>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 2.04.2015 (czwartek)

Status
Zamknięty.
machete 1,4K

machete

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Czechy U21
Spotkanie: FK Varnsdorf U21 - Slavia Praga U21
Typ: over3.5
Kurs: 1.65
Bukmacher: Bet365
Godzina: 16:30
Znowu w tym tygodniu gra ulubiona drużyna Machete w Czechach.
Konsekwentnie gram Varnsdorf, w tym roku jeszcze mnie nie zawiedli.
W poniedziałek FK Dukla Praga U21 - FK Varnsdorf U21 4-2
23.03.15 Varnsdorf U21 - Ceske Budejovice U21 2 : 2
16.03.15 Liberec U21 - Varnsdorf U21 6 : 1
09.03.15 Varnsdorf U21 - Mlada Boleslav U21 4 : 4
02.03.15 Slovacko U21 - Varnsdorf U21 9 : 2
23.02.15 Varnsdorf U21 - Hradec Kralove U21 3 : 4
Zawsze minimum 4 gole, a jak widać w większości spotkań hokej...
Z Duklą znowu myślałem że tym razem się nie uda, było tylko 1-0 do przerwy, no ale oczywiście w drugiej połowie poszli na ostrą wymianę.
Nie jestem może aż tak pewny jak z Duklą bo Slavia jest mniej szaloną (mniej overową) drużyną od lokalnego rywala.
Varnsdorf U21 po ostatniej porażce spadli na przedostatnie miejsce w lidze, swoje mecze wygrali Mas Taborsko i Znojmo spychając ich o 2 miejsca.
Dzisiaj będą chcieli zdobyć punkty u siebie, a nie będzie łatwo bo faworyt jest na 6 miejscu w tabeli.
Nie będzie to też niemożliwe bo forma zawodników ze stolicy nie jest wysoka.
Wyniki z tego roku:
30.03.15 Slavia Praga - U21 Brno U21 2 : 4
23.03.15 Jihlava U21 - Slavia Praga U21 2 : 1
16.03.15 Slavia Praga - U21 Ostrava U21 1 : 1
09.03.15 Dukla Praga U21 - Slavia Praga U21 2 : 2
02.03.15 Ceske Budejovice U21 - Slavia Praga U21 0 : 3
23.02.15 Slavia Praga U21 - Plzen U21 1 : 1
Różnie bywa...
H2H mają takie sobie, w Pradze oczywiście over elegancki ale już w takim układzie jak dzisiaj:
15.09.14 Slavia Praga U21 - Varnsdorf U21 4 : 1
02.12.13 Slavia Praga U21 - Varnsdorf U21 6 : 0
01.08.13 Varnsdorf U21 - Slavia Praga U21 2 : 0
Z Duklą też H2H było słabe a bramek było 6, więc bardziej skłaniam się na formę niż mecz z przed 2 lat, szczególnie że 2 lata w rozgrywkach juniorów to sporo czasu (inni zawodnicy).
Polecam zaczaić się na live w razie kolejnego szalonego meczu, mam zagrane pobocznie jak ostatnio over4.5 i over1.5 HT.
Varnsdorf gram zawsze i liczę że kolejny raz mnie nie zawiodą.
zwrot
 
I 3

immunis95

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Polska Hokej Liga
Godzina: 16:30
Spotkanie: GKS Tychy - GKS Jastrzębie
Typ: 1
Kurs: 2.00
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Szósty mecz w tegorocznych finałach play-offów polskiej hokej ligi. Stan rywalizacji to 3-2 dla Tychów, więc jeżeli dziś zwyciężą, zdobędą złote medale. Tyszanie na własnym lodowisku przez cały sezon grają kapitalnie, mało kto podejmował u nich rękawice, by toczyć wyrównany bój, a co dopiero wygrać. W ostatnich dwóch meczach z Jastrzębiem, Tyszanie pokazali to co w półfinale z Sanokiem, gdy muszą się sprężyć, robią to i nic ani nikt nie jest w stanie ich zatrzymać. Moim zdaniem nie ma siły na to by wypuścili szanse zdobycia złota na własnym lodowisku, oglądając poprzednie mecze obydwu drużyn, choćby wczorajszy, można było zauważyć bezradność i zmęczenie sezonem w poczynaniach drużyny Jastrzębia, myślę, że mają już dość sezonu i srebro w zupełności ich zadowala. Drużyna tyska jest niesamowicie zgrana i dojrzała jeżeli chodzi o sposób gry, w ostatnich meczach widać, że trener zwraca dużą uwagę na kary, by nie łapać ich w głupi sposób, zdyscyplinowanie taktyczne także jest na najwyższym poziomie. Kurs 2 jest jak najbardziej wartym gry. Polecam.
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
przemek-sic 374

przemek-sic

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 11:00
Spotkanie: Przysiezny - Donskoy
Typ: 2:1 dw
Kurs: 3.75
Bukmacher: bet365
Analiza:
Jak dla mnie typ dnia. Michał rozegrał piękne spotkanie, którym wszystkich zaskoczył - a na pewno bukmacherow. Mocny serwis i wiara w wygraną dały swoje odzwierciedlenie na korcie. Co do przeciwnika to myślę, ze z łatwością sobie ołówek poradzi, ale w trzech setach niestety. Wszyscy wiemy jak bardzo chimerycznym graczem jest Michał. Dużo atutów na jego korzyść, ale różnie z nim bywa. Pierwszy set może przegrać - często tak robi by potem kolejne wygrać.
⛔ 100
 
tip4you 420

tip4you

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nożna | Rumunia - puchar
Godzina: 20:30
Spotkanie: Steaua B.-Petrol.Ploiesti
Typ: 1
Kurs: 1.75
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Dopiero pomału dochodzę do siebie po wczorajszej przegranej Lecha w pucharze. I muszę przyznać to co odpier%dalają od jakiegoś czasu to masakra jakaś i tak się zastanawiam, czy Ekstraklasa jest tak sałaba, czy ekipy z 2, 3 ligi tak dobre, że męczy się z nimi choćby Lech … Nawet w rezerwowym składzie powinni wygrać ten mecz … Szkoda gadać …
Na razie krótko o dzisiejszym meczu Steaua B.-Petrol.Ploiesti (1-1).
Jest to 2 mecz półfinałowy, pierwszy 1:1.
Steaua w lidze radzi sobie bardzo dobrze, zajmuje pierwsze miejsce z 53 pkt, 2 ekipa Targu Mures 46 pkt, 3 Petrol.Ploiesti 43 pkt.
Petrol Ploiesti jeszcze nigdy nie wygrało meczu z Steauą, mają tylko 4 remisy przy 5 porażkach i myślę, że dzisiaj dojdzie 6 przegrana. Steaua jednak rządzi w Rumunii i nie widzę dzisiaj innej możliwości jak zwycięstwo. Gdybym miał obstawiać sam wynik to może 2:1, 3:1.
✅ 75
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny ???? Miami 2015 (USA)
Godzina: 21:00
Spotkanie: Nishikori Kei-Isner John
Typ: Over 10.5 gemów w I secie
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza:


Jeśli chodzi o bezpośrednie pojedynki to Panowie jeszcze nigdy ze sobą nie grali także dla jednego jak i drugoego będzie to nowe doświadczenie. Nishikori w tym turnieju idzie jak burza ponieważ pokonał Youzhnego 6:2, 6:1, Troickiego 6:2, 6:2 oraz Goffina 6:1, 6:2. Lecz jeśli chodzi o trudność rywali w drabince turniejowej to Isner miał ją trudniejszą ponieważ pokonał Rublebva 6:3, 6:4, Dimitrova 7:6, 6:2 oraz Raonica 6:7, 7:6, 7:6. W tym turnieju widziałem wszystkie mecze Japończyka i gra tutaj bardzo dobrze, gra swój tenis. Tylko grał z przeciwnikami którzy specjalizują się w grze z głębi kortu czyli tak samo jak Kei. A wiadomo,że pod tym względem pokonani są znacznie słabsi co wyniki pokazały. Amerykanin od pewnego czasu jest na fali wznoszącej jeśli chodzi o formę jak i o swój serwis ponieważ w jego grze to jest wyznacznik. Tak jak pisałem ostatnio, że najpierw doszedł do 4 rundy Indian Wells gdzie przegrał z Djokovicem a tam miał swoje szanse a tutaj w Miami gra kapitalnie. Na dniach pokonał Roanica gdzie stawiałem przeciwko niemu i skończyło się to dla mnie pozytywnie. Dla mnie był to jeden z najbardziej epickich meczów w wykonaniu Johna. Dla mnie mecz gdzie nie ma ani jednego przełamania to już jest cudo sportowe lecz dodatkowo mieśmy trzy sety a co za tym idzie trzy tie breaki czyli 36 gemów coś pięknego ponieważ mało kiedy takie widowiska się ogląda. Dla mnie taki mecz jest znacznie bardziej wartościowy niż przebijaki które grają na mączce. Chociaż wiele twierdzi,że to było brzydkie widowisko ponieważ panowie nie potrafili returnować tak piekielnych serwisów no ale są gusta i guściki ;)
Lecz Isner w drugim secie grając z Raonicem miał wiele szczęścia ponieważ w tie braku przegrywał 0:3 i Kanadyjczyk miał dwa serwisy lecz Isner wygrał tą rozgrywkę dodatkową i kolejny raz udowodnił dlaczego nazywany jest królem tie breaków. Wiele ludzi jest przekonanych,że Amerykanin jest zmęczony ale John przyzwyczajony jest nie od dzisiaj do takich bojów i na pewno się zregeneruje tym bardziej, że nie było wiele wymian w meczu z Milosem. Isner będzie grał z Nishikorim czyli z jeszcze większym talentem niż Raonic. Wiadomo,że w 90% wymian jak nie więcej dominować na korcie będzie Azjata. Trudno będzie o przełamanie z jednej jak i drugiej strony. Przełamać Isnera Japończykowi będzie trudno ponieważ pierwszy raz zmierzy się z tak solidną maszynką do serwowania no i każdemu jest trudno tego czynu dokonać o ile Isner sam się nie zatnie.
Z drugiej strony oczywistym raczej jest to,że John na returnie jest słabiutki i nie wiem co musiałoby się stać aby Amerykanin odebrał przełamanie przeciwnikowi. Stawiam w tym meczu na over 10.5 gemów w meczu ponieważ wydaje mi się to bardzo prawdopodobne. Można zagrać, że będzie tie break w pierwszym secie po 2.10 w Bet365 lecz różnica w kursach jest mała a zawsze jest to inne ryzyko, minimalne ale jest. Liczę na kolejny zacięty bój a w głębi serca kibicuje Isnerowi ????
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis ????
Godzina: 20:00
Spotkanie: Guido Pella - Austin Krajicek
Typ: Austin Krajicek
Kurs: 2,20
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Bardzo ciekawe spotkanie będzie miało miejsce o 20:00. Starcie dwóch tenisowych światów - Pella najlepsze wyniki osiąga na nawierzchni ziemnej, natomiast Krajicek preferuje korty twarde. Dzisiejszy mecz oczywiście odbędzie się na mączce, dlatego faworytem jest Pella. W tym sezonie rozegrał 10 spotkań na ziemi (bilans 5 zwycięstw/5 porażek), więc na pewno lepiej czuje te korty od oponenta, który rozegrał tylko dwa takie mecze (1/1). Krajicek występował głównie na hardzie, gdzie osiągał bardzo dobre wyniki, głównie w Memphis, gdzie dał się zapamiętać dochodząc aż do ćwierćfinału i odpadając dopiero z Keiem Nishikorim po bardzo zaciętym spotkaniu. Ogólny bilans bardzo dobry, bo na 20 spotkań wygrał 12, a grał z naprawdę bardzo dobrymi zawodnikami, dużo lepszymi, niż Pella. Austin Krajicek opiera swoją grę głównie na bardzo dobrym serwisie, którym często ustawia sobie wymiany. Może się zatem wydawać, że na mączce jego szanse mocno zmaleją. Ale pamiętam go z poprzedniego sezonu z turnieju w Medelin, który wygrał i gdzie grał bardzo dobrze, pokonując bardzo dobrych &quot;ziemniaków&quot;, jakimi są Joao Souza, czy Alejandro Gonzalez. Tak więc, mączka nie jest mu obca. Jeśli utrzyma formę jaką prezentuje w tym sezonie to może spokojnie wygrać z Pellą, który gra w kratkę i grał do tej pory ze słabszymi przeciwnikami. Kurs jest bardzo dobry, ja bym wystawił idealnie równe, a może nawet minimalnym faworytem uczynił Amerykanina.
⛔ 100
 
king-of-tennis 73

king-of-tennis

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - USA, Miami
Godzina: 19:00
Spotkanie: Carla Suarez Navarro - Andrea Petkovic
Typ: Carla Suarez Navarro
Kurs: 1.61
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W pierwszym półfinale turnieju w Miami zobaczymy Carle Suarez Navarro oraz Andree Petkovic. Spotkanie zapowiada się niezmiernie ciekawie, ponieważ obie zawodniczki prezentują dobrą formę, lecz myślę że z mała przewagą dla zawodniczki z Półwyspu Iberyjskiego.
Zacznijmy od Hiszpanki. Na drodze do półfinału musiała sprostać solidnym zawodniczkom. Począwszy od Cornet, Radwańskiej i starszej z sióstr Williams. Z Alizą Cornet poradziła sobie łatwo, natomiast w każdym pozostałym spotkaniu rozegrała trójsetówkę. Tak, wiem, nie wymieniłem pierwszej przeciwniczki Carli - Voegle, lecz ona nie sprawiła kompletnie żadnych kłopotów, więc jest to zbędne. Suarez Navarro gra bardzo ofensywnie, lecz w obronie radzi sobie równie dobrze. Poza tym, że operuje bardzo dobry backhandem, to również przy siatce sprawia niemałe problemy swoim przeciwniczkom.
Czas na Adree Petkovic. Jak dla mnie, nie prezentuje tak dobrego tenisa jak jej przeciwniczka. Jej rywalki popełniały masę błędów przez co ułatwiły zadanie Petkovic. Andrea pokonała McHale, Mladenovic, Makarovą oraz Pliskovą. Z każda z nich poradziła sobie w dwóch setach. Mimo to, teraz już nie będzie miała łatwego zadania. Na przeciw niej, stanie solidna i równa Hiszpanka.
W tym spotkaniu widzę tylko jednego faworyta - Carle Suarez Navarro. Polecam szybko zagrać, ponieważ kursy na Hiszpankę powoli spadają.
✅ 61
 
arek10ksc 69

arek10ksc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 15.00
Spotkanie: Okocimski Brzesko - Legionovia
Typ: over 4.5 rożnych 1 połowa
Kurs: 1.90
Bukmacher: bet 365
Analiza:

Zapraszam na mecz drugiej ligi polskiej, drużyn które bronią sie przed spadkiem. Zapowiada się mecz pełen walki. Okocimski(23pkt) po 23 kolejkach zajmuję 14 miejsce w tabeli tuż nad strefa spadkową, a Legionovia(27pkt) 11 miejsce. Pierwszy mecz pomiędzy tymi zespołami zakończył się wynikiem 1-1.
Ten mecz nie będzie piękny dla oka i dlatego upatruje tutaj typ w rzutach rożnych, których moim zdaniem będzie dosyć sporo.
Ostatnie 3 mecze u siebie Okocimskiego:
Brzesko 1-0 Sosnowiec
Brzesko 0-0 Puławy
Brzesko 0-0 Wałbrzych
to jeśli nie bramki, to muszą być to rożne..
PowodzeniA!
✅ 90
 
deepred 678,7K

deepred

Moderator
Członek Załogi
???? Euroliga
20:45
FC Barcelona - Real Madryt
Real +2,5
1,90 Bet365

Jako wieloletni fan Realu Madryt, zwłaszcza piłkarskiej części tego klubu stwierdziłem, że jeżeli ruszę to spotkanie, to musi być to typ w kierunku gości dzisiejszego meczu. Spotkanie w Palau Blaugrana to rywalizacja o pierwsze miejsce w grupie i trafienie na teoretycznie prostszego rywala w kolejnej fazie. Katalończycy mnie swoją formą nie przekonują, zwłaszcza w lidze. Grają zdecydowanie gorzej niż rok temu, kiedy to wygrali ACB kosztem Królewskich. Bardzo ważny mecz dla obydwu ekip, gospodarze wygrywają u siebie z Realem już od dłuższego czasu, ale dzisiaj być może nadejdzie dzień, w którym to się zmieni. Według mnie goście mają znacznie szerszy i ciekawszy roster od graczy Pascuala. W barwach Realu Madryt większość zawodników, to gracze bardzo wysokiej europejskiej klasy, czego dowodem był Mirotić sprowadzony do Chicago Bulls przed tym sezonem. Facet rozgrywa bardzo dobry sezon jak na kogoś, kto musiał przestawić się na zupełnie inną koszykówkę niż tą obowiązującą w Europie.

Pierwsza piątka w Realu Madryt może być różnie ułożona, natomiast spodziewam się w niej Ayona, Reyesa, Fernandeza, Carrolla i Llulla. Gospodarze według mnie nie mają aż tak szerokiego pola do popisu. Ważnym ogniwem tej ekipy jest Satoransky, dobrą formą dysponuje Pleiss czy Abrines. Ale ławka nie jest aż tak bogata jak u gości. Nachbar już nie ten, Lampe dostaje mało grania, zwłaszcza w pucharach. Wydaje mi się, że przy dużej intensywności tego spotkania Real ma szansę wygrać. Różnice może zrobić K.C. Rivers, na tablicach swoje zapewne zbiorą Slaughter i Bourousis, a Real w obronie grać potrafi. Ostatnio nieco słabiej w lidze, natomiast rozbili Maccabi i słabe Estudiantes w ostatnich spotkaniach i liczę na podtrzymanie tej formy. Liczę też na dobrą formę Chacho, który wchodząc z ławki ożywia grę Realu. Nie jestem pewny w 100% zwycięstwa w gości w tym meczu, dlatego podpieram się najmniejszym handicapem z możliwych do wyboru.
⛔ 100
 
denzel15 19

denzel15

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwajcaria, Challenge League
Godzina: 19:45
Spotkanie: Chiasso - Le Mont
Typ: 2DNB
Kurs: 2,38
Bukmacher: bet365

Analiza:
Zaciekawiła mnie walka o utrzymanie na drugim poziomie rozgrywkowym w lidze szwajcarskiej. Dziś rozegra się tzw. mecz o 6 punktów. Przedostatnia drużyna podejmuje ostatni zespół. Ja przychylam się do tego że to goście wygrają ten mecz, a oto moje argumenty za tym:
  • gospodarze są zmuszeni wystawić 3 bramkarza, rozegrał on dopiero 2 mecze w lidze, w 2 ostatnich kolejkach, jest to 21 letni niedoświadczony bramkarz, także liczę tu na jego błędy

  • drużyna Le Mont jeśli myśli jeszcze o utrzymaniu to musi koniecznie wygrać ten mecz, porażka w tym meczy moim zdaniem = spadek

  • piłkarze Le Mont w ostatnich meczach zaczęli lepiej grać, potrafili nawet zremisować z liderem ligi Servette

✅ 138
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
D 453

dresu

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Euroliga
Godzina: 20:45
Spotkanie: Barcelona-Real Madryt
Typ: over 162,5 punktów
Kurs: 1.90
Bukmacher: bet365
Analiza: Na dzisiaj wybrałem spotkanie z Euroligi gdzie spotkają się ze sobą dwa hiszpańskie zespoły oba zespoły zazwyczaj notują dość wysokie wyniki oba zespoły to też czołówka europejska nie będę pisał o składach bo to chyba mało istotne a jak ktoś by chciał to kolega wyżej ten mecz bardzo dobrze opisał. Według mnie w tym meczu powinniśmy zobaczyć dość wysoki wynik potwierdza to h2h i ostatnie mecze rozgrywane czy to w lidze hiszpańskiej czy w Eurolidze. W koszykówce nie jest tak łatwo przewidzieć ile będzie punktów w meczu często są przestoje że przez minutę czy dwie nie jest zdobyty nawet punkt ale w tym meczu spotykają się dwa wyrównane zespoły i liczę na wymianę ciosów i na bezproblemowe wejście mego typu.
✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
C 4

czempion123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna 2. liga włoska
Godzina: 20.30
Spotkanie:
Pro Vercelli - Vicenza
Typ:
Obie drużyny strzelą gola
Kurs:
1.90
Bukmacher:
Bet-at-home
Analiza:
Dziś dojdzie to bardzo ciekawego spotkania między 16. Pro Vicelli, a 3. Vicenza. Patrząc tylko na pozycję postawili byśmy bez zawahania na gości, lecz nie wolno nam patrzeć tylko na tabelę bo z niej nie wynika kto wygra na 100% (tak wiemy nie ma 100% pewności co do meczu). Pro Vicelli mimo iż jest dopiero 16, bardzo dobrze spisuje się na własnym terenie, przegrali dopiero 2 mecze u siebie na 16 rozegranych spotkań u siebie. Bilans bramek też niezły bo aż 21:12, ale myślę, że drużyna, która jest w najlepszej trójce zdoła strzelić gola. Właśnie! co do Vicenza hmm. w sumie grają dobrze, argumentem tego jest pozycja w tabeli, bilans bramek. Na wyjeździe grają dobrze, bo jak wiemy zawsze gorzej się gra na wyjeździe ich bilans bramkowy to 18:20, więc strzelają dosyć dużo, oraz tracą niemało. Myślę, że w tym spotkaniu nie będziemy oglądali gry do jednej bramki, stąd mój typ: OBIE DRUŻYNY STRZELĄ GOLA!


✅ 90
 
psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - China Open 2015
Godzina: 13:30 CET
Spotkanie: Gary Wilson - Dechawat Poomjaeng
Typ: Gary Wilson -2.5
Kurs: 3.75
Bukmacher: william hill
Analiza:
Wilson śmiga w tym tygodniu aż miło, na koncie dwa pewne zwycięstwa z uznanymi graczami (5-3 z Wenbo i 5-2 z Waldenem), w których pokazał moc zwłaszcza w grze punktowej. Właściwie wszystkie frejmy wygrywał jednym podejściem (87, 56, 114, 83, 83, 70, 87, 60), co się rzadko zdarza na tym poziomie i nie za bardzo wiem jak Poomjaeng miałby się temu przeciwstawić. Tym bardziej, że forma Taja wcale nie jest kwitnąca. W porządku, ograł niespodziewanie Robertsona (5-4), ale postawa Australijczyka w tamtym meczu sugerowała, że podświadomie postanowił zrobić sobie dłuższy odpoczynek przed MŚ. Demolki na Lisowskim (5-0) w kolejnej rundzie też trudno brać za oznakę formy Dechawata, bo to była zabawa jak z dzieckiem, rywal właściwie sam podawał rękę w każdym frejmie, żeby go zdemolować. Obawiam się, że dzisiaj już dużej pomocy z drugiej strony nie będzie i fruwający wokół stołu Wilson pokaże sympatycznemu Tajowi miejsce w szeregu. Stawiam na pewne zwycięstwo Wilsona, handicap spory, ale kurs jest moim zdaniem wyższy niż ryzyko.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER!
✅ 275
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
makaveli23 145,4K

makaveli23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Dania 2 dywizja zachód
Godzina: 13:30
Spotkanie: Kjellerup - Brabrand
Typ: over 3.5
Kurs: 2.25
Bukmacher: expekt
Analiza:
Spotkanie w bardzo overowej lidze jaka jest dunska 2 dywizja i dziwie sie czemu kursy na over lekko wzrastaja, w tym mecuz ktory zapowiada sie na otwarte spotkanie i bramki jak to bywa w tej lidze akurat tu powinny pasc. Mamy druzyne gospodarzy ktora musi wygrzebac sie z miejsc spadkowych kontra druzyna gosci ktora jest w srodku tabeli i duzych ambicji nie ma, wiec mozna sie domyslac ze goscie zagraja dosc spokojnie bez cisnien a gospodarze rowniez nie beda naciskac za bardzo zeby nie przegrac, maja dobry wynik w poprzedniej kolejce tuz po przerwie zimowej na rozpoczecie rundy wiosennej wygrali 5-2 na wyjeździe z druzyna uplasowana podobnie do dzisiejszych gosci czyli druzyny o nazwie Brabrand.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
duckland 884

duckland

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy Lega Pro Girone A
Godzina: 14:30
Spotkanie: Sudtirol - Sassari Torres
Typ: X
Kurs: 3.1
Bukmacher: betclic.com
Analiza:
&quot;Ciekawe&quot; spotkanie o 14:30 rozegra sie we Wloskiej lidze Girone A. Ciekawe ironicznie gdyz emocji obie druzyny dostarczaja znikomych. Sudtirol zajmuje 10 pozycje w lidze 11-10-11 natomiast Torres 14 pozycja 9-11-12. Ostatnie wyniki pierwszej to 0:0 1:1 i 2:1 natomiast drudzy 0:0 0:0 0:1. Jak widac typowo defensywne wloskie dryzyny z nizszych lig nie grajace tak naprawde o nic. Sudtirol ma pewne utrzymanie natomiast Torres ma przewage 3 pkt nad strefa spadkowa na 8 kolejek przed koncem. Sudtirol wygral 0:1 w pierwszym meczu ale wtedy byli mozna powiedziec w gazie. Dzis sytuacja odwrotna bo maja srodek tabeli i wiekszy &quot;relaks&quot; niz oponenci ktorzy napewno dzisiaj nie beda chcieli przegrac z przecietnym rywalem. Wynik 0:0 albo 1:1 to maksimum co tutaj widze. Zapraszam.
✅ 210
 
K 0

karolitshock

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ITF Osprey (USA)
Godzina: 17:30
Spotkanie: Anhelina Kalinina - Kristina Kucova
Typ: Kristina Kucova
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365

Dzisiaj naprzeciw siebie staną dwie utalentowane słowianki. Pierwsza to młodziutka, zaledwie 18-letnia Kalinina, której pomimo wieku nie można odmówić zapału i umiejętności. W zestawieniu ze swoją przeciwniczką jednak nieco blednie, a jej nieopierzenie wychodzi na jaw. Po drugiej stronie siatki stanie 25-letnia Kucova, znacznie przewyższająca doświadczeniem swoją rywalkę. Kucova rozegrała prawie 5 razy więcej spotkań niż Kalinina, a na clayu, na którym odbędzie się to spotkanie, grała 9 razy częściej. Na 270 spotkań na cegle, aż 174 razy opuszczała kort jako zwycięzca, co pokazuje jak dobrze czuje się na tej nawierzchni. Kalinina clay odwiedziła zaledwie 33 razy, a statystyki pokazują że zdecydowanie lepiej wychodzi jej gra na twardych kortach. Jeśli ktoś głęboko wierzy w liczby, to warto również wspomnieć, że Kucova jest obecnie 127 w rankingu, podczas gdy Kalinina 282. Podsumowując, uważam, że taki kurs to prezent od bukmachera, a doświadczona Kucova utrze nosa młodziutkiej rywalce.
⛔ 100
 
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Portugalia
Godzina: 20:45
Spotkanie: Maritimo vs FC Porto
Typ: Porto over 1.5 gola
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bet365
Przed nami starcie polfinalowe sotkania o Taca da Liga.
W finale czeka juz Benfica Lizbona,ktora obecnie naprawde ma wielkie szanse na wygranie ligi,na ta chwile maja 3 punkty wiecej od Porto,tak wiec rywalizacja do konca sezonu zapowiada sie bardzo interesujaco,zwlaszcza,ze podopieczni Jorge Jesusa nie graja juz w europejskich pucharach,wiec moga skupic sie na meczu finalowym w pucharze oraz na lidze.
Smoki z kolei graja jeszcze na 3 frontach,dzisiaj zagraja o final pucharu krajowego,w lidze depcza po pietach Benfice,gdzie tak jak juz wspomnialem stocza boj do konca o tytul mistrzowski a dodatkowo czeka ich starcie z Bayernem w LM.

Maritimo to zespol,ktory w tym sezonie w pucharze radzil sobie bardzo dobrze w lidze natomiast juz tak pieknie nie jest,poniewaz zajmuja dosc slabe jak na swoje mozliwosci 11 miejsce,ich sytuacja punktowa jest taka,ze daleko im do spadku - przewaga 12 punktow,natomiast do strefy europejskich pucharow traca 9 oczek,niby nie jest to az tak wielka strata ale patrzac na gre tego zespolu raczej nie zanosi sie na pierwsza &quot;5&quot; na koniec sezonu.
Ich obecna forma to 2 zwyciestwa w ostatnich 8 meczach,poza tym 2 remisy i 4 porazki.
Druzyna w drodze do polfinalu wyeliminowala Barcelos i Covilhe,oba spotkania wygrywajac skromnie jedna bramka.

Porto wyglada naprawde bardzo dobrze,kadre maja naprawde solidna ale wydaje mi sie,ze ze slabszymi ekipami nie graja na 100% swoich mozliwosci,swiadcza o tym chociazby ostatnie wyniki jak wygrana 1:0 z Arouca i remis 1:1 z Funchal.
Bardzo bolesna byla strata punktow z Nacionalem,zwalszcza,ze Benfica przegrala w meczu ligowym i byla okazja do zmniejszenia ligowej straty no ale jesli sie nie gra na dobicie rywala to tak sie to pozniej konczy.
Nie mozna mowic,ze nie druzyna nie ma formy,miedzy czasie pokonali przeciez Brage 1:0,wygrali ze Sportingiem az 3:0 i z Baselem az 4:0,to pokazuje tylko to,ze jak Porto chce to potrafi.
Kadrowo nie ma co porownywac,mozna mowic,ze ciezki teren i ze gospdoarze beda walczyc,to prawda walczyc moga,ale zdecydowanym faworytem jest ekipa Smokow i jesli tylko zagraja na swoim poziomie to Maritimo nic nie zrobi.
Maritimo niespodziewanie wygralo w meczu ligowym z Porto 1:0,jedyna bramke strzelil Bruno Gallo w 32 minucie,dzisiaj przyjdzie okazja do rewanzu.
Jesli chodzi o kadre to w Porto nie zagra Martinez,ktory gral w przegranym meczu z Maritimo tym pierwszym ligowym,tam gola nie strzelil,wiec moze dzis zrobi to ktos inny.
Poza nim w kadrze sa tacy pilkarze jak Brahimi,Quaresma,Tello,Aboubakar czy Casemiro,ktorzy robia swietna robote w ofensywie,glownie licze tu na Brahimiego,ktory gra znakomicie.
Oprocz Martineza nie zagra jeszcze Quintero.
Licze na minimum 2 gole dzis ze strony gosci.
⛔ 100
 
K 0

kadaj

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Euroliga TOP16
Godzina: 21:00
Spotkanie: Laboral Kutxa - Fenerbahce
Typ: Fenerbahce
Kurs: 1.75
Bukmacher: Betsson
Dziś o 21:00 dojdzie do spotkania w grupie F Euroligi której zmierzy się lider Fenerbahce z czwartym zespołem Laboral.
Dla Mnie faworyt jest jeden, są nim goście którzy nie mają ostatnio sobie równych, osobiście oglądałem ostatni ich mecz na wyjeździe w Eurolidze z Olimpiakosem i bylem pod wrażeniem gry zespołu z Turcji. Hiszpanie to średnia drużyna która walczy o playoffy ale wątpię by krok w ich kierunku zrobili z tak silną drużyną Fenerbahce. Eksperci analizując ich ostatnie mecze mogą powiedzieć że w ostatnich pięciu meczach, trzy razy górą był zespół Kutxa ale to było dawno i dziś wygraną odniesie zespół turków którzy ostatnio rozkładają wszystkich.
⛔ 100
 
giedezet 398

giedezet

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Puchar Finlandii
Spotkanie: Turku PS - Inter Turku
Typ: powyżej 4,5 gola w mecz
Kurs 4,20
Buk: Sportingbet
Nie będę się bardzo rozpisywał. Fińska piłka potrafi zaskoczyć dziwnymi wynikami, tym bardziej rozrywki pucharowe. Pod lupię biorę dziś mecz zespołów z Turku. Inter to finska ekstraklasa, TPS zespól z jej zaplecza. Ostatnie mecze tych drużyn to prawdziwe golobicie. Od sześciu spotkań zawsze pobite jest over 2,5 gola, a padały takie wyniki jak 3:1 czy 6:1. Podejrzewam, że i tym razem sporo się będzie działo w Turku, tym bardziej, że to derby. Finowie, którzy lubią hokeja, często hokejowo grają w piłkę nożną. Kurs jest naprawdę godny uwagi, tym bardziej, że ostatnio często pada dużo goli w meczu z udziałem tych drużyn.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 0

artyleria111

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Austria, Liga Regionalna Centrum
Godzina: 19:00
Spotkanie: BW Linz - Allerheiligen
Typ: over 2,5
Kurs: 1.70
Bukmacher: bet365
Analiza:
W dniu dzisiejszym wybrałem spotkanie z mało znanej, 3 ligi austriackiej. Na stadionie w mieście Linz odbędzie się pojedynek wicelidera tamtejszej ligi z aktualnie piątą drużyną tabeli.
Gospodarze jak do tej pory w 20 meczach ligowych zgromadzili 39 punktów, na co złożyło się 12 zwycięstw, 3 remisy i 5 porażek. Bilans u siebie to 6-2-2 a na wyjeździe 6-1-3.
Goście jak do tej pory również w 20 meczach zgromadzili 35 punktów, osiągając 11 zwycięstw, zaledwie 2 remisy i aż 7 porażek. Bilans u siebie to 7-0-3 a na wyjeździe 4-2-4.
W bezpośrednich meczach obu drużyn (w ostatnich 10):
- 4 razy zwyciężało BW Linz (w tym raz u siebie i 3 na wyjeździe)
- 2 razy padł remis (w tym raz w Linz)
- 4 razy zwyciężało Allerheiligen (w tym aż 2 razy jako goście)
Jak widać wszystkie mecze tych drużyn to prawdziwy bój o punkty, nigdy nie wiadomo kto osiągnie przewagę nad rywalem. Ostatnio lepszą formę prezentują gospodarze dzisiejszego meczu (niepokonani od 5 meczy) niż goście (1 porażka u siebie, potem 4 kolejne zwycięstwa).
Spójrzmy jeszcze na liczbę zdobywanych bramek w meczach:
- BW Linz na 10 meczów u siebie zdobyło 17 bramek, średnio 1,7 gola na mecz
- Allerheiligen na 10 meczów na wyjeździe zdobyło 13 bramek, średnio 1,3 gola na mecz
- w 10 ostatnich meczach bezpośrednich tych drużyn padło średnio 3 bramki na mecz
Patrząc na te statystyki wynik powyżej 2,5 bramki jest jak najbardziej realny, należy pamiętać że obie drużyny walczą o wysokie pozycje i ewentualny awans więc nie odstawi nogi żaden zawodnik przed końcowym gwizdkiem arbitra.
⛔ 100 (zła data)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom