>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 2.03.2017 (czwartek)

Status
Zamknięty.
plutonegz 63

plutonegz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Hiszpania, LaLiga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Deportivo La Coruna - Atletico Madryt
Typ ???? eportivo rożne powyżej 4,5
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W ostatnich 5 meczach domowych linia ta została pokryta czterokrotnie jedynie z Sewillą 19 Listopada Deportivo wywalczyło 3 cornery. W ostatnich dwóch meczach po 10 rogów. Wiadomo Atletico zespół o klasę lepszy niż Alaves czy Osasuna z którymi Deportivo pokrywało linię ale w meczach wyjazdowych Atletico nawet jeśli rozstrzeliwuje rywala pozwala mu się zbliżyć pod swoje pole karne mecz z Gijon 1-4 dla Atletico gospodarze wywalczyli 12 rogów. Alaves - Atletico ? 7 rogów gospodarzy. Nawet Eibar grając u siebie z ekipą z Madrytu wywalczył 5 rogów. Nie udała się ta sztuka wprawdzie ekipie z Bilbao ale w meczach z udziałem tej drużyny przeważnie pada under w przypadku rożnych w ostatnim meczu u siebie Bilbao nie wywalczyło ani jednego Cornera. Podsumowując 5 rożnych w 90 minut. Dla Deportivo jak najbardziej do wykonania. Powodzenia ????
✅ 83
 
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - La Liga Santander
Godzina: 21:30
Spotkanie: Sevilla - Athletic Bilbao
Typ: Remis i poniżej 2,5
Kurs: 5
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na dzisiaj ode mnie ważny mecz z hiszpańskiej LaLiga. Na początku odniosę się do ilości bramek. Nic nie wskazuje na to, że zobaczymy dzisiaj grad bramek jak choćby wczoraj. 3 ostatnie mecze w Sevilli to under 2,5 pomiędzy tymi drużynami jeśli chodzi o LaLiga. Dodatkowo Bilbao bez swojej największej strzelby Aduriza i z niemocą strzelecką na wyjazdach ostatnimi czasy. W Sevilli nie zagra Pareja, Sarabia i N&#39;Zonzi wszyscy z powodu nadmiaru żółtych kartek. Według mnie najbardziej będzie brakowało Sarabi, który w ostatnich meczach czy to w lidze, czy LM dawał jakość. Dla mnie ten hit na remis i tak też, gram, a biorąc pod uwagę powyższe argumenty wychodzi taki typ jaki podałem. Powodzenia ????
⛔ 100
 
kurczakj 294

kurczakj

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rumunia, Liga 1
Godzina: 19:00
Spotkanie: CSM Iasi - Astra Giurgiu
Typ: 2
Kurs: 1,75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Zaległy mecz rumuńskiej pierwszej ligi. Astra walczy by wydostać się z grupy spadkowej, Iasi już nie ma na to szans. Goście w świetnej formie, mimo minimalnej porażki z Genk w Lidze Europy. Gospodarze w tym roku bez błysku i zwycięstwa. Stawiam na minimalne zwycięstwo Astry. Pierwszy mecz między tymi drużynami zakończył się zwycięstwem dzisiejszych gości 1:0 i dziś wynik może się powtórzyć.
✅ 75
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
bacian12 29

bacian12

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - SZWAJCARIA: Puchar - Ćwierćfinał
Godzina: 20:30
Spotkanie: Basel - Zurich
Typ: Basel/BTS
Kurs: 2,48
Bukmacher: Unibet[

Analiza: W dzisiejszym meczu Basel, w roli gospodarza podejmie, zajmujący 1 miejsce w 2 lidze szwajcarskiej Zurich. W ostatnich 8 bezpośrednich starciach drużyn, w każdym spotkaniu z osobna obydwie drużyny strzeliły gola, a liczbą goli w meczach wynosiła powyżej 2.5. Jeżeli chodzi o formę zespołów to i goście i gospodarze dysponują świetną formą. Natomiast stawiam na Basel ponieważ od początku sezonu nie przegrali w lidze na swoim stadionie ani jednego spotkania, nie wspominając o tym że 11/13 meczy wygrali i zaledwie 2 zremisowali.
✅ 148
 
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Dyscyplina: Tenis, Kanada F1, Runda 2
Godzina: 22:00
Spotkanie: Felix AUGER-ALIASSIME - Eric QUIGLEY
Typ: Eric QUIGLEY
Kurs: 2,25
Bukmacher: bet365
Analiza: Kurs marzenie. 265 w ATP Amerykanin zmierzy się z 511 w rankingu ATP czarnoskórym Kanadyjczykiem. Amerykanin w ATP: http://www.atpworldtour.com/en/players/eric-quigley/q945/overview
Kanadyjczyk w ATP: http://www.atpworldtour.com/en/players/felix-auger-aliassime/ag37/overview
Już grałem w miesiącu lutym trafny typ na EQ i mam nadzieję że tym razem też mnie nie zawiedzie. Co prawda sam ranking nie gra ale EQ to nie jakiś prostak.
link do wyniku: http://www.itftennis.com/procircuit/tournaments/men&amp;#39;s-tournament/info.aspx?tournamentid=1100039170
Pozdrawiam i powodzenia.
✅ 125
 
spoe27 11

spoe27

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Puchar Daniii, 1/8 finału
Spotkanie: Aalborg BK – Silkeborg IF
Godzina: 19:30
Typ: -1.5
Kurs: 3,30
Bukmacher: Bet365
Witam
troche mnie tu nie bylo ale przegladam regularnie...
na dzis chcialem podac typ ktory dobrze juz rozpisal Lusy_B podajac nawet przewidywana temperature.. od siebie dodam ze druzyna gosci ma do przejechania okolo 115 km
wydaje mi sie ze jest wyczerpujaca a od siebie chcialem dodac ze wg mnie losy meczu potocza sie dokladnie jak w ostatnim spotkaniu (3:0)
ps. nie szalejcie ze stawka..
1. kiepska analiza
2. brak typu

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna
Spotkanie: Kadetten vs Veszprem
Typ: Kto wygra drugą połowę? Kadetten
Kurs: 5,50
Bukmacher: Marathonbet
Data/godzina rozpoczęcia: 02.03.2017/20:00
Analiza:
13 kolejka Ligi Mistrzów mężczyzn w piłkę ręczną i prosta logika dotycząca tego spotkania. Veszprem jest faworytem, a więc niech się wystrzelają w pierwszej połowie, natomiast w drugiej odsłonie gry niech to właśnie gospodarze pokażą się z dobrej strony, ale czy tak będzie, przekonamy się za kilka minut, tymczasem spójrzmy na tabelę, formę. Kadetten ostatnie miejsce w tabeli, w Szwajcarii piłka ręczna nie cieszy się dużym zainteresowaniem, ale piłkarze spisują się przyzwoicie z takimi potęgami jak Kiel i Barcelona. Pomimo porażek, chociażby z Barceloną, mecz przegrany siedmioma bramkami, pogrom w pierwszej połowie, porażka ośmioma bramkami, natomiast druga połowa zdecydowanie lepsza w ich wykonaniu, wpływ na to miało również odpuszczenie przez piłkarzy Barcelony, ale kurs był znakomity. Z Kiel również wyrównana, remisowa pierwsza połowa. Kadetten przewodzi w ligowej tabeli. Csaszar, Meister to przede wszystkim najbardziej kluczowi gracze Kadetten. Veszprem trzecie miejsce w tabeli, ostatnio wygrali z Wisłą Płock sześcioma bramkami. Przede wszystkim gospodarze muszą zwrócić uwagę na Ilica, Nagi, Ugalde. Typ jest dobry, mniej ryzykowny handicap dodatni na gospodarzy +3 bramki na drugą połowę-powodzenia
⛔ 100
 
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna: HISZPANIA: LaLiga - Kolejka 25
Spotkanie: Sevilla - Ath. Bilbao
02.03.2017 21:30
Typ: 1 i over 2,5
Kurs: 2,35
Bukmacher: bwin
Analiza: Dzisiaj o godzinie 21:30 czasu Polskiego odbędzie się spotkanie w hiszpańskiej La Liga w 25 kolejce pomiędzy drużynami Sevilli i Athletic Bilbao . Gospodarze z dorobkiem 52 punktów zajmują 3 pozycje, natomiast goście z dorobkiem 38 punktów plasują się na 8 pozycji. W ostatnich pięciu spotkaniach drużyna gospdoarzy zaliczyła trzy zwycięstwa, jeden remis i jedną porażkę, natomiast goście trzy zwycięstwa i dwie porażki. Ostatnie pięć spotkań pomiędzy tymi drużynami to dwa zwycięstwa dzisiejszych gospodarzy, dwa remisy i dwa zwycięstwa Athletic Bilbao. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie należeć do gospodarzy, którzy będą liczyć na szybkie akcje w ofensywie i powinni dzisiaj strzelić kilka bramek. Ostatnia ich dyspozycja pokazuje że zawodnicy są w formie i pewnie zmierzają po zajęcie trzeciego miejsca w lidze. Spodziewam się dzisiaj bardzo ciekawego spotkanie z wieloma sytuacjami bramkowymi. Gości stać tutaj na strzelenie bramki, dlatego uważam że dzisiejsze spotkanie będzie obfitować w bramki i zakończy się zwycięstwem gospodarzy. Mój typ to 3:1 po bardzo ciekawym spotkaniu.
⛔ 100
 
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Brazylia - Campeonato Brasiliense
Godz: 20:00
Spotkanie: Real Brasil - Santa Maria
Typ: Real Brasil
Kurs: 2.10
Bukmacher: WilliamHill
Zapraszam na 6 serię spotkań brazylijskiej Campeonato Brasiliense.
W ciekawym spotkaniu zmierza się ze sobą miejscowe Real Brasil a w gościach zagra zespół Santa Maria.
Gospodarze w tym sezonie ligowym w swoich 5 meczach 7 punktów co daje obecnie 5 miejsce w tabeli ligowej zaś goście plasują się na pozycji 9 ze zdobytymi 4 oczkami w swoich 4 meczach tego sezonu.
Real Brasil w tym sezonie ligowym na swoim terenie 1 zwycięstwo oraz remis i bilans bramek 2:1 natomiast Santa Maria na wyjazdach 1 wygrana oraz 1 remis z bilansem bramkowym 4:1.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy bo chociaż to dopiero początek rozgrywek to drużyna ta u siebie już teraz widać że będzie zdobywać dużo oczek a goście pokonali najsłabszy na swoim terenie zespół w lidze i w dzisiejszym meczu już tak różowo moim zdaniem dla nich nie będzie.
⛔ 100
 
B 65

blusior94

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Ręczna (Francja - Lidl Starligue)
Godz : 20:45
Spotkanie : St. Raphael - Nimes
Typ : Drużyna z połową z najwyższym wynikiem : St.Raphael
Kurs : 1.52
Buk : Bet365
Analiza : Dzisiaj bierzemy na rozkład spotkanie w ramach francuskiej ekstraklasy szczypiorniaka, w nim gospodarze, faworyci tego spotkania ugoszczą zespół z Nimes. Typ opieram głównie na meczu z pucharu krajowego, rozegrany w zeszłym tygodniu, gdzie Raphael pewnie ograło rywala 31-25, a w jednej połowie gospodarze byli w stanie rzucić 17 goli, co było najwyższym wynikiem w meczu.
Dodatkowo jeżeli spojrzymy na formę, to St. Raphael od czasu do czasu jest w stanie coś wygrać, lub zremisować jak w ostatnim meczu ligowym z AIX 25-25. Nimes nie jest w stanie wygrać od 4 kolejek, a najwięcej goli rzucili w ligowym meczu... z St.Raphael (26).
Gospodarze także 4 ostatnie bezpośrednie mecze rostrzygali na swoje konto, więc po prostu nie ma innej opcji by dziś mieli zejść z parkietu pokonani.
✅ 52
 
M 0

marcel-122359

Użytkownik
PORTUGALIA: Segunda Liga - Kolejka 30
Godzina 21:15
Spotkanie : Aves - Braga B
Typ: Braga B
Kurs 5.75
buk: Bet365
Analiza: Witam pod lupę biorę dziś spotkanie Aves vs Braga B. Stawiany w roli faworyta zespół Aves nie szczyci formą w ostatnim czasie. Ostatnie dwa mecze przegrane z drużynami z dołu tabeli tj, Academico Viseu (1-0) i Sporting B (2-1). Ale szczególną uwagę przykuł mecz z Varzim który Aves przegrała u siebie 1-2. A 2 tygodnie póżniej Braga B pokonała na wyjeździe Varzim 0-1. Myśle że w tym spotkaniu górą bedzie Braga B, po dosyć fajnym kursie.
⛔ 100
 
versa 397,5K

versa

Typer
Dyscyplina : Piłka Nożna - Copa Sudamericana
Godzina : 22:00
Spotkanie : Juan Aurich - Arsenal de Sarandi
Typ : Arsenal de Sarandi
Kurs : 2.37
Bukmacher : Bet365
Analiza : Z racji skromnej ( jak dla mnie ) oferty na dzisiejszy dzień przez buka, postanowiłem odwiedzić Cope Sudamericane, dokładniej mecz, który odbędzie sie w Peru.. Mecz miedzy 15 drużyna w Peruwiańskiej Lidze vs 30 druzyna zajmujaca 30 miejsce, lecz w lidze Argentyńskiej.. Dlaczego stawiam na gości ? A to dlatego, że gospodarze na swoim stadionie są słabo skuteczni, ostatnie mecze w lidze są to same przegrane, bądź tez jakoes wyjątki ( remisy ), strzelają malo goli, natomiast gość, nie jest tez w zaciekawej formie, jedno co różni te dwie drużyny, to skuteczność, a ta stoi po stronie gosci. U gospodarzy nie zagra filar lini defensywnej, oraz jeden ze skrzydłowych, w druzynie gości nie odnalazlem żadnych braków w składzie ???? Powodzenia.
✅ 137
 
K 2

kloc001

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Acapulco
Godzina: 23:00
Spotkanie: Johnson S.-Cilic. M.
Typ: 1
Kurs: 3.25
Bukmacher: bet365
Analiza: Typ jak dla mnie o wiele przesadzony przez bukmacherów. Faworyzowanie chorwata w takim stopniu to spore Value grając amerykanina. Steve od dłuższego czasu gra bardzo dobry tenis i nie schodzi poniżej pewnego poziomu, jest regularny w serwisie , dobrze gra przy siatce. Jego gra ogólnie może się podobać. Co do Marina - UWAGA w każdym ze swoich ostatnich 15 meczy tracił przynajmniej seta !! Jego gra jest nieregularna , dobre akcje przeplata dłuższymi przestojami , serwisem też nie straszy w takim stopniu w jakim mógłby to robić będąc w lepszej dyspozycji. Szansę oceniam na 55%-45% dla Johnsona.
Powodzenia
Powtórzony typ
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom