>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 1.01.2017 (niedziela)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na niedzielę - 1. Stycznia

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 17:00
Spotkanie: Arsenal - Crystal Palace
Typ: Arsenal powyżej 2,5 bramki w meczu
Kurs: 2,15
Bukmacher: Unibet
Dobra, będę pierwszy, może i nie bawię się tak dobrze jak reszta, ale z komputerem również da się spędzić sylwestra hehehe ???? Ehh niestety w tym roku moja zaniemogła i tak wyszło. Nie wnikajcie ????
W każdym razie zacznę, mam nadzieję że przyzwoicie od dobrego kursiku na Arsenal, który to w meczu musi zdobyć minimum 3 bramki. Dlaczego zdobędzie? Pierwszym argumentem za tym przemawiającym jest ostatnia fala wyników w wyjazdowych spotkaniach Crystal Palace. Na 5 spotkań stracili łącznie 15 bramek, co daje nam średnią 3 goli na mecz. 3 bramki tracili z takimi drużynami jak Leicester, Burnley, czy Hull, a ze Swansea stracili aż 5! I gdzie tu postawić Arsenal? Obecnie będący w gazie zespół kanonierów co prawda przegrał 2 ostatnie spotkania rozgrywane na wyjeździe, lecz u siebie w lidze jest niepokonany od 2 kolejki tego sezonu, gdzie w pierwszej uległ Liverpoolowi 3:4. Crystal Palace na wyjazdach udało się tylko wygrać z beznadziejnie spisującym się Sunderlandem i Middlesbrough, które zajmują jedne z końcowych miejsc w tabeli. Żeby nie odstawać od czołówki Arsenal to spotkanie musi wygrać, a że ma do tego odpowiedniego rywala to i bilans bramkowy poprawić zawsze można. 3 bramki dla gospodarzy jak najbardziej w ich zasięgu. Jeżeli nie będą rozkojarzeni dopiero zaczętym nowym rokiem to typ powinien wejść jak w masełko. :)
P.S
Szczęśliwego nowego i wysokich wygranych ????
⛔100
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Futbol Amerykański - NFL
Godzina: 22:25
Spotkanie: Denver Broncos - Oakland Raiders
Typ: margines zwycięstwa : Denver Broncos wygrają różnicą 1-6 punktów
Kurs: 4,33
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Stała się rzecz tragiczna dla Oakland Raiders. Drużyna ta ma wspaniały sezon, a tu na nich spadł taki cios w postaci kontuzji Dereka Carra. Derek Carr to jest jeden z najważniejszych zawodników tej drużyny i bez niego szanse Oakland Raiders mocno spadają. Teoretycznie może on powrócić na SuperBowl, jeśli Raiders tam dotrą, ale w tym spotkaniu z pewnością go nie zobaczymy, co zwiększa szanse Denver Broncos. Denver Broncos to obrońcy trofeum. Wiadomo już, że go nie obronią, gdyż po prostu nie wejdą do play-off. Mimo to będą chcieli się godnie pożegnać z rozgrywkami i wygrać u siebie ten ostatni mecz. Broncos jeśli przegrywają u siebie, to robią to z najlepszymi drużynami. Do tych najlepszych raczej nie można zaliczyć Oakland Raiders bez ich wielkiej gwiazdy. Choć to nie jest ich sezon, to u siebie są mocną drużyną i to raczej oni wygrają. Stawiam na ich zwycięstwo, ale to powinno być niewielkie zwycięstwo.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lukbie 286

lukbie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 14:30
Spotkanie: Watford - Tottenham
Typ: 2
Kurs: 1.70
Bukmacher: Bet365
Co prawda jest za wcześnie żeby stwierdzać, czy Tottenham ma jeszcze szansę na mistrza, czy nie - jednak patrząc realnie na obecną sytuację w tabeli i formę drużyn z czołówki to szansa, że tak się może stać jest bardzo nikła. Mimo wszystko Koguty cały czas są w walce o grę w przyszłorocznej Lidze Mistrzów i z pewnością będą o to walczyć do ostatniej kolejki. Po mału do tej walki wkracza też ekipa Manchesteru United, dlatego tym bardziej trzeba się spiąć i gonić pierwszą czwórkę, ale i uciekać właśnie przed drużyną Mourinho. Ostatni mecz na wyjeździe drużyny ze stolicy to zwycięstwo nad Southampton, które było zarazem przerwaniem serii trzech spotkań z rzędu przegranych na wyjazdach. Najgorsze wyjazdy podopieczni Mauricio Pochettino mają już za sobą i teraz mogą zbierać punkty u teoretycznie słąbszych rywali.
Watford spisuje się w lidze dobrze, zajmują wdzięczną dziesiątą pozycję i naprawdę mają w tym sezonie dobre spotkania na koncie. Szerszenie z pewnością są zadowolone z obecniej styacji w tabeli, jednak jak wiadomo apetyt rośmie w miarę jedzenia i możemy być pewni, że w spotkaniu z Tottenhamem nie położą się i nie oddadzą trzech punktów rywalowi.
Wiemy jednak, że Tottenham to lepsza jakość i w tym momencie, gdzie mają na sobie większą presję aniżeli przeciwnicy wygrają jutrzejszy mecz i dopiszą do swojego konta tzy punkty. Polecam grać po tak fajnym kursie.
✅70
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
D 706

don1

Użytkownik
Dyscyplina: ATP - SINGLES: Chennai (India) - Qualification, hard - Final
Godzina: 12:30
Spotkanie: Kicker N.-Bhambri Y.
Typ: Bhambri Y.
Kurs: 1.44
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Sezon tenisowy rusza pełną parą. Dziś na tapecie kwalifikacje do turnieju Atp 250 Chennai. Reprezentant gospodarzy Bhambri zmierzy się z turniejową dwójką Argentyńczykiem Kickerem. Faworytem bezapelacyjnym jest oczywiści Bhambri. Ma on dużo większe doświadczenie jeśli chodzi o nawierzchnię twardą i to jest głównym argumentem dlaczego wygra. Kicker jest zawodnikiem typowym na nawierzchnię ziemną czyli wolną. Chennai to nie są zbyt wolne korty. Wczorajszy mecz Kickera z anonimowym Mukundem mówią wszystko. Ledwo co wygrał ten mecz. Z kolei Bhambri pokazał wczoraj jak ogrywa się ziemniaków. Cecchinato to zbliżony poziom do Kickera jeśli chodzi o grę na hardzie. Moim zdaniem szanse na wejście tego typu oceniam na 8/10. Powodzenia. Wszystkiego dobrego.
✅44
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
thenormalone-144206 402

thenormalone-144206

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - vanaram National League
Godzina: 16.00
Spotkanie: Chester - Soulihull
Typ: 1
Kurs: 1.85
Bukmacher: oddsring
Analiza:
Witam zabiorę was dziś na wycieczkę na boiska 5 ligi w Anglii ;) pod lupe biorę spotkanie gdzie drużyna z 8 miejsca podejmować będzie drużynę z 16 miejsca w tabeli tamtejszej ligi.
Drużyna gospodarzy ma 39 pkt bramki(42/30) z czego 26 oczka bramki (28/13)uzbierali na własnym boisku. Bardzo rzadko przegrywają na własnym stadionie za to dość często remisuja ale potrafią wykorzystywać atut własnego boiska... atutem jest dość mocna siła ofemsywna
Co do gości to mają na koncie 30 pkt bramki( 35/43) z czego na wujdzie zdobyli tylko 13 oczek z bilansem(13/21) widać ze nie radzą sobie dość dobrze w goscinie...
Na h2h nie patrzę prawie w ogóle bo nie ma sensu oprócz jednego wyjątku , meczu który był rozgrywany 5 dni temu gdzie Chester byli gośćmi iprzegrali mecz 3-2 ale uwagę moja przykul fakt ze od 16 minuty grali w osłabieniu a i tak zdołali strzelić gospodarza tamtego spotkania 2 bramki... liczę ze Chester wykorzysta atut swojego boiska oraz będzie chciało odegrać się za mecz ze starego 2016 roku który pewnie chodzi im tam po głowach... i dobrze zacząć nowy rok wygrywając z drużyną Solihull przed własną publicznością...
Do grania moim zdaniem jeszcze :
Over 2.5 @1.80 oddsring
Chester -1 AH @2.35 CAŁOROCZNY
⛔100
 
S 22

szymonkks

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki narciarskie
Godzina: 14:00
Spotkanie: TCS Ga-Pa
Typ: Kamil Stoch win
Kurs: 4.50
Bukmacher: Bet365
Witam w Nowym Roku!
Dziś nowy miesiąc więc startujemy z typami.
Na dzisiaj mam bet dnia. Kamil Stoch skacze w Ga-Pa jak zwariowany. Odpuścił wczoraj kwalifikacje i w parze ostatniej zmierzy sie z Eisenbichlerem. Dla mnie pewne jest ze to Marcus wejdzie jako LL, nie Kamil. Stoch rozegral to taktycznie, bedzie skakal przedostatni. Bedzie juz znal odleglosci Krafta, Tande czy Haybeocka. Dla mnie Kamil odzyskal forme taka na jaka dlugo pracował i dla mnie dzis pewne zwycięstwo. Buki tylko więcej szans daja Kraftowi, a on dzis pewnie na podium nie będzie.
Tylko grać!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Godz: 14:30
Spotkanie Watford-Tottenham
Typ: over 2.5 gola
Kurs 1.95
Buk Bet 365
Analiza: Noworoczne spotkanie pomiędzy ekipami Watfordu oraz Tottenhamu obejrzymy na stadionie tych pierwszych . Goście są moim zdaniem zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów w tym spotkaniu, po kilku nieudanych meczach wyjazdowych zdołali w końcu wygrać i to w kapitalnym stylu z zespołem Southampton, nie dośc że padł tam wynik 1:4 to Kane przestrzelił jeszcze 11. Watford natomiast po pierwszej beznadziejnie zagranej połowie z zespołem Crystal Palace na swoim stadionie w drugiej zagrał lepiej i zdołał przy tym zdobyć jeden punkt. Obie drużyny również w tym spotkaniu potrzebują ligowych punktów, gospodarze na chwilę obecną są na 10 pozycji w ligowej klasyfikacji i zdobyli do tej pory 22 punkty , goście zajmują 5 pozycję tych punktów ugrali o 14 więcej do tego stracili najmniej bramek w lidze bowiem tylko 13 , oprócz zespołu liderującego Chelsea. Ogólnie Tottenham w ostatnich 4 spotkaniach na tym stadionie zawsze wygrywał i zawsze były to wygrane dokładnie 1 golem. myślę że tak też będzie w tym spotkaniu ,ale liczę iż obie ekipy strzelą co najmniej po jedenj bramce swoim przeciwnikom. Mój typ wynik 1:2.
✅95
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
szu23 175

szu23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina:
17:00
Spotkanie:
Arsenal-Crystal Palace
Typ:
Arsenal+BTS
Kurs:
2.62
Bukmacher:
BET-AT-HOME
Analiza:

Dzisiaj bardzo sensownym typem wydaje się zwycięstwo Arsenalu.Cała czołówka Premiership spięła się bardzo mocno i zwyciężyła swoje spotkania.Dziś na pewno obie Londyńskie drużyny i Kanonierzy i Tottki również wyjdą mega zmotywowani aby odnieść zwycięstwo.Arsenal podejmuję Crystal Palace.W ostatnich spotkaniach tych drużyn bez różnicy na czyim stadionie wynik zawsze wisiał na włosku.Crystal Palace w ostatnich 6 spotkaniach wyjazdowych zdobywało bramkę.Grają otwartą piłkę co akurat będzie bardzo pasowało dziś Kanonierom.Typuje zwycięstwo Arsenalu,przy zdobyczy bramkowej Orłów.Powodzenia.


⛔100
 
zuzlopiotrek 30

zuzlopiotrek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 17:00
Spotkanie: Arsenal - Crystal Palace
Typ: Arsenal -3.5 azj
Kurs: 5.25
Bukmacher:*Bet365
Analiza:
Nowy rok wita nas calkiem ciekawymi typami. Kolega uprzedzil mnie z typem na zwyciestwo Stocha, wiec sprobojemy z Arsenalem. Kurs 5.25 jest dosyc spory patrzac na forme obu zespolow, Crystal Palace traci duzo bramek, potrafili nawet wpuscic 5 ze Swansea. Arsenal dzisiaj zdeterminowany, wczoraj faworyci wygrali swoje mecze z Chelsea na czele, wiec Arsenal musi wygrac, zeby nie stracic dystansu. A co najwazniejsze i chyba najbardziej determinujace pilkarzy to fakt, ze Arsenal moze w koncu opuscic swoje czwarte miejsce i przestac byc wysmiewanym na kazdym kroku. Mysle, ze dzisiaj Kanonierzy wytocza swoje najpotezniejsze dziala i zrobia krolewska kanonade, jak na Palac przystalo.
Ponadto goraco polecam zwyciestwo Kamila w klasyfikacji generalnej TCS po kursie 3, jest on najrowniej skaczacym w tym momencie zawodnikiem, najgrozniejszy rywal &quot;domenator&quot; juz odpadl, przewaga nad drugim ostatnio rowno i daleko skaczacym D.A. Tande dosyc spora i pozostaje mu jedynie rywalizacja z Kraftem, ktory nie powinien prezentowac sie tak dobrze w kazdym z 4 konkursow, czego nie mozna powiedziec o Stochu. Ustabilizowal forme i ponizej pewnego poziomu nie zejdzie. Jest on ostatnim skoczkiem w gronie 70 zawodnikow, ktory moze sie spalic lub kompletnie zawalic chociazby jeden z tych 8 skokow. Swietna sagrywka taktyczna z odpuszczeniem kwalifikacji. Ponadto Kamil w skokach wygral prawie wszystko. Wszystko poza wielkim szlwmem skokow czyli TCS. Ja innej mozliwosci nie widze, poczatek nowego roku zapowiada sie wspaniale pod wzgledem zarobku ???? powodzenia!
⛔100
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki narciarskie
Godzina: 12:30 ( początek zawodów 14:00)
Spotkanie: TSC Ga-Pa
Typ: Kamil Stoch lider po pierwszej serii
Kurs: 5,00
Bukmacher: Bet365
Witam,
Ale się poirytowalem jak zaboaczylem w tych kilku analizach typ na win Stocha, miałem mocnym uderzeniem rozpocząć nowy rok.
Naszczescie idzie jeszcze coś na tym ugrać,bet proponuje pierwsza serię po wyższym kursie więc pobieram. Uważam podobnie, że wszystko co się miało wydarzyć będzie już za Stochem, a przy obecnej dyspozycji, i mocnej psychice powinien to wykorzystać. Niemiec go nie przeskoczyć, i liczę że druga seria to też będzie oczekiwanie Kamila na skoki rywali, a On sam na końcu postawi kropkę nad &quot;i&quot;. Forma iście Olimpijska jak patrzy się na Kamila, dlatego myślę że cały turniej padnie jego łupem ????
Powodzenia ????
⛔100
 
cielson 99

cielson

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki narciarskie
Godzina: 14:00
Spotkanie: TSC Ga-Pa H2H Stephan Leyhe – Piotr Żyła
Typ: 2
Kurs: 1,80
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Żyła jest wg mnie faworytem tego pojedynku i szczerze dziwi mnie taki spory kurs. Piotrek po zdobyciu mistrzostwa Polski ustabilizował swoją wysoką formę, w Ga-Pa skacze równo i daleko a Leyhe jak reszta niemców dobrze ale różnie. Nie ma stabilności. Myślę że Żyła będzie również w pierwszej 10 ze Stochem i Kotem. Polacy pod wodzą Horngahera brylują i oby tak dalej.
✅80
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki narciarskie
Godzina: 14:00
Spotkanie: TCS - Garmisch Partenkirchen
Typ: Kamil Stoch skończy na podium
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet365
Witam w Nowym Roku.
Typowanie w 2017 roku zaczynam od drugiego konkursu Turnieju Czterech Skoczni w Ga-Pa. Mój typ dotyczy lidera Polskiej kadry a typuję jego miejsce na podium w dzisiejszych zawodach. Dla mnie dziś Kamil jest głównym faworytem do zwycięstwa. Skoczek z Zębu jest w wyśmienitej formie. Czuje się mocny i sam to przyznaje w rozmowach z dziennikarzami, czy choćby pokazał to wczorajszym gestem odpuszczenia skoku kwalifikacyjnego. Analizując jego głównych rywali do walki o dzisiejsze zwycięstwo, jasno wychodzi że Kamil ma największe szanse. Austriakom nie wychodzi już tak dobrze jak w Oberstdorfie (chociaż nadal zarówno Hayboeck i przede wszystkim Kraft są bardzo mocni), a Daniel Andre Tande doznał lekkiego urazu stawu skokowego, który mimo że Norweski skoczek temu zaprzecza na pewno go boli i może się to odbić na odległości (Sam miałem identyczną kontuzję i bolało jak cholera przez tydzień), a Domen Prevc, trochę się spalił. Słoweńcy są znani z tego że wywierają na swoich najlepszych sportowcach wielką presję, której Ci nie potrafią udźwignąć. Jako przykład można podać Primoza Peterke, który w wieku 19 lat wygrał Kryształowa Kule za zwycięstwo w cyklu Pucharu Świata. W swoim kraju stał się &quot;królem&quot; i jego gwiazda powoli zanikała. Identyczną sytuację mamy teraz z bratem Domena, Peterem, który mówi że po zeszłorocznych wyczynach każdy Słoweniec chciał go dotknąć, porozmawiać, zrobić sobie zdjęcie i odbiło się to na formie jaką 22 letni skoczek ze Słowenii prezentuje w obecnym sezonie. Jest jeszcze Markus Eisenbichler, ale nie sądzę żeby on mógł dziś zagrozić Kamilowi. Jest w formie, ale to nie ten poziom. Reasumując uważam że Kamil Stoch jest na tę chwilę najmocniejszym skoczkiem w stawce i dziś powinien wygrać, a ja stawiam bezpiecznie i po dość wysokim kursie stawiam na &quot;pudło&quot; dla Stocha. Jednocześnie widzę olbrzymie value w tym kursie. Powodzenia!
✅83
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
L 168,1K

lukos-140307

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 14:30
Spotkanie: Watford - Tottenham
Typ: 2/2
Kurs: 2.40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na pierwszy typ w Nowym Roku, miejmy nadzieję udanym, wybrałem mecz Premier League pomiędzy Watfordem i Tottenhamem. Sądzę, że Tottenham będzie prowadził już po 45 minutach i w drugiej połowie &#39;dowiezie&#39; prowadzenie do końca meczu.
Watford to drużyna, która nie wygrała od 3 kolejnych spotkań. Strzeliła w tych trzech meczach tylko dwa gole a tylko w jednym z tych spotkań do przerwy utrzymywała remis, w pozostałych dwóch przegrywała już do przerwy i była zmuszona gonić wynik.
Tottenham natomiast w trzech ostatnich spotkaniach zanotował trzy zwycięstwa. Ostatnio wygrali efektownie na wyjeździe z Southamptonem, pokonując rywala aż 4:1. Wcześniej pokonali u siebie 2:1 Burnley i 3:0 Hull. Wprawdzie bramek strzelają więcej w drugiej połowie, ale myślę, że są w na tyle wysokiej formie, żeby dziś szybko objąć prowadzenie i spokojnie kontrolować przebieg spotkania.
Warto zaznaczyć również, że w historii spotkań tych zespołów Watford jeszcze nigdy nie odniósł zwycięstwa. Tottenham ma potencjał w ofensywie i myślę, że tacy piłkarze jak Harry Kane, Dele Alli czy Christian Eriksen dzisiaj zapewnią pewne zwycięstwo ekipie Tottenhamu.
✅140
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kobe28 319

kobe28

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Izrael, Ligat ha&#39;A
Godzina: 19:15
Spotkanie: Sakhnin - H. Beer Sheva
Typ: BTS - TAK
Kurs: 2,10
Bukmacher: bet365
Analiza:

Nowy rok, nowe postanowienia, życzę wszystkim wytrwania w postawionych celach! Ja postanowiłem zacząć regularnie się udzielać, zobaczymy na ile starczy pary ????
Co do typu. Na pierwszy rzut oka spotkanie ligowego hegemona ze średniakiem więc kursy i rozum podpowiada spokojna wygrana gości i raczej czyste konto jednak sądzę iż kurs i kilka ostatnich czynników sprawia że widzę w roli gospodarzy zespół który może postawić twarde warunki. Po pierwsze, nie są to jakieś ligowe ogóry, które ciułają pkt by tylko się utrzymać chociaż ich forma na własnym boisku może martwić to jednak w tabeli póki co okupują bezpieczne miejsce w środku stawki. Natomiast głównym powodem dla którego zdecydowałem się by tym typem otworzyć Nowy Rok jest fakt iż Beer Sheva 28.12 grała finał pucharu Toto Cup przeciwko Shmonie, który wygrali gładko 4-1 i możliwe że przyjdzie chwila rozluźnienia po dobrze wykonanej pracy. W dodatku ich ostatnie 2 mecze ligowe to lekki spadek formy ponieważ remis na własnym boisku z Hapoelem Tel Aviv oraz porażka na wyjeździe z Raanana to nie wyniki na jakie stać ten zespół.
⛔100
 
X 52

xmagnatx

Użytkownik
Premier League
14 30
Watford vs Tottenham
Remis i obie strzelą
5.00
Bet365
Witam wszystkich w nowy rok! Na początku zastanawialem się nad type gdzie obie strzelą który jest na bardzo dobrym kursie i moim zdaniem jest to najpewniejszy typ na to spotkanie nie mowie ze na 100% bo nie ma typu na setke gdyz jest to taki sport gdzie wszystko moze sie zdarzyc ale oba zespoly mysle z czystym kontem nie zostaną. Jednak pójdę nieco głębiej i zagram z remisem bo powiem szczerze nie jestem przekonany co do kogótów a jelenie u siebie radzą sobie całkiem nieźle mało kto zdobył ich obiekt w tym sezonie. Co prawda statystyki ostatnich spotkań miedzy tymi druzynami przemawiały na korzyść Totenhamu ale dziś sądzę że będzie inaczej. Spójrzmy na bilans Watford z ostatnich 5 spotkań rozegranych u siebie 3-1-1 jak na zespół tego pokroju jest to bardzo dobry wynik a z drugiej strony koguciki zaledwie 1 mecz wygrany w ostatniej kolejce ze świętymi którzy przechodzą kryzys od jakiegos czasu poza tym 2 remisy i 2 porazki oczywiscie wszystko to na wyjazdach fakt ze miedzy tymi spotkaniami totki mierzyly sie z man dtd chelsea i arsenalem wiec sama ciezka artyleria w ciagu 3 tygodni. Tak czy owak uważam że ekipa Watford godnie obroni swoją twierdzę nie mowie tu o wygranej ale przewiduję tu winik 1-1 ewentualnie 2-2 takie jest moje zdanie.
⛔100
 
R 0

radek_89

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki narciarskie, konkurs w Ga-Pa
Godzina: 14:00
Spotkanie: Peter Prevc - Maciej Kot (kto lepszy)
Typ: Maciej Kot
Kurs: 2.00
Bukmacher: Betgun
Analiza: Maciej Kot w Ga-Pa czuje się bardzo dobrze. Zarówno w treningach, jak i kwalifikacjach mieścił się w pierwszej dziesiątce. W trzech sobotnich seriach tylko raz był słabszy od Petera Prevca, który cały czas ma jeszcze problemy z regularnością. Aktualnie Słoweniec nie jest gwarantem dwóch równych skoków. W kwalifikacjach przegrał z Kotem o ponad 3 punkty. Według mnie to nie Polak powinien być tutaj underdogiem.
✅100
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 14:30
Spotkanie: Watford - Tottenham
Typ: Tottenham over 1.5 gola
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wczoraj Manchester City przegrało z Liverpoolem 1:0. Marzenie dla Tottenhamu, który niewątpliwie wierzy w swoje umiejętności, bo wierzy, że może gonić tabele i walczyć między najlepszymi zespołami. Ja osobiście też tak uważam. Dzisiaj zwycięstwo da im zrównanie punktami z Manchesterem City, a sytuacja goli jest na korzyść Tottenhamu, jesli wygrają dziś wysoko, a tak będzie. Watford to drużyna, która gra u siebie, na pewno się otworzą, raczej już o nic nie grają, a będą chcieli sie pokazac z jak najlepszej strony przed swoją publicznoscią. W ostatnim meczu Tottenham 4 bramki. Dzisiaj spokojnie powinni strzelić chociaż dwie, stąd ten typ.
✅80
 
pan-janusz 92

pan-janusz

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Niemcy, DEL
Godzina: 19:30
Spotkanie:
Munchen - Köln
Typ: 1
Kurs: 1.70
Bukmacher: Bet365
Noworoczne starcie w niemieckiej DEL. Zdecydowany lider rozgrywek Red Bull Monachium podejmuje u siebie 5 w tabeli Kolonię. Munchen wygrał 10 ostatnich spotkań na własnym lodzie dla porównania Koln w tym czasie jedynie 3 z 10 spotkań wyjazdowych. H2H za zeszły rok to 4:0 dla Munchen (5:4, 3:1, 5:1, 3:0). Myślę, że nie ma co więcej pisać tylko grać bo kurs na gospodarzy zachęca.
⛔100
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Piłka nożna
14:30
Watford - Tottenham
Typ: Tottenham wygra + over 3,5 gola w meczu
Kurs: 5,15
Buk: betsson
Wydaje mi się że dziś easy job dla Tottenhamu. Tottenham piłkarsko powinien zjeść gospodarzy. Gdyby nie kontuzja Kane&#39;a to dziś Koguty deptałyby po piętach Chelsea. Pod nieobecność Kane&#39;a nie miał kto wykończyć, Janssen nie wykorzystał szansy i nawet doszło do sytuacji, że Koguty grały bez klasycznego napadziora, z Janssen nie było żadnego pożytku to poszedł na ławę. I to był moment, który zadecydował o odpadnięciu z LM czy praktycznie stracie szans na tytuł w lidze. Dziś z Kane Koguty są niesamowicie groźne pod bramką rywali. Druga linia znakomitą, zawodnicy z niesamowitą kreatywnością, Eriksen mózg zespołu. Watford solidną drużyna, powinni coś na swoim boisku strzelić. Dziś jednak bez ważnego ogniwa w defensywie jakim jest Jaanmat. To powinno ułatwić jeszcze sprawę Kogutom. Myślę, że Tottenham nastrzela dziś kilka bramek, Watford coś dołoży i typ zakończy się powodzeniem. Liczę na powtórkę wyniku z meczu z Southampton.
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom