>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 12.03.2017 (niedziela)

Status
Zamknięty.
psotnick 846,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na niedzielę - 12. Marca


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kamasutra10 578,7K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina : Piłka Nożna , Ekstraklasa
Godzina : 18:00
Spotkanie : Legia - Wisła Kraków
Typ : Wisła powyżej 1.5 gola
Kurs : 3.75
Bukmacher : WilliamHill
Analiza :


Na dzisiaj wybrałem spotkanie które kilkanaście lat temu wzbudzałoby ogromne emocje ( np. sezon 2005/2006 ) gdy obydwa zespoły tworzyły top ligi i cyklicznie rywalizowały o mistrzostwo . Obecnie sytuacja przedstawia się trochę inaczej , a to głownie za sprawą przyjezdnych którzy od kilku lat nie mogą niestety nawiązać do dawnych sukcesów z różnych względów o których nie miejsce i czas na pisanie. Nie oznacza to jednak że do Warszawy przyjeżdża drużyna z góry skazana na pożarcie o czym mogą świadczyć przedmeczowe kursy . Biorąc pod uwagę aktualną formę i grę jednych i drugich uważam że @ 1.45 - 1.50 na win gospodarzy to typowa podpucha nie mająca żadnego racjonalnego uzasadnienia. Jeśli dodamy do tego że w dwóch wiosennych domowych spotkaniach Legia zainkasowała raptem 1 pkt. ( br. 1:4) dzieląc się pozostałymi z takimi tuzami ligi jak Ruch i Termalica to pytanie odnośnie sensu gry na gospodarzy zdaje się być zasadne . Owszem ostatnie wyjazdowe zwycięstwo w Lubinie nieco poprawia ten obraz ,niemniej jednak zostało ono odniesione na wyjeździe i nad drużyną która w chwili obecnej prezentuje się słabiej w mojej ocenie od Wisły.
Faktem jest że Legioniści nie mogą sobie pozwolić na stratę pkt. w aspekcie walki o mistrzostwo , jednakże Krakowianie walcząc o ósemkę ( 7m - 34 pkt. ) zapewne postawią twarde warunki. Wisła na wiosnę prezentuję się bardzo dobrze , 9 pkt zdobytych w 4 meczach musi dać do myślenia. W historii spotkań między tymi drużynami rozgrywanymi w stolicy bywało że Wisła wyjeżdżała na tarczy (5:0) , bywało też że zdołała wygrać lub wywieźć bramkowy remis (2:2).
Analizując to spotkanie wymyśliłem opcję w której goście zaskakują otwartą grą i strzelają dwie bramki.....Scenariusz tyleż nierealny co możliwy dlatego przy @ 3.75 pójdę w tym kierunku. Liczę na skuteczną grę Boguskiego i Małeckiego , ze względu na kontuzje nie jedzie do Warszawy Zdenek Ondrasek , w jego miejsce zobaczymy zapewne największego kata warszawskiej drużyny w historii dotychczasowych potyczek z Wisłą - Pawła Brożka. Tu z kolei może się przydać jego duże doświadczenie. Nie bez znaczenia pozostaje również fakt iż początkiem lutego Wisła podpisała umowę z nowym strategicznym sponsorem jakim jest legalna firma bukmacherska LV BET , a jej logo zobaczymy już dzisiaj na koszulkach zawodników obok herbu &quot; Białej gwiazdy&quot;. Zapewne poczucie finansowej stabilności wpłynie korzystnie na morale i zaangażowanie drużyny.
Ciekawostką jest że zarówno dla Jacka Magiery , jak i Kiko Ramireza dzisiejsze spotkanie będzie pierwszym bezpośrednim pojedynkiem w roli szkoleniowców. Który zdoła zaskoczyć rywala ?.... Ten pierwszy nie będzię mógł wystawić dzisiaj Kucharczyka i Chime Chukwu narzekających na kontuzje. Jednym słowem zapowiada się bardzo ciekawy pojedynek .....

Udanego Typowania.....
⛔100
 
K 61

krotarth

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Szkocja, Premiership
Godzina: 13:00
Spotkanie: Celtic - Rangers
Typ: rożne under 10
Kurs: 2,5
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na przekór moim ostatnim typom z rangersami, gdzie przeważnie obstawiałem overy rożnych i wszystkie wchodziły, dzisiaj jestem za underem. O ile zawsze opisywałem poprzednie mecze potwierdzające overy, teraz w tym typie będę bazował praktycznie na mojej intuicji i na meczach wspólnych, gdzie gospodarzem jest Celtic, dlatego że są to derby Szkocji, i mecze te mają inny wymiar.
Przewiduję zwycięstwo celticu, ale zwycięstwo to może być 1:0 jak i 5:0. W tym roku rangersi na wyjeździe, na 4 mecze, wygrali tylko raz. Celtic nie odda za dużo pola gościom, a tym samym boczni piłkarze rangersów nie będą mieli miejsca na dośrodkowania. A jeśli boki rangersów zostaną wyłączone, to sam Celtic nie nabije tych rożnych. W ostatnim wspólnym meczu we wrześniu padło 5 rożnych.
Nieobecności w Celticu - Rogic(27/10) oraz w Rangersach - Garner(24/7), Kiernan(30/1), Rossiter(6/0), Kranjcar(15/3).
✅150
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
donkruszinio 55

donkruszinio

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna , Szkocja, Szkocka Premier League
Godzina : 13:00
Spotkanie : Celtic - Rangers
Typ : Celtic handicap -1
Kurs : 2,0
Bukmacher : Betsson
Analiza :
Już dziś o 13:00 wielkie Old Firm Derby, czyli odwieczny pojedynek pomiędzy Celticiem a Rangersami. Będzie to już 405 pojedynek między tymi drużynami, w dotychczasowej historii spotkań nieznacznie lepszy bilans zwycięstw mają Rangersi. Jednak jeśli chodzi o najbliższe spotkanie to zdecydowanym faworytem są Celtowie. Gospodarze w tamtejsze Premier League zajmują 1 lokatę, mało tego nad 2-im w tabeli Aberdeen mają aż 24 pkt przewagi a nad 3-imi Rangersami aż 33. Pierwszym słowem, które nasuwa się na myśl aby podsumować ten stan rzeczy jest zdecydowanie &quot;deklasacja&quot;! Na 27 spotkań Celtic wygrał 26, raz tylko remisując. Na własnym stadionie wygrali wszystkie 14 spotkań, strzelając 36 bramek i tracąc zaledwie 4. Jeśli chodzi o Rangersów to tak jak wcześniej wspominałem, plasują się na 3 miejscu w tabeli z bilansem spotkań 13-7-7 z czego na wyjeździe 5-3-6, nie muszę dodawać, że nie wygląda to rewelacyjnie. Jeszcze gorzej dla Rangersów wyglądają ostatnie bezpośrednie pojedynki ze swoim odwiecznym rywalem. Ostatnie 4 spotkania na Celtic Park to zdecydowane zwycięstwa Celticu. W poprzednim sezonie mecz zakończył się pogromem 5-1, w dzisiejszym spotkaniu również spodziewam się przekonywującego zwycięstwa gospodarzy. Nie mam wątpliwości, że posiadają oni dużą lepszą drużynę, zarówno jeśli chodzi o kolektyw jak i poszczególne indywidualności. Stawiam na Celtic handicap -1
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Włochy, Seria A
Godzinna: 15:00
Spotkanie: Pescara – Udinese
Typ: over 3 azjan
Kurs: 2.18
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Pescara to już do końca sezony będzie typem każdego dnia i granie w ich starciach na bramki to wszystko jak wspomniałem za sprawą Zemana na ławce czyli trener ultra ofensywnego, którego zespół i tak musi atakować bo już nie do stracenia nie ma to widzieliśmy w trzech spotkania w tym u siebie rozbili Genoa 5:0, następnie przegrali dwa wyjazdy. Jakości to ten zespół od początku sezonu w defensywie nie ma już 60 bramek straconych tak więc przy tym trenerze, nastawieniu to tej jakości cały czas będzie brakowało bo nie ważne czy dom czy wyjazd jest to samo. W ofensywie najgorsi nie są mają naprawdę solidny atak patrząc na rywali z dolnych rejonów są najlepsi to z drugiej strony jeszcze bardziej pokazuje ogromną mizerność w defensywie. Goście spokojni 15 punktów przewagi raczej tego nie roztrwonią, dodatkowo przyjeżdżają tutaj podbudowani remisem z Juve 1:1, który na pewno pozwoli im pewniej sobie poczynać w ofensywie bo w takim spotkaniu to ja nie widzę by oni tutaj cokolwiek bronili, dla mnie też pięć spotkań na wyjeździe bez bramki to długa seria i tym bardziej podejdą do tego ofensywie a mają kim straszyć w ataku, duet Théréau i Zapata to różne warianty rozgrywania w ofensywie. Nie ma co ukrywać tutaj punktem jest postać Zemana a dodając do tego grę i problemy Pescary trzeba grać na bramki, bo Udinese po prostu w to nie wierzę że będzie czekać – ofensywnie podejdą od pierwszej minuty.
✅118
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Dyscyplina: Hokej,Czechy Tipsport Extraliga 1/8 play off
Godzina: 18:00
Spotkanie: HC Vitkovice Steel - HC Skoda Plzen
Typ: HC Skoda Plzen
Kurs: 2.50
Bukmacher: bwin
W serii do 3 zwycięstw 2-2.Obie drużyny wygrały spotkania na własnym lodzie.Teraz czeka nas decydujący mecz w Ostravie,gdzie Vitkovice wygrali 3-1 oraz szczęśliwie po szybkim golu w dogrywce 3-2.
Dlaczego typuję zwycięstwo Pilzna? A no ta drużyna podniosła się ze stanu 2-0 i rozegrała u siebie dwa bardzo dobre spotkania,w których miała zdecydowaną przewagę w statystykach gry co przełożyło się na wyniki 5-3,5-2.Oglądałem te mecze i różnica w grze była bardzo widoczna.Poza tym Skoda ma w składzie najlepiej punktującego gracza rundy zasadniczej Dominika Kubalika i bardziej wyrównany skład.Martwi ilość kar,które otrzymuje Skoda,ale może trener to jakoś skoryguje,a gracze ze względu na stawkę meczu będą bardziej zdyscyplinowani.Oba mecze rozegrane w tym roku w rundzie zasadniczej też wygrało Pilzno 6-2 i 4-2.Liczę,że jutro Pilzno przejmie inicjatywę w grze,zagra ofensywnie i awansuje dalej,gdzie czeka już zwycięzca sezonu zasadniczego Bílí Tygři Liberec.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
D 706

don1

Użytkownik
Dyscyplina: ITF WOMEN - SINGLES: Zhuhai (China), hard - Fina
Godzina: 06:00
Spotkanie: Allertova D.-Zheng S.
Typ: 2
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Finał turnieju kobiet w Chinach. Zagrają w nim reprezentantka Czech Allertova oraz reprezentantka Chin Zheng. Dla mnie faworytką znowu jest Chinka. Tutaj gra bardzo dobrze nie straciła nawet seta. Jej mecz z Tunezyjką przebiegał dokładnie tak jak myślałem. Silna u siebie jest Chinka. Powiedziałbym, że nawet bardzo silna. Ale Azjaci tak mają. Publika ich nakręca dodatkowo. Więc liczę, że rano będzie podobnie. Rywalka Chinki to Czeszka sklasyfikowana na 113 pozycji w rankingu WTA World Tour. Tutaj bez straty seta ograła Diyas, Jakupovic, Rus oraz Zanevska. Sportowo Chinka i Czeszka prezentują podobny tenis. Oparty na grze z głębi kortu. Obie nie mają mocnego uderzenia. Ale dla mnie w tym pojedynku górę weźmie gra na swoim &quot;korcie&quot;. Powtarzam jeszcze raz. Azjaci u siebie grają nieraz lepiej niż w jakimś inny kraju. Liczę na Zheng. Typ oceniam na 7/10. Powodzenia!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
L 168,1K

lukos-140307

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Holandia, Eredivisie
Godzina: 14:30
Spotkanie: Feyenoord Rotterdam - AZ Alkmaar
Typ: 1
Kurs: 1.45
Bukmacher: iForBet.pl
Analiza:
W niedzielnym spotkaniu 26 kolejki Eredivisie Feyenoord podejmie u siebie drużynę Alkmaar. Myślę, że mimo tego, że Feyenoord przystąpi do tego spotkania trochę osłabiony to pokona drużynę AZ, ponieważ aktualnie forma obu drużyn znacznie się różni.
Feyenoord na De Kuip wygrał ostatnich 6 spotkań z rzędu. W tym sezonie na swoim terenie są bardzo mocni. Jedyną porażkę odnieśli z Fenerbahce w Lidze Europy, przegrali tylko 0:1. Poza tym odnieśli 2 remisy - z Heerenveen i Ajaxem. Resztę spotkań wygrywali. Imponujący jest także ich bilans bramkowy w spotkaniach u siebie - 38:8.
Feyenoord wygrał ostatnich 6 spotkań z rzędu, natomiast ostatnie 6 meczów drużyny AZ to spotkania bez zwycięstwa. Wprawdzie pokonali Cambuur, lecz dopiero po rzutach karnych. Na pewno też chluby nie przynosi im, że potrzebowali karnych aby wyeliminować drugoligowca. Ostatnio doznali wpadki na własnym stadionie, kiedy zremisowali 1:1 z przedostatnim w tabeli Excelsiorem. Wcześniej również stracili punkty u siebie, kiedy zremisowali 1:1 ze Zwolle. W Lidze Europy odnieśli kompromitujące porażki z Lyonem - u siebie przegrali 1:4 a na wyjeździe aż 1:7...
Skoro mowa o &#39;serii 6 meczów&#39; to AZ nie wygrało również 6 ostatnich spotkań rozegranych w Rotterdamie ???? Ostatnio pokonali Feyenoord na De Kuip w 2011 roku.
Feyenoord jest liderem i ma 4 punkty przewagi nad Ajaxem. Sądzę, że bardzo poważnie potraktują jutrzejszy mecz, by przewaga nie stopniała, ponieważ gdyby wynosiła 1 punkt to zrobiłoby się dla Feyenoordu niebezpiecznie.
✅45
 
zeus_6666 2K

zeus_6666

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, League 1
Godzina: 22:00
Spotkanie: Lorient - PSG
Typ: -1.5 PSG (handicap azjatycki)
Kurs: 1.93
Bukmacher: bet365
Analiza:
Spotyka się 3-ci aktualnie w tabeli PSG (62pkt), z ostatnią 20-stą drużyną ligi -Lorient (22pkt). Faworyt w tym przypadku jest tylko jeden, a na niekorzyść PSG może wpłynąć tylko wielki &quot;kac&quot; jaki pozostał po porażce z Barceloną (6-1) i odpadnięcie z LM (niemożliwe stało się faktem). Przyglądając się wynikom ostatnich meczów rozegranych w lidze francuskiej wygląda na to, że paryżanie osiągają dużo wyższe wygrane na wyjeździe niż na swoim terenie. Ostatnie 4 mecze wyjazdowe: Marsylia 1:5, Bordeaux 0:3, Dijon 1:3, Nantes 0:2. Dodam jeszcze, że ostatnie 9 meczów między tymi zespołami kończyło się zwycięstwami PSG. Wygrana wydaje się pewna, zagadką pozostaje jej rozmiar. Ja stawiam, że paryżanie wygrają co najmniej dwoma bramkami.
⛔100
 
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna , Ekstraklasa
Godzina : 18:00
Spotkanie : Legia - Wisła Kraków
Typ : under 3,5
Kurs : 1,51
Bukmacher : unibet
Analiza :
Legia w swoich ostatnich meczach tylko 2 razy pokryła tę linię, Wisła 3 podobnie statystyki wyglądają jeżeli chodzi o Legie na pepsi arenie i Wisłę grającą na wyjeździe. Jednak najbardziej zachęca mnie historia meczy między tymi drużynami. Jak wiemy te mecze są nazywane derbami Polski i są bardzo zacięte jednak nie pada w nich aż tak duża ilość bramek. Biorąc pod uwagę 15 meczów między tymi drużynami tylko 3 razy padło więcej niż 3 bramki więc myślę, że troche zachęca ta statystyka.
✅51
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania
Godz: 16:15
Spotkanie La Coruna -Barcelona
Typ: bts
Kurs 1.94
Buk Unibet
Analiza: Barcelona w tej kolejce Primera Division pojedzie na wyjazdowe spotkanie do drużyny Deportivo la Coruna, goście od samego początku są zdecydowanym faworytem do zdobycia kolejnych 3 punktów, rywal nie jest za bardzo wymagający , ma obecnie 17 pozycję w ligowej klasyfikacji z dorobkiem 24 punktów na swoim koncie, jest to miejsce zaraz nad strefa spadkową od którego dzieli go zaledwie 5 punktów, goście są liderem, zgromadzili tych punktów 60 ale jedno spotkanie rozegrane mniej ma ekipa Madryckiego Realu, Barcelona po wyczynie jakiego dokonała kilka dni temu moim zdaniem w tym spotkaniu będzie znów sobie postrzelać, patrząc na spotkania pomiędzy obiema ekipami w poprzednich kolejkach mozemy liczyć na kilka bramek, bowiem od 2011 roku ekipa z Katalonii gościła na tym stadionie 4 razy, padały tam następujące wyniki 0:4 w 2011, 4:5 w 2012 , 0:4 w 2015, oraz 0:8 w 2016, poza tym goście na wyjazdach do tej pory w 13 rozegranych meczach wyjazdowych zdobyli łacznie 37 bramek , stracili ich 12 , daje to praktycznie 3 bramki na spotkanie, myślę wiec iż jutro ni będzie inaczej i tak w 1 jak i 2 połowie tego spotkania bramki zobaczymy. Stawiam na wygraną przyjezdnych i myślę że także Deportivo na swoim stadionie zdoła przynajmniej jednego gola tutaj zdobyć.
✅94
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
S 1,1K

slawek1302

Użytkownik
Dyscyplina : koszykówka ABL ASEAN League
Godzina : 13:00
Spotkanie : Pilipinas Basketball Club - Hong Kong Eastern
Typ : Hong Kong E. -4,5 pkt handi
Kurs : 1,71
Bukmacher : Bet365
Analiza :

Kolejne spotkanie w ramach ligi ASEAN. Rewanż za piątkowy mecz w których Hong Kong wygrał 100-87. Dla zaoszczędzenia czasu drobny cytat z mojego opisu przed tamtym spotkaniem:
Hong Kong to na chwilę obecną lider tych rozgrywek i główny faworyt do zwycięstwa. Po raz ostatni w ramach tej ligi przegrał on w połowie stycznia 2017. Od tego czasu notują passę 8 zwycięstw, z czego 5 różnica wiekszą niż 10 pkt. Od kilku meczów graja naprawdę fajny basket, a głównym tego powodem jest ich nowy nabytek J. Boone. W Hokg Kong ma do pomocy dwóch niezłych pomagierów z USA - T. Lamba i M. Elliota, z których wq każdym meczu przynajmniej jeden odpala z dobra grą. Skład uzupełniają mniej znany Francuz Guinchard i banda lokalnych rolsów. Ekipa z Filipin gra narazie w kratkę...bilans 8-7 i 3 miejsce w tabeli. Skład oparty na grupie &quot;no name&quot; z USA i kilku Filipińczykach. Ich gra jest raczej chaotyczna, opartra na szybkich akcjach i dużej liczbie rzutów za 3 pkt.
wspomniany opis potwierdził się w 100%. Wynik może nie wygląda na jakiś wielkie pogrom, ale nie oddaje tego co działo się na parkiecie. Hong Kong prezentował jakąś kulturę gry, akcje przemyślane, rozgrywane wg planu. Ekipa z Filipin doszła do głosu w końcówce, gdy spotkanie było już rozstrzygnięte. W pierwszych momentach wyglądało to naprawde słabo....błędy połowy, 24 sekund, odpalane na pałę rzuty przez ręce. Uważam, że Hong Kong jest na tyle dojrzAŁą drużyna, przynajmniej jej amerykańska część, żeby zakecić się koło przewagi z ich dwóch ostatnich meczów, czyli 13 punktów
✅71
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: ATP Indian Wells - 1/32
Godzina: 00:30
Spotkanie: D.Dzumhur - A.Ramos-Vinolas
Typ: D.Dzumhur -1.5 gema [AH]
Kurs: 2.10
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Handicap to w zasadzie gra na zwycięstwo po lepszym kursie, bo takie handi nie siadające przy zwycięstwie zawodnika to naprawdę rzadkość, bo nawet 7-6 , 7-6 wbija linię. Dla mnie Bośniak ostatnio rewelacyjna forma - genialny serwis, z resztą postraszył już kilku dobrych grajków, A.R-V to jak dla mnie klasyczny łepek na mąkę, z resztą ostatnio to mu nawet słabo szło, gdzie przewalił głupio finał, chociaż po kontrowersjach, bo po przerwie z powodu deszczu, Cuevas dosłownie miał problemy ze wszystkim, to nawierzchnia, to piłki, to na tron pobiegł, ale ostatecznie wrócił i ograł Hiszpana. Tutaj piłka lata szybciej i przy takim wahaniu na serwisie jak ostatnio prezentował Ramos [pomijając, że Bośniak grał po hardach, a on ostatnio cała kampania na mące] nie widzę, żeby się jakoś odłamywał przy fenomenalnym ostatnio serwie Dzumhura, który w tym roku pokazuje na co go stać i jeśli szukać tu czarnego konia to wg mnie Bośniak ma zadatki. Myślę, że zadecyduje 1 break na set i liczę na 2-setówkę na korzyść Dzumhura : 6-4,6-4.
⛔100
 
bet-stolar 904

bet-stolar

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Polska
Godzina: 12:40
Spotkanie: Rosa Radom vs MKS Dąbrowa Górnicza
Typ: Różnica zwycięstwa 3-drogowo: MKS Dąbrowa 6 lub więcej
Kurs: 4.40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Oba zespoły marzą o czymś więcej niż tylko o PO. Rosa po odejściu Bella Callahana i Barazeltona zdecydowanie straciła siłę rażenia. Bez nowych transferów o medalach mogą zapomnieć. Sokołowski Szymkiewicz Jackson czy Zajcew to dobrzy gracze ale bez wsparcia będzie im ciężko z drużynami o zbliżonym potencjale. A właśnie dzisiaj zmierzą się z takim rywalem. Już na samej ławce Dąbrowa ma przewagę mimo sympatii do Kamyka Anzulović to lepszy trener trener przez duże T który ma w swoim repertuarze wiele zagrywek w ofensywie i defensywie. Przewaga na papierze po stronie gości którzy mają zbilansowany skład a przede wszystkim mają ławkę. Jakby tego było mało przyjeżdżają podrażnieni ostatnią porażką ze Stalą. Rosa w tygodniu grała mecz a przy wąskim składzie może okazać to się istotne dla losów spotkania. Zwycięstwo gości to bardzo prawdopodobny scenariusz.
⛔100
 
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 04:00
Spotkanie:Murray A. - Pospisil V.
Typ: over 2.5 seta
Kurs: 5,5
Bukmacher: bet365
Analiza: Vasek Pospisil przebija się od kwalifikacji na Indiana Wells. Zatem sądzę iż korty mu leżą. Typ jest na to że Vasek ugra seta a Andy drugiego lub w odwrotnej kolejności, Do tej pory bilans Kanadyjczyka to Zero ugranych setów z Andym Murrayem w 4 meczach. Warunki fizyczne obu panów są zbliżone. Zestawienie danych http://www.bnpparibasopen.com/en/scores/head-to-head?t1p1=MC10&amp;amp;t2p1=PD07&amp;amp;t1p2=&amp;amp;t2p2=&amp;amp;mtype=MS . Panowie w statystykach ATP: http://www.atpworldtour.com/en/players/vasek-pospisil/pd07/overview gdzie dowiadujemy się że Vasek to były 25 zawodnik rankingu, i lider tabel Andy Murray http://www.atpworldtour.com/en/players/andy-murray/mc10/overview.
Pozdrawiam i życzę powodzenia
⛔100
 
maer 216,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Rosja - Premier Liga
Godz: 17:00
Spotkanie: FC Rostov - FC Terek Grozny
Typ: FC Rostov
Kurs: 2.25
Bukmacher: WilliamHill
Zapraszam na 19 serię gier rosyjskiej Premier Ligi.
W bardzo ciekawym spotkaniu na Olimp-2 zmierzą się ze sobą miejscowy Football Club Rostov a w gości przyjedzie drużyna Football Club Terek Grozny.
FC Rostov w tym sezonie ligowym zdobyła w swoich 18 meczach 28 punktów co daje obecnie 7 miejsce w tabeli ligowej zaś FC Terek Grozny plasuje się na 6 pozycji w rosyjskiej Premier Lidze ze zdobytymi również 28 oczkami w swoich 18 spotkaniach.
Gospodarze na swoim terenie w tym sezonie 7 zwycięstw oraz 2 remisy i bilans bramek 15-2 natomiast goście w delegacjach 2 wygrane, 2 remisy oraz 3 porażki z bilansem bramkowym 7-11.
Mecz ten zapowiada się bardzo ciekawie a kurs wystawiony 2.25 to mega okazja gdyż moim zdaniem w tym spotkaniu zwycięzca może być tylko jeden a jest nim FC Rostov i wystarczy już spojrzeć tylko na mecze u siebie tego zespołu gdzie nie mają żadnej porażki na swoim terenie a pokonali CSKA Moskwa i zremisowali z Zenitem czyli u siebie są bardzo mocni a goście na wyjazdach grają słabo i ten mecz przegrają.
⛔100
 
sylwester1 854

sylwester1

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Indian Wells
Godzina: 06:25
Spotkanie: Lucie Safarova - Coco Vandeweghe
Typ: Lucie Safarova wygra 2-0 w setach
Kurs: 3.18
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Za nieco ponad kwadrans na korcie centralnym zmierzą się Lucie Safarova z Coco Vandeweghe, na tym korcie aktualnie gra jeszcze Andy Murray w tym momencie. Kursy raczej są tu rankingowo dobrane bo 1.80 na zwycięstwo Lucie to bardzo dużo. Safarova zrobiła duża formę co pokazała w turnieju na Węgrzech ulegając w finale z Babos. Moim zdaniem zagrała tam lepiej i ponadto zrobiła na mnie największe wrażenie że wszystkich kobiet w tym sezonie. Ona jest leworęczna tj bardzo niewygodna. Lucie ma już 30 lat więc to chyba jest ostatni najlepszy okres jej gry. Jest bardzo zmobilizowane i nie ogląda się za siebie. Ona przypomina mi bardzo swoją grą Rafę Nadała (ta lewa ręka) lecz dysponuje w świecie kobiecym lepszym serwisem i ta petarda jaką jest wstanie zagrać z końcowej lini. Ona gra bardzo mocno, wchodzi w każdą piłkę i zawsze szuka winerow. Świetnie się porusza i co najważniejsze trafia w kort. Uważam że to będzie łatwe zwycięstwo ponieważ Lucie Safarova przejmie dość szybko inicjatywę w tym meczu. Coco Vandeweghe miałem przyjemność oglądać ostatnie spotkanie w Dubaju gdzie przegrala z Riske 4-6 4-6 i nawet stawiałem na tą porażkę po 2.55 (Typ dostępny prawdopodobnie w moim temacie). Coco pokazała tam swoje oblicze tj jedna efektowna piłka wchodziła jej na pięć prób. Ona jest wysoka i mało sprawna, ale ma rękę i to coś. Jednak w tych warunkach musiała by mieć tkzw dzień konia aby wygrać. Ona może zrobić efektowne zwycięstwo, lecz z dużo słabsza przeciwniczką. Dziś kilka błędów za dużo spowoduje utratę ważnych gemow i seta. Coco zapewne ponownie będzie bez zbędnego zastanawiania się grać na kompletnym luzie i liczyć na szybkie strzały, a serwis będzie bardzo nierówny. Mało przemyślana gra i niepewny serwis Coco wykorzysta dziś bezblednie Lucie Safarova, ponadto świetnie ona funkcjonuje na returnie i to bedzie gwoździem do trumny dla Coco Vandeweghe.
 
belmondziak 48

belmondziak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - La Liga
Godzina: 16:15
Spotkanie: La Coruna - Barcelona
Typ: Barcelona -1.5, -2.0
Kurs: 1,86
Bukmacher: Bet365
Analiza:​

Ja grałbym bezpieczniejszy typ - Barcelona -1.5 @1,65. Ten wyżej dałem do konkursu.
Większość wie, że Barcelona jest wyczerpana po dokonaniu niemożliwego w ostatnim meczu Ligi Mistrzów.
Katalończycy odzyskali fotel lidera i mają dzisiaj szansę powiększyć przewagę nad Realem (Real ma jeszcze jeden zaległy mecz), dlatego dzisiaj powinni wygrać!
Gospodarze mogą*też być zmęczeni, ponieważ grali mecze 08.03, 05.03 i 02.03
oraz Mają nowego trenera z którym nagromadzili 5 pkt. w 3 meczach.
W następny weekend mają derby z Celtą, dlatego kilku graczy może odpocząć.
Guilherme is injured, Joselu i Sidnei wyautowani, Mosquera i Andone zawieszeni.
Goście pewnie będzie zmotywowana po meczu w Barcelonie.
⛔100
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, League 1
Godzina: 21:00
Spotkanie: Lorient - PSG
Typ: -3 PSG (handicap azjatycki)
Kurs: 5.0
Bukmacher:Unibet
Analiza
PSG po ostatnim wyczynie w Barcelonie albo wpadnie w totalny dołek, albo ze wściekłości rozszarpie ostatnią drużynę w tabeli która potrafi wysoko przegrywać mecze, przykładowo ostatnio przegrali z Marsylią 1-4, ekipa OM z kolei kilka kolejek temu straciła 5 goli u siebie w szlagierze przeciwko ekipie z Paryża.PSG odpadło w fatalnym stylu pisząc niechlubną historię no i na otarcie łez pozostaje im gonić Monaco które wczorajszym występem powiększyło swoją przewagę o 8pkt nad PSG (h2h lepszy dla Monaco) i Niceą o 5 pkt.Ciężko określić w jakim stanie są piłkarze faworyta, sporo ostatnio złego działo się w okół klubu ale wysoka wygrana w tym spotkaniu powinna być czymś ponad to wszystko, jest to bardzo potrzebne w tym momencie i myślę że jest ku temu szansa zważywszy na wszystkie okoliczności, tak to bym nawet nie ruszał tego pod HC gdyż mecze z ostatnimi ekipami paradoksalnie są trudne, ale tylko w wypadku jadąc na formalność i łatwe zwycięstwo.
⛔100
 
B 21

barman022

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker
Godzina: 14:00
Spotkanie: M.Fu - J.Trump
Typ: J.Trump
Kurs: 1.55
Bukmacher:
Efortuna


Marco Fu zmierzy się z Juddem Trumpem w wielkim finale turnieju Players Championship. Wygrany odbiera aż 125 tysięcy funtów nagrody potrzebny będzie triumf w dziesięciu partiach. Juddem Trump w tym roku przegrał kilka finałów w tym ostatnio Gibraltar Open. Ostatni pojedynek tych Panów odbył się 17.01 w Masters przegrał 5:6. Może to nie jest do końca analiza, ale wydaje mi się że trzeba w końcu wygrać Panie Trump. Marco Fu wczoraj wygrał mecz w sumie przegrany, gdzie przegrywał 3:5 a udało się wygrać 6:5.
nieregulaminowy bukmacher ⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom