>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 15.06.2016 (środa)

Status
Zamknięty.
psotnick 847,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na środę - 15. Czerwca


Typy podajemy z wykorzystaniem poniższego szablonu:

Dyscyplina:
Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:

Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Copa America
Godzina: 02:00
Spotkanie: Chile-Panama
Typ: Chile wygra dokładnie 1 golem pierwszą połowe
Kurs: 2.95
Bukmacher: Unibet
Analiza: Wybrałem to spotkanie poniewaz uważam iż jest to ostatnia szansa na wyjście z grupy dla zespołu Chile, który przed tym meczem mierzył się będzie jeszcze tylko z zespołem Boliwii, według mnie tamto spotkanie Chile wygra spokojnie,ale Panama , która w pierwszym meczu niespodziewanie zdobyła komplet punktów po wygranej 2:1 z zespołem Boliwii tu może namieszać i próbować zagrać na remis , lub na skomasowana obronę ażeby tylko nie stracić bramki ze znacznie wyżej notowanym od siebie rywalem, który w swoim składzie posiada zdecydowaną większą klasowych zawodników, do tej pory obie ekipy grały ze sobą 2 razy i raz padł remis raz zespołem lepszym okazała się ekipa z Chile, tu stawiam na pewną wygraną zespołu Chile, myślę że spokojnie na 1:0 do połowy będzie ich stać a po 90 minutach obstawiałbym na dokładny wynik 2:0 , myśle że Chile nie jest zespołem, który odpadnie już w fazie grupowej.
✅ 195
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
inferno305 111

inferno305

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro
Godzina: 15:00
Spotkanie: Rosja - Słowacja
Typ: Słowacja
Kurs: 3.25
Bukmacher:Betclick
Analiza:
Jutro kolejny mecz euro w którym zmierzą się &quot;sąsiedzi&quot;. Myślę że spotkanie będzie bardzo ciekawe i owocne w bramki. Wg.bukmacherow faworytem jest tu drużyna Rosji jednak po ostatnim remisie Rosjan ja stawiał bym na Słowaków. Myślę że zagrają dobry mecz stawiam na zwycięstwo Słowaków którzy rozgromili ostatnio Niemców 3:1.Typ z szczególnymi pozdrowieniami dla typujacych dziś Austrię...
✅ 225
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
ftwlol 140

ftwlol

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro
Godzina: 15:00
Spotkanie: Rosja - Słowacja
Typ: Obie strzelą/2
Kurs: 7.21
Bukmacher:STS
Przemogłem się i w końcu zachęcam również do mojego typu ????
Ludzie buki zwariowały? Nie mam pojęcia czemu są tak wysokie kursy na Słowację. W pierwszym meczu zabrakło milimetra Hamsikowi by dał Słowacji remis na 2-2. Czyli to już potwierdza że Słowacja ma czym ukąsić z przodu. Ogólnie jak patrzę 2 mecz i po raz 2 mają tak wysoki kurs... Wygrane przed euro + dobra dyspozycja w meczu z Walią, myślę że śmiało każdy może stawiać czystą 2. Dla odważnych mój typ, bo jednak Rosja może coś ukąsić. 1-2 mój typ, ale bezpieczniej zagrać ten, bo równie dobrze może być 1-3. Polecam grać na Słowację. Po dzisiejszej aferze nie wiem czy Rosjanie już nie są mentalnie w domu.
⛔ 100
Nieregulaminowy bukmacher
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
G 68

grota

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro
Godzina: 18:00
Spotkanie: Rumunia - Szwajcaria
Typ: 1
Kurs: 3,25
Bukmacher: bet365
Analiza: według bukmacherów faworytem jest Szwajcaria. Dziwne to biorąc pod uwagę że Rumuni z Francja zagrali naprawdę dobre spotkanie i gdyby nie fenomenalny strzał Payeta byłoby 1-1. Pytanie tylko czy Francja była tak słaba czy Rumuni są tacy solidni? Z drugiej strony Szwajcaria która zupełnie nie zachwyciła z Albania a momentami ich obrona przypominała ser... Szwajcarski oczywiście. W 87 minucie fura szczęścia po stronie Szwajcarow i pecha po mojej bo nie siadlo mi BTS a sytuacja była wyśmienita. Albanczyk sam na sam i tyle miejsca i czasu że przed strzałem zdarzyłby zawiązać buty... Wszystkim kolegom z drużyny ;) tak czy inaczej moim zdaniem kursy na jutro jeżeli nie na korzyść Rumunow to przynajmniej powinny być równe. Zresztą to nie tylko moja opinia bo widać spadki chociaż akurat spadkami kursów nie ma się co sugerować
⛔ 100
 
mario_luigi 117

mario_luigi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EURO
Godzina: 21:00
Spotkanie: Francja - Albania
Typ: Francja -4 Rzutów Rożnych
Kurs: 2,2
Bukmacher: B365
Analiza:
Duża liczba atak skrzydłami, Martial, Payet i Griezzman. Giroud też*posmaruje.
Ciągłe ataki Francji poskutkują wybiciami.
Wątpię, żeby Albania zdobyła jakiegoś rożnego, a 4 rożne dla Francji to pikuś.
Bramkarz Albanii lubi pluć, więc odbicia zza bramkę są jak najbardziej prawdopodobne.

⛔ 100
 
Semtex 247,7K

Semtex

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa America
Godzina: 02:00
Spotkanie: Chile - Panama
Typ: Chile - 1.5
Kurs: 2.0
Buk: Bet365
Panama będzie miała spore braki z powodu kartek, nie zagrają: Baloy(środkowy obrońca), dwóch pomocników Godoy i Cooper, do tego dochodzi jeszcze napastnik Pimentel więc wypada im 4 zawodników z podstawy co już nie wróży nic dobrego dla Panamy. Dla Czile do awansu wystarczy remis ale przy takich brakach w Panamie cięzko nie zagrać czegoś w stronę Czile, trzeba tu wziąć też pod uwagę to, że jest to jednak mecz o wyjście z grupy i Panama powinna atakować bo to im bardziej zależy na tym zwycięstwie dlatego upatruję tutaj minimum dwie bramki róznicy jeśli Panamczycy zaczną grać ofensywnie i się otworzą to może się dla nich źle skończyć.
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
lukash006 119

lukash006

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - BRAZYLIA: Série B
Godzina: 00:15
Spotkanie: Oeste SP - Londrina PR
Typ: Oeste SP
Kurs: 1.72
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
Podczas analizy tego spotkania pod uwagę wziąłem formę gości na wyjazdach (2 remisy i 1 przegrana w tej edycji Serie B) która jest kiepska nie tylko patrząc na pojedynki grupowe. Natomiast Oeste czyli gospodarz radzi sobie całkiem dobrze u siebie 2 wygrane, 1 remis i 1 przegrana daje im 7 pkt po 4 meczach domowych. Natomiast biorąc pod uwagę sytuację ogólną Oeste (12 pkt) zajmuje miejsce 10 a Londrina miejsce niżej z takim samym dorobkiem punktowym lecz gorszym bilansem bramkowym. Do postawienia na gospodarzy zachęcił mnie w dodatku spadający kurs na nich - mam nadzieję, że to dobry znak.
⛔ 100
 
tipman 353

tipman

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, WNBA
Godzina: 01:00
Spotkanie: Connecticut Sun - Washington Mystics
Typ: under 161.5
Kurs: 1.95
Bukmacher: Unibet
Na jutro stawiam zakład na koszykówkę WNBA.
Szybciutko teraz analiza. Drużyny te nie przekroczyły tej granicy w ostatnich dziewięciu spotkaniach między soba rozegranych w Connecticut.
Obie drużyny są w dole tabeli i maja bardzo słabiutkie wyniki. Tylko jedna drużyna ma gorsza skuteczność od nich.
W meczu Connecticut z najsłabszym San Antonio padło tylko 140pkt., więc jak widać forma drużyn nie za wysoka. Dodatkowym plusem jest to, że kontuzjowana jest Alyssa Thomas w Connecticut, która średnio spędza na boisku 25 minut o zdobywa 10pkt.
Powodzenia
⛔ 100
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa America
Godzina: 04:00
Spotkanie: Argentyna - Boliwia
Typ: Argentyna HA -3,5
Kurs: 5,30
Bukmacher: unibet
Analiza:
Argentyna - pewna awansu z 1. miejsca nawet w przypadku wygranej Chile, a własnej porażki. Ale czy tego formatu zespół stać na porażkę przeciwko słabiutkiej Boliwii, która w nocy czasu polskiego rozegra swój pożegnalny mecz z Copa America? Tak w zasadzie zastanawiałem się jak ta reprezentacja zdobyła miejsce w turnieju. Ich ostatnie mecze to praktycznie same porażki.. W tym roku obie reprezentacje spotkały się raz, i padł wynik 2:0 dla Argentyny, w ubiegłym roku miały miejsce dwa takie spotkania, które kończyły się wynikami 7:0 i 5:0. Te trzy rezultaty mówią same za siebie, i nasuwa się tu tylko myśl over bramkowy dla Biało-błękitnych.. Boliwia straciła po 2 gole z Chile oraz Panamą, natomiast Argentyna wygrała z tymi pierwszymi 2:1, a z drugimi 5:0, kiedy wrócił Leo do składu i zaliczył hat-tricka. Dzisiaj zapewne zobaczymy Aguero na szpicy, obok niego jego przyjaciela Messiego, który pewnie nie rozegra pełnego meczu, bo i po co? Lepiej oszczędzać jego siły na dalszą część turnieju, w której Argentyna jest głównym faworytem do zdobycia Mistrzostwa. Sergio na pewno ma coś do udowodnienia selekcjonerowi Martino, i na pewno dołoży wszelkich starań, aby wpakować piłkę do siatki, może nawet więcej niż jeden raz? Boliwia jest słaba, nie gra o nic. Skoro grupowi rywale zdołali zdobyć po dwie bramki przeciwko nim, to Argentyna jest w stanie zrobić to znacznie szybciej i w większym rozmiarze.
⛔ 100
 
puuma23 88

puuma23

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Halle
Data, godzina: 15.06.2016 11:00
Spotkanie: P.Lorenzi - T.Gabashvili
Typ: 1
Kurs: 3,25
Bukmacher: Bet365
Doświadczony Włoch Lorenzi przeżywa ostatnimi czasy najlepszy okres w swojej karierze tenisowej, co zaowocowało najwyższym miejscem w karierze w rankingu ATP- 48. Jego rywal jes o 50 pozycji niżej, Gabashvili ma zdecydowanie ujemny bilans spotkań na trawie (9-18), w ostatnich tygodniach jego forma również jest słaba. Jeśli Włoch zagra ofensywnie i będzie schodził do siatki oraz returnował pod nogi Gaby jest jak najbardziej w stanie przejść Rosjanina. Lorenzi w tym sezonie wygrywał już turniej na szybkiej nawierzchnii twardej w Australii, pokonując w finale w 2 krótkich setach Dodiga. Trawa w Halle, nie powinna sprawić mu problemu, przynajmniej w 1 rundzie i z biegającym po niej Rosjaninem.
⛔ 100
 
marsid 12

marsid

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - BRAZYLIA: Série B
Godzina: 00:15
Spotkanie: Vasco Da Gama RJ - Nautico PE
Typ: Vasco Da Gama RJ
Kurs: 1.56
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Na 4 ostatnich spotkan miedzy tymi druzynami 3 razy wygralo Vasco a raz padl remis. Gospodarze u siebie graja wybornie w tym roku 16 spotkan 11 zwyciestw 5 remisow zero porazek. Vasco jest liderem tabeli i wszystko wskazuje na to ze dzis znow odniosa zwyciestwo. Szczerze powiem ze spojrzalem na te lige dzieki typowi kolegi wyzej i postawilem te dwa mecze w ako za max stawke. Jak wejdzie to z gory dzieki LUKASH006 ! xD
✅ 56
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
banana1987r 1,1K

banana1987r

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa America
Godzina: 02:00
Spotkanie: Chile - Panama
Typ: Chile over 2.5 gola
Kurs: 2.50
Buk: Bet365

Witam...
To że Chile wygra nie powinno dziwić nikogo...ale kurs na to wydarzenie bardzo niski 1.33 więc ja idę w gole, początkowo miałem handi ale już zajęte ;)
Chile wystarczy remis...ale czy aż tak bedą ryzykować aby grać na remis ? nie sądze, tym bardziej że charakter tego zespołu można było zobaczyć w poprzednim meczu z Boliwią, przypomne tylko że Chile strzeliło gola w bardzooo doliczonym czasie gry :0
Fakt z tego meczu był taki że bramkarz zespołu Boliwii miał dzień konia, dużo szczęscia i marnowane kolejne akcje przez zespoł z Chile... ogólnie to powinno się skończyć z 5-1 a urwali cenne 2-1 i ważne 3 pkt dające teraz realnie myśleć o grze w następnej rundzie...
Wiec wydaje się że tego meczu nie zlekceważą na pewno... a jak tak sie stanie to stukną parę bramek... mają kim
Panama zaś też liczy na awans... zadanie jednak bardzo ciężkie bo ograć Boliwię to nie jest arcydzieło piłkarskie... przyszło pograć z Argentyną i 5 w plecy ???? z czego Messi wchodząc z ławki wbijał praktycznie co 10 min gola zatrzymując sie na hat triku ????
Vidal, Orellana czy Sanchez powinni spokojnie rozmontować obronę Panamy... 3 bramki to i tak podejrzewam najmniejszy wymiar kary ????
✅ 150
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
usercube 6

usercube

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EURO
Godzina: 18:00
Spotkanie: Rumunia - Szwajcaria
Typ: Szwajcaria
Kurs: 2.46
Bukmacher: Oddsring
Analiza: Każdy ogladal ten sam mecz otwarcia, jednak widzę różne wnioski. Moje są takie, ze Rumunska reprezentacja Nic nie gra. Francuzi dominowali. Kreowali akcje pozycyjne. Za to Rumunom jedyne co trzeba oddać to, ze latali za tą pilka jak głupie. 2 celne strzaly. Zalosne. Jeden po stalym fragmencie cwiczonym zapewne z milion razy. Drugi raz nikt się na to nie nabierze.Zaś drugi celny strzał to wg mnie nie słusznie podyktowany karny. Albania to podobny poziom do Rumunów i przewiduje podobnie podobnie szybko strzelonego gola, który ustawi spotkanie.
⛔ 100
 
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
dyscyplina/ piłka nożna ME
godz/15,00
spotkanie/Rosja-Słowacja
typ gol/gol
kurs/2,06
bukm//Winmasters
analiza
Po szczęśliwym remisie z Anglią Rosja przystępuje do meczu w roli faworyta Bramka w doliczonym czasie gry..Słowacja po dobrym,ale przegranym meczu z Walią 2-1 musi wygrać ,inaczej trzeba pakować walizki.Słoweńcy nie mają nic do kalkulacji,do przodu i strzelać gole.Z Anglikami może być jeszcze trudniej,więc nie ma na co czekac
W 7miu spotkaniach Rosja Słowacja to 3-2-2 dla Rosji.Prawie na równo
To jest ostatnia nadzieja Słoweńców na zostanie w turnieju,nie ma już kalkulacji..
Słowency to też beniaminek ME,ale jako Czechosłowacja przetarli już szlaki
Trudno wskazać faworyta,Słowacy jednak tanio skóry nie sprzedadzą,bo nie przegrali ostatnich 8 spotkań/nie licząc ostatniego z Walia/
Zaimponowali mi również wygraną 3-1 z Niemcami.
Niejednoznaczny oznaczenie jaki to jest typ
kiepska analiza (Słoweńcy to Słowenia...)
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 1,1K

szatar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Euro 2016
Godzina: 21:00
Spotkanie: Francja - Albania
Typ: handicap Francja -1
Kurs: 1.75
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Witam wszystkich! Na wstępie chciałbym podziękować za punkty reputacji, których otrzymałem całkiem sporo za typ z wtorku. Cieszę się, że mogłem pomóc Wam wygrać jakieś pieniądze. Liczę na kontynuowanie tej passy. Na dzisiaj wybrałem jedno ze spotkań drugiej kolejki Euro 2016. Niezwykle mocni Francuzi podejmują walecznych Albańczyków. Faworyt jest tylko jeden i jakikolwiek inny wynik jak wysokie zwycięstwo Francuzów będzie potraktowany jako sensacja, gdyż wtedy to już nie byłaby zwykła niespodzianka. Jednak zanim zdecydujecie się zagrać ten typ koniecznie przeczytajcie dalszą część analizy. Zapraszam! Po pierwsze, Francja to niezwykle groźny zespół szczególnie jeśli gra na własnym stadionie. Nie ma sensu pisać jak znani i wartościowi gracze tworzą tę drużynę, ponieważ każdy ma tego świadomość. Za to warto zaznaczyć, że Francuzi od 7 spotkań domowych są niepokonani. Co więcej, w żadnym z tych spotkań nie zdarzyło się, żeby Francja nie zdobyła co najmniej 2 goli (2-1 z Serbią, 4-0 z Armenią, 2-0 z Niemcami, 4-2 z Rosją, 3-2 z Kamerunem, 3-0 ze Szkocją, 2-1 z Rumunią). Jak widzimy nie dość, że są to same zwycięstwa to jeszcze najczęściej wysokie. Bez względu na to czy grają z drużynami również silnymi czy teoretycznie słabszymi to mają jeden cel, którym jest zdominowanie rywala i strzelenie jak największej ilości bramek. Po drugie, Francja w dzisiejszym meczu zrobi wszystko by zgarnąć 3 punkty by już po dwóch kolejkach mieć zapewniony awans do kolejnej fazy turnieju co pozwoli w ostatniej serii spotkań grupowych zagrać nieco rezerwowym składem i jednocześnie dać odpocząć swoim najlepszym piłkarzom, którzy mogą czuć się zmęczeni bardzo intensywnym sezonem klubowym. Nikogo przecież nie zaskoczę jeśli napiszę, że najważniejsze mecze Francuzów dopiero przed Nimi, a faza grupowa to tylko pewien etap w drodze do wymarzonego finału. Ponadto, zajęcie pierwszego miejsca w grupie daje przywilej zagrania w kolejnej rundzie z teoretycznie słabszym przeciwnikiem, więc motywacji na pewno nie zabraknie. Po trzecie, w niniejszej analizie nie może zabraknąć odwołania się do meczu z Rumunią. Każdy kto oglądał ten wie, że o wyniku zadecydował geniusz indywidualności, których Francja ma niemało. Rumuni robili co mogli by ambicją i walecznością nadrobić tę ogromną różnicę między Nimi a Francuzami. Niewiele brakowało, a zdobyliby arcyważny punkt. To się nie udało i mimo rozegrania świetnego meczu porażka stała się faktem. W związku z tym Francja, która dzisiaj nie odpuści, do ostatnich sekund będzie napierała na bramkę przeciwnika. Podejrzewam, że piłkarze dadzą z siebie maksimum by zdecydowanie zwyciężyć. Teoretycznie łatwiejszego rywala na tych mistrzostwach już nie będzie miała. To świetna okazja by strzelić więcej goli, a po okolicznościach w jaki kilka dni temu pokonali Rumunów można spodziewać się większego luzu w poczynaniach Francuzów w dzisiejszym spotkaniu. Z pewnością wyjdą na murawę pewni siebie, napompowani pozytywną energią i z przekonaniem, że są w stanie całkowicie zdominować rywala. O ile Rumunia ma świetną defensywę tracącą mało bramek to dzisiejszy przeciwnik Francji nie ma tak solidnej drużyny. Po czwarte, warto kilka zdań napisać o Albanii. To zespół nie posiadający w swojej kadrze gwiazd. Najbardziej znanym zawodnikiem jest obrońca włoskiego Napoli - Elseid Hysaj. Poza Nim można jeszcze wyróżnić bramkarza Lazio - Etrita Berisha, który niejednokrotnie uchronił swój zespół od utraty kolejnego gola w meczu ze Szwajcarią. Ostatecznie Albańczycy przegrali tylko 1-0 choć grali od 36 minuty w osłabieniu. Jednak tak niska porażka wcale nie oznacza, że Albania posiada świetną defensywę, ponieważ mecz życia rozegrał wspomniany bramkarz. Ataki ze strony Francuzów będą o wiele groźniejsze od ataków Helwetów. Po piąte, Albania nie zachwycała w meczach towarzyskich rozegranych przed Euro, gdyż na 6 sparingów wygrała tylko dwa razy (2-0 z Luksemburgiem, 3-1 z Katarem), również dwa razy zremisowała (2-2 z Kosowem, 2-2 z Gruzją), a także dwa razy przegrała (2-1 z Austrią, 3-1 z Ukrainą). Jak widzimy, Albania zdołała zachować czyste konto tylko z outsiderem europejskim, w każdym innym meczu traciła chociaż jednego gola. To świadczy o tym, że obrona nie jest Jej mocną stroną. Poza tym wysokie remisy także chluby nie przynoszą. Natomiast porażki z innymi uczestnikami Euro chyba nikogo nie dziwią. Ukraina potrafiła wygrać wyżej, więc z jakiego powodu Francji miałoby to się nie udać? Z kolei porażka ze słabiutką Austrią (co widzieliśmy w meczu z Węgrami) to tylko dowód na to, że Albania nie jest klasowym zespołem pod żadnym względem. Po szóste, pierwsza kolejka już za nami, czas na kolejkę numer dwa. Czas na &quot;badanie się&quot; minął. Najsilniejsze drużyny będą rozkręcały się z meczu na mecz, więc Francja, która gra u siebie na pewno zrobi wszystko by nie zawieść swoich kibiców. Tylko wysokie, przekonujące zwycięstwo zaspokoi Ich ogromny apetyt. Po siódme, Albania po porażce ze Szwajcarią nie może tego meczu przegrać, a najlepiej jakby wygrała. Jednak jak to osiągnąć w spotkaniu z gospodarzami całej imprezy? Jest to wręcz zadanie z gatunku tych niemożliwych do wykonania. W związku z tym co pozostaje Albańczykom? Murowanie swojej bramki, kontrowanie przeciwnika, odkrywanie się, robienie miejsca Francuzom, a jak to może się skończyć, każdy wie. Albania musi atakować i nie trudno domyślić się, że nie zawsze uda się wrócić we własne pole karne po ewentualnej stracie piłki w ataku. To stworzy realną szansę na zdobywanie goli przez Francuzów. Wygrana gospodarzy co najmniej dwoma golami jest bardzo prawdopodobna choć nie można powiedzieć, że pewna i przesądzona. To chyba najdłuższa moja analiza na tym portalu, więc mam nadzieję, że nie obrazicie się jak na tym ją zakończę. Życzę wszystkim powodzenia. Grajcie mądrze, a wyniki same przyjdą!
✅ 75
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
majekx 748,5K

majekx

Znawca A-League
Dyscyplina: Piłka Nożna - liga chińska
Godzina: 13:35
Spotkanie: Hebei - Shanghai Shenhua
Typ: powyżej 2,5 gola i obie strzelą
Kurs: 2,5
Buk: Bet365
Witam,
Na dziś wybrałem spotkanie z ligi chińskiej. Grają ze sobą zespoły, które dysponują dużą siła ataku. Świadczy o tym m.in. liczba strzelonych bramek. Na 12 spotkań w lidze Hebei strzeliło 19, Shenhua - 17. Dodatkowo za moim typem przemawiają składy. W Hebei grają tacy zawodnicy jak: Dong - 7 bramek w lidze, Gervinho - 3 bramki, 5 asyst. W zespole gościu gra lider strzelców - Demba Ba - 8 goli. Oba zespoły średnie ilości goli w lidze mają następujące: gospodarze - 2,6, goście 2,3. Oba zespoły aspirują do miejsc w czołówce tabeli. W ostatnich 5 meczach Hebei w każdym strzelało przynajmniej po jednym golu. Shanghai w ostatnich 5 meczach w 3 strzeliło przynajmniej jednego gola. Myślę, że wynik będzie koło 2:1... dlatego także ciekawy zakład jest t1+ov2,5...
pozdrawiam
✅ 150
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Z 96

znafca

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Queens
Data, godzina: 15.06.2016 17:30
Spotkanie: Tipsarevic Janko - Cilic Marin
Typ: Zwycięzca 1-ego seta: Tipsarevic Janko
Kurs: 3.50
Bukmacher: Bet365

Spotkanie 2 rundy na turnieju w Londynie, naprzeciwko siebie staną Serb Tipsarevic i Chorwat Cilic. Zdecydowanym faworytem bukmacherów jest ten drugi, jednak ja bym wcale nie przekreślał szans Profesora. Tipsarevic próbuje wrócić na odpowiednie dla siebie miejsce w rankingu, po długiej ponad półrocznej przerwie od tenisa ciężko mu idzie, ale turniej na trawie może być przełamaniem. Nieoczekiwanie odprawił w pierwszej rundzie Dimitrova, bukmacherzy podobnie jak w przypadku dzisiejszego spotkania wystawili podobne kursy i mogli sobie pluć w brodę po meczu. Pojedynek trwał 2.5h i był bardzo wyrównany, ale w tych najważniejszych momentach to Tipsa miał chłodną głowę i wygrywał ważne piłki. Dzisiaj przyjdzie mu się zmierzyć z rywalem o nieco innym stylu, ale Serb nauczył nas inteligentnej gry i myślę, że i dzisiaj również znajdzie sposóbb na swojego przeciwnika. Cilic nie porusza się tak świetnie po korcie jak Dimitrov, dlatego rozrzucanie go po korcie to dobry pomysł, natomiast lepiej gra z głębi kortu i lepiej kończy, słabo natomiast gra pod siatką, kto wie może dobrym pomysłem jest gra skrótów. Cilic grał wczoraj z Feliciano Lopezem, po męczarniach zwyciężył, ale nie pokazał nic nadzwyczajnego. Co zwraca moją uwagę to gra w 1 secie obu panów, Chorwat słabo wchodzi w mecz, potrzebuje trochę czasu żeby się porządnie rozgrzać, dysponuje dobrym serwisem i myślę, że dużą szansą jest, że na samym początku nie będzie trafiał tak jakby chciał i tutaj szansa Serba. Tipsa gra zdecydowanie lepiej w wymianach, serwis ma dobry ale nie tak dokładny jak Cilic. Proponuję zagrać na zwycięstwo w 1 secie, ponieważ nie jestem pewny czy Tipsarevic wytrzyma cały mecz na wysokich obrotach.
⛔ 100
 
tepiciel99 3

tepiciel99

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EURO
Godzina: 21:00
Spotkanie: Francja - Albania
Typ: Albania powyzej 2,5 kartki
Kurs: 1,9
Bukmacher: B365
Polecam bardzo ten typ ! Myślę , że Francja zagra z Albania na większym luzie niż miało to miejsce w meczu z Rumunią na otwarcie EURO . Trójkolorowi którzy są bardzo nastawieni na ofensywny futbol , zdobywanie bramek powinni kreować sporo akcji co będzie sprzyjało ku faulom na nich . Indywidualne akcje Pogby , Payeta , Griezmanna na pewno dadzą się we znaki obrońcom przeciwnika . Albania gra bardzo ostro w obronie , sporo faulują , do tego dochodzi już presja po przegranym meczu ze Szwajcarami (maja 0 pkt więc muszą jakieś zdobyć jeżeli chcą liczyć na wyjscie z grupy) Na pewno nie zabraknie walki przez co liczę ,że posypią się kartki a próg jaki oferuje nam bet całoroczny jest do gry ! Skoro w meczu ze Szwajcarią Albańczycy obejrzeli 6 kartek (w tym jedną czerwoną) dlaczego nie mają dostać przynajmniej 3 w meczu z Francuzami którzy według mnie są jeszcze goroźniejsi od Szwajcarów ? Według mnie to dobry typ i polecam go pograć ! Pozdrawiam i Powodzenia !
⛔ 100
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis????, ATP Queens
Godzina: 16:00
Spotkanie: Isner John - Del Potro Juan-Martin
Typ: 1 handicap +2.5 gemów
Kurs: 1.50
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

Bukmacherzy faworyzują tym spotkaniu nieco Argentyńczyka, który wrócił na dobre (miejmy nadzieję) po kontuzji. W jego przypadku skupiam się jedynie na sezonie trawiastym w tym roku. Zaczął od gry w Stuttgarcie gdzie pokonał niespodziewanie Dimitrova 6:4, 6:2, ale z drugiej strony to Bułgar od dłuższego czasu się nie rozwija i można nawet rzec, że cofa się w rozwoju. Później Argentyńczyk pokonał Millmana 6:4, 6:4, Simona 6:7, 6:3, 6:0 i przegrał w ćwierćfinale z Kolbą 6:3, 6:4. Z Francuzem mógł polecieć w dwóch setach, ponieważ w pewnym momencie były brejki na przełamanie, ale Del Po zachował chłodną głowę i udało mu się wygrać w trzech setach. W meczu z Niemcem prezentował się już gorzej, ale trzeba przyznać, iż Niemiec świetnie returnował.
Jego rywalem będzie Amerykanin John Isner z 17 miejsca ATP, który rok temu doszedł tutaj do ćwierćfinału. On w tym sezonie jeszcze nie rozegrał żadnego oficjalnego meczu na trawie i to mnie nieco martwi. Ostatni mecz rozegrał 29 maja po French Open gdzie przegrał z Murrayem 3:0. Plusem na pewno jest to, że facet jest wypoczęty a w jego przypadku regeneracja to podstawa. Panowie grali ze sobą 5 razy i 4:1 prowadzi Argentyńczyk. Jankes wygrał w ich ostatnim spotkaniu na twardych kortach w 2013 roku 6:7, 7:6, 6:3, Panowie ani razu nie grali ze sobą na trawie. Jeden, jak i drugi serwują fenomenalnie i o przełamanie w tym meczu będzie cholernie ciężko. John to maszynka do serwowania, Del Potro również niesamowicie serwuje, lecz jego gra z głębi pola oraz return jest na wyższym poziomie. Czego tutaj można się spodziewać? Nie zdziwi mnie kolejny wynik w stylu 7:6, 7:6 w którąś stronę albo coś w stylu 6:7, 7:6, 7:6 dla któregoś z tenisistów. Bukmacherzy standardową linię wystawili +1.5 a ja sobie wybrałem podwyższoną ponieważ moim zdaniem ten mecz będzie na styku. Miejmy nadzieję, że tylko nie będzie padać! Podsumowując, jeśli Isner będzie serwował swoje to ten handicap powinien być spokojnie pokryty.
P.S Aktualna moja seria typów 7✅, 1⛔
✅ 50
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom