>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 2.03.2017 (czwartek)

Status
Zamknięty.
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: ATP Dubaj - 1/4
Godzina: 16;00
Spotkanie: A.Murray - P.Kohlschreiber
Typ: P.Kohlschreiber +5,5 gema
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Zacznę od tego, że Andy z jakiegoś powodu gubi ostatnio sety z korniszonami ATP. Po drugiej stronie mamy doświadczonego Niemca, który chociażby w Rotterdamie pokazał, że jest obecnie w przyzwoitej formie. Jeśli coś ostatnio Kohlschreibera cechuje to z pewnością solidny i równy hold. Oddaje on bardzo mało breaków, co jestem pewien cieszy wszystkich grających w jego stronę, bo wszyscy chyba wiemy jak w tej dyscyplinie męczące jest, gdy zawodnik ni to returna ni to serwisu. W pierwszych rundach Niemiec sieknął Mullera, którego połamał X razy, gdzie nawet Djoko często miał mecze, gdzie męczył się o 1 breaka oraz Ruska Medvedeva, który nie dawno przejął od Paire&#39;a wygrany mecz. Murray, natomiast bez poważnego sprawdzianu w Dubaju - Jaziri, któremu bliżej do challengera i Garcia Lopez,który jak dla mnie powinien szukać szczęścia na mące jak wszyscy z takimi nazwiskami :p. Myślę, że jak pożegnaliśmy Rogera wczoraj, to co najmniej istnieje szansa, że Murray wygra 6:3/6:4, chociaż stawiałbym coś w stylu 7:6/6:4.
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Dyscyplina: Dart, Premier League
Godzina: 20.55
Spotkanie: Jelle Klaasen - Kim Huybrechts
Typ: Jelle Klaasen DNB
Kurs: 1.8
Bukmacher: bet365
Analiza:
Kolejny czwartkowy wieczór i kolejne Premier League, rozpoczynające 4 dni z dartem na najwyższym poziomie. Dzisiaj zabraknie MVG, który miał grać z Wadem, a za niego dwukrotnie zagra Dave Chisnall. Ja jednak swój bet na dzisiejszy dzień znalazłem w spotkaniu Klaasena z Kimem. Spotkanie bardzo ważne dla układu tabeli, ponieważ najprawdopodobniej jednego lub nawet dwóch z tych Panów nie załapię się do najlepszej ósemki. Póki co zajmują oni pozycję 8 i 9. Kursy wyrównane, gdyż obaj zawodnicy prezentują podobny poziom. Osobiście idę jednak w Holendra, ponieważ uważam, że gra on jednak troszeczkę lepiej niż Huybrechts. W poprzednim tygodniu &quot;Kobra&quot; w końcu wygrał swoje spotkanie dość pewnie pokonując Chisnalla na średniej oscylującej w granicach 100. Troszeczkę inaczej zagrał Kim, który całe spotkanie prowdził z Taylorem, a koniec końców i tak nie wygrał swoje spotkania dzięki swojej nieregularnośći. Wiele zmarnowanych &quot;dabli&quot; w kluczowych momentach to minus, który nie pozwala Belgowi wejść na najwyższy poziom. Warto wspomnieć, że obaj zawodnicy grali ze sobą dwukrtonie i dwukrotnie wygrywał Klaasen wyrywający po deciderze. Dzisiaj także powinniśmy spodziewać się wyrównanego spotkania jednak dla mnie małym faworytem jest właśnie Holender, dlatego gram w jego stronę. Warto także wspomnieć, że tylko w jednej kolejce tegorocznego Premier League Kim Huybrechts miał wyższą średnią niż Klaasen, a było to miesiąc temu.
zwrot
 
czarownik48 7

czarownik48

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna , La Liga
Godzina : 20:45
Spotkanie : Deportivo La Coruna - Atletico M.
Typ : Atletico wiecej niz 4.5 rogow
Kurs : 1.60
Bukmacher : Betfair
Analiza :
Deportivo slaba forma ostatnio. Powinni sie sprezyc na ten mecz bo strefa spadkowa atakuje. Deportivo bedzie sie bronic wszystkimi sposobami powinno to zmusic to Atletico do sporej ilosci atakow w wyniku czego Deportivo bedzie wybijac pilke na auty i rogi plus kilka interwencji bramkarza i mamy wiecej jak 4.5 rogu. Kilka absencji w Atletico nie powinno spowodowac problemow. Deportivo ostatni mecz przegralo 4:0 wiec tu powinni probowac sie jakos zrehabilitowac. Atletico 2:1 z Barca w placy. Tu wygrana Atletico bardzo potrzebna zeby utrzymac kontakt z pierwsza trojka. Typ bardzo prawdopodobny dobra opcja do pary.
⛔ 100
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Dyscyplina: piłka nożna, Puchar Daniii, 1/8 finału
Spotkanie: Aalborg BK – Silkeborg IF
Godzina: 19:30
Typ: 1
Kurs: 2,01
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: w portowym, stutysięcznym mieście na półwyspie Jutlandia , odbędzie się mecz 1/8 finału Pucharu Danii. Oba kluby grają w duńskiej Superlidze, zajmując obecnie odpowiednio 6 i 9 miejsce. Aalborg jest w ekstraklasie od co najmniej 20 lat, jest 4-krotnym mistrzem Danii, 3-krotnym zdobywcą Pucharu, jego kadra wyceniana jest na 8,40 mln. euro. Silkeborg jest beniaminkiem, który po rocznej przerwie wrócił do Superligi, jest 1-krotnym mistrzem kraju i 1 raz zdobył Puchar, a jego kadra wyceniana jest na 6,13 mln. euro. W porze spotkania będzie duże zachmurzenie, deszcz spodziewany jest dopiero w porze zakończenia meczu, ok. godz. 21, będzie wiał wiatr: 16 km./h, będzie ok. 5’ C.
Mecz jest pierwszym w dwumeczu. Ze swoich ostatnich 18 meczy pucharowych Aalborg wygrał 15, 1 zremisował i 2 przegrał. Aalborg to półfinalista rozgrywek zeszłorocznych i ćwierć finalista tych sprzed 2 lat, za to zwycięzca z 2014 roku! Z kolei Silkeborg w ostatnich 18 meczach pucharowych w latach 2010-2017 wygrał 12, a przegrał 6, odpadając z reguły jeszcze jeszcze na etapie jesiennym rozgrywek. Moim zdaniem to porównanie wskazuje, że dla gospodarzy te rozgrywki mają dużą wagę, dla gości niekoniecznie!
Gospodarze w lidze: 23 9-5-9 br. 26:31, u siebie 12 6-3-3 br. 16:11 u/o 2,5 12:11 śr. 2,48,
Silkeborg: 23 6-9-8 br. 27;38, na wyjeździe 12 1-6-5 br. 10:19 u/o 2,5 11:12 śr. 2,83.
Goście mają druga najgorszą defensywę w lidze i drugie najgorsze statystyki wyjazdowe.
Superliga wznowiła rozgrywki 18 lutego: rozegrano 2 kolejki, w których Aalborg wygrał 2 razy, a Silkeborg pierwszy mecz wygrał 1:0, ale w drugim doznał klęski od dzisiejszego rywala, na boisku w Aalborg 0:3!
H2H 61 23-20-18 br. 90:82, w Aalborg: 32 15-11-6 br. 48:33, w ich meczach padały średnio 2,82 gole, w Aalborg 2,53.
W okienku zimowym z Aalborga odszedł napastnik Bassogog (21/4), przyszedł napastnik Sylvestr z Norymbergi, który świetnie się wprowadził do zespołu w 2 meczach strzelając 4 bramki, w tym hat-tricka Silkeborgowi! Drugim sprowadzonym jest młody bramkarz Bristolu Lucic. Z Silkeborga odszedł rezerwowy pomocnik Thomsen (7/0), sprowadzono rezerwowego napastnika Utrechtu Rubina (3/0).
Kadra w najbliższym meczu: gospodarze zagrają bez pomocnika Risgaarda (21/3), ale on nie grał w żadnym meczu po wznowieniu rozgrywek. U gości nie ma kontuzjowanych ani zawieszonych.
Wnioski i uzasadnienie typu: stadion w Aalborgu o pojemności 14.000 miejsc średnio odwiedza 6.200 podczas meczów, co daje 5 publiczność w Danii. Wszystkie przytoczone statystyki, miejsce meczu, inne przesłanki i zdarzenia wskazują jednoznacznie faworyta spotkania, czyli gospodarzy. Chętnie kupiłem zwycięstwo Aalborga po dobrym kursie! Odważniejsi mogą myśleć o handicapie. Przewaga psychologiczna po ostatnim spotkaniu tych drużyn jest podobna do tej jaką wczoraj miał Lech nad Pogonią. Wiemy jak się to skończyło.
✅ 101
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
stanley-63 782,8K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Turcja, Puchar
Godzina: 18:30
Spotkanie: Kayserispor - Fenerbahce
Typ:Kayserispor over 1.5 gola
Kurs: 3.25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
O tym meczu już została analiza napisana i uważam że na gole w tym meczu chyba możemy liczyć , Fenerbahce jak już wspomniał wyżej &quot; krotarth &quot; nie ma szans na tytuł mistrzowski a i chyba na wicemistrzowski bo strata do 2 miejsca to też aż 8 pkt i tak myślę że będą chcieli przynajmniej podnieść do góry puchar Turcji tym bardziej że sami w poprzedniej rundzie czyli 1/8 finału pokonali Besiktas , teraz w ćwierćfianle muszą pokonać w dwumeczu Kaiserispor potem półfinał i finał , ale ten dzisiejszy mecz zostanie rozegrany na boisku Kayserispor i zapewne gospodarze też mają swój cel i liczę że nie odpuszczą dziś meczu z Fenerbahce a że patrząc na to że gospodarze są ostatnio dosyć skuteczni stąd mój typ na over 1.5 gola w stronę gospodarzy bo przed rewanżem za miesiąc trzeba mieć jakąś zaliczkę , kolega wyżej wspomniał również o brakach w jakich ewentualnie wystąpią dziś oba zespoły a wśród gości brak podstawowego obrońcy i bramkarza czyli szansa na gole ze strony gospodarzy się zwiększa , ale jak to bywa wszystko zweryfikuje boisko !
⛔ 100
 
donkruszinio 55

donkruszinio

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna - Francja, Division 1 Men
Godzina: 20:45
Spotkanie: St. Raphael - Nimes
Typ: St. Raphael -3,5
Kurs: 1,84
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Witajcie! Wczorajszy typ na plus mam nadzieję, że dziś będzie podobnie. Przed nami ostatni mecz 16 kolejki francuskiego szczypiorniaka pomiędzy Saint-Raphaël Var Handbal oraz USAM Nimes Gard. Zdecydowanym faworytem do zwycięstwa w tym spotkaniu jest ekipa gospodarzy plasująca się obecnie na 3 miejscu w ligowej tabeli. W dotychczasowych 15 meczach legitymują się oni następującym bilansem 10-2-3, przy czym należy zauważyć, że szczególnie na swojej hali prezentują się wyśmienicie. U siebie nie zaznali jeszcze smaku porażki, odnieśli 6 zwycięstw oraz 1 spotkanie zremisowali. Jeśli chodzi o ich dzisiejszych rywali- to chyba najwłaściwszym określeniem będzie tutaj żargonowe &quot;typowi średniacy&quot;. Ich gra nie poraża, czego odzwierciedleniem jest 9 miejsce w tabeli i bilans spotkań 6-1-8 oo dziwo na wyjeździe prezentują się oni lepiej niż na własnym obiekcie 4-1-2. Dziś jednak, moim zdaniem mogą oni zapomnieć o zwycięstwie, świadczy o tym chociażby bezpośredni bilans pomiędzy tymi drużynami na ostatnie 10 spotkań St. Raphael zwyciężyło 8 razy (w tym czasie wygrywając wszystkie spotkania u siebie). Mało tego, Nimes ostatnie zwycięstwo na terenie Saint-Raphaël odniosło w 2005 roku! Ooo zwycięstwo St. Raphael jestem więc spokojny, jednak z racji że kurs na samo zwycięstwo jest mało zadowalający, polecam zagrać wygraną gospodarzy przynajmniej 4 bramkami.
✅ 84
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - La Liga Santander
Godzina: 21:30
Spotkanie: Sevilla - Athletic Bilbao
Typ: BTS + over 2,5
Kurs: 2,20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Gratulacje dla Armstronga za zwycięstwo w lutym.
Ps. Piękna przemowa, jak po zwycięstwie Wimbledonu :p
Ja nowy miesiąc zaczynam La Ligą i chyba najciekawszym spotkaniem tej kolejki. Sevilla na Ramon Sanchez Pizjuan podejmie Athletic Club. Gdyby nie dwa bardzo ważne czynniki dotyczące tego meczu to pewien bym był pewnego zwycięstwa Sevilli do zera, ale zawsze jest jakieś ale...
Moim zdaniem dziś Sevilla nie będzie wyglądać idealnie pod względem fizycznym przez całe 90 minut. Podopieczni Jorge Sampaolego grają w tym sezonie fenomenalnie (moim zdaniem już w tej chwili prezentują się lepiej niż to było za kadencji Unaia Emerego). Grają dalej w Champions League oraz maja realne szansę na Mistrzostwo Hiszpanii, więc Andaluzyjczycy na pewno nie mogą odpuścić żadnego meczu, ale czy się tak da? Zawodnicy na tym poziomie muszą być przygotowani do zagrania ponad 50 spotkań w sezonie oraz na takie serie grane co 3 dni. W takiej sytuacji właśnie jest teraz Sevilla. Mecz z Baskami będzie 5 w ciągu ostatnich 14 dni. Widać po meczach ligowym z Betisem w derbach Andaluzji a zwłaszcza w Lidze Mistrzów z Leicester lekkie zmęczenie. Pierwsze 60-70 minut Sevilla wygląda rewelacyjnie, ale ostatnie 15-20 minut oddają inicjatywę rywalowi. Nie ma się co dziwić, bo przecież Sampaoli nie dysponuje 23 graczami na równym poziomie, tylko 16-17, a to nie wystarczy do pełnej rotacji w składzie, zwłaszcza że większość z rezerwowych to gracze ofensywni. Próżno szukać zmienników środkowych obrońców czy defensywnych pomocników. I to jest właśnie ten drugi aspekt, który według mnie będzie mieć wpływ na to spotkanie. Zabraknie kluczowego zawodnika drużyny Stephana N&#39;Zonziego. Francuz przejął rolę Grzogorza Krychowiaka po odejściu Polaka do Paryża i wywiązuje się z niej fenomenalnie. Odbiera piłkę najwięcej w całej La Liga, ale też oprócz destrukcji bardzo dobrze rozgrywa piłkę i reguluje tempo gry Sevilli. Stephan jest zawieszony za kartki i to jest poważny problem dla trenera, bowiem nie ma innego tak usposobionego zawodnika w Sevilli. Jest w obwodzie Ganso, ale ten jest już długo po za grą i raczej na Brazylijczyka Sampaoli nie postawi. Zabraknie też młodego francuskiego stopera Langleta, który od momentu przyjścia do Hiszpanii grał znakomicie w parze z Adilem Ramim. W prawdzie jest Nico Pareja, czyli etatowy stoper Sevilli, ale on był długo kontuzjowany i dopiero wznowił treningi. Pareja zagrał od początku z Betisem i widac było po nim brak praktyki meczowej. Często ofensywni zawodnicy z zielonej części Sevilli łatwo go ogrywali a on sam nie nadążał za akcjami przeciwnika. To sprawia że tak szybcy zawodnicy jak Inaki Williams, Saborit czy Iker Muniain raz po raz będa grać na doświadczonego gracza z Andaluzji. O wielkim potencjale ofensywnym Sevilli nie muszę przekonywać, ale też defensywa Bilbao nie będzie dziś w najmocniejszym ustawieniu. Zabraknie lidera tej formacji Aymerica Laporta. Prawdopodobnie nie zagra również narzekający na uraz kolana Balenziaga, również podstawowy boczny obrońca z Baskoni. Nawet pomijając osłabienia defensyw obu zespołów to i tak oba zespoły są bramkostrzelne i często overy grane na mecze z udziałem tych zespołów zostają pokryte z łatwością.
Powodzenia!
⛔ 100
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Piłka nożna
18:30
Atromitos - Olympiakos
Typ: Atromitos over 1,5 gola
Kurs: 5,40
Buk: unibet
Rewanżowy mecz w pucharze Grecji, w pierwszym meczu padł wynik 0-0. Liczę na sensację co nie jest wcale wykluczone, Atromitos to solidna ekipa, Olympiakos w lidze ostatnio dwie porażki z rzędu, a w pierwszym meczu pucharowym nie zdolał nic strzelić. Bardzo dobry moim zdaniem jest w ogóle kurs na bramkę Atromitos bo aż 1,85 i myślę że jedną gospodarze raczej strzelą. Atromitos natomiast w odróżnieniu od Olympiakosu ma dobrą passę trzech ligowych zwycięstw. Mają tego znanego Francuza Le Talleca i dwóch Argentyńczyków którzy strzelają większość bramek. To mecz pucharowy, w dodatku własne boisko dla Atromitosu będzie sporym handikapem. Nie sądzę żeby gospodarze tego meczu zakończyli ten mecz z zerem na tablicy wyników.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
filipcz 15,9K

filipcz

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki Narciarskie, Finlandia, Lahti
Godzina: 17:30
Typ: Czy Kamil Stoch (POL) będzie w Top 2? (zawodnik musi wystartować, aby zakład był ważny) TAK
Kurs: 2.70
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Bardzo ograniczona oferta piłki nożnej na dziś, w takim razie stawiam na skoki narciarskie i naszego rodaka ????
Już za niespełna trzy godziny konkurs Mistrzostw Świata w skokach narciarskich mężczyzn w Lahti na dużej skoczni(HS130).
W sumie to wiele już zostało napisane przez kolegę wyżej. Każdy kto śledzi poczynania naszych skoczków wie, że w sobotnim konkursie na skoczni normalnej zawiedli. Przyzwyczaili nas do bardzo dobrego skakania i wysokich lokat. Niestety ostatnio nie pokazali się z najlepszej strony i dziś jest dobry dzień, żeby udowodnić wszystkim, że był to tylko wypadek przy pracy. Liczę na dobre miejsca naszych skoczków, ale skupmy się bardziej na naszym liderze - Kamilu, bowiem na niego warto dziś postawić. W ostatnich zawodach zajął pechowe 4 miejsce, pechowe, bo jak wspomniał już lukas - gdyby nie błędy sędziowskie prawdopodobnie byłby brązowym medalistą. I może i to lepiej.. Bo dziś przystąpi do konkursu jeszcze bardziej zmotywowany i żądny zwycięstwa. Czy się uda ? Powinno ! Ale jak wiemy skoki narciarskie są dyscypliną bardzo loteryjną, dlatego właśnie wyszukałem ciekawy typ na bwin, który zabezpieczy nas przed ewentualnym minimalnym potknięciem. Tu nie ma co wiecej analizować, Kamil Stoch jest jednym z głównych faworytów i najlepszych skoczków i nie ma opcji, żeby nie zdobył medalu w drugim konkursie z rzędu. Wiem, że dziś będzie w TOP 2 i polecam grać ten typ po dobrym kursie 2.70. Powodzenia graczom !
⛔ 100
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Euroliga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Crvena Zvezda - Bamberg
Typ: Crvena (handicap -3.5)
Kurs: 1,65
Bukmacher: Unibet
Analiza: 6 w tabeli Crvena podejmuje u siebie 12 Bamberg. Gospodarze z bilansem 8-4 u siebie (w tym 6 z 7 ostatnich meczy wygrali pokonując m.in. CSKA, Real Madryt czy Fenerbahce), na 8 wygranych meczy 7 razy pokryli linię handicapu. Goście natomiast na wyjeździe wygrali jedynie 2 mecze z 12 nie pokonując żadnego zespołu, który jest ponad nimi w tabeli (z 13 w tabeli Maccabi i 15 Galatasaray). Na 10 meczy 8 razy pokryli linię. Ponadto pierwszy mecz w Niemczech wygrali Serbowie 79:78, więc skoro byli w stanie wygrać na wyjeździe to myślę, że i u siebie powinni dać radę a każdy wie jak gra się na Bałkanach.
✅ 65
 
r9_ronaldo 35,5K

r9_ronaldo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Szwajcaria - Puchar
Godzina: 20:30
Spotkanie: Basel-Zurich
Typ: połowa/koniec - Basel/Basel
Kurs: 2.15
Bukmacher: bwin
Analiza:
Ktoś ubiegł mnie, bo chciałem postawić Basel z handicapem, więc stawiam, że Basel będzie prowadzić po pierwszej połowie i nie odda tego prowadzenia do końca meczu. Basel to niekwestionowany lider w najwyższej klasie rozgrywkowej Szwajcarii, a ich dzisiejszy przeciwnik gra ligę niżej (Zurich także znacząco prowadzi w tabeli). Gdy jeszcze Zurich grał w Super League mecze pomiędzy tymi zespołami były niezwykle zacięte, ale Basel to po prostu lepszy zespół i nie mam wątpliwości, że wygrają dzisiejszy mecz. Liczę również, że obejma prowadzenie już w pierwszej połowie.
✅ 115
 
J 50

j4mni0rek

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Acapulco
Godzina: 23:00
Spotkanie: Johnson S. - Cilic M.
Typ: Johnson S.
Kurs: 3.25
Buk: Bet365

Analiza: Dzisiejsza oferta nie jest zbyt duża w stosunku do ilości typów podanych przez typerów. Specjalistą od tenisa nie jestem lecz dosyć często go obstawiam mimo że moją kategorią przewodnią jest piłka nożna. Na dzisiaj wybieram spotkanie typowo z szansami 50/50 a nawet jestem skłonny powiedzieć że większe szanse jak dla mnie ma Johnson. Bukmacherzy kierują się tutaj miejscem w rankingu dlatego też stawiają w roli faworyta Cilica. Cilic ma mocny serwis powiedział bym nawet że lepszy od Johnsona tylko że lubi się często mylić. Często traci punkty gdy zagrywa drugi raz podczas gdy Johnson z mocnymi rywalami liczy na punkty z gry bądź też od razu po serwisie. Jak dla mnie Cilic jest specyficznym zawodnikiem potrafi wygrywać jeden gem za drugim 40:0 przy swoim serwisie, a w kluczowym momencie seta, potrafi zawieść. Bilans bezpośredni między panami wynosi 2:0 dla Cilica i liczę na to, że dzisiaj poprawi się on na korzyść Johnsona! Pozdrawiam.
zwrot
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Koszykówka - Holandia, DBL
Godzina: 20:00
Spotkanie: Zorg En Zekerheid Leiden - Donar Groningen
Typ: 1
Kurs: 3,45
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Na dzisiaj proponuję niespodziankę w meczu z holenderskiego basketu z najwyższej klasy rozgrywkowej. Tabela wygląda tak:

Goście z Groningen co widać po tabeli to w tej chwili najlepszy holenderski zespół. W lidze pewnie prowadzą doznając tylko jednej porażki w meczu wyjazdowym z Zwolle 74-76, której doznali 6 listopada. Od tamtej pory w lidze holenderskiej wygrywają wszystko i bez wątpienia są tutaj faworytami w tym spotkaniu. Kolejną dobrą wiadomością dla gości jest informacja, że dotychczasowy trener Erik Braal przedłużył o kolejne 3 lata kontrakt z klubem. W ostatnich spotkaniach między tymi zespołami górą również zawsze była drużyna z Groningen i tutaj dziś wszystko przemawia również za ich wygraną, jednak ja zaryzykuję typ na gospodarzy i liczę, że seria w bezpośrednich pojedynkach między tymi zespołami i seria Groningen bez porażki w lidze dzisiaj się skończą. ZZ Leiden u siebie ma bilans 8 zwycięstw i 2 porażek i na własnym parkiecie są w stanie sprawić niespodziankę i ograć lidera, który z taką przewagą w lidze może się nieco rozluźnić a także trener może nieco poeksperymentować ze składem. To tylko moje przypuszczenia, bo informacji, że tak będzie nie mam ale gospodarze dzisiaj mocno się mobilizują na ten mecz, bo w końcu oni mająjeszcze szanse na drugie miejsce więc ewentualna wygrana tutaj mocno by ich podbudowała i sprawiła, że zrównali by się punktami z drugim w tabeli Zwolle. Groningen jak tutaj przegra to nic się złego nie stanie, bo oni mają taką przewagę, że już im nikt nie odbierze tego prowadzenia w regularnej części sezonu. Jak pisałem wyżej oni nie muszą się tutaj spinać na 100% swoich możliwości, bo i po co, mogą sobie spokojnie zagrać, poeksperymentować trochę a jak zdarzy się porażka to nic złego się też nie stanie. Myślę, że dużo bardziej umotywowani na to spotkanie będą koszykarze ZZ Leiden. Owszem mocniejszym zespołem są goście z Groningen i oni pozostają faworytami tego spotkania ale liczę tutaj na wielką zaciętość ze strony gospodarzy i pewne rozluźnienie w szeregach gości, które może sprawić, że dojdzie tutaj do niespodzianki i zespół gospodarzy wygra to spotkanie. Donar Groningen rozgrywali we wtorek mecz półfinałowy w pucharze Holandii, który wygrali bardzo gładko 92-62 z zespołem Apollo Amsterdam więc raczej to spotkanie ich jakoś specjalnie nie zmęczyło, po prostu taki intensywniejszy trening ale być może trener Erik Braal da jednak komuś z podstawowego składu odpocząć dzisiaj. Liczę po cichu na to jak i również na dobrą grę gospodarzy przed własną publicznością i myślę, że jakieś szanse na niespodziankę tutaj mimo wszystko są. Grubo tego grać nie polecam ale za jakieś drobne można spróbować ????
⛔ 100
 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer
Dyscyplina: Piłka ręczna - Liga Mistrzów
Godzinna: 20:00
Spotkanie: Kadetten - Veszprem
Typ: Powyżej 55,5
Kurs: 1,85
Buk: Bet365
Witam wszystkich w kolejnym dniu, w którym zdecydowałem ponownie zainteresować się piłka ręczną i jednym z dwóch na dzisiaj rozgrywanych meczy Ligi Mistrzów. Spotkanie które rzuciło mi się odrazu w oczy to pojedynek pomiędzy dzisiejszym gospodarzem ze Szwajcarii Kadetten, a wielokrotnym mistrzem Węgier Veszprem. Faworytem tego pojedynku są oczywiście goście, lecz ja bym tego taki pewien nie był, gdyż gospodarze są drużyną bardzo niewygodną, a w ostatnim meczu przeciwko PSG postawili wysokie warunki i do przerwy przegrywali zaledwie jedną bramką na parkiecie tak utytułowanej drużyny z Francji, niestety w drugiej odsłonie po fenomenalnych interwencjach bramkarzy francuskich zaczęli się gubić i robić głupie błędy w efekcie ulegli 34:26, dlatego nie przekreślam ich szans na odniesienie dobrego rezultatu w tym meczu bo jeśli z PSG klubem naszpikowanym wielokrotnymi mistrzami świata i Europy gra się dłuższy czas jak równy z równym to należy być szczególnie ostrożnym w meczach z tak niewygodnym rywalem jakim jest Kadetten. Gospodarze w ostatnim czasie ulegli z wyżej wspomnianymi paryżanami 34:26, wcześniej zremisowali w meczu ligowym z Thun po 25:25, wcześniej wygrali wysoko z Bern 38;30, przegrali z Barcelona 24:31. Jeśli chodzi o naszych bratanków z Węgier to notują ostatnio świetne występy, wygrali ostatni mecz z naszym ligowym klubem z Płocka 31:25, pokonali czołowy zespół ligi Tatabanaya 22:28, rozbili Gyongyosi 24:35, następnie sensacyjnie pokonali na gorącym terenie w Niemczech THW Kiel 25:27. Faworytem wielu są goście i nie ma się co dziwić, jednak jestem pewien że Kadetten na własnym podwórku łatwo skóry nie sprzeda, dlatego liczę na otwarty mecz z wieloma bramkami z jednej jak i drugiej strony. Ostatni mecz tych zespołów zakończył się wynikiem 32:28, więc liczę dziś na podobny rezultat bramkowy co zapewni spokojne pokrycie podanej prze ze mnie lini powyżej 55,5.
⛔ 100
 
G 28

gieksikjno

Użytkownik
Dyscyplina: pilka nozna puchar holandii
Spotkanie: Az alkmar- Cambuur
Typ : cambur strzeli
Kurs; 1.5
Godz.20.45
Witajcie na dziś ppdaje typ z piłki nożnej tym razem ponieważ siatki ostatnio nie mam nosa. Na dziś dodaje typ z pucharu Holandii ponieważ upatruje tutaj piękny zarobek. Grają że sobą drużyny z eredivisie czyli holenderskiej extraklasy oraz z drugiej ligi. Az spośród sześciu spotkań pomiędzy nimi tylko raz wygrał fo zera a bylo to w 2000roku!!!potem przez kolejne 4spotkania zawsze stracił bramke. Jak wiadomo puchary rządzą sie swomi prawami ale az w tym roku gra beznadziejnie i jestem prawie pewny ze dziś gola straci. Na dodatek dodam iz Cambuur w drodze do dzisiejszej potyczki ogral ajax i utrecht na wyjezdzie strzelając dwa gole....powodzonka
⛔ 100
 
makaveli23 143K

makaveli23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Katar
Godzina: 17:05
Spotkanie: Umm-Salal - Al-Sadd
Typ: 1X
Kurs: 3.5
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Po fali wysokich wygranych mysle ze przyjdzie czas dla gosci Al sadd zgubic gdzies punkty i mozliwe ze bedzie to w tym spotkaniu, na co licze, bo gospodarze ostatnio rowniez w dobrej formie. Pokonali oni na wyjeździe bardzo dobrze spisujacy sie zespol ostatnio Lekhwiya SC az 3-1. Ogolem maja bilans 7-8-7 26:32, podczas gdy faworyci 16-5-1 69-19, wiec nie ma co ukrywac ze bede tu liczyl na conajwyzej remis, ktory ponadto padl w dwoch z ostatnich trzech meczy pomiedzy tymi zespolami.
✅ 250
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 22

mmartinn

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Austria ABL
Godzina: 19:30
Spotkanie: Hallmann Vienna - Oberwart Gunners
Typ: under 152,5 pkt
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Według ostatnich rezultatow osiąganych przez oba zespoly wynik tego meczu może oscylowac około 155pkt jednak większa uwagę skupilem na dwóch ostatnich ich rywalizacjach gdzie padały odpowiednio wyniki 81:56 i 62:76 tak więc średnia punktowa to jedynie 137,5 pkt.. zachęcająco też wyglądają ostatnie wyniki gospodarzy na własnym parkiecie i gości na wyjazdach gdzie średnia wynosi 143 pkt.. to skłania mnie do postawienia na under 152,5pkt z nadzieją również ze na livie linia skoczy jeszcze o 10pkt w górę i da czysty zarobek.. pozdrawiam!
✅ 83
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna Hiszpania, LaLiga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Deportivo La Coruna - Atletico Madryt
Typ: 2/obie strzelą
Kurs: 3,50
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
To co się w tej kolejce La Liga wyprawia to jest niemożliwe, tyle bramek padło, że szok aż 33 bramki w 8 meczach ponad 4 bramki średnio na mecz (Valencia-Leganes 1:0 trochę popsuły statystyki). Dziś ostatnie 2 mecze i myślę, że będzie ciąg dalszy festiwalu strzeleckiego w La Liga.
Dziś teoretycznie mecz, gdzie nie powinno paść dużo bramek a więc mecz Atletico Madryt gdzie wiadomo, że grają bardzo minimalistycznie ale ostatnie mecze zaprzeczają temu.
1:2 z Barceloną, 4:2 z Leverkusen w Lidze Mistrzów, 4:1 z Gijon, 3:2 z Celtą Vigo, 1:1 z Barceloną w Pucharze.
Deportivo są w dołku, nie wygrali meczu od 9 kolejek, ostatni raz pokonali 18 grudnia 2:0 Osasunę lecz jesli popatrzymy na mecze u siebie Deportivo to prócz 2 ostatnich meczy gdzie przegrali do 0 w 8 poprzednich meczach strzelali minimum 1 gola i na to również liczę dziś gdyż muszą szukać punktów bo są już praktycznie w strefie spadkowej.
Dziś Atletico Madryt zagra bez takich piłakrzy: S. Niguez, Juanfran, Tiago, A. Fernandez, B. Barragan natomiast Deportivo bez: R. Albentos
Nie ma co się oszukiwać dużym faworytem w tym meczu są goście i brak wygranej będzie tutaj sporą niespodzianką... Lecz ja liczę na ciekawe starcie i myślę, że Deportivo pokaże u siebie ambicję, wolę walki, zaangażowanie lecz czy to starczy na pokonanie tak trudnego rywala? Nie sądzę ale na strzelenie bramki myślę, że tak.
Przewidywalne składy:
Deportivo (1-4-2-3-1): Lux - Navarro, Sidnei, Arribas, Juanfran - Guilherme, Mosquera - Kakuta, Colak, Gil - Andone
Atletico (1-4-4-2): Oblak - Vrsaljko, Savic, Godin, Luis - Correa, Gabi, Koke, Carrasco - Gameiro, Griezmann
Powodzenia.
⛔ 100
 
wojtekroza 46

wojtekroza

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Euroliga
Godzina: 20:05
Spotkanie: Maccabi Tel Aviv - Olympiacos
Typ: Maccabi +5,5
Kurs: 1.95
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzis stawiam przeciwko faworytowi bo uważam że kurs na Olympiacos jest zdecydowanie za maly.
Maccabi zawsze bylo trudnym przeciwnikiem we własnej hali. Dodatkowo maja sposob na druzyne Olhmpiacosu, w pierwszym meczu miedzybtymi ekipami Maccabi zdecydowanie wygralo na wyjezdzie (24.11.2016).
Olympiacos sie mocno prezentuje, gral ostatnio nie zle ale ulegl na wyjezdzie Fenerbache.
Ostatni raz Olympiacos wygral z Maccabi w 2013 roku, tez nie wielka roznica punktow.
Nie ma co sie sugerowac, że to ekipa z Izraela. W eurolidze cala pierwsza 5tka jest z USA.
Stawiam na wyrownane spotkanie. Gospodarze lania nie dostana a moze i wygraja? Kurs warty uwagi
⛔ 100
 
Z 0

zulus89

Użytkownik
Dyscyplina: BIAŁORUŚ: Extraleague - Play Offy
Godzina: 17.30
Spotkanie: Molodechno -Soligorsk
Typ: 1
Kurs: 2.35
Bukmacher: Betclick
Analiza:
Dzisiaj dla Państwa mam mecz z ligi Białoruskiej Hokeja na lodzie z PLayoffów.
W serii narazie mamy następujący stan:
Soligorsk prowadzi w serii 2-1.

Poprzednie trzy mecze zakończyły się następującym rezultatami :
01.03.17 EL Molodechno Soligorsk 1 : 2(1 : 1)
26.02.17 EL Soligorsk Molodechno 2 : 1
25.02.17 EL Soligorsk Molodechno 1 : 2(1 : 1)
W ostatnich ośmiu meczach tych drużyn tylko raz ekipa z Soligorska wygrała w regulaminowym czasie co pokazuje że te dwa zespoły prezentują równy poziom. Ponadto Molodechno gra u siebie i będzie chciało w końcu na swoim parkiecie zaprezentować dobrą grę ponadto jest to ostatnia szansa żeby Soligorsk nie odskoczył za daleko. W ostatnich 8 meczach tych drużyn Molodechno w 5 strzelało bramki jako pierwsza drużyna. Dzisiaj ten zespół nastawiony jest na zwycięstwo w regulaminowym czasie co więcej w Soligorsk ma nie wystąpić dwóch czołowych graczy. Co jeszcze bardziej wskazuje na ten zespół.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom