>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 2.03.2017 (czwartek)

Status
Zamknięty.
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Dyscyplina: Tenis WTA debel
Godzina: 02:00
Spotkanie: Bouchard/Flipkens - Ostapenko/Goerges
Typ: 1
Kurs: 3.30
Bukmacher: bwin
Analiza:
Kursy na to spotkanie trochę przesadzone. Za duża różnica według mnie patrząc na to ze obie pary bez większego doświadczenia w grze deblowej w tych o to parach. Decyduje się zagrać na taki typ, ponieważ Goerges grała dzisiaj z Tsurenka i w drugim secie postanowiła skreczować bo miała jakaś tam kontuzje. Nie wiem na ile jest ona poważna czy podejmie się próby zagrania w grze deblowej bo jak wiemy tam wysiłku jest trochę mniej. Z tego co wiem bukmacher Bwin rozlicza krecz jako wygrana/przegrana. Co prawda bardzo prawdopodobny będzie tutaj walkower, ale kto wie. Patrząc na to ze ryzyka nie ma, a nóż widelec się uda po takim kursie można potroić swoją stawkę. Polecam
zwrot
 
kamil7600 40,6K

kamil7600

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 02:00
Spotkanie: New Orleans Pelicans - Detroit Pistons
Typ: 1
Kurs: 1.71
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Pelicans po ostatnim transferze D. Cousinsa bedą jedną z najbardziej fun-to-watch drużyn w NBA, w niedalekiej przyszłości może nawet jedną z najlepszych. Zespół z Nowego Orleanu potrafił zgromadzić dwóch najlepszych wysokich w lidze w osobach Anthonego Davisa i wspomnianego Cousinsa. Na razie drużyna się zgrywa, DeMarcus jest dopiero od tygodnia w nowym teamie i poki co New Orleans są 0:3 z nim w skłądzie. Ale przecież pozyskanie Cousinsa to był impuls dla drużyny by powalczyc o PO takze w tym sezonie. Dziś jest okazja na przełamanie i pierwsze zwyciestwo, jesli dzis NOP przegraja to mocno oddalą się od 8 miejsca, gdzie już i tak mają 4 mecze straty do Denver Nuggets. Do konca zostało 22 spotkan także nie jest niemożliwe dogonienie rywali i z pewnością beda o to 8 miejsce walczyc do konca. Pels pozyskali takze ostatnio przed trade deadline Jarreta Jacka znanego juz wcześniej z występów w drużynie z Nowego Orleanu w sezonie 11-12, kiedy w Nowym Orleanie stacjonowali słynni Hornets. Może on być sporą wartością dodaną do zespołu, który miał problemy z jakością swoich graczy obwodowych. Obie drużyny bez znaczniejszych kontuzji i nie sądze by Cousins mial zaliczyc czwartą porażke z rzędu w nowym klubie, nie ten kaliber gracza. Zabójcze duo powinno dziś zmieść Pistons, ktorzy są mocno przeciętni w tym sezonie. Kolejną przeszkodą dla Pistons jest to ze grają dziś back-to-back (drugi dzień z rzędu bez odpoczynku), wczoraj grali w Detroit także czekała ich podróz ponad 1000 mil do Nowego Orleanu, dodatkowo grali wczoraj dogrywke z Portland. Zawodnicy Detroit Pistons powinni być więc wyczerpani i zdominowani przez przeciwnika. Proponuję także rozważyć pójscie w handi -9.5 na Unibecie po kursie 3.65, gdyz uwazam, że NOP to zdecydowany faworyt i to handi powinno sie pokryć, ale jako, że 1,71 to i tak niezły valuebet, stawiam dzis bezpiecznie. Powodzenia!!
✅ 71
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nozna Holandia puchar
Godzina: 20:45
Spotkanie: AZ Alkmaar - Cambuur Leeuwarden
Typ: Cambuur+2
Kurs: 1.57
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Półfinał pucharu Holandii. Zdecydowanym faworytem bukmacherów jest AZ, ja gram w druga strone. Gospodarze na ostatnich 7 spotkan wygrali tylko raz, choc nie zapominam, że są solidną marką na boiskach holenderskich, po prostu mają słabszy okres i licze, że przyjezdni wykorzystają to własnie w półfinale wspomnianych rozgrywek. Co przemawia za drugo-ligowym Cambuur? Po pierwsze olbrzymia motywacja - niespodziewanie zaszli tak daleko, ale wiadomo puchary rządzą sie swoimi prawami, a po drugie - droga jaką przeszli goście w drodze do polfinalu robi na mnie wrazenie:
w ćwiercfinale - 3:2 z Utrechtem
w 1/8 - 2:1 z Ajaxem
w 1/16 i 1/32 - 4:0 i 1:0 z jakimis płotkami.
Mysle, że na tym etapie pucharowym czarne konie Cambuur nie dostaną batów wiecej niż 1 bramką ;)
✅ 57
 
sylwester1 854

sylwester1

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 01:35
Spotkanie: Toronto Raptors - Washington Wizards
Typ: Washington Wizards -5.50 pkt
Kurs: 4.50
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Krótko i na temat bo nie ma się nad czym rozwodzić. Po pierwsze obie drużyny od kilku lat zawsze toczą ze sobą zacięte boje i to bez względu na to czy są w formie i jaką pozycję w tabeli zajmują. Co najważniejsze Wizards zawsze sa niżej w tabeli i ogólnie w sezonie się prezentują gorzej, a mimo tego to oni dominują w starciach z Raps, a napewno to Toronto uznaje Wizards za niewygodnego rywala. Wizards kwalifikują te spotkania jako easy matchup. Dla mnie dziś faworytem są Wizards i w niczym tu nie przeszkadza ich gra B2B. W nba jest aktualnie tendencja na lepszą grę dzień po dniu, a niż po dłużej przerwie. Wizards taki mecz się przyda, bo po ostatniej przerwie po All Star strasznie pordzewiali. Wczoraj sensacyjnie Wiz pokonali u siebie faworytów do mistrzostwa tj Warriors i z dużym entuzjazmem zagraja dziś na wyjeździe w Kanadzie. Najważniejsze jest to że Bradley Beal w Wizards się przebudził i jest zabójczy ponownie na dystansie. W Toronto ciągle nie gra ich lider Lowry, a w opcje nr dwa tj DeRozama dziś nie wierzę. Jak ktoś jest w temacie może dostrzec po pozycjach i graczach że Wizards ten matchup bardzo pasuje. W Toronto brakuje przede wszystkim pewnych strzelców na dystansie i ta drużyna bazuje głównie na atutach fizycznych i izolacjach. Tak grający rywal pasuje Washingtonowi, poniewaz to sprzyja do gry z kontry, do ataku na pełnym gazie bez oglądania się na rywala, a to jest właśnie naturalna gra Wizards. Toronto dwójką graczy z przodu w osobach Joseph i DeRozan jest dziś bez szans z Combo Guard&#39;s drużyny Wizards. Wall i Beal zrobią ze swoich rywali przecier. Wolni gracze Raps nie będą wstanie przeciwstawić się w obronie, ani odpowiedziec atakiem graczom z Washingtonu. Porter i Morrris dziś zaprezentują się z dobrej strony i to jest przeciwnik pod nich. Raptors ma za dużo wysokich zadaniowcow i zostaną zniszczeni przez szybką dystansowa grę Wizards.
✅ 350
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
januszwojcik 44

januszwojcik

Użytkownik
Dyscyplina: Futbol - Puchar Francji
Godzina: 21:00
Spotkanie: Bergerac - Lille
Typ: H(1:0) 2
Kurs: 2,36
Bukmacher: Betsson
Właśnie dostałem telefon na temat 1/8 Pucharu Francji, więc dzielę się typem.
Bergerac to drużyna z 4 ligi. Po drodze pokonali 3 kelnerów (1:0, 3:0 i wymęczony awans po karnych). Jedyny godny uwagi mecz to ten z Lens - wygrany 2:0, gdzie pierwszą bramkę zdobył Sebastien Bouscarrat - to chyba najgroźniejszy zawodnik gospodarzy. Nie wiem, jak sobie radzą w swojej lidze, bądźmy poważni - nikt normalny nie ogląda czwartej, ku*wa, ligi francuskiej.
Mimo wszystko jednak nie mają żadnych szans w starciu z byłym klubem Bolka Tempowskiego, mojego starego przyjaciela. Lille w tym roku nie zachwyca - w pucharach 4:1 z ogórkami i 1:0 z Nantes, a w lidze po niezłym 5. miejscu w zeszłym roku teraz są na 15. z dwoma punktami straty do strefy spadkowej. Uważam jednak, że mimo przeciwności w tym sezonie uda im się utrzymać w League 1, mało tego - awansują do ćwierćfinału z łatwością, najpewniej zachowując czyste konto.
Można dalej szukać statystyk i analizować dłużej - w przypadku Lille dane są dostępne, z Bergerac już gorzej. Ale czy jest sens w przypadku tej pary? Kurs na zwycięstwo gości co najmniej dwoma bramkami jest dużym prezentem. Dodatkową motywacją dla Lille będzie fakt, że Bergerac z poprzedniej rundzie pokonało ich odwiecznego rywala - Lens.
Każdy inny wynik niż wysoka wygrana gości spowoduje niedosyt.
Korzystajcie i wygrywajcie!
⛔ 100
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
O ja ....... więc to jednak prawda !!! Wygrałem konkurs:)))))
Cieszę się bardzo bo to jeden z najtrudniejszych konkursów i mnóstwo bardzo wymagających konkurentów.Pozdrawiam wszystkich forumowiczów , i tych nowych i tych ze stażem i tych zaprzyjaźnionych i tych którzy mnie tolerują i tych którzy mnie nie lubią bo pewnie są i tacy.Wszystkim bardzo bardzo dziękuję że poświęcają czas dla dobra ogólnego jakim jest jakość tego forum.!!!!!!
Szczególne podziękowania dla PSOTNIKA który jest opiekunem działu Typy dnia i poświęca swój czas na podliczanie i moderowanie.
Przepraszam za moją ortografię , interpunkcję składnie itp itp; dziękuję wszystkim za cenne uwagi gratuluję wszystkim wysokich miejsc w lutym.
Szczególne podziękowania dla wszystkich wielbicieli białego sportu , dla opiekunów działu tenis , dla Maćka dla Szakala i dla wszystkich.
Wielkie dzięki wszystkim za PC reputacji.
Mam małe święto wygrałem konkurs i złamałem TYŚĄĆ!
No To starczy biadolenia pora do roboty:)
Tenis ATP Acapulco
godzina 4.30
spotkanie: Dominik Theim - Adrian Mannarino
typ: ilość setów powyżej 2.5
kurs:3.75
bet365
analiza: Od razu mówię że nie śledziłem tenisa ostatnich kilka dni więc... ale obu tenisistów oglądałem nie tak dawno Theima w wygranym meczu z młodszym Zverevem a Mannarino również w wygranym meczu z Jerzym Janowiczem.Oba te mecze były 17 lutego czyli nie tak dawno.
Dominik Theim ma dobrą serię 6 zwycięstw dobrze mu poszło w Rio na cegle i wygrał pierwszy mecz na hardzie tutaj w Acapulco i zasłużenie jest w meczu z Francuzem faworytem.Ma serię 6 meczów bez straty seta więc może dzisiaj strata seta może mu się zdarzyć !!!!!OBY NIE DWÓCH PRZY WYNIKU 2:0.
JEŚLI KTOŚ SIĘ O TO BOI na handi +1.5 seta jest 2.33 w pinnacle.
Manarino ostatnio wreszcie znowu ograł Janowicza ma też przyzwoity bilans ostatnich spotkań i też wygrał ostatnio Turniej u siebie wszystko na hardzie powinien próbować szans na wygranie , co najmniej seta!!!
h2h 3:0 ala Austriaka i dwa razy padały 3 sety za każdym razem na hardzie!!!
Więc ta opcja Mannarino handi +1.5 bezpieczniejsza a kurs też niczego.
No zobaczymy.Ja oglądam w łóżku więc nie wiem czy nie zasnę!
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
mamik 79

mamik

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA
Godzina: 08:10
Spotkanie: Xan X.Y- Kalinskaya Nastia
Typ: 2:0
Kurs: 3.47
Bukmacher: Winline
Analiza:
Witam, tanczacych z bukami!
Proponuje mecz, ktory rozpocznie sie za 45 min. w Kualu Lumpur. Faworytka bukmacherow- Nastia! Nie zgadzam sie z tym bo nie ma az tyle doswiadczenia w turze jak chinka... Xan ostatnio calkiem niezle pograla i w deblu i w singlu. Kalinskaja ograla Carole Garsie, ktora zupelnie bez formy. Kursy piekne! Brac i grac! Powodzenia!
✅ 247
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
kamasutra10 578,5K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina : Piłka Nożna , La Liga
Godzina : 20:45
Spotkanie : Deportivo La Coruna - Atletico M.
Typ : Atletico wygra i padnie w meczu minimum 3 gole.
Kurs : 2.87
Bukmacher : WilliamHill
Analiza :

Po wczorajszym niepowodzeniu nadal pozostaje przy piłce hiszpańskiej. Tym razem biorę na tapetę mecz czołowej drużyny ligi z drużyną walczącą o utrzymanie. Już rzut oka wskazuje jak ważny to mecz dla obydwu ekip , w szczególności dla Deportivo ( 17 m - 19 pkt.) . Mimo nie najgorszej gry piłkarze z La Coruny plasują się oczko wyżej nad strefa spadkową , mając jednak co jest w pewnym stopniu pocieszeniem 2 spotkania rozegrane mniej od zespołów z miejsc 15 - 20.
Niestety drużyna jest wyraźnie bez formy i we wszystkich tegorocznych meczach ( 9 ) nie zasmakowała zwycięstwa przegrywając ostatnie 4 ligowe pojedynki . Na dodatek przyjdzie im dzisiaj zagrać bez kilku podstawowych zawodników. Co ciekawe w spotkaniach z z ekipami będącymi wyżej w tabeli tracili do tej pory sporo bramek ( 3 - Real , Eibar , Sevilla ; 4 - Barcelona , Malaga , Celta , Leganes ) , gdy dodamy do tego i fakt że przyjeżdża topowy europejski zespół nie napawa to optymizmem.
Ze względu na kontuzje nie zagrają Moreno (lewy nap. ) , Laure ( prawy obr. ) , Borges ( środ. pom ) , a ze względu na czerwoną kartkę wykluczony z gry jest Albentosa ( prawa obr. )
Przechodząc do drużyny Atletico na wstępie należy zaznaczyć że po porażce w domowym meczu z Barceloną na prawdę nie ma miejsca już choćby na najmniejsze potknięcie i takie mecze jak dzisiejszy należy bezwzględnie wygrywać. Podobnie jak w drużynie gospodarzy u gości nie brakuje absencji i przyjdzie im dzisiaj zagrać bez wielu graczy. Kontuzje wyeliminowały takich zawodników jak Fernandez ( def.pom.) , Tiago ( środ. pom. ) Juanfran ( praw. obr. ) , a ze względu na kartki ie zagrają Savić( środ. obr. ) , Carascco ( lewy nap. ) , Luis Filipe ( lewy obr. ),Gabi (środ. pom.) ,Niguez ( środ. pom ).

Mimo tylu braków uważam że goście sa dużo solidniejszą ekipą , posiadają szerszą ławkę rezerwowych i wygrają to spotkanie .
Udanego typowania ...
⛔ 100
 
koniqq 102

koniqq

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna , La Liga
Godzina : 20:45
Spotkanie : Deportivo La Coruna - Atletico M.
Typ : Atletico (-1)
Kurs : 2.75
Bukmacher : bet 365
Analiza : Dzisiaj zobaczymy starcie czołowej hiszpańskiej drużyny walczacej o najwyzsze cele czyli drużyny Atletico z broniąc się przed spadkiem drużyną Deportivo.
dzisiejsi gospodarze są w bardzo złej sytuacji gdyż znajdują się tuż nad strefą spadkową z taką samą ilością punktów co znajdująca się w strefie spadkowej Grenada. ostatnie mecze to katastrofa, ostatnie 4 mecze to 4 porażki i nic nie zapowiada by coś miało się zmienić po dzisiejszym meczu. Na drugim biegunie znajduje sie drużyna Diego Simeone, która nie radzi sobie tak dobrze jak w osttnich ltach ale nadal plasuje się w czołówce. Musi gonić Seville aby zająć 3 miejsce i mieć zapewniony udział w fazie grupowej LM. do tego potrzeba punktów a z kim je zdobywać jeśli nie z dżynami pokroju Deportivo ? Myśle iż wynik dzisiejszego spotkania jest łatwo do odgadnięcia, otwartą kwestią pozostaje za to wymiar kary. ja uważam że Atletico dzisiaj wysoko wygra.
⛔ 100
 
P 83

pms

Użytkownik
Dyscyplina: Sport elektroniczny - Counter Strike - IEM
Godzina: 13:30
Spotkanie: Heroic - Cloud9
Typ: Cloud9
Kurs: 1.65
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: Heroic to europejski przecietniak, ktory gra w kratkę. C9 to amerykańska potega, mimo ze Europa jest nadal ponad, nie uwazam, aby padl tutaj inny rezultat niz wygrana Cloud9. Druzyny te zmierzyly sie 4 razy z czego 3 mapy wygrali zawodnicy C9. Moj faworyt jest jeden i ten kjrs trzeba zlapac.
✅ 65
 
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Sao Paulo
Godzina: 18:00
Spotkanie: Giannessi - Fognini
Typ: Giannessi +1.5 seta
Kurs: 1.98
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Mecz dwóch Włochów i nie sądzę, aby Fognini gładko go wygrał. Wczoraj Fognini również grał z rodakiem (Cecchinato) i było 7:6, 6:4, więc rywal był bliski urwania seta. Giannessi ograł tutaj zawodnika gospodarzy Dutra Silvę, w Buenos Aires urwał seta Carreno-Buscie, który jest w bardzo dobrej formie. Wcześniej pokonał Carballesa Baenę i Lajovicia, więc trochę tych spotkań na clayu już rozegrał (dwa razy więcej od Fogniniego). Fognini nie zachwyca, w ostatnich tygodniach przegrał i wygrał z Robredo (oba mecze w dwóch setach), przegrał z Ramosem w dwóch setach oraz pokonał wspomnianego Cecchinato.
Clay jest ulubioną nawierzchnią obu zawodników, oczywiście Fognini jest bardziej doświadczony i wyżej notowany, ale znany również ze swoich zachowań gdy nie idzie i jest bardzo prawdopodobne, że trafi mu się przestój, który rodak wykorzysta i urwie przynajmniej seta. Z tego co widzę, to dość dawno Fognini nie poniósł bardzo niespodziewanej porażki jak to swego czasu miał często w zwyczaju, więc kto wie czy nie nadchodzi ten moment i warto zagrać na czyste zwycięstwo Giannessiego.
⛔ 100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej – Rosja, KHL
Godzinna: 15:00
Spotkanie: Magnitogorsk – Kunlun
Typ: over 5 azjan
Kurs: 2.05
Bukmacher: unibet
Analiza:
Nie skończyło się na szybkim 4-0 w serii rywalizacji Magnitogorska z Kunlun, ekipie z Chin udało się wygrać ostatnie starcie u siebie w takim razie wracamy na tafle faworyta, który po tej wpadce będzie chciał zakończyć ten mecz, bo jestem przekonany że kolejny wyjazd do Pekinu nie wchodzi w grę. Magnitogorsk w każdym aspekcie jest ekipą lepsza a już na pewno jak wrzuca swój rytm to w ofensywie trudno ich zatrzymać, dla mnie scenariusz tutaj będzie jeden rusza do ataków od pierwszej minut i przycisną rywala który dla mnie sobie nie poradzi i szybko straci a to będzie oznaczało jedno Kunlun zaryzykuje nie mając nic do stracenia i mecz się nam otworzy. Jeszcze kilka słów o poprzednich spotkaniach to tak jak wspomniałem gospodarze to ekipa piekielnie mocna w ofensywie i w dwóch spotkaniach u siebie przyspieszając w odstępie kilku sekund potrafili w obu meczach zdobyć po dwie bramki, ofensywnie o ten zespół nie ma co się martwić. Trzeba przyznać że śpią trochę w defensywie dziesięć bramek straconych w czterech spotkaniach z takim zespołem na tym etapie to źle świadczy o ich defensywie ale też pokazuje że nowy zespół KHL jest odważną ekipą i bardzo solidną. W rundzie zasadniczej to mieliśmy overy, dla mnie scenariusz jest taki Magni gra poważne zawody i strzela sporo bramek, przy coraz bardziej otwierającym się zespole Kunlun.
✅ 105
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina: Dart PL
Godzina: 20:00
Spotkanie: Van Barneveld - Chisnall
Typ: Van Barneveld
Kurs: 2
Bukmacher: bet365
Analiza:
Lubie Chisnalla bo jest to darter rzucający bardzo dużo 180 jednak nie widzę żadnych powodów by stawiać na niego w tym pojedynku. W tym sezonie PL przegrał już 4 razy w tym 7:3 7:2 7:3 i wygrał z Huybrechtsem to był akurat dobry mecz w jego wykonaniu. Jednak dzisiaj naprzeciw Chisnalla staje zawodnik który po słabszy ostatnim roku wraca na szczyt i już mś pokazał na co go stać. W PL też wyniki nie pokazują że jest w formie bo 2 mecze zremisował jeden wygrał jeden przegrał jednak wiele w tych wynikach było pecha Barneya bo jak dla mnie rzucał wyśmienicie. Podsumowując Chizzy zagrał jeden dobry mecz w tym sezonie pl który wygrał, Raymond zagrał 3 dobre meczy który tylko jeden wygrał i nie sądzę żeby dzisiaj znów prześladował go pech.
⛔ 100
 
shl-hokej 224

shl-hokej

Użytkownik
Dyscyplina: KHL
Godzina: 14:00
Spotkanie: Omsk vs Władywostok
Typ: Omsk -1.5
Kurs: 2.40
Bukmacher: bet365
Analiza: Dzisiaj idę w kierunku gospodarzy, którzy po niezłym początku i dwóch wygranych na własnym lodzie, stracili prowadzenie w serii za sprawą dwóch porażek na lodzie dzisiejszych gości. Obie ekipy pokazały niezły hokej, ale według mnie Omsk ma więcej do zaoferowania. Mecze w domu przebiegały pod wyraźne ich dyktando ( nawet ten wygrany po dogrywce) o czym świadczy choćby liczba strzałów na poziomie 51 w pierwszym spotkaniu. Według mnie gospodarze będą nieco podrażnieni po bądź co bądź nie do końca spodziewanych porażkach i dzisiaj znów wyjdą na prowadzenie. Omsk potencjał ma na co najmniej dwie kolejne rundy więc liczę, że najbliższe dwa mecze będą kończyły ta serię.
✅ 140
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
fahrenheit451 4,5K

fahrenheit451

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Egipt, pierwsza liga
Godzina: 16.00
Spotkanie: Smouha - Enppi
Typ: remis do przerwy
Kurs: 2.02
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Obie drużyny, niezależnie od tego, że dzieli je w tabeli 7 pozycji (Smouha - 5, Enppi - 12), grają defensywnie i często remisują do przerwy. Smouha w HT ma bilans 2-13-5, Enppi 7-9-4. Różnica polega na tym, że Ennpi dużo częściej - czy to prowadzi, czy remisuje do przerwy - nie jest w stanie rozstrzygnąć meczu na swoją korzyść. Smouha zaś w ogóle bardzo rzadko strzela w pierwszej połowie. A od pięciu spotkań regularnie kończy pierwszą połowę wynikiem 0:0. Liczę na to, że Enppi, które w dwóch ostatnich meczach na wyjeździe strzelało w HT, nie powtórzy tego teraz, ponieważ te dwa ostatnie spotkania grało u zespołów, które są w tabeli zdecydowanie niżej. Poprzednie cztery zaś także kończyły się remisem, w tym trzy wynikiem 0:0.
⛔ 100
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna, Liga Mistrzów
Godzina: 20:00
Spotkanie: Kadetten - Veszprem
Typ: Kadetten handi +5.5
Kurs: 1.88
Bukmacher: Bet365
Analiza:

13 kolejka Ligi Mistrzów, ostatni w tabeli Kadetten podejmuje 3 w tabeli Veszprem (Kadetten ma mecz mniej).
Kadetten z 2 punktami, Veszprem punktów 14, natomiast Kadetten u siebie- 2 pkt, Veszprem na wyjeździe 6, tylko 2 wygrane, 2 remisy i 2 porażki.
Natomiast to jest w sumie nawet mało ważne, jeżeli bierzemy pod uwagę handicapowe wyniki który właśnie podałem, sytuacja przedstawia się tak:
Veszprem na wyjeździe:
remis 24:24 z Flensburgiem
remis 28:28 z Wisła Płock
porażka 23:26 z Barceloną
porażka 24:28 z PSG
wygrana 29:24 z Bjerringrobro
wygrana 27:25 z Kiel
Ani razu nie wygrali z tych 6 meczów więcej niż pięcioma bramkami! Dodając, że aż 4 spotkań na wyjeździe nie wygrali wcale.

Kadetten u siebie:
porażka 24:25 z Bjerringro
porażka 25:35 z PSG
porażka 26:29 z Flensburgiem
wygrana 27:25 z Wisła Płock
porażka 25:30 z Kiel
porażka 24:31 z Barceloną
jak widać na 6 razy przegrali tylko dwa razy wyżej niż 5-cioma golami, z kim? Z Barceloną i PSG , czyli dwiema najsilniejszymi drużynami w tej grupie.
Dodajmy np, że Veszprem dwukrotnie przegrywało oba mecze z Barcelona i PSG! I to były ich &quot;jedyne&quot; 4 porażki w tym sezonie w LM, więc Kadetten więcej niż 5-cioma nie przegrywało u siebie z byle kim. Świetny typ! Świetny kurs! Polecam i pozdrawiam!
✅ 88
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
C 172

chkaplan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - HISZPANIA: LaLiga
Godzina: 20:45
Spotkanie: REAL CLUB DEPORTIVO DE LA CORUÑA VS. CLUB ATLÉTICO DE MADRID
Typ: 2+BTS
Kurs: 4.00
Bukmacher: Całoroczny
Analiza:
Witam,
a jednak to alternatywne spotkanie wczoraj weszło (Granada - Alaves) po pięknym kursie 6,00 (przed meczem zrosło do 6,50 !) a nie rozgrywki w azjatyckiej LM - co chyba było dla wielu zaskoczeniem, bo Gamba to solidny zespół a Jeju to jeszcze nieopierzony kurczak, a ale cóż i tak się zdarza - prawdopodobnie Gamba zlekceważyła rywala, co srodze się zemściło - zresztą nie tylko tam...
Ale wracając do dzisiaj, z wielu propozycji wybrałem jedną (niestety Kamil już ubiegł mnie w typie na Sewillę, ale co tam niech typ mu wejdzie - co Mu życzę. !)
Pozostał drugi nie mniej pewny typ, który na wstępie podaję, a ze znacznie lepszym kursem...
Coruna znajduje się cały czas nad strefą spadkową i pozornie nic jej jeszcze nie zagraża, więc sądzę, że nie zepnie się tak jak wczoraj Granada i nie wygra tego spotkania, co nie znaczy że właściciele klubu nie będą naciskać na jakiś wynik, stąd sądzę, że przynajmniej jeden gol z ich strony padnie - ale to będzie wszystko na co ich stać... choć przecież po piętach już właściwie depcze im mój wczorajszy faworyt, czyli Granada, która niespodziewanie ma tyle samo punktów, a niżej jest tylko przez niższy RB.
Lecz aby Granada, wysforowała się przed Corunię, musi wygrać następny mecz a to nie będzie łatwe, ponieważ będzie grała z Leganes na wyjeździe.
Leganes to też nie jest &quot;ligowy siłacz&quot; bo na tylko 3 pkt. więcej niż granada, ale jet to spotkanie z serii walki o 6 pkt. bo obu wkrótce grożą spadki, więc nie sadzę, aby u siebie dał wygrać Granadzie. Zresztą ostatnio u siebie Leganes wygrał z dzisiejszym gospodarzem (Corunią) 4-0 więc sądzę, że czują pismo nosem i nie dadzą sobie w kaszę dmuchać...
Dlatego sądzę, że to uśpi dziś czujność gospodarzy i dadzą jednak wygrać u siebie Atletico, które co prawda ostatnio poległo z Barceloną, lecz poza tym mają się doskonale - 3 ostatnie mecze to wygrane - Ze Sportingiem, Celtą i właśnie Leganes (z tym ostatnim do zera !)
Sądzę więc,że dziś niespodzianki nie będzie i piękny kurs wejdzie bez problemu. Powodzenia ????
ps.
Dziś także w 2 portugalskiej jest ciekawy mecz Aves - którego zwycięstwo z BTS jest po takim samym kursie, sądzę że jest to ciekawa alternatywa...
⛔ 100
 
S 1,1K

slawek1302

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Chorwacja A1 Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Cedevita - Kvarner 2010
Typ: Kvarner +33,5 pkt
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Spotkanie piątej (Cedevita) i czternastej ostatniej (Kvarner).
Dzisiejsi gospodarze mieli fajny okres w tym sezonie, wygrywali wówczas wysoko i z dobrymi rywalami np. 120-62 z Zadarem, 97-90 z Gran Canaria czy 92-77 z Novogrodem. Warto jednak zauważyć, że było to w październiku i listopadzie ubiegłego roku, a całą grę robił im Pierre Jackoson. Gracz ten opuścił jednak zespół, a z dobrej gry niewiele zostało. Odpadli z Eurocup,, w lidze chorwackiej są na 5 miejscu a w Ldze Adriatyckiej na drugim. Ich motorem napędowym jest gracz znany z polskiej ligi - R. James...jak dla mnie streetbalowiec polujący na efektowne zagrania. Ciekawostką jest fakt, że w lidze chorowackiej na 18 kolejek jedynie 3 razy wygrali więcej niż 30-toma punktami.
Kvarner....hmmm no cuż ostatnie miejsce w tabeli. Znawcy polskiego kosza pewnie kojarzą A. Stimaca, który swoim doświadczeniem wspomaga młodszych graczy. Pomiomo ostatniego miejsca na 18 kolejek tylko raz przegrali więcej niż zakładany dziś handikap. W ostatnich meczach dzielna postawa i porażki z Ciboną tylko 12 punktami i z Zabokiem dwoma.
✅ 100
 
michal9678 0

michal9678

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, LaLiga
Godzina:
21:30
Spotkanie:
Sevilla - Ath. Bilbao
Typ:
Ath. Bilbao wykona + 3,5 rzutów rożnych
Kurs:
1.9
Bukmacher: bwin
W dniu dzisiejszym spotkają się ekipy z Sevilli oraz z Bilbao. Faworytem tego spotkania jest Sevilla, jednak nie skupiam się na wyniku końcowym a na rzutach rożnych wykonanych przez ekipę gości. Warto zauważyć,że w 5 ostatnich spotkaniach pomiędzy tymi ekipami ekipa z Bilbao wykonała przynajmnije 4 rzuty rożne. Ważną rzeczą w tym przypadku jest ... kiepska dyspozycja zawodników z Bilbao w meczach wyjazdowych, gdzie mają problemy ze zdobywaniem bramek. Sevilla na pewno dziś coś strzeli przez co Bilbao będzie zmuszone do ataku i tutaj upatruje okazji na przynajmniej 4 rzuty rożne gości.
✅ 90
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Sao Paolo
Godzina: 22:30
Spotkanie: Gerald Melzer - Diego Schwartzman
Typ: Gerald Melzer
Kurs: 3.44
Buk: Pinnacle
Bazując jedynie na rankingach i ostatnich wynikach zdecydowanym faworytem wydaje się być Diego Schwartzman. Argentyńczyk nie dość, że lubi grać na ceglanej mączce, to ostatnio przegrywał jedynie z najlepszymi (Nishikori i Thiem). Jednakże w starciu z Austriakiem spodziewam się bardzo ciężkiej przeprawy i o wiele bardziej wyrównanego pojedynku. Clay to ulubiona nawierzchnia Austriaka. Dość napisać, że z 89 meczy jakie rozegrał w zeszłym roku, aż 72 były rozgrywanych na czerwonej mączce. W dodatku Gerald Melzer to zawodnik leworęczny, co przy jego wzroście (188 cm) powinno skutkować wieloma wyrzucającymi serwisami. Odpowiedzieć na to drobniutkiemu Schwartzmanowi może być na pewno trudno. Jednocześnie forma reprezentowana przez Austriaka jest ostatnio co najmniej dobra, gdyż w ostatnich tygodniach pokonał kilku uznanych ziemniaków tj. Estrellę-Burgosa, Zeballosa i Lorenziego.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom