>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 16.06.2016 (czwartek)

Status
Zamknięty.
P 5

pep_guardiola

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Europy
Godzina: 18:00
Spotkanie: Ukraina -Irlandia Płn.
Typ: X/1 połowa / koniec meczu
Kurs: 4.30
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Mecz zapowiada się tak, jak większość na tych mistrzostwach. Potencjalnie silniejsza Ukraina będzie starała się sforsować defensywę Wyspiarzy, jednak ci najpewniej długo i skutecznie będą bronić dostępu do bramki. Wbrew moim poprzednikom nie wierzę w Handicapy lub wysokie wygrane Ukraińców. Mój typ to 1:0 po walce i golu zdobytym koło 80minuty
Powtórzony typ
100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro 2016 - Grupa &quot;C&quot;
Godzina: 18:00
Spotkanie: Ukraina - Irlandia Północna
Typ: Liczba popełnionych fauli powyżej 24,5
Kurs: 1.70
Bukmacher: Unibet
Analiza:
To mój pierwszy typ w tym dziale także bez spiny :cool: Ostatnio pograłem typ który wszedł na faule lecz podałem go w innym dziale, tym razem spróbuję nie under a over ;) Wiadomo jak grają goście z Wysp i liczę że w tym spotkaniu będzie dużo walki o cenne punkty a co za tym faule powinny się sypać ładnie ???? Spotkania przed Mistrzostwami raczej obfitowały w faule lecz to już nie kopanie czysto towarzyskie ;) Poprzednie mecze obu drużyn na Euro:
Niemcy - Ukraina ▶ 10+9= 19
Polska - Irlandia Północna ▶ 11+12= 23
✅70
 
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna -Euro 2016
Godzina: 21:00
Spotkanie: Niemcy -Polska
Typ: X
Kurs: 4,33
Buk: Bet365
Witam, mój pierwszy typ na EURO niestety nie wszedł, jednak dużo nie brakowało bo hiszpanie męczyli się bardzo z Czechami i dopiero w 87 minucie zdobyli zwycięskiego gola. No ale cóż, próbujemy dalej. Stawiam dzisiaj na remis naszej reprezentacji z mistrzami świata bo po pierwszym meczu nasi zrobili dobre wrażenie, wiadomo Irlandia Płn to nie Niemcy ale jeśli odważnie zagrają to mamy szanse zdobyć przynajmniej ten jeden punkt. Myślę że brak Szczęsnego to też nie żadne osłabienie bo Fabiański prezentuje równie wysoką formę, tak że o obsadę bramki i tak nie musimy się obawiać. Ja stawiam parę typów na ten mecz, może się uda coś zarobić ;) Gram oprócz remisu w spotkaniu jeszcze X/X i 1 połowa X , przy remisie warto na pewno będzie pograć rożne bo Niemcy na 100% będą atakowali i trochę ich zdobędą, więc handi rożne dla Niemców..............powodzenia grającym i piłkarzom ( oczywiście POLSKIM )
333
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mcben 12

mcben

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EURO 2016
Godzina: 21:00
Spotkanie: Niemcy - Polska
Typ: Krychowiak dostanie zolta kartke
Kurs: 2.55
Bukmacher: Betsson
Witam, aktualni mistrzowie swiata przyjechali do Francji glodni kolejnych tytulow, choc w pierwszym meczu nie zachwycili to swoje zrobili i z przewaga wygrali. Moglbym rozpisywac sie o skladach, statystykach, ale tego na pewno nie zabraknie w dzisiejszych analizach. mecz ktorego noramalnie unikalbym do typowania, ale jak bede ogladal to (no coz... takkie hobby) postawione miec musze. to najpierw o grzesiu - srodek pola i mozg naszej reprezentacji... mysle ze na mecz z tak dobra jakosciowo (taktyka, poukladanie, realizacja, technika) druzyna, jaka sa nasi zachodni sasiedzi jest to czlowiek w naszej reprezentacji nie do zastapienia. bedzie tez mial najwazniejsza role na boisku, proba odciecia i wyeliminowania t. kroos&#39;a - co mi jako laikowi wydaje sie kluczowe. nasi rywale doskonale tez zdaja sobie sprawe co grzesiu znaczy dla naszej reprezentacji, wiec byc przy nim blisko, beda sie starali, a ze i grzesiu nogi nie odstawia i winny tez za dlugo nie pozostaje to zolc dla niego wydaje sie sensownym typem na ten mecz. dodam ze zachowal czyste konto w pierwszym meczu, wiec dzisiaj smialo jakas kose moze zalozyc. ????
100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
I 3

infinity

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro 2016
Godzina: 21:00
Spotkanie: Niemcy - Polska
Typy: I 1 bramka nikt II obie drużyny strzelą w obu połowach
Kurs: I 13,50 II 12,50
Bukmacher: Fortuna
Mecz o którym wszyscy mówią, wszyscy piszą od czasu losowania grup. Dla mnie tak naprawdę to no bet. Owszem można kombinować coś z kartkami czy rożnymi. Ja osobiście zasiadam przed telewizorem gram dla zabawy powyższe typy i liczę na wspaniałe widowisko
Nieregulaminowy bukmacher
Więcej niż jeden typ
Kiepska analiza

100
 
tepiciel99 3

tepiciel99

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Europy
Godzina: 18:00
Spotkanie: Ukraina -Irlandia Płn.
Typ: Ukraina
Kurs: 1,65
Bukmacher: Bet365
Po wczorajszym pechowym typie na kartki gdzie braklo jednej , dzisiaj wrzucam typ ktory zamyka mi kupon , typ na zwyciestwo Ukrainy . To co graja Irlandyczycy z Polnocy kazdy widzial w mecz z naszymi pilkarzami , w mojej ocenie sa bardzooooooo slabi , nue potrafia stworzyc dogodnej sytuacji aby zagrozic bramce przeciwnika , slabo wyprowadzane kontry, skupiaja sie glownie zeby nie stracic bramki, pilka do przodu i gra na afere to za malo na Ukraincow. Ogladajac mecz druzyny na ktora stawiam z Niemcami bylem pod duzym wrazeniem ich gry, grali bez kompleksow, zabraklo troche szczescia zeby zdobyc gola(super.dyspozycja bramkarza niemcow) fajnie rozegrane akcjd , szybka pilka - na prawde fajnie sie ich ogladalo w takiej formie. Jezeli chca liczyc sie dalej w grze (a tak na pewno jest)) musza dzisiaj wygrac! Dlatego tez na nich stawiam i polecam ???? sorki za bledy pisane z tel ???? pzdr
100
 
aceszakal 10

aceszakal

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna -Euro 2016
Godzina: 21:00
Spotkanie: Niemcy -Polska
Typ: over 2,5 gola i obie drużyny strzelą
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam
Przyznam szczerze, że jestem w szoku iż jeszcze nikt nie dał tego typu, a według mnie wydaje się wielce prawdopodobny na dzisiejszy mecz. Niewątpliwie to niemcy będą prowadzić grę, a my będziemy grać z kontry. Sądzę, że uda nam się coś strzelić, a serce mówi, że strzelimy jedną bramkę więcej niż niemcy ???? Marzy mi się wynik 2 do 1 dla nas. Biorąc pod uwagę potencjał ofensywny niemców sądzę niestety, że też coś strzelą.
Myślę, że zobaczymy dziś kilka bramek i Polska się postawi Niemcom
Jeżeli pomogłem i mój typ wszedł, kliknij &#39;dzięki&#39; ????
100
 
puuma23 88

puuma23

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Halle
Data: 16.06.2016
godzina: 12:00
Spotkanie: Kohlschreiber - Karlovic
Typ: 2
Kurs: 2.62
Bulmacher: Bet365
Dziś rozegrany zostanie pojedynek II rundy turnieju w niemieckim Halle pomiędzy doświadczonymi zawonikami Niemcem Kohlschreiberem oraz Chorwatem Karlovicem. Nie odkryje nic nowego, gdy stwierdzę że serwis w tym spotkaniu będzie odgrywał kluczową rolę. Karlovic spokojnie wyserwuje &gt;10 asów/set i liczę, że przy ewentualnym bardzo prawdopodobnym tie breaku także nie zadrży mu ręka i będzie trafiał pierwszym podaniem. Kohlschreiber nie ma tak opanowanego atomowego serwisu i liczę na pojedyńcze szanse na przełmania dla Chorwata. W statystykach H2H między tymi Panami jest idealny remis 2-2, jednak na szybkiej twardej nawierzchnii to właśnie Chorwat wygrał 2 spotkania, więc myślę że dziś na trawie w Halle będzie podobnie.
100
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ????, ATP Halle
Godzina: 12:00
Spotkanie: Kohlschreiber Philipp - Karlovic Ivo
Typ: 2 handicap +1.5 seta
Kurs: 1.65
Bukmacher:
Pinnacle Sports
Analiza:

No nie wierzę, że buki wystawiły taki kurs na seta dla Ivo, czyli gościa, który jest specem na trawie!
, Ale zacznę najpierw od faworyta bukmacherów. Będzie nim reprezentant gospodarzy Niemiec, Philipp Kohlschreiber, który aktualnie jest na 25 miejscu ATP, a jego rekordem było 16 miejsce. Kolba w tym roku radzi sobie dobrze, ponieważ wygrał 25 meczów a przegrał 12. Zaliczył dwa ćwierćfinały, dwa półfinały, wygrał w Monachium oraz niedawno doszedł do finału w Stuttgarcie gdzie przegrał z Theimem 6:7, 6:4, 6:4. W tym turnieju wczoraj pokonał 6:2, 7:6 Granollersa i wynik wskazuje, że był to dość łatwy mecz w jego wykonaniu. Oglądałem ten mecz i Niemiec miał kilka zastojów i gdyby po drugiej stronie nie był platfus Groszek to mogłoby być inaczej, oczywiście miał też wiele fantastycznych returnów z bekhendu. Philipp tutaj lubi grać, bo gra nieprzerwanie od 12 lat. Jego najlepszym wynikiem było wygranie tego turnieju w 2011 roku czy finał w 2008. Rok temu odpadł od razu z Federerem 7:6, 3:6, 7:6 gdzie tak naprawdę mógł wygrać, bo w taju trzeciego seta miał przewagę no ale historia. Kohlschreiber to bardzo uniwersalny tenisista, który potrafi grać na każdej nawierzchni, bardzo dobrze returnuje nawet te najgroźniejsze serwisy.
Jego rywalem będzie Chorwat Ivo Karlovic, który aktualnie jest 28. Jego forma praktycznie do końca marca była tragiczna, ponieważ serwis mu nawet nie siedział a Ivo bez serwisu nie jest żadnym tenisistą. Karlovic ostatnio w Hertogenbosch pokonał świra Sijslinga 7:6, 7:6 oraz Mannarino 6:3, 6:4, przegrał nie z byle kim w półfinale, bo z Mullerem po dwóch tajach 7:6, 7:6. Tutaj w Halle pokonał 7:6, 6:3 Kuznetsova gdzie w taju pierwszego seta były nerwy, bo rywal miał piłę setową przy swoim serwisie, ale się osrał. Ivo doszedł tutaj rok temu do półfinału gdzie uległ Federerowi 7:6, 7:6. Jeśli doktor Ivo będzie trzymał swój serwis i Kolba oczywiście też to Chorwat w tajach ma zawsze ogromną przewagę. Moim zdaniem jeden czy dwa taje będą na pewno i tam Karlovic wygra minimum jednego seta. Ogólnie Panowie grali ze sobą 4 razy i jest remis 2:2. Jeszcze tak z ciekawości....Ivo rok temu z Berdychem posłał tutaj 45 asów
&quot;Teraz Ivo król parkietu, ręka jak złamana nak**ia asami, na, na na&quot;

Aktualna seria: 8
,1

65
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
nupakabra 5,2K

nupakabra

Nupakabra
Dyscyplina: Piłka Nożna - EUROPA: Euro
Godzina: 21:00
Spotkanie: Niemcy - Polska
Typ: Niemcy over 1,5 kartki!
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam! Jak bardzo rzadko mi się zdarza dzisiaj podam typ na mecz Euro! Osobiście cały czas staram się omijać duże imprezy i takie mecze gdyż w takich spotkaniach ciężko cokolwiek przewidzieć i wszystko jest możliwe, ale przy takim kursie i typie nie mogę przejść obojętnie! Jak dla mnie promocja dnia! Do składu Polski wraca Grosicki! Szybki i bardzo mobilny zawodnik Niemcy będą naprawdę sporo musieli się natrudzić żeby go zatrzymać więc będą musieli faulować a co za tym idzie posypią się kartki! Tak samo jest z Lewandowskim I Milikiem! Mecz będzie bardzo wyrównany obie drużyny będą walczyć do końca i nikt nogi nie odstąpi więc taki linia przez Niemców spokojnie powinna zostać pokryta ;) Powodzenia! ;)
125
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
P 268

pawelek1086

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EURO
Godzina: 18:00
Spotkanie: Ukraina - Irlandia Płn.
Typ: Ukraina zachowa czyste konto - tak
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Mecz z Polską pokazał, że Irlandczycy z Północy nie mają armat. W sumie to jak się gra bramkarzem i dziesięcioma obrońcami to nic dziwnego. Jest to tym dziwniejsze, że porażka z Niemcami dla Irlandczyków jest oczywistą oczywistością, dlatego musieli szukać punktów w meczu z naszą reprezentacją. Pomimo to przez 90 minut nie oddali celnego strzału na bramkę! Mecz z Ukrainą moim zdaniem będzie wyglądać podobnie, obie drużyny przegrały w pierwszych meczach i klęska dzisiaj będzie oznaczać praktycznie pewny powrót do domu. Dlatego nikt nie odpuści. Ale podejrzewam, że Irlandczycy znów będą się skupiać na graniu na 0 z tyłu, a akcje ofensywne będą głównie z kontry, przy czym wszyscy widzieliśmy jak nieporadnie im to wychodzi.
Tymczasem Ukraina w pierwszym meczu z Niemcami zaprezentowała się całkiem przyzwoicie. Owszem, przegrali, ale swoje sytuacje mieli, a przecież grali jednak z mistrzami świata i jednym z głównych faworytów EURO. Porównanie ich gry z mocnymi Niemcami i gry Irlandii Płn. z jednak słabszą od Niemiec Polską pozwala dojść do wniosku, że piłkarsko to nasi wschodni sąsiedzi mają więcej atutów.
Podsumowując. Nie wiem czy Ukraina wygra. Nie przesądzam tego, bo jak widzieliśmy w niedzielnym meczu nawet mając optyczną przewagę w grze można się męczyć z Irlandczykami i strzelenie bramki wcale taką oczywistością nie jest. Ale nie sądzę by Ukraina bramkę straciła, no chyba że z jakiegoś karnego albo innego stałego fragmentu, których jednak za wiele zapewne mieć nie będą ;)
Powodzenia wszystkim i trzymajmy kciuki za naszych ????
100
 
X 52

xmagnatx

Użytkownik
ME
Niemcy - Polska
21:00
DK 1-1
8.50
BET365
Witam wszystkich w ten wielki dzień. Po długich oczekiwaniach nadeszło największe starcie dla naszej reprezentacji w tym roku i miejmy nadzieje że nie ostatnie. W końcu po długich latach objetnic krytyki i porażek w mistrzeostwach świata czy euro nareszcie coś się dzieje. Dzisiejszy mecz zadecyduje na 100 % czy wchodzimy dalej czy nie, wystarczy nawet ten remis który jestesmy w stanie ugrać potem punkt wystarczy tez z ukrainą i jedziemy dalej. Dziś nasi piłkarze a szczególnie ci co grają w niemieckiej lidze za wszelką cenę będą chcieli pokazać co potrafią i nie oddadzą kompletu pkt niemcom. Mam to przeczucie że mecz zakończy się wynikiem 1-1 a co do dokłądnych wyników zadko sie mylę.
Zły zapis typu
100
 
orzeszek28 335

orzeszek28

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro 2016
Godzina: 15:00
Spotkanie: Anglia - Walia
Typ: powyżej 13 rzutów rożnych
Kurs: 3.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam wszystkich bardzo serdecznie . Dzisiaj gra Grupa C i B i ja wybrałem właśnie jedyny dzisiejszy mecz z grupy B pomiędzy Anglią , a Walią. Jak wiadomo w pierwszym meczu Anglicy zremisowali z Rosjanami 1-1 po golu straconym we frajerski sposób w ostatniej minucie meczu zaś Walijczycy wygrali ze Słowakami 2-1. Ten mecz na pewno będzie bardzo ciekawy i zacięty z obu stron. Anglicy nie mogą sobie pozwolić na wpadkę i będą chcieli koniecznie wygrać. Walia będzie grała na luzie bo pierwszy mecz ma wygrany ale mimo wszystko wie, że Anglię można pokonać. Ja w tym meczu proponuję grać over 13 rzutów rożnych . Moim zdaniem jest spora szansa , że zobaczymy taką ilość rogów w tym meczu. Obie ekipy potrafią grać i atakować więc over ten bardzo realny . Życzę powodzenia.
100
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP Halle
Godzina: 13.30 (może się opóźnić)
Spotkanie: Goffin - Stakhovsky
Typ: Goffin (AH -3,5 gemy)
Kurs: 1,96
Bukmacher: Marathon
Analiza:
Spotkanie 1/8 finału singla mężczyzn na trawiastych kortach w Halle. Goffin zdecydowany faworyt (11 ATP) i Ukrainiec Stakhovsky będący ostatnio w niezłej formie (100 ATP). Belg tutaj rozstawiony z piątką nie musiał grać w eliminacjach. Ukrainiec zagrał tutaj już 3 mecze, ograł 2:0 Nishiokę (113 ATP), 2:1 Rama (73 ATP) i ostatnio 2:1 Kudlę (60 ATP). Widać nieźle czuje się tutaj i ograł dwóch wyżej sklasyfikowanych Amerykanów. Na plus ogranie, na minus fakt, że już w nogach ma 8 setów w trzech meczach i oczywiście turniej w Stuttgarcie. Tam 2:1 wygrał z Mertlem (289 ATP), 2:0 z Mosserem (852 ATP), walkower od Choinskiego (423 ATP) i porażka 0:2 z Jużnym (70 ATP) wraz z pokrytym handi jakie dziś proponuję. A David światowa czołówka i chyba podbijają kursy na niego buki ze względu na to, że w przeciwieństwie do Ukraińca może nie być w rytmie meczowym. Zagrał tu 3 dni temu gdzie niespodziewanie się męczył 2:1 z Coricem (49 ATP), a tak to ostatnie jego mecze były na RG gdzie doszedł aż do ćwierćfinału odprawiając po drodze Barrere (216 ATP), Berlocqa (119 ATP), Almagro (47 ATP) i Gulbisa (59 ATP). Przegrał dopiero w ćwierćfinale z Thiemem (7 ATP). Robi wrażenie. Miał trochę perturbacji z Coricem w pierwszej rundzie, ale po pierwsze już wyczuł kort, po drugie złapał rytm, po trzecie słabszy przeciwnik. Obędzie się bez tie-breaków tym razem.
Nieregulaminowy bukmacher
100
 
starski 5,6K

starski

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwecja, Div. 2
Godzina: 19:00
Spotkanie: Lidkopings - Skovde
Typ: x
Kurs: 3.80
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
W dzisiejszym meczu derbowym spodziewam się wyrównanego spotkania, oba zespoły prezentują się na podobnym poziomie, gospodarze nie stracili meczu od pięciu kolejek ale w ostatnim meczu pokazali słabość z beniaminkiem, który gra ostatnio całkiem dobrze, z drugiej goście którzy grają dobrze na wyjazdach, nie stracili punktów w ostatnich pięciu wyjazdowych meczach, ostatnie cztery spotkania bez wygranej stawia ich w trudnej sytuacji. Zapowiada się wyrównany mecz gdzie goście są dla mnie lekkim faworytem, jednak derby i aktualna forma skłania mnie ku remisowi.
100
 
mario_luigi 117

mario_luigi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EURO
Godzina: 15:00
Spotkanie: Anglia- Walia
Typ: Brak kartki do 32 minuty
Kurs: 1.83
Bukmacher: B365
Analiza: Sędziowie w ogóle w tych euro nie dają kartek, poza małymi wyjątkami. Turcja - Chorwacja i Słowacja - Walia.
Gdzie była ostra gra obu Irlandii sędziowie też wstrzymywali się.
Raz na jakiś czas kartka padnie ale, z moich obserwacji to dopiero pod koniec drugiej połowy
83
 
lucky93 529

lucky93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis , ATP Halle
Godzina: 13:30
Spotkanie: John Isner v Gilles Muller Typ: 1 set 7:6 dla Mullera
Kurs: 3.20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wczoraj się udało więc spróbujemy znowu dziś ????
Muller wygrał ostatnie 2 Tie-breaki przeciwko Isnerowi wygrywając 7-6 7-6 6-4 w Australian Open 2015.
Jestem niemal pewny, że dzisiaj tutaj będzie tie break. Bukmacherzy wystawili kurs na tie breaka w 1 secie opiewający w granicach 1.6 więc ciężko byłoby twierdzić inaczej.
Muller wygrał wszystkie tie breaki w zeszłym tygodniu w Den Bosch gdzie doszedł do finału.
Na temat Isnera pisałem wczoraj więc nie będę się powtarzać.
Podoba mi się gra Mullera, sądzę ze może dzisiaj wygrać, ale zagram na jego 1 set. Moj Typ na dziś to Muller 1 set 7:6 @3.20
100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Queen&#39;s Club
Godzina: 15:00
Spotkanie:
Tomic B. - Verdasco F.
Typ: Tomic B.
Kurs: 1.69
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
H2H 3:1 z lat 2009-2015. Verdasco wygrał raz w 2009 roku czyli wtedy kiedy Tomic był nastolatkiem, miał bodajże około 17-18 lat, a Hiszpan był w kwiecie wieku. Jak już pisałem Tomic na trawie dobrze gra, skupił się na grze w tym roku i odciął się od imprezowego stylu życia. Tutaj bez najmniejszych problemów pokonał kolejny raz Andersona (teraz H2H 4:1) co robi na mnie wrażenie, za to Verdasco Wawrinkę, ale jak już pisałem Szwajcar to taki zawodnik co wiele razy zawodzi swoich fanów. Mecz może być zacięty, ale moim zdaniem lata Verdasco już minęły i zaczęła się era młodych. Do tego należy dodać, że Wawrinka nie wykorzystał żadnego z 8 BP.

*Ten typ grałem w AKO z wczorajszym Baghdatisem.
69
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
E 68

elusivepl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Euro 2016
Godzina: 18:00
Spotkanie: Ukraina - Irlandia Płn
Typ: Łączna liczba kartek over 3,5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Winmasters
Analiza:
Cześć. Mecz Ukraina - Irlandia dla obu ekip jest arcy ważny. Przegrani w zasadzie odpadają z turnieju. Wydaje mi się że mecz będzie obfitował szczególnie ze strony wyspiarzy w ostrą grę. Muszą oni niwelować braki techniczne siłą i zaangażowaniem a wiadomo że wtedy też łatwo przesadzić. Mój typ na dziś to over 3,5 kartki w tym meczu. Powodzenia
80
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna -Euro 2016
Godzina: 21:00
Spotkanie: Niemcy -Polska
Typ: Gracz otrzyma żółtą kartkę - R.Lewandowski
Kurs: 5.5
Buk: Betsson
Analiza:
Typ wydaje mi się bardzo fajny, biorąc pod uwagę kurs. Już w meczu z Irlandczykami, którzy grali dość twardo, aczkolwiek bez jakiegoś chamstwa, Robert miał sporo uwag do arbitrów. Oczywiście przywilej dyskutowania z sędzią zagwarantowany ma przez opaskę kapitana, jednak jak napisałem Irlandczycy grali bez żadnych złośliwości, natomiast z Niemcami sprawa będzie wyglądać inaczej. Zapewne Lewandowski będzie podwojony, jednak nie będą to zawodnicy drugiej ligi angielskiej, lecz Boateng, który dobrze zna styl gry Lewego z występów w Bundeslidze oraz nie mam pewności co do drugiego ŚO, ale wydaje mi się, że będzie to Hummels [ ewentualnie może Mustafi, nie wydaje mi się, żeby postawił na Kimmicha] w każdym razie Hummels zna Lewego równie dobrze jak Boateng, zaś Mustafi gra w Hiszpanii, więc musi sobie radzić z szybszymi zawodnikami, a więc nie obejdzie się bez jakiś podcięć, co mam nadzieję poddenerwuje naszego napastnika. Jak mówiłem na początku, Lewandowski dużo dyskutuje. Z karami różnie bywa, niektórzy arbitrzy to tolerują, niektórzy nie. Warto też dodać, że w meczu wygranym przez Polaków 2-0, Lewy ujrzał żółtko, a jako że obie drużyny będą tutaj grać o zapewnienie sobie awansu to powinno to zmotywować Lewandowskiego do powrotów do defensywy, przez co może zdarzyć mu się taktyczne podcięcie, żeby powstrzymać jakąś kontrę.
100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom