>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 14 Sierpnia 2010r (Sobota)

Status
Zamknięty.
travism 190

travism

Forum VIP
Tutaj podajemy typy na Sobotę - 14 sierpnia !!!



Typy podajemy według wzoru:
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Jeśli ktoś nie będzie podawał typów jak w przykładzie, to jego post z typem będzie usuwany z konkursu !!!

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej :!:

Pamiętaj, że:
- powtórzony typ to ⛔100 pkt :!:
- nieregulaminowy bukmacher to ⛔100 pkt :!:

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu :!:


Prosimy wklejać swoje analizy również w działach tematycznych.
Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM do tego temacie -&gt;&gt;&gt; LINK.
NIE PISZ o tym w dziale z typami.
Nie stosowanie się do tego polecenie będzie karane żółtymi kartkami :!::zoltakartka:
 
xwe 1

xwe

Użytkownik
MECZ: Wacker Burghausen vs Borussia Dortmund (1:0)
TYP: 2
KURS: 1.60
BUKMACHER: Bet-at-home

ANALIZA:

Ruszają mecze I rundy Pucharu Niemiec. W ramach niego Borussia Dortmund zmierzy się na wyjeździe z Wacker Burghausen. Jednocześnie będzie to piłkarzy Jurgena Kloppa próba przed meczem w eliminacjach do Ligi Europejskiej. Liczę na wysokie zwycięstwo przyjezdnych!.

Borussia Dortmund miniony sezon zakończyła na 5. miejscu, zapewniając sobie tym samym udział w decydującej fazie eliminacji do Ligi Europejskiej. Nie można także narzekać na postawę tego zespołu podczas przedsezonowych przygotowań. Sobotnim zwycięstwem w meczu sparingowym nad Arminią Bielefeld żółto-czarni zakończyli okres przygotowawczy bez porażki, wygrywając wszystkie 8 gier. Na uwagę zasługuję także fakt, że w jednym ze sparingów pokonali naszpikowany gwiazdami Manchester city 3:1. Nie należy także zapominać, że przed zbliżającym sezonem drużyna Borussii została wzmocniona, dołączyli do niej m.in. Robert Lewandowski czy też Shinji Kagawa.

Natomiast Wacker Burghausen to klub występujący w 3. Bundeslidze! Na koniec minionego sezonu zajęli odległą 17. pozycję! Było to ostatnie miejsce gwarantujące pozostanie w rozgrywkach. Również w obecnym spisują się katastrofalnie. Na cztery rozegrane mecze w tym sezonie nie wygrali żadnego (2 remisy, 2 porażki). W konsekwencji muszą się zadowolić 18. pozycją. W ostatniej kolejce ulegli SSV Jahn Regensburg 0:2.​

✅ 60
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
by marqs3lby

Spotkanie: Zenit St Petersburg - Dynamo Moskwa (0:1)
Typ:1
Kurs:2.9
Bukmacher:bwin
Analiza: 14 sierpnia dojdzie do ciekawego meczu ligi rosyjskiej. Na stadionie Pietrowskim dojdzie do ligowej potyczki między obecnym liderem Premier Ligi, Zenitem Sankt Petersburg a drużyną ze stolicy, moskiewskim Dynamem. Faworytem spotkania są niewątpliwie gospodarze, którzy niedość że są liderami to jeszcze mają komplet punktów, wygrali 6 ostatnich meczy, raz jedynie remisując z rumuńską Unireą. Zenit posiada świetnych napastników, którzy gwarantują drużynie wiele gholi. Danny, Danko Lazović czy Aleksandr Kerzhakov. Również dobra linia defensywna - Ivica Kriżanac, Alessandro Rossina, Fernando Meira czy Radek Sirl to nazwiska znane w Europie. Uważam że obrona Dynama - Denis Kolodin, Leandro Fernandez czy Marcin Kowalczyk nie poradzą sobie z napastnikami Zenitu i drużyna z miasta Piotra wygra ten mecz różnicą kilku bramek.
⛔ 100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Spotkanie: Dnipro - FC Metalist Kharkiv H(0 - 1)
Typ: 1
Kurs: 3,85
Bukmacher:Tobet
Analiza:

Dnipro to aktualny lider tabeli na Ukrainie. Oni z roku na rok coraz mniej odbiegają poziomem od Szachtara Donieck czy Dynama Kijów. Jak na razie wygrali wszystkie dotychczasowe 5 spotkań ligowych. Strzelili 12 bramek przy tylko 1 straconej.
Historia spotkań pomiędzy tymi drużynami również na korzyść Dnipra.
W 09 wygrali 2:0, w 08 również 2:0, a w 07 wygrali 3:0. Więc handi powinno spokojnie wejść. Ich przeciwnik ostatnio na wyjeździe przegrał 2:3 z Poltavą. Jakoś nie wróżę im sukcesu w jutrzejszym meczu. Dnipro ostatnio pozyskała Argentyńczyka który ma zasilić szeregi defensywy Dnipra.
Dnipro w meczu kwalifikacyjnym do LE na wyjeździe wygrało aż 1:5 co pokazuje siłę tego zespołu. Rywal Lecha z którym zagrają dopiero 19 sierpnia, więc o żadnym oszczędzaniu zawodników nawet nie ma mowy.

⛔ 100
 
S 0

siepacze

Użytkownik
Spotkanie: GKS Grodków - Rolnik Wierzbica Górna
Typ: 2
Kurs 1.45
Bukmacher:Tobet
Analiza:

Spotkanie Rolnika z Grodkowem to pojedynek Dawida z Goliatem. Chociaż mam nadzieję, że teraz Goliat zwycięży ???? . Po pierwsze
warto wspomnieć o tym, że piłkarze grający w Wierzbicy od A klasy dominują każdą klasę rozgrywkową, w której występują i z
roku na rok awansują coraz wyżej. Kadra składa się z piłkarzy z MKS Kluczbork oraz okręgowych talentów. Widziałem ich grę
i muszę przyznać, że jest zdumiewająco dobra. Gdybym wcześniej nie wiedział, że występują w lidze okręgowej ( wtedy jeszcze
występowali) zgadywałbym, że to druga liga. Klub jest doskonal zorganizowany pod każdym względem i moim zdaniem będzie
czarnym koniem IV ligi opolskiej. Dodatkowo wzmocnili się graczami: Paweł Chałubiec, Paweł Gierak (obaj MKS Kluczbork),
Dariusz Gawlik, Mateusz Matlęga (obaj OKS Olesno), Piotr Walczok (Oderka Opole – juniorzy), Paweł Dachowski
(MKS II Start Dobrodzień), Szymon Grzesiak (powrót po kontuzji).

Z kolei ich drużyna to typowy średniak, który co prawda dokonał kilku transferów, są to jednak piłkarze, którzy jeszcze
potrzebują &quot;oszlifowania&quot;, aby stać się prawdziwymi daimentami. Jestem pewien, że Rolnik zdominuje to spotkanie i tylko
bardzo, bardzo dużo szczęścia może sprawić, że Grodków wygra lub zremisuje.

Kursy na to spotkanie spadły już z 1.83 i cały czas lecą w dól. Mimo, iż teraz utrzymują się na poziomie 1.45 to szczerze
polecam ten typ, choćby jako bardzo dobry materiał do combosów. Pozdrawiam

✅ 45
 
G 0

galganov567

Użytkownik
Spotkanie: Chelsea Londyn - WBA
Typ: Chelsea wygra do zera
Kurs: 1,8
Buk: bet365

Mistrz kraju podejmuje u siebie benjaminka. Nie dziwi też kurs na Chelsea ~1,15, bo patrząc na składy obu drużyn widać, że są z innego świata. Do tego do składu wrócił po kontuzji Drogba, Cech i Alex oraz po dłuższej nieobecności Essien. Statystyki też przemawiają za gospodarzami. &quot;Chelsea jest niepokonana w 55 ostatnich spotkaniach z beniaminkami, seria ma swój początek w kwietniu 2001 roku kiedy jednym golem przegraliśmy u siebie z Charltonem. Na 55 wspomnianych spotkań składa się 48 zwycięstw i 7 remisów.&quot; WBA nie ma w swoim składzie klasowych zawodników zdolnych pokonać obronę Cole - Terry Alex - Ivanovic i stojącego za nimi Cecha.

✅ 80
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Spotkanie: Aston Villa - West Ham
Typ: X2
kurs: 1.85

Analiza:


Czas zacząć sezon w Premiership. Dzisiaj będziemy świadkami pierwszej kolejki. Wybrałem mecz między Aston Villa a West Ham&#39;em. W poprzednim sezonie drużyna gospodarzy walczyła o udziała w LM, natomiast goście do końca walczyli o utrzymanie w lidzę. Tak więc po wynikach i tabeli można stwierzić, że dzieli obie ekipy przepaść. Tak jednak nie jest, w Anglii nie ma słabych zespołów, każdy może wygrać z każdym i dlatego ta liga jest najmocniejsza w europie. Wracają do spotkania, w Aston Villi zaszły zmiany. Trenerem nie jest już Martin O&#39;Neill. Sam zrezygnował z funkcji menagera, dlaczego? Podobno miał inna wizję tworzenia zespołu niż prezes klubu. Na pewno jest to duża strata. Trenerem zespołu ma być Bob Bradley. Szkoleniowiec podał się w piątek do dymisji i nie jest już selekcjonerem USA. Tak więc w meczu z Młotami zespół zagra bez trenera. Na pewno to będzie miało ogromne znaczenie w tym spotkaniu. Oprócz tego nie zagrają dwaj defensorzy tego klubu, Carlos Cuellar oraz James Collins. W poprzednim sezonie byli to podstawowi gracze drużyny prowadzonej przez O&#39;Neilla. W okresie przygotowawczym Aston Villa rozegrała 6 spotkań, wygrała 3 spotkania z drużynami &quot;słabymi&quot; bo Peterborough United i Walsall FC do mocnych ekip nie należą. Fakt, te mecze rozgrywane były w lipcu więc nie można się nimi sugerować bo wtedy trenuję się kondycję. Dlatego słabsza forma nie dziwi. Pod konieć lipca, a dokładnie 31 wygrali z Feyenoordem 3-1, dwa dni później dostali ostre lanie od Benficy Lizbona 4-1 i na koniec okresu przygotowawczego zremisowali 0-0 z Valencją. Na pewno nie będą mieli łatwego zadania z West Ham. Drużyna gości bardzo dobrze przepracowała okres przygotowawczy w którym nie przegrała żadnego spotkania! W sumie rozegrali 8 sparingów w których pokonali m.in Panathinaikos, a w ostatnim meczu zremisowali podobnie jak AV 0-0 ale z Deportivo La Coruna. Wszyscy liczą na nowych graczy z Upton Park. Menedżer Młotów, Avram Grant, sprowadził do drużyny piłkarzy takich jak: Pablo Barrera, Thomas Hitzlsperger, Winston Reid, Tal Ben Haim czy Frédéric Piquionne. Co mnie skłoniło do takiego typu? Obie drużyny przystąpią do sobotniego spotkania w różnych nastrojach. W przeciwieństwie do WHU, gdzie wszystko wydaje się być poukładane, Villans nie omijają problemy. Odejscie trenera, zawirowania wokół transferów James Milnera czy Ashley Younga mogą znacząco wpłynąć na jakoś gry Aston Villi. Według mnie Młoty mają bardzo dobrego trenera ( który awansował z Chelsea do finału LM) i w tym sezonie na pewno pod koniec sezonu będą spać spokojnie, bo z ligi nie spadną. Nie wiem czy są na tyle mocni by namieszać w Premiership, ale dobre transfery i dobry trener wróżą dobre wynik. Z ostatnich 13 wizyt Młotów na Villa Park w rozgrywkach Premiership, jedynie jedna zakończyła się zdobyciem trzech punktów, było to w styczniu 2006 roku. Mam nadzieję, że ta zła passa w końcu się odwróci i drużyna gości pokusi się o niespodziankę już w pierwszej kolejce.

Kadra

Aston Villa: Friedel, Guzan, Young, Beye, Warnock, L. Young, Sidwell, Downing, A. Young, Millner, Petrov, Reo-Coker, Carew, Heskey, Delfouneso, Weimann.

West Ham: Green, Stech, Reid, Ben Haim, Upson, da Costa, Tomkins, Spector, Faubert, Ilunga, Daprela, Spence, Dyer, Parker, Diamanti, Hitzlsperger, Barrera, Noble, Kovac, Boa Morte, Behrami, Cole, Piquionne, Hines.

Sędzia: Mike Dean.

⛔ 100
 
G 0

gringoradek

Użytkownik
Spotkanie: Winterthur - Servette
Typ: (-1, handicap europejski) Servette
Kurs: 4.0
Bukmacher: bet365

Analiza:

Na dzisiaj wybrałem mecz szwajcarskiej Challenge League pomiędzy Winterthur&#39;em a Servette. Winterthur zaczął sezon bardzo słabo, od 4 porażek. Kolejno: 4:0, 3:1, 4:1 i 3:1. Wszystkie porażki overowe jak widać. Drużyna Servette z kolei rozegrała 3 mecz, wszystkie przy tym wygrywając, kolejno: 4:1, 2:0 i 3:1. Jak widać wszystkie wyniki również overowe. Servette znajduje się w świetnej dyspozycji, Winterthur z kolei w bardzo słabej. Ten mecz nie może zakończyć się inaczej niż zwycięstwem Servette. Drużyna w wysokiej dyspozycji przejedzie się po załamanych słabymi wynikami drużynie gospodarzy. Winterthur zdobędzie w końcu punkty, ale przypuszczam, że dopiero z drużyną, która również na początku sezonu nie będzie świecić formą, to nie jest ich mecz. Dla ostrożniejszych proponuję kurs 2,20 na Servette, jak dla mnie o dużo za wysoki albo overek jakiś. Pozdrawiam

⛔ 100
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Polonia Bytom - Lechia Gdańsk

typ: 2
kurs: 2.70
buk: betsson
analiza:

Z jutrzejszych spotkań dość interesująco zapowiada się pojedynek Polonii Bytom z Lechią Gdańsk. Zespół gospodarzy jest stawiany wśród kandydatów do spadku. Chociaż sam osobiście trzymam kciuki bo chciałbym aby kolejny raz udowodnili, że w piłce pieniądze nie grają. Jednak jutro czeka ich ciężkie zadanie ponieważ będą musieli stawić czoła dobrze dysponowanej na początku sezonu Lechii. Wprawdzie drużyna z Gdańska zremisowała z Ruchem Chorzów jednak przez większość spotkania przeważała pokazując, że w tym sezonie mogą walczyć o z teoretycznie mocniejszymi drużynami. Chorzowianie wprawdzie się osłabili jednak to wciąż dobry zespół, który po pewnym czasie może na nowo złapać swój rytm. Co do Lechii to na pewno muszą jeszcze popracować nad skutecznością i ten zespół będzie się naprawdę fajnie prezentował. Teraz parę słów o gospodarzach. Polonia rozpoczęła sezon od porażki 0:2 w Bełchatowie. Nie oglądałem tego meczu więc nie mogę za dużo na ten temat napisać. Po opisach spotkania widać, że podopieczni trenera Szatałowa nie pokazali się z dobrej strony czym potwierdzili opinie ekspertów co do spadku. Wprawdzie jutro do dyspozycji szkoleniowca będą już Bażik i Barcik, ale nie sądzę, by nagle była duża różnica w stylu gry. Z drugiej strony należy pamiętać, że Polonia gra u siebie a to jest plus dla nich. Bukmacherzy nie widzą w tym spotkaniu faworyta. Podobnie jak i ja. Za wcześnie jeszcze aby po 1 meczu już wszystko wiedzieć. Jednak postaram się na podstawie tego pierwszego spotkania wskazać na minimalnego faworyta tego pojedynku. W tej roli widzę piłkarzy Lechii, którzy sprawili dobre wrażenie. Nie mniej nie odbieram szans Polonii. Moim zdaniem może być to wyrównany pojedynek i o ewentualnym zwycięstwie zadecyduje 1 bramka. Remis też wcale nie jest wykluczony dlatego najpewniejszym typem wydaje się gra z podpórką. Oczywiście dla odważniejszych (lub na singla) czysta 2.

Moje propozycje:

Lechia lub remis / dnb (około 1.45 / 1.80)
Lechia (około 2.70)

⛔ 100
 
youngmoney 40

youngmoney

Użytkownik
Mecz: Santa Fe – Envigado
Typ: Santa Fe [handicap 0-1]
Kurs: 2,40
Buk: sportinbet

Analiza:

Spotkanie kolumbijskiej Postobon II, które według mnie ma jednego zdecydowanego faworyta do zgarnięcia trzech punktów w tym meczu. Drużyna Santa Fe po czterech kolejkach przewodzi w ligowej tabeli mając na koncie 10 punktów [3-1-0]. W meczach na własnym terenie grają bardzo dobrze i jak dotąd nie stracili bramki [2-0 Independiente Medellin, 3-0 Cortulua]. Envigado natomiast prezentuje się bardzo słabo, zajmują ostatnie miejsc nie mając na koncie żadnego punktu. Przegrywali kolejno z Cucuta Daportivo 2-0 [wyjazd], Once Celades 2-1 [dom], Boyaca Chico 2-1 [wyjazd], Atletico Huila 1-0 [dom]. Z taką dyspozycją ciężko będzie im o jakieś punkty w tym meczu z dobrze prezentującą się drużyną Independiente. Gospodarze powinni zgarnąć kolejne 3 punty i spokojnie utrzymać się na pierwszym miejscu w ligowej tabeli. Myślę że można pokusić sięw tym meczu także o handicap na gospodarzy, bo dwubramkowe zwycięstwo Santa Fe jest jak najbardziej do osiągnięcia.

⛔ 100
 
K 0

kamil888

Użytkownik
Spotkanie:Wigan -Blackpol
Typ:1
Kurs:1,8
Bukmacher:bah
Analiza:
Wigan w poprzednim sezonie walczyl do konca o utrzymanie i zajal 16 miejsce.Wigan wzmocnila sie dwoma defensoreami Paragwajczykiem Antolinem Alcarazem oraz Holendrem z Twente Ronniem Stamem.Druzyna gosci natomiast zajela dopiero 6 miejsce i awans wywalczyła sobie w faze play-off, dzieki czemu awansowala do Premiership.Goscie dysponuja najslabsza kadra oraz najslabszym budzetem w lidze.

⛔ 100
 
haftus 140

haftus

Użytkownik
Mecz: Polonia Bytom - Lechia Gdańsk
Typ: HT/FT X/2
Kurs: 5.50 &gt;&gt; 5.00
Bukmacher: Sportingbet
Analiza: Jutro o godzinie 17 dojdzie do spoktkania 2. kolejki Ekstraklasy między Polonią Bytom a Lechią. Patrząc na składy i poprzednie spotkania oczywistym faworytem są gadńszczanie. Ale... w Lechii są ogromne problemy z napastnikami. Dawidowski oraz Buzała są absolutnie bez formy. Matar Coly, który miał zostać zakontraktowany przed 2 kolejką okazał się absolutnym niewypałem. Miał wielkie problemy z kolanem. Sazankov czy inni zawodnicy będą zakontraktowani albo później.. albo wcale.
Lechia po prostu NIE STRZELA! Gra ładnie w pomocy, w defensywie jeszcze lepiej (Deleu może okazać się drugim Marcelo), ale formacja ofensywna kuleje.
Polonia jak to Polonia.. nie zachwyca grą ani wynikami. Jednak pamiętajmy, ze gra u siebie i może dać pstryczka w nos faworytom.
Co typować i dlaczego najlepiej under 2.5? Dlatego, że może się okazać, że bramki będą w ttym spotkaniu tylko miłą niespodzianką. Czyżby szykowało się kolejne nudne spotkanie z jedną lub dwoma bramkami? Wszystko okaze się jutro o godzinie 17:00 w Bytomiu. Transmisja w Orange sport.

⛔ 100
 
michal0707_87 5

michal0707_87

Użytkownik
Spotkanie: Chardy Jeremy - Djokovic Novak
Typ: 1
Kurs: 3.80
Bukmacher: Betway
Analiza:


Witam, jestem zdziwiony, że nikogo jeszcze nie zainteresował dzisiejszy mecz tennisa który odbędzie się o 2:30 w nocy, na kortach tennisowych w Toronto. Mianowicie chodzi mi oi spotkanie między obecną nr.2 rakietą męskiego tenisa Serbem Novakiem Djokovicem, a zajmującym 72 pozycje Francuzem Jeremy Chardy. W bezpośrednich pojedynkach między tenisistami, zawsze zwycięsko wychodził Djokovic (H to H – 4-0 dla Djokovica). Francuzowi nie udało się nigdy w tych spotkaniach nawet urwać jednego seta. Zdaje sobie sprawę, że mój typ jest bardzo ryzykowny, ale myśle ze można poświecić kilka groszy na Francuza;) Widać, że rozgrywa jak na swoje możliwości dobry turniej, wyeliminował już Baghdatisa, Verdasco, oraz Davydenko, a to już Panowie z górnej półki, dlaczego więc nie pójść dalej i wyeliminować Djokovica, tym bardziej, że gdy oglądałem ostatni mecz Serba z V.Hanescu, to nie zrobił on na mnie specjalnego wrażenia. Typ dla odważnych, Powodzenia i Namaste;)

⛔ 100
 
rossobetting 837

rossobetting

Użytkownik
Spotkanie: Forde - Stord Sunnhordland
Typ: X
Kurs: 4.50
Bukmacher: Expekt
Analiza:


Na jutrzejszy dzień postanowiłem wybrać mecz z Norwegi a dokładniej z drugiej dywizji grupy I. Jest to mecz pomiędzy zespołami z dolnej części tabeli. Na 14 zespołów Forde jest 11. a Stord 12. Czyli jak widać sąsiadują ze sobą. Mecz ten będzie na pewno wyrównany ponieważ patrząc po statystykach drużyny te prezentują się podobnie. Forde ma o 1 pkt więcej 2 strzelone więcej i 2 stracone mniej. Zespoły te będą walczyć na 100% ponieważ celem jest wyjść ze strefy zagrożonej spadkiem. Ostatnie mecze obu ekipy są wręcz przerażające obie ekipy są w wyraźnym kryzysie formy. Gospodarze nie wygrali 6 spotkań z rzędu w tym ostatnie 4 to porażki. Goście zaś nie wygrali od 8 spotkań notując 6 porażek i 2 remisy. Morale w oby teamach muszą być bardzo kiepskie i jutro nie sądzę aby któraś z nich pokazała że jest lepsza i stawiam na podział punktów.

⛔ 100
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Spotkanie:Atletico Goianiense-Botafogo
Typ:Botafogo
Kurs:2,78
Buk:pinnacle
Analiza:




Już o godzinie 23:30 na Serra Dourada w Goianii dojdzie do spotkania Atletico Goianiense-Botafogo. Jak dla mnie faworytem są goście, którzy po niemrawym początku po Mundialu zaczynają grać na miarę swoich możliwości, a te mają ogromne.

Atletico Goianiense to jak na razie czerwona latarnia ligi i nic nie wskazuje na to by po tej kolejce miało się to zmienić. 9 punktów zdobytych w 13 spotkaniach pokazują, że są naprawdę słabi. Jak dla mnie na ten moment Dragao to zdecydowanie najsłabsza ekipa ligi. Może nowy trener czyli Rene Simoes zrobi coś w kierunku utrzymania drużyny w lidze, a to moim zdaniem byłoby wielkim sukcesem gdyż skład nie należy nawet do średnich. W drużynie jest tylko kilku zawodników, którzy mogliby ze spokojem grać w większości klubów Serie A. Tacy zawodnicy jak Thiago Feltri, Rodrigo Tiui, Pituca czy Robston to właściwie 4 najważniejsze ogniwa tego zespołu. Z nich jeszcze bym bardziej wyróżnił Robstona, który w tym sezonie wybija sie ponad przeciętność chociaż bardziej pasuje ponad słabość drużyny. I właśnie jego nie zobaczymy w sobotni wieczór na boisku z Goianii. Poza nim trener Rene Simoes nie ma żadnych problemów kadrowych.

Goście po nie wygranych meczach z Guarani i Flamengo jakoś do mnie nie przemawiali gdyż uparcie uważałem, że z tymi zawodnikami jakich posiadają są w stanie wiele osiągnąć. Potem był remis z Palmeirasem gdzie wyciągnęli na 2:2 z 0:2. Kacmon mi opowiadał, że Fogao wtedy zagrali już lepiej niż w dwóch poprzednich potyczkach. I dopiero w meczu derbowym z Flu się obudzili na dobre. Remis 1:1 może jakoś na kolana nie powala bo nie zgarnęli całej puli ale gdyby nie Fernando Henrique to Flu by przegrało w tamten niedzielny wieczór kilkoma bramkami. Ostatnie dwa zwycięstwa pokazały, że Joel Santana znalazł już odpowiednią drogę, która ma dać awans do Copa Libertadores bo taki jest cel drużyny na ten sezon. Czyli muszą być w pierwszej 4 co jest całkiem możliwe. Po raz kolejny na ławce zasiądzie Loco Abreu, który w środku tygodnia grał w reprezentacji Urugwaju w meczu towarzyskim z Angolą. Na ławce równiez Caio i Lucio Flavio, więc jeżeli nie będzie szło to jest trio naprawdę mocnych graczy, którzy mogą wejść w każdej chwili i dać wiele temu zespołowi. Kłopotów kadrowych nie ma z tego co udało mi się wyczytać i do Goianii jadą albo lecą w najsilniejszym zestawieniu z Jobsonem i Herrera w ataku, a tuż za nimi ma brylować Maicosuel i to jest to podstawowe trio na sobotę.

Podsumowując to jeżeli chodzi o składy i w ogóle piłkarsko dużo lepiej wyglądają goście z Rio de Janeiro ale jednak Atletico GO u siebie zdobyło 8 z 9 punktów jakie zgromadziło w całym sezonie. Fogao też nie błyszczą na wyjazdach ale liczę na ich zwycięstwo gdyż są lepsi w każdym calu i poza tym weszli w rytm zwycięstw i uważam, że powinni zwyciężyć w Goianii.

ATLÉTICO GOIANIENSE: Márcio, Victor Ferraz, Daniel Marques, Welton Felipe e Thiago Feltri; Pituca, Ramalho, Carlinhos Bala, Anailson e William; Rodrigo Tiuí

BOTAFOGO: Jefferson, Leandro Guerreiro, Antônio Carlos e Fábio Ferreira; Alessandro, Somália, Marcelo Mattos, Maicosuel e Marcelo Cordeiro; Jobson e Herrera

✅ 178
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Spotkanie: Tottenham - Manchester City
Typ: Over 2.5
Kurs: 1,95
Buk: Bet365
Analiza: Nareszcie Barclays Premier League wystartuje wraz z meczem na White Hart Lane gdzie Koguty beda grac swoje spotkanie z Manchesterem City ???? Druzyny w sparingach spisywaly sie srednio... Manchester, ktory stal sie &quot; angielskim realem madryt&quot; nakupywal zawodnikow co nie miara: Yaya Toure,Silva,Koralov,Boateng, ostatnio Balotelli. Prawda jest niestety wszystkim dobrze znana &quot; Nie da sie kupic tytulu&quot; i wynikow w takiej lidze jak PL. W sparingach srednio Manchestercity gral , jednak to nie o to tutaj chodzi. W ostatnich 5 spotkaniach na WHL 5 razy wygral tottenham 4 razy po 2:1 i raz 3:0 wlasnie w tej statystyce upatruje swoj typ, szczerze powiedziawszy, ciezko mi uwierzyc, zeby Mancini odrazu zgral MC , jednak kto wie moze jutro pokaza pazur, nie mozemy zapominac, ze maja w druzynie takiego pilkarza jak Tevez, ktory nie raz wygrywal dla nich mecz w poprzednim sezonie.

⛔ 100
 
etrusc 0

etrusc

Użytkownik
Spotkanie: Tottenham - Manchester City
Typ: różnica zwycięstwa - Tottenham wygra 1 bramką
Kurs: 4,00
Buk: Bet365

Za chwilę jadę z rodziną nad wodę i nie mam czasu na analizy. Rusza moja ulubiona angielska. Dzis o 13:45 na start English Premier League w sezonie 2010/2011 od razu mamy szalgier, przynajmniej dziś gdyż jutrzejszy mecz Liverpoolu z Arsenalem pewnie zelektryzuje calą Anglię. Zespoły ubiegły sezon zakończyły odpowiednio na 4 i 5 pozycji. Tottenham swoją 4 pozycję w lidze i prawo gry w el. LM zawdzięcza być może dzięki cennym zwycięstwom właśnie nad drużyną Manciniego, którą w ubiegłym sezonie pokonali dwa razy 3-0 i 1-0. Przed tym sezonem Tottenham nie bardzo wydawał pieniędzy na wzmocnienia i szczególnie sytuacja klubu się nie zmianiła. Zupełnie odwrotnie jest w MC gdzie kolejne miliony popłynęły na transfery. Z nowych nabytków dzś mają szansę się pokazać Yaya Toure, Karlov i Boateng. Pozyskani z Interu Balotelli i z Valencji Silva na razie są poza składem. Nie będzie rzecz jasna Robinho.
Skład meczowy MC:
Hart, Given, Zabaleta, Richards, K Toure, Kompany, Boyata, Boateng, Lescott, Kolarov, Bridge, Wright-Phillips, Y Toure, De Jong, Vieira, Barry, A Johnson, Silva, Tevez, Adebayor, Santa Cruz, Jo.
Tottenham w sobotnim meczu nie będzie mógł wystawić kontuzjowanych Bentleya, O&#39;Hara, Woodgate i najprawdopodobniej Ledleya Kinga. W środę Tottenham gra mecz z young Boys i mozliwe że Herry Redknapp nie będzie zbyt mocno ryzykował siłami zwłaszcza tych nie w pełni sprawnych zawodników. Jednak to początek sezonu i zdrowi mają pewnie sporo wigoru i chęci do gry. Nie sądzę, że będą się jakoś szczególnie oszczędzali przed środowym meczem z przeciętnym zespołem mając w perspektywie jeszcze rewanż.
Skład meczowy Tottenhamu:
Tottenham: Gomes, Cudicini, Hutton, Bale, Kaboul, Naughton, Bassong, Dawson, King, Corluka, Assou-Ekotto, Walker, Huddlestone, Lennon, Jenas, Palacios, Modric, Kranjcar, Pavlyuchenko, Keane, Crouch, Dos Santos, Defoe.

W spotkaniach bezpośrednich Tottenham gra zdecydowanie lepiej i można powiedzieć, że ma patent na MC, choć zawsze są to spotkania niezwykle zacięte. Zeszłoroczna wygrana 3-0 to wygrana w rozmiarach niespotykanych w spotkaniach pomiedzy tymi zespołami. W ostatnich 14 potyczkach Tottenham wygrał 12 meczy !! raz zremisował i raz przegrał na wyjeździe. Kolejna ciekawa sprawa od 2000 roku Tottanham wygrał z MC w sumie 15 meczy z czego 11 różnicą 1 bramki. Z jednej straony można powiedzieć że każda seria zawsze się kończy. Jednak w tym meczu trudno się oprzeć wrażeniu, że nie koniecznie tak musi być. Jakoś nie obawaim się o gwiazdy MC a przynajmniej jeszcze nie w tym meczu. Wiadomo, że indywidualności aby się zgrały potrzeba czasu. Do tego nie wróżę dobrej atmosfery na resztę sezonu zespołowi, który za grube miliony sciąga takie &quot;panienki&quot; jak Balotelli. Myślę, że Herry Redknapp nie przestraszy się rywala i jako znakomity strateg ustawi zespół jak potrzeba.

⛔ 100
 
marcing89 0

marcing89

Użytkownik
Spotkanie: Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze
Typ:1
Kurs:1,9
bet365

O godzinie 19 na pieknym stadionie Dialog Arena w Lubinie zostanie rozegrane spotkanie 2 kolejki Ekstraklasy. Gospodarze tego spotkania moga byc po czesci zadowoleni z inauguracji sezony gdyz zremisowali na wyjezdzie z Korona Kielce 1:1. Gornik natomiast po bardzo slabym spotkaniu w swoim wykonaniu ulegl Poloni Warszawa 0:1 u siebie. Ich gra nie zachwycala i nie napaja optymizmem przed kolejnymi spotkaniami. Zaglebie rowniez nie zagralo jakiegos porywajacego spotkania ale mysle ze wywieziony remis z Kielc to dobry rezultat. Dzis zagraja przed swoja publicznoscia co wiecej bedzie to inauguracja na nowym stadionie w Lubinie co na pewno doda im skrzydel. Mysle ze to spotkanie Lubinianie wygraja.
18 na to spotkanie:
KORONA KIELCE: 33. Zbigniew Małkowski - 3. Kamil Kuzera, 4. Hernani, 17. Pavol Stano, 10. Nikola Mijailović (kpt) - 20. Paweł Sobolewski, 5. Aleksandar Vuković, 22. Grzegorz Lech, 20. Maciej Korzym, 31. Maciej Tataj
Ławka: 1. Radosław Cierzniak, 15. Jacek Markiewicz, 18. Paweł Kaczmarek, 8. Vlastimir Jovanović, 7. Lukas Janić, 16. Edi Andradina, 11. Krzysztof Gajtkowski
Górnik Zabrze:
Bramkarze: Sebastian Nowak, Adam Stachowiak
Obrońcy: Adam Banaś, Michał Bemben, Mariusz Jop, Mariusz Magiera, Adam Marciniak
Pomocnicy: Vladimir Balat, Grzegorz Bonin, Maciej Bębenek, Piotr Gierczak, Aleksander Kwiek, Mariusz Przybylski, Marcin Wodecki
Napastnicy: Tomasz Chałas, Daniel Sikorski, Adrian Świątek, Tomasz Zahorski

⛔ 100
 
chick3n 67

chick3n

Użytkownik
Jagiellonia Bialystok - GKS Belchatow (0:1) 14-08-10 14:45 3,40

Spotkanie: Jagiellonia Bialystok - GKS Belchatow
Typ: Jagiellonia Bialystok - GKS Belchatow (0:1) (Handicap) typ 1
Kurs: 3.40
Buk: bet-at-home

Ostatnio Jaga coraz bardziej przyciąga moją uwagę. Nie obstawiałem jej ostatniego meczu który zremisowała 1:1 ponieważ grali byli po ciężkim meczu Lidze Europejskiej. Jagielonia rozegrała kilka bardzo dobrych sparingów :
Jagiellonia Białystok 4-1 Leicester City FC
Jagiellonia Białystok 1-1 Bursaspor Kulübü
Jagiellonia Białystok 3-2 Steel Azin FC
Jagiellonia Białystok 2-1 NK Zagreb
Jagiellonia Białystok 2-0 NK Istra 1961
Jagiellonia Białystok 2-1 Ruch Wysokie Mazowieckie
Jagiellonia Białystok 9-3 All-Stars Eiffage-Imtech
Jagiellonia Białystok 4-2 FBK Kaunas
Jagiellonia Białystok 0-1 FC Schalke 04
Do tego dochodzą mecze z Arisem
1:2
2:2

Statystyki pokazują że Jagielonia potrafi strzelać bramki. Jej ofensywne ustawienie przy bardzo szybkich skrzydłach moze sprawić wiele kłopotów graczą z Bełchatowa. Do tego dochodzi wspaniała dyspozycja kondycyjna i oraz dobre przygotowanie taktyczne i możemy ujrzeć koncert strzelecki oraz wspaniałem widowisko dzisiaj w Białymstoku. Licze że Jaga nie spocznie na laurach będzie tak samo zmotywowana jak przed meczem z Arisem a to powinno wystarczyć na 2 bramkową wygraną Jagi.

Jaga poprostu jest w formie.

Polecam też kurs 1.8 na samą jedynke

✅ 240
 
R 0

rysiek88

Użytkownik
spotkanie:Sevilla- Barcelona
typ:Barca wygra a lidczba goli zoedbytych w meczu wyniesie powyzej 2,5
kurs:3,2
bukmacher:Gamebookers
analiza:
Dzisiejszgeo wieczoru rozpocznie siE MECZsuper pucharu LIGI HISZPANSKIEJ POMIEDZY Sevilloa a Barceloną.
Zdecydowanym faworytem tego spotkania sa gosice ktorego skladu ysle z enie trzbea rpzedstawiac
Poprostu sa to najlepsi pilkarze na swiecie.
Natomiast sevilla jewst to jedna z clzowych druzyn Hispzani ktorąnie odpuszcza w kazdym sezonie pnie sie coraz wyzej w tabeli maja znakomitych pilkarzy. Historia bezpośrednich spotkań przemawia za Dumą Katalonii. W ostatnim sezonie oba spotkania ligowe wygrywała właśnie Barcelona - 3:2 na wyjeździe i 4:0 tak ze mysle z edzisiaj tez wygraja Katalonczycy po wyrownanej grze nie skreslal bym Sevilli mysle z ejedna bramke moga strzleic traca przynajmniej 2 ???? dizkeuje pozdraiwam.

⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom