>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 16.06.2016 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 847,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na czwartek - 16. Czerwca


Typy podajemy z wykorzystaniem poniższego szablonu:

Dyscyplina:
Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:

Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro 2016
Godzina: 15:00
Spotkanie: Anglia - Walia
Typ: 1
Kurs: 1.53
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mecz drużyn z wysp brytyjskich. Chłopaki znają się dobrze, bo właściwie wszyscy Walijczycy grają w Anglii, Walia wygrała w pierwszym meczu 2-1 ze Słowacją, ale spotkanie było wyrównane.
Anglia pechowo zremisowała z ruskimi, tracąc przypadkowo gola w 92 minucie
i teraz potrzebuje punktów, bo kolejny remis postawi ich w trudnej sytuacji, będą musieli wygrać ze Słowacją.
Dzisiaj Słowacja wygrała z ruskimi, więc zarówno oni jak i Walijczycy mają po 3 punkty.
W ostatnich 4 bezpośrednich spotkaniach zwycięsko wychodzili Anglicy,
Mam nadzieję, że Harry Kane i spółka rozpracują Walijczyków
Pomogłem? Kliknij &quot;dzięki&quot;
✅53
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – EURO 2016
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Niemcy-Polska
Typ: Niemcy wygrają 1 połowe dokładnie 1 golem
Kurs: 3.10
Bukmacher: Unibet
Analiza: Wybrałem spotkanie w którym reprezentacja Niemiec grała będzie z naszą kadrą, na pewno faworytem do zdobycia kompletu punktów w tym spotkaniu jest ekipa naszych zachodnich sąsiadów, którzy jak zwykle pomimo osłabień w postaci kilku kluczowych zawodników i tak są faworytem do zdobycia tytułu mistrza Europy lub co najmniej do zagrania w jego półfinale, Polacy od dawna nie potrafią zagrać dobrego turnieju nie mają w nich obycia i nie są w stanie wyjśc z grupy, nasza kadra ma kilku dobrych zawodników, którzy na pewno mogą napsuć krwi ekipie Niemieckiej, według mnie w tym meczu jest duża szansa iż obie ekipy strzelą co najmniej po jednym golu, Polacy w poprzednich spotkaniach zawsze strzelali bramki swoim rywalom, wyjątkiem jest spotkanie Sparingowe z zespołem Litwy , które zakończyło się bezbramkowym remisem, moim zdaniem tu padnie wynik 2:1 dla Niemiec do połowy natomiast będzie 1:0 , liczę iż tutaj spokojnie over 2.5 gola będzie pokryty.
⛔100
 
P 1

pilsudski

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro 2016
Godzina: 15:00
Spotkanie: Anglia - Walia
Typ: X2
Kurs: 2.60
Bukmacher: Betsafe
Analiza: Znowu Anglicy, kolejny turniej z rzędu. Po obiecujących eliminacjach wydawało się, że wreszcie zagrają na poziomie wymagań wobec nich. Mecz Rosją pokazał, iż znowu zawodzą. Pozorna dominacja, lecz tylko 1:0 a ostatecznie remis 1:1. Walia to zespół, który zagra bez kompelksów. Na czele z Balem i Ramsey&#39;em będą w stanie skutecznie stawić czoła Anglikom. Wielu innych walijczyków ma stycznośc z ligą anglieską. Zachęcam do gry, według mnie valuebet
100
 
majekx 748,5K

majekx

Znawca A-League
dyscyplina:piłka nożna - liga brazylijska
godzina: 00:30
spotkanie: Chapecoense - Gremio
typ:2
kurs: @2,7
bukmacher: bet365

Jak dla mnie bardzo wysoki kurs jak na to spotkanie i widzę w tym values - warto zaryzykować. Gremio jest 3 w lidze. Ostatnio na wyjeździe zremisowało z Fluminense. Wcześniej pokonało u siebie Ponte Preta 1:0 oraz uległo na wyjeździe Palmeiras 4:3. Myślę, że doświadczenie Gremio w tym meczu przeważy szalę na korzyść gości. Dodatkowo piłkarze Gremio osiadają wysokie umiejętności technicznie i zarówno potrafią sporo zamieszać pod bramką przeciwników jak i oddać celny strzał z daleka. Z odczuwalnych braków w Gremio to przede wszystkim brak Bolanosa - Copa oraz kontuzjowanych Almedy, Rochy i Freda.
U gospodarzy sytuacja już nie jest tak dobra. Zespól zajmuje 10 pozycję. Ostatni mecz przegrali na wyjeździe z Ponte 2:1. Wcześniej remis u siebie z Fluminense 0:0. Zespół ten gra z kontry - a w tym meczu myślę będzie miał
mało takich okazji. W Chapecoense zabraknie kontuzjowanych Gila, Neto i Denera. Traktuję typ jako ryzykowny ponieważ mimo (wg mnie) przewagi Gremio mecz może zakończyć się remisem - goście potrafili już w tym sezonie remisować z Flamengo, Fluminense, Santa Cruz czy Internacionalem.
100
 
inferno305 111

inferno305

Użytkownik
Dyscyplina:*Piłka Nożna - Euro
Godzina:*21:00
Spotkanie: Niemcy - Polska
Typ:*1/1
Kurs:*2.2
Bukmacher:*Betclick
Analiza:
Tak więc jutro jeden z tych meczy na który wszyscy czekają. Niemcy... Cóż tu dużo mówić pomijając fakt jednego chybionego meczu ze Słowacja wygrali 7 z 10 ostatnich meczy. Polska no cóż. Przegrana z Holandia która grała w słabym składzie do tego wjechali na stadion prosto z lotniska. Z Litwą również się nie popisali. Wygrana z Irlandia Północna ktoś powie... No dobrze ale jakim przeciwnikiem jest Irlandia Północna?Wygrana kiedyś tam z Finlandia... Jak wyżej. Gdzieś na internetach krąży mem &quot;Niemcy idziemy po was&quot;. W odpowiedzi myślę że dobrym kierunkiem było by... &quot;polaczki do domu&quot;.
100
 
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro
Godzina: 21:00
Spotkanie: Niemcy - Polska
Typ: BTS w 1 połowie
Kurs: 4.42
Bukmacher: Bah
Wiara czyni cuda, tak powiadają, lecz nie ma co się łudzić na zwycięstwo, aczkolwiek oczywiście byłoby to bardzo miłą niespodzianką. Lepiej wyjść na boisko przegranym, i wierzyć że można odwrócić losy meczu, niż na odwrót. Oczywiście, że wszyscy byśmy chcieli, aby to nasi byli górą w tym meczu, ale równie dobrze wiemy, że 1 punkt w tym spotkaniu również może okazać się dla nas bezcenny. Jak dla mnie możliwy jest scenariusz, że ruszymy do przodu od początku spotkania, strzelimy bramkę, cofniemy się, stracimy bramkę i dalej już nie będziemy wiedzieli jak wrócić do trybu z początku gry. Liczę na to, że Polacy zagrają taką piłkę, jak w meczu z Irlandią, bo nie oszukujmy się, graliśmy bardzo dobrze. Ale czy to wystarczy na Niemców? Tego nie wiem, lecz jestem przekonany, że na tą 1 bramkę z pewnością. Trochę wiary ????
Do boju Polska!
100
 
R 43,2K

reevers96

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna -Euro 2016
Godzina: 21:00
Spotkanie: Niemcy -Polska
Typ: 2X
Kurs: 2.62
Bukmacher: bet365
Analiza:
Na jutro typ wybrany w połowie sercem ,w połowie rozumem. Niemcy,faworyt jutrzejszego spotkania, na pewno nie wyjdzie już tak ofensywnie jak w każdych poprzednich meczach z naszą reprezentacją . Nasi sąsiedzi mają do nas dużo szacunku i wiedzą jak jesteśmy groźni , co podkreślają non stop ich gazety jak i sami piłkarze oraz sztab szkoleniowy na konferencjach lub różnych wywiadach. Polacy wyraźnie podkreślają że nie przyjechali do Francji żeby rozegrać 3 mecze i wrócić do swoich klubów . A punkt lub trzy w meczu z Niemcami bardzo przybliży nas do ćwierćfinału . Ostatnią rzeczą jest fakt, że przy telewizorze nie widzę innej opcji by liczyć na zwycięstwo ,a do tego jakby wszedł typ , pięknie.
162
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna Euro 2016
Data, godzina: 16.06.2016 21-00
Spotkanie: Niemcy - Polska
typ: Niemcy -1,5
kurs: 2.43
buk: unibet
Analiza:
Nie oszukujmy się - Niemcy to dużo wyższa pólka niz Irlandia Płn. To że wygralismy na inauguracje to daje nam szanse na wyjście z grupy i jest to bardzo realne zadanie, ale urwanie punktów Niemcom nie wchodzi w rachubę. Styl co prawda owinien napawać optymizmem, bo zdecydoowanie przewyższaliśmy Irlandczyków pod każdym względem i tylko przez niepradność Pazdana stwarzali sobie sytuację pod bramką Szczęsnego. Niemcy natomiast bardzo dobrze zagrali z Ukrainą, która wiadomo jest bardzo niewygodnym rywalem. Jednak podopieczni Loewa kontrolowali przebieg całego meczu i w doliczonym czasie gry postawili kropkę nad i. Czy historyczne zwycięstwo na Stadionie Narodowym może się powtórzyć na turnieju finałowym?? Pewnie jest wielu optymistów, ale nie ja. Każfy pamięta okoliczności wygranej 2-0. I choć to my dopisaliśmy trzy oczka to każdy wie ze w tamtym meczu jakaś opatrzność boża czuwała nad Szczęsnym który rozegrał chyba najlepszy mecz w swoim zyciu, a do tego nasi jak trafiali w bramkę to już piłka musiała wpaść. Natomiast w reważnu przegranym 1-3 byliśmy równorzędnym rywalem do mistrzów świata. Niestety w turnieju finałowym nie liczyłbym na sprawienie kolejnej niespodzianki, zważywszy ze Nawałka ma problemy w defensywie - nie wiadomo kto ma grać u boku Glika na środku defensywy (Pazdan to może grać ale w okręgówce a nie na Euro) - tu faworytem selekcjonera wydaje sie być teraz Cionek, choć ja wolałbym Salomona oraz jak zwykle problem z lewym obrońcą, bo Jędrzejczyk to jednak prawy stoper co widoczne było w pierwszym meczu, gdzie choć dobrze się podłączał do akcji zaczepnych to przekładanie piłki na prawą nogę zajmowało mu za dużo czasu i większość jego dośrodkowań było blokowane czy niedokładne. A z Niemcami to już wogóle może nie mieć czasu na zmiane nogi a wystawienie znowu Wawrzyniaka to strzelenie sobie w stopę... Czy zatem mamy szanse na ugranie czegoś z Niemcami?? Moim zdaniem będzie to bardzo trudne i raczej nie jestem optymistą. Uważam ze losy naszego ewentualnego awasnu rozstrzygną sie dopiero w meczu z Ukraincami. W tym meczu stawiam jednak na reprezentację Niemiec
100
 
bubuwymiatacz 75

bubuwymiatacz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna -Euro 2016
Godzina: 21:00
Spotkanie: Niemcy -Polska
Typ:1
Kurs:1.50
Kibicuje oczywiście Polsce ale Smutna prawda i Chłodny rozum są takie że pykną nas Niemcy a pózniej pyknie nas Ukraina w meczu o Życie zobaczycie i cudem jakimś napompowany balonik awansuje z 3 miejsca gdzie takie ekipy jak Francja zjedzą nas;)A co do typu niema analizy jeśli ktoś ma rozum to wie że mamy baaaarrdzooo słabą linie obrony i piłkarsko ciągle nam daleko mimo paru indywidualności do najlepszych... a Niemcy to Wykorzystają i Ukraina też;)Wiem że zbiorę pare uji ale po tych meczach powiecie miał chłop Racje ???? A co do pierwszego meczu z Irlandią ???? Niema co pisać zobaczycie ile jebną im ukraincy i niemcy!
Powtórzony typ
100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie:
Polska - Niemcy
Typ: Polska strz. +1,5
Kurs: 4,00
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Przed nami kolejne emocje związane z naszą Reprezentacją Polski. Polacy po świetnym początku czyli zwycięstwie nad Irlandią Północną 1:0 podejmują mistrzów świata Niemcy.
Niemcy swój pierwszy mecz w grupie wygrali z Ukrainą 2:0. Wynik mówi, że zwycięstwo Niemiec było pewne otóż nie, kto oglądał ten mecz to wie, że Ukraina miała sporo pecha w tym meczu a Niemcy furę szczęścia, że mieli po meczu 0 konto. Mówię, tutaj o świetnej 1 połowie Ukrainy, świetnych obronach Neuera oraz wybiciu piłki z linii bramkowej przez Boatenga. Ukraińcy mieli duze szanse na strzelenie minimum 1 gola ale niestety nie udało im się to.
Wiadomo, że obrona Niemiec bardzo osłabiona przez kontuzję Hummelsa potem przez kontuzję zastępcy Hummelsa czyli Rudigera. Do końca nie wiadomo czy Hummels wystąpi w tym meczu ale nawet jeśli to nie będzie w pełni sił i to muszą Polacy wykorzystać. Nie oszukujmy się Niemcy to już nie ta sama drużyna co pareę lat temu a My jesteśmi silniejsi niż dawniej.
Polacy wiadomo najsilniejsza ofensywa od lat. Lewandowski, Milik po bokach Błaszczykowski i Grosicki do tego dochodzi świetny Kapustka, w środku Krychowiak. Strzeliliśmy Niemcom na Narodowym 2 gole więc dlaczego nie moglibyśmy strzelić Im tutaj 2 goli? W Niemczech strzeliliśmy im 1 gola + świetne sytuacje do strzelenia 2 gola napawają optymizmem.
Jestem pewny, że Nawałka zrobi świetną robotę przed meczem z Niemcami i poskłada Nas w całość i wyjdziemy świetnie przygotowani taktycznie, mentalnie, fizycznie na ten mecz. Uważam, że Polacy powalczą w tym meczu o zwycięstwo co za tym idzie powinni strzelić 2 gole.
Trzymać kciuki na Naszych.
100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Semtex 247,7K

Semtex

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna -Euro 2016
Godzina: 21:00
Spotkanie: Niemcy -Polska
Typ: BTTS
Kurs: 1.85
Buk: Bet365
Powinno lajtowo siąsć z kilku powodów, po pierwsze Niemcy tak samo jak i my jakichś pro defensyw nie mają co pokazały pierwsze mecze i kilka towarzyskich spotkań przed Euro. NIemcy w meczu z Ukrainą przeważali ale nie była to jakaś masakra z ich strony, a Ukraińcy swoje okazje też mieli i spokojnie mogło się skończyć 1:1 bo to druga bramka Świni padła z kontry po tym jak Ukraina całkowicie pognała do ataku w końcówce meczu. Yarmolenko i Konoplanka dobrze grali skrzydłami, a ta obrona Niemców szału nei robiła przy tych bocznych rajdach. My mamy jutro na skrzydłach prawdopodobnie Grosika + lewa stroną z Piszczkiem i Błaszczykowskim i ja tu widzę szanse na kilka rajdów pod bramkę Neuera. Może jakiś wolny gdzie mamy Milika, a wiadomo, że jak dobrze poceluje tą lewą nogą to nawet Neuer nie drygnie, jest jeszcze Lewy, którego Niemcy pewnie najbardziej się obawiają no i w drugiej połowie zawsze może wejść Kapustka i kolejny mecz życia. Wszystko bardzo optymistyczne bo oczywiście najbardziej bym chciał żebyśmy ten mecz wygrali ale pieniędzy na to nie postawię. Ostatnie dwa spotkania w eliminacjąch to bts&#39;y i jutro liczę na powtórkę, a po takim kursie warto do jakiegoś dubla wrzucić.
My bramkę raczej na 100% stracimy chociażby z powodu patoli w obronie w postaci Pazdana bo te błedy jakie on popełnia to na podwórko nie do reprezentacji.
100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
banana1987r 1,1K

banana1987r

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna -Euro 2016
Godzina: 21:00
Spotkanie: Niemcy -Polska
Typ: X/1 (do przerwy/koniec meczu)
Kurs: 4.00
Bukmacher: bet365
Analiza:

Witam...
oczywiście chcę aby typ nie wszedł i wszyscy będziemy szczęśliwi...ale w typach dnia trzeba kierować sie głową a nie sercem...
Polska reprezentacja bardzo mocna trzon zespołu Glik - Krychowiak - Milik - Lewandowski opiewają zawodnicy bardzo dobrze rozumiejący gre i przede wszystkim młodzi... Kapustka - Grosicki - Zieliński - Piszczek.
Jest to najmocniejsza reprezentacja Polski od długich lat, na każdej pozycji piłkarz reprezentujący Europejską klasę, wartość zespołu rośnie... morale najlepsze od lat... czego więcej chcieć ?
Zwycięstwa nad Niemcami ?
Było !!!
W Eliminacjach i już wystarczy ???? myślę że turniejowa drużyna jaką są Niemcy wywalczą 3 pkt i zdominują grupę... mówię wywalczą bo Polacy to już nie chłopcy do bicia !
Stąd przypuszczenie remisu do przerwy (jak na tych mistrzostwach często) i skromnej wygranej Niemiec na koniec... kurs ciekawy 4.00 można pograć ????
Niemcy jak to Niemcy... wszyscy grają Niemcy strzelają i wygrywają... mecz z Ukrainą (naszym kolejnym rywalem w ME) pokazały to w 100%
Bardzo dobry mecz Ukraińców i porażka 2-0 ???? z nami może byc podobnie, powalczymy ale gdzieś o tę jedną bramkę będzie jednak bardziej doświadczony zespół z gwiazdami w składzie....
Przebieg meczu w mojej ocenie nudna pierwsza połowa... badanie się na wzajem i 0-0 po czym w drugiej gdzieś coś padnie bo Niemcy przycisną... Neuer nic nie puści bo to Neauer i skończy się jakimś 1-0 ????
P.S. Potem wygramy z Ukrainą i spotkamy się z Niemcami w finale i wygramy ????
100
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Europy
Godzina: 18:00
Spotkanie: Ukraina-Irlandia Płn.
Typ: 1 + under 2.5
Kurs: 3.05
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Oby następny &quot;pewny&quot; mecz na papierze nie skończył się jak ten poprzedni, gdzie opisywałem Austrię. Nawiązując właśnie do nich - są to niewątpliwie sprawcy największego rozczarowania Euro. No, czas na Ukraińców i ich &quot;must win&quot;. Bowiem sprawa wygląda tak, że w przypadku porażki Polaków, Ukraińcy nie będą mogli liczyć na ewentualne odstawienie nogi, że tak powiem - w meczu z nami. Przegrali pierwszy mecz, gdzie nie istnieli, choć mieli też szansę na zwycięstwo, gdyby nie Neuer i Boateng. Irlandia Północna stara się wygr... co ja gadam, za wszelką cenę remisować mecze. Po prostu nie idą do przodu, a ich napastnicy są zmieniani, bowiem mają takie zadania destrukcyjne, że się po prostu męczą bronieniem. To kto ma tam strzelać? Jutro czeka nas powtórka z meczu z Polakami. Tzn., będziemy świadkiem ostrej gry, która będzie toczyła się na jedną bramkę. Nie widzę tutaj gradu goli, raczej wynik 1, ewentualnie 2:0. Irlandczycy będą skupiali się na tym, aby pozbawić szans awansu Ukrainy, niżeli zachować jakiekolwiek szanse na własny awans. Ta drużyna nie ma potencjału i umiejętności, żeby przeciwstawić się Ukraińcom, którzy mają nóż na gardle.
100
 
vostock 72

vostock

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro 2016 - Grupa &quot;C&quot;
Godzina: 18:00
Spotkanie: Ukraina - Irlandia Północna
Typ: Zdobyty gol do 29:59 - NIE
Kurs: 1.73
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Nasza grupa zaczyna grać o 18:00 i ogólnie myślę, że w tym pojedynku wygra Ukraina, ale przez pierwsze pół godziny to będzie twarda gra - zupełnie jak mecz Irlandii z Polską. Twierdzę, że będzie to bardzo podobne spotkanie ze strony Ukrainy do Polski, gdyż z każdą minutą to właśnie Ukraińcy będą budować przewagę. Irlandia mocno siłowo i dalej się potwierdza, że tracą mało bramek więc pierwsze pół godziny mogą przetrzymać. Oglądałem oczywiście mecz z Polakami i tam właśnie wyglądało to w ten sposób, huraganowe ataki naszych i czasem solidnie czasem fartem ratowali się Irlandczycy. To będzie taki mecz do pierwszego gola, Ukraińcy mogą nijako &quot;napocząć&quot; Irlandczyków i strzelić bramkę gdzieś w końcówce pierwszej połowy lub zaraz na początku drugiej części - zupełnie scenariusz jak w meczu Polski. Decydujące starcie i najważniejsze to będzie pojedynek między Polską a Ukrainą, z tym akcentem, że Ukraina musi po prostu zdobyć dziś komplet. Irlandczycy na pewno będą próbowali się odgrażać kontrami, ale według mnie Ukraina ma lepszą defensywę niż Polska, widać to było w pierwszym meczu, gdy szła jedna piłka w stronę naszego pola karnego i zaczynała się trochę panika - takiego scenariusza jednak ze strony Irlandii nie przewiduje przynajmniej do końca pierwszej połowy. Z drugiej strony ta drużyna bramki też potrafi zdobywać, a w przypadku jej zdobycia Ukraina postawiłaby się w bardzo trudnej sytuacji, gdyż na 100% Irlandia wjechałaby w swoje pole karne autobusem więc i Ukraińcy muszą pilnować swoich tyłów. Wszystko w tym meczu zmieniać będzie się z biegiem czasu, ale myślę, że w 1/3 czasu gry zbyt dużo się nie wydarzy więc polecam taki zakład.
73
 
tipman 353

tipman

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 00:30
Spotkanie: Ponte Preta - Atletico Paranaense
Typ: rzuty rożne, over 14
Kurs: 6.50
Bukmacher: Bet365
Mecz juz za chwilkę, więc szybka piłka.
Większość meczy tych drużyn to więcej niż 10 rzutów rożnych na mecz. Dryużyny znajdyują się w środku tabeli, więc walka o punkty na pewno będzie.
W ostatnich 6 meczach Ponte Preta strzeliła u siebie 16 bramek z czego widać, że atak jest na niezłym poziomie. Myślę, że dzisiaj też można zagrać over 10 rzutów rożnych jak i over 2.5 gola. Ja jak zwykle stawiam over 14 rzutów rożnych.
Powodzenia
Link do wyniku: http://www.scoresway.com/?sport=soccer&amp;amp;page=match&amp;amp;id=2217979
100
 
wodzu1902 173

wodzu1902

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Europy
Godzina: 18:00
Spotkanie: Ukraina-Irlandia Płn.
Typ: X/1
Kurs: 4.20
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Witam, Euro już ruszyło pełną parą. Za sobą mamy pierwszą kolejkę spotkań i sporo emocji oraz niespodzianek. Na swój typ wybieram spotkanie pomiędzy Ukrainą i Irlandią. Jak pokazały pierwsze mecze walka i ambicja dominują na tym turnieju. Drużyny teoretycznie skazywane na porażkę walczą jak równy z równym z faworytami. Podobnie będzie jutro w bardzo ważnym meczu dla układu sił w naszej grupie. Faworyzowani Ukraińcy zagrają z wyspiarzami, którzy nogi nie odstawią nawet na cm. Biorąc pod uwagę wagę tego spotkania, obie ekipy nie otworzą się w pierwszej połowie i będą raczej wyczekiwać na błąd rywala. Po przerwie z upływem czasu obie drużyny będą musiały zacząć ryzykować, bo remis żadnej ze stron nie zadowala. Obstawiam zwycięstwo Ukraińców 1-0. Pozdrawiam
100
 
G 68

grota

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Europy
Godzina: 18:00
Spotkanie: Ukraina (-1) -Irlandia Płn.
Typ: HA 1
Kurs: 2,15
Bukmacher: Bet365
Analiza: Dla Irlandii wielkim sukcesem był awans do ME i nie spodziewam się, żeby w naszej grupie zdobyli jakiekolwiek punkty. W meczu z nami nie oddali ani 1 celnego strzału i tak naprawdę ani razu poważnie nie zagrozili naszej bramce. Oczywiście mieli swoje okazje, ale mimo naszej nienajmocniejszej defensywy nic z tego nie wyszło. W drugim meczu naszej grupy wszyscy spodziewali się łatwego zwycięstwa Niemców, a mało brakowało a Niemcy nie tyle co nie zdobyliby 3 punktów to nawet mogli to spotkanie przegrać. Kilka razy tyłki ratował Neuer, kilka razy zabrakło dokładnego wykończenia, ale sytuacje były i to dość dużo. Banderowcy pokazali, że potrafią atakować i myślę, że jutro bez większych problemów pokonają Irlandczyków, którzy są w zasadzie w sytuacji bez wyjścia. Jeżeli chcą myśleć o awansie to jutro murowanie i granie na remis kompletnie nic im nie daje, bo kolejny mecz grają z Niemcami. No chyba, ze zadowoli ich czyste konto i 1 punkt na ME, ale szczerze wątpię. Wiadomo, że nie będzie to otwarty mecz tylko silna obrona i wyjścia z kontrami, ale jeżeli to nie poskutkuje to w pewnym momencie trzeba będzie się odkryć. A wtedy Ukraina wykorzysta swój potencjał i załaduje co trzeba.
100
 
loki-3 2,8K

loki-3

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Światowa
Godzina: 19:10
Spotkanie: Brazylia - Iran
Typ: Brazylia -2,5 seta
Kurs: 2,09
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Inaugurację Ligii Światowej rozpoczynamy (jak przystało w roku olimpijskim) w Parku Olimpijskim w Rio. Brazylijczycy podejmą na początek Iran. Forma Brazylii to na razie niewiadoma, ale nie sądzę, żeby odpuścili tak prestiżowy turniej przed IO. Zresztą występują w optymalnym zestawieniu. Dobry wynik w LŚ pozwoli postraszyć przeciwników i ustawi zespół w roli faworyta turnieju olimpijskiego. Podopieczni Raula Lozano przylecieli do Brazylii bez swojego atakującego Amira Ghafoura, który już w Japonii z powodu kontuzji nie wychodził na parkiet. Niestety odpadł również drugi kluczowy zawodnik - przyjmujący Farhad Ghaemi (grypa). Trochę brak więc amunicji w zespole Iranu. Stawiam na pewne zwycięstwo gospodarzy i mam nadzieję, że nie potkną się w którymś secie.
109
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Perugia challenger
Godzina: 11:00
Spotkanie: Marcelo Arevalo - Roberto Carballes Baena
Typ: Arevalo
Kurs: 4,62
Bukmacher: Pinnaclesports
Analiza: W drugiej rundzie challengera w Perugii rakieta nr 1 Salwadoru, Arevalo, zagra z Hiszpanem Carballes Baena. Arevalo, można powiedzieć, w tym momencie gra najlepszy tenis w życiu. Może nie odnosi spektakularnych sukcesów, ale to zawodnik trzeciej setki ATP. W poprzednim challengerze, tydzień temu, ograł Krstina i Tepavaca, tutaj pokonał w pierwszej rundzie Lukę Vanniego. Wygląda więc na to, że gracz z Salwadoru będzie tutaj grać bez kompleksów, złapał wiarę i pewność siebie i teraz czas na naprawdę wielki (jak na niego) wynik. Takim pewnie byłoby ogranie Baeny. Hiszpan po udanych kwalifikacjach, jednak nieudanym boju z Pavlaskiem w pierwszej rundzie French Open nieco spuścił z tonu, przegrywając w pierwszych rundach dwa kolejne challengery. W Furth pokonał go Gonzalez, tydzień później w Lyonie Laaksonen, co mogło zaskoczyć. Oba spotkania zakończyły się po dwóch setach. Tutaj w pierwszej rundzie łatwo ograł Magera, no ale dla niego to nie przeciwnik. Myślę, że Arevalo może sprawić tu trochę więcej kłopotów. Odprawiając Krstina i Tepavaca wyraźnie i w obu przypadkach po dwóch setach oraz wygrywając tutaj z Vannim, pokazał, że obecnie czuje się bardzo dobrze. Ostatnio Carballes Baena miał kilka słabszych momentów i jeżeli przytrafi mu się kolejny, uważam, że Arevalo jest w stanie to wykorzystać.
100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom