>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 2.04.2015 (czwartek)

Status
Zamknięty.
M 0

maxiu6621

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Euroliga
Godzina: 20.05
Spotkanie: Maccabi – Galatasaray
Typ: Micov (Galata) over 12,5 pkt
Kurs: 1.9
Bukmacher: marathonbet
Analiza:
Witam,cześć i czołem wszystkich bukmacherów. Czas zacząć sobie pomagać i mam nadzieję ,że tak bedzie. Moim pierwszym typem wybrałem ten. Dlaczego ? W Galatasaray nie zagra dwoch kluczowych zawodników i strzelców Erceg i Guler . Został tylko ten trzecie czyli wspomniany w typie Mickov . Prawdopodobnie on weźmie ciężar gry na siebie i będzie sporo rzucał .13 punktów dla Niego to powinna być pestka. W dodatku jeszcze taki super kurs, Serdecznie zapraszam.
Nieregulaminowy bukmacher ⛔ 100
 
J 50

j4mni0rek

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej 1 Niemcy
Godzina: 19:30
Spotkanie: Wolfsburg-Mannheim
Typ: 2
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam, na dziś wybieram Hokej niemiecki. Swój typ opieram wyłącznie na statystykach gdyż nie interesuje się hokejem. Manheim prowadzi dotychczas 3-0 wygrywając 31.03.15 DEL Mannheim Wolfsburg 4 : 0
29.03.15 DEL Wolfsburg Mannheim 3 : 5
27.03.15 DEL Mannheim Wolfsburg 5 : 4 (4:4)

Liczę na to że dziś pójdą za ciosem i wygrają zapewniając sobie awans.
Kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna, Hiszpania Segunda Division B - Grupa 4, godz. 17:30
San Roque - Jaen
Over 3.5 gola
4.00
Expekt
Na dzisiaj wybrałem ciekawie zapowiadające się spotkanie w jednej z niższych lig hiszpańskich. W 32 kolejce Segunda Division B w grupie 4 zmierzy się ze sobą drużyna San Roque i Jaen. Gospodarze po 31 meczach plasują się na 10 pozycji w tabeli, a goście są na 7 miejscu w lidze. Typuję w tym meczu na over 3.5 gola. Pierwsze co mnie zainteresowało to bezpośrednia rywalizacja między tymi dwoma hiszpańskimi klubami. Ostatnie mecze między San Roque, a Jaen kończyły się wysokimi wynikami. Były to rezultaty 3:2, 0:1 i 2:3. Na 3 ostatnie mecze w 2 padły co najmniej 4 gole. Jeśli chodzi o aktualny sezon to w tabeli over 3.5 gola gospodarze zajmują 1 miejsce. Zaliczyli 11 razy over 3.5 gola na 31 meczy co jest najlepszym wynikiem w lidze jeśli chodzi o tę statystykę. Goście zanotowali 7 razy over 3.5 gola. Moim zdaniem w dzisiejszym meczu nie zabraknie emocji i goli. Mój typ to wygrana gospodarzy 3:1 i over 3.5 gola.
⛔ 100
 
dejwid87 72

dejwid87

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna - Szwajcaria - Challenge League
Godzina: 19:45
Spotkanie: Winterthur - Wohlen
Typ: X
Kurs: 3,31
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

26 kolejka Szwajcarskiej Challenge League.Spotkanie zespolow z gornej polowy tabeli.Wintethur oraz Wohlen.Gospodarze dzisiejszego spotkania to jedna z najlepiej grajacych druzyn na wlasnym stadionie.Na 12 spotkan wygrali 9, jeden mecz zremisowali a dwa przegrali.Trener Winterthur Jurgen Seeberger w dzisiejszym spotkaniu nie bedzie mogl skorzystac z paucujacego za czerwona kartke podstawowego obroncy Paulinho a jego miejsce ma zajac mlody Marco Kofler.Niepewna sytuacja jest rowniez z pomocnikiem Antonio Marchesano ktory w ostatnim meczu ligowym doznal kontuzji.W dobrej formie jest natomiast napastnik Joao Paiva.Ktory w ostatnich meczach strzelal bramki tylko w spotkaniu przeciwko Lugano nie wpisal sie na liste strzelcow.Goscie dzisiejszego spotkania zespol Wohlen to niespodzianka obecnych rozgrywek gdyz w ostatnich latach okupowali dolne rejony tabeli.Malutki klubik z Sportzentrum Niedermatten zaskakuje wszystkich w obencym sezonie a zwlaszcza gra na wyjazdach.Ich bilans to 10-1-1 moze robic wrazenie.W dobrej formie znajduja sie tacy pilkarze jak napastnik Buess oraz mlody pomocnik Brahimi.Druzyna prowadzona przez Ciriaco Sforze ostatnio spuscila z tonu i odniosla trzy porazki z rzedu.Co ciekawe wszystkie trzy na wlasnym stadionie z czego dwie z druzynami z dolnej czesci tabeli czyli Biel i Chiasso.Z winterthur ma nie zagrac kontuzjowany napastnik Ramizi.H2H dosyc wyrownane.Mecz jak dla mnie jak i rowniez dla bukow 50/50.Dlatego ide w kierunku remisu.Nie sadze ze goscie wygraja 11 spotkanie na wyjezdzie w tym sezonie juz obecne staty jak na ten klub robia olbrzymie wrazenie dlatego stawiam remis,Remis,REMIS!A jak bedzie przekonamy sie...
⛔ 100
 
rzal-pl 6

rzal-pl

Użytkownik
Dyscyplina: SZWAJCARIA: Challenge League
Godzina: 19.45
Spotkanie: Schaffhausen - Lugano
Typ: 2
Kurs: 2.45
Bukmacher: Pinnacle Sports

Analiza:

Mecz, który proponuje to pojedynek dwóch drużyn z 2 ligi Szwajcarskiej. Przeciętnemu kibicowi obydwie nazwy pewnie nie mówią za dużo, zespoły na w miarę równym poziomie (według mojej skromnej osoby) z lekką przewagą na korzyść gości, którym obecny sezon lepiej służy zajmują obecnie 3 miejsce w lidze a gospodarze 7 na 10 zespołów. Goście jeszcze o coś walczą tracą 3 pkt do lidera, natomiast gospodarze z bezpieczną przewagą nad strefą spadkową i raczej o awansie marzyć nie mogą, istotny fakt to też to iż goście nie przegrali z gospodarzem od 11 listopada 2007 roku i tylko dwukrotnie zremisowali. Uważam ze dziś po walce bo po walce ale goście zgarną 3 pkt.
✅ 145
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
johnq 309

johnq

Użytkownik
Piłka Nożna - Serie B
Godzina: 20:30
Spotkanie: Avellino - Modena
Typ: Modena lub remis
Kurs: 1.83
Bet365
Serie B - Avellino bezpieczna pozycja w tabeli. Walczą o miejsce w play-off. Z kolei Modena gdzieś po środku z tym, że mają tylko dwa punkty przewagi nad strefą zagrożoną spadkiem więc trzeba spiąć poślady. Avellino nawet w przypadku przegranej nie traci jakoś bardzo dystansu do miejsc w play-off. Ale najważniejszy argument dla mnie to H2H. Wydaje mi się, że te drużyny mogą ze sobą współpracować. W 3 z 4 sezonów dochodziło tutaj do wymiany 3 za 3, a w jednym zwyciężyła Modena i był remis. W tym sezonie już zwyciężyło Avellino więc dziś powinna zwyciężyć Modena. Zabezpieczam się jednak na wypadek remisu. Dodatkowo ostatnimi czasy lepsza forma po stronie Modeny. Ja próbuję myślę, że warto.
⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna Peru
Spotkanie Alianz-Leon
Typ: x/1
kurs 6.00
buk Bet 365
Godz: 20:30
Analiza: Witam, na dziś wybrałem spotkanie z ligi peruwiańskiej w którym ekipa Alianz przed własną publicznością będzie podejmowała drużynę Leon w chwili obecnej po 8 rozegranych spotkaniach drużyna gospodarzy jest na miejscu ostatnim w ligowej klasyfikacji z dorobkiem zaledwie 3 punktów na swoim koncie, ostatnie 3 spotkania też zakończyły się porażkami ekipy Allianz, gospodarze dzisiejszego spotkania nie zdołali zdobyć nawet jednej bramki , teraz ich przeciwnikiem będzie drużyna Leon de Huanco, który jest w połowie ligowej klasyfikacji z 10 punktami zdobytymi do tej pory, ja wybierając ten typ sugerowałem się tym że drużyna gospodarzy w końcu po 3 spotkaniach bez punktów w końcu bedzie musiała się przełamać, teraz ekipa gospodarzy jest moim faworytem , szczególnie dzięki spotkaniom rozgrywanym w poprzednich sezonach pomiędzy tymi dwoma ekipami , gdzie w 3 spotkaniach Leon wygrał tylko to pierwsze w 2010 roku, dwa następne to zwycięstwa zespołu Allianz, oba zakończone jednobramkowym zwycięstwem zespołu gospodarzy, myślę że w dzisiejszym spotkaniu ta sytuacja że ekipa gospodarzy wygrać moze róznicą jednej bramki ma sporą szanse się o raz kolejny powtórzyć, tym bardziej że drużyna leon de Huanco, zbyt dobrze nie czuję się w spotkaniach wyjazdowych.
⛔ 100
 
anzelmo 136,1K

anzelmo

Użytkownik
02 Apr 2015, 21:00 » Euroleague » Laboral Kutxa - Fenerbahce
typ +5.5 Laboral Kutxa
Kurs 1,65
Unibet

Bardzo ważny mecz dla gospodarzy, którzy walczą o awans. Goscie graja świetny basket idą jak burza- seria wygranych w lidze jak i Euroleague ale...dzisiaj maja po swojej stronie kilka osłabień nie zagrają Hickman, Zoric i Uruglu to powinno być widoczne w grze.Na pewno maja mocniejszy roster od Laboral. Hiszpanie groźni u siebie, trudny teren na czyste win się troszkę boje ale takie hendi biorę śmiało.W acb wysokie 5 miejsce w Euroleague u siebie ograli Olimpiacos po niesamowitej walce 1 pkt, Unicaja- rozbili Milano i wypunktowali w 4 kwarcie Nizhny Novgorod. Zdecydowanie ekipa własnego parkietu gdzie można dołożyć takie firmy jak : Barcelona, Valencia i Gran Canaria. Z tego co sie orientuje u siebie jeszcze z turecka ekipa nie przegrali...maja kilku ciekawych zawodników doświadczonych: Begic,SAN EMETERIO czy SHENGELIA -kluczem będzie walka pod koszem i w miarę możliwości wyłączenie Bogdanovicza.
✅ 65
 
O 1,3K

osiek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna 2. liga włoska
Godzina: 20.30
Spotkanie:
Pescara Calcio - Brescia Calcio
Typ: 1
Kurs:
1.75
Bukmacher:
Unibet
Analiza:
Witam
Na dziś wybrałem spotkanie z drugiej ligi włoskiej. Zespół gospodarzy zajmujący 7 miejsce w tabeli, mający spore szanse na awans z drugiego miejsca, podejmie drużynę znajdującą się dopiero na 21, przed ostatniej pozycji. Na ostatnie sześć spotkań wygrali tylko jedno, jedno również zremisowali. Goście już raczej nie odrobią sporej starty do bezpiecznego 17 miejsca. Nie śledzę tej ligi na co dzień, przyznam że wybrałem ją z braku czegoś ciekawszego ;]. Wydaje mi się jednak że atut własnego boiska i walka o awans sprawi iż gospodarze wywalczą 3 pkt. Jak będzie zobaczymy.
⛔ 100
 
meken 76

meken

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 20:30
Spotkanie: Pro Vercelli - Vicenza
Typ: Vicenza
Kurs: 2.8
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj ekipa Vicenzy, która walczy o bezpośredni awans do Serie A podejmuję outsidera, ekipę Pro Vercelli. Sezon wchodzi w decydującą fazę i inny rezultat niż komplet punktów będzie porażką dla ekipy gości. Vicenza jest podwójnie zmotywowana ponieważ wczoraj porażki doznał ich największy rywal w walce o 2. miejsce, Bologna. Myślę, że będący w znakomitej dyspozycji Andrea Cocco, który w ostatnich 5 meczach aż 4 kończył z dorobkiem bramkowym dziś również wpisze się na listę strzelców.
⛔ 100
 
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna; WŁOCHY: Serie B - Kolejka 34
Spotkanie: Entella - Perugia
02.04.2015 20:30
Typ: BTS
Kurs: 2.0
Bukmacher: Come On
Analiza: Dzisiaj o godzinie 20.30 odbędzie się spotkanie we włoskiej Serie B pomiędzy drużynami Entella i Perugia.Gospdoarze z dorobkiem punktów40 plasuje się na 12 pozycji w ligowej tabeli, natomiast goście z dorobkiem 47 punktów zajmują 9 pozycje.Eipa Entella w ostatnich pięciu spotkaniach zanotowała 3 zwycięstwa, jeden remis i porażkę . Zawodnicy Perugi natomiast zdołali uzyskać 2 zwycięstwa, dwa remisy i porażkę.W dotychczasowej historii spotkań pomiędzy tymi zespołami górą byli ci drudzy, wygrali 2 razy przy jednym remisie. W trzech spotkaniach pomiędzy tymi drużynami padł BTS. Moim zdaniem w dzisiejszym spotkaniu będzie podobnie. Oba zespoły strzelają sporo bramek, ale też i sporo tracą. W mojej opinii w dzisiejszym meczu padnie sporo bramek, Oba zespoły zapewne zdecydują się na szaleńcze ataki i może to spowodować że będziemy mieli dużo strzałów na bramkę, a co za tym idzie – wiele goli. Entella na ostatnie 5 spotkań 2 zaliczyła z BTS’em, natomiast Perugia 3 mecze zakończyła BTS’ emMój typ to 1:1 po pasjonującym meczu.
⛔ 100
 
delpierro 56

delpierro

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Włochy, Serie B
Godzina: 20:30
Spotkanie: Pro Vercelli - Vicenza
Typ: brak bramki przed 33:00
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza: Spotkanie w ramach włoskiej Serie B pomiędzy Pro Vercelli a Vicezną. Bukmacherzy padają podobne kursy na zwycięstwo gospodarzy jak i gości. Pro Vercelli to solidny zespół. Nie są bezpieczni bowiem mają tylko punkt przewagi nad strefą spadkową. W innej sytuacji jest Vicenza, która walczy o baraże do Serie A. Aktualnie są na 3 pozycji, która gwarantuje udział w barażach. Jednak drugie miejsce zapewniające bezpośredni awans do Serie A jest w zasięgu ich rąk. Po wczorajszej porażce Bologny mają szansę zniwelować stratę punktową. Pro Vercelli gra u siebie dobrze, przegrali tylko dwa mecze na 16 i stracili tylko 12 bramek. Vicenza na wyjazdach gra bardzo dobrze, notują się z czwartym bilansem w całej lidze. Jedni i drudzy potrzebują punktów, liczę na mecz pełen walki z małą ilością goli. Wg mnie nie zobaczymy gola do 33 minuty.
✅ 83
 
modul 118

modul

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 22:30
Spotkanie: Paire vs Hernych
Typ: Paire 2:0
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Niejako z góry faworyt spotkania - Francuz, błąka się po challengerach szukając pojedynczych punktów i formy. Za jego przeciwnika uchodzić będzie Czeski tenisista, który zrobił sobie przerwę od gry, i w marcu zobaczyliśmy go tylko w jednym meczu. Ogólnie ten 2015 rok to dla Czecha tylko 12 potyczek, z czego najdłużej zabawiał się na AO gdzie przebrnął pomyślnie kwalifikacje by w 1 rundzie dostać 3:0 od Giraldo. Zupełnie inaczej ma się sprawa Paire który ma tego roku rozegranych ponad 2x wiecej spotkań bo 26 oficjalnie z PH włącznie. Na twardej w tym roku triumfował już w dwóch turniejach w Bergamo i Quimper, a całkiem blisko triumfu był w Cherbourg. Przy takim rozpoczęciu sezonu, można mówić nie tyle o dobrej grze Francuza, co chęci podbudowania morali przed tymi najważniejszymi turniejami Wielkiego Szlema, bo jakby nie patrzeć to rywalizując z graczami Gombos/Falla/Janowicz (ostatnie 3 porażki w tym roku z tymi zawodnikami i to w Montpellier i w Miami) w początkowych fazach turnieju sprawiły iż Francuz trochę podupadł i musi na nowo się odbudowywać. Czech w ATP jest na 178miejscu ale jako że liczby nie grają roli to można mówić o w miarę równym i nieprzewidywalnym przeciwniku jakim niewątpliwie jest właśnie Hernych. Najpierw wygral z Roger-Vasselin by potem przegrac do zera z Ilhanem w dubaju. Nie będę tu mówił o jakiejś sensacji, bo widać że raz na wozie raz pod wozem u tenisistów tego pokroju jest chlebem powszednim. Nie inaczej będzie i w tym spotkaniu obu Panów, którzy staną w szranki po raz pierwszy. kurs na wynik raczej za niski by bawić się w jakieś creazy bet`y z dużymi stawkami, ale przy &quot;zwykłej&quot; postawie Francuza i &quot;bez przebłysków&quot; Czecha 2:0 jest bardzo realne
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom