>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 15.06.2016 (środa)

Status
Zamknięty.
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EURO
Godzina: 15:00
Spotkanie: Rosja - Słowacja
Typ: HT/FT 1/1
Kurs: 4.16
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
H2H z lat 2000-2014 to 1-3-1. Widać bardzo wyrównany poziom obu reprezentacji i po poszczególnym bilansie oraz po kursach wystawionych na to spotkanie. Po 1 kolejce Rosja mimo kiepskiej gry i tak urosła w moich oczach, będąc prawie cały mecz zespołem wyraźnie gorszym koniec końców i tak urwała 1 pkt Anglii i mają ich tyle samo w tabeli i już nie jest ważne jak kto grał. Słowacy przegrali z typowanymi na czarnych koni ME Walijczykami 1:2, przegrywając właśnie również do przerwy, choć to w nich bukmacherzy upatrywali minimalnych faworytów. Dzyuba, Szatov, Kokorin, Berezutski, Akinfiejev to nazwiska nie powalające na kolana ale i tak cenię ich wyżej niż takiego Durisa, Kucke, czy Maka, poza jednym Hamskiem , ale on sam meczu nie wygra. Walia wygrała z nimi i prowadziła również do przerwy i po remisie uratowanym w ostatniej minucie z faworyzowaną mocną Anglią tym bardziej uwierzą w siebie i od samego początku zaatakują Słowaków aby szybko ustawić mecz, przewiduję bramkę w pierwszych 20 minutach, a max właśnie w 45, a potem cholernie ciężko będzie im strzelić bramkę i odebrać zwycięstwo. Nawet Duda z Legii nie pomoże ???? ???? Pozdrawiam!!
⛔ 100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Queen&#39;s Club - Londyn
Godzina: 12:00
Spotkanie:
Edmund K. - Simon G.
Typ: Edmund K. +1,5 seta
Kurs: 2.14
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
H2H 0:1 z 2013 roku podczas turnieju w Eastbourne, padły wtedy 2 tie-breaki, a przecież Emund ma dopiero 21 lat, więc wtedy miał jakieś 18. Jego umiejętności na pewno poszły w górę, gra u siebie, dostał dziką kartę od organizatorów, a przeciwnik co by nie mówić o Simonie Gillesie, to on poza tą 5-setówką na Australian Open z Djokovicem który popełnił 100 niewymuszonych błędów, gra niezwykle słabo w tym roku. Na French Open przegrał 0:3 z Troickim z którym zawsze wygrywał. Ogólnie to Simon często traci sety, nawet ostatnio w meczu z JMDP w Stuttgarcie trzeciego seta przegrał do 0. Po takim kursie warto moim spróbować, przynajmniej w mojej opinii.
✅ 114
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
L 18

loki-loki

Użytkownik
warta poznan garbarnia krakow typuje 1 na gospodarzy 1 szym meczu niewiele brakowało aby odnieśli remis jak na wyjeździe bylby to korzystny wynik jednak przegrali w koncowce uważam ze dzisiaj wygrają i awansują do wyższej klasy rozgrywkowej tyle z mojej str p.s wymiencie się spostrzeżeniami pozdrawiam
 
P 268

pawelek1086

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro
Godzina: 18:00
Spotkanie: Rumunia - Szwajcaria
Typ: remis
Kurs: 3.10
Bukmacher: Bet365
Jak dla mnie ten mecz śmierdzi remisem na odległość.
Owszem, widziałem co robiła Rumunia w meczu z Francją. Nazwałbym to rozpaczliwą obroną z kilkoma zmarnowanymi sytuacjami. Potwierdziło się to co wiadome było z eliminacji - Rumuni grają brzydką i mało finezyjną piłkę, nie zachwycają w ataku, ale defensywę mają mocną i mało brakowało aby dociągnęli remis do końca.
Z drugiej strony mamy Szwajcarię, która jest mocną drużyną, ale nie gra zbyt spektakularnie. W spotkaniu z Albańczykami zaprezentowali się tak sobie, owszem przeważali w statystykach, ale gdyby Albańczycy nie grali większość meczu w osłabieniu to kto wie. Parę sytuacji mieli...
Podejrzewam, że nie będzie to dobry mecz, bramek będzie mało i zakończy się to remisem ????
✅ 210
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
forfa 118

forfa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro
Godzina: 21:00
Spotkanie: Francja - Albania
Typ: Poniżej 3.5
Kurs: 1.38
Bukmacher: BaH
Co jak co, ale na tegorocznym Euro pada bardzo mało goli, dobrym kursem jest handicap 0:2 dla Albanii, bo sięga aż 2.00, ale poprzedzając walkę francuzów na meczu otwarcia, obawiam się że 2 bramki ustrzelą. Albania nie strzeli gola. Dlatego myślę że maksymalnym wynikiem to 3:0, co mieści się w kursie. Dodam że te 3 bramki wcale nie muszą paść, Francja pokazała że gra dobrze, ale nie perfekcyjnie i popełnia błędy nawet w 100% sytuacjach. Albania też wie o co gra i tak szybko przekreślić swój występ na Euro? Myślę że będą prowadzić na bezbramkowy remis i planują wykorzystać jakiś błąd Francuzów, ale nie mają w zespole orłów do goli.
⛔ 100
Nieregulaminowy kurs
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro 2016
Godzina: 15:00
Spotkanie: Rosja - Słowacja
Typ: over 3,5 gola
Kurs: 5,35
Bukmacher: Oddsring
Analiza: Zakończyła się pierwsza kolejka rozgrywek grupowych. Niemal wszystkie zespoły prezentowały się w niej bardzo dobrze (poza wyjątkami, jak Austria czy Szwajcaria, które stylem gry totalnie zawiodły), a żeby wygrać choćby 1-0, trzeba było być zazwyczaj sporo lepszym od przeciwnika. Bardzo dobra ocena poziomu wynika z wielkiej koncentracji zawodników w defensywie, popełniali oni niewiele prostych błędów, mało było goli, oddanych za darmo, toteż w bodajże żadnym spotkaniu nie padło tyle bramek, żeby przekroczyć dzisiejszą linię. Dziś jednak jest już nowy etap - druga kolejka. Niektóre zespoły są przyciśnięte do muru i nie można spodziewać się w niej tak dużej koncentracji na defensywie. Jednym z takich zespołów jest Słowacja, która przegrała z Walią, a w ostatnim spotkaniu zmierzy się z Anglią, więc dziś ich celem musi być wygrana. Miałem pewne obiekcje, gdyż nasi południowi sąsiedzi mają bardzo słabych napastników, ale całość gry ofensywnej z Walią wyglądała nieźle, a w pomocy jest sporo piłkarzy znających się doskonale na atakowaniu, jak gwiazda teamu, Marek Hamsik. Na potwierdzenie ofensywnej formy, zespół ten ograł Niemców na ich terenie, strzelając im 3 gole. Ogólnie, spisywał się ostatnio znakomicie i tutaj nie wyobrażam sobie, że nie spróbują strzelić kilku bramek. Z kolei Rosja może niemal przypieczętować awans. Jest to nieco nierówny w takich turniejach team - pamiętamy 4 lata temu w Polsce 4-1 na start z Czechami, a potem odpadnięcie z grupy. Jeżeli jednak ktoś spodziewa się, że skupią się wyłącznie na obronie tak jak w spotkaniu z Anglią, powinien być zawiedziony. Rosjanie doskonale wiedzą, że muszą wygrać jeden z dwóch pozostałych meczów. Dzyuba w ataku jest niezwykle groźny, to czołowy napastnik tych finałów i w każdej chwili może zdobyć bramkę, za nim grają tak klasowi zawodnicy, jak choćby Kokorin. Anglia kilka dni temu była świetnie dysponowana, toteż Rosja nie zrobiła nic w ataku, natomiast teraz rywal jest dużo słabszy. Generalnie, spodziewam się meczu ze sporą liczbą bramek, co w połączeniu ze sceptycznością buków do przewidywania goli, uzasadnia ten typ.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EURO
Godzina: 15:00
Spotkanie: Rosja - Słowacja
Typ: czerwona kartka / tak
Kurs: 4.40
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Ważny mecz dla obu drużyn , w nieco lepszej sytuacji Rosjanie bo mają już na koncie 1 pkt natomiast Słowacy z zerowym kontem i jeżeli chcą jeszcze grać na tym Euro to trzeba dziś zapunktować a najlepiej zgarnąć pełną pulę , ja jednak liczę że może być bardzo ostro na boisku ( a na trybunach również ) w pierwszym spotkaniu Rosjanie w meczu z Anglikami zarobili 1 żółty kartonik natomiast Słowacy pod tym względem dużo lepsi bo zarobili w meczu z Walią aż 5 żółtek co pokazuje iż nerwowości wśród zawodników sporo stąd też buki na żółtka w tym dzisiejszym meczu wystawili dosyć niskie kursy np. za 4.5 kartki kurs zaledwie 2.45 tak więc też spodziewają się tutaj że będzie dosyć ostro i tak sobie zakładam że jak mecz nie potoczy się zbytnio pod dyktando Słowaków to może być różnie stąd u mnie czerwień która już dwa razy była na tych mistrzostwach pokazana ( wiem to nie znaczy że musi być dziś ) sędzią jest Słoweniec Damir Skomina który co prawda nie jest zbyt hojny do pokazania czerwonej ale też ich trochę pokazał !
⛔ 100
 
nupakabra 5,2K

nupakabra

Nupakabra
Dyscyplina: Piłka Nożna - SINGAPUR: S.League
Godzina: 14:00
Spotkanie: Warriors - Geylang
Typ: 1 (Remis = zwrot) !
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam! Na dzisiaj przygotowałem spotkanie odbywające się w najwyższej lidze Singapurskiej gdzie miejscowi zawodnicy Warriors będą podejmować Geylang! Z bezpośrednich pojedynków między tymi drużynami typ mógłby wydawać się bardzo nieracjonalny lecz do typowania takich lig i takich spotkań mam po prostu przeczucie. Pierwsze co przemawia dla mnie za tym typem jest fakt iż gospodarze dzisiejszego spotkania nie wygrali od 10 spotkań! Co jest bardzo nie spotykane w ich przypadku! W ostatnim meczu bezpośrednim gdzie obie te ekipy spotkały się ze sobą w pucharze Warriors przeważała znacząco i prowadziła po pierwszej połowie 0-1.. niestety druga połowa źle się ułożyła gdyż szybko stracili dwie bramki i już się nie podnieśli.. Dzisiaj jestem pewny że będzie odwrotnie! Gospodarze strzelą bramkę i dowiozą to zwycięstwo do końca! Kurs na typ bez remisu bardzo obiecujący a w razie remisu otrzymamy zwrot a wygrana gości jak dla mnie dzisiaj nie wchodzi w grę! Liczę na przełamanie Warriors i powrót na zwycięską ścieżkę! Dodatkowo dużym plusem dzisiaj będzie gra na własnym stadionie i przed własną publicznością! Powodzenia! ;)
✅ 120
 
lucky93 529

lucky93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Queens
Godzina: 16:00
Spotkanie: Isner John - Del Potro Juan-Martin
Typ: 1 set 7:6 dla Isnera
Kurs: 5.00
Bukmacher: bet365
Myślę, że teraz wiem, jak warto grać na kortach trawiastych. Chodzi o tie breaki. Tutaj bet365 oferuj 1.0 więcej, niż jakiekolwiek inny bukmacher na tym rynku. Isner zagrał w pierwszym secie Tie-break w 12 z ostatnich 22 meczach. Większość z nich była na ziemi. Tutaj na trawie szansa na Tie-break tylko wzrasta. W zeszłym sezonie zagrał 9 meczów na trawie, a w 7 z nich w pierwszym secie był Tie-break. Isner wygrał 5 z tych 7 Tie-break&#39;ów. Isner wygrał 63,1 % tie break&#39;ów natomiast jego rywal Del Potro 55,7%, więc jeśli dojdzie do Tie braka to Isnera będzie lekkim faworytem, biorąc pod uwagę jego serwis oraz jak radzi sobie w trudnych momentach.
Myślę, że szanse na tie breaka dziś są bardzo duże, więc czemu miałby Isner nie wygrać pierwszego seta?
Mój Typ na dziś to Isner 7:6 1 set
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
P 1

pilsudski

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro
Godzina: 21:00
Spotkanie: Francja - Albania
Typ: Gospodarze - wygrana do zera
Kurs: 1.70
Bukmacher: Betsafe

Tyle zostało powiedziane, tak duża jest dysproporcja jeżeli chodzi o nazwiska, gwiazdy w obu zespołach. Zgoda, ale nazwiska nie grają. Mimo iż twierdzę, że Albania postawi ciężkie warunki to Francja wygra, nie druzgocąc rywala ale moim zdaniem będzie to wynik około 2:0. Pozdrawiam
✅ 70
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EURO
Godzina: 15:00
Spotkanie: Rosja - Słowacja
Typ: Rosja wygra i bts
Kurs: 5.25
Bukmacher: expekt
Analiza:
Mistrzostwa powoli wkraczają w fazę pierwszym rozstrzygnięć. Rosjanie do meczu przystąpią podbudowani zwycięskim remisem z Anglikami, bo tak można nazwać zdobycie punkty w doliczonym czasie gry. Słowacja natomiast zaliczyła wpadkę z Walijczykami i dziś mogą grać o być albo nie być w turnieju gdyż Anglię bardzo ciężko będzie im ograć. Wydaje mi się, że będzie to bardzo ciekawe i wyrównane spotkanie, ale w końcowym rozrachunku to Sbrona będzie górą i powoli będzie mogła świętować awans do Play Off. Dodatkowego smaczku w tych mistrzostwach dodaje fakt, że awansują trzecie miejsca z najlepszym bilansem więc teoretycznie ostatnia kolejka także może okazać się ciekawa.
Rosjanie zdają sobie sprawę, że jeśli dziś przegrają to ich gol w 92 minucie w meczu z Rosją może okazać się bez użyteczny gdyż w ostatnim spotkaniu z ekipą Bale&#39;a będzie bardzo cięzko o czym przekonali się Słowacy.
⛔ 100
 
vostock 72

vostock

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro 2016 - Grupa &quot;A&quot;
Godzina: 18:00
Spotkanie: Rumunia - Szwajcaria
Typ: Przynajmniej 4 kartki w meczu
Kurs: 1.58
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Rumuni świetnie zaprezentowali się przeciwko Francuzom, zagrali naprawdę konkretnie w defensywie, nie zdziwiłbym się gdyby ten mecz nawet wygrali, ale mają i tak zero punktów. Szwajcarzy z drugiej strony zagrali średnio z Albanią, ale z najsłabszym zespołem tej grupy wygrali i mają komplet oczek. Jeśli Rumunia zagra dziś podobnie jak z Francją to myślę, że mogą wygrać ten mecz po ciężkim boju. Będzie wyrównane spotkanie, zaś zwycięstwo Szwajcarów daje im bezpośredni awans. Rumunia dziś musi a Szwajcarom zostaje ostatni mecz z Francuzami - sytuacja wygląda bardzo jasno. Pierwsze mecze pokazały, że jedni i drudzy zbyt czysto to nie grają. Szwajcarzy zarobili dwie żółte, Rumuni trzy. To jest starcie o drugie miejsce w tej grupie. Uważam, że kartki mogą rozłożyć się po połowie mniej więcej jeśli ktoś chciałby stawiać, na którąś z ekip. Kurs nie za wysoki, ale wydaje się dosyć pewne. Punkt 18:00.
✅ 58
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro 2016
Godzina: 15:00
Spotkanie: Rosja - Słowacja
Typ: Połowa z większą ilością bramek - 2 połowa
Kurs: 2,15
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Chyba najciekawszy mecz w dniu dzisiejszym. Rosja po zwycięskim remisie z Anglią, Słowacy niemal z nożem na gardle. Faworytem dla mnie pozostają Słowacy, jednak nie na tyle aby na nich postawić. Rosjanie ten jeden punkt zawdzięczają zdecydowanie bardziej indolencji strzeleckiej Anglików niż własnym umiejętnościom ofensywnym. Do momentu strzelenia bramki przez Dyera, Sborna nie istniała na boisku i tylko szczęśliwe parady Akinfeeva ratowały ich przed porażką. Słowacy z kolei zaprezentowali się bardzo przyzwoicie na tle Walii i chyba jedynie brak doświadczenia sprawił, że nie dowieźli tego remisu do końca. Podopieczni Kozaka muszą to spotkanie wygrać gdyż remis w perspektywie ostatniego meczu z Anglią to zdecydowanie za mało do awansu. Słowacy muszą atakować, jednak z pewnością poczekają na to do drugiej połowy aby nie ryzykować od początku spotkania. Rosjanie nie maja zbyt wiele do zaoferowania z przodu, stąd stawiam na mało bramek oraz, że w drugiej połowie padnie ich więcej, a pierwsza skończy z maks. 1 golem bądź 0:0.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
marakesz 200

marakesz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro
Godzina: 18:00
Spotkanie: Rumunia - Szwajcaria
Typ: Rumunia dokładnie 1 bramką
Kurs: 4,33
Bukmacher: Bet365

Rumuni długo dzielnie bronili się w meczu otwarcia, ale ostatecznie przegrali z Francją 1:2. Brawa należą się im przede wszystkim za świetną grę w defensywie, a także za wyrównanie. Szwajcarzy pokonali w pierwszym spotkaniu Albanię 1:0, ale nie był to dla nich łatwy mecz. Szybko strzelili gola i już w pierwszej połowie grali w przewadze po czerwonej kartce dla Cany, w drugiej osiedli na laurach i to Albańczycy byli bliżsi zdobycia bramki i wyrównania stanu spotkania. Reasumując spotkanie z Francją pokazało, że Rumunom trudno będzie strzelić bramkę, a w ataku zaprezentowali się oni nieźle. Szwajcarzy wygrali, ale uczynili to po sporych katuszach i na razie wyglądają przeciętnie. Myslę, że Rumuni zrobią wszystko by wygrac dziiejszy mecz i nie mieć noza na gardle w spotkaniu z Albanią, myślę ze odniosą to upragnione zwycięstwo jednak będzie ono bardzo nieznaczne.
⛔ 100
 
vaen 1,8K

vaen

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro 2016
Godzina: 18:00
Spotkanie: Rumunia - Szwajcaria
Typ: X/X
Kurs: 4,56
Bukmacher: Oddsring
Analiza:

Ostatnich spotkań pomiędzy obiema drużynami nie ma co brać pod uwagę. Ostatni bezpośredni mecz i był to mecz towarzyski wygrali Rumuni 1:0. Primo było to 4 lata temu, secundo był to sparing. Wcześniejsze spotkania były rozgrywane w latach 1933-1994, więc podaję to tylko z zamiłowania historycznego, bo w pryzmacie dzisiejszego pojedynku nie ma to najmniejszego znaczenia. Rumunia awansowała do tego turnieju głównie dzięki znalezieniu się w najsłabszej, kwalifikacyjnej grupie F. Mierzyli się tam z sensacyjną Irlandią Północną, Węgrami, Finlandią, Wyspami Owczymi oraz będącymi w fatalnej dyspozycji Grekami. Osiągnęli w tej grupie 2 miejsce, inkasując 20 punktów, na co złożyło się 5 zwycięstw oraz 5 remisów. Natomiast Szwajcarzy również awansowali do Euro 2016 z drugiej pozycji. Jednakże ich grupa kwalifikacyjna nie wyglądała tak słabo. Mieli bowiem za rywali Anglię, Słowenię, Estonię, Litwę i San Marino. 21 punktów (7 remisów i 3 porażki). Od 14 spotkań Helweci nie odnotowali remisu. Jak to mówią, do 15-stu razy sztuka. Shaqiri i spółka kompletnie nie przekonali mnie swoim pierwszym spotkaniem z Albanią, a wręcz przeciwnie, rozczarowali. Ja widzę to tak, że mają mnóstwo indywidualności, ale niewiele zespołowości, dodatkowo zaważyła fatalna skuteczność. Rumuni natomiast pozytywnie zaskoczyli w spotkaniu z Francuzami w meczu otwarcia, motywacja oraz świetne przygotowanie taktyczne zrobiły swoje. I dzisiaj jeśli tylko Iordanescu ponownie zmotywuje swoich zawodników to na pewno Szwajcarię czeka ciężka przeprawa. Mimo, że Helweci drugi raz tak fatalnie nie zagrają. Pachnie mi tutaj bardzo wyrównanym spotkaniem, a w efekcie remisem i tak też stawiam.
⛔ 100
 
M 13

mat.g

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Islandia, Pepsideild
Godzina: 21:15
Spotkanie: Fjolnir vs KR Reykjavik
Kurs: 3,33
Bukmacher: bet-at-home
Analiza: W dzisiejszym spotkaniu ligi islandzkiej spotkają się ze sobą 3 z 8 drużyną w tabeli. Drużyna Fjolnir fantastycznie spisuje się na własnym stadionie, wygrali wszystkie 3 mecze z bliansem bramkowym 9-2 co robi wrażenie. Na przeciw im stanie drużyna ze stolicy, jest to drużyna fatalnie prezentująca się na wyjeździe. Zdołali jak do tej pory ugrac 1 punkt w dodatku ze słabą drużyną Throttur. Buki najwyraźniej nie są fanami tej ligi, kurs zachęcający nawet bardzo. Pozdrawiam
✅ 233
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Euro 2016
Godzina: 21:00
Spotkanie: Francja - Albania
Typ: kornery over 11,5
Kurs: 2,5
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Dzisiaj powrót do grupy A Euro 2016. Typerzy z góry przewidują wygraną gospodarzy, co w zupełności nie dziwi. Popieram w zupełności, że Francja będzie chciała w tym meczu zdobyć 3 punkty i spokojnie czekać na swojego rywala w dalszej walce o triumf w Euro. Ciągłe ataki ze strony trójkolorowych powinny przynieść sporą ilość ataków, strzałów a co za tym idzie kornerów. Nie ukrywam, że pokrycie overa kornerów, będzie w dużym stopniu zależało od tego jak długo będzie się utrzymywał wynik bezbramkowy. Ewentualnie szybko strzelona bramka przez Francuzów może trochę zniechęcić ich do ataków jednak drużyna Albanii, która nie ma tak na prawdę nic do stracenia może zagrać trochę odważniej i również nabić kilka rożnych. W pierwszym meczu ze Szwajcarią nabili 5 sztuk. Reasumując zakładam zobaczyć ofensywny mecz ze strony Francuzów oraz kontry ze Strony Albańczyków. Jeśli gospodarze nie będą mogli przez dłuższy czas znaleźć drogi do bramki rywala to powinni mieć ze swojej strony dwucyfrowy wynik rzutów rożnych. Pozdrawiam
⛔ 100
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Dyscyplina : Pilka Nozna ME
Godzina ; 18,oo
Spotkanie ; Rumunia-Szwajcaria
Typ ; remis + under 2,5
Kurs ; 3,45
Bukmacher ; betano
Analiza :
Zaczynamy druga serie spotkan. Ekipy pukajace do gry w 1/8 finalu. Rumunii zebrali pochwaly po swym pierwszym meczu z Francuzami , ja jednak bylbym bardziej sceptyczny co do tej ekipy. zagrali przyzwoicie bo to Francuzi kreowali gre , wychodzac na slabsze ekipy Rumunii bardzo sie mecza , przecietna , bardzo przecietna druzyna , raczej do destrukcji. SUI bardziej zbilansowany zespol , jednak mecz z Albania delikatnie mowiac sredni. Raczej nie mozemy sie dzis spodziewac widowiska , to nie bedzie uczta dla kibica. Zacznijmy od tego , ze obie ekipy raczej nie zaryzykuja , remis urzadza obie reprezantacje. SUI daje juz pewny niemalze awans , RUM zostawia w grze z ALB. Porazka w tym meczu zmniejsza szanse wyjscia z grupy do minimum. Oczywiscie lepiej zajac 2 niz 3 miejsce w grupie , jednak sam awans bedzie siedzial w glowach graczy. Faworytem sa SUI , jednak postawie tu na remis. Oczywiscie najpewniejsza opcja jest tu under 2,5.
✅ 245
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Euro 2016
Godzina: 21:00
Spotkanie: Francja - Albania
Typ: Francja strz. +2,5
Kurs: 2,4
Bukmacher: Otobet
Analiza:
Przed nami 2 kolejka w grupie A gdzie grają gospodarze i wielcy faworyci turnieju czyli reprezentacja Francji.
W pierwszym meczu Francuzi męczyli się z Rumunią wygrywając 2:1 gdzie na wagę 3 punktów strzelili dopiero w 89 minucie po fantastycznym strzale zza pola karnego D. Payeta. Francuzi są drużyną która rozpędza się z meczu na mecz więc jeśli w pierwszym meczu strzelili 2 gole to w drugim meczu stawiam już na strzelenie 3 goli. Jednak trafienie tego typu oceniam na dosyć wysoko, ponieważ jest to drugi mecz w 1 meczu Albania przegrała i muszą się otworzyć próbując powalczyć z Francją a to będzie wodą na młyn dla Francuzą ponieważ mają bardzo szybkich skrzydłowych.
Albańczycy w pierwszym meczu przegrali ze Szwajcarią 0:1, dodatkowo czerwona kartkę ujrzał Cana obrońca Albanii i w tym meczu oczywiście nie zagra co jest dużym osłabieniem Albańczyków.
Trójkolorowi są dużo lepszą drużyną piłkarsko, technicznie, grają u siebie, Albańczycy nie powinni mieć nic do powiedzenia w tym meczu. Stawiam na wysoką wygraną Francji 3:0 bądz 3:1
⛔ 100.
 
kuckisan 254

kuckisan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro 2016
Godzina: 21:00
Spotkanie: Francja - Albania
Typ: Francja i under 3.5 gola
Kurs: 1.8
Bukmacher: Bet At Home
Analiza:
Francja może już teraz zagwarantować sobie awans. Przeciwnik niezbyt wymagający. A Francja wydaje się nie jest w super formie, gdyby nie świetny strzał Payeta na 2-1 w 89 minucie z Rumunią, sytuacja w grupie by wyglądała inaczej. Albania przegrała 0-1 ze Szwajcarią, tylk 0-1, biorąc pod uwagę, żę od 36 minuty grali w osłabieniu. Francuzi mają idealną sytuację, muszą coś szybko strzelić a potem mogą prowadzić statyczną grę. Nie sądzę, aby Albania strzeliła gola. W tej sytuacji, aby typ mi nie wszedł, Francuzi musieliby strzelić 4 gole. Na tym EURO nikt jeszcze nie strzelił 3 bramek, a co dopiero 4. Francja to wygra, a typ poniżej 3,5 wchodzi nawet gdyby Francja wygrywała 2-0 i się pod koniec zdekoncentrowała.
✅ 80
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom