>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 06.02.2013 (środa)

Status
Zamknięty.
magpiee 18

magpiee

Użytkownik
Dyscyplina: hokej,NHL
Spotkanie: Philadelphia Flyers - Tampa Bay Lightings
Typ: 2
Kurs: 2.55
Bukmacher: Expekt
Data:06.02.2013 01:30
Analiza:
Dzisiaj do Wells Fargo Center przyjeżdżają goście z Florydy. Philadelphia w tym sezonie zawodzi, gdyż w 9 meczach zdobyła zaledwie sześć punktów co jest niedopuszczalne dla ekipy która w przedsezonowych zapowiedziach typowana była w gronie kandydatów do Pucharu Stanleya. Za to dzisiejsi goście w tym sezonie dysponują najlepszym atakiem w lidze, zdobywają mnóstwo goli i na 8 meczy wygrali aż 6 tylko dwukrotnie przegrywając zaledwie 2. W ostatnim meczu na Florydzie, Błyskawice nie pozostawiły złudzeń Lotnikom i ograły ich pewnie 5:1. W dzisiejszym spotkaniu spodziewam się podobnego rezultatu ze względu, na brak stylu oraz ogrom kontuzji podstawowych zawodników Flyers. Trener Laviolette w dzisiejszym meczu nie będzie mógł skorzystać z Hartnella, Simmondsa, Prongera, Mesarosza. Co przy dużych problemach ze stwarzaniem okazji strzeleckich na pewno będzie miało duży wpływ na dzisiejszy mecz.
⛔ 100
 
aasiaaj91 20

aasiaaj91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Narodów Afryki
Spotkanie:
Mali - Nigeria
Typ:
Nigeria
Kurs:
2.20
Bukmacher:
pinnacle
Analiza:
Ciekawie zapowiada się pojedynek w pucharze Afryki gdzie Mali będzie walczyć z Nigeria o finał. Mali szczesliwie dotarło do półfinału po ciężkim cwiercfinale z RPA gdzie wygrali dopiero po rzutach karnych. Nigerii udało się pokonać Wybrzeże Kości Słoniowej 2:1. W pojedynkach między sobą zwykle Nigeria wygrywała lub remisowali więc uważam że Nigeria jest tu faworytem i taki jest mój typ.
kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Vina del Mar
???? Lorenzi P. - Naso G.
1,66 Pinnacle

Kursy na Paolo rosną, ale co z tego jak dzisiaj np. rosły na Berlocqa. Nie ma sensu tym się sugerować. Naso to półka niżej niż Lorenzi. Panowie spotkali się ze sobą 3 razy i 3 razy wygrał Paolo, w jednym meczu Naso skreczował.
Lorenzi notuje passę 4 porażek z rzędu, ale nie grał z byle kim. 5 setów z Cilicem na Davis Cupie to dobry wynik, 3:1 z Andersonem na Australian Open również chluby mu nie ujmuje, z Lacko przegrał na Auckland, ale każdy wie, że Włoch bardziej preferuje korty ziemne.
Tutaj pojawia się okazja na zwycięstwo i myślę, że bardziej doświadczony makaroniarz to wykorzysta, ma do tego atuty.
⛔ 100
zapis...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecz Towarzyski
Spotkanie: Anglia - Brazylia
Typ: BTS
Kurs: 1,72
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Bardzo ciekawy mecz, z dwóch względów - widowisko i nazwiska. Spotkanie zostanie rozegrane na Wembley, więc kibiców na takim meczu będzie co niemiara. Wybieram taki typ, czyli BTS ze względu na piłkarzy jakimi dysponują obie reprezentacje, bo powołania dostali najlepsi i ze względu na czasami szkolne błędy które popełniają defensywy obu zespołów. Ciekawa jest również statystyka, bo na 3 spotkania, które obie reprezentacje grały w Anglii zawsze padał BTS (1:1, 1:2, 1:1) co napawa optymizmem. Mimo historycznej przewagi Brazylii nad Anglią (bezp. spotkania) to bardzo ciężko gra im się na Wembley. Neymar jak i inni zapewne poczują smak angielskiej piłki. Anglia przez 31 spotkań zawsze strzelała na Wembley bramkę, tylko Czarnogórze udało się tam zachować czyste konto. Ofensywy obu drużyn są godne uwagi, z jednej strony Rooney, Walcott, Welbeck a z drugiej Neymar, Hulk i Lucas, a podobnych zawodników jest dużo więcej, więc liczę na przyjemną, szybką grę obu zespołów i BTS.
✅ 72
 
M 0

mokotow

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka,nba
Spotkanie: Indiana Pacers vs Atlanta Hawks
Typ: Indiana -2.5
Kurs: 1.50
Bukmacher: bet365
Analiza: Indiana u siebie 19 wygranych na 22 mecze, w tym chociażby z Miami,NYK czy wczoraj z Chicago. Atlanta natomiast 2 dni temu odniosła 17 punktową porażkę w własnej hali z Chicago. Hawks na wyjazdach sprawują się przyzwoicie, wygrali 10 na 22 mecze. Drużyny spotkały się w tym sezonie dwukrotnie i dwukrotnie zwycięzcami minimalnie okazywali się Hawks. Jednakże były to spotkania rozgrywane w Atlancie, a ogranie Pacers w własnej hali jest bardzo ciężko ograć.
✅ 50
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna,
Spotkanie: Wietnam-ZEA
Typ: ZEA -1
Kurs:2,30
Bukmacher: bwin
W kwalifikacjach Pucharu Azji Wietnam podejmie ZEA. Faworytem tego meczu są zdecydowanie goście. Wietnam w rankingu Fifa zajmuje 134 miejsce kilka tylko miejsc wyżej niż Indonezja, Singapur czy Tajlandia. Ostatnio te trzy ekipy w meczach towarzyskich dostawały niezłe bęcki od reprezentacji złożonych z piłkarzy ligowych Finlandii, Szwecji czy od reprezentacji Jordanii. Także nie wydaje mi się żeby Wietnam był jakoś zdecydowanie lepszy, zwłaszcza że w kwalifikacjach azjatyckich do mundialu odpadli już w pierwszej rundzie kwalifikacyjnej, a wszystkich rund jest trzy.
ZEA ostatnio w świetnej formie. Wygrali Gulf Cup i są obecnie najlepszą ekipą z państw Zatoki Perskiej. Po nieudanych kwalifikacjach i odpadnięciu z eliminacji mundialu zmienił się trener i wprowadził młodych zawodników, którzy występowali na IO w Londynie. Prawdziwą perłą w tym zespole jest zawodnik Al Ain Omar Abdulrahman, świetny zawodnik jak na tamte warunki i ciekaw jestem jak by on sobie poradził na europejskich boiskach, bo jest świetny technicznie i w każdym meczu imponuje świeyną grą. Moim zdaniem ZEA nie powinna mieć problemów z Wietnamem.
⛔ 100
 
S 133

safa02

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna, Eliminacje MS2014
Spotkanie: Honduras - USA
Typ: USA wygra i padnie wynik powyzej 2,5 gola
Kurs: 4,33
Bukmacher: Bet365
Analiza: W pierwszym spotkanie 4 fazej eliminacji MS 2014 spotykaja sie reprezentacje Honduras i USA. W poprzedniej rundzie obie reprezentacje pokazale sie z dobrej stronie wygrywajac swoja grupa. Pilkarze Hondurasu zanotowali bilans 3-2-1 w tym u siebie 2-0-1. Pilkarze USA zanotowali bilans 4-1-1 w tym na wyjezdzie 1-1-1. Napewno w to spotkanie obie reprzentacje zagraja tak aby zdobywac gole i zdobyc celnych punktow zeby dobrze rozpoczac to ostatnia faza eliminacje i zblizyc sie do awansowac do MS2014. Moim zdaniem gospodarze tego spotkanie sprubuja wykorzestac atut wlasnego boiska i zadowolic swoich fanow pokonujac nie raz bramkarza rywale. Goscie sprubuja wykorzestac doswiadczenie swoich pilkrze zeby takze zdobywac gole i siegnac po komplet punktow. W 5 poprzednich spotkanie pomiedzy oba zespolami w Hondurasie to goscie byli gora. Mozemy sie spodziewac ze gospodarze zrobia dzis wszystko zeby przerwac ta nieciekawa seria, kiedy ich rywale powalcza oto zeby ja przedluzyc. Moim zdaniem pilkarze USA sa w stanie ponownie wywalczyc komplet punktow na teren rywale. W 3 z tych 5 ostanich spotkanie pomiedzy oba zespolami padlo wynik powyzej 2,5. Spodziewam sie ze stawka tego spotkanie zmobilizuje pilkarze obie druzyn zeby zagrac skutecznie i zdobywac gole. Dlatego na dzis wybralem ze w spotkanie pomiedzy Hondurasem i USA padnie wynik powyzej 2,5 gola i to goscie beda gora.
⛔ 100
 
johny-anthony 592

johny-anthony

Użytkownik
NHL
01,00
New York Islanders vs Pittsburgh Penquins
Over 5,5 kurs 1,80 Bwin!
Stawka - 90zł ?
Ten mecz miał miejsce pare dni temu i przez ten mecz coś się zepsuło w machinie overowej. To czas na rehabilitacje, nie tylko overowa ale takze Penquins, bo przegrana 1-4 mocno zachwiała ich zaufanie.

Islanders prezentuja sie naprawdę nieźle, grają zdecydowanie, dużo atakują i są skuteczni, widać u nich zgranie i błysk ofensywny. Jak zawsze dużo tracą, tym razem Nabokov nie powinien obronić 34 z 35 strzałów. Skuteczniej grają w delegacjach, nawet obronnie. Grę ciągnie Moulson i Tavares, choć pomaga im w tym Aucoin.
Fleury i Vokoun oraz obrona Pingwinów to nie to samo co ataki z Malkinem i Crosbym. Co więcej, formę łapie Kunitz i Neal, a to oznacza najwiekszą siłę rażenia, jaką mają Penquins.
Historia spotkań to typowe overowe zdarzenia, gdyż tam jest sporo kar, walki i szans na bramki, strzałów jak gwiazd na niebie i jeszcze więcej emocji. Warto to grac!!
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Dyscyplina: USA: NHL
Spotkanie: St Louis Blues - Nashville Predators
Typ: St Louis Blues (-1.5 AH)
Kurs: 2.55
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dzisiaj stawiam na bardzo dobrze prezentującą sie ekipe St Louis Blues. Ich rywalami bedzie ekipa Predators, która ostatnio wygrała 2 mecze z losa Angeles Kings oraz San Jose. Ja myślę, że to i yak dużo i dzisiaj nie będę mieli szans z NIutkami. Z LAK wygrac w tym sezonie to nie jest wielka sztuka, gdyż strasznie im szwankuje skutecznosc i to nie jest okres, w którym graja oni swój najlepszy hokej. Z San Jose po prostu trafili na słaby dzień rywali, którzy byli po niezłej passie zwyciestw, a ta musiała sie kiedys skończyc. W tym sezonie Predators gosciła juz u Nutek i dostała 3-0 w meczu, w którym nie miała zadnych szans. Dzisiaj tez mecz powinien sie toczyc pod dyktando gospodarzy. Gospodarze ostatnio zaliczyli wpadke ze Skrzydłami, ale wsumie to cięzki teraz i przegrana tam ni jest tragedią. Warto dodac, ze grali wtedy back to back, gdyż dzien wczesniej toczyli walke z Kurtami. Teraz odpoczywali 4 dni i powinni byc naładowani. Ofensywa swietnie sie spisuje, defensywa równiez powinna dac rade. W większosci meczów meczu do tej pory dominowali swoich rywali i tak tez powinno byc do teraz. Jak Nutki zaprezentua dzisiaj to do czego nas przyzwyczaili w tym sezonie to odniosa spokojne zwyciestwo.
⛔ 100
 
K 28,6K

krachoo

Użytkownik
Dyscyplina: USA: NHL
Spotkanie: Winnipeg Jets - Florida Panthers
Typ: over 5,5
Kurs: 1,99
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Dzisiejszej nocy o godzinie drugiej polskiego czasu na lodowisko w Winnipeg wyjadą hokeiści Winnipeg Jets i Florida Panthers. Oba te zespoły to rywale z dywizji Southeast. Gospodarze dzisiejszego spotkania zajmują obecnie trzecią lokatę w swojej dywizji z bilansem 3-4-1. Daje im to jedenastą lokatę w tabeli całego wschodu. Jeszcze gorzej spisują się hokeiści z Florydy. Sześć punktów, bilans 3-5-0 plasuje ich na trzynastej pozycji tabeli konferencji wschodniej. Biorąc pod uwagę to, iż zespołami, które wyprzedzają Pantery są na razie Philadelphia Flyers i Washington Capitals goście mogą szykować sobie miejsce na dnie tabeli. Gra obronna w obu ekipach delikatnie mówiąc szwankuje. Ondrej Pavelec nie ma już tak efoktownych interwencji jak w tamtym sezonie, a i zdarzają mu się głupie błędy. Jose Theodore ostatni dobry sezon rozegrał niecałe dziesięć lat temu, a i w dodatku ma trzydzieści sześć lat i patrząc na jego występy powoli powinien pomyśleć o emeryturze. Ofensywy obu zespołów w ostatnich spotkaniach strzelają bardzo dużo bramek, dlatego dzisiaj możemy się spodziewać gradu goli w Winnipeg.
⛔ 100
 
rudywszarz 21

rudywszarz

Użytkownik
Dyscyplina:Tenis, West Lake
Spotkanie: Matthew Barton - Luke Saville
Typ: Barton wygra 2:0
Kurs: 2,75
Bukmacher: Bet365
Analiza: Ciekawe spotkanie, a mianowicie spotka sie ze soba Mathew Barton( na którego ktos już kiedyś tutaj typował i od tego czasu śledzę wyniki Australijczyka) i Luke Saville...Obaj bardzo młodzi, spotykali sie ze soba juz 3 razy i 2 razy górą był Saville...jednak ostatnio Barton gra wyśmienicie...W tym roku zdołał już pokonać takich zawodników jak Karlovic, Ito, Polansky, Reid więc znanych zawodników...Jest to wysoki gracz który posiada badzo dobry serwis i bardzo ciężko go przełamac...Gdy przegrywał ostatnio z obertem to po 2 tie breakach a było to wpółfinale turnieeju w Burnie...Świetlana przyszłość stoi przed Bartonem i obstawiam gładkie zwycięstwo przeciwko rodakowi
✅ 175
 
P 39

piku

Użytkownik
Dyscyplina:Piłka Nożna - Mecz Towarzysk
iSpotkanie:Azerbejdżan - Liechtenstein
Typ:HT/FT 1
Kurs:
2,00
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
O godzinie 15 rozpocznie się spotkanie towarzyskie pomiędzy drużynami Azerbejdżanu i Liechtenstein&#39;u . Liechtenstein to absolutny outsider w piłce nożnej na świecie. Jest to drużyna seryjnie notująca porażki . Ostatnie zwycięstwo Liechtenstein odniósł 14.08 zeszłego roku z równie słabą Andorą. Po tym spotkaniu nastąpiło pięć kolejnych porażek w tym upokarzająca 1-8 z Serbią.
Azerbejdżan jeszcze kilka lat temu był typowym dostarczycielem punktów w eliminacjach czy to do europejskiego czy też światowego czempionatu. Jednak na przestrzeni kilku ostatnich lat nastąpił duży progres w wynikach tej reprezentacji a także drużyn klubowych z tego kraju. W eliminacjach do Mistrzostw Świata w Brazylii, Azerbejdżan utarł już nosa Izraelowi i był o krok od sprawienia niespodzianki z Rosją (0-1) i Irlandią Północną (1-1).
Myślę, że Azerbejdżan grając u siebie narzuci solidne tępo od początku spotkania i jeszcze przed przerwą ustawi mecz a w końcowym rozrachunku zwycięży różnicą kilku bramek.
⛔ 100
 
giedezet 398

giedezet

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - MŚ - Kwalifikacje - AMERYKA PÓŁNOCNA I CENTRALNA
Spotkanie: Honduras - USA
Typ: 2
Kurs: 2,63
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Kuszący kurs na Amerykanów na początek finałowych zmagań o awans na mundial do Brazylii. Juergen Klinsmann bez wątpienia będzie chciał rozpocząć je od zwycięstwa. W XXI wieku obie reprezentacje grały ze sobą 12 razy. 10 spotkań wygrali Amerykanie, 2 razy górą byli Honduranie (ostatni raz 3 lata temu). USA to główny faworyt do zajęcia pierwszego miejsca. Kadrowo Klinsmann ma naprawdę solidny zespół, który powinien zgarnąć komplet punktów w Hondurasie. Do San Pedro Sula udali się m.in. Brad Guzan (Aston Villa), Tim Howard (Everton), Carlos Bocanegra (Racing Santander), Michael Parkhurst (Augsburg), Michael Bradley (Roma), Maurice Edu (Bursaspor), Jermaine Jones (Schalke 04), Sacha Kljestan (Anderlecht), Danny Williams (Hoffenheim), Jozy Altidore (AZ Alkmaar), Clint Dempsey (Tottenham Hotspur), Eddie Johnson (Seattle Sounders). Moim zdaniem tak wysoki kurs na Jankesów to okazja, którą warto wykorzystać.
⛔ 100
 
aqu 48

aqu

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Rosja MHL
Spotkanie: Reaktor - Belye Medvedi
Typ: Belye Medvedi (-1,5)
Kurs: 1,91
Bukmacher: bwin
Analiza:
Dzisiaj wybrałem kolejny mecz z MHLu, bo tak jak już pisałem kiedyś, jest to dla mnie liga bez większych niespodzianek, nie to co kochany KHL...
Drużyna gospodarzy to typowy przeciętniak ligi, łącznie w sezonie uzbierali 55 punktów, prawie dwa razy mniej niż ich dzisiejszy przeciwnik. W tym roku wygrali u siebie tylko dwa mecze z czerwoną latarnią ligi czyli Oktanem.
Jeśli chodzi o gości to prezentują się o klasę lepiej. Swój typ podpieram faktem, że w ostatnich pięciu spotkaniach wyjazdowych Medvedi wygrywali zawsze przewagą dwóch lub więcej bramek. W dodatku wczoraj grali już z Reaktorem i wygrali 4:2. Ogólnie są bardzo mocni na wyjazdach (3 miejsce w lidze), wątpie aby dzisiaj miało być inaczej.
Myślę że typ nawet nawet do pogrania na dzisiaj, a do 15:00 powinny się pojawić kursy także u innych buków.
⛔ 100
 
kasztan511 45

kasztan511

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecz Towarzyski
Spotkanie: Anglia - Brazylia
Typ: over 2,5
Kurs: 2,00
Bukmacher: WilliamHill

Na dzisiaj wybrałem jedno z ciekawszych spotkań towarzyskich pomiędzy Anglią a Brazylią. Obydwie drużyny mają czym postraszyć w ofensywie. Anglia ma Walcotta, Roo, który w ostatnich spotkaniach prezentuje bardzo dobrą formę oraz kilku innych znakomitych piłkarzy. Natomiast siły ofensywnej Canarinhos nie trzeba chyba przedstawiać. Najbardziej ciekawi mnie powrót Ronaldinho po rocznej przerwie od reprezentacji i ciekawi mnie czy w drużynie Anglii Roy postawi wreszcie na Bainesa w wybornej formie, zamiast Cole (mam nadzieję ???? ) Dodatkowo atutem Anglików na pewno będzie swój stadion i ogrom kibiców, który zasiądzie na Wembley. Na początku chciałem zagrać BTS, ale niestety już kolega wyżej zagrał, więc wybrałem over 2,5, po dobrym kursie 2.00. Typuję wynik 2:1, ale dla kogo to nie mam pojęcia ???? , skłaniałbym się bardziej w stronę Anglików, chociaż bilans meczy z Brazylią za nimi nie przemawia ( wygrane tylko 3 mecze z 23 ) Powodzenia ????

✅ 100
 
vlodario 28

vlodario

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Towarzyskie
Spotkanie: Norwegia - Ukraina
Typ: -1,5 gola w meczu
Kurs: 2,85
Bukmacher: Bet365
Witam,
Dziś wieczorem wiele ciekawych spotkań ale mnie zainteresował mecz naszego przeciwnika w kwalifikacjach do mistrzostw świata. Mecz odbędzie się o 18 polskiego czasu na neutralnym gruncie.
Reprezentacja Ukrainy (44 w rankingu FIFA) ma duży potencjał co pokazała na Euro. W większości składa się z ukraińskich ligowców. Jak wiadomo selekcjonerem już nie jest Błochin, który wybrał Dinamo Kijów. Nowym selekcjonerem jest Mychajło Fomenko. W reprezentacji nie ma już Szewczenki a dziś nie wystąpi Rakicki, u którego podejrzewa si ptasi grypę.
Teraz spójrzmy na statystyki.
W pięciu meczach między tymi drużynami (ostatni w 2010) padało po jednej bramce i raz był bezbramkowy remis. Ukraina w 4 z 5 swoich ostatnich meczach (czyli wszystkie od Euro) miała wyniki underowe (raz 1:1).
Norwegia (24 w rankingu FIFA) nie należy do drużyn ofensywnych i bramkostrzelnych. W eliminacjach trafili do łatwej grupy 5 ze Szwajcarią, Albanią, Islandia, Słowenią i Cyprem. Jak na razie pokonali Słowenię 2:1, Islandię 2:0 i przegrali z Cyprem 1:3.
W 2013 rozegrała 2 mecze, które kończyły się 0:0 (Zambia) i 0:1 (RPA).
Myślę, że mecz będzie nudny z małą ilością sytuacji. Mecz jest o nic więc nie sądzę, że piłkarze jakoś specjalnie będą chcieli się pokazać.
Pozdrawiam
⛔ 100
 
heros1920 68

heros1920

Użytkownik
Tenis Zagreb (Chorwacja), twarda (w hali)
Spotkanie Dodig I. (Cro)-Becker B. (Ger)
Typ 1
Kurs 1.71
Pinnacle Sports
Na godz 17:45 zaplanowane jest spotkanie w ramach dokonczenia 1 rundy turnieju w Zagrzebiu wybrałem dzis spotkanie Dodig I. (Cro)-Becker B. (Ger) .
Wybrałem te spotkanie na dzis i typ na Dodicia poniewaz oceniam ze ma ogromne szanse zeby cos ugrac w tym turnieju jego rywal Becker to nie wymagajacy rywal wiec,mecz graja w hali Zagrzebskiej ogladalem rok temu turniej tu i musze przyznac ze gospodarze moga liczyc na doping, moze i teraz go zobacze transmisja moze bedzie w canal+weekend.
Wracajac do spotkania licze na gospodarza patrzac na jego wyniki mozna stwierdzic ze przegrywał ostatnio z czołówka a NImiec do niej nienalezy i dzis powinien ulec.
Zobaczymy co bedzie sie tam działo powodzenia.
✅ 71
 
C 28

czesiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej Rosja VHL
Spotkanie: Ryazan - Tytan Klin
Typ: 1
Kurs: 2.30
Bukmacher: Expekt

Analiza:
Witam, jest to mój pierwszy typ w tym konkursie. Mój typ opiera się na statystyce, ale również na tabeli. Oba zespoły znajdują się w dolnej części tabeli ligi, jednak zespół Ryazan wygrał swoje dwa ostatnie mecze. Przed tym meczem bilans Ryazan to 8 zwycięstw oraz 37 przegranych, natomiast bilans Titan Klin to 15 zwycięstw oraz 30 porażek. Ja jednak dziś oprę się na statystykę H2H na tafli gospodarzy, a wygląda ona następująco w ostatnich latach:
23.12.11 Ryazan - Titan 2:0 (0:0, 1:0, 1:0) +
14.11.11 Ryazan - Titan 3:2 (2:1, 1:0, 0:1) +
22.01.10 Ryazan - Titan 1:3 (0:0, 1:0, 0:3) -
21.01.10 Ryazan - Titan 4:3 (2:1, 2:0, 0:2) +
15.09.09 Ryazan - Titan 5:2 (1:0, 1:2, 3:0) +
14.09.09 Ryazan - Titan 2:0 (0:0, 1:0, 1:0) +
15.01.09 Ryazan - Titan 5:2 (4:0, 1:1, 0:1) +
14.01.09 Ryazan - Titan 4:2 (3:1, 1:0, 0:1) +
17.11.08 Ryazan - Titan 4:2 (1:0, 2:1, 1:1) +
16.11.08 Ryazan - Titan 5:1 (2:0 3:1,0:0)
Jak widać Ryazan odniósł w przeciągu 5 lat tylko jedną porażkę na 10 meczy. Typ polecam i mam nadzieję, że będzie trafny na początek mojej przygody z konkursem. Pozdrawiam
✅ 130
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, mecz towarzyski
Spotkanie: Francja - Niemcy
Typ: Powyżej (2.5) goli
Kurs: 1.95
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Dziś na Stade de France dojdzie do europejskiego klasyka Francja zmierzy się bowiem z reprezentacją Niemiec. Patrząc na kadry obu ekip (w ekipie Die Nationalelf brakuje takich piłkarzy jak Klose, Schweinsteiger, Götze, Reus i Schmelzer, natomiast u Francuzów wypadł jedynie Raphael Varane) a także na fakt, że Niemcy bodaj od 1987 roku nie potrafią pokonać Francuzów (grali od tamtej pory 6 razy) faworytem tego starcia powinni być podopieczni Didiera Deschampsa. Ja jednak postanowiłem zagrać w tym spotkaniu over 2.5 bramek.
Pierwszą ważną sprawą jest to, że Joachim Löw w bramce na ten mecz desygnuje Rene Adlera (owszem jest to znakomity golkiper ale w reprezentacji jakoś nie wiedzie mu się najlepiej i w meczach w których Manuel Neuer nie stoi między słupkami bramki reprezentacja ta traci sporo bramek). Drugą ważną sprawą jest tercet ofensywny Francuzów a mianowicie Valbuena-Benzema- Ribery, który dziś sporo może namieszać w defensywnie Niemieckiej. Trzeba jednak również przyznać, że pomimo osłabieni Niemcy wciąż mają silny zespół z naprawdę mocną drugą linią (T. Müller, Özil, Kroos) czy Gomezem na szpicy.
Obie ekipy mają znakomitych wykonawców jeśli chodzi o ofensywne formację (również w defensywie nie wyglądają źle). Pamiętajmy jednak, że Niemcy potrafili strzelić 6 goli Irlandii czy 4 gole Szwecji, potrafili jednak również stracić 4 gole ze Szwecją. Jest to więc drużyna mocna ale grająca dość nierówno w ostatnim okresie. Francuzi natomiast ostatnio jakby się odradzali (remis z Hiszpanią, zwycięstwo w towarzyskim spotkaniu z Włochami). Zapowiada się więc niezłe widowisko dziś wieczorem i liczę, że padnie w nim przynajmniej 3 bramki, tak by pokryło mój over bramkowy.
✅ 95
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecze towarzyskie klubowe
Spotkanie: Salzburg - Ceske Budejovice
Typ: 1
Kurs: 1,80


Mecz towarzyski wicelidera austriackiej 1 bundesligi z drużyną Ceske Budejovice, która bardzo kiepsko radzi sobie w tym roku w rozgrywkach krajowych. RB Salzburg rozgrwa mecze przygotowawcze do nowej rundy i bardzo dobrze się w nich spisuje. Na uwagę zasługują wysokie zwycięstwo w sparingu z Unterhaching 3:1, później wygrana na wyjeździe z Kaiserslautern 0:1 i ostatnio porażka z bardzo silnym Hajdukiem Split 1:2. W rozgrywkach ligowych ekipa Salzburga ostatni mecz rozegrała 15.12.2012 - było to bardzo wysokie zwycięstwo 7:0 nad Mattersburg. Widać, że forma z poprzedniego sezonu została utrzymana. Tego nie można powiedzieć o dzisiejszym przeciwniku. Ceske Budejovice. Na 4 mecze w obecnym roku 3 przegrała i tylko 1 wygrała. Natomiast w meczach przyjacielskich (towarzyskich) przegrywała skrupulatnie 3:0 kolejno z Teplice i 1:2 z Pribram. Ostatniego meczu wygranego nie biorę zupełnie pod uwagę bowiem wymęczone zwycięstwo z drugoligowcem FK Caslav 1:0 nie jest odzwierciedleniem formy. Przewaga gospodarzy w dzisiejszym spotkaniu powinna być widoczna niemal w każdej formacji. Różnica klas pomiędzy tymi drużynami jest spora i to powinno być widoczne na boisku. Salzburg jest w stanie wygrać 2-3 bramkami, ale z racji, iż jest to spotkanie towarzyskie, zagram bez handi, a jedynie gołe zwycięstwo. Przed powrotem na ligowe zmagania Salzburg czeka jeszcze jeden pojedynek. Będzie to mecz ze słowackim zespołem Zlate Moravce. Obydwa te mecze piłkarze z Austrii są w stanie spokojnie wygrać, dlatego dziś typuje w ich stronę.
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom