>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 12.03.2017 (niedziela)

Status
Zamknięty.
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Tenis - WTA
Godzina: 22:00
Spotkanie:
Muguruza - Day
Typ:
Day
Kurs: 6
Bukmacher:
bet365
Analiza:
Młoda amerykanka kontra Hiszpanka, ktora tez jest mloda ale zdecydowanie doswiadczenie jest po jej stronie. Jednak doswiadczenie w tenisie to nie wszystko. Skoro amerykanka pokonala Lucic Baroni dlaczego ma nie pokonac drewnianej Muguruzy. Tenis hiszpanki kompletnie mnie nie przekonuje. Pisalem juz to wiele razy. Gdy serwis nie siedzi ma wielkie kłopoty z wygraniem meczu. Day gra przed wlasna publicznoscia to na pewno duzy atut dla mlodej amerykanki, ktora niesiona dopingiem moze dokonac &#39;&#39;niemozliwego&#39;&#39; wedlug bukow oczywiscie. Jej gra wyglada naprawde fajnie. Jest w stanie przeciwstawic sie Muguruzie. O seta jestem pewny, ze jej urwie. Mecz jest raczej ryzykowna opcja, ale jak to mowia kto nie ryzykuje ten nie pije szampana. Wierze, ze Day jest w stanie to wziac.

⛔100
 
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽Piłka nożna Niemcy , Bundesliga ⚽
Godz: 15:30
Spotkanie Schalke - Augsburg
Typ: Schalke
Kurs 1.75
Buk bet365
Dziś pod lupe biore sąsiadów naszych i sąsiadów w tabeli czyli grających w 24. kolejce Schalke i Augsburg.
Schalke jak na nich i ich umiejętności jest bardzo nisko w tabeli bo zajmuje 13 miejsce mając 27pkt (7-6-10) Augsburg ma 1 pkt więcej i jest jedno miejsce wyzej (7-7-9)
W drużynie gospodarzy nie zagra Baba i Embolo
U gości Baier Framberger.
Jest jeszcze kilka zawodników którzy nie sa pewni występu w meczu ale ich nie będe wymieniał.
Schalke ma aspiracje na pewno większe niż środek tabeli, jak chcą- potrafią dobrze zagrać u siebie bilans to 6-2-4 Goście na wyjazdach grają nieźle 4-3-4.
Wydaje mi sie że dziś Schalke przerwie swoją kiepską forme,bo nie ma co się oszukiwać,że mają dołek ale kiedyś trzeba z niego wyjśc,tymbardziej u siebie z Augsburgiem z którym na własnym boisku jeszcze nie przegrali.
Wydaje mi się że Granie na Schalke po takim kursie nie jest głupim pomysłem. Ja osobiscie Zagrałem ten mecz w dublu.
Powodzenia wszystkim i miłej końcówki weekendu !
✅75
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Piłka ręczna - Puchar EHF
Godzina: 17:00
Spotkanie: Magdeburg - Maccabi Tel Aviv
Typ: Magdeburg (-12,5)
Kurs: 2,55
Bukmacher: Bet365
Witam wszystkich w kolejnym dniu zmagań z naszym odwiecznym wrogiem, przeglądając dzisiejsza bardzo bogatą ofertę z piłki ręcznej natknąłem się na kilka bardzo ciekawych spotkań, jednak najbardziej w mojej pamięci utkwiło to spotkanie z którym chciałbym się teraz z wami podzielić. Jest to mecz pucharowy w EHF pomiędzy moim murowanym faworytem do wygrania tego meczu niemieckim Magdeburgiem, który w ostatnim czasie gra kapitalnie i wygrywa mecz za meczem, a Maccabi. W obecnej formie Niemców na pewno dzisiaj ta rozpędzona lokomotywa nie zostanie zatrzymana przez izraelski zespół z Tel Avivu tym bardziej że piłka ręczna w ich kraju jest sportem niszowym, a w Niemczech mamy sytuacje odwrotną gdyż Handball obok piłki nożnej stawiany jest na równi.Te dwie rozbieżności ewidentnie uwidaczniają się w pierwszym spotkaniu tych drużyn, które miało miejsce tydzień temu na parkiecie Maccabi, wynik pokazuje tylko olbrzymią siłę Magdeburga gdyż na wyjeździe rozbili bez większych problemów Maccabi aż 22:38, a więc różnica wyniosła szesnaście bramek co oznacza przepaść między jednym jak i drugim zespołem, dlatego uważam że we własnej hali Magdeburg nie będzie miał większych problemów pokryć linii -11,5 po tak atrakcyjnym kursie który obecnie widnieje, wychodzi to raptem sześć bramek na połowę, tym bardziej że doświadczony zespół z jednej z najlepszych lig świata gra świetnie w obronie jak i ataku, dlatego izraelczycy wyglądają przed starciem z nimi bardzo blado. Ostatnio jak wspomniałem gospodarze są w wyśmienitej formie, gdyż są nie pokonani od jedynastu spotkań, ostatnio wygrali z Melsungen 21:27, wcześniej wysoka wygrana z wspomnianym dzisiejszym rywalem 23:38, następnie w lidzę z bardzo mocnym Kiel wygrali 27:26, pokonali bardzo niewygodny Wetzlar na ich parkiecie 18:26 oraz wygrali w EHF z czołowym zespołem ligi węgierskiej Tatabanya 30:25. W przypadku gości nie wyglada to już tak kolorowo, gdyż grają bardzo w kratkę, wygrywając mecze w swojej lidze gdzie poziom nie jest wygórowany, natomiast przegrywają mecz za meczem na arenie na arenie międzynarodowej i zajmują ostatnie miejsce w grupie C. Warto dodać że Magdeburg ma najlepszą obronę i atak w swojej grupie i na ten dzień stracili zaledwie siedemdziesiąt bramek, a rzucili dziewięćdziesiąt jeden w trzech meczach. Bardzo dobrze prognozują wszystko ruchy kursów które w zastraszanym tempie lecą w dół, ja złapałem linię jak była jeszcze -11,5 teraz kurs spadł na 2,20. Więc warto grać najwyższa linię myśle że też spokojnie zostanie pokryta.
✅155
 
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Hiszpania, La Liga
Godzina:
16:15
Spotkanie:
Deportivo La Coruna - FC Barcelona
Typ: Deportivo kornery over 4,5
Kurs:
2,3
Bukmacher:
Unibet
Analiza:
Dzisiaj o 16:15 odbędzie się mecz w ramach 27 kolejki hiszpańskiej La Liga. Deportivo podejmie u siebie zespół FC Barcelony. Jak zawsze buki faworyzują Katalończyków ale wydaje mi się, że drużyna gospodarzy nie położy się dzisiaj przed swoimi rywalami. Deportivo zajmuje 17 pozycję tuż nad strefą spadkową. Nie wyobrażam sobie aby zespół gospodarzy nie chciał nawiązać równorzędnej walki ze swoimi rywalami. Od końcówki sezonu będzie zależało czy gospodarze utrzymają się w lidze. Tu już nie ma możliwości na jakiekolwiek odpuszczanie meczu nawet z liderem. Czy 5 kornerów ze strony Deportivo jest do ugrania? Myślę, że jak najbardziej. Jeśli Barcelona szybko strzeli to są duże szanse na bardziej zmasowane ataki gospodarzy. Statystyki kornerów na boisku Deportivo wyglądają bardzo ciekawie:
6 kornerów z Betisem,
7 kornerów z Atletico,
10 kornerów z Alaves,
10 kornerów z Villareal,
6 kornerów z Alaves,
Widać gołym okiem, że Deportivo u siebie stara się atakować i nabija sporo kornerów. Myślę, że 5 kornerów ze strony gospodarzy jak najbardziej do pokrycia. Pozdrawiam
⛔100
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina piłka nożna ekstraklasa
12.03.2017 18.00
spotkanie Legia - Wisła
typ: bts tak
Kurs 1,76
Buk bet-at-home
Analiza:
Dziś kolejny klasyk w polskiej ekstraklasie. Na Lazienkowskiej Legia podejmie krakowską Wisłę i zapowiada się ciekawe widowisko. Co prawda ten nie ma juz takiej rangi jak jeszcze kilka lat temu, gdzie między nimi decydowały o mistrzostwie, ale jest to jeden z tych meczy który elektryzuje nue tylko kibiców w Warszawie i Krakowie. Dziś na pewno mecz nie powinien zawieść. Legia po słabszym początku roku w ostatnim meczu w Lubinie pokazało ze nie ma mowy o większym kryzysie. Pewne zwycięstwo 3-1 pozwoliło na utrzymanie kontaktu z czołówką. Wojskowi juz zapomnieli chyba o odpadnieciu z ligi i kiepskich meczach z ruchem i termalika. Dzis jednak przyjeżdża do nich wisla, ktora pod skrzydłami hiszpańskiego trenera kiko ramireza gra całkiem dobrą piłkę. W czterech wiosennych kolejkach zanotowali trzy zwycięstwa i tylko z Wrocławia przyjechali z niczym, a odprawili m.in. Jagiellonię. Wiadomo ze legia u siebie jest mocna i trudno będzie o korzystny wynik, ale krakowianie tez mają kim straszyć, bo dobrze gra Małecki czy Boguski, dwa gole zaliczyl juz w tym roku Brożek, a swoje musza jeszcze udowodnić tacy gracze jak Ondrasek, Zachara czy Stilić. Legia jeszcze nie osiągnęła optymalnej formy, więc Wisła nie stoi na straconej pozycji. Legia jest faworytem, ale myślę, ze nawet jak wygra, to i tak będzie to po wyrównanym meczu. Strzelił tu ruch, strzeliła termalica. Moim zdaniem i tym razem żaden z bramkarzy nie zachowa czystego konta.
⛔100
 
tsafack 243

tsafack

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 15:00
Spotkanie: Inter - Atalanta
Typ: over 2.5 and BTS (tak)
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bet365
Bardzo ciekawie zapowiada się mecz pomiędzy Interem Mediolan oraz Atalantą w 28. kolejce Serie A. Obie ekipy są bardzo mocne, są w czołówce ligi, walczą o miejsce w europejskich pucharach. Faworytem są gospodarze. Ja jednak zrezygnowałem z tego typu. Przyjezdni są w gazie. W ostatnich 5 meczach mieli jeden remis i aż 4 wygrane. To na co stawiam w tym meczu to over 2,5 i oraz to że obie ekipy strzelą minimum jednego gola.
Po pierwsze, historia ostatniego bezpośredniego starcia pomiędzy tymi drużynami. W tym sezonie zespoły mierzyły się w 9. kolejce Serie A. Wynik? 2:1 na obiekcie Atalanty dla ówczesnych gospodarzy.
Po drugie, ilość overów w tym w lidze tych drużyn. Atalanta w 15 na 27 zanotwała over, a Inter w 16.
Kolejnym argumentem przemawiającym za tym typem są ostatnie starcia Interu. Przegrali oni z AS Romą 1:3 oraz wygrali z Cagliari 5:1. Mam nadzieję, że i dzisiaj zaprezentują futbol na tak i będziemy oglądać fajne widowisko. Obie ekipy mają moc z przodu. Obie ekipy powinny strzelić minimum jednego gola. Wtedy już niewiele zostje do overa.
U gospodarzy liczę na dobrą skuteczność Icardiego wraz z Perisicem. U gości powinien szaleć Gomez.
✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska, Lotto Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Legia Warszawa - Wisła Kraków
Typ: 1/obie strzelą
Kurs: 2,85
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Przed nami bardzo ważny mecz do jednej jak i drugiej drużyny, z jednej strony Legia, wygrywając mecz zbliża się do lidera już tylko na 3 oczka, z drugiej strony Wisła, która zdobywając jakikolwiek punkt tutaj utrzymuje się coraz mocniej w pierwszej 8-emce.
Patrząc na to jak Wisła gra na wyjazdach nie widzę tutaj dla nich dużych szans, tylko 2 wygrane i aż 8 porażek + 2 remisy. Zdobyli zaledwie 8 punktów na wyjazdach co jest prawie najgorszy wynik w lidze.
Wisła zaczęła ten rok dużo lepiej niż Legia 3 wygrane i 1 porażka, Legia 2 wygrane 1 remis i 1 porażka.
Legia ma dużo lepszy skład, u siebie grają dużo lepiej niż Wisła na wyjeździe. Myślę, że Wisła strzeli tutaj bramkę ale to ich nie uchroni przed porażką. Stawiam na zwycięstwo gospodarzy oraz obie strzelą gola.
Powodzenia.
⛔100
 
W 115

werg

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy - Bundesliga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Hamburger SV - Borussia Monchengladbach
Typ: obie drużyny strzelą gola: Tak
Kurs: 1,80
Bukmacher: bet365
Analiza:
Mecz Hamburger SV z Borussia Monchengladbach zakończy zmagania 24 kolejki Bundesligi. Mój typ na to spotkanie to obustronne trafienie dla każdej ze stron. Piłkarze HSV w ośmiu ostatnich spotkaniach ligi niemieckiej znajdowali drogę do bramki rywali a w pięciu tracili gola. Z kolei zespół Borussii w siedmiu ostatnio granych delegacjach w rodzimej lidze i w Lidze Europy strzelał przynajmniej jednego gola i w połowie z tych meczów tracił bramkę. Bilans bramkowy Hamburga u siebie przedstawia się następująco 12:19 co daje średnią 2,8. Ich dzisiejszy rywal strzelił na wyjeździe dziewięć goli a stracił ich dwadzieścia. Tylko dziewięć wyjazdowych trafień może nie napawać optymizmem, jednak związane jest to ze słabym startem, teraz wydaje się, że forma strzelecka Borussii jest na dobrym poziomie. Liczę na ciekawe widowisko i skuteczność obydwu ekip.
✅80
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Argentyna, Primera División
Godzina: 21:00
Spotkanie: Racing Club - Atletico Lanus
Typ: 1
Kurs: 1,97
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Zacznę standardowo od tabeli:

Racing u siebie ma bilans 4 zwycięstw, 2 remisów i 1 porażki, natomiast goście na wyjazdach odnieśli 3 zwycięstwa, 2 remisy i doznali 1 porażki. W tym spotkaniu stawiam na gospodarzy z jednego głównego powodu. Lanus za 4 dni gra spotkanie w Copa Libertadores z brazylijskim Chapecoense i głównie na to spotkanie się szykują, bo jest to 2 kolejka w tych rozgrywkach a w swoim pierwszym spotkaniu u siebie nieoczekiwanie przegrali z urugwajskim Club Nacional 1-2. Muszą zatem zdobywać punkty w Copa Libertadores jeżeli chcą awansować do kolejnej fazy. Z tego względu trener gości oszczędzi dziś kilku piłkarzy z podstawowego składu i da pograć graczom rezerwowym i tym, którzy nie łapią się do kadry meczowej. W Atletico Lanus nie zagrają dziś pierwszy bramkarz Monetti (14 występów w tym sezonie), obrońcy Herrera (11 występów w tym sezonie) i Silva (11 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie), pomocnicy Acosta (12 występów w tym sezonie, 5 goli na koncie, drugi najlepszy strzelec w drużynie), Marcone (11 wystepów w tym sezonie), Martinez (10 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i nowy nabytek Rojas, który trafiłdo tej drużyny z paragwajskiego Cerro Porteno i napastnik też nowy nabytek w drużynie Denis ściągnięty z innej argentyńskiej drużyny Independiente. W zespole Racingu nie zagrają z kolei obrońcy Grimi (6 występów w tym sezonie) i Barbieri (1 występ w tym sezonie) i napastnik najlepszy strzelec drużyny Lopez (12 występów w tym sezonie, 6 goli na koncie). U gości prócz wymienionych graczy, inni podstawowi mogą usiąść na ławie, bo jak napisałem wyżej oni teraz głównie szykują się na mecz w Copa Libertadores odpuszczając nieco to ligowe spotkanie. Wobec tego gram tutaj na wygraną gospodarzy, którzy mimo, że zagrają bez najlepszego strzelca, to i tak są w stanie zdobyć 3 punkty z tak osłabionym dziś rywalem.
✅97
 
S 13K

stonesour

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna – Boliwia – Liga de Futbol Prof – Apertura Adecuacion
Godzina : 22:15
Spotkanie : Universitario Sucre– Real Potosi
Typ : Wynik handicap Universitario Sucre (-1)
Kurs : 2,00
Bukmacher : Bet365
Analiza :
Dzisiaj Universitario Sucre zagra z Real Potosi. Faworytem według mnie są gospodarze, gdyż są w lepszej formie od gości. Lecz stawiam, że wygrają z handicapem -1. Bardzo dużo bramek strzelonych w ostatnich meczach w lidze, goście tracą po 3 bramki w meczach. W dodatku ostatnie mecze tych drużyn w 2016 roku zakończyły się wynikami 4-0, 4-2, więc myślę że wskazany typ będzie słuszny do grania.
⛔100
 
gracek1995 462

gracek1995

Użytkownik
Dyscyplina: ???? ITF Kanada Sherbrooke
Spotkanie: Felix Auger Aliassime - Gleb Sakharov
Godz:19
Typ: 2
Kurs:2
Bukmacher: Bet365
Auger 16 latek zajmujący 511 miejsce kontra 28 letni Sarharov zajmujący 276 miejsce. Jak dla Mnie kursy przesadzone. Ciezko mi opisac cos 2 zawodnikow typ bardziej z moich spostrzezen (gdyz gram Challengery i ITF&#39;y). Auger po drodze w turnieju raczej nie miał nikogo wartego uwagi do pokonania no moze oprocz Corriego ale on nic nie gra. Bilans 16 latka w tym sezonie to 21/4. 16 latek może pomysleć, że to jego szansa na jakaś wygraną, ale na przeciwko stanie Sakhrarov majacy bilans w tym roku 26/5 ktory w tym turnieju miał bardziej wymagajacych rywali. Wczoraj wygrał mecz walkowerem z młodym Shapovalovem ktoremu uległ tydzien temu w finale innego Futuresa. Jak widac dla obu jest to szansa na wygrana ale stawiam tu na bardziej doswiadczonego Sakharova, który w dodatku wczoraj mial dzień odpoczynku.
⛔100
 
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna: HISZPANIA: LaLiga - Kolejka 27
Spotkanie: Celta Vigo - Villarreal
12.03.2017 18:30
Typ: 2 i BTS
Kurs: 5,25
Bukmacher: bwin
Analiza: Dzisiaj o godzinie 18:30 czasu Polskiego odbędzie się spotkanie w 27 kolejce La Liga pomiędzy drużynami Celty Vigo i Villareal . Gospodarze z dorobkiem 35 punktów zajmują 11 pozycje, natomiast goście z dorobkiem punktów 45 plasują się na 6 pozycji. W ostatnich pięciu spotkaniach drużyna Celty zaliczyła jedno zwycięstwo i dwa remisy oraz dwa razy przegrali, natomiast goście zanotowali trzy zwycięstwa, remis i tylko jedną porażkę z Realem Madryt . Ostatnie pięć spotkań pomiędzy tymi drużynami to trzy zwycięstwa Villareal, jeden remis i jedno zwycięstwo Celty. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie należeć do gości, którzy będą liczyć na szybkie akcje w ofensywie i powinni dzisiaj strzelić kilka bramek. Spodziewam się dzisiaj bardzo ciekawego spotkanie z wieloma sytuacjami bramkowymi. Gospodarzy z pewnością stać tutaj na strzelenie bramki, dlatego uważam że dzisiejsze spotkanie będzie obfitować w bramki i zakończy się zwycięstwem dzisiejszych gości. Mój typ to 1:3 po bardzo ciekawym spotkaniu.
⛔100
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna: Ekstraklasa
Spotkanie: Legia Warszawa - Wisła Kraków
12.03.2017 18:00
Typ: 1 ha -2,5
Kurs: 4,35
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Idzie spora masówka w stronę Wisły a ja uważam że dziś to Legia zdominuje Białą Gwiazdę. Wojskowi po odpadnięciu z Ligi Europy mają tylko jeden cel... To obrona Mistrzowskiego tytułu i to jest dla nich cel nadrzędny, niespełnienie tego celu mogło by miec spore konsekwencje zwłaszcza finansowe, bo bez Europejskich Pucharów ciężko utrzymać takie wypłaty dla zawodników jakie aktualnie oferują Stołeczni. Kadrowo oczywiście Legia dysponuje dużo wyższym potencjałem. Ma w swoich szeregach Reprezentantów Polski (Pazdan, Jędrzejczyk, Jodłowiec) czy innych niezłych Reprezentacji jak Necid czy Hlousek. Wisła jak na razie radzi sobie bardzo dobrze pod wodzą Hiszpańskiego szkoleniowca, ale myślę że to nie potrwa zbyt długo. Jest to trener rodem z 4 poziomu w Hiszpanii i brak mu doświadczenia na wyższym poziomie i w dużo trudniejszych rozgrywkach jakimi niewątplwiwie jest Nasza Ekstraklasa. Dziś spodziewam się dużej dominacji Wojskowych i wysokiego zwycięstwa przed własną publicznością. Powodzenia!
⛔100
 
pasquardo 821

pasquardo

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 23:00
Spotkanie: Brooklyn Nets - New York Knicks
Typ: -1,5pkt Knicks1
Kurs: 2,10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Nets jeszcze w tym roku u siebie nie wygrali! 16 przegranych z rzędu!!!!
Wygrali tylko 6 meczów z 31 meczów na włąsnym obiekcie.
Właśnie wracajądo domu po serii 8 wyjazdowych spotkań.
Ostatni mecz rozegrali wczoraj. Myslę, że nieźle dich to wymęczyło.
Kontuzjowana jest nadal ich największa gwiazda Brook Lopez.
Pierwsza piątka wygląda żałośnie: LeVert,Hollis-Jefferson,Acy,Foye,Lin.
Knicks nie zachwycają, z 34 meczów wyjazdowych wygrali 11, fakt Rose i Lee najlepsze lata mają za sobą, ale wraz z Carmelo i coraz lepszym Porzingisem są w stanie wygrać z sieciami.
02.02.17 NBA Brooklyn Nets New York Knicks 90 : 95
10.11.16 NBA New York Knicks Brooklyn Nets 110 : 96
21.10.16 NBA Brooklyn Nets New York Knicks 111 : 116
09.10.16 NBA New York Knicks Brooklyn Nets 116 : 98
02.04.16 NBA New York Knicks Brooklyn Nets 105 : 91
Mój typ to kolejna przegrana Nets w Barclays Center i podtrzymanie bezpośrednich zwycięstw Knickerbokers.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom