>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 10.02.2017 (piątek)

Status
Zamknięty.
psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na piątek - 10. Lutego

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
maziq44 36

maziq44

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, League Two
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Newport-Doncaster
Typ:
2
Kurs:
1,75
Bukmacher:
Betclic
Analiza:
Na jutro postanowiłem sobie zejść parę lig niżej i wybrać spotkanie pomiędzy Newport a Doncaster w 4 lidze angielskiej. Kurs na gości mnie zaskakuje ponieważ jest to mecz pomiędzy ostatnią drużyna a pierwsza. Doncaster w obecnej chwili ma rozegranych 29 meczów z bilansem 19 wygranych 5 porażek i 5 remisów co daje im 62pkt.Jest to drużyna, która lubi strzelać, posiada najwięcej strzelonych bramek-59. Defensywazespołu Doncaster jednak nie ma najmniej puszczonych bramek bo dosyć często je tracą a ich liczba wynosi 35. W ostatnich 5 meczach Doncaster zebrał 13 pkt remisując w ostatnim meczu z 17 miejscem 1:1, które to prowadziło od 24 minuty. Jednak Doncaster nie pogrążyło się bardziej i zdołało wyrównać w 56 minucie. Doncaster na wyjazdach nie zachwyca ale też nie jest w nich słaby, na 14 meczy ma bilans równy 8 zwycięstw 1 remis i 5 porażek. Najlepszy strzelec Doncaster zajmuje 3 miejsce w rankingu strzelców League Two z dorobkiem 17 bramekco pokazuję że John Marquis strzela dosyć często i myślę, że w tym spotkaniu pomiędzy ostatnim zespołem w tabeli będzie chciał wspiąć się wyżej w rankingu strzelców.Zespół gospodarzy zajmuję ostatnie miejsce w tabeli czyli 24. Ostatnie 5 meczów gospodarzy to lekki progres jak na takie miejsce, zdobyli oni 6pktprzegrywając jeden mecz , remisując trzy i wygrywając 3:1 z Hartlepool. Bilans gospodarzy u siebie na 13 spotkań wynosi 4 remisy , 7 porażek i tylko 2 wygrane w czym ostatnia wygrana miała miejsce 2 tygodnie temu ze wspomnianym Hartlepool. W poprzednim pojedynku pomiędzy tymi zespołami padł wynik 2:0 dla Doncaster. Nie widzę w tym meczu żadnej niespodzianki i wątpię w to że ostatni zespół w tabeli zanotuje 2 wygrane w ciągu 2 tygodni i to jeszcze z liderem tabeli, który walczy o awans do 3 ligi angielskiej i myślę że lider mimo dosyć średniego bilansu wyjazdowego będzie w stanie ugrać ostatnie miejsce w tabeli.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
kapsel10 3,5K

kapsel10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, 3. Liga.
Godzina: 19:00.
Spotkanie: VFL Osnabrück - Mainz 05 II.
Typ: Zwycięstwo gospodarzy.
Kurs: 1.75.
Bukmacher: Bet365.
Analiza: Witam. Zaglądamy do 3 poziomu rozgrywkowego Niemiec, gdzie w 22 kolejce wicelider tabeli VFL podejmie rezerwy pierwszoligowego Mainz.
Szybki rzut oka na tabelę i widzimy, że drużyna gospodarzy zajmuje 2 miejsce z trzypunktową stratą do lidera, ale również czują na plecach oddech drużyn Magdeburga oraz Hallescher FC, które tracą do nich tylko dwa oczka. Korzystny rezultat w tym spotkaniu jest więc bardzo potrzebny Fiołkom, które na pewno chcą pozostać na pozycji dającej im bezpośredni awans, tym bardziej, że przyjeżdża do nich rywal z najniższej półki, a w takich konfrontacjach komplet punktów to obowiązek dla drużyny walczącej o awans.
,,Dwójka&#39;&#39; Mainz w tym sezonie spisuje się fatalnie, są outsiderem ligi i tracą aż 7 punktów do przedostatniej drużyny beniaminka - FSV Zwickau. Do tej pory rezerwy Die Nullfünfer zgromadziły tylko 14 punktów, z czego ich dorobek zdobyty na wyjazdach jest fatalny! 2 oczka zdobyte w 11 meczach ukazują katastrofalny bilans spotkań na delegacji 0-2-9. Jutro również czeka ich bardzo ciężki mecz, bo z klasową drużyną, która ma ambicję grać na wyższym poziomie rozgrywkowym. Co ważniejsze, mecz na trudnym dla 05 terenie, gdyż Veilchen zdobyli u siebie 23 punkty, dzięki czemu meldują się świetnym bilansem spotkań na wlasnym podwórku 7-2-1.
Warto też przyjrzeć się formie drużyn, jakie prezentują w nowym roku.
Ekipy rozegrały do tej pory tylko 2 spotkania - team VFL pewnie odprawił (3-0) na Osnatel-Arena drużynę Preußen Münster, która zajmuje 17 lokatę, a później odniósł na wyjeździe zwycięski remis 2-2 z liderem tabeli - Duisburgiem. Konfrontacje po zimowej przerwie pokazują więc dobrą formę gospodarzy, którzy nie mają problemu ze zdobywaniem bramek.
Kontrastem są wyniki czerwono - białych, którzy w nowym roku postanowili kontynuować swoją passę bez punktów - przegrali arcyważną dla nich potyczkę z drużyną Zwickau, która melduje się oczko wyżej od nich, a w ostatniej konfrontacji odnieśli kolejną klęskę, tracąc punkty na własnym stadionie z drużyną Paderbornu.
Przed zero - piątkami bardzo trudny mecz, w którym nie zostaną wzmocnieni graczami z ,,jedynki&#39;&#39;, a mogą zostać jedynie osłabieni, bo oczywiście priorytetem są wyniki w pierwszej lidze, i jeśli trener sięgnie po któregoś z graczy rezerw - ten nie ma prawa odmówić. Piszę o tym, bowiem pierwsza drużyna rozgrywa wieczorem spotkanie, a w dodatku o wielkiej wadze - o ,,6 punktów&#39;&#39; - z drużyną Augsburga. Wygrana pozwoli poszybować Mainz o nawet 4 pozycje w górę tabeli, a przegrana może przybliżyć ich do pozycji spadkowej w Bundeslidze.
Myślę, że popularny kolektyw z Dolnej Saksonii pokona jutro słabego rywala i dopisze kolejne punkty do swojego konta, a kibice liliowo - białych będą wspierać dopingiem swoich ulubieńców, na co się zapowiada.
i myślę że lider mimo dosyć średniego bilansu wyjazdowego będzie w stanie ugrać ostatnie miejsce w tabeli.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
martinellini 468

martinellini

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Lech - Termalica
Typ: Lech Poznań -1
Kurs: 2.40
Bukmacher: Bet365
Jutro wraca nasza kochana Ekstraklasa. Mój typ może budzić wątpiliwości ze względu na to, że jak widzicie jestem kibicem poznańskiego Lecha ;) jednak wybierając mój ,,typ dnia&quot; starałem się nie zwracać na to żadnej uwagi. Lech bardzo słabo wszedł w ten sezon ekstraklasy, jednak po przyjściu Nenada Bjelicy gra zespołu znacznie się poprawiła. Kolejorz stwarza dużo więcej sytuacji podbramkowych niż za czasów , gdy trenerem był Jan Urban. Od przyjścia nowego trenera Lech nie przegrał żadnego spotkania na swoim stadionie (4 zwycięstwa i 3 remisy). Dotychczas Kolejorz miał problemy z kontuzjami ,lecz jutro najprawdopodobniej Nenad Bjelica będzie miał do dyspozycji każdego piłkarza co pozwoli wystawić na mecz z Termalicą najlepszą jedenastkę. Okres przygotowawczy (5 spotkań) Lech zakończył z 20 strzelonymi bramkami i z zaledwie dwoma straconymi,wygrywając 3 i remisując 2 mecze. Termalica okres przygotowawczy zakończyła z bilansem 6:4 (4 spotkania) wygrywając 3 mecze a czwarty przegrywając. Wydaje się więc, że obie ekipy mogą więc uznać przerwę zimową za udaną. Termalica na początku sezonu prezentowała się znakomicie, natomiast pod koniec rundy jesiennej zaliczyła gorszy okres gry. Myślę, że Lech grając u siebie i mając do dyspozycji każdego zawodnika będzie w stanie wygrać jutrzejszy mecz przynajmniej dwoma bramkami . Życzę powodzenia :grin:
✅140
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania
Godz: 20:45
Spotkanie Espanyol-Real Sociedad
Typ: x/x
Kurs 4.75
Buk

Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie które rozpocznie nam 22 serię spotkań w Hiszpańskiej ekstraklasie piłkarskiej. Drużyna Espanyolu Barcelona na swoim obiekcie podejmowała będzie drużynę Realu Sociedad San Sebastian, ciężko w tym spotkaniu wytypować faworyta do zdobycia kompletu punktów, więc ja postanowiłem zagrać tutaj na bramki. Goście zajmują wysokie 5 miejsce z dorobkiem 38 oczek na swoim koncie, na wyjazdach zagrali do tej pory 10-krotnie notując 5 wygranych oraz 5 porażek, jest to jeden z lepszych wyników w lidze bowiem pod względem spotkań wyjazdowych zajmują 6 pozycję, gospodarze o dziwo na wyjazdach również nieźle punktuje. Gospodarze są dopiero na 8 pozycji i tych punktów ugrali o 6 mniej do tej pory. W tym meczu jednak liczę na bramki, bowiem obie ekipy strzelają ich dosyć sporo. Gospodarze na swoim stadionie w 11 spotkaniach 17 strzelonych oraz 13 straconych , Sociedad na wyjazdach bilans 15 zdobytych 16 straconych w 10 meczach . Goście w każdym ze swoich 10 meczy wyjazdowych pokrywali over 1.5 gola, gospodarze na swoim stadionie w 11 kolejkach zanotowali 9 razy over 1.5 gola, więc myślę że ten tym ma wielkie szanse aby wszedł. Myślę że spokojnie oba zespoły strzelą tutaj po jednej bramce a może więcej, stawiam na dokładny wynik 2:2 po 90 minutach tej rywalizacji.
⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP debel: Quito (Ekwador), ziemna
Godzina: 01:50
Spotkanie: N. Monroe / A. Sitak - G. Escobar / J. P. Paz
Typ: 2
Kurs: 3,83
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Próbuję tego typu w tym spotkaniu deblowym. Faworytami w tym spotkaniu bez wątpienia są Monroe i Sitak, którzy mają ze sobą rozegranych wiele spotkań a dla ich dzisiejszych rywali będzie to dopiero drugie spotkanie w parze. Jednak liczę tutaj na niespodziankę, bo w swym poprzednim spotkaniu Escobar z Pazem sprawili już niespodziankę wygrywając z Tipsareviciem i Ramem. Skoro w tamtym spotkaniu umieli sobie poradzić to dziś też są w stanie wygrać, bo dla Monroe i Sitaka nie jest to ulubiona nawierzchnia w przeciwieństwie do duetu ekwadorsko argentyńskiego. Pisałem już przy okazji meczu Olivo z Gomezem, że turniej ten jest rozgrywany w nietypowych warunkach, bo na dużych wysokościach, gdzie panują inne warunki niż podczas pozostałych turniejów. Wprawdzie wtedy jednak górą był Olivo ale sporo się namęczył. Dzisiaj liczę, że do tych warunków też lepiej przystosowani będą Escobar, który w końcu pochodzi stąd i Argentyńczyk Paz. Dla Amerykanina Monroe i Nowo Zelandczyka Sitaka, będzie to bardzo trudne spotkanie i po takich kursach zdecydowanie wolę pograć na ich rywali.
⛔100
 
kid7 485

kid7

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Godzina:
01:00
Spotkanie:
Washington Capitals - Detroit Red Wings
Typ:
handicap (0:1) 1
Kurs:
2.00
Bukmacher:
Bet-at-home
Analiza:
Lider konferencji wschodniej... tak zaczynałem analizę dwa dni temu i kusi mnie, by zrobić tak samo również dzisiaj. W zasadzie nie ma tu przeciwwskazań, bo jak łatwo zauważyć, Caps wciąż leją wszystkich u siebie jak popadnie, dlatego są głównymi faworytami na Wschodzie. Jedyną zagadką jest jak bardzo zmotywowani będą goście, którzy nie zwykli przegrywać wyraźnie, tj. wysoką różnicą bramek. Uważam jednak, iż tak rozpędzeni gracze ze stolicy zmiażdżą również Skrzydła, które póki co nie mieszczą się w pierwszej ósemce, gwarantującej start w Play-Off. Wiem że każda seria ma swój koniec, ale nie sądzę by to stało się kosztem zawodników ze stanu Michigan. Bez kontuzji, wypoczęci, bo nie musieli podróżować zawodnicy Capitals u siebie straszą rywali, dlatego liczę ponownie na ok. 5 goli ich udziałem i spokojne zwycięstwo. Detroit to nie sama drużyna co jeszcze kilka sezonów temu. Jestem statystykiem, dzisiaj miłośników tego przedmiotu nazywa się analitykami, a moja analiza mówi mi, że ostatnie 8 meczy u siebie Washington pokrywał spokojnie zaproponowany przeze mnie handicap i niech to będzie wisienką na tym torcie. Powinno wejść!
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
M 165

mirohandel

Użytkownik
dyscyplina: kosz
godzina: 01:00
spotkanie: Charlotte-Houston
typ: 1
stawka: 2.35
bukmacher: bet365
Witam trochę ryzykowny typ jednak myślę,że ma spore szanse na trafienie .Po takim kursie na zawacham się go postawić.Dlaczego taki typ?hm nie mam jakiegoś uzasadnienia jednak oglądałem ostatnie wyniki trzech meczy i gra nie powalała mimo dwóch zwycięstw i porażki .Np. z Bullsami wygral chociaż do przerwy prowadzili znacznie. Druga kwesti to ,że niby wygrali z Magikami 16 punktami jednak warto dodać ,że na około 4 minuty przet końcem Magicy przegrywali tylko ośmioma punktami lepsza celność Magicy mogli się pokusić o niespodzianke.Więc jak widzimy do drużyny z Rockets w trzeciej lub czwartej kwarcie wkrada się rozluźnienie i potrafią roztrfonić przewagę 15-20 punktową.Moje myślenie jest takie,że jak Chornetsie wykorzystają te rozluźnienie w ekipe Rocket to mogą to wykorzystać.Do tego atut własnej hali Rocketsie nie czują się za bardzo na obcym terenie.Gram czystą jedynkę.Pozdrawiam ;)
⛔100
 
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Ekstraklasa polska
Godzina: 18:00
Spotkanie: Ruch Chorzów - Cracovia
Typ: 1/btts
Kurs: 5,50
Bukmacher: Bet365
Witam. Rusza wreszcie nasza skorumpowana ekstraklasa. Ruch któremu PZPN zabrał za przekręty tylko 8 punktów a innych za takie rzeczy degradują z ligi podejmuje na własnej burdel arenie Cracovię. Nie może być inaczej jak tylko wygrana chorzowian bo przecież teraz trzeba załatwić żeby Ruch te punkty szybko odzyskał i będzie.....była kara nie ma kary. A żeby to głupio nie wyglądało to Craxa na pewno coś strzeli, A może nawet pierwsi strzela a Ruch i tak wygra. Obym się jednak mylił bo drużyna bez honoru, bez stadionu nie zasługuje na grę w ekstraklasie. Zobaczymy jak będzie....powodzenia
kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 1:00
Spotkanie: Charlotte Hornets - Houston Rockets
Typ: Zwycięstwo Houston
Kurs: 1.62
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Gospodarze mają obecnie bilans 24-28 czyli bardzo słaby. Rockets natomiast 38-17. Hornets przerwali ostatnio serie 7 porażek z rzędu ale było to baaardzo wymęczone zwycięstwo z bardzo słabymi Brooklyn Nets więc są w sporym dołku. Generalnie Rockets są drużyną lepszą kadrowo, z lepszym bilansem, z lepszą formą a w razie wyrównanego meczu mają Jamesa Hardena- na ten moment MVP tego sezonu.
✅62
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
smuzzz 76

smuzzz

Użytkownik
Dyscyplina: tenis Quito (clay)
Godzina: 0:35
Spotkanie: Ivo Karlovic - Victor Estrella Burgos
Typ: 2,
Kurs: 2.19
Bukmacher: pinnacle
Analiza:


Victor jest tutaj &quot;gospodarzem&quot; - wygrał dwa poprzednie turnieje w Quito pokonując między innymi Lopeza, Belucci&#39;ego, Klizana, Ramosa. Po wynikach turniejów wychodzi że clay mu &quot;leży&quot; w przeciwieństwie do Ivo. Trzeba jeszcze zwrócić uwagę że Quito leży na wysokości ponad 2700m n.p.m. i wydaje mi się że Victor lepiej sobie poradzi w górach aniżeli chorwat z nizin.
Przewiduję 2-1 w setach dla Victora
✅119
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
mrokol 769

mrokol

Użytkownik
Dyscyplina: Ekstraklasa Polska
Godzina: 18:00
Spotkanie: Ruch Chorzów - Cracovia
Typ: Ruch -1 hcp
Kurs: 6,50
Bukmacher: Expekt
Widzę, że użytkownika Mirak bardzo mocno o coś boli dupa że atakuje mój ukochany klub. Wychodzi słoiczkowa warszafka albo inna wiocha z której pewnie powyższy użytkownik pochodzi. Kompleksy można leczyć w różny sposób. W twoim mieście socjalistyczne państewko wybudowało ci pewnie stadion w Chorzowie póki co nie dało rady, ale ty sie musisz spinać ośle. Wracając do zapowiedzi stawiam na Ruch, chociaż po tamtej rundzie ciężko o optymizm. -4 punkty które po rundzie w teorii zamienią się na -2 punkty dość mocno krzyżują szyki w utrzymaniu. Nie odeszło jednak wielu zawodników z Ruchu (z ważniejszych tylko Ćwielong). Skaba i Hanzel nie znaczyli zbyt dużo odkąd przyszli. Stały skład, zgranie i wiara w utrzymanie pociągnie jutro Ruch do zwycięstwa. Wielka mobilizacja i szansa, że ten mecz da dużego kopa na przyszłość jeśli Niebiescy wygrają. Kontuzjowani są Arak i Nowak ich występ pod znakiem zapytania. Cracovia też miała słabą rundę. Puchary okazały się pocałunkiem śmierci jak i pewnie odejście Kapustki. To dopiero 1 kolejka ciezko ferowac wyroki. Licze jednak że Niebiescy w końcu odpalą u siebie jak jesienią w meczu z Koroną który wygrali 4-0.
⛔100
 
sylwester1 854

sylwester1

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 4:35
Spotkanie: Portland Trail Blazers - Boston Celtics
Typ: Boston Celtics -5.00 pkt
Kurs: 3.30
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W tej rywalizacji faworytem po 1.80 jest Portland i kurs na nich spada co jest dla mnie nie zrozumiałe kompletnie. To że Boston grał wczoraj i uległ w niczym im nie może dziś zaszkodzić. Wczorajsza porażka z Kings to już historia, w której Celtics byli wszędzie, ale napewno nie w hali i takie sytuacje się zdarzają i będą zdarzać, a trzeba potrafić je dostrzec i umiejętnie wykorzystać. Wiele kilometrów nie ma z hali Kings na gorący teren w Portland. Nikt w szeregach Bostonu nie zagrał wielkich minut, a występ zaliczyli wszyscy gracze. Więc dziś już musi wrócić rytm w nogi Celtów. Ten dzisiejszy mecz to rewanż za niedawną porażkę Celtów z Blazers we własnej hali. Ta drużyna ma mentalność zwycięzców i nie ma mowy aby dziś przegrali z drużyną kalibru Blazers. Boston ma szeroką ławkę, z której korzysta. To takie małe San Antonio Spurs. Świetnie napędzają tempo i w krótkim czasie nokautuja swego rywala. Posiadają wielu dobrych strzelców, którzy dzielą się piłka, jak i grają bardzo dobrze w izolacjach. Z zadaniowcow zawsze należy zwrócić uwagę na Crowdera, Smarta, Olynyka czy Jerebko.. A dwóch najważniejszych graczy to Howard i Thomas, czyli center i rozgrywający. Obaj świetnie się rozumieją, a Thomas jest to gracz który ma najlepsze statystyki w lidze w IV kw gdzie wygrywa spotkania w pojedynkę. Jeden z lepszych graczy w NBA i wielki wojownik, który dziś nie pozwoli aby jego drużyna drugi raz z rzędu odniosła porażkę. Tacy ludzie jak on nie grają dwa razy z rzędu słabego meczu, ponadto cały Boston zagrał wczoraj źle, a dziś zrobi to tylko lepiej. U dzisiejszych gospodarzach czyli Portland kompletnie brakuje ławki rezerwowych. Było kiepsko a jest jeszcze gorzej, ponieważ odpadł Turner (złamana ręka w meczu z Dallas). Byl to bardzo istotny skrzydlowy, gracz który był jakby trzecią opcją drużyny, zaraz po dwóch liderach. Ci liderzy to Lillard i McCollum i pełnią oni obaj rolę rozgrywającego, rzucającego obrońcy będąc wspólnie na parkiecie. Nie ma nikogo więcej w tej drużynie o kim warto dyskutować. Lillard i McCollum w pojedynkę nie pociągną tego meczu, a nawet nie spowodują że ich drużyna będzie równorzędnym przeciwnikiem dla rywala z Bostonu. Oni jak łatwo się domyślić graja wiele na piłce i indywidualne. Nie ma tam wielkiej skuteczności, a każda strata posiadania to pewne punkty z kontry dla Bostonu, którzy świetnie się czują w takiej grze. Takiego kursu nie należy lekceważyć a handicap -5.00 pkt nie będzie żadnym problemem do zrealizowania dla Celtów.
✅230
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
c0ncrete 9

c0ncrete

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja -ligue2
Godzina: 20:00
Spotkanie: auxerre vs Brest
Typ: 2
Kurs: 2,50
Bukmacher: bet365
Analiza: Witam w piątkowy wieczór o 20:00 na stadionie Stade de l&#39;Abbé-Deschamps zmierzą się gospodarze Auxerre oraz druzyna przyjezdnych aktualny lider tamtejszych rozgrywek Brest. Goście w 24 kolejkach uzyskali dorobek 45 oczek wygrywając 13 spotkań, 6 remisując i 5 przegrywając. Druzyna gospodarzy zajmuje obecnie 19 miejsce z dorobkiem 22 punktów wygrywając tylko 5 spotkan 7 remisując a pozostałe pojedynki przegrywając(12).Druzyna przyjezdnych moze pochwalic sie ciekawym bilansem meczy na wyjazdach poniewaz na 10 mecz wygrali oni az 7 z czego 1 zremisowali i tylko 2 przegrali.Ostatnio Brest zremisowało swój mecz z druzyna Clermont 1:1 i sądze ze będa chcieli teraz pokazac ze to był tylko wypadek przy pracy i będa pewnie chcieli wygrac z druzyną z przed ostatniego miejsca.Wyczuwam tutaj wynik 0:2 ,więc powodzenia i z Fartem! ????
⛔100
 
mezamorto_ 36,4K

mezamorto_

SantoSubito
Dyscyplina: Koszykówka-Euroliga
Godzina:21.00
Spotkanie:Barcelona-Galatasaray
Typ:liczba punktów drugiej druzyny ponad 73.5
Bukmacher:Bwin
Kurs:1.85
Analiza:

Barcelona ostatnio fatalnie,przegrana na wlasne zyczenie z Litwinami potem porazka u sibie z Bilbao.Jasne,graja z ekipa ktora beznadziejnie gra na wyjazdach,ale sa oni mimo wszytko w lepszej formie.Barca gra w kratke raz chaotycznie raz az milo popatrzec.Ciezko obstawia sie ich mecze bo wszytko zalezy zawsze od zagran Rice,trojek Kaponenna czy liderowania Navarro.U siebie graja szybko z polotem,wiadomo jak reaguja na inna gre Katalonscy fani.Przez to druzyna caly czas musi atakowac narazajac sie na straty.
Wynik Galaty duzo zalezy od przejecia inicjatywy,Barca gubi sie jak musi zaczynac odrabiac straty,robi sie nerwowo a wtedy pudłuja.
W sumie oba zespoly sa bardzo podobne do siebie w tym sezonie,oba zawodza.
Licze na Gulera oczywiscie,Pleissa,Micova.
Galata grala bardzo fajnie z Panathinaikosem,odwaznie,i mysle ze tym razem tez tak bedzie,razila jednak nieskutecznosc.
Z Barca pewnie poszaleja i trafia okolo 80pkt.Czuje ze bedzie to bardzo otwarty mecz z jednej jak i z drugiej strony.A moze nawet czas na pierwsze zwyciesto na wyjezdzie gosci?Powodzenia.
⛔100
 
biszu 55

biszu

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA.
Godzina: 02:30
Spotkanie: Dallas Mavericks - Utah Jazz
Typ: Dallas Mavericks - Utah Jazz (-2,5), typ 2 - Utah.
Kurs: 1,86
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: Analiza nie jest zbyt skomplikowana.. 4 drużyna konferencji zachodniej czyli Utah podejmie 11 w tabeli Dallas, pierwszym argumentem jest sama różnica drużyn w tabeli i dystans jaki dzieli te dwa zespoły. Dallas dwa ostatnie mecze kończyło porażkami odpowiednio z Denver i Portland, które w tym sezonie nie są potęgami. Utah z kolei cieszy się serią zwycięstw, jak wiadomo każda seria musi się skończyć, ale jeszcze nie teraz i nie z takim przeciwnikiem. Dallas ma w tej chwili kontuzjowanych 3 zawodników, natomiast długo można byłoby argumentować i dywagować, ale najważniejszym argumentem jest różnica klas obu zespołów w obecnym sezonie i wynik jest raczej bezdyskusyjny.
⛔100
 
L 0

luxxxas

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Lech Poznań - Termalica Bruk-Bet Nieciecza
Typ: Lech Poznań ponad 2,5 gola
Kurs: 3.30
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Lech na swoim stadionie nie przegrał od 9 spotkań - ostatnią porażke zanotował w sierpniu przegrywając z Jagiellonią 0-2. Początek rundy wiosennej to najlepszy czas żeby pokazać się z jak najlepszej stony przed swoją publicznościa i wejść w rozgrywki z przytupem. Rywal od razu bardzo wymagający i wyżej w tabeli więc motywacji nie powinno zabraknąć.Co ciekawe ubiegłoroczną rundę wiosenną Lech również zainaugurował u siebie spotkaniem z Termalicą odnosząc spektakularne zwycięstwo aż 5:2. Liczę ponownie na wysokie zwycięstwo gospodarzy (3:1, 4:1) którzy solidnie przepracowali sezon przygotowawczy nie przegrywając żadnego meczu.
✅230
 
P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NCAA 01:00
Godzina: 01:00
Indiana - Purdue
Typ: Purdue
Kurs: 1,72
Unibet
Analiza: Dziś duże value i pomyłka oddsmakerów. Kurs na Purdue przy dużych osłabieniach gospodarzy to duże nieporozumienie.
Dwóch liderów ekipy Indiany dziś out, James Blackmon Jr and OG Anunoby, oboje rzucają 30% wszystkich punków które zdobywa ekipa gospodarzy!
Purdue to ekipa która rzuca z kolei średnio 82 punkty na mecz i jest pod tym względem 3 najlepszą ekipą. Młodzież akademicka z Indiany zdecydowanie nie lubi szybkiego tempa meczu, które dzisiaj narzuci ekipa przyjezdnych.
Po ciężkim meczu z liderem z Wisconsin dzisiaj wielu graczy odpoczywa w Indianie, lub leczy urazy tak jak wspomnieni wyżej liderzy ekipy.
Nie widzę dziś innej możliwości jak pewne zwycięstwo Purdue, a ten kurs wydaje się promocją bo buki zdecydowanie są w tyle z tymi informacjami. Dodatkowo duże ruchy na rynkach azjatyckich w kierunku Indiany spowodowały spadki w Europie, należy dziś ten mecz wziąć pod lupę, na live również bedzie można coś upolować.
GL!
✅72
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 1:05
Spotkanie: Columbus Blue Jackets - Vancouver Canucks
Typ: over 7,5
Kurs: 5,00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Z tego co pamiętam, to niedawno zaproponowałem typ na over w meczu Columbus i to nawet na wyższy over, bo 8,5 w meczu z New York Rangers i typ wszedł. Tutaj też czuję jakiś wysoki wynik. Columbus Blue Jackets grają szybko i dość skutecznie. Tam ma kto zdobywać bramki. Gorzej jest z ich obroną, to czasami popełniają bardzo proste błędy. Dużo razy tyłek uratował im Bobrovsky, ale przecież każdego meczu im nie wygra. Z Detroit Red Wings Columbus miał szczęście, że wygrał, bo gdyby nie genialny mecz Bobrovskiego, to raczej by to przegrali, gdyż to Detroit Red Wings sprawiali lepsze wrażenie. Ostatni mecz u siebie Blue Jackets niespodziewanie przegrali 1:5 z New Jersey Devils. Ten wynik potwierdza to, że nie jest dobrze z ich defensywą. Vancouver choć do mocnych drużyn się nie zaliczają, to mogą tu kilka bramek strzelić. Canucks mają słabą obronę, więc gospodarze również powinni postrzelać. Widzę tu over 7,5.
⛔100
 
S 0

santiblanco788

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy 3. liga
Godzina: 19.00
Spotkanie: Osnabruck - Mainz II
Typ: 1
Kurs: 1.75
Bukmacher: Bet365
Analiza : Na Osnatel-Arena w Osnabruck przyjeżdża outsider 3 ligi, drużyna rezerw Mainz. Zespół gospodarzy jest wiceliderem, do prowadzącego Duisburga traci 3 pkt. Za nimi pościg, bo tylko o 2 pkt wyprzedzają Magdeburg i Hallescher. Vbl Osnabruck u siebie na 10 meczy 7 zwycięstw , 2 remisy i jedna porażka, bilans bramek 18:6. Po przeciwległej stronie drużyna Mainz, na 11 meczy zaliczyła aż 9 porażek i 2 remisy, bilans fatalny 4:22. Zespół gospodarzy z aspiracjami na awans, takie mecze jak ten ma obowiązek wygrać, jeśli chce awansować. Polecam, tym bardziej, że kurs zachęcający. Przed meczem pewnie poleci w dół.
Powtórzony typ
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom