>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 12.03.2017 (niedziela)

Status
Zamknięty.
lukas1958 412

lukas1958

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki Narciarskie - Oslo, Norwegia
Godzina: 14:15
Typ: Andreas Wellinger wygra
Kurs: 7,00
Bukmacher: betsson
Analiza:
Zapraszam na drugi konkurs w ramach Pucharu Świata, w norweskim Oslo, który zostanie rozegrany na legendarnej Holmenkollbakken (HS134). Wczorajsze zawody drużynowe niestety dobitnie pokazały, iż naszemu Kamilowi będzie strasznie ciężko utrzymać pozycję lidera Pucharu Świata. Będzie on mocno naciskany przede wszystkim przez Stefana Krafta, który jest obecnie chyba nie do pokonania, dodatkowo dochodzi do tego rewelacyjny Andreas Wellinger, gdzie tak na dobrą sprawę chyba tylko on może zagrozić Austriakowi, poza tym widać popracował nad psychiką i po prostu cieszy się ze skoków a wyniki same przychodzą. Dlatego też pokuszę się o niespodziankę i zwycięstwo Niemca. Istotnym czynnikiem do sukcesu mojego typu będzie oddanie dwóch dalekich i przede wszystkim równych skoków, bo Andreasowi zdarzają się jeszcze wahania, czyli jeden skok daleki a później drugi popsuty. Innym ciekawym typem jest na pewno top 3 dla Johanna Andre Forfanga gdzie kursy oscylują w granicach 2,70-3,50 i jak najbardziej są warte ryzyka bo Norweg skacze tu przyzwoicie i stać go na podium. Co do Polaków to nie spodziewałbym się tu jakichś rewelacyjnych wyników widać nasi rodacy złapali jakby zadyszkę i w chwili obecnej na pewno nie pokazują pełni swoich możliwości. Podsumowując jak dal mnie wygra Andreas Wellinger, a na podium znajdą się Stefan Kraft oraz Johann Andre Forfang. Konkurs rozpocznie się o godzinie 14:15.
⛔100
 
K 37

kamil1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwajcaria, Super League
Godzina:
16:00
Spotkanie:
Sion - Basel
Typ:
Basel i obie gol
Kurs:
4.10
Bukmacher:
Betclic
Analiza:
Witam, dzisiaj zapraszam na boisko ligi belgijskiej a dokładniej do Sion gdzie odbędzie się spotkanie w którym zmierzą się tutejszy Sion oraz Basel. Gospodarze zajmują 3 pozycję w tabeli z 38 punktami na koncie, goście natomiast zajmują pierwszą pozycję z 60 punktami. W ostatnich 5 spotkaniach forma Sion to 3 wygrane oraz 2 porażki strzelając przy tym 8 bramek i tracąc 7, goście 4/1/0 oraz bramkowo 14:5. W składzie gospodarzy według transfermarkt zabraknie jedynie prawego obrońcy a dokładniej Elsada Zverotic&#39;a za czerwoną kartkę, po przeciwnej stronie nie ma żadnych braków. Na 5 ostatnich meczy Basel tracił 5 razy bramkę zaś gospodarze strzelali w 5-ciu kolejnych spotkaniach. W dotychczasowej historii meczy(sprawdzając tylko rok 2016) drużyny spotkały się 4 razy, zawsze górą byli dzisiejsi goście, natomiast 2 razy padał BTTS. To że Basel jest tu murowanym faworytem nie trzeba nikogo bardziej przekonywać, to że gospodarze są w gazie i mogą strzelić gola nie ulega wątpliwości. Basel traci bramki ale dużo strzela i myślę że dzisiaj nie będzie inaczej, typuje wynik 1:2/1:3, dla mniej odważnych polecam over +2.5 dla tego meczu po kursie 1.68(na ten moment w którym piszę analizę). Pozdrawiam i życzę powodzenia!ElsaZverotic Elsad Zverotic
⛔100
 
dbzquake 47

dbzquake

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Indian Wells
Godzina: 20:00
Spotkanie: Radwanska A - Peng S
Typ: Agnieszka Radwanska wygra
Kurs: 1.40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam po przerwie! Moj typ na dzisiaj to tenisowy pojedynek kobiet - Polka versus Chinka. Dzisiaj wieczorem Agnieszka Radwanska zmierzy sie z Peng Sui. Nasza rodaczka jest faworytka i zgadzam sie z tym w pelni. Aga ostatnio bez formy przegrala 2 ostatnie pojedynki bezposrednie zatem dzisiaj w pelni zmobilizowana zeby sie zrewanzowac. Peng ostatnio rowniez calkiem niezle, ale mimo wszystko 49 miesjce a rankingu vs 6 miejsce Agnieszki moze sie jej tym razem nie udac. Agnieszka ma tutaj cos do udowodnienia zatem musi wygrac! Powodzenia!
-------
Polecam nowy blog z darmowymi typami: https://toppicksapp.blogspot.com/
W srode chlopaki dobrze przewidzieli lige mistrzow, a wczoraj Genoa vs Sampdoria!
⛔100
 
A 17

arktos888

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Włochy 1
Godzina: 20.45
Spotkanie: Palermo - AS Roma
Typ: 2
Kurs: 1.43
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
W lidze Palermo jako gospodarz ma bilans 1-2-6. W ostatnich pięciu meczach u siebie odniósł wyniki 1-2-2.
Roma w lidze jako gość ma bilans 7-2-5. W ostatnich pięciu meczach na wyjeździe odniósł wyniki 4-0-1.
Trzy ostatnie bezpośrednie mecze wygrała AS Roma. Dzisiaj będzie podobnie
słaba analiza ⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
bet365maker 35

bet365maker

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkowka, Włochy
Godzina: 20:30
Spotkanie: Modena - Verona
Typ: Modena 3:0
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet365
Analiza: w tym spotkaniu spodziewam się pewnego zwycięstwa Modeny. Kurs zachęcający ale buki na pewno nie przewidują zwycięstwa do zera Modeny, ja z kolei jestem innego zdania. W drugim meczu w pierwszej fazie PO Modena pokazała, że jest zespołem o dwie klasy lepszą. Verona jeszcze nie dojrzała do bicia się o najlepszą czwórkę we włoskiej lidze. Modena gra na własnym parkiecie. Komplet widzów. Dodatkowa mobilizacja na to spotkanie, zarówno ze strony trenera i siatkarzy w stronę kibiców jak również mobilizacja wśród kibiców, którzy w komplecie będą wspierać Modene. Casa na pewno nie będzie chciała przedłużać tego spotkania do 4, 5 setówki. Jeżeli Modena wygra to w następnej rundzie zmierzy się z Lube, a pierwsza faza PO dla tej drużyny była niczym sparing. Oba spotkania trwały chyba krócej niżeli pierwszej spotkanie Modeny z Veroną. Dzisiaj pewne zwycięstwo N&#39;Gapetha i spółki.
___________________________________
http://willing2winn.blogspot.com/ - Wczoraj zagrałem od nich typ i postanowiłem, że coś każdemu się należy, a robią dobrą robotę. Dzisiaj mają darmowy typ, sprawdźcie.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pocologin 87

pocologin

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Godzina:
15:00
Spotkanie:
St. Etienne - Metz
Typ:
spotkanie / ilość bramek - 1/-2,5
Kurs:
3,20
Bukmacher:
Sportingbet
Analiza:
Po trzech ligowych kolejkach (a w sumie pięciu meczach z rzędu) bez wygranej, zespół St. Etienne będzie chciał wreszcie zainkasować 3 oczka. Drużyna Metz wydaje się być idealnym rywalem do zrealizowania tego celu. St. Etienne na własnym boisku ma bilans 7-5-2, ich rywale 3-2-9. Gospodarze w 14 meczach zdobyli 18 bramek, przy 7 straconych, natomiast Metz siedmiokrotnie znalazło drogę do brami rywala tracąc przy tym aż 27 bramek. St. Etienne w 29% domowych spotkań zdołało zachować czyste konto, z kolei Metz aż 57% wyjazdowych spotkań przegrało do zera, a w aż 71% nie potrafiło zdobyć gola. Średnia ilość zdobywanych przez St.Etienne bramek wskazuje na under w tym meczu (68% spotkań). Dodatkowo nie zagra najlepszy strzelec drużyny - Hamouma

⛔100
 
M 47

maq0o0ne

Użytkownik
Dyscyplina: ATP, Indian Wells
Godzina:
19:00
Spotkanie:
Daniel Evans vs Kei Nishikori
Typ:
Daniel Evans +4,5g
Kurs:
1.80
Bukmacher:
bet365
Analiza:


Kei ostatnio dwie porażki z rzędu i o ile przegrana na clay&#39;u ze świetnie dysponowanym Dolgopolowem niekoniecznie musi dziwić o tyle z Beluccim już tak. W Indian Wells mamy jednak nawierzchnię twardą jednak to co gra ostatnimi czasy Evans skłoniło mnie na postawienie handi właśnie na niego. Nishikori niby w tamtym roku osiągnął tutaj 1,4 finału a kilka lat wcześniej 3 rundę a także 1:16, jednak wydaje mi się że Evans tutaj napsuje sporo krwi japończykowi. Bilans bezpośredni 1:1 i ostatnio wygrał właśnie Kei dlatego myślę, że Daniel z formą jaką prezentuje w ostatnim czasie ostro dzisiaj powalczy i kto wie, może nawet z tej mąki będzie jakiś chleb. Zobaczymy wieczorem.
⛔100
 
emdex 1,9K

emdex

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki Narciarskie - Oslo, Norwegia
Godzina: 14:15 (zakład przyjmowany do 13:00)
Typ: Piotr Żyła na podium
Kurs: 4,00
Bukmacher: Bet365
Witam,
Idę dziś w ten zakład z mocnom wiara, prawda jest taka że Kraft i Wellinger są w takiej dyspozycji że w każdej chwili mogą odpalić taki skok który dla innych zawodników jest aktualnie nieosiągalny. Oczywiście nie oznacza to że któryś z nich wygra czy na 100% stanie na podium, chociaż to najbardziej prawdopodobne. I po za tą dwójką kto? No właśnie... Jest Eisenbichler i Hayboeck, ale w ich wypadku nie ma gwarancji dwóch równych skoków, to samo tyczy się Forfanga. Najmocniej więc wyglądaja dwaj, pierwszym jest Peter Prevc, który zaczyna stabilizowac wysoka formę, drugim zaś jest nasz Piotrek Żyła, który jest aktualnie w najlepszej formie że wszystkich kadrowiczów, pokazał to na dużej w Lahti zdobywając braz, w drużynie złoty skakał również kapitalnie, i wczoraj w drużynowe. Jest to jego życiowy sezon, w którym poza medalami mistrzostw Świata i drugim miejscem w TCS może jeszcze dorzucić cos po turnieju Raw Air, w którym zajmuje 4 miejsce, tylko 0,5pkt za Wellingerem i 3 pkt za Prevcem. Oczywiście to początek turnieju, ale dyspozycja Piotrka napawa optymizmem. A gdzie jak nie na Holmenkollen! Ewidentnie leży mu ta skocznia, skacze tu równo i bardzo daleko, i wszyscym pamiętamy że w przeszłości właśnie w Oslo stawał na podium.
Kurs na Polaka zachęcający a szanse spore, wydaje mi się że warto zaryzykować i postawić na nieprzewidywalnego Żyłe.

Powodzenia ????
⛔100
 
K 0

kubwoz95

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Polska Liga Koszykówki
Godzina: 17:00
Spotkanie: BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Miasto Szkła Krosno
Typ: Gospodarze suma punktów - over 74.5
Kurs: 1.85
Bukmacher: William Hill
Analiza: Witam. Postanowiłem też brać udział w tej zabawie, i zacząć się dzielić swoimi typami ???? Ale teraz do rzeczy. Pod lupę biorę spotkanie 22 kolejki pomiędzy ostrowską Stalą a krośnieńskim &quot;Szkłem&quot; . Rozpędzeni gospodarze nie zwalniają tempa, wygrywając 7 spotkań z rzędu, zostawiając w pokonanym polu takie drużyny jak m. in. Rosę Radom, Polski Cukier Toruń, oraz MKS Dąbrowę Górniczą, odnosząc aż 17-punktowe wyjazdowe zwycięstwo. Właśnie w tej wygranej serii rzucają srednio 78 punktów, i w tym upatruje zwycięstwa mojego typu. Oczywiście pewnym jest typ że Stalówka wygra ten mecz na własnym boisku, gdyż ostatniej porażki u siebie doznali 29.10.2016 z Polpharma. A drużyna z Krosna? Bez Czerapowicza straciła dużo na wartości, i liczę żę drużyna Stali wykorzysta słabości drużyny z Krosna i na spokojnie rzuci te 74.5+ punkta. Pozdrawiam i życzę skuteczności typu ????
✅85
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki Narciarskie - Oslo, Norwegia H2H
Godzina: 14:15
Spotkanie: Schlirenzauer - Ammann
Typ: Ammann
Kurs: 2.20
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dlaczego Szwajcar? Ano dlatego, że widać u niego znaczny progres w stosunku do ostatnich zawodów. Raw Air działa na niego bardzo motywująco, co widzieliśmy wczorja w drużynówce. Nie mam podstaw twierdzić, że Ammann zawali jakiś skok. Na razie mu się to nie przydarzyło. Simon skacze w ważnych próbach bardzo daleko i konsekwentnie. Indywidualna nota Szwajcara wczoraj wynosiła 236.8 czyli na oko, zakręciłby się w drugiej &quot;10&quot;. Gregor wraca po przerwie, ale przeplata słabe skoki z bardzo fajnymi. Austriak nie zyskał zaufania trenera i wystawienie Schiffnera do czwórki w drużynie dało Austriakom piewrszą wygraną od bardzo, bardzo dawna. Nie dawał on pewności jakości swoimi skokami drużynie. Być może to również niejako wpłynie na jego psychikę. Jak dla mnie typ typowo 50/50 ze wskazaniem na Szwajcara.
✅120
 
loduwa 53

loduwa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Dania - 1st Division
Godz: 13:45
Spotkanie: Skive IK - Akademisk Boldklub Gladsaxe
Typ: Skive IK
Kurs: 2,04
Bukmacher: Pinnacle
Druga kolejka po zimowej przerwie w duńskiej 1st Division. Zajmujące 4 pozycję w tabeli Skive IK(10-2-8) podejmuje najgorszy jak dotąd zespół Akademisk Boldklub Gladsaxe.
Goście zajmują ostatnie miejsce w tabeli (3-2-15) i w lidze przegrali 6 ostatnich meczy.W ostatniej kolejce która była pierwszą po przerwie ulegli na swoim stadionie 0-4 zajmującemu 2 miejsce w tabeli FC Roskilde.To pokazuje w jakiej obecnie są formie.
Natomiast nasz dzisiejszy gospodarz tydzień temu rozprawił się na wyjeździe z 10 zespołem ligi Vejle BK wygrywając 2:0.Było to małą niespodzianką bo kurs na nich wynosił wtedy 4,00.Oglądałem skrót tego meczu i wyglądali dość dobrze.Jeżeli chłopaki ze Skive w delegacji wpakowali 2 bramki zespołowi lepszemu od dzisiejszego rywala to myślę że dzisiaj też sobie postrzelają i odprawią czerwoną latarnię ligi.
Jest jedno ale... średnia wieku zawodników ze Skive to około 20 lat więc jak wczoraj były jakieś urodziny albo dyskoteka w Skive to może być ciężko ;) no ale ja wierzę w duński profesjonalizm i idę w zwycięstwo gospodarzy ????
Powodzenia
✅104
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Piłka Nożna SZkocja
godzina 13.00
spotkanie: Celtic - Rengers
typ: remis lub Rangers
kurs 3.0
analiza:
Sporo o meczu napisali już koledzy DONKRUSZINIO i KROTATH .
To jest bardzo specjalny mecz , odwieczna wojna zielonej i niebieskiej częśći Glesgow.
Rangersi wygrzebali się wreszcie z dolnych lig i znowu w Premier lague mogą się mierzyć z Celtickiem .No i właśnie Derby rządzą się swoimi prawami.
Idzie masówka na Celtic i trudno się dziwić na swoim stadionie w tym sezonie przegrali tylko w lidze mistrzów i to z Barceloną i z Borusią nawet City musieli się zadowolić remisem.Ale dzisiaj kursy przesadzone 7,5 na Rengers w takim meczu?
Jak tak to ja próbuję X2 za 3.00 bo tutaj nikt nogi nie odstawi.
To powinien być ładny , fajny, zaciety mecz wart obejrzenia.
✅200
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
henek9 933

henek9

Użytkownik
Pilka nozna / Szkocja
Celtic vs Rangers
BTS
1.75
Bet365
12.03.2017 / 13:00

Mecz za chwile,tak wiec szybko.
Na te derby czekalo sie pare lat po degradacji Rangersow.
Teraz liga nadal zdominowana jest przez Celtic,ale mozemy ponownie delektowac sie derbami Glasgow,ktore maja swoj urok.
Mistrzem oczywiscie bedzie Celtic,ktory jest w rewelacyjnej formie - w ostatnich 5 meczach wygrali wszystkie strzelajac az 18 bramek.
Grajac u siebie w derbach z Rangersami z pewnoscia gola strzela,poniewaz akurat Rangersi mieli ostatnio problemy z gra w defensywie.

Co do Rangersow to tak jak wspomnialem sa raczej na bakier z gra defensywna.
W ostatnich 5 meczach stracili 7 bramek,tak wiec rozpedzony Celtic gola im strzelic musi.
Jak wyglada gra w ofensywie?
Ekipa z Glasgow miala lekki kryzys,ale ostatnie dwa mecze pokazaly,ze moc wrocila - Emocjonujace zwyciestwo 3:2 z Saint Johnstone oraz pogrom i &quot;golobicie&quot; z Hamiltonem zakonczone na wyniku 6:0.

Jak bedzie wygladal mecz?Z pewnoscia tak jak pozostale pomiedzy obiema ekipami,czyli otwarty mecz i sytuacje bramkowe z obu stron.
Ostatnie mecze raczej daja pewnosc,ze zobaczymy gole z obu stron.
✅75
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
plutonegz 63

plutonegz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Holandia, Eredivisie
Godzina: 14:30
Spotkanie: Feyenoord Rotterdam - AZ Alkmaar
Typ: Rożne powyżej 10,5
Kurs: 2.00
Bukmacher:Bet36
Analiza:
W ostatnim czasie bardzo często z sukcesami grałem mecze obu drużyn z over 10.5 rożnych więc gdy zobaczyłem że w tym tygodniu grają przeciw sobie i dodatkowo bukmacherzy wystawili wysoki kurs na over długo się nie zastanawiałem żeby to zagrać ale po kolei. Zarówno Feyenoord w meczach domowych jak i AZ w meczach wyjazdowych pokrywały tę linię w 3 z 5 ostatnich meczy. W ostatnim meczu między nimi padł under dlaczego zatem gram over już tłumaczę. Obie drużyny w ostatnich meczach zaczynają nabijać nabijać rożne w momencie gdy pali im się koło Du.y. Przykładowo AZ z Zwolle 3 rożne do przerwy Zwolle wyrównuje i w drugiej połowie AZ nabija 9 rogów łącznie w meczu padło 14 rogów. To samo z Feyenoordem do przerwy ze Spartą 3 rogi po przerwie rzucają się do odrabiania strat i sami nabijają 10 rogów. Dla mniej odważnych polecam AZ over 3.5 rogów bo nie wierzę że ofensywnie grający gracze z Alkmar nie nabiją 4 cornerów. Powodzenia ????
⛔100
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Dyscyplina: piłka nożna, Austria, Bundesliga
Godzina: 16:30
Spotkanie: Sturm Graz - Rapid Wiedeń
Typ: REMIS
Kurs: 3,40
Bukmacher: Bet365
Analiza: Sturm Graz, wyceniany na 13,78 mln. euro podejmuje Rapid, wart 26,70 mln. euro.
Miejscem meczu jest 280-tysięczna stolica Styrii. Stadion „Merkur Arena” liczy 16.800 miejsc, średnio zajmowanych przez 10.700 widzów. Ta widownia jest drugą największą w kraju.
W godzinie meczu przewidywane jest duże zachmurzenie, wiatr 3 km/h, brak opadów, +5’ C.
Gospodarze od od początku listopada przegrali 4 mecze u siebie pod rząd z bilansem bramkowym 1:9! Wiosenną część sezonu zaczęli również źle przegrywając 3 pierwsze mecze z bilansem bramek 2:6. Jednak tydzień temu, w meczu u siebie z Altach, wiceliderem, wreszcie się przełamali, wygrywając 3:0. Nie tylko wynik bramkowy budzi nadzieję, ale też przebieg gry. Goście niewiele mieli do pokazania w Grazu. Z kolei Rapid do końca września poniósł tylko 1 porażkę, a od października do teraz z 15 spotkań w lidze przegrał 8. Wiosnę klub zaczął od 2 remisów, by przegrać 2 kolejne mecze, w tym z Salzburgiem u siebie 0:1. W tabeli formy drużyny sąsiadują ze sobą, są odpowiednio na 8 i 9 miejscu z 6 i 5 punktami.
Sturm: 24 13-3-8 br. 40:24, dom 12 6-2-4 br. 20:15, u/o 2,5 10:14, śr. 2,67
Rapid: 24 7-8-9 br. 34:27, wyjazd 12 2-5-5 br. 16:19, u/o2,5 13:11 śr. 2,54
H2H: 95 32-22-41 br. 112:138, w Graz 47 18-15-14 br. 54:52 śr. 1,58 (2,26). W ostatnich 20 spotkaniach zawsze było od 1- 4 goli, w Grazu w ostatnich 10 zawsze 2-4.
Kadra Sturm Graz: odszedł zimą środkowy pomocnik Uros Matic (20/3) za 3 mln. euro do Kopenhagi i napastnik Edomwonyi (18/4), przyszli młodzi: pomocnicy: Atik z Hoffenheim (szybki i techniczny zawodnik) i Ovenstad z Stromsgodset oraz napastnik Chabbi z St. Gallen.
Kadra Rapidu: nikt nie odszedł, tylko 4 nieistotnych graczy wypożyczono, albo przesunięto do rezerw. Przyszlił z drużyny rezerw pomocnik Keles i napastnik Sobczyk, pomocnik Kuen z wypożyczenia w 2 lidze Austrii.
Kontuzje i zawieszenia: Sturm Graz: obrońcy Maresic (0/0), i Schoissengeyr (11/1)’ napastnicy Kienast (10/0), Gruber (4/0) i Alar (23/13), dwaj ostatni być może nie zagrają! W Rapidzie: bramkarz Novata (4/0), napastnik Jeic (4/0), , pomocnicy Mocinic (14/0) – nie gra od grudnia, Murg (17/3) – nie gra od połowy lutego, Traustason (17/2) – być może nie zagra!
Wnioski: ( 1) zimą kadra Sturmu doznała 2 znaczących osłabień, ale jest nadzieja, że dobrym uzupełnieniem w składzie są Atik i Chabbi w linii ofensywnej. W okienku zimowym na pewno nie wzmocniła się kadra Rapidu, bo z zewnątrz nikogo nie pozyskali, nikt istotny też nie odszedł. Ta przesłanka, mówi, że dotychczasowe statystyki poprawnie opisują aktualną kadrę obu drużyn, a bez żadnych wątpliwości kadrę Rapidu.
(2) z danych znajdujących się powyżej nie wyłania się wyraźny faworyt spotkania. Obie drużyny zasługują na niską ocenę obecnej dyspozycji, jeśli kierować się stricte osiąganymi wynikami. W tej kwestii można postawić plus po stronie Sturmu, który ostatnio zwycięsko przełamał się w domu.
(3) W meczu z Rapidem sygnalizowana jest możliwa, obok innych nieobecności, absencja snajpera Sturmu Graz, czyli Alara. Najskuteczniejszego dotąd w całej lidze. Co prawda na wiosnę nie zdobył jeszcze gola, ale ma rzeczywisty i wartościowy udział w akcjach drużyny.
(4) Z kolei pozornie nie ma osłabień w ofensywie gości, jednak poraża ich krańcowa nieskuteczność. Przejrzałem statystyki Rapidu na oficjalnej strony Bundesligi. We wszystkich ostatnich 5 meczach pod każdym względem przeważali nad rywalem, nawet nad Salzburgiem. Mieli dużo stałych fragmentów gry, w tym zawsze 8-10 rożnych własnych, przy minimalnej ich liczbie u wroga (0-2), co najmniej 15 strzałów na bramkę przeciwnika w meczu, ale tylko po maksymalnie 5 celnych, w 2 meczach tylko po 1!
(5) Obok Salzburga właśnie te 2 drużyny tracą najmniej bramek. Wskazuje to na dobrze poukładane defensywy. Choć obie nie uniknęły wysokich porażek, to potrafiły też zachować czyste konto odpowiednio 8 i 6 razy.
(6) Drużyna gości jest najczęściej remisującą w lidze. Graz remisował dotąd zaledwie 3 razy. Wskaźnik remisów Rapidu nie jest bardzo wysoki – 33%, ale w powiązaniu z pozostałymi informacjami, np. spodziewana kontrola meczu przez nich, wydaje mi się wystarczający do typowania remisu w tym meczu. Z żadną z danych wymienionych wcześniej nie jest ten typ sprzeczny. Oczywiście jeśli przyjąć, że generowany przez statystyki H2H over +2 gole jest bardzo niepewny, a przy tym nisko wyceniany. Pasjonaci zakładów na rzuty rożne powinni sprawdzić jeszcze statystyki Sturmu Graz!
⛔100
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Hiszpania - ACB
Godzina: 18:00
Spotkanie: Real Madryt - FC Barcelona
Typ: Barcelona (regulaminowy czas i dogrywka)
Kurs: 5.1
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Kursy na to spotkanie to dla mnie nieporozumienie bo jest to dla mnie spotkanie typowo 50/50, mecz w którym z reguły decyduje dyspozycja dnia. Spodziewałem się tu kursu w okolicach 3.0 ale na pewno nie ponad 5. Wiem, że Barcelona w tym sezonie to nie ta sama drużyna co w poprzednich sezonach jednak jest to nadal drużyna, która może wygrać z każdym. W lidze obie drużyny z bilansem 15-6 co pokazuje, że są na bardzo zbliżonym poziomie. Real ostatnio ma też gorszy okres, gdyż zaliczyli 3 porażki w lidze z rzędu. W tym sezonie obie drużyny spotkały się 3 razy i dwa razy górą była Barcelona, jedyny przegrany mecz to popis Realu gdzie wychodziło im dosłownie wszystko a Barcelonie wręcz odwrotnie i nie wierzę w drugi taki mecz. W zeszłym sezonie również rywalizacja między nimi była bardzo wyrównana, obie ekipy wygrały ze sobą po 4 razy a na 4 ostatnie mecze w Madrycie obie drużyny zwyciężyły po dwa razy. Jak pokazują statystyki w tym meczu może się wydarzyć wszystko i aż żal nie zagrać tego po takim ogromnym kursie.
⛔100
 
psotnick 845,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Players Championship 2017
Godzina: 14:00 CET
Spotkanie: Marco Fu - Judd Trump
Typ: Powyżej 17.5 frejmów
Kurs: 2,80
Bukmacher: unibet
Analiza:

Możemy się spodziewać świetnego finału, Fu i Trump to być może najlepsi obecnie gracze w tourze pod względem formy, co zresztą już pokazali w Mastersie parę tygodni temu tworząc wspaniały spektakl w najlepszym od lat meczu (Fu wygrał 6-5). Tym razem może być podobnie choć dorównać będzie ciężko. Faworytem buków oczywiście Trump, pewnie w dużej mierze z tego względu, że będzie świeższy, miał dzień więcej odpoczynku podczas gdy Fu skończył swój półfinał wczoraj późnym wieczorem, zresztą w świetnym stylu odwracając mecz z 3-5 na 6-5. Z drugiej strony po wygranych łatwiej się regeneruje, plus przecież finał gramy w 2 sesjach więc wieczorem już nie powinno być ślady po ewentualnym zmęczeniu. Bilans bezpośredni dla Anglika, ale ostatni jak powiedziałem wygrał Fu, więc tu trudno wskazać faworyta, ale z duża dozą prawdopodobieństwa można oczekiwać kolejnego zaciętego meczu.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER
✅ 180
 
shl-hokej 224

shl-hokej

Użytkownik
Dyscyplina: skoki narciarskie
Godzina: 14:15
Spotkanie: Puchar Świata w skokach narciarskich - Oslo
Typ: zwycięzca Forfang Johann Andre
Kurs: 6.00
Bukmacher: unibet
Analiza: Zdecydowany faworytem jest Kraft, ale to nie znaczy, że już możemy wręczać mu nagrodę na za pierwsze miejsce. W Oslo są trudne warunki ponieważ mocno wiele i liczę , żę dzisiej będziemy świadkami loterii. Kraft w tym sezonie pokazywał już, że potrafi zaskoczyć in minus, więc dlaczego nie spróbować. Jednym z głównych rywali powinien być Norweg, który od początku w Oslo skacze dobrze. Dzisiaj równiez najlepeij w serii próbnej. Zobaczymy czy powtórzy skok w konkursie.
⛔100
 
januszwojcik 44

januszwojcik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklapa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Legia Warszawa - Wisła Kraków
Typ: H(0:2) 2
Kurs: 1,59
Bukmacher:Unibet
Analiza:
Zwykle nie gram przeciwko moim ulubieńcom, ale tu muszę zrobić wyjątek:
Rada drużyny Wisły odrzuciła moją ofertę finansową, co oznacza, że będą gryźć trawę na Łazienkowskiej i nawet jeśli Legia wygra, to na pewno nie więcej niż jedno bramką. Dla odważnych proponuję mniejsze handi bądź remis.
Derby rządzą się swoimi prawami - to prawda stara jak świat. Jak i poprzednicy uważam, że 10-20 lat temu ten mecz byłby wydarzeniem ogólnopolskim. Teraz zdecydowanym faworytem bukmacherów jest stołeczny klub, mimo widocznego spadku formy. Jednak od momentu przejęcia Wisły przez Hiszpana Wisła gra zgoła odmienny futbol, chwilami nawet ciekawy dla oka. Na dodatek jest tam jeszcze paru zawodników, którzy znają rangę wydarzenia - Boguski, Brożek, Głowacki, Małecki, Miśkiewicz, Uryga, a nawet Sadlok, Mączyński i Stilić. Do tego dodajmy atmosferę spotkania i świadomość, że Krakowianie nie odstawią nogi. Już większą niepewność powoduje u mnie skład Legii - Malarz, Pazdan, Jędrzejczyk, Radović wiedzą, jak się gra w takich derbach, ale Hlousek, Moulin, Odidja-Ofoe czy Guilherme traktują ten mecz jako ważny, ale nie jako mecz życia i śmierci.
Ciekawostka dlla matematyków i profesorków:
Wisła pod wodzą Ramireza wygrała 3 z 4 meczy ligowych, z czego ten przegrany (1:0 ze Śląskiem) to prezent dla kolegów, aby ułatwić im utrzymanie w Ekstraklapie.
Przypuszczalne składy:
Legia Warszawa: Malarz - Jędrzejczyk, Dąbrowski, Pazdan, Hlousek - Kopczyński, Moulin - Guilherme, Odjidja-Ofoe, Hamalainen - Radović.

Wisła Kraków: Załuska - Cywka, Głowacki, Gonzalez, Sadlok - Llonch, Mączyński - Boguski, Brlek, Małecki - Brożek.

Absencje:
Legia: Chukwu, Kucharczyk
Wisła: Ondrasek, Pietrzak
✅ 59
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
artis 24

artis

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 15:00
Spotkanie: Inter - Atalanta
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Analiza: Na niedzielny typ wybrałem mecz Interu który na San Siro podejmował będzie ekipę Atalanty. Będzie to pojedynek szóstej drużyny w tabeli z piątą. Obie drużyny rozegrały w sezonie już po 27 spotkań. Inter strzelił 46 goli, a Atalanta 42. Widać więc jasno, że oba zespoły strzelać potrafią. Ostatnie pięć kolejek to w przypadku Interu 3 wygrane oraz 2 porażki. Atalanta wygrywała 4 razy i zaliczyli też remis. Wszystko wskazuje zatem na ciekawy bramkostrzelny mecz. Oba zespoły muszą gonić przecież czołówkę. Moim zdaniem minimum 3 bramki zostaną strzelone w tym spotkaniu.
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom