>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 06.02.2013 (środa)

Status
Zamknięty.
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Iran
Spotkanie: Saipa - Niroye Zamini
Typ: 2/2 (połowa/końcowy)
Kurs: 5.5
Buk: bet365
Analiza: Goście są wyżej w tabeli. Mają o 3 punkty więcej. Dzisiaj moim zdaniem powiększą tę przewagę i potwierdzą swoją wyższość na daną chwilę. Ostatnio Saipa wygrała co prawda dwa mecze, ale oba były pojedynkami z zespołami broniacymi się przed spadkiem. Więc wcale to nie musi sugerowąc u nich jakieś wielkiej formy. Goście natomiast ograli walczącego o czołowe lokaty Shahrdari Tabriz 2-1 i na wyjeździe pokonali też mocne Faraz. Więc również mają dwie wygrane, ale osiagnięte ze znacznie mocniejszymi rywalami. Więc dla mnie ich forma jest wyższa. W tabelii są wyżej, są podbudowani i odważni ostatnimi wygranymi. Nie widze powodu dla którego nie mogliby już do przerwy prowadzić i wygrać cały mecz. Realny scenariusz według mnie.
⛔ 100
 
stanley-63 782,8K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna Towarzyskie
Spotkanie - Hiszpania : Urugwaj
Typ - obie drużyny strzelą gola
Kurs - 1.87
Buk - Bwin
Analiza :
Dzisiaj na neutralnym terenie w stolicy Kataru - Dosze dojdzie do towarzyskiego spotkania pomiędzy Hiszpanią a Urugwajem i myślę że warto zaryzykować po kursie 1.87 na gole obu reprezentacji . Hiszpanie do Kataru wybrali się bez trzech kluczowych zawodników - Ikera Casillasa, Xaviego oraz Xabiego Alonso a w ich miejsce powinniśmy zobaczyć Victora Valdesa, Cesc Fabregasa i Sergio Busquetsa niektórzy przewidują tez w dzisiejszym meczu że szansę dostanie debiutujący w kadrze gracz Chelsea - Cesar Azpilicueta , no ale pomimo tych nieobecnych w kadrze Hiszpanii to aktualni mistrzowie świata i Europy są uważani za faworyta w tym spotkaniu no i może tak i będzie ja jednak liczę na bramkę w wykonaniu Urugwaju , główną bronią reprezentacji z Ameryki Południowej w dzisiejszym spotkaniu widzę w ( trzech muszkieterach ) Luisa Suareza, Edinsona Cavaniego i Diego Forlana i liczę właśnie że któryś z nich ( mój typ Diego Forlan ) zdobędzie bramkę , bo w/g mediów cała trójka ma się pojawić na boisku od początku spotkania . Dla mistrzowie świata i Europy jest to pierwsze spotkanie towarzyskie w tym roku natomiast ich ostatnie spotkanie w listopadzie ubiegłego roku podopieczni Vicente del Bosque pokonali Panamę 5:1 ( 1 stracona bramka ) , natomiast piłkarze Urugwaju w swoim ostatnim meczu towarzyskim pokonali Polaków 3:1 a na listę strzelców wpisywali się Cavani oraz Suarez no i wiemy że jedną bramkę samobójczą zdobył Kamil Glik ( bramka nr.1 w 22 min ) przyjrzałem się też meczom towarzyskim Hiszpanów w ubiegłym roku i tak z Arabią Saudyjską 5:0 i np. 2:1 z Portoryko albo 4:1 z Koreą Południową tak więc idzie im strzelić gola . Dlatego uważam że dziś Urugwajczycy strzelą przynajmniej 1 gola . Pozdrawiam !
✅ 87
 
czerwonatruskawka 349

czerwonatruskawka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Schaffhausen - Grasshoppers
Typ: 1
Kurs: 4,00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W środę po południu, Grasshopper gra mecz towarzyski z druzyną FC Schaffhausen. Dla drużyny Grasshopper mecz w lidze który odbedzie sie za trzy dni jest priorytetem dlatego w dzisiejszym meczu wystąpią głównie zawodnicy U21. Mecz odbędzie się na sztucznej murawie
kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
I 8

ironpl

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Nikolay Davydenko [RUS] - Jarkko Nieminen [FIN]
Typ: Davydenko wygra 2-0
Kurs: 2.37
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W dniu dzisiejszym w meczu drugiej rundy turnieju w Montpellier spotkają się dwaj tenisiści, prezentujący podobny styl gry. Davydenko wyśmienicie rozpoczął sezon od finału w Doha, gdzie wyeliminował min. Davida Ferrera, lecz uległ po zaciętym meczu w finale Gasquetowi. Jego przeciwnik za to w tym sezonie nie osiągnął wiele, uważam że Nikolay jest od niego zawodnikiem lepszym, może ustępuje mu siłą serwisu lecz ma lepszy przegląd pola oraz zdecydowanie lepiej gra przy siatce i dlatego uważam, że bez problemu poradzi sobie ze swoim przeciwnikiem
⛔ 100
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna, Puchar Narodów Afryki
Spotkanie: Burkina Faso - Ghana
Typ: under 2,5
Kurs: 1,44
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Półfinał PNA 2013. Burkina Faso to rewelacja turnieju. Dotychczas stracili zaledwie jedną bramkę! Bardzo dobra postawa obronna najwidoczniej w ich wykonaniu jest kluczem do sukcesu. W dzisiejszym pojedynku zabraknie jednak ich najlepszego strzelca Alaina Traore (3 z 6 bramek Ogierów). Z pewnością jest to osłabienie potencjału ofensywnego.
Natomiast Ghana po trudnym początku i remisie 2:2 z DRK, wstąpiła na właściwe tory i grając na zero z tyłu pokonuje kolejnych rywali (Mali, Niger i WZP).
Myślę, że bardzo ważną informacją jest miejsce rozegrania spotkania, a mianowicie Nellpsruit, gdzie murawa nie jest w najlepszym stanie (w dużym stopniu piaszczysta) co nie sprzyja konstruowaniu finezyjnych akcji, a bardziej jest korzystne dla gry obronnej. A co jeszcze bardziej istotne, wszystkie dotychczasowe spotkania piłkarze Burkina Faso rozegrali an tym obiekcie! Być może stąd tak mała liczba bramek straconych? (1:1 z Nigerią).
To półfinał, &#39;mecz wagi ciężkiej&#39;. W Afryce zapominają o tej pięknej dla tego turnieju finezji, a większość spotkań jest &#39;byle jaka&#39;. Nie liczę na odmianę w tym meczu, a bardziej spodziewam się kolejnego meczu, który rozstrzygnie się w końcowych minutach bądź też w dogrywce. Mój typ to under 2,5 w regulaminowych 90 minutach.
✅ 44
 
przemek-1992 28

przemek-1992

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Mecze towarzyskie
Spotkanie: Belgia - Słowacja
Typ - Belgia powyżej 1,5 gola
kurs - 1,72
Bukmacher - Betclic
Analiza:
Dziś w spotkaniu towarzyskim zmierzy się reprezantacja Belgii z reprezentacją Słowacji. Belgia jest zdecydowanie mocniejszą drużyną od Słowacjii i liczę że to dziś udowodnią. Jest to mecz towarzyski także niewiadomo z jakim nastawieniem drużyny dziś przystąpią do gry lecz liczę na to że Belgowie będą chcieli wygrać i strzelą chociaż 2 bramki, co nie powinno być dużym problemem.
kiepska analiza
 
palacio 61

palacio

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Narodów Afryki
Spotkanie: Mali - Nigeria
Typ: aw 2
Kurs: 1,50
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Dziś o godzinie 16.00 dojdzie do pierwszego z półfinałów.Ekipa Mali awansowała po ciężkim boju z RPA w rzutach karnych.Natomiast goście tego pojedynku wygrali z jedna z najlepszych ekipa w Afryce,czyli WKS.Jeden kolega już podał typ na zwycięstwo Nigerii,więc ja stawiam opcje bardziej bezpieczną czyli awans do finału po całkiem niezłym kursie.Kadrowo również stawiam ich wyżej.Gracze tacy jak Moses,Mikel,Emenike,Ideye potrafią grać w piłkę i na pewno pokażą na co ich stać.

Pojedynki bezpośrednie: MALI - NIGERIA
25.01.08 PUC Nigeria Mali 0 : 0
13.02.04 PUC Nigeria Mali 2 : 1
09.02.02 PUC Nigeria Mali 1 : 0
24.01.02 PUC Mali Nigeria 0 : 0
✅ 50
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Narodów Afryki
Spotkanie: Mali - Nigeria
Typ: under 1,5
Kurs: 2,5
Bukmacher: expekt
Analiza: Pierwszy półfinał w PNA 2013. Tutaj nie spodziewam się otwartej gry. Patrząc na wagę tego meczu na pewno nie będzie finezji,a podstawową opcją będzie zagrać na zero z tyłu. Mali to bardzo mocna druga linia z Sissoko, Keita, Sow, nie mają wielu opcji w przodzie. Nigeria ma bardzo dobrze grającego Emenike, ale to także system 1-4-5-1, taki sam jak Mali. Finał na wyciągnięcie ręki, a strata gola może drogo kosztować. Mali w tej chwili po 4 meczach ma bilans bramkowy 3-3. Z tych 6 goli 2 to karne. Nigeria co prawda w 4 meczach strzeliła aż 6 goli, ale 3 to karne, dwa w przedziwnym meczu z Etiopią oraz w meczu z Zambią (1:1), wykorzystany dla Zambii. Tak czy inaczej to półfinał wielkiej imprezy, główną sprawą bedzie zabezpieczenie bramki. Oba zespoły spotykają się na każdym PNA. Było 2x0:0 oraz 1:0 i 2:1 dla Nigerii. Dzisiaj więcej jak 1 gola nie przewiduję.
⛔ 100
 
dariusz19 48

dariusz19

Użytkownik
Dyscyplina: CHALLENGER - SINGIEL: Bergamo (Włochy), twarda (w hali)
Spotkanie: Nedovyesov O. (Ukr) - Struff J-L. (Ger)
Typ: Nedovyesov O. (Ukr)
Kurs: 4,50
Bukmacher: bet365
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem spotkanie pomiędzy 25-letnim Ukraińcem, który znjaduje się na 197 miejscu w rankingu ATP oraz 22 -letnim Niemcem - numer 133 światowego rankingu. Zastanawia mnie jedno...Dlaczego są tak zróżnicowane kursy - przecież grają zawodnicy z drugiej setki. Myślę, że jednym z powodów jest to, iż Struff tydzień temu zagrał w finale turnieju w Niemczech rangi chelenger. Pokonał tam takich zawodników jak Olivier Rochus , Benjamin Becker, Adrian Ungur - czyli zawodników ocierających się turnieje ATP. Niemiec w pierwszej rundzie awansował poprzez krecz przeciwnika, a Ukrainiec wygrał z mało znanym zawodnikiem. Może i Nedovyesov nie zachodzi za daleko w turniejach ale moim zdaniem młody Struff nie zagra drugi tydzien z rzędu super turnieju, tym bardziej, że tym razem już nie gra na własnej ziemi i nie będzie tyle motywacji a kurs warty uwagi. Pozdrawiam i życzę trafnych typów!
⛔ 100
 
K 26

krzysgd

Użytkownik
dyscyplina: piłka nożna, Puchar Narodów Afryki, półfinał
spotkanie: Nigeria - Mali, 1 połowa
typ: X (remis)
kurs: 1,90
bukmacher: Bet365
Tym razem Bet365 dość wysoko postawił linię na żółte kartki, bo aż &gt;5,5. Aż 6 kartek uważam za nic pewnego, więc postanowilem wyszukać innej opcji na Mistrzostwa Afryki. Mój szerszy wybór objął oba półfinałowe spotkania w 4 wersjach remisowych czyli:
Nigeria - Mali: X do przerwy (1,90)
Nigeria - Mali: X po 90 minutach (3,10)
Ghana - Burkina Faso: X do przerwy (1,90)
Ghana - Burkina Faso: X po 90 minutach (3,10)
W typach dnia można ująć tylko jeden typ. Biorę więc pierwszy z brzegu.
Dlaczego ten? Losowo. Po prostu. Gram i tak wszystkie cztery.
W tej fazie rozgrywek żaden z zespołów nie czuje tak wielkiej przewagi nad oponentem, zatem nie spodziewam się najmniejszego szturmu na bramkę przeciwnika w wykonaniu żadnej z drużyn kosztem minimalnego nawet odsłonięcia tyłów. Nijaka gra, przynajmniej do przerwy lub do strzelenia 1 gola przez kogokolwiek, powinna się toczyć w środku pola z dużą ilością strat lub jak kto woli przechwytów. Już mecze ćwierćfinałowe unaoczniły nam, że analogicznie powinna wyglądać gra w potyczkach pólfinałowych. Poza tym, wszystkie cztery zespoły są na tyle zaawansowane technicznie i taktycznie, by nie popełnić jakiegoś fatalnego wielbłęda i podarować przeciwnikowi gola, zwłaszcza w początkowych fazach obu meczów. Oczywiście nie da się tego wykluczyć, jednak prawdopodobieństwo przypadkowej bramki uważam za stosunkowo niskie. Oby wszystko roztrzygało się w dogrywkach, a najlepiej w karnych. W końcu o jak największą dawkę emocji nam tu wszystki chodzi.
⛔ 100
 
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
dyscyplina: piłka nożna, Puchar Narodów Afryki
spotkanie: Burkina Faso - Ghana
typ: Ghana (-1)
kurs: 4.05
bukmacher: Expekt
analiza:
Z czterech drużyn, które zagrają w półfinale faworytem do końcowego zwycięstwa jest reprezentacja Ghany. Bukmacherzy cenią ich około 2.5, natomiast szanse Burkina Faso na tytuł tegorocznego Pucharu Narodów Afryki według bukmacherów to mniej więcej 6.5. Ekipa Ghany jest ograna na poziomie międzynarodowym, toteż wygrana z zespołem Burkina Faso jest konieczna. Znając charaktery najlepszych drużyn zawsze po zdobyciu jednej bramki powinno się strzelić drugą i dopiero skupić na defensywie i obronie korzystnego wyniku. Wrócę do pierwszego meczu Ghany na tej imprezie, gdy zremisowali z Demokratyczną Republiką Kongo 2:2, mimo prowadzenia 2:0. To spotkanie było bardzo ważne dla koncentracji i psychiki zawodników w kolejnych meczach. Taki zimny kubeł na ich głowy. Według mnie nie wygra się turnieju jeżeli od początku idzie zbyt gładko. Przegrana bądź remis w grupie jest ważny, mimo że w opinii wielu ludzi drogą do tytułu jest wygrywanie i jeszcze raz wygrywanie. Burkina Faso gra wyjątkowo dobrze w defensywie, nie traci głupich bramek, a dzięki dobrze wyszkolonym i szybkim graczom ofensywnym znajdują drogę do zwycięstwa. Jednak kiedyś obrona musi ulec, a czuję że rozmontuje ją dziś właśnie Ghana. Myślę że warto zagrać też na strzelców dzisiejszego meczu, a dokładniej na dwójkę: Assamoah, Gyan. Stawiam 2:0.
⛔ 100
 
moonlight_shadow 87

moonlight_shadow

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna- Puchar Narodów Afryki
Spotkanie: Mali- Nigeria
Typ: X
Kurs: 3,10
Bukmacher: bet365
Analiza:

Dzisiaj w pierwszym spotkaniu półfinałowym Pucharu Narodów Afryki dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku pomiędzy ekipami Mali i Nigerii. Ja w tym spotkaniu typuję remis po regulaminowym czasie gry. Zauważyłem, że na tych mistrzostwach, dużo spotkań kończy się właśnie takim nierozstrzygniętym wynikiem. Najlepszym przykładem, jest właśnie ekipa Mali, która na tych mistrzostwach na 4 spotkania, zremisowała połowę. Najpierw w grupie w ostatniej kolejce z ekipą DR Kongo, a następnie w ćwierćfinale zwycięstwo dopiero po serii rzutów karnych nad ekipą RPA. Nigeria podobnie jak ich dzisiejsi rywale połowę swoich spotkań na tych mistrzostwach zremisowała a miało to miejsce w pierwszych dwóch kolejkach, kiedy to remisowali kolejno z reprezentacjami Burkina Faso i Zambii. Trzeba również dodać fakt, że to jest półfinał, a więc na pewno obie ekipy będą bardzo zmobilizowane i łatwo skóry nie sprzedadzą. Od 2002 roku obie ekipy spotykały się ze sobą 4 razy, i dwa razy padał wynik remisowy a dwa spotkania na swoją korzyść rozstrzygnęła Nigeria. Ja dzisiaj w tym pojedynku stawiam na remis, i liczę że zobaczymy nawet karne.
⛔ 100
 
maciaba 2

maciaba

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Vina del Mar
Spotkanie: Nadal R. - Delbonis F.
Typ: Czy będzie Tie-break w meczu? Tak
Kurs: 4.33
Buk: Bet365
Siema. No to dzisiaj mamy pewnego rodzaju szlagier. O godzinie 22:00 zmierzy się znajdujący się na 5 miejscu światowego rankingu ATP Rafael Nadal ze znajdującym się na 128 pozycji Federico Delbonis&#39;em. Wiem, różnica 123 oczka nie pozostawia złudzeń. Jednak należy zwrócić uwagę, na pewien fakt odnośnie Delbonis&#39;a. Otóż ten gracz od początku 2013 roku nie przegrał ani jednego meczu na nawierzchni ziemnej. Nadal natomiast w tym roku nie zgrał jeszcze żadnego meczu, w związku z przebytą kontuzją. Kursy mówią same za siebie, ewidentnie udało mu się powrócić do formy, ale kto wie? Nigdy nie wiadomo jak będzie do końca. Delbonis już wygrał jeden turniej, a w tym idzie jak burza pokonując kolejnych przeciwników, do tej pory przegrywając tylko 3 sety! Wszystkie mecze rozegrał na nawierzchni ziemnej. Nie wierzę, że podda się bez walki tylko dla tego, że jego przeciwnikiem jest Rafael Nadal. To chyba wystarczająco dużo, aby powalczyć o Tie-break, a nawet urwać seta.
Dla odważnych polecam również typ za niewielkie pieniądze 2-1 dla Nadala bo kurs aż 6 zeta!
GL
⛔ 100
 
R 10

ryba-czewa

Użytkownik
dyscyplina: Niemcy Bundesliga, mężczyźni
spotkanie: Frisch auf Göppingen - Füchse Berlin
typ: 2
kurs: 1.75
bukmacher: Pinnacle sports
analiza:
przed nami spotkanie 20. serii spotkań niemieckiej Bundesligi piłkarzu ręcznych, która właśnie wznawia rozgrywki po zakończonych niedawno MŚ w Hiszpanii. Do dzisiejszej analizy wybrałem spotkanie pomiędzy Frisch auf Göppingen i Füchse Berlin, a więc zespołami, które zajmują miejsca w dwóch różnych połowach tabeli. Gospodarze dzisiejszego spotkania po rozegraniu 19 spotkań zajmują 10. miejsce w tabeli Bundesligi z dorobkiem 16 punktów, na ten dorobek złożyło się 7 zwycięstw, 2 remisy i 10 porażek. Ich bilans bramkowy wynosi 522:522, czyli są na zero. Göppingen trochę lepiej spisuje się w meczach u siebie, gdzie mają bilans zwycięstw, remisów i porażek odpowiednio 5-1-4, a bramkowy 292:269. Füchse w tym sezonie spisuje się tak jak w ubiegłym, czyli walczy o miejsce na podium w końcowym rozrachunku. Obecnie zajmują 4. miejsce w Bundeslidze z dorobkiem 28 punktów, ich dotychczasowy bilans to 13 zwycięstw, 2 remisy i 4 porażki. Bilans bramek berlińczyków to 537:485. Z 9 tego sezonowych wyjazdów Lisy przywiozły 14 punktów, przegrały tylko z silnym Flensburgiem i Lwami z Manheim. Dodatkowym atutem Lisów jest potencjał kadrowy, który nie wątpliwie działa na ich korzyść, dlatego uważam, że bez większych problemów wygrają z przewagą 2-3 bramek.
✅ 75
 
grzegorz94 15

grzegorz94

Użytkownik
VS.


Piłka nożna - Towarzyskie:
Cypr-Serbia
HT/FT - 2/2
Kurs:2,80
William Hill​

Dziś o godzinie 17:00 dojdzie do meczu towarzyskiego w którym zmierzą zajmującą 3 miejsce w grupie A - Serbią w El.MŚ przegrywając z takimi drużynami jak Macedonia czy Belgia.Cypr natomiast zajmuje ostatnią lokatę w swojej grupie.
W rankingu FIFA dzieli oba zespoły przepaść gospodarze zajmują 131 miejsce a Serbia 37 miejsce.
Liczę na to że po licznych porażkach zespół z Bałkanów w końcu zacznie grać na poziomie który reprezentowała kilka lat temu.Serbowie mają coś do udowodnienia w tym meczu więc pewnie potraktują go jak mecz o punkty.
⛔ 100
 
S 318

soren

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Vina del Mar
06.02.2013 19:20
Berlocq - Giraldo
typ: Berlocq -1,5 seta
kurs: 2.25
buk: unibet
Druga runda turnieju w Vina del Mar i pojedynek Carlosa Berlocqa z Santiago Giraldo. Choć pojedynki H2H na razie są na korzyść Santiago, to ja w dzisiejszym meczu widzę dużego faworyta w postaci Berlocqa.
30-letni Argentyńczyk, to solidny gracz, specjalizujący się głównie w grze na mączce. Znajdujący się na 81 miejscu w rankingu ATP zawodnik w tym sezonie prezentuje się dobrze, a jego bilans to 5 zwycięstwa i 1 porażka. Swój pierwszy mecz rozegrał dopiero na Australian Open, gdzie w pierwszej rundzie pokonał po 4 setach Authoma. W drugim pojedynku nie miał już jednak szans i w trzech setach uległ Nishikoriemu. W ten weekend brał udział w rozgrywkach Davis Cup. O ile pokonanie Kasa, nie jest żadną niespodzianką, to już zwycięstwo w pięciosetowym boju z Kohlschreiberem, mimo kreczu Niemca można uznać za dobry wynik. W Chile w pierwszej rundzie pokonał bez większych problemów 6:2 6:1, będącego ostatnio w niezłej formie Kuznetsova. Widać więc, że forma Argentyńczyka jest dobra.
Giraldo na początku tego sezonu zbytnio mnie do siebie nie przekonuje. Ma w tym sezonie bilans 2 zwycięstw i 4 porażek. Najpierw sezon rozpoczął od przegranej z Florianem Mayerem w Brisbane, potem przyszła porażka z Malisse w drugiej rundzie turnieju w Auckland. Również w Australian Open nie pograł sobie zbyt długo, przegrywając w pierwszym meczu po czterech setach z Harrisonem. W kolejnym turnieju tym razem na cegle, odpadł również po pierwszym spotkaniu, ulegając w dwóch setach Bagnisowi. Tutaj w pierwszej rundzie po mękach wygrał z Alundem.
Dla mnie w zdecydowanie lepszej formie jest Argentyńczyk i to on powinien wygrać ten mecz w dwóch setach.
⛔ 100
 
ali-g 40

ali-g

Użytkownik
Dyscyplina:piłka Nożna PNF
Spotkanie Burkina Faso - Ghana
Typ Gol tylko Faso
Kurs 6.00
Bet365
Na godz 18:30 zaplanowane 2 półfinal Pucharu Narodow Afryki wybrałem dzis ciekawy typ mianowicie Gool tylko ze strony Burkina Faso w tym spotkaniu.
Spotkanie zapowiada sie bardzo interesujaco niema faworyta chodz mozna by go nazwac Ghana , ja typuje ciekawie czuje ze dzis tylko Faso strzeli gola i bedzie trzymac wyniki ktory da im awans do finału.
Ghana miała 1 dzien odpoczynku ale to nic nieznaczy w ostatni meczu wygrali 2-0 pokonujac Wyspyu Zielonego przyladka ktore awansowaly z grupy co juz bylo duzym zaskoczenie. Burki za to ograły Togo po dogrywce .
Licze ze i dzis uda im sie awansowac juz po 90min i bez straty gola , powodzenia !
⛔ 100
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, ATP Vina Del Mar, 18:00, 6.02.2012
Ramos - Dutra da Silva
typ: 2-0
2,1
Williamhill
Analiza
Dzis w spotkaniu pierwszej rundy turnieju ATP w Vina Del Mar, Hiszpan Albert Radom spotka sie z Brazylijczykiem Dutra da Silva. Niewiem dlaczego Hiszpan w tym spotkaniu nie jest wiekszym faworytem. Dla Ramosa jest to pierwszy turniej na ziemi w tym roku, ale jak chyba dla kazdego Hiszpana, z Ramosem niejest inaczej, rowniez jego ulubiona nawierzchnia jest clay. Hiszpan co prawda wygral w tym roku tylko jedno spotkanie, w Davis Cupie, z Dancevicem, ale jego forma rosnie z turnieju na turniej. Ogladalem jego spotkanie z Baghdatisem na AO, w ktorym zagral bardzo dobrze, przegrywajac dopiero po pieciu partiach. Brazylijczyk ma za soba juz dwa turnieje na cegle, challengerowe, w jednym byl w finale, w kolejnym przegral w pierwszej rundzie. Dutra da Silva to rowniez typowy clayowiec, jednak to tylko poziom co najwyzej challengerowy. Hiszpan natomiast na dobre zadomowil sie w szerokiej czolowce i radzi sobie calkiem niezle. Hiszpan reprezentuje swoja gra o wiele wyzszy poziom i powinien spokojnie wygrac to spotkanie.
⛔100
powtórzony typ
 
S 202

szymontom

Użytkownik
Dyscyplina.Piłka Nożna - Mecze Towarzyskie - Międzynarodowe Mecze Towarzyskie
Spotkanie.Szwecja - Argentyna
Typ.obie strzela gola
Kurs.1,70
Bukmacher.William Hill
Data.06.02.2013 g.20.30
Analiza.
Dzisiaj w Sztokholmie odbedzie sie bardzo ciekawe spotkanie pomiedzy ekipami Szwecja - Argentyna .W tym spotkaniu trudno wytypowac zwyciezce i o wiele latwiejszym typem wydaje sie byc typ,ze obie ekipy strzela po bramce.W ekipie gospodarzy zobaczymy supersnajpera Zlatana Ibrahimovicia ktory jest ostatnio w super formie i na pewno cos ustrzeli,tym bardziej,ze defensywa Argentyny do monolitu nie nalezy.Natomiast po drugiej stronie barykady mamy takie gwiazdy jak Lionel Messi ,Pablo Zabaletę, Sergio Aguero, Javiera Mascherano i Angela di Marię.Tak wiec ktos z wymienionych wyzej pilkarzy takze powinien wpisac sie na liste strzelcow.A,ze spotkanie ma charakter towarzyski,to nikt tu gryzc ziemi nie bedzie i mam nadzieje,ze zobaczymy tutaj pare goli dla obu zespolow.Analiza krotka,ale co tu duzo mowic,kurs wart gry.Polecam.
✅ 70
 
anzelmo 136,1K

anzelmo

Użytkownik
POLSKA: Puchar Polski Zastal-Asseco Prokom 06.02.2013 19:00
typ Zastal
kurs 1,45 regulaminowy czas gry
Unibet
Bardzo ciekawe ćwierćfinałowe starcie pucharu polski, gdzie zieloni podejmują odmieniony zespól mistrzów polski.Długo sie zastanawiałem jak ugryźć ten mecz; czy hendi overek pkt.Goście pod wodza Adamka graja praktycznie krajowym składem poprawili zdecydowanie obronę, graja bardzo zespołowo. W ostatnich spotkaniach tracili ok.65pkt i pokonali - Rosą Radom, Energą Czarnymi Słupsk oraz Anwil Włocławek- szczegolnie to ostatnie zwycięstwo bardzo pewne na trudnym terenie.Gospodarze dysponują bardzo ciekawym składem, mimo problemów zdrowotnych Quintona Hosleya maja kim straszyć. Graja bardzo dużo sa zgrani na pewno poprawili gre w obronie. Dużo daje Dejana Borovnjaka.ZASTAL jest w dobrej formie- w lidze nie pokonani od 29 grudnia, graja fajna szybko skuteczna koszykówkę zapowiada sie bardzo ciekawe spotkanie, chyba będzie do końca wyrównane. Hendi w granicach 5 pkt niby nie duże, ale myślę ze przesadza większe indywidualności, które sa po stronie gospodarzy Walter Hodge I spółka będą w półfinale
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom