>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 10.02.2017 (piątek)

Status
Zamknięty.
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis ATP Montpellier
godz: 19.00
spotkanie: Daniil Medvedev - Joe Wilfried Tsonga
Typ : Ilość setów over 2,5
kurs:3.00
Analiza:Zacznę od tego że typ trochę ryzykowny bo Tsonga jest tu zdecydowanym faworytem ale młody ambitny Rosjanin notuje ostatnimi czasy świetne wyniki.
Jeśli stać go na wygranie seta i równożędną walkę z Djokovicem tym bardziej może zaprezętować to w meczu z Tsongą.Na pewno o zwycięstwo będzie trudno ale o ugranie seta już z dużym prawdopodobieństwem może się o to pokusić.
Bilans ostatnich 20 meczów na hardzie : Medvedev 14 zwycięstw 6 porażek , tsonga 15z 5 p.
Tsondze zawsze zdarzało się czasem przespać jednego seta w meczu.Na Australian Open tracił sety nawet z Monteiro i Evansem a to wcale nie jacyś lepsi zawodnicy od Medvedeva.3 lata temu Jo stracił seta nawet z Grzegorzem Panfilem na pucharze Hopmana więc coś na rzeczy jest.
W Montpelier obaj nie stracili jeszcze seta , i trochę niepokoi wygrana Medvedeva nad Verdasco 2:0 ale jakoś w zwycięstwo Rosjanina 2:0 nad Tsongą na hali przed francuską publicznością jakoś nie chce mi się wierzyć.
Jak dla mnie 3 sety bardzo prawdopodobne .
Za drobne zagram też :
przegra pierwszego seta wygra mecz Tsonga po kursie 6.0 w williamhill:
bo największe szanse daję Medvedevovi w pierwszym secie.
⛔100
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna
Spotkanie: Bad Schwartau vs Leuterhausen
Typ: 1 połowa Leuterhausen
Kurs: 4,80
Bukmacher: Oddsring
Data/godzina rozpoczęcia: 10.02.2017/19:30
Link do wyniku: http://www.flashscore.pl/mecz/jT1JLazN/#szczegoly-meczu
Analiza:
Wśród tak bogatej oferty w dniu dzisiejszym, na weekend ja wybrałem spotkanie z drugiej ligi piłki ręcznej niemieckiej. Bad Schwartau zajmuje piąte miejsce z dorobkiem jedenastu zwycięstw, sześciu porażek, oraz dwóch remisów. W ostatniej kolejce po ponad miesięcznej przerwie przegrali z Rimpar 27:28. Skład Bad Rimpar w ostatnim meczu: Classen, Wischniewski, Waschult, Schult, Schlichting, Ranke, Milde, Mallwitz, Klockman, Hansen, Glabisch, Fuchs, Dramm, Bruhn, Zimmermann. Przyjezdni zajmują dziewiąte miejsce, z dorobkiem 9 wygranych, dwa remisy, osiem porażek. Po serii kilku porażek z rzędu, odbudowali formę jeszcze przed końcem 2016r. i w ostatnim meczu kontynuowali dobrą passę, odnosząc trzecie zwycięstwo z rzędu. Wygrali u siebie z Nordhrorn 30:28. W ostatnim bezpośrednim mecz pomiędzy tymi ekipami padł remis 24:24, jednak w obecnej formie jestem zdania, że goście lepiej rozpoczną spotkanie i wygrają pierwszą połowę-powodzenia
⛔100
 
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
dyscyplina: piłka nożna
godzina: 20:30
spotkanie: Lech Poznań - Termalica Nieciecza
typ: obie strzelą
kurs: 1,95
bukmacher: Bet365
analiza:
Zacznę od najważniejszego argumentu skłaniającego mnie do postawienia bttsu w spotkaniu Lecha Poznań z Termalicą. Otóż na ławce trenerskiej drużyny gości rządzi Czesław Michniewicz, który miał kiedyś powiedzieć, że jeśli chcesz wywieść punkty z Poznania musisz tam strzelić bramkę. Miało to miejsce gdy nie był jeszcze szkoleniowcem Słoników, ale to nie zmienia faktu, że Trener Michniewicz ma rację po swojej stronie. W Poznaniu mobilizacja od początku rundy, a na trenerze Bielicy presja zwycięstw, po to by Lech do ostatniego meczu liczył się w walce o mistrzostwo Polski. Na pewno w Poznaniu obejrzymy ciekawsze spotkanie niż w Chorzowie, grają w końcu drużyny, które nie okupują ostatnich lokat w tabeli, a zwycięzca wskoczy na podium ligowej tabeli. Nie odważę się wskazać zwycięzcy,ze względu na to iż przewiduję sporą liczbę bramek w tym spotkaniu. Faworytem niewątpliwie Lech, jest to jednak pierwsze spotkanie o stawkę po prawie dwóch miesiącach więc nie zabieram szans przyjezdnym.
⛔100
 
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna; WŁOCHY: Serie A - Kolejka 24
Spotkanie: Napoli - Genoa
10.02.2017 20:45
Typ: Napoli -1,5
Kurs: 1,76
Bukmacher: Unibet
Analiza: Dzisiaj o godzinie 20.45 odbędzie się spotkanie w Serie A pomiędzy zespołami Napoli i Genoa. Gospodarze z dorobkiem 48 punktów plasują się na 3 miejscu, natomiast goście zdołali uzbierać 25 oczek zajmują 16 pozycje. Drużyna gospodarzy w ostatnich pięciu spotkaniach zdołała zanotować cztery zwycięstwa i jeden remis. Zespół Genoi natomiast zanotował dwa remisy i trzy porażki. Napoli już w przyszłym tygodniu w środę rozegra arcyważne spotkanie w Lidze Mistrzów z Realem Madryt, jednak nie mogą absolutnie zlekceważyć czy też odpuścić dzisiejszego spotkania. Ważne jest zwycięstwo, ponieważ drugie miejsce, które zajmuje AS Roma może oddalić się w przypadku straty punktów, a warto zaznaczyć, że do Ligi Mistrzów awans z „urzędu” mają tylko dwa zespoły z Włoch (trzeci musi grać w eliminacjach). W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie należeć do gospodarzy, jednak jeśli uzyskają oni dwie bramki przewagi zapewne w końcówce troszkę odpuszczą i nie będą atakować do samego końca. Mój typ na dzisiejsze spotkanie to zwycięstwo gospodarzy 2:0
✅76
 
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
Spotkanie: Lech Poznań vs Termalica Bruk- Bed Nieciecza
Typ: Lech Poznań i powyżej 2,5
Kurs: 2,5
Bukmacher: bet365
godz. 20.30
ANALIZA
Witam, Zacznę na początek od drużyny gości, którzy w 10 wyjazdowych spotkaniach stracili 18 bramek, niby nie dużo, ale są lepsze wyjazdowe defensywy w lidze, w tych 10 spotkaniach zdobyli bramek 12, więc średnio gol na mecz. Na pewno nie odpuszczą meczu przy Bułgarskiej i będą chcieli postraszyć Lecha, Lecha, który po zmianie trenera zaczął być drużyną bardzo groźną i bramkostrzelną. Z nowym szkoleniowcem Kolejorz w Poznaniu nie przegrał, a w całym sezonie na swoim stadionie zdobył 14 bramek tracąc 6, ale widać, że z odkąd klub z Poznania objął Bjelica to jest bardzo dobra ekipa, zimę przepracowali solidnie i dzisiaj powinno im się to przełożyć na wynik. Lech ma na ten sezon jeden cel- Mistrzostwo, więc każdy mecz jest dla nich ważny, a tym bardziej przy Bułgarskiej nie będą chcieli tracić punktów i wyjdą bojowo nastawieni na Słoników. 2 Bramki Lech powinien spokojnie zdobyć, bo jednak mają siłę ofensywną, ale jak zostało wspomniane we wcześniejszych analizach nie będzie w ekipie z Poznania Kadara, co jest niewątpliwie osłabieniem, więc bramka gości też może stać się faktem, jak dla mnie mecz overowy, coś w granicach 2-1,301.
Powodzenia i pozdrawiam
✅150
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom