>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 1.01.2017 (niedziela)

Status
Zamknięty.
B 65

blusior94

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykówka (USA - NCAA)
Godz : 22:30
Spotkanie : Marquette - Seton Hall
Typ : under 151.5 pkt
Kurs : 2.20
Buk : Bet365
Analiza : Nowy rok, nowe wyzwanie, poszukiwanie typu zaczynamy w Ameryce, gdzie w uniwersyteckich rozgrywkach poszukamy underowego meczu, w oczy rzucił mi się mecz między Marquette a Seton Hall. Ciężko w tym meczu wskazać wyraźnego faworyta tego meczu, co wydaje mi się w tych rozgrywkach jest na duży plus. Ale skupmy się na serii obu drużyn.
Obie prezentują podobną równie dobrą formę Marquette (5 meczów - 4 wygrane, 10 meczów - 8 wygranych, Seton Hall (5 meczów - 4 wygrane, 10 meczów - 7 wygranych), więc podobne wyniki obu drużyn, skupiamy się jednak na klu tego typu. Gospodarze tego meczu w ostatnich 5 grach aż 4 razy nie wychodzi powyżej wyznaczonego undera, ale ten jedyny mecz był ostatnią kolejką gdzie 29 grudnia przegrali z Creighton 75-89, sami jednak punktują całkiem solidnie bo do tego w 4 meczach nie licząc tego ostatniego rzucili (72,81,67,60) średnia daje mniej więcej 67-68 punktów na mecz.
Goście to drużyna, która może nam zepsuć ten typ, ale kiedyś musi przyjść mniej konkretny mecz, w każdym z ostatnich 5 meczów rzucali ponad 75 meczów, a idąc dalej tylko w 1 meczu na ostatnie 10, nie przekroczyli 70 punktów, jak na NCAA to świetny wynik, preferują koszykówkę bardzo ofensywną, nastawianą na solidna napierniczankę, dziś może być to samo, ale Seton jednak pokazuje, że potrafi grać w defensywie.
Bo właśnie o defensywie Seton jeszcze dwa zdania, (89,61,68,64,57,57,71,66,79,81), nie to liczby jutrzejszego multi multi, to liczba straconych &quot;oczek&quot; w 10 ostatnich meczach, widzimy, że barierę 75 pkt przekroczono ledwie 3 razy, a biorą w łapę kalkulator i licząc sobie średnią na mecz to wynosi ona 69,3 pkt. Jak widzimy sporo by można było się bać tego, że padnie jakiś spektakularny wynik.
Szanse na wejście oceniam na 65-70% ja osobiście w to wchodzę, mają nadzieję, że może młodych trzyma jakiś noworoczny kacyk, albo, że po prostu nie wszystko im będzie wychodzić.
✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom