam na biało-czerwonych ze względu chociażby dobrej postawy większości kadrowiczów w swoich klubach.W dobrej formie są piłkarze z borussi strzelają i asystują w prawie każdym meczu tylko szkoda że w tym meczu nie zagra Piszczek który narzeka na ból biodra.Mamy też dobrego piłkarza na lewą obrone
chodzi mi tu o Boenischa który gra coraz lepiej w Leverkusen.Do kadry wraca też Artur Boruc po niemal dwuipółletniej przerwie. Stawiam na zwycięstwo naszych przy czym zobaczymy kilka bramek.
Irlandia:
bramkarze: Keiren Westwood (Sunderland), David Forde (Millwall), Stephen Henderson (West Ham United); obrońcy: John O&#39;Shea (Sunderland),Ciaran Clark(Aston Villa),Paul McShane(Hull City),Seamus Coleman(Everton FC),Stephen Ward (Wolverhampton Wanderers) Richard Keogh (Derby County;0),Greg Cunningham (Bristol City),Alex Pierce (Reading FC). pomocnicy: James McClean (Sunderland; 6A/0), Robbie Brady (Hull City; 4A/1), Glenn Whelan (Stoke City; 45A/2), James McCarthy (Wigan Athletic; 9A/0),
Wes Hoolahan (Norwich City),Jeff Hendrick (Derby County), Paul Green (Leeds United0);
napastnicy:Simon Cox(Nottingham Forest),Andy Keogh(Millwall),Shane Long (West Bromwich),Jon Walters (Stoke)Kevin Doyle(Wolverhampton),Conor Sammon (Derby County).
Polska:
bramkarze: Artur Boruc (FC Southampton),Wojciech Szczęsny (Arsenal Londyn),Przemysław Tytoń (PSV Eindhoven. obrońcy: Damien Perquis(Betis Sewilla), Marcin Wasilewski (Anderlecht), Kamil Glik (Torino Calcio),Sebastian Boenisch(Bayer Leverkusen),Marcin Komorowski (Terek Grozny) Piotr Celeban (FC Vaslui),Jakub Wawrzyniak (Legia Warszawa),Łukasz Broź (Widzew Łódź) pomocnicy: Jakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund),Ariel Borysiuk (FC Kaiserslautern),Adrian Mierzejewski (Trabzonspor),Grzegorz Krychowiak (Stade de Reims) Kamil Grosicki (Sivasspor),Ludovic Obraniak (Girondins Bordeaux), Przemysław Kaźmierczak (Śląsk Wrocław),Paweł Wszołek (Polonia),Szymon Pawłowski( Zagłębie Lubin), Daniel Łukasik (Legia Warszawa) Napastnicy: Robert Lewandowski (Borussia Dortmund), Artur Sobiech (Hannover 96), Arkadiusz Milik (Bayer Leverkusen).
⛔ 100
Na przyszłość nie musisz zapełniać 2/3 analizy składami....
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Dyscyplina: Narciarstwo Alpejskie
Spotkanie:Supergigant
Typ: Innerhofer top 3
Kurs: 3,20
Bukmacher:Betsafe

Włoch na ostatnich mistrzostwach świata wywalczył złoto na bardzo trudnej trasie pokonując takich zawodników jak Guay czy Miller.Jutro również jest wskazywany na faworyta,ostatnio w supergigancie zajął 3 miejsce na trudnej trasie w Kitz, jego głównym rywalem będzie Svindal lecz jak dziś mogliśmy zobaczyć trasa była bardzo techniczna a to będzie dużym atutem Innerhofera,który lubi takie trasy.

Rok temu w Schladming wygrał tutaj na zakończenie sezonu.
⛔ 100
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Denver Nuggets - Milwaukee Bucks
Typ: połowa/koniec meczu : Milwaukee Bucks/Milwaukee Bucks
Kurs: 5,25
Bukmacher: Bet365
Analiza: Milwaukee to bardzo nieobliczalna drużyna. Jak ta ekipa ma dzień, to może ograć każdego. Boleśnie przekonały się o tym Chicago Bulls i Boston Celtics, gdyż obie te drużyny dwukrotnie przegrywały u siebie z Bucks. Statystyki wyjazdowe Milwaukee są bardzo solidne, bo 12 zwycięstw i 11 porażek i jest to jeden z najlepszych wyników na wschodzie. Jeśli chodzi o Denver, to jest to bardzo mocna drużyna jeśli chodzi o grę u siebie, ale czasami brakuje im motywacji na mecze z drużynami, które nie są w czołówce. Nuggets przegrali u siebie z Waszyngtonem i Minnesotą, czyli ze słabymi drużynami. Milwaukee w tym sezonie są naprawdę mocni i nie robiłbym z nich takiego underdoga jak wskazują kursy. Jak już wspomniałem Bucks są nieobliczalną drużyną i nie zdziwię się jak ograją Nuggets.
⛔ 100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna -Towarzyski Narodowy
Spotkanie: HolandiaWłochy
Typ: over 1.5 bramki Włochy
Kurs: 3.00
Bukmacher: bet365
Godz. 20:30
Analiza:
Jedno z hitowych spotkań towarzyskich dzisiaj. Na wstępnie powołania na tą konfrontacje.
Holandia: http://www.goal.pl/243183-kadra-holandii-na-mecz-z-wlochami.html
Włochy: http://www.goal.pl/243172-kadra-wloch-na-mecz-z-holandia.html
W składzie Holendrów po katastrofalnym występie w EURO wiele zmian. Brakuje wielu piłkarz z różnych powodów z tych najważniejszych: Van der Vart, Robben, Sneijder, de Jong, Narsing, Heitinga Vlaar, Affelay, Elia…. Linia obronny i pomocy na to spotkanie będzie składać się w głównej mierze z zawodników z rodzimej ligi. Zacznijmy jednak od początku w bramce nie zagra na pewno Stekelenburg, który bronił we wszystkich meczach eliminacyjnych do tej pory. W obronnie zabraknie podstawowego i doświadczonego stoper Hetingi który regularnie ostatnio grywał u boku Vlaara. Boki obronny raczej bez zmian czyli dwójka młodych graczy Blind (22 lata) i van Rhijn (21 lat). Środek obronny być może też będzie bardzo młody 20-letni Indi i ktoś z dwójki młody Vrij lub doświadczony Vlaar. Pomoc też całkowicie zmieniona i najprawdopodobniej będzie to zestawienie z jednym defensywnym pomocnikiem Claise, a obok zagrają Strootmana i de Guzmana. Co do linii ataku to na szpicy zobaczymy zapewne gwiazdę tej ekipy Van Persie a na skrzydłach zagrają Ola John i Lens/Kuyt.
Są to jednak moje domysły oparte na ostatnich spotkaniach i wywiadach. Widać że najsłabiej prezentuje się linia obronny pomarańczowych, w kadrze jest tylko dwóch graczy którzy mają powyżej 10 meczy w seniorskiej reprezentacji reszta to młodzież która dopiero wchodzi w dorosłą piłkę. Kolejna ważna spraw to większość obrońców z wyjątkiem Vlara gra na co dzień w dwóch ekipach holenderskich Ajaxie i Feyenordzie i trzeba przyznać jasno że obie do super defensyw na pewno nie należą. Pomoc też mocno zmieniona, najlepiej natomiast prezentuje się napad. Holendrzy w swoje grupie eliminacyjnej do MŚ prowadzą, zdobyli komplet 12 punktów strzelając 12 bramek a tracą zaledwie 2. Ostatni mecz jaki grali to towarzyskie spotkanie na Amsterdam Arenie z Niemcami zremisowane 0:0. Widziałem to spotkanie i kibice mgli czuć niedosyt nie było to spotkanie jakiego oczekiwano. Trener Holendrów zagrał w tamtym pojedynku bardziej defensywnie. Dziś myślę że grając znowu na tym samym stadionie przed własną publicznością zagrają bardziej odważnie.
Trener Włochów zabrał na to spotkanie najlepszy skład jaki ma w tej chwili do dyspozycji. Z poważniejszych braków to na pewno brak obrońców Bonucciego, Chielliniego i Balzarettiego. Włosi najprawdopodobniej wyjdą ustawieniem 4-3-3. Tutaj nie będę się wgłębiał w typowanie jedenastki. Przejdę od razu do sprawy najistotniejszej czyli ataku. Jest zdecydowanie najmocniejsza formacja według mnie tego zespołu. W ataku zapewne zobaczymy Mario i El Shaarawy czyli gwiazdy Milanu. Mario w ostatnim spotkaniu który był zarazem jego debiutem w drużynie spisał się wyśmienicie strzelając dwa gole dające zwycięstwo nad Udinese. El Shaarawy to włoski talent który w tym sezonie eksplodował w tym sezonie ma już na koncie 15 trafień i ustępuje tylko w lidze fenomenalnemu Cavaniemu. Transfer Balotelliego do Milanu tylko może pomóc reprezentacji gdyż obaj panowie na co dzień będą grali ze sobą co na pewno zaowocuje świetną współpracą i pierwsze efekty myślę że zobaczymy jutro. Nie wolno też zapomnieć o pozostałych zawodnika formacji ataku którzy również wyglądają świetnie Osvaldo, Giovincio i Diamanti. Kolejny atut ofensywny ekipy to pomocnicy: Pirlo który potrafi poukładać grę w środku boiska i zagrywać kapitalne piłki do swoich napastników no i jeszcze wolne w jego wykonaniu, Montolivo kolejny gracz Milanu a więc kolejna współpraca przeniesiona z klubu do reprezentacji. Ekipa Włoska w swoje grupie eliminacyjnej przewodzi wygrali trzy spotkania i raz zremisowali strzelając 10 bramek a tracąc 4. Ciekawostką jest to że ekipa Włoska nie lubi nie przykłada się czy nie umie grać (sam nie wiem jak to określić) meczy towarzyskich, ponieważ ostatnią taka grę wygrali w 2011roku z Polską od tamtej pory pięć porażek.
Dziś myślę że będą chcieli przełamać tą serię, rywal trudny ale ze swoimi problemami a Włosi ze swoją ofensywą powinni sporo mieszać w niedoświadczonej formacji defensywnej Holendrów a taki kurs na over 1.5 bramki według mnie trzeba zagrać.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 3

pajdan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, mecz towarzyski
Spotkanie: Irlandia - Polska
Typ: 2
Kurs: 3.00
Bukmacher: Bet365
Jutro Polacy wyjdą w swoim najsilniejszym składzie(oprócz Piszczka który jest kontuzjowany i nie wystąpi w jutrzejszym meczu). Polska w składzie z naszymi ligowcami pokazała, że potrafi wysoko pokonać Rumunię mimo iż to nie jest rywal z najwyższej półki to i tak 4-1 jest dobrym wynikiem. Jutro w składzie już będzie można zobaczyć takich graczy jak Lewandowski czy Błaszczykowski i nasza gra powinna wyglądać dobrze.
Polska z Irlandią spotkała się 23 razy z czego wygraliśmy 10 spotkań zremisowaliśmy 8 razy i przegraliśmy 6 tak więc bilans jest na naszą korzyść. 2 razy spotkaliśmy się w meczu o stawkę było to w 1991 roku i oba mecze zakończyły się remisami. Ostatnio Graliśmy z Irlandią w 2008 roku i zwyciężyliśmy 3-2.
Podsumowując myślę, że jutro nie bez trudu ale powinniśmy pokonać Irlandczyków na AVIVA Stadium w Dublinie i mimo iż to tylko mecz towarzyski nasi zagrają jak o mecz o punkty.
⛔ 100
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Dyscyplina : koszykowka, nba
Spotkanie : Brooklyn Nets- LA Lakers
Typ : Kobe Bryant under 23.5 pkt
Kurs: 1.7
bwin
No ja niestety sie nie zgodze z typerem easy-Otoz od kilku spotkan Kobe jak wiemy ma inna role na parkiecie,czyli podawaczo-zbieracza.Nie sadze,bu do tej pory sie cos zmienilo.W Lakersach ma kto rzucac pkty chocby fenomenalny ostatnio Pau Gasol czy pozostale &quot;gwiazdy&quot; Nash i Jamison.Nie pamietam ile dokladnie,ale ostatnie kilka spotkan z rzedu,pomino wysokich zdobyczy punktowych LA(ponad 100pkt) Kobe nie ugral 20pkt a nawet bywalo ponizej 15pktow Moim zdaniem granica powinna byc ustawiona na jakies 19,5pkt a przy takim progu,jaki wystawil bwin biore jak bezrobotny zasilek
✅ 70
 
hayto 631

hayto

Użytkownik
Dyscyplina : Hokej, NHL
Spotkanie : Detroit Red Wings - Calgary Flames
Typ : Red Wings over 2.5 bramek (wliczając dogrywkę i rzuty karne)
Kurs: 1.60 Betsson

Calgary to outsider z sześciu spotkań wygrali tylko jedno ponadto pięć tych spotkań rozgrywali na własnej tafli. Red Wings nadal bez Gustaffsona w bramce, ale Howard spisuje się dobrze (skuteczność 89%). Detroit na własnej tafli strzelają średnio 3,75 bramek na mecz, natomiast Calgary tracą średnio 4 bramki na mecz. Red Wings jest zdecydowanym faworytem tego spotkania i nie spodziewam się tutaj sensacji. Zetterberg i Datsyuk w bardzo dobrej formie strzeleckiej i dziś liczę, że poprowadzą drużynę do zwycięstwa… Ponadto typ włącznie z dogrywką i rzutami karnymi więc prawdopodobieństwo jest na prawdę duże.
⛔ 100
 
loretin15 186

loretin15

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, mecz towarzyski
Spotkanie: Irlandia - Polska
Typ: Polska -1
Kurs:6.50
Bukmacher: William Hill

Dużo już o tym spotkaniu zostało tutaj napisane i nie chcę za bardzo się powielać gdyż nie będą po raz kolejny wklejał składów obu zespołów z pewnością ostatnie osłabienia zespołu Irlandii popierają mój typ bo takich szybkich jak McGeady z pewnością osłabi jutrzejszą ofensywę Irlandii na pewno w nowym roku nasi zawodnicy będą chcieli łopocząc rok od zwycięstwa i nie widzę przeszkód aby tak jutro się stało dużo mówi się że będzie to mecz przyjazni no może i tak ale jak dla mnie kursy w okolicach 3.00 na Polske są o wiele za wysokie i trzeba pobierać tutaj jeszcze nikt nie wziął Polski -1 dlatego ja korzystam bo 400 pkt do rankingu się przyda . Tak jak już pisaliście jutro sytuacji pod bramką gospodarzy nie powinno brakować bo Błaszczykowski i Lewandowski są po prostu we wybitnej formie i trzeba to wykorzystać grająć na Polske po tak wysokim kursie . Obrona w Irlandii zawodzi 6 bramek straconych z Niemcami nawet Wyspy Owcze zdołały wbić im bramkę to o czymś jednak świadczy . Pozdrawiam
⛔ 100
 
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Dyscyplina:Koszykówka NBA
Spotkanie ???? enver Nuggets-Milwaukee Bucks
Typ:Milwaukee under 100,5
Kurs:2,50
Bukmacher:William Hill
Znow typ z NBA i znów under danej drużyny tym razem w meczu Denver z Milwaukee.Zacznijmy może od tego że standarowa linia U/O punktowy Bucks to 103,5 i tutaj WH oferuje kurs 1,91 a Bet365 1,83 jednak już w zakładach alternatywnych na William Hill można znaleźć under 100,5pkt Bucks z kursem 2,50 co przykuło moją uwagę ze względu na to że to tylko 3pkt a w tym meczu może być różnie.Bucks na wyjazdach graja w kratkę a ich bilans to 12-11 a średnia punktów na mecz nie przekracza 100pkt.Oczywiście dziś zagrają z Nuggets którzy nie bronią zbyt szczelnie dostępu do kosza jednak jest w tym wszystkim kilka argumentów przemawiających za tym zakładem.Bucks co ciekawe tylko w jednym z ośmiu wyjazdowych meczy na zachodzie przekroczyli barierę dzisiejszej linii zaproponowanej przez WH i było to styczniowe spotkanie z Portland wygrane 110-104.Drugim argumentem który do mnie przemawia to fakt że ostatnio Bucks przekroczyli tą linie punktową w meczu z Denver w sezonie 09/10.Na koniec została dyspozycja czołowego strzelca Bucks Brandon&#39;a Jennings&#39;a który ostatnio ma problem z przekroczeniem bariery 20pkt a Monta Ellis też w ostatnich sezonach nie błyszczał w meczach z Nuggets.Myślę że zakład ma racje bytu choć wszystko będzie zależało od przebiegu meczu i wyniku bo jeśli Denver będzie trafić z dużą skutecznością to pewnie obrona pójdzie w las i wtedy może być ciężko z tym typem.Ja jednak zakładam że spotkanie będzie trochę bardziej wyrównane stąd mój typ.Polecam
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 126

kubson9

Użytkownik
Tenis ziemny
Spotkanie: Albert Ramos - Rogerio Dutra Silva
Typ: Ramos 2-0
Kurs: 2
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ramos jest w bardzo dobrej firmie, mimo że w tym sezonie więcej razy przegrywał niż wygrywał. Grał jednak z bardzo dobrymi zawodnikami, np. Baghdatisem czy Raonicem. Oglądałem spotkanie z Baghdatisem i tam prezentował się szczególnie dobrze. Ma bardzo dobry serwis i forehand, co powinno spokojnie wystarczyć na Da Silve. Brazylijczyk jak zawsze pokazywał się w południowoamerykańskich challangerach. Tam jednak praktycznie zawsze grają ci sami, niezbyt dobrzy tenisiści. W Kolumbii Dutra Silva odpadł już w pierwszej rundzie. Co ważne ma jak zazwyczaj grający w tych challengerach zawodnicy przeciętny serwis, co taki zawodnik jak Ramos będzie łatwo wykorzystywał. Uważam, że nawet w bardzo dobrej formie Brazyliczyk nie miałby szans z Hiszpanem. Biorąc pod uwagę ich aktualne wyniki typuję gładkie zwycięstwo Ramosa.
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Spotkanie: Houston Rockets - Golden State Warriors
Typ: Houston (-8,5)
Kurs: 3,40
Godzina: 02:00
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Po ogromnym zawodzie, jaki przeżyłem w związku ze słabszą niż oczekiwałem grą Zaksy i nietrafieniu kursu 1,55, nadszedł czas, aby zaatakować wyższy kurs z NBA, i dziś nadarza się ku temu wyśmienita okazja - na parkiet wychodzi bowiem moja ulubiona drużyna, Houston Rockets, a za przeciwnika ma zespół, który moim zdaniem znajduje się zdecydowanie wyżej w ligowej tabeli niż na to zasługuje.

James Harden i jego koledzy zdają sobie sprawę z tego, że sezon NBA przekroczył już półmetek i aby myśleć o spokojnym awansie do play off takie spotkania trzeba rozstrzygać na swoją korzyść.

Oba zespoły preferują ofensywną i ładną dla oka koszykówkę (Houston jest aktualnie na 2 miejscu w ilości zdobywanych punktów w meczu, a Warriors na 7), i to właśnie daje duże pole do popisu graczom Houston. Gorzej radzą sobie oni z zespołami, które dobrze bronią i które nie pozwalają rozwinąć im skrzydeł w ataku, potrafią natomiast rozkręcić się z przeciwnikiem o podobnym stylu gry.

Taki też będzie dzisiejszy mecz-dużo punktów, sporo ciekawych akcji w ataku i zdecydowane zwycięstwo Houston, które nakręcone powodzeniem swoich akcji w meczu zazwyczaj osiąga dużą przewagę. Golden State w ciągu ostatnich 18 spotkań wyjazdowych z Houston rozstrzygnęło jedynie 4 na własną korzyść, nie potrafiąc wygrać żadnej z ostatnich 9 potyczek. Jeśli nawet nieźle idzie im na własnym parkiecie, to dziś zakładam ich sromotną porażkę i stąd pobieram odważny kurs na handi.
✅ 240
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
davidson 59

davidson

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna- Mecze Towarzyskie
Spotkanie: Hiszpania vs Urugwaj
Typ: Hiszpania powyzej 1,5 bramki
Kurs: 1,75
Bukmacher: tobet
Analiza: Starcie wielkiego giganta absolutnie z czolowki z zespolem robiacy duze postepy. Hiszpania w najlepszym skladzie poza kilkoma graczami z podstawowego skladu ale nawet rezerwy takiej reprezentacji zastapia godnie i kazda reprezentacja chcialaby miec w swoich szeregach takich pilkarzy. Oni wyjda z nastawieniem ataku bo beda chcieli zadowolic kibicow z Kataru a na pewno wszyscy dostana sporo szans na gre zwiazku z tym ze liga wraca w sobote. Urugwaj ma kim postraszyc tutaj tez stawialbym ich na gre ofensywna. To jest towarzyski i nie ma zadnych kulminacji i choc wiekszosc pewnie bedzie gral na 50 % swoich mozliwosci to Hiszpania majac obecny arsenał ofensywny powinna wbic ze dwie bramki. Przejrza kazda defensywe, pomoc jest niesamowita i Villa dostanie kilkanascie minut i wiele podan bo widzialem ze nie gra za wiele w Barcelonie. Musi pokazac co potrafi w takich meczach nie ma innego wyjscia. Przed nimi wiele sytuacji do strzelenia bramek,hiszpania umie strzelac z dystansu przy okazji podawac z nieskończoną iloscia podan i reasumujac polecam wszystkim ten typ
✅ 75
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL
Spotkanie: New York Rangers @ New Jersey Devils
Typ: New Jersey Devils ML OT (włącznie dogrywką i rzutami karnymi)
Kurs: 2,04
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
Patrząc na ten match&#39;up i markę jaką posiadają oba zespoły, przypomina mi się finał konferencji z ostatnich playoffów i niesamowicie wyrównana seria jaką potrafili nam zafundować. Po jednej stronie niesamowicie solidni w defensywie Rangers, potrafiący grać kontratakiem , a po drugiej &#39;all-round&#39; Devils z niezwykle funkcjonalnym forecheckingiem (powerplay) , pewnym penaltykill&#39;em oraz ogółem mocną ofensywą, która potrafi z każdego miejsca na tafli trafić do siatki, do tego z wciąż niezawodnym Brodeurem , który wręcz uwielbia takie rywalizacje i zawsze daje w nich maksimum od siebie. Aktualnie oba zespoły nie rozkręciły się jeszcze na tyle i może nie sięgają skillem do tamtej rywalizacji, jednak podoba mi się tutaj pozycja Diabłów i ich potencjalna szansa przeciwko Strażnikom. Rangers w defensywie prezentują się średnio, do tego na przodach nie ma jeszcze tego porozumienia na jakie wszyscy czekają po sprowadzeniu chociażby Nash&#39;a. Spodziewam się wyrównanej konfrontacji, lecz mimo wszystko z lekką nawiązką wobec Devils, którzy w koncu po kilku porażkach przełamali lody z Isles i liczę ,że to tylko prosty schemat na kolejne zwycięstwa.
✅ 104
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: hokej,NHL
Spotkanie: Columbus Blue Jackets - Los Angeles Kings(-1.5)
Typ: 2
Kurs:3.00
Bukmacher: Expekt
Data:06.02.2013 01:00
analiza:
A z dzisiejszych nocnych spotkań wybrałem spotkanie z udziałem mistrzów Pucharu Stanleya sprzed roku.Oba zespoły słabo zaczęły sezon.Obecnie są na niskich miejscach w konferencji.Gospodarze sa oczko wyżej.Goście wygrali bezpośrednio zaledwie jedno spotkanie i to na wyjeździe.Remis u siebie i wygrana po dogrywce.Reszta to szkoda pisać.gospodarze lepszy bilans bo dwie wygrane bezpośrednio.ostatnio co mnie zaskoczyli wygrali z Detroit u siebie.Mam nadzieję że żadnego remisu nie będzie bo LA jak widac po poprzednich spotkaniach często tak gra.Dziś jednak myślę że się zbiorą w sobie i rozbiją kurtki na wyjeździe.W końcu pokażą że należało im się mistrzostwo.Dwie porażki pod rząd chyba im wystarczy.teraz czas na podgonienie czołówki i zaczęcie wygrywać.Dziś myślę że zaczną od Columbus.wygrają minimum dwoma bramkami i zainkasują punkty pełne bo bez dogrywki.między nimi w ostatnich spotkaniach spadały różne wyniki.Ostatni mecz w marcu tego roku zakończył się zwycięstwem gospodarzy.Ale wtedy był inny układ w tabeli i inna motywacja.Dziś jednak myślę że w końcu &quot;królowie&quot; zagrają tak jak przyzwyczaili w poprzednim sezonie.wygrają pewnie i nie pozostawią złudzeń kto jest lepszy w tym spotkaniu.
✅ 200
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Spotkanie: Houston Rockets - Golden State Warriors
Typ: 2
Kurs: 2,20
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Podobnie jak kolega powyżej ja także kibicuję Rakietom, ale dziś nie widzę ich zwycięstwa. Przyjeżdżają do Houston gracze z GSW, więc zapowiada się ostra wymiana amunicji w wykonaniu młodych strzelb i ciekawe spotkanie. Houston gra dobrze u siebie to fakt, ale Warriors jeszcze lepiej radzą sobie na wyjazdach i kolega z góry zdecydowanie zlekceważył ich moc. Curry, Lee, Thompson, Jack, Landry, Bogut i Barnes to gorące nazwiska i run and gun im zdecydowanie pasuje. U gospodarzy zabraknie Delfino, a Lin który ma zagrać może czuć się nie w pełni sprawny = znów więc bardzo dużo więc zależeć będzie od Brodacza. GSW ma 4 wygrane z rzędu, a na 10 ostatnich gier przegrali tylko 3 razy - jak im seria siedzi to mega ciężko ich zatrzymać. Rakiety też ładnie ostatnio, ale jednak słabiej.

Mimo całej sympatii, pozycja w konferencji nie kłamie - win GSW
⛔ 100
 
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Piłka nożna
Irlandia- Polska (mecz towarzyski)
Typ: 2
Kurs: 3 (bet365)
Analiza: Z lekkim niedowierzaniem spojrzałem na ten kurs i jak dla mnie jest on za wysoki, więc trzeba korzystać z okazji. Nie ma co tu kryć, że Irlandia potęgą europejską nie jest (na mecz z biało- czerwonymi nie wystąpią również w optymalnym składzie- brak Zawodnika spartak Moskwa- McGead’iego, nie ma również pomocnika z Hull- Mayler’a, obrońcy z Leeds- O’dea, zawodnika z Norwich- Pilingtona’a i obrońcy z Evertonu- Coleman’a. Pod znakiem zapytania stoi również występ Long’a, który odpuścił wczorajszy trening. W Polskiej drużynie braknie tylko Łukasza Piszczka. Prócz obrońcy bvb polska kadra wystąpi w optymalnym składzie, po sobotnim biciu Rumunów nasi ligowcy pokazali, że też będą walczyć o miejsce w reprezentacji nie tylko na springi, ale i w meczach o punkty. Taka zdrowa rywalizacja zawsze wpływa korzystnie na wyniki drużyny. Liczę na dobry występ Kuby, który w borussi prezentuje wysoką formę i tą także spakował do Dublina.
Wiadomo jednak, że z wyspiarzami nigdy nie gra się łatwo, tym bardziej przed meczem z Anglią wygrać taki sparing z Irlandią na pewno podniesie na duchu Naszych zawodników, a i dobrym występem przestraszymy naszych wschodnich sąsiadów, z którymi zagramy za ponad miesiąc.
Zwycięstwa Polski jestem pewien a przewidywany wynik to 3-0, 3-1 dla Biało- czerwonych (ja osobiście zagram ten mecz z handi -1 na Polskę)
⛔ 100
powtórzony typ
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom