>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 12.08.2017 (sobota)

Status
Zamknięty.
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: World Championship U19
Godzina: 18:00
Spotkanie: Japonia - Chile
Typ: Powyżej 54,5
Kurs: 1,84
Bukmacher: Fortuna
Witam wszystkich w kolejnym dniu, niestety ostatnie dni nie należały do najbardziej owocnych, a złożyło się na to kilka spraw między innymi to, że za namową znajomego zgodziłem się skorzystać z typów zagranicznego źródła którego skuteczność była wysoka i zainwestowałem jednak jak pokazują ostatnie mecze wyglądało to bardzo słabo, oczywiście wrzucałem je też tutaj na grupę bo chciałem się z wami nimi podzielić jednak każdy widział jak to się kończyło. Zawsze byłem sceptycznie nastawiony do cudownych typów i pewniaków ale zbłądziłem, natomiast wyciągnąłem z tego cenną lekcje żeby nikomu nie ufać tylko polegać na sobie, dlatego mam nadzieję że mnie zrozumiecie i postaram się to zrekompensować dobrą skutecznością. Od dzisiaj będę podawał tylko swoje propozycje nie sugerując się nikim. Moja propozycja na dzisiaj skierowana jest w stronę overu 54,5 w meczu który dla mnie będzie bardzo ofensywny, dlatego że jedna jak i druga reprezentacja prowadzi otwartą grę i nie kalkuluje swoich poczynań. Bardzo niskie linie overowe zostały wystawione na ten mecz przy tak szybko grających zespołach co warto wykorzystać. Zaczniemy od japończyków na otwarcie z Islandią 26:24, następnie wygrana z gospodarzami turnieju Gruzją 30:22 oraz ostatni mecz z Niemcami gdzie zostali rozbici 34:18. Jednak warto zwrócić uwagę, że reprezentacja z jakimi przystało im się mierzyć były mocne pod względem gry defensywnej oprócz Gruzinów którym rzucili trzydzieści bramek. Mecze reprezentacji Chile zawsze obfitowały w bramki, na rozpoczęcie mocno overowy wynik z Niemcami 39:22, pózniej przegrana z Islandią 22:27 oraz ostatni wczorajszy mecz z Algierią 32:33, który oglądałem i dał solidne podstawy do napisania dzisiejszej analizy, gdyż Japończycy w stosunku do Algierii są reprezentacją lepszą o większym potencjale, a przy tym zawodnicy są zwinni i wyprowadzają zabójcze kontr ataki. Sytuacja w tabeli również nie jest ciekawa bo Japończycy mimo,że mają dwa punkty i zajmują bezpieczne trzecie miejsce premiowane awansem to nie mogą być jeszcze tego pewni, gdyż za plecami czai się Algieria i Gruzja jednak ciężko będzie im coś ugrać w meczach z Niemcami i Islandią, dlatego dzisiaj furtka otwiera się dla Chile która musi wygrać swój mecz i liczyć na potknięcie Algierii i pózniejszy bilans bramkowy może zaważyć. Spodziewam się wysokiego wyniku i warto pograć sobie tą linie nawet za podwójną stawkę.Obie reprezentacje grały ze sobą dość dawno jednak wynik jaki padł tylko utwierdza moje słowa 24:37, więc +54,5 przy tak grających otwarto reprezentacjach to ni, tym bardziej że na obronie jedna jak i druga strona się nie skupia.
✅ 84
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Lech Poznań - Zagłębie Lubin
Typ: over 27,5 fauli
Kurs: 1.8
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Za piłkarzami Lecha jak i ich kibicami fatalne 2 tygodnie jeżeli chodzi o rozgrywki pucharowe. Zaledwie 6 dni po pożegnaniu się z rozgrywkami europejskimi Lechici odpadli już w pierwszej rundzie z Pucharu Polski. Zatem pozostało im się już skupić tylko i wyłącznie na lidze i zawalczeniu o tytuł mistrzowski.
Do Poznania przyjeżdża aktualny lider Zagłębie, które bardzo dobrze rozpoczęło sezon, od 3 wygranych i 1 remisu.
Zapowiada się nam dzisiaj bardzo ciekawe spotkanie i ciężko wskazać jednoznacznie faworyta do wygranej. Bardziej widzi mi się tutaj remis.

Piłkarze Lecha zapewne będą chcieli się zrehabilitować przed własną publicznością za fatalny występ w PP przeciwko Pogoni. Liczę, że zobaczymy dzisiaj dużo walki z ich strony i twardej gry.
Goście też skóry tanio nie sprzedadzą i zawalczą co najmniej o remis.

W dotychczasowych rozgrywkach piłkarze Lecha dwukrotnie grali u siebie i popełnili odpowiednio 15 fauli z Sandecją i 12 z Piastem.
Zawodnicy Zagłębia na dwa mecze wyjazdowe 17 razy faulowali w Kielcach i 14 w meczu z Termalicą.

W ostatnich 3 meczach pomiędzy tymi drużynami na poziomie Ekstraklasy ilość fauli wyglądała następująco: 29, 29, 23.

Myślę, że dzisiaj piłkarze obu drużyn spokojnie dadzą radę pokryć wystawioną linię.
⛔ 100
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Wisła Kraków - Cracovia
Typ: BTS
Kurs: 1.74
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
O 20:30 jak dla mnie zdecydowanie najciekawszy mecz z Ekstraklasy dnia dzisiejszego. Tak jak lubię je ze względów kibicowskich, tak też ze względów piłkarskich, bo ci wiedzą jakie są to ważne mecze dla kibiców. Tu zawsze potwierdza się teza że derby rządzą się swoimi prawami. Na przestrzeni lat można było zauważyć że Wisła potrafiła wygrać mimo że nie była w formie, ale Cracovia również potrafiła być w dołku a w derbach zdobyć punkt lub 3. Mecze w 1/16 PP obydwie drużyny wygrały. Wisła pokonała imienniczkę z Płocka 2-1. Pasy wyeliminowały po rzutach karnych drużynę GKS Tychy. W lidze już widać przepaść. Wisła 2 w tabeli, 3 zwycięstwa i 1 porażka. Natomiast Cracovia na pozycji 14 z 4 punktami, po zwycięstwie z Lechią i remisem z Piastem 1-1. Ostatnie mecze z Koroną czy Lechem które przegrali widać było że Probierz szybko nie zrobi z drużyny Cracovii drugiej Jagi, niestety ale to nie ten poziom piłkarzy, ale jak dla mnie derby to derby, obie drużyny wiedzą że dla kibiców to jest ważniejszy mecz niż inne i mam nadzieję że tak jak co każdy mecz derbowy pokazywał, oba zespoły będą walczyły i nie odstawiały nogi. Dlatego próbuję typ na kartki, linia 4,5 w całym meczu pokrywała Wisłą z Cracovią w derbach od 3 lat. Są to mecze ważne, nerwy mogą puszczać, chociażby bo jakimś błędzie sędziego czy zaczepce i tu jak dla mnie spokojnie 5 kartek ugrają.
✅ 84
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom