>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 16.06.2016 (czwartek)

Status
Zamknięty.
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 21:00
Spotkanie: Ukraina- Irlandia Północna
Typ: Rzuty rożne -4 Ukraina
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Analiza: To będzie obrona Częstochowy tak samo jak z Polską. Irlandia nie ma żadnych atutów z przodu, bronią całą drużyną. Ukraina będzie się utrzymywała przy piłce w okoliach 60-65 % czasu gry, ciągłe oblężenie bramki Iroli. Skrzydła Jarmolenko + Konoplyanka zapewnią na 100% dużą ilość rożnych.Nawet grając z Niemcami Ukraińcy potrafili zdobyć 12 rożnych. Liczę na jakieś 8-9 rożnych Ukraińców i max 2-3 Iroli. W każdym bądź razie polecam ten typ tak jak i granie wyścig do 5 - 7 - 9 na live w strone Ukrainy
100
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna -Euro 2016
Godzina: 21:00
Spotkanie: Niemcy -Polska
Typ: Under 1,5 gola
Kurs: 4,26
Buk: OddsRing
Analiza:
Niemcy i Polska rozpoczęła swoją przygodę w tym turnieju od wygranych w swoich pierwszych meczach. I podobnie jak w kwalifikacjach bd się bić o czołowe miejsca w grupie.
Niemcy pokonali Ukrainę, ale ich gra była daleka od ideału. Wygrali po bramkach Mustafiego, oraz Schweinsteigera. Zachowali czyste konto, ale naprawdę Neuer musiał się namęczyć, i szczerze nwm. co się z nimi działo, bo szkopy zawsze słynęły z dyscyplinie w obronie. A tu taki Boateng musiał ratować zespół przed stratą gola, a brakowało bd mało, wyjął piłkę praktycznie z bramki. Obrona jest moim zdaniem najsłabszą formacją w dorużynie Löwa. Jest to chyba spowodowane brakami kluczowych zawodników, oraz tym że, taki Höwedes miał sporo problemów z kontuzjami.
Polska rozpoczęła turniej od wygranej z Irlandią Północną, oczywiście byliśmy faworytami ale to nie był łatwy mecz. Pomimo dominacji naszego zespołu, rywale się mocno bronili. Ale całe szczęście byliśmy na tyle cierpliwi że, wywieźliśmy komplet pkt. za sprawą Milika.
Naszym mankamentem jest również obrona, zwłaszcza Pazdan który jest nieobliczalny. Za to z przodu mamy już mocną pakę, szybkie skrzydła, i asów na napadzie. Złą wiadomością jest z pewnością brak Szczęsnego, lecz z drugiej str. mamy wybór na tej pozycji.
Trener naszych rywali powiedział że, jesteśmy lepszym zespołem od Ukraińców i z pewnością oni nie zagrają tak otwartej piłki jak z nimi. Coś czuję że, podejdą z dużym respektem do tego meczu. Jak dla mnie nasza kadra jest najlepiej zorganizowanym zespołem jeśli chodzi o grę z kontry, przynajmniej w tej grupie. Co to oznacza ?? Pewnie to że, Niemcy jeszcze bd. bd. zwracać uwagę w grze z tyłu. Myślę że, nie zobaczymy tutaj dużo goli. Szczególnie jeśli to Niemcy strzelą pierwsi, wtedy bd. kontrolować przebieg meczu i możemy mieć problem nawet ze strzeleniem jednej bramki gdyż nie bd. już tak szarżować na naszą bramkę, a o gola jak nie z kontry bd ciężko. Dla mnie max 1 gol !!
✅326
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina/pn ME
Godz/21.00
Spotkanie/Niemcy-Polska
Typ/over 2,5gola
Kurs/1,80
Bukm/Winmasters
Analiza
Z postawieniem typu zaczekałem do zakończenia meczu Ukrainy .Teraz mamy większą skalę porównawczą.Jesteśmy lepsi od Ukraińców ,wygraliśmy z Irlandią Północną,a oni przegrali.Na papierze również lepiej się prezentujemy. Oglądałem mecz Niemcy Ukraina i wcale nasi wschodni sąsiedzi nie byli bez szans.Wynik nie odzwierciedla tego,co działo się na boisku.
Niemcy to mistrzowie świata i trudno ich będzie ograć.Boateng to mocny punkt obrony niemieckiej,prawdopodobnie zagra też Humels ,z przodu straszyć nas będą Goetze,Draxler,Kedira,Kross
Mamy najlepszy skład od dłuższego czasu i będziemy starali się to wykorzystać.Troszeczkę szwankujemy w obronie i Niemcy strzelą nam jakieś gole.Lewandowski ,Milik i spółka nie powinni pozostać dłużni
100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom