>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 2.04.2015 (czwartek)

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Tutaj p odajem y typy
na czwartek - 2. Kwietnia


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Miami 2015
Godzina:
3:00
Spotkanie:
Berdych T. - Monaco J.
Typ:
Powyżej 19 gemów
Kurs:
1.56
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
H2H 7:0 z lat 2004-2012. Juan Monaco nie raz urwał już seta Berdychowi, a ja dzisiaj typuję po najmniejszej linii oporu, liczę na zacięte spotkanie. Argentyńczyk od turnieju w Rio gra na świetnym poziomie, wtedy zatrzymał go zwycięzca turnieju Ferrer, później w Buenos Aires w finale Rafael Nadal. W Indian Wells w życiowej formie Kokkinakis z którym przegrał mecz na styku, trzeci set (5)6:7. W Miami zaliczył 4 zwycięstwa, w tym 2:0 nad Verdasco, GGL i Gulbisem. To musi budzić podziw.
Berdych to jeden z najbardziej solidnych zawodników, który gra od kilku lat niezwykle równo, ale przeciwko ścisłej czołówce wychodzą jego złe strony. W Indian Wells zaliczył 2 pewne zwycięstwa, później stracił set z Lukasem Rosolem, a z Federerem ugrał zaledwie 4 gemy. W Miami w drugiej rundzie pomęczył się z młodym Południowym Koreańczykiem Chungiem gdzie w drugim secie musiał odrabiać przełamanie. W kolejnej rundzie obronił 4 piłki meczowe przeciwko Tomicowi, a warto dodać, że Berdych w drugim secie był już dwukrotnie przełamany. Monfils skreczował w drugim secie, ale Francuz w tym sezonie gra dość średnio jak na niego.
Monaco jest w świetnej formie o czym świadczą jego wyniki, ale również w tym meczu nie skreślam Berdycha. Nie wiem czy nie lepszym pomysłem byłoby granie +1,5 seta po zdecydowanie wyższym kursie.


zwrot
 
marian77 541

marian77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Kolumbia, Liga Postobon I
Spotkanie: CD Once Caldas - Millonarios FC

Typ: Obie strzelą
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Godzina: 00:00
Analiza:

Ciekawe spotkanie w kolumbijskiej lidze Aguila w ramach dokończenia 11stej kolejki zmierzą się drużyny ze środkowej części tabeli.
I tak gospodarze miejsce 12 na 11 spotkań zwycięzyli 3 razy, 5 razy zremisowali a 3 razy przegrali dzieki czemu uzbierali na swoje konto 14 punktów. Ostatnie 5 spotkań to 3 remisy, 1 porażka oraz wygrana.
Goście natomiast miejsce 9te - na 11 spotkań 5 wygranych 3 remisy i 3 porażki. W sumie zdobyli 18 punktów. Ostatnie 5 spotkań to 2 wygrane, 1 porażka oraz 2 remisy.
Jeżeli chodzi o bezpośrednie starcia było ich sporo więc przybliżę te od 2013 roku. W samym 2013 roku było 6 spotkań, w czterech z nich obie drużyny zdobyły przynajmniej po tym jednym golu. W 2014 roku były 2 spotkania które dwukrotnie zakończyły się remisem 1:1.
Ostatnie pięć spotkań obydwu drużyn ukazują dokładnie taki sam przypadke a mianowicie 3 spotkania obie zdobyły po przynajmniej jednym golu.
Patrząc na to postanowiłem zrezygnować z grania tutaj remisu i skupiam się właśnie na golach dla obydwu drużyn, Myslę że ten typ jest bardziej prawdopodobny ????
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAustralia, A-League
Spotkanie: Brisbane Roar - Central Coast Mariners
Typ: over 3.5
Kurs: 3.05
Buk: Unibet
Godz. 11:00
Analiza:
Przed rokiem to spotkanie miało rangę hitu i zespołów walczących o tytuł mistrzowski, ten rok jednak to zgoła odmienne nastroje obu ekip.
Gospodarze są po za granicą zespołów walczących w play-offach o mistrzostwo, jednak jeszcze jakiś cień szansy im pozostał. Nie ma niestety już miejsca na błędy do końca muszą wszystko wygrać i dodatkowo liczy na jakieś potknięcie głównego rywala. Problemem zespołu jest jednak forma a raczej jest brak, katastrofalnie wręcz wyglądają w grze destrukcyjnej w pięciu grach stracili uwaga aż 15 bramek. Goście po za grą o miejsce w szóstce tutaj też największym problem to defensywa tylko dwie ekipy na tym etapie straciły więcej bramek, drugi z problemów to gra w delegacji gdzie jeszcze w tym sezonie nie wygrali. Dla nich to poniekąd motywacja granie o pierwsze wyjazdowe zwycięstwo i to z takim rywalem którego mogą też pozbawić gry o mistrzostwo.
Dwa zespoły mimo zajmowanych miejsce grając naprawdę atrakcyjną piłkę lubią szybką i kombinacyjnie rozgrywać swoje akcje, problemem na pewno jest znacznie słabsza postawa defensywy. Gospodarze tak jak wspomniałem muszą wygrać a to ich na pewno od początku zmusza do odważniejsze gry, w ofensywie powinni sobie radzić, martwić trenera i to bardzo musi jednak to co oni wyprawiają w ostatnim czasie w defensywie a jak wspomniałem goście to dalej bardzo mocna ekipa, która mimo ze przegrała ten sezon będzie jeszcze trudniejszym rywalem bo grają bez presji z chęcią udowodnienia sobie i kibicom że ten sezon to tylko wypadek. Dla mnie może być to starcie zbliżone do tego pierwszego spotkania w tym sezonie gdzie padło aż sześć bramek a obie ekipy podzieliły się punktami po remisie 3:3.
✅ 205
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
challenger 11,7K

challenger

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL, Regular Season
Godzina:
04:30
Spotkanie:
San Jose Sharks - Colorado Avalanche
Typ:
Colorado Avalanche ML
Kurs:
2.64
Bukmacher:
PinnacleSports
Analiza:

Przeglądając dzisiejszą kart gier w oko wpadł mi matchup w SAP Center, gdzie San Jose Sharks będą podejmować Colorado Avalanche. Jakież było moje zdziwienie po tym jak ujrzałem kurs wystawione przez oddsmakerów na ten mecz.
Owszem może i Rekiny powinny być faworytem ale z całą pewnością nie aż takim. Kurs na win gości w granicach 2.64 oferowany w Pinnacle? Wchodzę w to!
Taki a nie inny zestaw kursów zapewne jest spowodowany historią h2h obu ekip (Avs wygrali zaledwie raz na piętnaście ostatnich wizyt w SAP Center!) ale czy to samo SAP Center jest taką twierdzą Sharks jak było w latach ubiegłych? Raczej nie co zdecydowanie pokazuje ich domowy bilans 17-16-2 a w dodatku Rekiny wygrały zaledwie 3 z ostatnich 13 spotkań rozgrywanych u siebie! Inną sprawą jest fakt, że Colorado w ostatnim czasie dwukrotnie zostali pokonani przez Oilers co raczej chwały im nie przynosi ale dzisiejszy mecz to inna bajka. Tak jak wczoraj pisałem przy okazji meczu Rangers - dziś także dla Avalanche to typowy revange game za porażkę poniesioną u siebie w karnych na początku sezonu. Do tego oba zespoły sąsiadują ze sobą w tabeli i oba już raczej nie awansują do play-offs. Kolejnym czynnikiem który skłania mnie do zagrania na gości jest fakt, że San Jose gra pierwszy z dwóch meczy po powrocie z 7-meczowego road tripu który o dziwo zakończyli z bilansem 3-4 (o dziwo bo patrząc na rywali z jakimi przyszło im się zmierzyć to całkiem nieźle wypadli).
Colorado jeśli nie chce wpaść w jakiś większy dołek i zaliczyć passy porażek to dziś musi położyć dużo na szali bo w kolejnych meczach o zwycięstwa będzie znacznie trudniej (wyjazd do Anaheim i Los Angeles) bo tamci rywale wciąż mają o co walczyć.
Teoretycznie Sharks powinni bez trudu uporać się ze zdziesiątkowanym zespołem Avalanche ale czy tak będzie nie byłbym tego taki pewien. Wszak to jest NHL i nie takie cuda już tutaj widziałem dlatego przy dwóch zespołach o zbliżonym poziomie wchodzę w wyjazdowego dużego doga a więc...Let&#39;s Go Avalanche!!!
⛔ 100
 
maer 216,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy ( Serie B )
Spotkanie: A.S. Livorno Calcio - S.S. Virtus Lanciano
Typ: 1
Kurs: 2.25
Godzina: 20.30
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam do włoskiej Serie B gdzie odbędzie się 34 kolejka ligowa.
W mieście Livorno na tamtejszym Stadio Armando Picchi mogącym pomieścić ponad 19 tysięcy widzów odbędzie się mecz o ligowe punkty pomiędzy miejscowym Associazione Sportiva Livorno Calcio założonym w 1915 roku o barwach granatowo-czerwonych a w gości z miasta Lanciano przyjedzie drużyna założona w roku 1924 o barwach czerwono-czarnych a mianowicie Società Sportiva Virtus Lanciano.
A.S. Livorno Calcio rozegrało w tym sezonie ligowym 34 spotkania zdobywając 47 punktów co daje obecnie 8 miejsce w tabeli ligowej włoskiej Serie B, bilans bramek 47-39 a S.S. Virtus Lanciano zdobyło 46 oczek w swoich 33 meczach co daje pozycję 10 w tabeli ligowej, bilans bramkowy 46-39.
Gospodarze w tym sezonie u siebie 9-3-4 co daje 30 oczek w swoich 16 meczach, bilans bramkowy na swoim Stadio Armando Picchi 33-17 a goście na wyjazdach 2-10-4 co daje w 16 spotkaniach 16 punktów, bilans bramek w delegacjach 19-22.
Mecz zapowiada się bardzo ciekawie gdyż oba zespoły dzieli w tabeli ligowej tylko 1 punkcik a w ostatnim ich spotkaniu o ligowe oczka w mieście Livorno to gospodazre wygrali tamten mecz w stosunku 2:0.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy, Associazione Sportiva Livorno Calcio lepiej gra na swoim terenie i ostatnio pokonali gości tego spotkania na swoim terenie a Società Sportiva Virtus Lanciano na wyjazdach bardzo dużo remisuje lecz moim zdaniem w tym spotkaniu to gospodarze będą kolejny raz góra na swoim Stadio Armando Picchi.
kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
realadi 241

realadi

Użytkownik
Dyscyplina; piłka nożna Portugalia Puchar Ligi
Godzina;20;45
Spotkanie; Maritimo-Porto
Typ;2
Kurs;1.53
Bukmacher; Bet365
Analiza; Na wstępie chciałem przeprosić kolegów forum i wszystkich którzy pograli mój wczorajszy typ na hokej,analiza była na szybko i raczej pod wpływem emocji i presji czasu i obiecuję że się to więcej nie powtórzy :p półfinałowy mecz zdaje się ma jednego faworyta Porto,drużynę której nie trzeba nikomu przedstawiać znana w Europie nadal gra w LM jedak raczej skończy przygodę bo Bayern jest lepszy ale nie o tym. W pucharze tym Porto miało zdecydowanie trudniejszych rywali niż Maritimo które w lidze cieńko przędzie zajmując 11 lokatę i nie grając ciekawej piłki według mnie,z drugiej strony Porto które ma napięty grafik ale myślę że zarówno dzisiejszy mecz jak i kolejny ligowy z Estoril nie będzie dla nich problemem i nawet nie grając na 100% dadzą radę je wygrać by móc spokojnie przygotowywać się do LM...Ostatnie 5 spotkań Maritimo to ledwie 1 wygrana i remis natomiast Porto w 10 meczach ligowych zaliczyło 1 remis i porażkę właśnie z Maritimo co mogłoby przeczyć mojemu typowi jednak myślę że dzis Porto będzie chciało awansować do finału i grac z Benficą o pierwsze trofeum w tym sezonie...H2H to 3 statnie mecze i dwie porażki Porto oraz remis więc czas przerwać tę złą passę :p powodzenia
⛔ 100
 
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
⚽ Dania NordicBet Ligaen
Godzina 13:00
- Bronshoj BK : AB Kopenhaga
- AB Kopenhaga powyżej 1.5 gola
- 3.00 / Bet365
Dziś zaglądam do drugiej ligi Duńskiej gdzie Bronshoj podejmować będzie AB Kopenhagę , gospodarze w tym sezonie grają fatalnie i nic dziwnego że zajmują ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem zaledwie 18 pkt , ostatni mecz wygrany miał miejsce w ubiegłym roku 18 pażdziernika kiedy to ograli u siebie Koge a od tego czasu w 8 meczach 4 remisy i 4 porażki , goście natomiast od paru sezonów także walczą do samego końca o pozostanie i nie inaczej jest w tym sezonie bo zajmują 10 miejsce czyli ostatnie gwarantujące pozostanie jednak przewaga nad dzisiejszym rywalem to zaledwie 2 pkt czyli praktycznie żadna bo przy ewentualnej porażce Bronshoj przeskoczy ich w tabeli tak więc zapowiada się ciekawe widowisko , ja jednak patrząc na ostanie wyniki gości zaryzykuję i uważam że to oni dopiszą do swojego konta 3 pkt ale stawiam na gole z ich strony a konkretnie przynajmniej dwa , AB w ostatnich trzech meczach wyjazdowych zaliczyło dwa zwycięstwa ostatni co prawda przegrali ale też grali na stadionie lidera Viborg ale wcześniej 1:0 z Vendsyssel FF( 4 miejsce w tabeli ) i 4:2 z Roskilde ( 7 miejsce ) , juz raz obie ekipy w tym sezonie się spotkały też tutaj w Bronshoj wtedy to skromne 1:0 dla gospodarzy ale myślę że dziś będzie inaczej bo zaglądam do H2H i w tej parze lepiej wygląda AB i tak na 19 meczy bilans 3-8-8 i gole 20:38 na korzyść AB a tu w Bronshoj 3-4-5 i br 15:24 i jak zajrzymy na gole to dosyć spora różnica na korzyść AB dlatego też na dwa trafienia z ich strony dziś liczę !
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
joker-124973 1

joker-124973

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa Libertadores
Spotkanie: San Lorenzo - Sao Paulo
Typ:
2
Kurs:
4,20
Bukmacher:
bet365
Analiza:
W ramach rozgrywek Copa Libertadores zmierzy się lider ligi Argentyny- San Lorenzo z drużyną z czołówki ligi brazylijskiej - Sao Paulo. W pierwszym meczu obu drużyn Saou Paulo wygrało u siebie 1 do 0. Obie drużyny są w wysokiej formie i obie mogą w tym meczu wygrać, jednak kurs 4,2 na drużynę z Brazylii mimo, iż ryzykowny jest godny uwagi.


Kiepska analiza
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ - NIEMCY: Regionalliga Bayern
Godzina: 19:00
Spotkanie: Bayern II - Seligenporten
Typ: Bayern II -1.5
Kurs: 2.14
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza: Dzisiejszego wieczora swój mecz rozegra druga drużyna Bayernu Monachium, która aktualnie zajmuje 2 miejsce w lidze, przeciwko ostatniemu zespołowi ligi - Seligenporten.
Bawarczycy w lidze u siebie nie przegrali od 29 sierpnia 2014 roku, przez co kontynuują serię 8 meczy bez porażki - po drodze był tylko jeden remis. Do tej pory Bayern u siebie w 11 meczach wygrał 8 razy, 1 raz zremisował oraz 2 razy uległ oddając 3 punkty przeciwnikowi. Ich bilans bramek to 22 strzelone oraz 12 straconych goli.
Drużyna gości, która jak pisałem jest aktualnie na ostatnim miejscu w tabeli, w meczach wyjazdowych radzi sobie słabo. Co prawda ich trzy ostatnie mecze w delegacji to trzy remisy, to nie wygrali wyjazdowego spotkania od 30 sierpnia 2014 roku i na to się i dzisiaj nie zanosi - gospodarze są poza zasięgiem przyjezdnych. Seligenporten rozegrało w tym sezonie 13 meczy wyjazdowych, w których tylko jeden raz udało zdobyć się 3 punkty, pozostałe mecze to 5 remisów oraz 7 porażek. Bramkostrzelni to oni raczej też nie są, tylko 11 strzelonych oraz 23 stracone bramki.
H2H - oba zespoły zmierzyły się ze sobą pięciokrotnie, gdzie cztery razy byli górą dzisiejsi gospodarze oraz w pierwszym spotkaniu, które miało miejsce w 2012 roku padł remis 1:1 na boisku Bayernu. Ostatni mecz to wygrana skromnie 2:1 Bawarczyków na wyjeździe. Oprócz remisu w Monachium padł jeszcze wynik 6:0 dla gospodarzy.
Dzisiaj stawiam na pewną wygraną gospodarzy, którzy tracą aż 11 punktów do 1 miejsca w tabeli, co pewnie nie wróży awansu do wyższej klasy rozgrywkowej, jednak aby zachować swoją wysoką drugą pozycję muszą takie mecze jak dzisiaj wygrywać, ponieważ Munich 1860, które zajmuje 3 miejsce w tabeli traci do nich tylko 1 punkt. Dzisiejsi goście po prostu nie mają argumentów do tego, aby zagrozić gospodarzom tym bardziej na wyjeździe gdzie ich wyniki są fatalne.
zwrot
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: National Hockey League
2:00
Pittsburgh Penguins vs Philadelphia Flyers
// Philadelphia Flyers OT ML @ 2,80 Unibet !
Miałem nie grać nic do finałów, ale jednak zmieniłem zdanie i dzisiaj idę w jednym kierunku a że meczy mało to sobie zagram jeden ciekawy i chyba najlepszy mecz tej &#39;nocnej sesji&#39; polskiego czasu. Dzisiaj derby Pensylwanii co za tym idzie? Prawdziwa wojna, batalia której każdy chce wyjść zwycięsko ale wygranym będzie tylko jeden. Pingwiny to typowy rodzaj zespołu, który pomimo zdarzających się trudności z jakiś powodów potrafią znaleźć sposób na wygranie danego spotkania. Tak było ostatnio z Kojotami choć dopiero prawdziwa strzelanina zaczęła się w trzeciej tercji. Dziś na przeciw siebie spotykają się ekipy bardzo dobrze sobie znane. Lotnicy mają patent na Pingwinów i to właśnie na ich terenie. Gdzie potrafią narzucić swój styl i do tego są bardzo agresywni na bandach. Z resztą w takim meczu nie sposób o pójście na łatwiznę. Tylko na determinacje i walczenie do końca. Mecze takie jak ten rządzą się swoimi prawami. Mnóstwo kar, bójka w meczu, dużo wyzwisk pod adresem zawodników, fundując sobie miłe słowa. Nie miej jednak Lotnicy na pewno podrażnieni faktem, że nie wystąpią w playoff dzisiaj zagrają tak jakby to był mecz na miano awansu do finałów. Są chciwi ale na pewno i &#39;&#39;brutalni&#39;&#39; w takich meczach jak ten, gdzie pozostawią mnóstwo potu jak ekipa z Pitss, żeby ten mecz osiągnąć tak jak to sobie wymierzyli na samym początku. Choć &#39;sercem&#39; jestem za Pingwinami, ale kiedy chodzi o sprawy &#39;biznesowe&#39; gdzie można coś zarobić sentymenty idą na bok. Voracek ostatnio mało co punktował ale i on wie kiedy w najmniej oczekiwanym momencie odpalić. Mało tego jest Simmonds, który co mecz odstawia kapitalne zawody. Dużo strzela, jest aktywny i nieustępliwy. Prócz tego jest jeszcze kapitan którego nie trzeba nikomu przedstawiać. Mający do dziś kosę z Crosbym będzie próbował mu utrzeć nosa w dzisiejszym spotkaniu. Crosby dla mnie dalej jest geniuszem, ale dziś mam nadzieje mi wybaczy, stawianie przeciwko niemu. Lotnicy po za tym, że nie zagrają w playoffach dziś przed nim kolejne wyzwanie. Żeby po raz kolejny udowodnić która ekipa w Pensylwanii między tymi drużynami jest lepsza. Kolokwialnie mówiąc, jeśli dziś wygrają a wierzę w to nie uznają sezonu na straty. Gdzie po sezonie, wszyscy wyjadą na wymarzone wakacje. Ekipa gości ma to do siebie, że też kręci dużo cyferek w postaci strzałów. Ma kto strzelać w tej drużynie i co najważniejsze, wymiana linii jest również interesująca gdzie w każdej znajdzie się ktoś, kto może zmienić losy tego spotkania na korzyść całej drużyny. Stawiam na Flyers.
✅ 180
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
masaskilli 1,9K

masaskilli

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 01:00
Spotkanie: Washington Wizards - Philadelphia 76ers
Typ: Washington Wizards (-10.5)
Kurs: 1.76
Bukmacher: betathome
Analiza:
Washington wciąż z szansą na 4 miejsce, jednak warunek to zero wtop do końca sezonu zaczynając od dzisiaj. Dla mnie zdecydowanie faworytem są gracze Wizards, z Wall&#39;em w składzie, który no gra ostatnimi czasy świetnie, po za tym nikt nie wypada na dziś ze składu. Ekipa gości za to już bez szans na play-offy, jednak ich koszykówka ostatnio momentami aż zaskakiwała, oczywiście pozytywnie, no ale jednak porażka u siebie z Lakers&#39;ami pokazuje, że dobre mecze to tylko wyjątki w tym sezonie dla graczy Sixers. Goście na ostatnich 20 (!) wyjazdowych spotkań wygrali zaledwie 2, za to gracze Wizards pomimo ostatniej porażki z Rockets, grają na swoim terenie dobrze i sądzę, że wystarczy to na słabą drużynę Sixers. Jeśli chcą jeszcze walczyć o 4 miejsce, muszą to spotkanie wygrać. Muszą i według mnie spokojnie są w stanie wygrać to spotkanie. Handi spory, ale jak najbardziej w zasięgu gospodarzy.
Polecam! ????

✅ 76
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 16:30
Spotkanie: Spyris Kaunas - Kruoja
Typ: 2
Kurs: 1.73
Bukmacher: bet365
Analiza:
Spyris jak dla mnie jedna z trzech ekip w walce o utrzymanie.
Aktualnie patrząc na tabelę rokuje to nieźle, ale statystyka może zgubić.
Wywalczyli 3 punkty z niezłym Siaulai, mimo że zasłużyli na max 1. Wygrali u siebie z tą, zdaje się, najsłabszą aktualnie ekipą (w praktyce) - Granitas 2-1. Dwa kolejne wyniki bardziej sprawiedliwe: porażka 0-1 z Żalgiris i baty o innego beniaminka - Stumbras 1-4.
Kruoja... jedna z czterech drużyn walcząca o drugie miejsce w tamtym sezonie, no i to właśnie im udało się je zająć.
Ostatnio zremisowali z wcale nie najgorszym Siauliai (nie patrzcie na tabelę, bo ona obecnie nie do końca odzwierciedla to co zespoły prezentują). Wcześniej zlali Granitas 3-0 na wyjeździe; 1-0 z średnim Utenis; remis z mocnym Trakai i to na wyjeździe; porażka 1-3 z aktualnie drugą Suduvą gdzie zagrali nieźle. Znów ich widzę w walce o czołówkę!
✅ 73
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
B 123

bambino21

Użytkownik
Tenis - ITF Women - ITF Melbourne
02.04.2015 02:30
Seone Mendez - Kimberly Birrell
Typ: Kimberly Birrell 2-0
Kurs: 2.5
Bukmacher: Bet365

Spotkają się ze sobą dwie bardzo młode zawodniczki 16 i 17 latka. Birrell w tym sezonie osiągnęła bardzo dobre wyniki, wygrała z Sherazaid Reix (dobra zawodniczka ITF) oraz z Priscillą Hon, która jest obecnie w rewelacyjnej formie (wygrany turniej ITF w singlu i deblu). Birrell jest starsza, rozegrała więcej spotkań rangi ITF przez co jest bardziej doświadczona. W pierwszej rundzie rozgromiła Stojanovic 6-1 6-1. Mendez natomiast wygrała z Okuno 6-3 6-2, lecz zawodniczka z Azji grała z kontuzją w tym meczu. Wg mnie będzie to jednostronne widowisko i w dwóch krótkich setach wygra Birrell
⛔ 100
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis-ATP Doubles Miami
Godzina: 17:00
Spotkanie: Melo/Soares-Pospisil/Sock
Typ: 2
Kurs: 1.62
Bukmacher: bwin
Analiza:
O Skarpetach w czasie ostatnich dwóch Mastersów napisałem już sporo. Zdania nie zmieniam. Jest to obecnie NAJLEPSZA para deblowa młodego pokolenia w tourze. Dzięki przerwie spowodowanej kontuzją Jack&#39;a obaj tenisiści mogli od siebie odpocząć i widać, że wprowadziło to do ich debla sporą świeżość. Znowu zaskakują swoją dobrą grą. Potrafią obecnie ograć każdego. Co ważne, dysponują genialną grą przy własnym serwisie. 30-40 i konieczność obrony 2 brejków? No problem, szybko wychodzą z opresji. W poprzednim meczu z Draganją i Mergeą kilkukrotnie bronili seriami brejków, po czym sami zaliczali genialny gem returnowy i łamali rywali, czym ustawiali sobie seta. Nawet, gdy stracili seta, to bez problemu kontrolowali meczowy tb, zawsze będąc z przodu, a na koniec utrzymali swoje podanie i wygrali spotkanie. Popularne Skarpety otrzymują teraz za rywali parę Brazylijczyków, która jednak pod względem formy jest niejednorodna. O ile Marcelo pokazywał w tym sezonie, że jest w niezłej dyspozycji, o tyle Bruno zawsze w parze z Peyą zaskakiwał in minus. Ciężko jest mu się odnaleźć na korcie, nie gra tego co potrafi najlepiej. Para ta wprawdzie dotarła tutaj do tak późnego etapu, jednak zawdzięczają to głównie łatwej drabince. Teraz dostają rywali z prawdziwego zdarzenia i moim zdaniem tym meczem pożegnają się z rywalizacją w Miami i w spokoju będą mogli szykować się do gry na tak nielubianych przeze mnie kortach ziemnych.
✅ 62
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 4:05
Spotkanie: Portland Trail Blazers - Los Angeles Clippers
Typ: Portland Trail Blazers wygra różnicą 1-5 punktów
Kurs: 5,50
Bukmacher: William Hill
Analiza: Los Angeles Clippers przystąpią do tego meczu dzień po bardzo prestiżowym spotkaniu z Golden State Warriors. W meczu z Golden State Warriors byli naprawdę bliscy zwycięstwa i przerwania serii zwycięstw Golden State, jednak fatalnie rozegrali czwartą kwartę przegrywając ją różnicą dziesięciu punktów, a cały mecz przegrali 106:110. Taka porażka boli, a teraz czeka ich kolejny ważny mecz i zmęczeni, przygnębieni przystąpią do potyczki z Portland Trail Blazers. Portland znowu jest w formie, cztery ostatnie mecze wygrali, przy czym z Phoenix Suns wygrali bardzo wysoko, bo 109:86. Portland Trail Blazers to absolutna czołówka ligi jeśli chodzi o mecze rozgrywane we własnej hali. Lepszą statystyką mogą się pochwalić tylko Golden State Warriors i Atlanta Hawks. Mecze pomiędzy Portland Trail Blazers a Los Angeles Clippers są dość często zacięte i dopiero w sama końcówka roztrzyga o tym która drużyna wygra. W ich ostatnim meczu była nawet dogrywka i Portland wygrało tą dogrywkę, a zarazem cały mecz różnicą pięciu punktów. Jako faworyta widzę tutaj Portland i po zaciętym meczu widzę ich zwycięstwo różnicą 1-5 punktów.
⛔ 100
 
J 10

jblaze

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwajcaria, Challenge League
Godzina:
19:45

Spotkanie:
Winterthur - Wohlen FC
Typ:
Wohlen FC wygra i obie strzelą
Kurs: 6,50
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
Sytuacja w lidze drużyny gospodarzy:
zajmują 4. miejsce spośród 10 zespołów. po 25 meczach zdobyła 38 punktów zaliczając 11 zwycięstw, 5 remisów i 9 porażek.
Sytuacja gości:
zajmują drugie miejsce w lidze. zdobyli 49 punktów, tracąc tylko jedno oczko do lidera.
Jak natomiast wygląda dyspozycja gospodarzy grających u siebie? Są pod tym względem drudzy (tracą 2 oczka do Lugano, który rozegrał jeden mecz więcej) Zaliczyli 9 zwycięstw, 1 remis i 2 porażki. Wohlen jako gość wywiózł 10 zwycięstw, 1 remis, 1 porażkę. Wohlen zatem na wyjazdach radzi sobie równie dobrze, co Winterthur u siebie, co sugeruje zacięty mecz. Obie drużyny w tych sytuacjach są bramkostrzelne; gospodarze u siebie strzelili 26 goli w 12 meczach, zaś goście 22 gole w 12 meczach wyjazdowych. Statystyki sugerują wyrównany mecz i duże szanse na gole z obu stron, a biorąc pod uwagę ogólną postawę w lidze gości oraz ich spotęgowaną mobilizację spowodowaną sporymi szansami awansu do Super League, stawiam, że to im uda się wygrać
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Copa Libertadores
Godzina: 00:45
Spotkanie: San Lorenzo - Sao Paulo
Typ: X/1
Kurs: 4.90
Bukmacher: unibet
Analiza:
4 kolejka spotkań w rozgrywkach Copa Libertadores. San Lorenzo, czyli lider ligi argentynskiej podejmuje Sao Paulo, wicemistrza Brazylii. Podczas tych 3 spotkan gospodarze zdobyli tylko 3 punkty, ale istotny fakt jest taki ze do przerwy 2 razy remisowali - pozniej niestety dla nich przegrywając. Sao Paulo zdobyło punktów 6 mając 3 rozne rezultaty do przerwy. Tu ciezej to rozegrac, choc kursy spadają na wynik ktory bedzie premiował San Lorenzo, niską ilosc bramek i ze obie druzyny gola nie strzelą. W takim przypadku rzeczywiscie warto by było spróbować gospodarzy i teraz pytanie jak sie spisze defensywa Sao Paulo. Rozgrywki w ktorych graja sa slabym wyznacznikiem, ale obrona spisuje sie dobrze, tracąc 8 bramek w 13 spotkaniach ligowych. San Lorenzo z kolei straciło 4 bramki w 7 meczach. Pierwszy mecz skonczył sie 1:0 dla Sao Paulo po golu Bastosa w 89 minucie. Powtorka mile widziana, ale tym razem dla gospodarzy ktorzy musza dzis wygrac.
✅ 390
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
xszymonx 71

xszymonx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Chorwacja, 1.HNL
Godzina: 17:00
Spotkanie: Belupo - Osjiek
Typ: 1
Kurs: 1,85
Bukmacher: Bet365
Analiza: Witam, mecz niezwykle ważny sąsiadujących ze soba drużyn znajdujacych sie bezposrednio nad strefa spadkowa, dlaczego dziś gram w strone gospodarzy? Ponieważ wszystko za nimi przemawia ostatnio chłopaki sa w doskonałej formie wygrywając 4 ostatnie spotkania na własnym stadionie i remisując z vice liderem w piątym spotkaniu, bilans u siebie to 6/3/2 w przeciwieństwie do gosci ktorych forma nie zachwyca ostatnie 5 spotkań wyjazdowych to 0/1/4 a ogolny bilans meczy wyjazdowych to 2/1/9 a wiec słabiutko. Czy passa gospodarzy skonczy sie na tym meczu? Watpie, ponieważ Belupo ma swoisty patent na gosci wygrywając ostatnie bezposrednie pojedynki w stosunku 4:1 a na własnym stadionie w przeciagu ostatnich 5 spotkań nie zaznali porażki wygrywaja 4x i 1x remisując. Na pewno gospodarze będą chcieli wygrać przed swoja publicznościa tym bardziej ze rywal na wyjezdzie gra słabo, a miejscowi musza wygrywać takie mecze jeśli nie chca sie znaleśc w strefie spadkowej, POWODZENIA!
✅ 85
 
robaaak 387

robaaak

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Rosja VTB Youth
Godzina: 9:00
Spotkanie: Enisey - Krasnie Krylia
Typ: 1 HA -4
Kurs: 1.93
Bukmacher: bet365
Analiza:

Młodzieżowa liga koszykówki w Rosji zmierza ku końcowi. Enisey pod koniec łapie trochę oczek. Trzy dni temu udało mi się wyłapać ich zwycięstwo z UNICSem po kursie 7.0 :p Dzisiaj przeciwnika mają słabszego i jeżeli nadal są spragnieni zwycięstw, których przez cały sezon zbyt wiele nie odnieśli, to mają okazję na kolejne oczka. W tabeli oczywiście Krylia ciut wyżej, ale jak już pisałem Enisey pod koniec sezonu wygląda lepiej, dzisiaj ma przewagę własnego parkietu i forma z ostatnich kilku kolejek również przemawia na ich korzyść.
Krylia ostatnie sześć spotkań na wyjeździe w plecy. W tym dwumecz z UNICSem przegrany 36 pkt. Enisey ostatnio z UNICSem dwa równe mecze. jeden przegrany 9 pkt, drugi wygrany 8 pkt więc jeżeli mamy używać tego rywala jako skali porównawczej formy obu drużyn, to gołym okiem widać że teoretycznie Enisey nie powinien mieć dzisiaj żadnych problemów z przeciwnikiem.
Oczywiście mecz meczowi nierówny. Bez szaleństw, bo to małolaty u których wszystko jest możliwe. Jednak szanse spore na wejście typu widzę i gram ;)
✅ 93
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom