>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 11.02.2017 (sobota)

Status
Zamknięty.
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA
Godzina: 01:30
Spotkanie: New York Knicks - Denver Nuggets
Typ: New York Knicks -1,5
Kurs: 1,90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dość wysoki kurs na NY, aż żal nie spróbować. Denver dzisiaj bez 3 podstawowych graczy w rotacji tj. Gallinariego, Farieda i Mudiyaya. Jest to potężne osłabienie Bryłek i myślę, że Knicksów jak najbardziej stać, żeby w obliczu takich absencji rywala, przechylić szalę na swoją korzyść. Co więcej w NY nie zobaczymy dziś Noaha, a wg mnie jest to spore wzmocnienie, ponieważ O&#39;Quinn wnosi zdecydowanie więcej do zespołu. Denver na wyjazdach nie zachwyca, ostatnie 3 mecze przegrane a na ostatnie 7 meczów w Nowym Yorku wygrali 2 razy, także myślę że warto zaufać Carmelo i spółce bo wciąż mają o co grać.
Pan Szlachcic mnie ubiegł, także ode mnie delikatne handi na ten mecz. Powodzenia !
⛔100
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy - Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: FC Ingolstadt - Bayern Monachium
Typ: obydwie drużyny strzelą gola w pierwszej połowie
Kurs: 5,50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Bayern Monachium wygląda tak jakby mocno się oszczędzali albo zwyczajnie są bez formy. Pomimo słabej gry i tak są liderem Bundesligi i zapewne znowu ją wygrają. Bayern coś rzadko zachowuje czyste konto, szczególnie gdy gra na wyjeździe. Zaledwie w trzech meczach na wyjeździe nie stracili bramki, z czego dwa z nich były na początku sezonu... Ingolstadt gra teraz dużo lepiej niż w pierwszych dziesięciu kolejkach. Wygrali m.in. z Lipskiem i Bayerem Leverkusen. Pamiętam ich mecz z Bayernem w Monachium. Strzelili tam gola w pierwszej połowie, a w drugiej też byli bardzo blisko. Tu powinien być BTS i możliwe, że już w pierwszej połowie tak będzie. Z Hamburgiem już w pierwszej połowie meczu Ingolstadt strzelił dwa gole. W meczu Bayernu z Schalke po pierwszej połowie było 1:1. 1:1 było też w ich meczu z Freiburgiem.Bayern często traci bramkę w pierwszej połowie, więc Ingilstadt może to wykorzystać. Sam Bayern raczej nie powinien mieć problemu z szybkim strzeleniem gola.
⛔100
 
supbit2 80

supbit2

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska - Polska Extraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Arka Gdynia - Legia Warszawa
Typ: Legia Warszawa i 2,5 gola
Kurs: 2,62
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Legia Warszawa po fenomenalnym roku 2016 zaczyna rozgrywki z beniaminkiem naszej ekxtraklasy. W zimowym okienku transferowym odeszło dwóch znaczących graczy tzn Prijo i Nikolic. Wierze ze dwóch nowych graczy pozyskanych zamiast tych, którzy odeszli wypełnią lukę z nawiązką w ofensywie. Moim zdanie typ bardzo prawdopodobny ponieważ Legia będzie chciała wejść w tą wiosnę z dużego buta, a poparte jest to niesamowitymi możliwościami w ataku Legii. Typ jest to duży value. Polecam, sam zagrałem za 50zl.
⛔100
 
finckaxl 7,8K

finckaxl

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki Narciarskie, Japonia, Sapporo
Godzina: 08:30
Typ: Kamil Stoch wygra
Kurs: 3,60
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Analiza bedzie krotka bo nasz lider utrzymuje bardzo wysoka forme. Mysle ze po serii &#39;porazek&#39; w Niemczech dzis bedzie chcial sie odegrac. Kamil nigdy nie byl wielkim lotnikiem a mimo to w ostatnich konkursach w scislej czolowce. Wczorajsze kwal i treningi pokazaly ze spokojnie bez wysilku jest w czubie. Co wiecej, cala nasza reprezentacja na fali, dlatego to zawsze atut . Prevc skakal daleko ale on zawsze w treningach odbija, potem slabo w konkursie.. Jak bedzie, zobaczymy. Licze tez na Janka Ziobro!
Pozdrawiam
⛔100
 
harrods24 93

harrods24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - Premier League
Godzina: 18:30
Spotkanie: Liverpool - Tottenham
Typ: Liverpool over 5.5 rzutów roznych
Kurs: 1.83
Bukmacher: bet365
Analiza:
Zdecydowany hit 25 kolejki Premier League ,na Anfield przyjezdza ekipa Kogutów
Dzisiaj ,tragiczna forma Liverpool&#39;u z ostatnich tygodni nie bedzie miala wiekszego znaczenia ,jesli juz to tylko bardziej zmotywuje to ekipe Kloppa aby w koncu wygrac mecz ,a jest to z pewnoscia idealna okazja aby wyjsc z dolka i nie stracic dystansu do druzyn z TOP4.
Nie widze tu innego scenariusza jak ciagly napór i atak Liverpoolu polaczony z kontrpressingiem z czego ekipy Kloppa sa bardzo dobrze znane.
Klopp jest osoba bardzo charyzmatyczna ,niesamowitym motywatorem ,osoba ktora w opinii publicznej dostarcza duzo rozrywki ,ja mam nadzieje ,ze to Liverpool swoja gra do przodu dostarczy nam duzo rozrywki w dzisiejszym meczu.
Statystyki rozych :
vs Hull - 15
vs Chelsea - 3
vs Wolverhampton - 7
vs Southampton - 8
vs Swansea - 6
Absencje w obu ekipach :
Liverpool - Lovren (kontuzja kolana) ,Klavan (choroba) ,pod znakiem zapytania stoi tez wystep Adama Lallany (Achilles)
Tottenham - Rose(kontuzja kolana) , Vertonghen (kontuzja kostki) ,Lamela (biodro)
W tym spotkaniu ide w strone rzutów roznych gdyz ciezko powiedziec jaki przebieg bedzie mialo to spotkanie ,ciezko wskazac faworyta ,wierze natomiast ,ze Liverpool od poczatku bedzie chcial przejac kontrole nad rywalem utrzymujac sie przy pilce i mozolnie konstruulujac sytuacje bramkowe ,a co za tym idzie spora ilosc roznych. Powodzenia!
✅83
 
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Dyscyplina: Tenis ATP Montpellier (hard)
Godzina: 14:30
Spotkanie: Paire B. - Gasquet R.
Typ: Paire B.
Kurs: 3,71
Bukmacher: www.pinnacle.com/pl
Analiza: Gram przeciw Ryszardowi G. W myśl zasady iż tak jesteś dobry jak twój ostatni mecz. A ostatni mecz to dno zwłaszcza 2 set gdzie 2 razy dał się przełamać w kluczowym momencie. Pojedynek 2 Francuzów w półfinale może się okazać kluczowy dla kariery młodszego z nich. Wygrana daje Paire szansę na wygranie całego turnieju, gdyż jak wiemy nie wymęczył się we wczorajszym ćwierćfinale, gdzie wygrał po 1 gemie z powodu kreczu. Powodzenia.
⛔100
 
S 0

stuarez715

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Premier Leaque
Godzina: 18;30
Spotkanie ; Liverpool FC - Tottenham
Typ: over 2,5
Kurs: 1,95
Bukmacher: Bet365
Analiza ; Witam, to moja pierwsza analiza i mam nadzieje ze zacznę dobrze! Jestem fanem premier Leaque, oraz Liverpoolu co tym bardziej utwierdza mnie w zagraniu tego typa. Liverpool w ostatnim czasie przechodzi przez kryzys, nie mogąc się zgrać, mają wiele wyśmienitych okazji lecz brakuje im wpakowania piłki do siatki. Jak to na Liverpool przypadło - lubią tez tracić bramki. Do tego wszystkiego preferują ofensywny styl. Drużyna z Londynu również preferuje ofensywny styl, strzelają mnóstwo bramek oraz stwarzają dużo niebezpiecznych akcji. W szczególności jest to ważny mecz dla Kane, który musi gonić czołówkę w klasyfikacji strzelców. Jak dla mnie idealny typ na dzień dzisiejszy.
PS. To mój pierwszy typ, proszę o wyrozumiałość ;)
⛔100
 
trzyha 11

trzyha

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - Premier League
Godzina: 13:30
Spotkanie: Arsenal-Hull
Typ: Arsenal handi -1,5
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza: Wiadomo jak gra Arsenal, w kratkę. Ostatnie poczynania piłkarzy Wengera nie napawają nadzieją kibiców co do sięgnięcia po jakiekolwiek trofea w tym sezonie, no ale to już standard. Zatem grają dalej swoje, dziś w Londynie na przeciw drużyna Grosika, która z kanonierami sobie wyraźnie nie radzi. W zasadzie na ostatnie 5 meczów między tymi drużynami, handi pokryty 4 krotnie. Nawiązując do ostatnich spotkań ekip czyli przegranej Arsenalu i zwycięstwa Hull radzę na to wql nie zwracać uwagi i puścić w niepamięć. Sądzę, że nie będzie miało to żadnego wpływu na wynik dzisiejszego spotkania, gdzie gospodarze pokryją handi.
✅90
 
qtz1 31

qtz1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia - Premier League
Godzina: 16
Spotkanie: Sunderland vs Southampton
Typ: Jermain Defoe strzeli gola
Kurs: 2,62
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam. Wczoraj znowu plusik dzieki BTS w LaLiga. Na dzisiaj wybralem hipsterski typ, ale moim zdaniem bardzo value. Jezeli Sunderland ma strzelic gola w meczu Southampton to najwieksze szanse ma na to Jermain Defoe. W ostatnim meczu 2 gole, ogolnie 14!!!!! Polecam, Maciej Kot.
kiepska analiza
 
piotrek756 73

piotrek756

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Middlesbrough FC - FC Everton
Typ: Everton wygra
Kurs: 2.20
Bukmacher: WilliamHill
Analiza: Na dziś wybrałem mecz z zaplecza Premier League, pomiędzy Middlesbrough, który zajmuje 15 pozycje, tylko 1 punkt nad strefą spadkową, a Evertonem z 40 oczkami na koncie.
Ekipa Koemna ostatnio w bardzo dobrej formie ostatnie 5 meczy w lidze to 4 wygrane i 1 remis przy czym bilans bramek to 15-4 co robi wrażenie. Takimi wynikami nie może popisać się ekipa gospodarzy bo na ostatnie 5 meczy skromne 3 remisy i 2 porażki i jest to ekipa z najgorszą ofensywą w PL z 19 golami na koncie.
Everton pod wodzą holendra zrobił bardzo wyraźne postępy, parę transferów w zimowym okienku co może wzmocnić drużynę . Romelu Lukaku w tym sezonie w bardzo dobrej formie, przedłużył kontrakt z drużyna co może tylko cieszyć trenera mając takiego napastnika z 16 golami co daje mu pozycje lidera. Myślę, że 3 punkty dziś polecą do ekipy gości.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
theseventh 275

theseventh

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Sofia (hard)
Godzina: 13:00
Spotkanie: Bautista-Agut - Goffin
Typ: Bautista-Agut
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Półfinałowy pojedynek turnieju na hardzie w Sofii. Zmierzą się ze sobą Bautista-Agut (16) oraz Goffin (11). Oglądałem oba wczorajsze ćwierćfinały i lepsze wrażenie zrobił na mnie Roberto. Pewnie bo 2-0 pokonał świetnie serwującego Mullera, wcześniej pokonał Stebe również 2-0. Widać było, że od początku kontrolował przebieg meczu, nie popełniał błędów przy kluczowych piłkach. Goffin natomiast trafił wczoraj na słabszy dzień Darcisa gdzie pokonał go pewnie 2-0. Darcis popełniał wiele błędów, w drugim secie nie było już widać w nim woli walki, może to zmęczenie. H2H na korzyść Hiszpana 3-0, wszystkie mecze na hardzie w latach &#39;12,&#39;13,&#39;15. Myślę, że i tym razem nie będzie inaczej. Polecam.
⛔100
 
mamik 79

mamik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Middlesbrough FC - FC Everton
Typ:Middlesbrough FC wygra
Kurs: 3.71
Bukmacher: Winline
Witam, walczacych z bukami!
Na dzisiaj mecz z PLA. Gospodarze u siebie grozni,przegrywac meczy nie moga i nie chca.
Strefa spadkowa tuz tuz... Bilans z Evertonem na minus ale zawsze z nimi walczyli. No i ostatni moj argument- Negredo! Mowia ze sam Arsen interesuje nim sie zywo? Zycze zeby wszyscy!!! Bartek brachu, przytulam Cie mocno! Papkina pozdrow i reszte fam!!!
Nieregulaminowy bukmacher
⛔100
 
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna; ANGLIA: Premier League - Kolejka 25
Spotkanie: Liverpool - Tottenham
11.02.2017 18:30
Typ: BTS
Kurs: 1,70
Bukmacher: bwin
Analiza: Dzisiaj o godzinie 18.30 odbędzie się spotkanie w angielskiej Premier League pomiędzy zespołami Liverpoolu i Tottenhamu. Gospodarze z dorobkiem 46 punktów plasują się na 5 miejscu, natomiast goście zdołali uzbierać 50 oczek i zajmują 2 pozycje. Drużyna gospodarzy w ostatnich pięciu spotkaniach zdołała zanotować tylko trzy remisy i dwie porażki, co na chwilę obecną mocno oddaliło ich szansę na zdobycie mistrzostwa, natomiast goście notują dobrą passę i mogą włączyć się jeszcze do walki o koronę. Jest to bardzo ważne spotkanie dla obu ekip, dlatego spodziewam się dzisiaj walki do ostatniej minuty oraz zaciętości. Gospodarze wspierani dopingiem własnej publiczności będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony i w końcu przełamać złą serię wyników. Goście będą chcieli w dzisiejszym spotkaniu nastawić się na grę z kontry i tam poszukają swojej szansy na bramkę. Jedno jest pewne – kto dziś poniesie porażkę będzie podłamany i niemal na pewno straci szansę na walkę o tytuł mistrza jeśli Chelsea odniesie jutro kolejne zwycięstwo. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie wyrównane. Mój typ na dzisiejsze spotkanie to 1:1
⛔100
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Montpellier
Godzina: 14:30
Spotkanie: Paire B. - Gasquet R.
Typ: B.Paire DW 2:0
Kurs: 5,50
Bukmacher: Bet365
Zacznijmy od tego, że Paire zawsze dobrze czuje się grając u siebie. Nawierzchnia też mu leży [hard]. Oglądam cały turniej i Paire prezentuje się znakomicie, z resztą jego głównym problemem nie jest zazwyczaj brak umiejętności tylko problemy z garem. Gasquet wczoraj 1-szy set pewnie wygrany z dużo niżej umiejscowionym w rankingu De Schepperem, któremu bliżej do challengera niż turniejów ATP i Richard prawie wypadłby z turnieju. Paire, natomiast nie pozostawiał złudzeń przeciwnikom, a wczoraj przeciwnik mu zkreczował, czym oszczędził Pairowi czasu. Jeśli mu nie odbije, to myślę że obejrzymy go w finale, jak nie z nagrodą główną. Z resztą w zeszłym roku Paire też świetnie sobie radził we Francji. Nie rozumiem swoją drogą czemu on jest stawiany w roli underdoga, ale myślę że jeśli gładko wygra 1 seta to drugi będzie formalnością. Z fartem.
⛔100
 
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwajcaria
Godzina: 17:45
Spotkanie: Thun vs Basel
Typ: Basel over 1.5 gola
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Wczoraj niestety zawiodl Augsburg,ktory nie strzelil bramki,osobiscie spodziewalem sie czegos lepszego....
Dzisiaj odwiedzamy Szwajcarie,ktora przebudzila sie z zimowego snu.
Lige gromi i gromic bedzie nadal FC Basel,ktory jest jak lew,ktory urzadza sobie polowanie na slabszych.
W lidze do tej pory wygrali 16 spotkan,dwa zremisowali i raz przegrali,bilans bramkowy 53:15.
Na koncie jest 50 punktow,czyli nad drugim YB Berno maja 12 punktow przewagi,nad trzecim zespolem Luzern prawdziwa przepasc - 20 punktow roznicy.
Wielka niewiadoma byla forma mistrza Szwajcarii po przerwie zimowej.
Basel zaczal jednak &quot;z wysokiego C&quot; wygrywajac z Lugano 4:0.Trzeba zaznaczyc,ze po 36 minutach bylo juz 3:0 dla gospodarzy a hat-trickiem klasycznym popisal sie Elyounoussi,rywala dobil Janko.
Basel nie gra juz w europejskich pucharach,,tak wiec wszystkie swoje sily moga skierowac na lige.

Thun zajmuje slabe 8 miejsce z dorobkiem 19 punktow,gorsi od nich sa tylko Lugano i Vaduz,ktorzy maja odpowiednio 18 i 17 punktow,tak wiec moze po tej kolejce zobaczymy Thun na samym dnie tabeli.
Thun przed wlasna publicznoscia radzi sobie slabo,do tej pory zdobyli jedynie 8 punktow w 9 meczach,strzelili w nich 12 bramek,stracili natomiast 17.
W ostatnich 5 rozegranych meczach u siebie stracili az 10 goli,czyste konto zachowali jedynie w meczu z Lausanne.

Basel nie przegral z ekipa Thun juz od 16 spotkan a ostatnia wizyta na Stockhorn Arenie skonczyla sie gladkim zwyciestwem 3:0,wyni zostal ustalony w zaledwie 19 minut....
Zdecydowanym faworytem jest tutaj Basel,ktory bez problemu powinien strzelic dwa gole,graja naprawde wybornie.
✅90
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Lotto Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Arka Gdynia - Legia Warszawa
Typ: Legia wygra obie połowy
Kurs: 5,00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Bardzo ciekawe spotkanie w Gdyni, gdzie miejscowa Arka podejmie Mistrza Polski - Legię Warszawa. W mojej opinii zdecydowanym faworytem tego spotkania sa goście ze stolicy. Szukałem wszędzie jakiś informacji na temat stanu murawy boiska na którym dzisiaj odbędzie się to spotkanie i dziś znalazłem wypowiedź na ten temat Mirosława Pecury, który twierdzi że Arka ma w tej chwili murawę w najlepszym stanie w lidze i porównuje ją do stadionu Arsenalu - Emirates Stadium. Jeżeli Pecura ma rację to, to jest główny argument, który przemówi dziś za pewnym zwycięstwem stołecznych. Legia za trenera Jacka Magiery, szuka gry kombinacyjnej ziemią, ma kreatywnych zawodników w środku (Vadis, Miro Radovic czy Vako Qazaishvili), którzy potrafią znakomicie szukać gry między liniami pomocy i obrony przeciwnika i potrafią znakomicie przeszywać te linie prostopadłymi podaniami do skrzydłowych i napastników. Legia na pewno będzie chciała być przy piłce i dyktować tempo gry a Gdynianie cofną się pod swoje pole karne i będą starali się grać tzw &quot;anty futbol&quot; i będą liczyć na kontrataki. Mają dość szybkich skrzydłowych (Wojowski czy Vinicius) a Mateusz Szwoch będzie odpowiedzialny za wyprowadzenie tej piłki i rozegranie. Myślę, że Arka dzisiaj nie będzie w stanie skutecznie bronić się przed wielkim potencjałem Wojskowych. Tomas Necid to bardzo silny i skuteczny napastnik, który będzie miał szansę skutecznie walczyć z mocnymi i dobrze zbudowanymi stoperami Arki - Krzysztofem Sobierajem i Michałem Marcjanikiem. Na skrzydłach w drużynie obrońców mistrzowskiego tytułu prawdopodobnie zobaczymy Guilherme i Michała Kucharczyka, którzy bez problemu będą wchodzić między obrońców Arki a z takimi kreatorami gry jak Radovic czy Odidja Ofoe może to być zabójcze dla Pomorzan. Być może nie zagra dziś Tibault Moulin oraz Michał Kopczyński a to jest spora strata dla Legii, ale myślę że Magiera zmodyfikuje trochę ustawienie i nie będzie to 4-3-3 jak w końcówce rundy jesiennej tylko 4-2-3-1. Jako defensywny pomocnik w miejsce Kopczyńskiego wyjdzie Tomasz Jodłowiec, który ponoć dochodzi do swojej optymalnej formy. Obok niego wyjdzie Vadis i będzie miał trochę więcej zadań defensywnych jak to było w rundzie jesiennej. Na pozycji numer &quot;10&quot; wyjdzie Miro Radovic a na skrzydłach para Kucharczyk-Guilherme.
Przy Łazienkowskiej niespodziewanie wygrała Arka 3:1, ale nie można brać tego faktu pod uwagę, bowiem trenerem Legii wtedy był wielki Albański wizjoner Besnik Hasi. Arka biorąc pod uwagę sytuację kadrową radziła sobie nadspodziewanie dobrze w rundzie jesiennej, kończąc przed zimowa przerwą ósmą pozycją. Na koniec pokonali we Wrocławiu słaby Śląsk Mariusz Rumaka 2:0, grając na prawdę bardzo dobre spotkanie. Jednak Arka bardzo dobrze radzi sobie grając otwartą piłkę, przeciwko równorzędnemu lub słabszemu przeciwnikowi, kiedy zespół może trochę się otworzyć i pograć piłką. Wtedy gra opiera się na Mateuszu Szwochu, który potrafi znakomicie operować piłką za plecami napastnika. W meczach z zespołami, przed którymi Arka musi się cofnąć i oddać inicjatywę nie wygląda to już najlepiej. Przegrali z Jagiellonią, przegrali z Lechią, oberwali solidnie od pogoni 0:3 i zremisowali z Lechem 0:0, ale przy Bułgarskiej Gdynianom sprzyjało szczęście, bo kilkukrotnie ratowało ich obramowanie bramki lub Konrad Jałocha. Spodziewam się dziś jednostronnego meczu i pewnego i wysokiego zwycięstwa przyjezdnych.
⛔100
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Plus Liga
Godzina: 14:45
Spotkanie: Gdańsk - Bełchatów
Typ: Bełchatów handi -1.5 seta
Kurs: 1.75
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Arcyważne spotkanie w kontekście walki o pierwszą czwórkę i półfinały ligi.
Gdańsk z 33 punktami który raczej te szanse na pierwszą czwórkę i grę o medale stracił podejmuje Skrę z 44 punktami z 4 miejsca.
Gdańsk co prawda u siebie gra świetnie ale to Skra jest dużo lepszą drużyna, a 2 ostatnie mecze na wyjeździe przegrała nie zdobywając nawet punktu a takiej drużynie nie przystoi aby tak przegrywała 3 mecz z rzędu z takim składem.
Ostatnie mecze między tymi drużynami to pięć zwycięstw Bełchatowa po 3:0!
Widać więc, że lubią i umieją grać z tą drużyną.
Skra jeżeli by dziś przegrała najprawdopodobniej wypada za pierwszą czwórkę.
Olsztyn ma tyle samo punktów i podejmuje dziś Bielsko u siebie.
Kapitalnie ważny mecz. Skra musi to wygrać i wrócić na właściwe tory.
A i Gdańsk przegrał 3 z 5 ostatnich meczów.
Stawiam na zwycięstwo Skry za 3 punkty bo nie może sobie pozwolić na stratę punktów w trzecim kolejnym meczu!
⛔100
 
barron 88

barron

Użytkownik
⚽ Hiszpania
#8 Spotkanie: Betis - Valencia, 13:00
Typ: Powyżej 5.5 kartek
Kurs: 1.825
Stawka: 7/10, 650 PLN
Co do tego typu nie mam żadnych zastrzeżeń i jego powodzenia jestem pewien w 80%.
W tym sezonie podopieczni Voro grają bardzo agresywnie w porównaniu do poprzednich sezonów. Około 3.30 kartek oglądają zawodnicy Nietoperzy na obcych stadionach, a dzisiaj swój mecz rozegrają na Estadio Benito Villamarin, a tam nikt nie gra uczciwie przeciwko gospodarzom, którzy do aniołków również nie należą. Verdiblancos to ekipa, która właśnie u siebie, w Sevilii pozwala sobie na naprawdę wiele jeżeli chodzi o kontakty fizyczne z przeciwnikami, a dzisiejszym sędzią jest Daniel Trujillo Suarez, który jest konsekwentnym i potrafi uspokoić temperaturę spotkania, ale także potrafi wyciągnąć kartonik za symulacje, dyskusje czy opóźnianie, co w dzisiejszym meczu może być istotne.
Linia jest umiarkowana, ale w granicach rozsądku. Dla mnie to bardzo ochoczy i dość pewny typ do grania i rozpoczęcia w dobrym stylu tego jakże słonecznego dnia.
Składy znajdziecie poniżej. Szczególnie podoba mi się druga linia Beticos.:cool::cool:
Składy:
Real Betis - Adan - Piccini, Mandi, Pezzella, Tosca, Durmisi - Ceballos, Petros, Pardo - Castro, Alegria.
Valencia - Alves - Montoya, Santos, Mangala, Gaya - Suarez - Parejo, El Haddadi, Orellana, Nani - Mina.
Powodzenia! ;)
Więcej niż jeden typ w tym samym dniu
Nieregulaminowy zapis typu

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
r9_ronaldo 35,5K

r9_ronaldo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwajcaria, Super League
Godzina: 17,45
Spotkanie:
Thun - Basel
Typ:
Basel
Kurs:
2
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dziś w Szwajcarii 8 drużyna tamtejszej najwyższej klasy rozgrywkowej podejmie lidera i aktualnego mistrza kraju drużynę Basel. Za wygraną gości przemawia nie tylko znacznie mocniejszy skład, ale też fakt, że drużyna Thun to zespół najgorzej spisujący się na własnym stadionie w tym sezonie. Basel prowadzi w tabeli mając aż 12 punktó przewagi po 19 kolejkach. Są drużyna, która radzi sobie bardzo dobrze zarówno u siebie (9-1-0) jak i na wyjazdach (7-1-1). W poprzedniej kolejce pewnie zwyciężyli u siebie 4:0, prowadząc 3 bramkami już po pierwszej połowie. Drużyna Thun także zwyciężyła w 19 serii spotkań. Pokonali oni niespodziewanie drużynę Grasshopper na ich obiekcie. Myślę, że tym razem niespodzianki nie będzie.
✅100
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Siatkówka
17:00
Muszyna - Bielsko-Biała
Typ: 2
Kurs: 3,75
Buk: Bet365
Dziś ryzykowny typ bo baby w grze, choć nie bez szans. Bielsko-Biała fatalny sezon, ostatnie miejsce z bilansem 4-13 gra z ósmą Muszynianką z bilansem meczów 9-9. Bielsko musi wreszcie zaskoczyć, jest od kilku tygodni nowy dobry fachowiec na ławce trenerskiej Aleksandersen, jest nowa rozgrywająca z USA Handlowy, jest nowa środkowa Pencova. Do ostatnich meczów bym nie przywiązywał wagi bo Bielsko grało z drużynami nr 2, 3 i 4 w tabeli. Jak nie dziś to chyba już nigdy. Bielsko-Biała ma ciekawe nazwiska, Mucha, Brzezińska, Szkrzypkowska i Staniucha na przyjęciu lecz póki co to chyba tam na tej pozycji są największe problemy. Muszynianka po zmianie trenera zaczęła grać lepiej. Ostatnio rozbiła Legionowo. Muszyna ma mocny środek gdzie dziewczyny mocniej punktują od przyjmujących czy atakujących. Wielka dziura Muszyny na ataku, i jak widziałem wcześniej to czasem ogromne kłopoty w przyjęciu. Myślę że to najlepszy czas na wreszcie wygraną Bielska, dziś powinna wreszcie być widoczna praca Aleksandersena.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom