>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 17.03.2018 (sobota)

Status
Zamknięty.
saw22 1,7K

saw22

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Eintracht - Mainz
Typ: Eintracht wygra obie polowy
Kurs: 4.50
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Oczywiscie typ ryzykowny, ale moim zdaniem warty sprobowania.
Gospodarze fantastyczna forma u siebie - 5 zwyciestw, miedzy innymi z Lipskiem 2:1. Ostatni mecz to porazka z BvB po walce 3:2. Jak widac ofensywa ma sie dobrze. Wprost przeciwnie Mainz - piec ostatnich wyjazdowych spotkan to 3 remisy, porazka, i remis. Miesiac temu przegrali wlasnie z Eintrachtem w pucharze 3:0. Sadze, ze Mainz nie zdobedzie bramki w tym spotkaniu,a Eintracht w takiej formie stac na wygranie obu polow. Czysta jednynka po kursie 1.65 to bardzo pewny bet w ktory rowniez wchodze, ale obok tego typu nie umiem przejsc obojetnie.
⛔ 100
 
stanley-63 782,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Holandia
Godzina : 19:45
Spotkanie : PSV : Venlo
Typ : PSV over 3.5 gola
Kurs : 3.30
Bukmacher : Unibet
To co przydarzyło się liderowi w ostatnim meczu nie trudno będzie zapomnieć bowiem taka klęska 0:5 z Willem II została napisana czarnym tłustym drukiem w historii klubu , tak wysoko nie przegrali w lidze od 1964 roku i zapewne dziś nie dostaną od kibiców owacji na stojąco kiedy będą wychodzili na murawę , kibice w Holandii są wymagający i kiedy drużynie w meczu nie wychodzi praktycznie nic i grają na stojąco aby tylko grać to zaczynają się gwizdy na trybunach tak więc nie miło będzie dzisiaj wejść na murawę piłkarzom PSV ale liczę że odkupią swoje winy w tym meczu , przewaga PSV znowu zmalała do 7 pkt nad Ajaksem i gdyby dziś polegli a Ajax wygrał to tytuł mistrzowski może być mocno zagrożony , zaglądając do statystyki Venlo w meczach wyjazdowych to wygląda ona całkiem dobrze bo bilans 4-7-2 i br 13:14 no i stracone bramki na wyjazdach mogą zadowalać bo są ekipą jedną z najmniej straconych bramek na wyjazdach nawet PSV straciło dużo więcej bo aż 23 , ja jednak liczę że dziś gracze lidera Eredivisie mogą wziąć srogi rewanż za ostatni blamaż , w dwóch ostatnich meczach przeciwko Venlo w tym sezonie PSV strzelił im aż 9 bramek ( w lidze w pierwszym meczu na Venlo wygrywają 5:2 ) natomiast w meczu pucharowym u siebie 4:1 tak więc jest szansa aby wziąć rewanż za 0:5 i na to liczę bo w innym przypadku kibice nie będą zadowoleni !
⛔100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Indian Wells 2018 - Tenis
19:00
Federer R. - Coric B.
Coric B. +1,5 seta
2,85 w Unibet
Będąc zupełnie szczerym to typowanie przeciwko najlepszemu tenisiście w historii, który w tym roku przytulił kolejnego 20-szlema i jeszcze nie przegrał meczu jest dość ryzykowne. Jednak co by nie mówić to Coric trafił tutaj z życiówką, od początku turnieju miażdżył każdego swojego przeciwnika. Wygrał nawet z Andersonem z którym miał 0:3 w plecy. Fajnie mu wchodzą piłki po wzdłuż linii, przypomina to trochę grę Djokovica więc jakieś tam szanse iluzoryczne są przeciwko Federerowi. Chung miał 6 BP, raz nawet przełamał Federera. Coric w najlepszej formie też to powinien zrobić, ale na zwycięstwo będzie ciężko. Uważam, że Federera to kto jak kto, ale prędzej pokona jakiś &quot;młody gniewny&quot; niż stary doświadczony tenisista typu Berdych, Ferrer, Tsonga, Gasquet, Monfils itd.
Drugi typ na wieczór...
✅185
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
unthinkabl3 277

unthinkabl3

Użytkownik
Dyscyplina: Anglia, Premier League
Godzina: 18:30
Spotkanie: Liverpool vs. Watford
Typ: Liverpool wygra do zera
Kurs: 1.90
Bukmacher
: forBet
Analiza:
Powiem tak, lokata dnia. Nie wiem, czym się sugerowali bukmacherzy, stawiając ten zakład w tym kursie. W Watford szpital, ośmiu (!) zawodników na pewno nie wystąpi na Anfield, w tym kilku ofensywnym graczy. Liverpool bez większych problemów kadrowych. Biorąc pod uwagę statystykę H2H, drużyna &quot;Łosi&quot; bardzo dobrze leży zawodnikom z miasta Beatells&#39;ów, cztery na sześć ostatnich konfrontacji zakończyła się wygraną TheReds. W trzech z nich Watford nie strzeliło bramki. Jak wygląda sytuacja w tym sezonie? Liverpool goni Tottenham w czołówce, mając na ten moment punkt straty. Watford zajmuje solidną dziesiątą lokatę. Kluczowym argumentem w moim typie jest to, iż Watford nie strzeliło bramki na wyjeździe od pięciu spotkań! Nic nie wskazuje na to, by drużyna prowadzona przez Javi Garcię miała odblokować się na Anfield. Bardzo polecam ze swojej strony, warto spróbować.

✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
tryh 2,2K

tryh

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska , Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Bruk-Bet - Pogoń
Typ: Pogoń wygra
Kurs: 2.35
Bukmacher: forbet
Analiza:
Rzadko to robię ale dzisiaj omówię mecz Pogoni czyli swojej lokalnej drużyny z grodu Gryfa. Przede wszystkim swój typ opieram na tym co zobaczyłem z tyłu Niecieczy... obrona momentami gra fatalnie a ich nowo sprowadzone nabytki ( większość to słabej jakości najemnicy) nie dają żadnej jakości np. Fin Toivio.... Drużyna Pogoni to monolit.. Ci sami piłkarze grają ze sobą od kilku sezonów.. dobrze się znają, drużyna jest mocno ze sobą zżyta dobrze wiedzą , że to kolejny mecz za 6 pkt.. pod względem psychologicznym jak i umiejętności to Pogoń bije Termalicą o klasę.. W dodatku aktualny trener Pogoni Kosta Runjaic czyli niemiecka myśl szkoleniowa jest moim zdaniem zdecydowanie lepsza jak fach Zielińskiego , który nie oszukujmy się dokonuje często złych wyborów..Termalica zmienia trenerów i piłkarzy jak rękawiczki, to zespół , który nie ma żadnej stabilizacji .. w takiej sytuacji czeka ich tylko nieunikniony spadek.. natomiast Pogoń po ostatnich gorszych dwóch kolejkach pokaże, że są godni graczy ekstraklapy.. Wejdzie? Zostaw reputkę!
✅ 135
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Godzina: 14:45
Spotkanie: Jastrzębski Węgiel - ONICO Warszawa
Typ: (Handicap +1.5 seta ONICO Warszawa)
Kurs: 1.80
Bukmacher: Totolotek
Analiza:

Dość zdecydowanym faworytem tego meczu według bukmacherów jest Jastrzębie. Jak wiemy w ONICO zapewne zabraknie w składzie na dzisiejszym meczu Nowakowskiego oraz Evansa. Kwolek myślę ,że dzisiaj już zagra w pierwszym składzie. Oglądając ONICO z Zawierciem to można powiedzieć bez Kwolka prezentowali się całkiem dobrze mimo ,że Kwolek wchodził w decydujących momentach meczu. ONICO ma wielu bardzo doświadczonych zawodników w swoim składzie. Jastrzębski Węgiel grał w tygodniu Ligę Mistrzów z ZAKSĄ bardzo wyrównane sety. Liczę też ,że odbije się to na dzisiejszym meczu. Ostatnio Jastrzębski przegrał z ZAKSĄ w czterech setach. Wygrana w meczu wyjazdowym z Bydgoszczą dopiero w czterech setach. Zwycięstwo u siebie w czterech setach z dobrze grającym zespołem z Radomia. Dwie porażki z Cuprum i Volleys w meczach wyjazdowych. Jastrzębski jak widać gra w tak zwaną &quot;kratkę&quot;.
Jeśli chodzi o ONICO mimo iż brakuję kilku zawodników radzą sobie bardzo dobrze. Wygrana z Zawierciem. Porażka z Bielskiem tutaj bardzie mi się wydaję ,że niestety trochę zlekceważyli przeciwnika i porażka w czterech setach. Niespodzianka wygrana z ZAKSĄ po tie-breaku. Zwycięstwo z Kielcami. Wygrana z Espadonem. Jak widać ONICO jest w formie i myślę ,że warto iść w tę stronę. Liczę ,że dzisiaj ONICO powalczy bez wątpienia o te dwa sety a może i nawet o mecz. Pozdrawiam trzymajcie się.
⛔100
 
madridista09 1,3K

madridista09

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Frankfurt- Mainz
Typ: Frankfurt wygra
Kurs: 1,80
Bukmacher:
Fortuna
Analiza:

Witam. Na dzisiaj zdecydowałem się wybrać spotkanie w najwyższej klasie rozgrywkowej w Niemczech. Ekipa z Frankfurtu, która ostatnio jest w świetnej formie będzie podejmowała u siebie ekipę, która znajduje się obecnie w strefie spadkowej - Mainz. Eintracht prezentuje w tym sezonie świetną grę - wysoka pozycja w lidze, obecnie półfinał Pucharu Niemiec.. U siebie są niezwykle silnym zespołem. Ostatnie 5 meczów na własnym stadionie to aż 5 ZWYCIĘSTW! Jeśli chodzi o bezpośrednie pojedynki rozgrywane na stadionie gospodarzy to na 5 ostatnich spotkań 4krotnie zwycięsko wychodził Eintracht a raz padł remis 2-2. Uważam, że tutaj nie może zdarzyć się nic innego jak tylko zwycięstwo ekipy z Frankfurtu, która walczy o Europejskie Puchary - nawet miejsce w elitarnej Lidze Mistrzów! Jak dla mnie czysta jedynka.
Powodzenia!
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
kreatywnie 1,6K

kreatywnie

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Serie B
Godzina: 15:00
Spotkanie: Brescia - Cremonese
Typ: Brescia
Kurs: 2.66
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Gospodarze zajmują 17 miejsce w tabeli. Zwycięstwo pozwoli im na oddalenie się od strefy dającej grę w barażach o pozostanie w lidze. W ostatnich dwóch domowych spotkaniach odnieśli 2 zwycięstwa. Drużyna wystąpi w pełnym składzie.
Goście zajmują 11 pozycję. Zespół kontynuuje serię 8 meczów bez zwycięstwa. Na obcym terenie nie wygrali od 19.11.2017. Na to spotkanie mają poważne absencje, w szczególności w formacji defensywnej. Zabraknie:
- obrońca Procopio
- obrońca Ranzetti
- obrońca Clayton
- obrońca Almici
- pomocnik Perrulli
- napastnik Taleb
- napastnik Tembe
- napastnik Paulinho ( drugi strzelec )
Podsumowując atut własnego boiska oraz poważne absencje przeciwnika, Brescia jest faworytem tego pojedynku.
⛔100
 
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Szwajcaria
Godzina: 19:00
Spotkanie:
St. Gallen - Grasshoppers
Typ: 1(handi eu 0-1)
Kurs:
4.6
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Witam,
dziś proponuję jedynkę w Szwajcarii gdzie faworytem wydają się być gospodarze . Skłania się ku temu ich postawa w ostatnich 4 spotkaniach ligowych (4 winy 1-4 ; 1-2 ; 3-0 ; 0-2 ) w tym wysokie ostatnie wyjazdowe z Lusane (1-4) z którym dzisiejszy gość zremisował ostatnio &quot;u siebie&quot; 0-0 .
Goście na 5 ligowych potyczek z bilansem 1-1-3 , w tym remis z wspomnianym Lusanne oraz skromne zwycięstwo u siebie z Zurich 1-0.
Uważam ,że można grać jedynkę za 2.4 to bardzo interesujący kursik, dla celów konkursowy jednak zaryzykuję handi gdyż widać moc strzelecką u dzisiejszych gospodarzy i mam nadzieję,że postarają się postrzelać ;)
Pozdrawiam.

⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
R 630,2K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Holandia Eredivisie
Godzina: 19:45
Spotkanie: PSV - Venlo
Typ: 1 (-2,5)
Kurs: 2,70
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Po poprzednim meczu cała drużyna PSV musi mieć kaca. Porażka na wyjeździe z Willem II może się zdarzyć, ale jej rozmiary 5:0 muszą budzić zaskoczenie. Dlatego, aby jak najszybciej otrząsnąć się po tej kompromitacji PSV musi wysoko wygrać w najbliższym spotkaniu i padło na Venlo. Gospodarze u siebie w 13 meczach 12-1-0 i 33:8 w bramkach, goście w meczach wyjazdowych nie najgorzej 4-7-2 i 13:14. Warto zajrzeć do H2H gdzie w dwóch ostatnich meczach w 2017 PSV wyrobiło ten handi – wyniki 4:1 i 2:5. Liczę na ofensywną grę po stronie PSV i wysokie zwycięstwo, aby zmyć plamę z zeszłej kolejki.
✅170
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
art-is-blast 36

art-is-blast

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Spal - Juventus
Typ: Under 2.5
Kurs: 1:81
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dziś biorę pod lupę mecz serie A w którym bierze udział beniaminek i obrońca tytułu. Uważam że under w tym meczu jest wielce prawdopodbny ponieważ Stara Dama nie jest zespołem który szuka dużej ilości bramek i dziś ten nudny mecz skończy się 0:1 max 0:2. Spal ostatnio ciągnie całkiem dobrą formę gdzie zdobyło 7 pkt w 3 meczach i dziś będzie grało na remis bo nie wierze że turyński mur da szanse na zagrożenie bramki Buffona. Spal pokazało już w tym sezonie ze potrafi napsuć krwi takim zespołem jak Inter, Napoli czy Roma i umie bronić swojej bramki. Z drugiej strony Juve musi dziś wygrać bo zawodnicy M. Sarriego siedzą im na ogonie i każda wpadka może pogrzebać marzenia o wygranej ligi, ale nie wierzę że zawodnicy Allegriego będą dziś grali na 110% gdzie za tydzień czeka ich gra z Milanem a potem LM z Realem. Ostatnie 5 meczy Juve w lidze bylo underowe i dziś myśle że będzie tak samo. Czeka nas mecz podań miedzy zawodnikami gości i jedna max 2 bramki. Powodzenia!
✅81
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
hardkorowytyp 587

hardkorowytyp

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Serie B
Godzina: 15:00
Spotkanie: Brescia - Cremonese
Typ: X
Kurs: 2.95
Bukmacher: Fortuna
kreatywnie napisał już co nieco, jak postrzega to spotkanie, ja jednak będę szedł w stronę remisu, bądź podwójnej szansy 0-0. Brescia słaba u siebie, Cremonese 8/10 ostatnich pojedynków wyjazdowych kończyło remisem, łącznie w tym sezonie remisowali 16 razy jeśli chodzi o rozgrywki ligowe. Ostatnie 2 bezpośrednie pojedynki, to również remisy. Absencje u gości jakoś specjalnie mnie nie przerażają, będą sobie tankować
jak zwykle i tyle. Typ ściśle pod statystyki, myślę, że warto próbować.
Powodzenia ????
✅195
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
M 165

mirohandel

Użytkownik
dyscyplina: skoki narciarskie
godzina: 15:00
typ: Najlepszy zawodnik z Japonii Noriaki Kasai
typ: NIE
stawka: 2.00
bukmacher: fortuna
Witam za bardzo nie lubię typować tej dyscypliny a zwłaszcza na mamucie gdzie wszystko jest możliwe np Kubacki skoczył 206m a Kot 207.5 a i tak mięliśmy odpowiednio 10 miejsce Kubackiego a 26 Kota.No ,ale co do mojego typu wydaje mnie się ,że u Japońców najlepszy będzie R Kobayashi .Kasai ma już swoje lata mimo to w pierwszej 30 się plasuje chociaż oglądając skoki wydaje mnie się,że ostatnimi czasy to właśnie Kobayasahi wydaje się być faworytem u Japońców .Potwierdziły to ostatnie skoki w trondheim czy wczorajsze kwalifikacje.Myślę,że tyb bardzo realny osobiście gram go do kuponu .Pozdrawiam
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
waldas23 152

waldas23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Eintracht - Mainz
Typ: gospodarze/+ 1,5 gola w meczu
Kurs: 2,05
Bukmacher: Totolotek
Analiza:

Pomimo, iż pojawiły się już wcześniej typy przesądzające o zwycięstwie Eintrachtu, ja zdecydowałem się również podkreślić ich dominację, lecz w nieco innej formule. W zupełności zgadzam się z opinią przedmówców, co do zwycięstwa drużyny z Frankfurtu. Jest to zespół, który w tym sezonie doskonale się sprawuje, zwłaszcza w starciach rozgrywanych ostatnio na własnym stadionie. Po ostatnim bardzo dobrym meczu z Borussią Dortmund, gdzie to Eintracht poniósł porażkę w ostatniej akcji meczu, zespół z pewnością będzie chciał zdobyć stosunkowo łatwe punkty. Mainz to drużyna spadkowa. Zespół rywalizuje z Wolfsburgiem o pozostanie w Lidze. Drużyna jest rozbita, i gra piłkę nieprzewidywalną i chaotyczną, a na dodatek zmaga się z kontuzjami swoich podstawowych graczy. Eintracht Frankfurt w mojej opinii zdecydowanie wygra ten mecz, natomiast nie sądzę, by padło wiele bramek w tym spotkaniu. Typuję wynik 2:0, ponieważ Mainz w walce o ucieczkę z linii spadkowej, może wyprowadzić kilka groźnych akcji ale myślę, że jednak nie uda im się zdobyć bramki.
Powodzenia!
✅ 105
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
bingooo 662

bingooo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwajcaria
Godzina: 19:00
Spotkanie: Zurych - Young Boys
Typ: YB i over 2.5
Kurs: 2,65
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Young Boys prowadzi w tabeli ze sporą 16pkt przewagę nad drugim Basel, ale nie zwalnia tempa i wygrywa mecz za meczem.
11.03.18 SL Young Boys Grasshoppers 3 : 1
04.03.18 SL Lugano Young Boys 2 : 4
27.02.18 CUP Young Boys Basel 2 : 0
24.02.18 SL Young Boys Sion 1 : 0
18.02.18 SL Young Boys Thun 3 : 1
11.02.18 SL Lausanne Young Boys 1 : 4
03.02.18 SL Young Boys St. Gallen 2 : 0
27.01.18 CF Young Boys Xamax 4 : 2
27.01.18 CF Young Boys Chiasso 3 : 2
17.01.18 CF Salzburg Young Boys 0 : 2
14.01.18 CF Young Boys Sandhausen 3 : 0
08.01.18 CF Young Boys Vaduz 6 : 1
17.12.17 SL Luzern Young Boys 2 : 4
Wygrali wszystkie mecze w tym roku. W pucharze wygrali z Basel 2-0, także pokazali, że ten rok należy do nich. W 25 meczach strzelali średnio 2,4 gola na mecz, ale i też tracili gola na mecz. Ich mecze są overowe. Mam nadzieję, że i dzisiaj będzie podobnie. Dla odważnych YB i over 3,5 po kursie 4,3.
✅165
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Romanian Masters 2018
Godzina: 12:00 CET
Spotkanie:
Stuart Bingham - Allister Carter
Typ: Allister Carter
Kurs: 2,38
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Nie wiem czemu buki oceniają najniżej szanse Cartera na tytuł, bo moim zdaniem to on prezentował się najlepiej. Na rozkładzie dwóch kozaków w osobach Williamsa (4-0) i Maguirea (4-3). W każdym meczu wbijał grubą setkę (133, 136) plus parę innych wysokich brejków (74, 71, 83). Bingham na tym tle wypada ciut gorzej (91, 137, 83, 60), a pamiętać trzeba że już właściwie był poza turniejem gdy w deciderze z Robbo potrzebował snookera i rywal mu go podarował. Dla mnie minimalnym faworytem Carter i po takim kursie warto spróbować.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER
⛔100
 
winiar93 12,8K

winiar93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Augsburg - Werder
Typ: obie strzelą + over 2.5
Kurs: 2.14
Bukmacher: fortuna
Analiza: Po serii 4 spotkań bez zwycięstwa, okraszonych małą ilością zdobytych bramek, Augsburg w końcu się przełamał. W ostatniej kolejce wypunktowali na wyjeździe Hannover 1:3. Wydaje mi się, że teraz podopieczni Bauma będą na fali wznoszącej. W ramach 27. kolejki Bundesligi przyjdzie im gościć Werder Brema, który ostatnio przeżywa naprawdę niezły okres. Niepokonani od 3 serii spotkań, w których potrafili zdobyć 7 punktów. Do tego dochodzi dobra skuteczność strzelecka (2 gole zdobyte na wyjazdach z: Gladbach, Schalke, Bayernem). W ostatniej kolejce Bremeńczycy pewnie pokonali Kolonię na własnym stadionie. Wiadomo, że nie jest to mocarz jeśli chodzi o Bundesligę, ale na Augsburg powinno wystarczyć do zdobycia co najmniej 1 bramki. Zresztą wizyty Werderu na stadionie Augsburga owocują w gole. Każde z 6 takich spotkań kończyło się btts`em i tylko w jednym przypadku padło mniej niż 2.5 gola. Dzisiaj także upatruję co najmniej 3 bramek i strzelanie w wykonaniu obu ekip.
✅114
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaHiszpania, Primera Division
Godzinna: 13:00
Spotkanie: Dep. La Coruna – Las Palmas
Typ: over 3.5
Kurs: 3.00
Bukmacher: unibet
Analiza:

Mecz o być albo nie być, remis moim zdaniem przy wczorajszym zwycięstwie Levante oznacza że obie ekipy polecą z tej ligi, nikt tego nie może zremisować, czy to sprawia że będziemy świadkami otwartego starcia, myślę że tak kwestią do rozstrzygnięcia jest to czy obie ekipy będą skuteczne pod bramkami. Wiadomo jakim trenerem jest Paco Jemenez jego ekipy zawsze bronią bardzo wysoko i nie inaczej jest w Las Palmas. Rodzi tak jak zwykle sporo okazji dla rywali, ale to naciskanie sprawia też rywalom wiele problemów, potrafili co prawda u siebie ale to i tak robi wrażenie zremisować z Barceloną 1:1. Jest to jednak mimo wszystko ekipa która z łatwością traci bramki i to się już raczej do końca sezonu nie zmieni, w tej hierarchii groszy jest tylko dzisiejszy rywal to są naprawdę beznadziejne ekipy w grze destrukcyjne i wątpię by to był kluczowy element w dzisiejszym starciu bo jak wspomniałem spodziewam się otwartego meczu i kwestia kto to wygra będzie w skuteczności. Patrząc też na składy to widać że obie ekipy wychodzą ofensywnie nastawione szczególnie gospodarze bardzo dużo graczy ofensywnych czyli nie będą czekać. Poprzednie starcie tych ekipy też należały do tych gdzie bramek nie brakowało w lidze 1:3, i dwumecz z Pucharze 2:3 oraz 1:4 oby dziś to poszło również w tą stronę.
⛔ 100
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 16:00
Spotkanie: Bournemouth - West Bromwich Albion
Typ: Bournemouth ha -1,5
Kurs: 3,40
Buk: LVBET
Analiza:
Klub nie zwalniając na posiedzeniu zarządu w tym tygodniu Alana Pardewa, tłumacząc to zbyt dużymi kosztami odszkodowania dla zwolnionego przedwcześnie trenera dał do zrozumienia, że jest już pogodzony ze spadkiem do Chamionship. Pardew dociągnie ten sezon do końca i prawdopodobnie odejdzie z klubu po zakończeniu rozgrywek a nowy trener dostanie szansę odbudowy i szybkiego powrotu do Premier League. Starta jest już ogromna i tylko cud mógłby uratować West Brom przed spadkiem. Dodatkowo Pardew wszedł w konflikt z chyba najjaśniejszą postacią zespołu ostatnich tygodni: Grzegorzem Krychowiakiem. Pardew zdjął go w 59 minucie meczu z Leicester przy wyniku 1:1, kiedy Grzesiek był zdecydowanie najlepszy w zespole. Doskonale się ustawiał, przerywał sporo ataków Lisów, próbował kreować i też sam był zagrożeniem dla Schmeichela, trafiając w poprzeczkę. Grzesiek schodząc nie podał trenerowi ręki a ten później publicznie skrytykował go na konferencji prasowej. Zawodnicy w większości stanęli za Polakiem a przeciw trenerowi. Sporo w mediach oberwało się też młodemu Fieldowi, który zmienił Krychowiaka i walnie przyczynił się do porażki 1:4. Bournemouth natomiast kolejny sezon wyciąga ze swojego składu, ze swoich możliwości maksa. Na 8 kolejek przed końcem rozgrywek Wisienki mają 33 punkty i 6 punktów przewagi nad strefą spadkową. Myślę że dzisiaj zagrają właśnie kluczowe spotkanie w kontekście utrzymania. Jeżeli dziś wygrają to znacznie oddalą się od widma spadku i do końca będą mieli komfort spokojnej gry. W ostatnim czasie same wyniki nie napawają jakimś wielkim optymizmem, ale sama gra nie była wcale tak słaba. W pierwszej połowie z Tottenhamem momentami grali bardzo dobrze, trochę się posypało w drugiej połowie, ale o jakim rywalu mówimy a z jakim dzisiaj przyjdzie się mierzyć Bournemouth...
⛔ 100
 
K 162

kuraso

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaPolska
Godzinna: 20:30
Spotkanie: Korona Kielce - Górnik Zabrze
Typ: under 2,5
Kurs: 1,88
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Typ trochę wbrew statystyce, ponieważ obie drużyny strzelają dużo bramek. W Polsce jednak panują w ten weekend słabe warunki do grania i uważam, że przełoży się to na formę strzelecką drużyn, tak jak było dwa tygodnie temu. Ponadto Korona w ostatnich 4 spotkaniach bez overa. Goście nie są już w takim gazie jak jesienią. Poza meczem z Termalicą, radzą sobie mocno średnio. U gospodarzy ostatnie trzy spotkania to dwa remisy i porażka. Myślę, że obejrzymy słaby mecz, warunki wezmą górę i nie zobaczymy dużo bramek.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom