>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 15.06.2016 (środa)

Status
Zamknięty.
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ EURO 2016
Godz: 21:00
Spotkanie: Francja - Albania
Typ: Griezmann strzeli
Kurs: (2,02)
Buk: Unibet
Pierwszy mecz Francja jak i Albańczycy mają za sobą. Francja pierwszy mecz do przodu po pięknej bramce Payeta, natomiast dzisiejsi goście pierwszy mecz w plecy. Mimo, że mieli sytuacji mnóstwo na zdobycie gola. Ale jak tego nie wykorzystali to chyba oni wiedzą sami. Dzisiaj z pewnością będą dla swoich rywali agresywni i nie będą szczędzić nikogo. Taki styl ma właśnie Albania. Granie na ostro, a przy okazji żeby zmiękczyć trochę rywala. Nie wydaję mi się żeby Francja sobie na tyle pozwoliła, żeby Albańczycy mogli zdominować ich chociaż w najmniejszym stopniu. Ja tutaj idę w stronę Griezmanna, który już w pierwszym meczu miał dwie dogodne sytuacje na gola. Jeden słupek, druga piłka obok bramki. Ale to nie wszystko stracone. Wiadomo, że miał za sobą długi sezon, to i zmęczenie na pewno jakieś odczuwa ale w takich meczach jak Euro podwójnie się motywuję. Może być tak, że nie zagra całego meczu, jak to było w ostatnim meczu ale liczę, że trener go dłużej przetrzyma na boisku. Niezwykle utalentowany z ogromnym potencjałem chłopak, który wie po co wychodzi na boisko. Sekretem nie od dzisiaj, jest że sama Francja ma masę zawodników co też strzelają gole ale nie chce mi się wierzyć, że Griezmann na takiej imprezie chociażby w fazie grupowej nic nie strzeli. Rywal jak najbardziej do ogarnięcia, a żeby gola strzelił na tak dziurawą obronę jaką jest Albania to tylko kwestia czasu. Tak myślę. Gram na Griezmanna. :gool:
✅ 102
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka , Hiszpania
Godz: 20:30
Spotkanie: FC Barcelona vs Real Madryt
Typ: FC Barcelona -4,5
Kurs: 1.9
buk:bet365
analiza:
Dziś pierwszy mecz finału w lidze hiszpańskiej.Mecz najlepszych drużyn pod względem kadrowym.Pokazały to w półfinałach wygrywając na spokojnie swoje mecze.Dziś stawiam na zwycięstwo Barcy , przemawia za nim fakt , że grają na swojej hali i w pierszym meczu w finale nie może zdarzyć im sie wpadka.Real wygrywał swoje mecze w Barcelonie, ale myślę , że dziś nie da rady.Powodzenia
⛔ 100
 
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina: EURO 2016
Godz: 21:00
Spotkanie: Francja - Albania
Typ: 2:0 pierwsza połowa
Kurs: 5.44
Buk: Bah
W pierwszym meczu, meczu otwarcia Francuzi mieli sporo szczęścia, że spotkanie zakończyło się na ich korzyść. Choć mimo to przez cały mecz dzielnie próbowali, kto wie, czy to wina stresu, gorszego dnia, czy po prostu nieszczęścia. Gospodarze turnieju byli w tym meczu lepsi, lecz nie mogę powiedzieć, że Rumuni zaprezentowali się ze złej strony, wręcz przeciwnie. Obie drużyny zagrały całkiem przyzwoicie, ale wg mnie Francja dopiero teraz się otworzy...
Przeanalizowałem poprzednie spotkania rozgrywane przez trójkolorowych i jasno mogę stwierdzić, że lubią oni mieć znaczną przewagę już po pierwszych 45 minutach gry. Zwycięstwo w dzisiejszym meczu daje im awans do kolejnej fazy turnieju, a jak wiemy, ostatni mecz zagra z walczącą o wyjście z grupy Szwajcarią, która w tej chwili już wiemy, że być może będzie potrzebowała choć 1 punktu żeby zapewnić sobie awans.
Reasumując, Francja nie może sobie pozwolić w takim meczu na potknięcie, więc od początku ruszą do masowych ataków, co według mnie może przynieść już 2 bramkowe prowadzenie pod koniec 1 połowy spotkania.
Na koniec myślę, że jeszcze dorzucą coś, i ostatecznie spotkanie skończy się wynikiem 3:0, albo 4:0. Nie wierzę w Albańczyków...
⛔ 100
 
wp76 911

wp76

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro 2016
Godzina: 21:00
Spotkanie: Francja - Albania
Typ: -2.75
Kurs: 3.7
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Albania przegrała pierwszy mecz, nie może teraz się bronić, musi powalczyć. Francja wykorzysta fakt, że nie postawią autobusu i już w pierwszej połowie zaczną strzelać bramki. Myślę, że te 3 gole to nie jest wygórowany wynik, biorąc pod uwagę, że Francja gra u siebie, ma w składzie wielu świetnych piłkarzy, liczę na przebudzenie się Griezmanna, Giroud również potrafi strzelać gole. Albania żegna się z EURO. Mieli już wiele szczęścia, że tutaj zagrali. To by było na tyle. Dziękujemy. Francja po niepewnym meczu z Rumunią potrzebuje przełamania w postaci wielu goli i zdobycia pewności siebie. To idealny ku temu mecz
⛔ 100
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Euro 2016
Godzina: 21:00
Spotkanie: Francja - Albania
Typ: Albania +1,5
Kurs: 2,06
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Francja nie będzie miała łatwego zadania. Oni już pokazali że, pomimo klasowego zespołu i tego że, są uznawani za jednych z faworytów nie bd. gromić każdego od prawej do lewej. Pokonali Rumunie 2:1 tylko za sprawą Payeta który, jebnął bombę w 90 min. Z pewnością teraz bd. chcieli zagrać szybciej, i bardziej ofensywnie niż przeciwko Rumunom. Formacja też pewnie bd. zmieniona i trener wystawi swoich asów jak najdalej z przodu. Co z pewnością im pomoże bo widać że, drużyna ma problemy z kreowaniem sobie sytuacji. Griezman grał bd. przeciętnie, Pogba się wyjeb.... na mecz, ogólnie przeważali i wygrała drużyna lepsza, ale o przekonywującym zwycięstwie nie było mowy. Teraz bd. pod ciśnieniem gdyż grają z potencjalnie najsłabszą drużyną w grupie, a do tego kibice są głodni sukcesu ich ulubieńców. Czy przełoży się to na wynik?? Każdy wie jak się gra pod presją. Do tego dodam że, powinni mieć się na baczności i nie lekceważyć rywala gdyż, ich obrona jest nie najmocniejsza, wystarczy spojrzeć na ich ostatnie 10 meczy w których w więcej niż połowie stracili chociaż 1 gola. A już wyobrażam sobie jaki smród by się ciągnął za drużyną jeśli stracą dziś gola !
Albania jako mały zespól na wielkiej imprezie gryzie trawę aby chociaż zdobywać 1 pkt. w swoich konfrontacjach. Pokazali się z dobrej strony przeciwko Szwajcarii, gdzie przegrali zaledwie 1:0. A kto oglądał mecz ten wie że, gdyby mieli trochę więcej szczęścia mecz mógłby się zupełnie inaczej potoczyć. Warto dodać że, od 36 min grali o jednego zawodnika mniej ! Oni z pewnością zagrają z respektem przeciwko tak mocnej na papierze ekipie. Ale co można na duży plus zaobserwować to ich zorganizowanie, które wcale nie jest takie beznadziejne. Trener De Biasi zrobił tu dbr. robotę i zespół gra całkiem nieźle w obronie. Pokazali to w eliminacjach gdzie tracili bd. mało bramek. Trudno im idzie kreowanie sytuacji, i swoją grę opierają na stałych fragmentach, dlatego tak jak pisałem ich atutem bd. gra w obronie.
Co tu dużo pisać, Francja zdominuję ten mecz, środek pola powinien być przez nich od początku zdominowany. Mają bd. ograny zespół pełno gwiazd, trybuny pełne kibiców. Są też pod dużą presją, i myślę że, mogą się spalić. Albania nie ma nic do stracenia i bd. murować bramkę tak aby utrzymać wynik 0;0. Nie bd. odważnie atakować a skupią się na jak najmniejszym wyniku, jeśli oczywiście Francja bd stg. Zresztą jeśli Francja bd. zbyt zrelaksowana ten, mecz może się różnie skończyć. I pomimo tego że, uważam ich za półkę wyżej niż Szwajcarię z którą Albania przegrała 1:0. Myślę że, stać ich na 0:0, 1:0.
I handi zostanie pokryte !!!!
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom