>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 10.02.2017 (piątek)

Status
Zamknięty.
maer 216,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy - Bundesliga
Godz: 20:30
Spotkanie: 1. FSV Mainz 05 - FC Augsburg
Typ: 1. FSV Mainz 05
Kurs: 2.15
Bukmacher: WilliamHill
Zapraszam na 20 kolejkę ligową do niemieckiej Bundesligi.
W ciekawym spotkaniu na Opel Arena zmierza się ze sobą miejscowy 1. Fußball- und Sportverein Mainz 05 a w gościach pojawi się ekipa Fußball-Club Augsburg 1907.
gospodarze w tym sezonie ligowym w swoich 19 meczach zdobyli 22 oczka co daje obecnie 13 lokatę w tabeli ligowej natomiast goście plasują się na 10 miejscu w niemieckiej Bundeslidze ze zdobytymi 26 punktami w swoich 19 spotkaniach.
1. FSV Mainz 05 w tym sezonie ligowym u siebie 4 zwycięstwa, 3 remisy oraz 2 przegrane z bilansem bramkowym 19-15 zaś goście na wyjazdach 3 wygrane, 3 remisy oraz 3 porażki i bilans bramek 9-8.
Mecz zapowiada się bardzo ciekawie gdyż obie ekipy są w środku ligowej tabeli ale punkty muszą zdobywać i moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy na swoim terenie grają nieźle do tego mają dodatni bilans gier na swoim stadionie z zespołem FC Augsburg ogrywając ich 4 lata z rzędu na swoim Opel Arena i moim zdaniem w tym roku jeszcze się to nie zmieni.
✅115
 
qtz1 31

qtz1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania - LaLiga Santander
Godz: 20:45
Spotkanie: Espanyol - Real Sociedad
Typ: BTS
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam. Wczoraj Liga Azerbejdzanu nie zawiodla, dzisiaj mam nadzieje że też pomogę. Biorę na warsztat mecz 5 drużyny, która walczy o miejsce premiowane gra w el. Ligi Mistrzów, z drużyna która celuje w grę w Lidze Europy. Drużyna gospodarzy notuje serię 3 wygranych z rzędu - 1:0 Malaga wyjazd, 3:1 Sevilla dom, 3:1 Granada Dom. Ostatni raz u siebie przegrali 25 Września !!! a w 6 ostatnich meczach u siebie strzelili przynajmniej 1 bramkę. Drużyna gości na ostatnie 11 na 12 meczów wyjazdowych, liczac CDR i LL, w każdym strzelila przynajmniej 1 bramkę. Ogladalem ostatni mecz Realu Sociedad i jestem pewien, że coś strzela. Druzyna z Barcelony nie powinna być dłużna. Stawiam BTS i polecam.
✅90
 
kamasutra10 578,7K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina : Piłka Nożna , Australia , A - League
Godzina : 9:50
Spotkanie : Adelaide United - Perth Glory
Typ : Perth Glory
Kurs : 2.70
Bukmacher : WilliamHill
Analiza :

Na dzisiaj wybrałem to spotkanie , gdyż biorąc aktualną sytuację wydaje mi się że jest to niezłe value do gry.
Zajmująca ostatnią pozycję Adelaide United ( 10 m - 11pkt. ) podejmuje drużynę Perth Glory ( 5m - 24 pkt. ) i w mojej opinii goście mogą śmiało pokusić się o zdobycie kompletu punktów.
Co prawda bezpośrednie H2H wyraźnie przemawia za drużyną gospodarzy ( w ost. 6 meczach 5-1-0) niemniej jednak w dniu dzisiejszym mogą nie sprostać ekipie Perth. W ostatni weekend Adelaide w meczu na &quot;szczycie&quot; odwróconej tabeli uległa w wyjazdowym spotkaniu przed ostatniej drużynie ligi , ekipie Central Coast Mariners ( 1:2 ), umacniając się definitywnie na ostatnim miejscu.
Gospodarze w dniu dzisiejszym zagrają bez swojego podstawowego bramkarza. Eugene Galekovic nabawił się kontuzji ramienia i w dniu dzisiejszym zastąpi go John Hall. Ta informacja jest o tyle istotna , że wierząc suchym statystykom tylko raz na siedem meczy Adelaide zdołała wygrać gdy go brakowało między słupkami. Innym istotnym osłabieniem będzie brak w linii pomocy Hiszpana Isaiasa . Nie jest on co prawda najlepszym zawodnikiem drużyny , niemniej jednak jednym z lepszych w lidze na tej pozycji , odpowiedzialnym za rozbijanie akcji przeciwnika w środku pola.
Rozpatrując wady i zalety drużyny gości , nie może umknąć uwadze fakt iż w dotychczasowych 18 spotkaniach ligowych zdołali jedynie raz zachować czyste konto , i nie miało to miejsca w delegacji. Bilans spotkań ( 6-6-6 ) , na wyjeździe ( 1-4-4 ) nie przemawia też specjalnie niemniej jednak odwołuję się do dużo mocniejszej formacji ataku .
Tacy zawodnicy jak Australijczyk Taggart ( 8 goli ) ,Irlandczyk Keogh ( 8 goli ) , czy Hiszpan Castro ( 6 goli ) są niejako wizytówką tej drużyny i to oni decydują w największej mierze o jej obliczu i wynikach..
Reasumując , mimo tego że kursy na gospodarzy lecą w dół , uważam że warto pokusić się o wygraną gości gdyż nie ma racjonalnych przesłanek na zwycięstwo gospodarzy.

Udanego typowania.
✅170
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
B 13

bartek8793

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja
Godzina : 20:45
Typ: 2
Kurs : 1.60
Bukmacher :Unibet
Analiza : PSG podobnie jak najbliższy rywal nie przegrało spotkania od 17 lutego gdy górą w starciu z mistrzem było Guingamp i Paryżanie nadal gonią prowadzące w tabeli Monaco.PSG nie wygrało dwóch ostatnich ligowych spotkań na stadionie w Bordeaux, jednakże zespół wygrał ostatni mecz między tymi drużynami już w tym roku kiedy w półfinale Pucharu Ligi po dwóch golach Cavaniego i di Marii PSG wygrało aż 4:1.
PSG powoli łapie formę przyjście nowego zawodnika niemca dodało skrzydeł i wiary do tego w formie jest Lucas I Cavani po zaciętym meczu PSG powinno wygrać obstawiam 1-3.Powodzenia
Więcej niż jeden typ w tego samego dnia
Zły zapis typu

⛔ 100
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Siatkówka
15:00
Arkasspor - Fenerbahce
Typ: 2
Kurs: 3,00
Buk: bet365
W lidze tureckiej gra drugi Arkasspor z bilansem 10-4 z trzecim w tabeli Fenerbahce, które ma bilans 11-3. Stawiam na Fenerbahce, kurs mocno przesadzony bo Fenerbahce ostatnio w znakomitej formie. Mają długą serię zwycięstw zarówno w lidze, a trzeba dodać że wygrali też puchar Turcji. To chyba obecnie najlepiej grającą drużyna w Turcji, jest to ekipa dobrze zbilansowana, z dobrymi zawodnikami jak Sket, Toy czy Pajenk. Za to Arkasspor notuje wiele wpadek, zarówno w LM, liże czy pucharze gdzie nawet nie weszli do półfinału. Niby gwiazdy typu Mauricio czy Sanchez lecz obok nich nie ma już tak dobrych zawodników żeby pociągnąć zespół. A Mauricio niczym wielkim się nie wyróžnia. Jedynie do Sanchez nie można mieć większych uwag, reszta natomiast często zawodzi. Tu właśnie jest przewaga Fenerbahce, może nie aż takie gwiazdy lecz tam nie ma jakiegoś odstająacego zawodnika. Mają tego najlepszego tureckiego siatkarza Toya i to jest ich wielki atut, bo ci tureccy siatkarze w innych klubach to bardziej na boisku są bo ktoś musi być, a Toy to na prawdę lider i gość który ciągnie zespół do zwycięstw.
✅200
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
B 13

bartek8793

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Turcja
Godzina : 17.00
Kurs : 1.72
Bukmacher : Unibet
Analiza : 1 w tabeli Besiktas zagra na wyjezdzie z 10 Karabukspor.Lider utrzymuje dobrą formę chociaż ostatnio przegrali w hicie z Fenerbahce 0-1 bo karta czerwona w 1 pierwszej połowie zabiła spotkanie i Van Persie zdobył gola.Besiktas w ostatnich meczach 3 wygrane remis i porażka z ww Fenerbahce gospodarze 2 wygrane remis i dwie porażki Faworyt dla Mnie jest jeden przewiduje wygraną Besiktasu każdy inny wynik jest dla nich porażką.Talisca Quaresma i spółka ruszą od pierwszych minut Powodzenia

Więcej niż jeden typ w tego samego dnia
Zły zapis typu

⛔ 100
 
matess27 44

matess27

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna , Włochy , Serie A
Godzina : 20:45
Spotkanie : Napoli - Genoa
Typ : over 3.5
Kurs : 2.10
Bukmacher : BET365
Analiza :
Na dzisiaj postanowiłem wybrać mecz pomiędzy Napoli a Genoa. Wiadomo Napoli najlepsza ofensywa w lidze grają ładnie,przyjemnie dla oka mając nawet dobry wynik dla siebie to się nie zatrzymują tylko chcą wygrać jak najwięcej. Defensywy nie mają jakiejś wybitnej często tracą bramki nawet u siebie i to ze słabszymi rywalami,a myślę że Geona ma szanse tu coś ustrzelić. Goście nie mogą zaliczyć początku roku do udanego grają słabiutko zwłaszcza na wyjeździe spadli przez to dość szybko na nie ukrywajmy słabe miejsce jak na ich możliwości. O spadek nie ma się co martwić bo przewaga jest spora nad niżej położonymi rywalami. Dzisiaj ma szanse zagrać Milik gdyż nieobecny będzie za czerwoną kartkę Callejon.
Braki kadrowe w Napoli to: Callejon i Hysaj
W Genoi zabraknie :Izzo,Biraschiego i Perina
Do jakiegoś droższego kuponu polecałbym zagrać over 2.5 ale do konkursu troszkę bardziej ryzykuje. Dzisiaj krótko bo po prostu nie mam dużo czasu.
Powodzenia!
⛔ 100
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bordeaux - PSG
Typ: Czy któraś z drużyn wygra różnicą dokładnie jednego gola? - Tak
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Dzisiejszego wieczora rozegrają swój mecz drużyny Bordo oraz PSG. Myślę, że typ, który wytypowałem, czy któraś z drużyn wygra różnicą jednego gola powinna się spełnić, nie ważne w którą stronę, gdyż w obie jest to możliwe. Drużyna Bordo bez dwóch podstawowych obrońców zagra w spotkaniu z PSG Lewczuk oraz Conteto, którzy odpowiednio zagrali 16 bodajże i 13 meczy dla swojego zespołu. Natomiast kontuzje w PSG, myślę, że nie stanowią jakiegoś większego osłabienia dla drużyny z Paryża. Nie sądzę by padł tutaj festiwal goli, ponieważ drużyna z Paryża po tym meczu rozegra swoje spotkanie w ramach Ligi Mistrzów z Barceloną na wyjeździe i sądzę, że trener PSG oraz sami zawodnicy będą chcieli się oszczędzić na te prestiżowe rozgrywki.
⛔100
 
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Mainz vs Augsburg
Typ: Obie strzela
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Skutecznosc padla podczas ostatniego meczu z zalosnej ostatnio ligi belgijskiej,gdzie moje wyczucie btsu skonczylo sie na bezbramkowym remisie...
Wedlug statystyk livesportu pod wzgledem strzalow nie bylo tragedii,no ale zostawiam to juz i przesylam wspolczucia kibicom Beveren,ktorzy na wlasnym stadionie nie zobaczyli gola ze strony swoich &quot;pupilkow&quot; od 3 spotkan.
Tak na marginesie dzisiaj ponownie gra Genk,znowu na wyjezdzie...Ciekawe,czy dzis beda jakies gole.
Dzisiaj w ofercie zobaczylem mecz Mainz z Augsburgiem i oczywiscie gram tutaj bts.
Doskonale pamietam ich mecz z 2016 roku,gdzie widowisko bylo znakomite,padlo az 6 bramek.Mainz wowczas okazalo sie lepsze i wygralo 4:2,do przerwy byly juz 4 gole.
Mainz nowy rok zaczelo srednio,najpierw bezbramkowy remis z Koln,nastepnie dosc niespodziewany remis z BVB 1:1 i ostatnio porazka z naprawde rewelacyjnym w tym sezonie Hoffenheim 0:4.
Podopieczni Martina Schmidt&#39;a grajac u siebie potrafia strzelac bramki,do tej pory maja bilans 4-3-2,w bramkach 19:15.

Augsburg z kolei gralem i podawalem typ na forum apropo btsu z Werderem w ostatniej kolejce i nie zawiodlem sie.
Weszlo szybko i gladko a w meczu kibice obejrzeli 5 bramek.
Augsburg w nowym roku po porazce z Hoffenheim wygral dwa spotkania - z Wolfsburgiem 2:1 i ostatnio z Werderem wlasnie 3:2.
Na wyjazdach prezentuja raczej srednia forme - bilans 3-3-3,gole 9:8.
Pomiedzy ekipami roznica w lidze wynosi tylko 2 punkty.
Jesli chodzi o braki to bez powazniejszych oslabien.

Spodziewam sie otwartego meczu i goli z obu stron.
⛔100
 
S 15

sieradzak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia 2 Liga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Cabuur - F. Sittard
Typ: BTS/Powyżej 2.5gola
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza.
Witam. Na dziś proponuję Wam według mnie najpewniejszy typ na dzisiejszy dzień. Otóż Holenderska 2 liga... Bardzo radosny futbol ,dużo bramek ,dużo zwrotów akcji przez co nie polecam zakładów na wynik meczu. Ciekawe ile osob przejechało się w poniedziałek na drużynie Jong ajax gdy ta prowadziłą do przerwy 0:2 a mecz zakończyła porażką 5:2. ( Grali właśnie z dzisiejszymi gośćmi ,Sittardem). Caabur bardzo mocna drużyna u siebie ,obie drużyny bramkostrzelne ,bardzo cieszy mnie kurs ,który nie miał wpływu na mój typ ,lecz po prostu jest fajnym plusem przy tym zakładzie. Bardzo polecam ten typ. Pozdrawiam.
⛔100
 
spiderman1984 510

spiderman1984

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Turcja – Super Lig
Godzina: 17:00
Spotkanie: Karabukspor – Besiktas
Typ: Besiktas +1,5 HA
Kurs: 3,05
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Lider tureckiej Super Lig wybiera się na spotkanie do Karabuku z beniaminkiem tego sezonu – Karabuksporem.
Gospodarze całkiem dobrze poradzili sobie z obyciem się na terenach pierwszoligowych. Po 19 kolejkach są na 10., bezpiecznym jak na razie, miejscu z bilansem 7-3-9 i mają na koncie 24 pkt. Większość tych punktów zdobywają na swoim terenie (aż 20) , gdzie ograli ostatnio Galatasaray (2:1), który zajmuje wysokie, 3.miejsce w tabeli. Zatem przy 10 rozegranych spotkaniach u siebie mają bilans 6-2-2, ale nie są też nie pokonani. Porażek doznali z Alanyasporem (15.miejsce) i Basaksehirem (2.miejsce) , obie po 0:2 .
Besiktas wydawać by się mogło, że w tym sezonie ponownie zmierza po mistrzostwo kraju. Jak na razie przewodzi tabeli, a w grupie pościgowej ma drugi Basaksehir, trzeci Galata i czwarte Fenerbahce. Z tym ostatnim 5 dni temu Besiktas odpadł, w 1/8 finału, z pucharu Turcji, co pozwala Besiktasowi skupić się teraz tylko na walce o mistrzostwo. Mają oczywiście jeszcze do stoczenia bitwę na polu europejskim , ale myślę, że priorytetem, będzie dla nich przyłożenie się bardziej do obrony mistrzostwa Turcji.
Wprawdzie do końca sezonu jeszcze daleko, dopiero 20. kolejka (na 34), ale Besiktas przegrał do tej pory tylko 3 spotkania: 1 w lidze , tylko 1 w LM !!! , no i kilka dni temu w P.Turcji. Dlatego stawiam, że dziś odbiją sobie ostatnią porażkę, a że już kolega wyżej zajął typ na wygraną gości, to podbijam stawkę , wygraną Besiktasu min. 2 bramkami.
Powodzenia !
✅205
 
K 77

koshinhoo

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Plus liga mężczyzn
Godzina: 18:00
Spotkanie: Jastrzębski Węgiel - Zaksa Kędzierzyn Koźle
Typ: 1
Kurs: 2.75
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
Witam, pierwszy raz podejmuje decyzje napisania w Typach Dnia. Widzę dziś okazje ???? Szykuje nam się dzisiaj arcyciekawe spotkanie w Jastrzębiu. Dla mnie to jedyna ekipa, która może coś zdziałać i zawojować przeciwko ZAKSIE, no i jeszcze Bełchatów, jak ma dzień, ale do rzeczy. Ostatnio grali ze sobą w pucharze, po super meczu zakończonym 3-2 dla Kędzierzyna. JSW to taka ekipa, że im bardziej wymagający przeciwnik, tym bardziej się mobilizują i grają lepiej. Dziś nie wystąpi w Zaksie Kevin Tille, na treningu doznał kontuzji barku, najbardziej pesymistyczne prognozy mówią, że nie wystąpi już w tym sezonie. Filar przyjęcia i gry w Kędzierzynie, to może mieć dziś znaczenie w meczu. Ostatni mecz z Czarnymi pokazał, jaka luka jest w składzie. Buszek pod formą, Semeniuk talent duży ale może dziś nie udźwignąć presji. Szkoda, bo widziałem w ZAKSIE potencjał w tym sezonie w LM, naprawdę mają realne szanse postawić się najlepszym zespołom, gdzie pokazał to dwumecz z Dynamem Moskwa. Dziś przed jastrzębiem duża szansa, atut własnej hali. Kurs 2.75 na win? lekka przesada. Idę w tym kierunku.
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Hiszpania, Primera Division
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Espanyol – Real Sociedad
Typ: over 2.5
Kurs: 2.35
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Gospodarze ostatnią bardzo dobrą serią włączyli się do walki nawet o czwarte miejsce do Atletico tracą tylko siedem punktów. Doskonale jednak zdają sobie sprawę że ten mecz ma bardzo ważne znaczenie, jak wspomniałem w formie jednak są wysokie. Ostatnio tylko Real gra lepiej w domu w pięciu ostatnich starciach stracili tylko dwa punkty, będą bardzo skutecznym zespołem z 12 bramkami strzelonymi a na rozkładzie mieli min. Seville którą ograli 3:1. Zresztą ta jakość i kreatywność w ofensywie mnie nie dziwi bo transfer przed sezonem trafione Fuego - Jose Antonio Reyes, Jurado, Perez – Moreno to zestawienie ofensywne na dzisiejszy wieczór.
Wszyscy wiemy jaką ekipą w domu jest Sociedad, która wówczas potrafi wygrać z każdym. Trochę ten obraz na wyjeździe wygląda inaczej, są totalnie bezkompromisowi bez remisu w delegacji. W ofensywie utrzymają mocny poziom jak zwykle oparty szczególnie na mega szybkiej kontrze, technice i ruchliwości w przodzie tego dziś nie powinno zabraknąć. Dużo chaotycznie wyglądają w defensywie gdzie stracili 16 bramek min. z takimi spotkaniami jak 5:1 z La Coruna. Jestem przekonany że nic nowego tutaj trener nie wymyśli i zagrają swoje, co przy formie gospodarzy powinno sprawić że bramek tutaj nie zabraknie, zresztą 0:5, 2:0, 1:2, 2:2, 2:2, 4:1 te wyniki tutaj świadczą o tym że nudą tutaj w tych starciach nie wieje.
✅135
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lipton_ 192

lipton_

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Lech - Termalica
Typ: Do przerwy/koniec meczu - Lech Poznań/Lech Poznań
Kurs: 2.40
Bukmacher: Bet365
Lech za Bielicy się odrodził, jak twierdzi sam trener mają za sobą dobry okres przygotowawczy, przyszło dwóch na prawdę solidnych zawodników (Radut oraz Kostewycz), po słabym początku rundy odrobili punkty i są w czołówce. Szkoleniowiec Lecha twierdzi, że jest Lech obecnie w lepszej dyspozycji niż Austria Wiedeń wtedy gdy wprowadzał ją do LM.
Z drugiej strony mamy Termalike, niespodzianke jesieni w Ekstraklasie, sam Michniewicz twierdzi, że miejsce jest bardzo wysokie, a on aspiruje o pierwszą ósemkę. Przebieg dzisiejszego meczu przewidywany jest na to, że to Lech będzie miał piłke i rozgrywał, a zwarta w obronie drużyna z Niecieczy liczyła na kontry, ale nie sądzę żeby cokolwiek z tego było, może na pierwsze 20-30 min to starczy, ale myślę że już w pierwszej połowie Lechici coś strzelą żeby mieć spokój. Dodatkowo atut własnego boiska, rozpoczęcie rundy na Bułgarskiej, nie ma co się spodziewać niespodzianki, a sprawa powinna zostać załatwiona w pierwszej części spotkania.
✅140
 
g-lupek 168

g-lupek

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania
Godz: 20:45
Spotkanie Espanyol-Real Sociedad
Typ: dw 0:0
Kurs 8,00
Buk: bet365
Analiza
Miałem tu grać na remis, ale typ jest już zajęty, a bezbramkowy wynik wydaje mi się najbardziej realny jeśli chodzi o remis. Espanyol wygrał swój ostatni mecz, gdzie pokazał że nieźle bronią, zdobyli w pierwszych 20 minutach, a dalsza część meczu to szarże Malagi której nie udało się już wyrównać ze względu na obronę Espanyolu. Real Sociedad ostatni mecz wygrał z Osasuną u siebie, chociaż napsuła ona im trochę krwi. Espanyol robił już bezbrakowe mecze w tym sezonie u sibie z Vilareall i Ath. Bilbao, drużyny na podobnym poziomie co Real, choć chyba słabsze od niego w ofensywie. Sociedad nie zremisował już od 6 spotkań, swój ostatni wyjazd przegrał z Realem Madryt, 3:0. Remis to najlepszy typ na to spotkanie tak mi się wydaje.
⛔100
 
albig 0

albig

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Lech - Termalica
Typ: Remis lub Termalica
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet365
Analiza :
Dziś rusza nasza kochana ekstraklasa . Lech bardzo mocno osłabiony po całości w defensywie . Brak Khadara ( na testach w Kijowie ) oraz nieobecni na ten mecz nowy nabytek Mihai Radut oraz Nicki Bille . Jedziemy dalej, mało tego na ospę zachorował Jan Bednarek i nie będzie go w osiemnastce . Termalica zaś przyjeżdza w najmocniejszym zestawieniu . Wiadomo Lech gra przed swoja publicznością dlatego bezpieczne 2x . Lechowi nie daję szans na zwycięstwo . Termalica to nie chłopcy do bicia...
⛔100
 
B 0

bremustor

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska,Lotto Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Lech Poznań-Termalica Bruk Bet Nieciecza
Typ: handicap 0:1/Lech
Kurs: 2.40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
To mój pierwszy typ na tej stronie. Jest to naprawdę ciekawa propozycja.Lech gra pierwszy mecz u siebie w rundzie wiosennej.Od przyjścia Bjelicy Lech nie przegrał u siebie żadnego spotkania.Okienko transferowe dla Termalicy jest dość stateczne i żaden klasowy zawodnik nie zasilił tej drużyny.Ostatnie 5 meczów Termalicy na wyjeżdzie 3 przegrane w tym przegrana 3:0 na wyjezdzie z Górnikiem Łęczna.Lech wzmocnił się dwoma zawodnikami, którzy na pewno podniosą poziom gry Lecha, niestety Kadar wyjechał na testy medyczne na ukrainie ale uważam iż Wilusz godnie zastąpi go. 3 na 4 spotkania pomiędzy tymi zespołami zakończyły się wynikiem over 3,5.
✅140
 
maarcin14 668,4K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: HOLANDIA: Eerste Divisie
Godzina: 20:00
Spotkanie: Telstar - Achilles 29
Typ: HT/FT 1/1
Kurs: @2.20
Bukmacher: Bet365
Analiza: Witam . W dniu 10 lutego zostaną rozegrane mecze 25 kolejki holenderskiej Eerste Divisie . W jednym z tych spotkań zagrają ze sobą Telstar oraz Achilles 29. Faworytem tego spotkania są gospodarze , kurs na ich zwycięstwo oscyluje w okolicach @1.50. Telstar zajmuje 14 miejsce w tabeli z 28 punktami na koncie , na 24 rozegrane spotkania wygrali 7 , zanotowali 7 remisów i 10 razy schodzili z boiska pokonani . Bilans bramkowy to 29:39 . Goście tego spotkania uzbierali tylko 9 punktów i zamykają ligową tabelę ze stratą 9 punktów do przedostatniego Utrecht . Głowny kandydat do spadku . Zanotowali tylko 2 wygrane i 3 remisy , pozostałe 19 spotkań przegrali . Zdobyli 18 bramek tracąc przy tym 58 . Typuję w tym meczu prowadzenie Telstar do przerwy i zwycięstwo w całym meczu . Są lepszym zespołem , ostatnie 2 mecze wygrali i podbudowani powinni dziś odnieść pewne zwycięstwo , bo jak nie z outsiderem ligi , to z kim ? Powodzenia .
⛔100
 
theseventh 275

theseventh

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Montpellier
Godzina: 15:30
Spotkanie: Brown - Paire
Typ: 1
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na dzisiaj spotkanie na turnieju ATP w Montpellier. W jednym z ćwierćfinałowych pojedynków zmierzą się Brown (84) i Paire (43). Brown na drodze do finału pokonał Garcia-Lopeza 2-0 oraz Cilicia 2-0. Paire również do tej pory bez straty seta, kolejno Khachanova i Feliciano Lopeza. Mecze bezpośrednie na korzyść Browna 2-0 chociaż ostati mecz zagrali w 2012 więc nie można tego uważać za solidny argument. Bez wątpienia silną stroną Dustina jest jego serve and volley, którym szybko kończy akcje przy swoim podaniu. Paire to solidny zawodnik, dobrze gra z końcowej linii i ma szeroki wachlarz zagrań. W pierwszym meczu widać było grymas bólu po dawnej kontuzji aczkolwiek udało mu się wygrać ten mecz oraz następny. Nie wiadomo jak z jego zdrowiem będzie dzisiaj ale typ na Browna po takim kursie wydaje się rozsądny do zagrania.
ZWROT
 
K 61

krotarth

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 2
Godzina: 20:00
Spotkanie: Nimes - Tours
Typ: 1 i over 2,5
Kurs: 3.1
Bukmacher: bet365
Analiza:
Przed nami mecz między 6 w tabeli Nimes, a ostatnim Tours. Mecz między najlepszą ofensywą(37-28), a najgorszą(25-37).
Nimes ciągle z realnymi sznasami w walce o awans do Ligue 1, dlatego nie może pozwolić sobie na wpadkę z ostatnim zespołem. Oba zespoły powinny wystawić skład bez poważniejszych braków.
Nimes o ironio nie zachwyca u siebie, jest najlepsze w lidze na wyjeździe, ale przeciwnik ten nie powinien być wymagający, aczkolwiek bramkę też potrafi strzelić. Gospodarze od 6 meczów niepokonani, w 4 meczach wszedł podany typ. Na Tours nie ma co się zbytnio skupiać, ale spójrzmy jeszcze na mecze bezpośrednie, co jest bardzo istotne. Obecny trener Nimes na 3 mecze wszystkie z Tours wygrał, a samo Nimes na 6 ostatnich meczów z Tours wszystkie wygrało i pokryło dzisiejszy typ!
Dla mniej odważnych proponuję czystą jedynkę @1,9, bądź BTS @1,80.
Powodzenia
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom